Uitslag “14de BENEGO-cup” – 18.09.2010 – Kapellen
November 13, 2019 at 8:41 pm

Uitslag “14de BENEGO-cup” – 18.09.2010 – Kapellen

De 14de BENEGO-cup werd op zaterdag 18 september opnieuw in Kapellen betwist met 3 Nederlandse (AV Sprint, Atledo Dongen en DJA Zundert) en 3 Belgische (SGOLA Boechout, ESAK essen en KAPE) atletiekclubs. De uitslag en de eindstand kan je hier bekijken.


De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

Met dank aan alle deelnemende clubs, de atleten, de juryleden en alle KAPE-medewekers voor alweer een schitterende en sportieve Nederland-België.


EINDSTAND

1KAPE Kapellen1047 p
2ESAK Essen849 p
3AV SPRINT Breda771 p
4SGOLA Boechout559 p
5ATLEDO Dongen452 p
6DJA Zundert158 p




UITSLAG

14de BENEGO-CUP – zaterdag 18 september 2010 – Gemeentepark Kapellen
Organisatie : Kon. Atletiekclub KAPE Kapellen
UITSLAG
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:12
Reeks:1
11544Mous JonasKAPE10.821
21224Geussens RobbeESAK11.022
39699KAMIL SAKHISPRI11.070
49765SJOERD GIJZENSPRI11.150
52158Dua JitsKAPE11.233
6791Van de Velde  TimoSGOL11.991
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:12
Reeks:2
19766SJOERD PASTOORSPRI9.810
21398Peetoom Nelson*ESAK10.201
39666GEERT VAN KREVELENATLE11.500
4809Raaffels OscarKAPE11.521
51223Van Loenhout WarreESAK11.673
62072Raaffels BasielKAPE12.613
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:12
Reeks:3
11192Van Loenhout BertESAK10.472
21195Maes LukasKAPE10.561
31190Jacobs LennertESAK10.823
49767NIELS WARNIERSPRI11.090
51193De Bruyn JanneKAPE13.162
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:12
Reeks:4
19876GUEUTAL THOMASKAPE10.090
21760Gueutal WilliamKAPE10.501
31299Van Zele BartKAPE10.531
41543Mous ThomasKAPE10.851
51417Philips BrentKAPE11.052
69860EYKENS MATEOKAPE12.560
71281Stelter BryanKAPE12.633
600 meter                 Ben Heren  Uur=16:54
Reeks:1
19766SJOERD PASTOORSPRI2’12.170
21543Mous ThomasKAPE2’12.181
39699KAMIL SAKHISPRI2’17.870
41299Van Zele BartKAPE2’19.001
51398Peetoom Nelson*ESAK2’20.271
62158Dua JitsKAPE2’23.713
71224Geussens RobbeESAK2’25.682
8809Raaffels OscarKAPE2’26.731
91544Mous JonasKAPE2’26.761
109666GEERT VAN KREVELENATLE2’35.480
112072Raaffels BasielKAPE2’35.943
600 meter                 Ben Heren  Uur=16:54
Reeks:2
11195Maes LukasKAPE2’00.501
21192Van Loenhout BertESAK2’05.242
31417Philips BrentKAPE2’19.562
49765SJOERD GIJZENSPRI2’23.680
59876GUEUTAL THOMASKAPE2’27.240
61223Van Loenhout WarreESAK2’28.903
79767NIELS WARNIERSPRI2’34.500
81190Jacobs LennertESAK2’39.553
91193De Bruyn JanneKAPE2’42.742
10791Van de Velde  TimoSGOL2’52.671
111281Stelter BryanKAPE2’56.033
9860EYKENS MATEOKAPENG0
verspringen               Ben Heren  Uur=11:46
Reeks:1
19766SJOERD PASTOORSPRI3.78m0
29876GUEUTAL THOMASKAPE3.24m0
31299Van Zele BartKAPE3.18m1
41417Philips BrentKAPE3.14m2
51543Mous ThomasKAPE3.08m1
61398Peetoom Nelson*ESAK3.05m1
79666GEERT VAN KREVELENATLE2.98m0
89765SJOERD GIJZENSPRI2.95m0
91544Mous JonasKAPE2.93m1
101224Geussens RobbeESAK2.90m2
112158Dua JitsKAPE2.85m3
12778Jordaens SiebeKAPE2.81m2
139767NIELS WARNIERSPRI2.73m0
141760Gueutal WilliamKAPE2.73m1
151190Jacobs LennertESAK2.72m3
16791Van de Velde  TimoSGOL2.65m1
179699KAMIL SAKHISPRI2.59m0
181223Van Loenhout WarreESAK2.54m3
199861JORDAENS ILIASKAPE2.27m0
201193De Bruyn JanneKAPE2.06m2
211281Stelter BryanKAPE1.98m3
229860EYKENS MATEOKAPE1.75m0
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=13:15
Reeks:1
11195Maes LukasKAPE31.08m1
29766SJOERD PASTOORSPRI28.88m0
39666GEERT VAN KREVELENATLE25.22m0
41417Philips BrentKAPE24.54m2
51299Van Zele BartKAPE22.73m1
69876GUEUTAL THOMASKAPE22.49m0
71224Geussens RobbeESAK21.86m2
81544Mous JonasKAPE19.88m1
91760Gueutal WilliamKAPE19.76m1
109765SJOERD GIJZENSPRI19.67m0
112158Dua JitsKAPE19.05m3
121543Mous ThomasKAPE18.81m1
139699KAMIL SAKHISPRI16.29m0
141190Jacobs LennertESAK15.90m3
151223Van Loenhout WarreESAK15.12m3
161193De Bruyn JanneKAPE14.20m2
179767NIELS WARNIERSPRI13.71m0
181398Peetoom Nelson*ESAK13.69m1
191281Stelter BryanKAPE13.25m3
20791Van de Velde  TimoSGOL12.52m1
219860EYKENS MATEOKAPE6.89m0
9769LOT VAN DER HELSPRING0
9768LONNE MALLENSSPRING0
60 meter                  Ben Dames  Uur=14:32
Reeks:1
1644Dua JentheKAPE10.011
21035Peeters KaatESAK10.601
3473Vermeulen HeleenKAPE10.601
49695MEIKE DINGENOUTSSPRI11.660
59665DE JONG ANNEATLE12.820
69862PEETOOM NOVAESAK13.090
9694PLEUN HECTORSPRING0
60 meter                  Ben Dames  Uur=14:32
Reeks:2
1630De Coninck  RuneSGOL10.251
21206Nijssen Tessa*ESAK10.622
39696ANNIEK BLOEMERSSPRI10.780
41334Schroder SilkeKAPE10.811
5992Valkeneers EmilyKAPE10.832
69697NIENKE PASTOORSPRI11.150
60 meter                  Ben Dames  Uur=14:32
Reeks:3
11719Berben JanaKAPE10.351
29769LOT VAN DER HELSPRI11.160
39768LONNE MALLENSSPRI11.590
41379Rombaut  KatoESAK11.973
51776De Bruyn JeleenKAPE14.083
1312Roobol Indi*ESAKNG1
600 meter                 Ben Dames  Uur=16:34
Reeks:1
1644Dua JentheKAPE2’02.681
29768LONNE MALLENSSPRI2’13.020
31035Peeters KaatESAK2’14.211
4473Vermeulen HeleenKAPE2’15.691
51206Nijssen Tessa*ESAK2’21.332
6642Pinxteren  TineSGOL2’24.741
79696ANNIEK BLOEMERSSPRI2’25.790
89695MEIKE DINGENOUTSSPRI2’29.830
9694PLEUN HECTORSPRING0
600 meter                 Ben Dames  Uur=16:34
Reeks:2
11719Berben JanaKAPE2’08.481
2630De Coninck  RuneSGOL2’10.531
39769LOT VAN DER HELSPRI2’16.230
4992Valkeneers EmilyKAPE2’26.812
59697NIENKE PASTOORSPRI2’40.890
69665DE JONG ANNEATLE2’44.840
1379Rombaut  KatoESAKNG3
1312Roobol Indi*ESAKNG1
1776De Bruyn JeleenKAPENA3
verspringen               Ben Dames  Uur=10:59
Reeks:1
1644Dua JentheKAPE3.49m1
21719Berben JanaKAPE3.24m1
31206Nijssen Tessa*ESAK3.16m2
41035Peeters KaatESAK3.12m1
59768LONNE MALLENSSPRI3.00m0
69697NIENKE PASTOORSPRI2.99m0
71334Schroder SilkeKAPE2.95m1
89769LOT VAN DER HELSPRI2.90m0
9473Vermeulen HeleenKAPE2.86m1
10642Pinxteren  TineSGOL2.80m1
119696ANNIEK BLOEMERSSPRI2.73m0
12992Valkeneers EmilyKAPE2.63m2
139695MEIKE DINGENOUTSSPRI2.46m0
14661Geens EliseSGOL2.43m1
151379Rombaut  KatoESAK2.40m3
169665DE JONG ANNEATLE2.19m0
179862PEETOOM NOVAESAK2.05m0
181776De Bruyn JeleenKAPE2.02m3
9694PLEUN HECTORSPRING0
1312Roobol Indi*ESAKNG1
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=11:55
Reeks:1
11719Berben JanaKAPE20.86m1
29768LONNE MALLENSSPRI19.54m0
31206Nijssen Tessa*ESAK18.64m2
4473Vermeulen HeleenKAPE16.56m1
51334Schroder SilkeKAPE16.45m1
61035Peeters KaatESAK15.50m1
79696ANNIEK BLOEMERSSPRI13.31m0
89695MEIKE DINGENOUTSSPRI12.81m0
9992Valkeneers EmilyKAPE12.71m2
109769LOT VAN DER HELSPRI12.47m0
11644Dua JentheKAPE12.34m1
129697NIENKE PASTOORSPRI12.10m0
131379Rombaut  KatoESAK10.10m3
14642Pinxteren  TineSGOL9.52m1
159665DE JONG ANNEATLE7.02m0
161776De Bruyn JeleenKAPE5.90m3
179862PEETOOM NOVAESAK5.84m0
9694PLEUN HECTORSPRING0
1312Roobol Indi*ESAKNG1
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:02
Reeks:1
19784TIJN MALLENSSPRI9.310
24444Verhulst  BentSGOL9.8299
39668DE ROON JELLEATLE9.870
44104Peirelinck Koen-jrKAPE10.100
59788JASPER VAN EIJMERENSPRI10.320
69786JOERI VAN GILSSPRI10.730
79787SANDER DOODEWAARDSPRI10.780
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:02
Reeks:2
14266Vermeulen LanderKAPE9.4699
29792JANNES VAN DE BROEKSPRI9.910
39790DAAN HOOGERSSPRI10.050
49669VAN DER POL SAMALTE10.110
59789JAKE VAN KOKSPRI10.920
69791JAIR VAN WINKELSPRI11.240
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:02
Reeks:3
19795JOCHEM HOLLEMANSPRI9.430
29796SVEN DE ROOSSPRI9.440
35420Bauwens  JonathanSGOL10.0599
49794TAREK SAKHISPRI10.530
59670VAN DONGEN QUIRIJNATLE11.660
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:02
Reeks:4
19827MAX  SNIJDERSSPRI8.960
25629ROSSEELS YANNICKKAPE9.460
39798DAVID THOMASSENSPRI10.080
49800LOEK GIJZENSPRI10.310
59797JEROEN TEUNISSPRI10.500
69650JORIS MERTENSDJA11.510
1000 meter                Pup Heren  Uur=17:18
Reeks:1
19827MAX  SNIJDERSSPRI3’31.930
29668DE ROON JELLEATLE3’35.800
39788JASPER VAN EIJMERENSPRI3’36.380
44104Peirelinck Koen-jrKAPE3’40.610
54266Vermeulen LanderKAPE3’44.0199
69784TIJN MALLENSSPRI3’45.570
74444Verhulst  BentSGOL3’51.5399
89787SANDER DOODEWAARDSPRI3’57.760
99786JOERI VAN GILSSPRI4’03.360
109790DAAN HOOGERSSPRI4’12.170
119789JAKE VAN KOKSPRI4’33.630
1000 meter                Pup Heren  Uur=17:18
Reeks:2
15629ROSSEELS YANNICKKAPE3’37.560
29798DAVID THOMASSENSPRI3’53.340
39800LOEK GIJZENSPRI3’54.290
49650JORIS MERTENSDJA4’02.580
59795JOCHEM HOLLEMANSPRI4’03.820
69791JAIR VAN WINKELSPRI4’09.320
79669VAN DER POL SAMALTE4’13.990
89796SVEN DE ROOSSPRI4’14.960
99797JEROEN TEUNISSPRI4’15.240
109670VAN DONGEN QUIRIJNATLE5’48.820
9792JANNES VAN DE BROEKSPRING0
4105Berben MilanKAPENG99
9794TAREK SAKHISPRINA0
verspringen               Pup Heren  Uur=12:11
Reeks:1
19795JOCHEM HOLLEMANSPRI4.08m0
29784TIJN MALLENSSPRI4.05m0
39827MAX  SNIJDERSSPRI3.89m0
49668DE ROON JELLEATLE3.77m0
59796SVEN DE ROOSSPRI3.72m0
69794TAREK SAKHISPRI3.69m0
79792JANNES VAN DE BROEKSPRI3.56m0
89669VAN DER POL SAMALTE3.50m0
94444Verhulst  BentSGOL3.46m99
104266Vermeulen LanderKAPE3.43m99
119788JASPER VAN EIJMERENSPRI3.40m0
124104Peirelinck Koen-jrKAPE3.35m0
139800LOEK GIJZENSPRI3.34m0
149787SANDER DOODEWAARDSPRI3.26m0
159790DAAN HOOGERSSPRI3.23m0
169798DAVID THOMASSENSPRI3.17m0
179786JOERI VAN GILSSPRI3.15m0
189797JEROEN TEUNISSPRI3.08m0
199670VAN DONGEN QUIRIJNATLE2.83m0
209789JAKE VAN KOKSPRI2.74m0
219791JAIR VAN WINKELSPRI2.27m0
225420Bauwens  JonathanSGOL2.18m99
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren  Uur=15:36
Reeks:1
19795JOCHEM HOLLEMANSPRI8.75m0
29669VAN DER POL SAMALTE8.46m0
39784TIJN MALLENSSPRI8.34m0
49827MAX  SNIJDERSSPRI7.32m0
54266Vermeulen LanderKAPE7.14m99
69796SVEN DE ROOSSPRI7.13m0
79790DAAN HOOGERSSPRI6.85m0
89668DE ROON JELLEATLE6.17m0
99670VAN DONGEN QUIRIJNATLE5.81m0
104444Verhulst  BentSGOL5.81m99
114104Peirelinck Koen-jrKAPE5.71m0
129792JANNES VAN DE BROEKSPRI5.64m0
139787SANDER DOODEWAARDSPRI5.62m0
149794TAREK SAKHISPRI5.45m0
159800LOEK GIJZENSPRI5.40m0
169798DAVID THOMASSENSPRI5.30m0
179788JASPER VAN EIJMERENSPRI5.23m0
189797JEROEN TEUNISSPRI4.97m0
199786JOERI VAN GILSSPRI4.92m0
209789JAKE VAN KOKSPRI4.53m0
219791JAIR VAN WINKELSPRI3.79m0
225420Bauwens  JonathanSGOL3.05m99
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:37
Reeks:1
14480Geussens LoreESAK9.930
29772FAITH ROOMSPRI9.980
39771ZOE ZWAALSPRI10.450
49773SAM LIPSSPRI10.490
59770PLEUN HUTTENSPRI10.520
4050De Ceulaer JulieSGOLNG99
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:37
Reeks:2
14641Nijssen Kim*ESAK9.5299
24075Van Heirzeele RekhaSGOL9.6599
39777BRITT VAN DRIELSPRI9.820
49776BABETTE BAKERMANSSPRI9.920
59775FLOOR VD BURGSPRI10.210
64459Peeters SilleESAK10.3799
73875Van Thillo KathleenKAPE10.670
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:37
Reeks:3
14759Driesen HannekeESAK9.3099
29864SEVERINE ARTOISKAPE9.600
34072Van De Velde IlkaSGOL10.0999
49780ELINE RIJZENGASPRI10.240
59779DEMI VAN OUTHEUSDENSPRI10.820
69667BEVERWIJK MAXIMEATLE10.840
79778ANNA RAUSPRI12.070
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:37
Reeks:4
19782ISABELLE SPIERBURGSPRI9.870
29774LEXI KUIJSSPRI10.000
39783PUCK VAN DONSELAARSPRI10.180
44045Baetens RaniSGOL10.3799
59781HANNE KLOEKSPRI11.640
65279SOFIE VINCKESAK11.860
1000 meter                Pup Dames  Uur=16:59
Reeks:1
19771ZOE ZWAALSPRI3’46.540
29776BABETTE BAKERMANSSPRI3’52.450
34459Peeters SilleESAK3’57.8099
44480Geussens LoreESAK4’01.460
59773SAM LIPSSPRI4’02.640
69774LEXI KUIJSSPRI4’03.720
79772FAITH ROOMSPRI4’08.050
89770PLEUN HUTTENSPRI4’13.270
99775FLOOR VD BURGSPRI4’13.420
103875Van Thillo KathleenKAPE4’13.630
119667BEVERWIJK MAXIMEATLE4’37.520
124075Van Heirzeele RekhaSGOL5’04.0999
1000 meter                Pup Dames  Uur=16:59
Reeks:2
14759Driesen HannekeESAK3’34.7099
29782ISABELLE SPIERBURGSPRI3’35.140
34641Nijssen Kim*ESAK3’35.8299
44045Baetens RaniSGOL3’50.9699
59783PUCK VAN DONSELAARSPRI3’57.860
69864SEVERINE ARTOISKAPE4’03.630
79781HANNE KLOEKSPRI4’10.010
89777BRITT VAN DRIELSPRI4’36.320
94072Van De Velde IlkaSGOL4’37.4699
109779DEMI VAN OUTHEUSDENSPRI4’51.510
119778ANNA RAUSPRI4’56.380
125279SOFIE VINCKESAK5’01.850
9780ELINE RIJZENGASPRINA0
verspringen               Pup Dames  Uur=11:06
Reeks:1
14641Nijssen Kim*ESAK3.78m99
24480Geussens LoreESAK3.48m0
39776BABETTE BAKERMANSSPRI3.38m0
49783PUCK VAN DONSELAARSPRI3.36m0
54459Peeters SilleESAK3.33m99
69777BRITT VAN DRIELSPRI3.21m0
79772FAITH ROOMSPRI3.19m0
89771ZOE ZWAALSPRI3.16m0
99782ISABELLE SPIERBURGSPRI3.13m0
109774LEXI KUIJSSPRI3.13m0
119770PLEUN HUTTENSPRI3.11m0
129775FLOOR VD BURGSPRI3.10m0
134075Van Heirzeele RekhaSGOL3.08m99
149780ELINE RIJZENGASPRI3.08m0
159864SEVERINE ARTOISKAPE3.04m0
164072Van De Velde IlkaSGOL2.95m99
179667BEVERWIJK MAXIMEATLE2.79m0
189779DEMI VAN OUTHEUSDENSPRI2.79m0
199773SAM LIPSSPRI2.76m0
209778ANNA RAUSPRI2.59m0
215279SOFIE VINCKESAK2.41m0
223875Van Thillo KathleenKAPE2.29m0
239781HANNE KLOEKSPRI2.23m0
244050De Ceulaer JulieSGOL1.88m99
4759Driesen HannekeESAKNG99
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=14:07
Reeks:1
19774LEXI KUIJSSPRI7.04m0
29771ZOE ZWAALSPRI6.99m0
34075Van Heirzeele RekhaSGOL6.87m99
49772FAITH ROOMSPRI6.82m0
54641Nijssen Kim*ESAK6.80m99
64759Driesen HannekeESAK6.77m99
74480Geussens LoreESAK6.56m0
89777BRITT VAN DRIELSPRI6.52m0
99775FLOOR VD BURGSPRI6.30m0
109776BABETTE BAKERMANSSPRI6.09m0
114045Baetens RaniSGOL5.80m99
129864SEVERINE ARTOISKAPE5.79m0
139782ISABELLE SPIERBURGSPRI5.60m0
149770PLEUN HUTTENSPRI5.55m0
154459Peeters SilleESAK5.51m99
169667BEVERWIJK MAXIMEATLE5.44m0
179779DEMI VAN OUTHEUSDENSPRI5.32m0
189783PUCK VAN DONSELAARSPRI5.30m0
199780ELINE RIJZENGASPRI5.28m0
203875Van Thillo KathleenKAPE4.89m0
214050De Ceulaer JulieSGOL4.84m99
229773SAM LIPSSPRI4.47m0
234072Van De Velde IlkaSGOL4.15m99
245279SOFIE VINCKESAK3.88m0
259778ANNA RAUSPRI3.61m0
269781HANNE KLOEKSPRI3.16m0
80 meter                  Min Heren  Uur=16:08
Reeks:1
18205Verbiest Wout*ESAK11.3997
29818FREEK VD WEERDSPRI12.100
39820BOUDEWIJN COENENGRACHTSPRI12.740
47865Eykens RemyKAPE12.8197
59865MERCKX MICHASGOL12.990
69815TIM BURGERSPRI13.000
79674VAN DER POL PIMATLE13.030
80 meter                  Min Heren  Uur=16:08
Reeks:2
19819FREEK VAN BLERCKSPRI11.870
27253Folens JorenKAPE12.0298
39821LARS DINGENOUTSSPRI12.430
49676VERHEUGD NIELSATLE12.540
57395Van Thillo GlennKAPE13.3698
80 meter                  Min Heren  Uur=16:08
Reeks:3
19824PHILIP REKKERSSPRI11.480
27394Vermeulen JochemKAPE11.9598
37938Beirens MaartenSGOL12.4398
49677POLS GLENNATLE12.730
57995Richter JordiKAPE13.2498
67980STELTER MOKAPE13.6397
80 meter                  Min Heren  Uur=16:08
Reeks:4
19678DALENBERG LEKANATLE11.500
27482Van Den Eynden JordiKAPE11.6798
39828THOMAS WILLEKESPRI11.910
47579Van de Velde  NickSGOL11.9898
58581ALEXANDER BLANKERSESAK12.140
67602Raaffels CorneelKAPE13.3198
1000 meter                Min Heren  Uur=18:00
Reeks:1
19818FREEK VD WEERDSPRI3’20.330
27253Folens JorenKAPE3’26.7898
39675ALTENA SYBRENATLE3’28.140
49815TIM BURGERSPRI3’33.890
59674VAN DER POL PIMATLE3’44.160
67980STELTER MOKAPE3’46.4997
79865MERCKX MICHASGOL3’50.240
87395Van Thillo GlennKAPE4’12.1398
9819FREEK VAN BLERCKSPRING0
1000 meter                Min Heren  Uur=18:00
Reeks:2
17394Vermeulen JochemKAPE3’10.7798
27764De Rycke VinceKAPE3’11.2598
39828THOMAS WILLEKESPRI3’34.890
49821LARS DINGENOUTSSPRI3’41.520
57602Raaffels CorneelKAPE3’43.7998
67579Van de Velde  NickSGOL3’57.3098
77938Beirens MaartenSGOL4’06.0498
89676VERHEUGD NIELSATLE4’08.020
verspringen               Min Heren  Uur=16:54
Reeks:1
19819FREEK VAN BLERCKSPRI4.61m0
29678DALENBERG LEKANATLE4.45m0
37482Van Den Eynden JordiKAPE4.35m98
49824PHILIP REKKERSSPRI4.09m0
59818FREEK VD WEERDSPRI4.00m0
68205Verbiest Wout*ESAK4.00m97
77253Folens JorenKAPE3.92m98
89825THOMAS SULKERSSPRI3.84m0
97394Vermeulen JochemKAPE3.79m98
107995Richter JordiKAPE3.71m98
119820BOUDEWIJN COENENGRACHTSPRI3.70m0
128581ALEXANDER BLANKERSESAK3.63m0
137865Eykens RemyKAPE3.63m97
149674VAN DER POL PIMATLE3.63m0
159815TIM BURGERSPRI3.54m0
167579Van de Velde  NickSGOL3.53m98
179822STIJN DE LAATSPRI3.45m0
187395Van Thillo GlennKAPE3.43m98
197938Beirens MaartenSGOL3.34m98
207602Raaffels CorneelKAPE3.29m98
219677POLS GLENNATLE3.28m0
229821LARS DINGENOUTSSPRI3.25m0
239865MERCKX MICHASGOL3.12m0
249675ALTENA SYBRENATLE3.03m0
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=10:46
Reeks:1
19825THOMAS SULKERSSPRI10.57m0
29816VICTOR VD HECKESPRI7.93m0
39678DALENBERG LEKANATLE7.43m0
49677POLS GLENNATLE6.97m0
59676VERHEUGD NIELSATLE6.78m0
67865Eykens RemyKAPE6.76m97
79822STIJN DE LAATSPRI6.57m0
88581ALEXANDER BLANKERSESAK6.52m0
97980STELTER MOKAPE5.86m97
109865MERCKX MICHASGOL5.84m0
117995Richter JordiKAPE5.72m98
129675ALTENA SYBRENATLE5.65m0
137579Van de Velde  NickSGOL4.48m98
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=12:47
Reeks:1
19825THOMAS SULKERSSPRI30.45m0
29678DALENBERG LEKANATLE28.40m0
37865Eykens RemyKAPE21.22m97
47394Vermeulen JochemKAPE19.86m98
57980STELTER MOKAPE19.81m97
69816VICTOR VD HECKESPRI18.60m0
78581ALEXANDER BLANKERSESAK18.12m0
89865MERCKX MICHASGOL17.78m0
97253Folens JorenKAPE17.45m98
109674VAN DER POL PIMATLE17.35m0
119676VERHEUGD NIELSATLE17.27m0
129675ALTENA SYBRENATLE17.20m0
139677POLS GLENNATLE16.57m0
147602Raaffels CorneelKAPE13.30m98
7995Richter JordiKAPEGP98
9822STIJN DE LAATSPRIGP0
80 meter                  Min Dames  Uur=13:46
Reeks:1
17020Van Laer EmmaKAPE11.0998
29802ANDREA JARA GRIJALBASPRI11.930
39647VAN DE BERGHE IRENESPRI12.390
49671BEVERWIJK DOMINIQUEATLE13.030
56968Stevens UttiKAPE13.4898
69801MAUD BAKERMANSSPRI13.690
77482Coenraerds TibaESAK14.1098
9799VERA HARTMANSPRING0
80 meter                  Min Dames  Uur=13:46
Reeks:2
17468Hanssens MarieESAK11.5098
29804MYRTHE VAN WINKELSPRI12.830
38063Van Camp ClaraSGOL12.8497
49672FLIPSEN INDYATLE13.090
59805KIM JANSENSPRI13.850
69808LYNDA LAMMERSESPRI13.990
9806ISABEL RAYMAKERSSPRING0
80 meter                  Min Dames  Uur=13:46
Reeks:3
17755Akkermans LizeESAK11.6397
29810ANNE DINGENOUTSSPRI12.260
37113Denis JolienKAPE12.8297
48003Van Den Eynden TinaKAPE12.9997
57099Broeckx EllenSGOL13.3698
9814MAUD MOSSELMANSPRING0
9809ELIEN GELLINGSPRING0
9673HAARBOSCH MEIKEATLENG0
1000 meter                Min Dames  Uur=17:46
Reeks:1
17020Van Laer EmmaKAPE3’18.3798
27113Denis JolienKAPE3’19.9597
38048Nuyes KirstenKAPE3’21.0597
47468Hanssens MarieESAK3’31.7798
57616Nijssen Fiona*ESAK3’43.7297
69672FLIPSEN INDYATLE3’43.910
79802ANDREA JARA GRIJALBASPRI3’50.690
89647VAN DE BERGHE IRENESPRI3’57.450
98063Van Camp ClaraSGOL4’19.0297
107099Broeckx EllenSGOL4’23.2998
119811ANNE HUIJSMANSSPRI4’26.480
129814MAUD MOSSELMANSPRI4’39.540
9799VERA HARTMANSPRING0
9671BEVERWIJK DOMINIQUEATLENG0
verspringen               Min Dames  Uur=16:08
Reeks:1
17020Van Laer EmmaKAPE4.41m98
27468Hanssens MarieESAK4.39m98
37755Akkermans LizeESAK4.25m97
47110Pinxteren LynnSGOL3.93m97
59804MYRTHE VAN WINKELSPRI3.68m0
67616Nijssen Fiona*ESAK3.63m97
79672FLIPSEN INDYATLE3.45m0
87099Broeckx EllenSGOL3.42m98
97482Coenraerds TibaESAK3.37m98
109810ANNE DINGENOUTSSPRI3.34m0
119802ANDREA JARA GRIJALBASPRI3.23m0
129801MAUD BAKERMANSSPRI3.18m0
139671BEVERWIJK DOMINIQUEATLE3.14m0
149647VAN DE BERGHE IRENESPRI3.10m0
156968Stevens UttiKAPE3.09m98
168003Van Den Eynden TinaKAPE3.06m97
178063Van Camp ClaraSGOL3.02m97
189808LYNDA LAMMERSESPRI2.86m0
199805KIM JANSENSPRI2.70m0
209651MAUD BASTIAANSENDJA2.67m0
9814MAUD MOSSELMANSPRING0
9809ELIEN GELLINGSPRING0
9806ISABEL RAYMAKERSSPRING0
9799VERA HARTMANSPRING0
speerwerpen 400g          Min Dames  Uur=11:26
Reeks:1
19810ANNE DINGENOUTSSPRI18.78m0
27110Pinxteren LynnSGOL17.43m97
39801MAUD BAKERMANSSPRI17.42m0
46968Stevens UttiKAPE15.50m98
57616Nijssen Fiona*ESAK15.11m97
68003Van Den Eynden TinaKAPE13.39m97
77482Coenraerds TibaESAK13.24m98
89803MALIN VAN WEERDENBRUGSPRI12.79m0
99651MAUD BASTIAANSENDJA12.25m0
109812INGE VAN GELDERSPRI12.11m0
119672FLIPSEN INDYATLE12.00m0
129808LYNDA LAMMERSESPRI11.20m0
139811ANNE HUIJSMANSSPRI10.91m0
149829HISKE VAN HET VEERSPRI10.63m0
157755Akkermans LizeESAK9.72m97
168063Van Camp ClaraSGOL8.70m97
179805KIM JANSENSPRI8.69m0
189814MAUD MOSSELMANSPRI8.46m0
199671BEVERWIJK DOMINIQUEATLE7.59m0
9673HAARBOSCH MEIKEATLENG0
9813AMBER VAN MALSENSPRING0
9809ELIEN GELLINGSPRING0
9807KIRSTEN SULKERSSPRING0
9799VERA HARTMANSPRING0
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=11:49
Reeks:1
17110Pinxteren LynnSGOL23.24m97
29812INGE VAN GELDERSPRI18.02m0
37616Nijssen Fiona*ESAK17.40m97
47755Akkermans LizeESAK15.53m97
59672FLIPSEN INDYATLE15.40m0
68003Van Den Eynden TinaKAPE15.11m97
79804MYRTHE VAN WINKELSPRI15.07m0
89803MALIN VAN WEERDENBRUGSPRI14.57m0
96968Stevens UttiKAPE14.35m98
109829HISKE VAN HET VEERSPRI14.32m0
119811ANNE HUIJSMANSSPRI14.08m0
129651MAUD BASTIAANSENDJA13.29m0
137113Denis JolienKAPE13.03m97
147482Coenraerds TibaESAK12.18m98
159802ANDREA JARA GRIJALBASPRI10.51m0
9673HAARBOSCH MEIKEATLENG0
9813AMBER VAN MALSENSPRING0
9809ELIEN GELLINGSPRING0
9807KIRSTEN SULKERSSPRING0
9806ISABEL RAYMAKERSSPRING0
100 meter                 Cad Heren  Uur=12:13
Reeks:1      Wind : -0.3
19681VAN EERSEL CASATLE13.810
29844MORRIS VERLINDENSPRI13.920
39682VAN KREVELEN DANAATLE14.070
4780De Backer Manuel*ESAK14.3496
51020Emmerechts GregKAPE15.0296
6540Van Hooydonck PieterKAPE15.0596
9845YOURI VAN PINXTERENSPRING0
100 meter                 Cad Heren  Uur=12:13
Reeks:2      Wind : 0.4
19847KOEN BASTIAANSENSPRI11.900
2877Vinck SamESAK12.1395
3850Van Boven JordyKAPE12.8795
49848DANIEL KILSPRI12.970
683Van Steenbrugge BrentKAPENG95
9683VAN SCHIJNDEL JORDIATLENG0
100 meter                 Cad Heren  Uur=12:13
Reeks:3      Wind : -0.6
19850SANDER VAN DER WAALSSPRI12.180
29849THYMO REICHELTSPRI12.290
39873GORDEN KEVINESAK12.470
49846NINO DE MAATSPRI13.550
59684KOKX JELLEATLE14.950
234Baetens JorenKAPENG96
9686MERTENS ROBINATLENG0
800 meter                 Cad Heren  Uur=18:49
Reeks:1
1780De Backer Manuel*ESAK2’17.2996
29846NINO DE MAATSPRI2’18.820
39847KOEN BASTIAANSENSPRI2’30.330
49842YOURI VAN OUDHEUSDENSPRI2’34.680
59843NIELS HUIJSMANSSPRI2’35.650
69681VAN EERSEL CASATLE2’50.010
850Van Boven JordyKAPENA95
9845YOURI VAN PINXTERENSPRING0
800 meter                 Cad Heren  Uur=18:49
Reeks:2
19849THYMO REICHELTSPRI2’20.680
29866MATTHIAS VAN KEERKAPE2’22.330
3877Vinck SamESAK2’32.1795
4683Van Steenbrugge BrentKAPE2’32.8495
5540Van Hooydonck PieterKAPE2’44.7596
9685FLIPSEN MARTIJNATLENG0
9684KOKX JELLEATLENG0
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=15:21
Reeks:1
19848DANIEL KILSPRI44.35m0
29682VAN KREVELEN DANAATLE39.98m0
3373Van Laer MarnixKAPE33.22m95
4850Van Boven JordyKAPE31.41m95
59683VAN SCHIJNDEL JORDIATLE30.98m0
69842YOURI VAN OUDHEUSDENSPRI29.99m0
79685FLIPSEN MARTIJNATLE28.18m0
89681VAN EERSEL CASATLE27.21m0
9540Van Hooydonck PieterKAPE27.01m96
10683Van Steenbrugge BrentKAPE25.57m95
119843NIELS HUIJSMANSSPRI25.49m0
129840MATHIJS VAN PLUIJMSPRI24.79m0
13234Baetens JorenKAPE21.75m96
141020Emmerechts GregKAPE21.42m96
15780De Backer Manuel*ESAK17.58m96
9850SANDER VAN DER WAALSSPRIGP0
9686MERTENS ROBINATLENG0
9845YOURI VAN PINXTERENSPRING0
9841JESPER DEKKERSPRING0
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=11:19
Reeks:1
19682VAN KREVELEN DANAATLE10.49m0
29842YOURI VAN OUDHEUSDENSPRI10.28m0
39848DANIEL KILSPRI10.12m0
4373Van Laer MarnixKAPE9.84m95
5877Vinck SamESAK9.43m95
69844MORRIS VERLINDENSPRI9.08m0
7234Baetens JorenKAPE8.86m96
8850Van Boven JordyKAPE8.78m95
99873GORDEN KEVINESAK8.45m0
109685FLIPSEN MARTIJNATLE8.32m0
119683VAN SCHIJNDEL JORDIATLE8.31m0
121020Emmerechts GregKAPE6.01m96
9841JESPER DEKKERSPRING0
683Van Steenbrugge BrentKAPENG95
9686MERTENS ROBINATLENG0
hoogspringen              Cad Heren  Uur=17:01
Reeks:1
19849THYMO REICHELTSPRI1.70m0
29866MATTHIAS VAN KEERKAPE1.65m0
39850SANDER VAN DER WAALSSPRI1.60m0
49844MORRIS VERLINDENSPRI1.55m0
59847KOEN BASTIAANSENSPRI1.50m0
6877Vinck SamESAK1.50m95
71020Emmerechts GregKAPE1.45m96
89685FLIPSEN MARTIJNATLE1.45m0
99842YOURI VAN OUDHEUSDENSPRI1.40m0
9780De Backer Manuel*ESAK1.40m96
119681VAN EERSEL CASATLE1.35m0
129683VAN SCHIJNDEL JORDIATLE1.35m0
139684KOKX JELLEATLE1.20m0
9682VAN KREVELEN DANAATLEGP0
9686MERTENS ROBINATLENG0
234Baetens JorenKAPENG96
373Van Laer MarnixKAPENG95
100 meter                 Cad Dames  Uur=12:39
Reeks:1      Wind : -0.2
1245Folens MerelKAPE13.5796
2439Van Bragt SofieSGOL14.0496
3696Willaert JenteKAPE14.7695
4474Goossens AnnechienSGOL14.9195
5981Verstappen SilkeKAPE15.1295
6868Moens MarieESAK16.6996
100 meter                 Cad Dames  Uur=12:39
Reeks:2      Wind : 0.2
19835SOPHIE PHLIPARTSPRI14.220
2438Uyttendaele EvaSGOL14.2796
39657SARA FRANKENDJA15.070
4804Jochems CaroESAK15.5996
5694Tampere HanneKAPE15.7695
1084Willems FienSGOLDIS96
100 meter                 Cad Dames  Uur=12:39
Reeks:3      Wind : 1.1
1642Eykens ReneeKAPE13.6796
29838ESMEE DOENSESPRI14.270
39839SUZANNE JONKERSSPRI14.630
41169JANA DE COCKESAK15.200
5418Baetens DonjaSGOL15.4596
69659NADINE VAN OOSTERHOUTDJA15.890
7573De Rycke KaroKAPE16.1596
8630Van Hooijdonk CharlotteESAK16.6296
800 meter                 Cad Dames  Uur=18:18
Reeks:1
1696Willaert JenteKAPE2’40.6395
29679PEETERS CATHELIJNATLE2’41.770
3439Van Bragt SofieSGOL2’55.5696
4573De Rycke KaroKAPE3’04.8096
9657SARA FRANKENDJANG0
868Moens MarieESAKNG96
800 meter                 Cad Dames  Uur=18:18
Reeks:2
1642Eykens ReneeKAPE2’18.8496
29838ESMEE DOENSESPRI2’38.550
39680VAN ZUNDERT SOFIEATLE2’58.340
4438Uyttendaele EvaSGOL3’00.5596
51084Willems FienSGOL3’02.4096
9655LORI BASTIAANSENDJANG0
9839SUZANNE JONKERSSPRING0
800 meter                 Cad Dames  Uur=18:18
Reeks:3
1803Hanssens AnneliesESAK2’38.7995
2474Goossens AnnechienSGOL3’07.4095
3804Jochems CaroESAK3’11.1396
41159VERHOEVEN HANNELOREESAK3’18.090
5868Moens MarieESAK3’23.0796
9658EVELYN ROMBOUTSDJANG0
verspringen               Cad Dames  Uur=14:32
Reeks:1
1245Folens MerelKAPE4.70m96
2803Hanssens AnneliesESAK4.65m95
3642Eykens ReneeKAPE4.45m96
4439Van Bragt SofieSGOL4.37m96
59679PEETERS CATHELIJNATLE4.30m0
69835SOPHIE PHLIPARTSPRI4.29m0
79838ESMEE DOENSESPRI4.27m0
8474Goossens AnnechienSGOL4.13m95
9981Verstappen SilkeKAPE3.90m95
101159VERHOEVEN HANNELOREESAK3.75m0
11696Willaert JenteKAPE3.69m95
12438Uyttendaele EvaSGOL3.67m96
139657SARA FRANKENDJA3.60m0
14804Jochems CaroESAK3.59m96
151084Willems FienSGOL3.52m96
169659NADINE VAN OOSTERHOUTDJA3.48m0
17418Baetens DonjaSGOL3.47m96
189658EVELYN ROMBOUTSDJA3.38m0
19868Moens MarieESAK3.35m96
201169JANA DE COCKESAK3.22m0
219655LORI BASTIAANSENDJA3.18m0
22694Tampere HanneKAPE3.18m95
239680VAN ZUNDERT SOFIEATLE3.09m0
24630Van Hooijdonk CharlotteESAK2.97m96
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=15:49
Reeks:1
1245Folens MerelKAPE9.09m96
29679PEETERS CATHELIJNATLE8.25m0
39838ESMEE DOENSESPRI8.21m0
41159VERHOEVEN HANNELOREESAK8.00m0
5439Van Bragt SofieSGOL7.71m96
6981Verstappen SilkeKAPE7.39m95
79654ANOUK VAN DER VEEKENDJA7.37m0
8803Hanssens AnneliesESAK7.19m95
99657SARA FRANKENDJA6.74m0
101169JANA DE COCKESAK6.52m0
11474Goossens AnnechienSGOL6.37m95
12696Willaert JenteKAPE6.07m95
139655LORI BASTIAANSENDJA5.83m0
14630Van Hooijdonk CharlotteESAK5.67m96
15418Baetens DonjaSGOL5.63m96
169659NADINE VAN OOSTERHOUTDJA5.60m0
179658EVELYN ROMBOUTSDJA5.26m0
18804Jochems CaroESAK5.10m96
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=11:23
Reeks:1
1438Uyttendaele EvaSGOL25.53m96
29838ESMEE DOENSESPRI22.71m0
39679PEETERS CATHELIJNATLE19.96m0
4245Folens MerelKAPE19.74m96
5642Eykens ReneeKAPE19.24m96
69839SUZANNE JONKERSSPRI19.19m0
79654ANOUK VAN DER VEEKENDJA18.61m0
8981Verstappen SilkeKAPE15.83m95
9868Moens MarieESAK15.32m96
109658EVELYN ROMBOUTSDJA14.75m0
111084Willems FienSGOL14.21m96
121169JANA DE COCKESAK13.79m0
139655LORI BASTIAANSENDJA12.15m0
14630Van Hooijdonk CharlotteESAK10.69m96
100 meter                 Sch Heren  Uur=11:14
Reeks:1      Wind : -0.3
12568Janssens KenjiESAK12.5793
29689VAN EERSEL MENNOATLE12.710
32703Verbraeken TimKAPE12.8893
42245Stevens YannikKAPE13.1294
9853PIOTR VAN DEN AKKERSPRING0
100 meter                 Sch Heren  Uur=11:14
Reeks:2      Wind : -0.3
19693KAI VAN DE WIELSPRI12.070
29875GUEUTAL MAXIMEKAPE12.750
32661Vanthillo LanderESAK14.4693
2533Van Apers MattiasESAKNG93
9690ALTENA WILFREDATLENG0
800 meter                 Sch Heren  Uur=18:47
Reeks:1
19693KAI VAN DE WIELSPRI2’10.710
22703Verbraeken TimKAPE2’23.6393
39689VAN EERSEL MENNOATLE2’24.460
42568Janssens KenjiESAK2’30.9493
52245Stevens YannikKAPE2’34.2894
9875GUEUTAL MAXIMEKAPENG0
800 meter                 Sch Heren  Uur=18:47
Reeks:2
12900De Vos ThomasSGOL2’18.0494
22533Van Apers MattiasESAK2’18.1793
32661Vanthillo LanderESAK2’23.1693
2288Van Laer QuintenKAPENG93
9690ALTENA WILFREDATLENG0
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=16:02
Reeks:1
19875GUEUTAL MAXIMEKAPE42.60m0
29693KAI VAN DE WIELSPRI41.82m0
32869Den Haese GlennKAPE36.12m93
42288Van Laer QuintenKAPE31.60m93
52900De Vos ThomasSGOL29.38m94
62533Van Apers MattiasESAK26.60m93
72568Janssens KenjiESAK18.62m93
9690ALTENA WILFREDATLENG0
9853PIOTR VAN DEN AKKERSPRING0
2245Stevens YannikKAPENG94
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren  Uur=14:39
Reeks:1
19875GUEUTAL MAXIMEKAPE11.60m0
22869Den Haese GlennKAPE9.87m93
32703Verbraeken TimKAPE9.42m93
42288Van Laer QuintenKAPE8.78m93
52568Janssens KenjiESAK8.60m93
62533Van Apers MattiasESAK7.64m93
72661Vanthillo LanderESAK7.55m93
hoogspringen              Sch Heren  Uur=12:12
Reeks:1
12533Van Apers MattiasESAK1.60m93
22288Van Laer QuintenKAPE1.55m93
32703Verbraeken TimKAPE1.45m93
42661Vanthillo LanderESAK1.35m93
100 meter                 Sch Dames  Uur=12:11
Reeks:1      Wind : 0.0
12601Himpens LiesseKAPE13.2393
29660SABINE MONDENDJA14.310
32284De Ceulaer StephanieSGOL14.4394
42615Akkermans HanneESAK14.9794
59856BIANCA SEMLERSPRI15.180
69855WIEKE PHILLIPPARTSPRI15.720
9854EEFJE OVERGAAUWSPRING0
100 meter                 Sch Dames  Uur=12:11
Reeks:2      Wind : -0.3
12290Janssens MarijneSGOL12.9593
22557Van Doren JorienESAK15.3294
32731Emmerechts LauraKAPE15.3494
49687TROMMELEN TESSAATLE15.380
59858DYMPH DE BOERSPRI16.080
9859JET HAANSPRING0
9857LIEVE VISSERSPRING0
800 meter                 Sch Dames  Uur=18:50
Reeks:1
12467Tampere LotteKAPE2’45.8294
22615Akkermans HanneESAK3’09.0094
32557Van Doren JorienESAK3’15.5594
42290Janssens MarijneSGOL3’17.1993
9855WIEKE PHILLIPPARTSPRIGP0
speerwerpen 600g          Sch Dames  Uur=16:48
Reeks:1
12601Himpens LiesseKAPE22.72m93
22466De Bruyn JelkeKAPE22.68m94
39858DYMPH DE BOERSPRI19.95m0
42467Tampere LotteKAPE19.77m94
52731Emmerechts LauraKAPE18.90m94
62474Van Schil HenrikeESAK18.79m94
79855WIEKE PHILLIPPARTSPRI18.58m0
89687TROMMELEN TESSAATLE15.53m0
92284De Ceulaer StephanieSGOL14.03m94
102477De Bie KimESAK13.48m94
119856BIANCA SEMLERSPRI12.81m0
9859JET HAANSPRING0
9857LIEVE VISSERSPRING0
9854EEFJE OVERGAAUWSPRING0
kogelstoten 4,000kg       Sch Dames  Uur=13:23
Reeks:1
19660SABINE MONDENDJA8.31m0
22615Akkermans HanneESAK8.10m94
32731Emmerechts LauraKAPE7.95m94
42601Himpens LiesseKAPE7.92m93
52557Van Doren JorienESAK7.76m94
69688VAN ZUNDERT HILDEATLE7.48m0
72467Tampere LotteKAPE7.07m94
89687TROMMELEN TESSAATLE6.53m0
92477De Bie KimESAK6.48m94
102290Janssens MarijneSGOL6.35m93
112466De Bruyn JelkeKAPE6.34m94
122474Van Schil HenrikeESAK6.28m94
132284De Ceulaer StephanieSGOL6.27m94
hoogspringen              Sch Dames  Uur=11:31
Reeks:1
19688VAN ZUNDERT HILDEATLE1.60m0
22557Van Doren JorienESAK1.50m94
32615Akkermans HanneESAK1.35m94
32467Tampere LotteKAPE1.35m94
52731Emmerechts LauraKAPE1.35m94
52601Himpens LiesseKAPE1.35m93
72284De Ceulaer StephanieSGOL1.35m94
82466De Bruyn JelkeKAPE1.25m94
100 meter                 JSM Heren  Uur=10:50
Reeks:1      Wind : 0.0
19874OOMEN JOEYDJA11.860
21588Vermeiren JonasSGOL12.0790
39642NIELS HANEGRAAFDJA12.560
4376Goeman WimKAPE12.7591
59662VAN KREVELEN ALEXATLE14.260
9851DAMEN ALVARSPRING0
1903’t Hart PieterESAKNG90
100 meter                 JSM Heren  Uur=10:50
Reeks:2      Wind : 0.2
11466Vanhaeren TimKAPE11.4688
2379Neelen RolfESAK12.1692
31901De Bie DriesESAK12.5389
4271Dalle SebastiaanSGOL12.9092
51589Lemmens GlennSGOL13.1390
2060Pallemans MartinKAPENG86
1814Spruijt BenESAKNG86
1500 meter                JSM Heren  Uur=17:42
Reeks:1
19692JONKERS GUIDOSPRI4’10.200
21902Spruijt BartESAK4’24.0885
31466Vanhaeren TimKAPE4’25.4388
42017Bardyn StefaanKAPE4’37.0286
51901De Bie DriesESAK4’37.6489
6342De Bie WonneESAK4’50.0992
79868DEBUE JEROENKAPE4’55.450
81614Schrauwen BertKAPE4’57.4784
91588Vermeiren JonasSGOL5’11.3790
10411Dobbeleir YannickKAPE5’11.8191
111589Lemmens GlennSGOL5’14.2990
129872DE VOS MARCSGOL5’18.850
13379Neelen RolfESAK5’25.2792
144736Dure WillemSGOL7’46.4451
9879GEUSSENS JORISESAKNG0
2060Pallemans MartinKAPENG86
271Dalle SebastiaanSGOLNG92
1814Spruijt BenESAKNG86
1903’t Hart PieterESAKNG90
9851DAMEN ALVARSPRING0
9852TAMES PIETERSPRING0
kogelstoten 7,260kg       JSM Heren  Uur=12:45
Reeks:1
16046Van Den Eynden PeterKAPE12.38m67
21466Vanhaeren TimKAPE11.43m88
51614Schrauwen BertKAPE10.67m84
61901De Bie DriesESAK10.43m89
79868DEBUE JEROENKAPE10.06m0
101794Rymenants GeertESAK8.65m87
111589Lemmens GlennSGOL8.51m90
124580De Ceulaer WouterSGOL8.30m65
13342De Bie WonneESAK8.24m92
142017Bardyn StefaanKAPE7.89m86
151588Vermeiren JonasSGOL7.41m90
171902Spruijt BartESAK6.49m85
189661FLIPSEN JOHANATLE6.36m0
199867COENRAEDS PETERESAK6.31m0
9663PEETERS RENEATLENG0
2060Pallemans MartinKAPENG86
discuswerpen 2,000kg      JSM Heren  Uur=16:30
Reeks:1
11466Vanhaeren TimKAPE33.59m88
29868DEBUE JEROENKAPE32.42m0
36046Van Den Eynden PeterKAPE28.08m67
41614Schrauwen BertKAPE28.04m84
51901De Bie DriesESAK27.80m89
62017Bardyn StefaanKAPE26.70m86
71794Rymenants GeertESAK21.87m87
81589Lemmens GlennSGOL21.75m90
94736Dure WillemSGOL21.24m51
109661FLIPSEN JOHANATLE20.27m0
111588Vermeiren JonasSGOL20.20m90
124580De Ceulaer WouterSGOL18.95m65
9663PEETERS RENEATLEGP0
376Goeman WimKAPENG91
1903’t Hart PieterESAKNG90
9851DAMEN ALVARSPRING0
hoogspringen              JSM Heren  Uur=14:42
Reeks:1
19642NIELS HANEGRAAFDJA1.95m0
29664VAN GAGELDONKATLE1.90m0
3376Goeman WimKAPE1.75m91
49877DE MAAT JELMERSPRI1.75m0
54580De Ceulaer WouterSGOL1.60m65
66046Van Den Eynden PeterKAPE1.60m67
7342De Bie WonneESAK1.55m92
89661FLIPSEN JOHANATLE1.30m0
91902Spruijt BartESAK1.30m85
9662VAN KREVELEN ALEXATLENG0
2060Pallemans MartinKAPENG86
1903’t Hart PieterESAKNG90
100 meter                 JSM Dames  Uur=10:55
Reeks:1      Wind : 0.0
11440Ivo KaatSGOL13.5090
21187Louviaux CarmenKAPE14.3590
39643ELLEN VERDAASDONKDJA15.100
4297Richter SarayaKAPE15.4292
5264Boden EllenESAK16.1491
100 meter                 JSM Dames  Uur=10:55
Reeks:2      Wind : -0.1
11308Bonte LauraKAPE12.8789
29644INGE VERMEIRENDJA14.130
39645SUZANNE LAUWENDJA14.520
41272Hens VeerleESAK15.9183
51087Sijsmans LiesbetSGOL16.1176
1500 meter                JSM Dames  Uur=17:31
Reeks:1
1258Hens EvyESAK5’10.8891
21440Ivo KaatSGOL5’28.6790
32912Michiels CarinaKAPE5’36.7565
41087Sijsmans LiesbetSGOL5’42.5376
51187Louviaux CarmenKAPE6’09.9590
61108Vervliet JessikaSGOL6’17.8679
79646OOSTVOGELS JUDITHDJA6’20.160
8168Vermersch SkrolanSGOL6’23.0592
9264Boden EllenESAK6’23.1391
10281De Bie LeenESAK6’27.2991
111272Hens VeerleESAK6’58.6683
1308Bonte LauraKAPENG89
9691PETERS RIANATLENG0
kogelstoten 4,000kg       JSM Dames  Uur=12:28
Reeks:1
11667Geussens ArianeESAK10.20m90
21308Bonte LauraKAPE9.11m89
31440Ivo KaatSGOL7.89m90
49644INGE VERMEIRENDJA7.82m0
59869DURE MARLEENSGOL7.76m0
61187Louviaux CarmenKAPE7.67m90
71444Bardyn LiesbethKAPE7.29m88
81272Hens VeerleESAK7.23m83
91098Robinet LotteSGOL6.84m90
101108Vervliet JessikaSGOL6.82m79
111201Schrauwen AnneliesKAPE6.73m89
1444Bardyn LiesbethKAPENG88
9870MONIQUE DENISESAKNG0
discuswerpen 1,000kg      JSM Dames  Uur=16:24
Reeks:1
11667Geussens ArianeESAK29.79m90
2297Richter SarayaKAPE28.98m92
39878VAN DEN KIEBOOM EVELINESPRI28.91m0
4383Warrant SophieSGOL26.94m92
51444Bardyn LiesbethKAPE23.14m88
69870MONIQUE DENISESAK22.97m0
71108Vervliet JessikaSGOL20.63m79
81440Ivo KaatSGOL19.96m90
91201Schrauwen AnneliesKAPE18.98m89
101098Robinet LotteSGOL17.03m90
111272Hens VeerleESAK16.20m83
129869DURE MARLEENSGOL16.13m0
13281De Bie LeenESAK15.59m91
149643ELLEN VERDAASDONKDJA14.10m0
151087Sijsmans LiesbetSGOL13.53m76
16168Vermersch SkrolanSGOL12.34m92
9648MARIA VERDAASDONKDJANG0
hoogspringen              JSM Dames  Uur=15:33
Reeks:1
19645SUZANNE LAUWENDJA1.50m0
2259Van Den Wyngaert BoKAPE1.45m91
3383Warrant SophieSGOL1.40m92
41444Bardyn LiesbethKAPE1.40m88
51308Bonte LauraKAPE1.40m89
6258Hens EvyESAK1.35m91
71667Geussens ArianeESAK1.30m90
9649EVIE ROELANDSDJANG0
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=15:21
Reeks:1
1379Neelen RolfESAK10.94m92
2376Goeman WimKAPE10.73m91
3411Dobbeleir YannickKAPE9.65m91
4271Dalle SebastiaanSGOL9.29m92
5342De Bie WonneESAK8.24m92
6270Schrauwen JeroenKAPE4.41m91
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=14:55
Reeks:1
1297Richter SarayaKAPE9.69m92
2383Warrant SophieSGOL9.02m92
3259Van Den Wyngaert BoKAPE6.79m91
4168Vermersch SkrolanSGOL6.44m92
5281De Bie LeenESAK5.96m91
6264Boden EllenESAK4.45m91
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=16:33
Reeks:1
1379Neelen RolfESAK37.99m92
2411Dobbeleir YannickKAPE26.54m91
3270Schrauwen JeroenKAPE22.91m91
4271Dalle SebastiaanSGOL22.61m92
5342De Bie WonneESAK20.47m92
0 likes BENEGO-Cup , KAPE-meetings - archief #
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand