Uitslag Beker van Vlaanderen Masters Dames en Heren – Afdeling 2 A – 11.06.2017 – Kapellen
October 18, 2017 at 12:50 pm

Uitslag Beker van Vlaanderen Masters Dames en Heren – Afdeling 2 A – 11.06.2017 – Kapellen

Onze dames- en heren-masters ontvingen op zondag 11 juni hun leeftijdsgenoten van 11 andere Vlaamse clubs voor de “Beker van Vlaanderen Masters Dames en Heren” uit Afdeling 2 A op onze atletiekpiste in het gemeentepark te Kapellen. Voor OLSE Merksem was de overwinningén de promotie … voor onze KAPE-masters (helaas) de 11de plaats én de degradatie naar 3de afdeling.


Ondanks de wat tegenvallende uitslag, waarderen wij ten volle de inzet van al onze atleten. De dames werden zelfs ex-aequo 3de in hun rangschikking. Met een dikke proficiat voor ons vrouwenteam: Els Castelyns, Kristien Coddens, Veerle Dierckx, Veerle Feyaerts, Carina Michiels en Ingrid Van Giel. Maar ook onze heren hebben het beste van zichzelf gegeven: Dominic Declercq, Danny Gotink, Koen Mariën, Werner Philips, Stefan Toelants, Walter Van Boven, Dirk Vander Avert, Karel Van Huffel, Willy Van Wallendael en Bart Verhelst, waarvoor dank.


… meer foto’s van Gert Van Hoof en Jordy Van Boven in ons album.




En laat ons maar meteen even de loftrompet bovenhalen voor een geslaagde en sfeerrijke organisatie bij een uitstekend atletiekweertje, met dank aan al onze medewerkers, de scheidsrechters en juryleden én alle deelnemende clubs en hun atleten. Felicitaties voor winnaar OLSE dat promoveert naar 1ste afdeling … en een hartelijk weerzien met ATAC dat ons in 2018 vergezelt naar 3de afdeling. Ook in @tletiekleven – de online nieuwskrant van de Vlaamse Atletiekliga – werd het organisatorisch succes van deze interclub in het zonnetje gezet, samen met een verslag van deze atletieknamiddag: “De twee stijgers in die tweede Landelijke waren Olse Merksem in Kapellen en FLAC in Oudenaarde. In het groene Kapellen was Olse Merksem na een prima georganiseerde namiddag ongrijpbaar voor de tegenstand. De blauw-gelen domineerden van begin tot eind en telden een reuzenvoorsprong van 42 punten op AV Kontich-Aartselaar. Vedette van de middag werd evenwel Peter Vandekerckhove/ZWAT, die na een onderbreking van liefst… 16 jaar weer aansloot bij zijn uitstekende jeugdmeerkampprestaties. Peter mag zich na een sprong over 1m90 de nieuwe nationale M35-recordhouder noemen (was van Jeremy Joiris/DAMP: 1m87 in 2010). Ook onderaan in het klassement een Antwerps duo: thuisploeg Kapellen en ATAC verzamelden onvoldoende puntjes om de degradatie te vermijden.


De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.


EINDSTAND

1OLSE Merksem207
2AVKA Kontich-Aartselaar165
3VMOL Mol155
4DCLA Leuven152,5
5VAC Vilvoorde138
6ZWAT Zwijndrecht133
7LYRA Lier128
8ABES Edegem125
9RCT Tienen122
10AVZK Booischot120
11KAPE117,5
12ATAC Turnhout92



UITSLAG

100 meter                 Mas Dames  Uur=14:18
Reeks:1      Wind : 1.1
14295Michiels CarinaKAPE16.13656
24503Dejongh SandraDCLA16.1805
34518De Mesmaeker BrigitteVAC16.2104
43968Buyens TinekeATAC16.90703
54258Beullens ConnyRCT17.14652
4468Boeckx NadineLYRA    NA731
100 meter                 Mas Dames  Uur=14:18
Reeks:2      Wind : 0.6
14143Obasohan RoselynOLSE14.507213
23709De Voegt ErnaAVKA15.006211
33588De Veuster IlseAVZK15.127010
43428De Smet LiesVMOL15.70799
53611Claes JudyZWAT15.83568
64106Boydens HildeABES16.04677
100 meter                 Mas Heren  Uur=14:28
Reeks:1      Wind : -0.5
17096Van Bogaert JelleZWAT12.607810
24896Horemans GerdVMOL12.99736
34712Verelst WimAVZK13.24685
47126Emmen Erik**VAC13.52773
54774Van Boven WalterKAPE13.80542
100 meter                 Mas Heren  Uur=14:28
Reeks:2      Wind : 0.6
15655Melotte JohanAVKA11.778013
26494Provo TomLYRA11.807811
35709De Smedt SergeATAC12.66739
46280Kinnaer ThijsRCT12.84808
57159Pinter NicolaasOLSE12.9207
65461Punga DavidDCLA13.27734
800 meter                 Mas Dames  Uur=14:53
Reeks:1
13606Van De Venster ChristelOLSE2’24.437113
23858Rahmé MonaDCLA2’24.727811
33338Van Maele HeidiVAC2’28.507810
43310Gillhaus AngeliqueAVZK2’40.86659
54227Luyckx TillyABES2’42.30768
63695Longin SariRCT2’49.68777
73705Andries GerdaAVKA2’51.89656
83430Vandenberk RietVMOL2’52.37695
94295Michiels CarinaKAPE2’59.33654
103877Schoovaerts Anne-marieLYRA3’13.46683
113959Caluwé SonjaZWAT3’26.23532
1500 meter                Mas Dames  Uur=15:02
Reeks:1
14441Claes AnLYRA5’02.278213
23825Debaets CorinneDCLA5’18.886311
34011Jooris IngerRCT5’26.058110
43432Bevan Sarah*VMOL5’28.47719
53818Kempenaers SaskiaVAC5’40.49738
64479Van Giel IngridKAPE5’44.52617
74439Joly VanessaABES5’45.50826
83605Jochems CarineOLSE5’53.07715
94267De Cauwer KathleenZWAT5’55.30814
103968Buyens TinekeATAC6’07.26703
114464D’haene KatieAVKA6’28.84722
123313Peeters CindyAVZK6’58.71761
1500 meter                Mas Heren  Uur=15:22
Reeks:1
16014Hellinx DavidAVKA4’12.116813
26276Torbeyns BertRCT4’19.127511
34898Hendrickx WannesVMOL4’24.737810
45892Neefs MarcDCLA4’28.72659
55653Tuffin BenjaminOLSE4’31.71778
66005D’Hoogh WoutVAC4’38.50817
75982Rohart RudiLYRA4’42.53746
85411Rooms FilipZWAT4’43.28805
94715Van Aelst DirkAVZK4’46.60644
105917Bicker BennyABES5’00.29723
116033Chody ChristianATAC5’14.13702
126651Mariën KoenKAPE6’01.94721
200 meter                 Mas Dames  Uur=15:27
Reeks:1      Wind : 0.6
13403Vanhellemont AnnaDCLA31.966410
23523Coddens KristienKAPE32.51758
34406Onzia SandraZWAT32.77727
44072Peeters JokeATAC33.42794
53962Geerstman Christ’lAVKA35.51683
64488Neirinck RuthRCT35.87762
200 meter                 Mas Dames  Uur=15:27
Reeks:2      Wind : 0.0
13606Van De Venster ChristelOLSE28.417113
23588De Veuster IlseAVZK30.997011
34519De Laet KristelVAC32.1509
43428De Smet LiesVMOL32.81796
54106Boydens HildeABES33.25675
63875De Gucht HildeLYRA37.32681
400 meter                 Mas Heren  Uur=15:43
Reeks:1
15419Banzadio Diakiese*ABES54.067611
25342Rusch SvenVMOL58.35808
35882Verhemeldonck GinoDCLA59.21796
46552Van Kerckhoven DanielVAC59.41615
57144Van Huffel KarelKAPE62.9303
64716Hoefkens ChrisAVZK69.67661
400 meter                 Mas Heren  Uur=15:43
Reeks:2
16452Van Minnebruggen EgwinAVKA53.157913
26494Provo TomLYRA54.297810
36280Kinnaer ThijsRCT56.02809
46545De Wilde FredericZWAT58.94817
57159Pinter NicolaasOLSE60.0204
65712Swannet KurtATAC66.14662
3000 meter                Mas Dames  Uur=16:24
Reeks:1
13715Veramme HeidiZWAT10’34.667813
23338Van Maele HeidiVAC10’45.027811
33694De Cupere KatleenRCT11’10.008010
43531Willekens MarijkeDCLA11’28.96639
53314Bosmans IlseOLSE11’59.18718
63421Meeus ElkeVMOL12’22.70817
74456Feyaerts VeerleKAPE12’44.00726
83538Bastijns NeleABES12’45.69795
93876Mertens SabineLYRA12’56.51774
104464D’haene KatieAVKA13’43.57723
113307Van De Water GeertAVZK14’51.22762
3000 meter                Mas Heren  Uur=16:40
Reeks:1
14702Segers DavyDCLA9’27.377713
26073Schroven ErikVAC9’49.866911
34886Binnemans KoenVMOL10’09.617610
46488Bervoets BartABES10’26.08709
54717Heylen BartAVZK10’30.16668
65608De Bondt WalterAVKA10’31.42687
74705Rooms DieterOLSE10’44.86766
86479Willems TomZWAT10’49.39685
95348Meeuwsen RogerATAC10’56.03614
105858Verbruggen DavidLYRA11’37.49713
117073Declercq DominicKAPE11’54.95752
126137D’haese WimRCT12’05.69661
5000 meter                Mas Heren  Uur=17:05
Reeks:1
14706Huybrechts JurgenAVZK16’12.657813
26309Goeyers DirkVAC16’16.468111
35728Vanden Bempt HansDCLA16’33.887910
45854Lieckens BartLYRA16’42.71779
56887Brynaert DirkZWAT17’01.13658
67048Willems DiederikOLSE17’03.15777
75479Mcnaughton Michael**AVKA17’04.13766
84897Cools StefaanVMOL17’17.20675
95126Theuwissen JoostABES17’18.92724
105478Kerstens MichelATAC17’28.89633
116138Francart JoeriRCT18’30.55752
127070Van Wallendael WillyKAPE18’34.93671
4 x 100 meter             Mas Dames  Uur=17:40
Reeks:1
1  AVZK                   60.95  11
3310Gillhaus Angelique
3306Crauwels Anja
3588De Veuster Ilse
3313Peeters Cindy
2  ABES                   61.84  9
4106Boydens Hilde
3904Cammaerts An
4439Joly Vanessa
4227Luyckx Tilly
3  KAPE                   62.44  6
4479Van Giel Ingrid
4295Michiels Carina
4456Feyaerts Veerle
3523Coddens Kristien
4  VAC                    62.98  5
4518De Mesmaeker Brigitte
4519De Laet Kristel
3818Kempenaers Saskia
3338Van Maele Heidi
5  ATAC                   65.64  2
4072Peeters Joke
3968Buyens Tineke
3821Verrelst Martine
3820Dockx Hilde
6  LYRA                   66.12  1
3875De Gucht Hilde
3874Crauwels Ann
3871Bogers Ilse
4468Boeckx Nadine
4 x 100 meter             Mas Dames  Uur=17:40
Reeks:2
1  OLSE                   56.30  13
4143Obasohan Roselyn
3603Lotthrinkx Nathalie**
4480Truyens Martine
3606Van De Venster Christel
2  VMOL                   61.27  10
3428De Smet Lies
3430Vandenberk Riet
3432Bevan Sarah*
3421Meeus Elke
3  AVKA                   62.03  8
3705Andries Gerda
3713Willems Annick
3767Blockhuysen Cindy
3709De Voegt Erna
4  ZWAT                   62.09  7
3611Claes Judy
4267De Cauwer Kathleen
4406Onzia Sandra
3715Veramme Heidi
5  DCLA                   64.52  4
4048Wittenbergh Catherine
3403Vanhellemont Anna
4402Bottin Hilde
3752Mensaert Myriam
6  RCT                    64.74  3
4258Beullens Conny
4488Neirinck Ruth
3694De Cupere Katleen
3695Longin Sari
4 x 400 meter             Mas Heren  Uur=18:02
Reeks:1
0  VAC                    4’03.81  9
6552Van Kerckhoven Daniel
6073Schroven Erik
5704Wyns Erik
6005D’Hoogh Wout
1  ABES                   3’46.34  13
5419Banzadio Diakiese*
6142Van Reeth Wim
6433Thys Rob
5919Rondas Tom
3  AVZK                   4’12.84  6
4710Derdin Jos
5580Naets Ivo
4717Heylen Bart
4707Van Lent Jurgen
4  LYRA                   4’18.29  5
6985Hullak Joeri
7099De Vries Jan
5856Van Eynde Erwin
6334Declerck Kristof
5  ATAC                   4’27.10  3
5712Swannet Kurt
6033Chody Christian
5348Meeuwsen Roger
5709De Smedt Serge
6  KAPE                   4’35.91  2
7144Van Huffel Karel
7145Toelants Stefan
7150Verhelst Bart
5624Vander Avert Dirk
4 x 400 meter             Mas Heren  Uur=18:02
Reeks:2
1  VMOL                   4’01.07  11
4899Huysmans Stefan
5342Rusch Sven
4887Demeulemeester Youri
4898Hendrickx Wannes
2  DCLA                   4’02.76  10
5882Verhemeldonck Gino
6586Vercruyssen Jim
5728Vanden Bempt Hans
5892Neefs Marc
3  OLSE                   4’08.65  8
7159Pinter Nicolaas
5653Tuffin Benjamin
7094Van den Bergh Wim
5230Dubrul Samuel
4  AVKA                   4’09.34  7
6261Van Den Bergh Kris
5473Brion Marc
6023Van de Vreken Luc
6452Van Minnebruggen Egwin
5  RCT                    4’21.62  4
6166Koekelkoren BartRCT
6137D’haese WimRCT
6276Torbeyns BertRCT
6280Kinnaer ThijsRCT
  ZWAT                      DIS
7096Van Bogaert Jelle
6479Willems Tom
5411Rooms Filip
7119Vandenkerckhove Peter
hoogspringen              Mas Heren  Uur=14:46
Reeks:1
17119Vandenkerckhove PeterZWAT1.90m8013
27094Van den Bergh WimOLSE1.57m7911
36097Vaningelgem ChristophVMOL1.57m7910
45477Crauwels GuntherAVKA1.54m679
56743Haverhals JanABES1.54m638
66166Koekelkoren BartRCT1.51m737
75727Dreckmeier FriedhelmDCLA1.51m595.5
77101Philips WernerKAPE1.51m725.5
97108Van Vlasselaer ErikLYRA1.51m724
106810Lenaerts JanATAC1.45m673
116073Schroven ErikVAC1.30m692
125580Naets IvoAVZK1.25m621
verspringen               Mas Dames  Uur=14:37
Reeks:1
13603Lotthrinkx Nathalie**OLSE4.48m-0.17613
23705Andries GerdaAVKA4.08m+0.66511
33403Vanhellemont AnnaDCLA3.99m+0.76410
43871Bogers IlseLYRA3.87m+0.2759
53523Coddens KristienKAPE3.81m+0.5758
64519De Laet KristelVAC3.81m-0.107
73904Cammaerts AnABES3.67m+0.5686
84072Peeters JokeATAC3.64m+0.0795
94488Neirinck RuthRCT3.27m+1.1764
103306Crauwels AnjaAVZK3.13m+0.4733
114267De Cauwer KathleenZWAT3.09m-0.2812
123427Meeus InneVMOL2.82m-0.1791
speerwerpen 800g M35…45 Mas Heren  Uur=14:40
Reeks:1
17117Beirens PeterOLSE51.75m7313
25624Vander Avert DirkKAPE46.79m7211
37119Vandenkerckhove PeterZWAT45.76m8010
46282Ginkels TimRCT42.52m799
57143Eueraerts EddyDCLA39.00m08
66032Leys PaulATAC37.54m667
77100Lemouche EgbertLYRA36.39m706
85582Druyts StevenAVKA36.20m695
94710Derdin JosAVZK34.93m714
105342Rusch SvenVMOL29.99m803
117127Chovau ThierryVAC29.51m682
126142Van Reeth WimABES28.07m691
kogel 7,260kg M35…45    Mas Heren  Uur=14:25
Reeks:1
16987Mertens MichaelOLSE11.64m7413
25624Vander Avert DirkKAPE11.62m7211
35936Guldentops WimLYRA11.31m7610
47109De Smedt TomVAC10.79m759
56945Gieghase PeterVMOL10.70m668
66071De Herdt DirkAVKA10.54m597
75246Boeynaems RudyZWAT10.45m626
84707Van Lent JurgenAVZK8.95m685
96438Bruers SteveRCT8.85m724
106603Vanden Bossche BrunoABES7.91m563
116032Leys PaulATAC7.62m662
126947Vandenweghe JulesDCLA7.13m431
discuswerpen 1,000kg      Mas Dames  Uur=15:53
Reeks:1
14410Stuer KimAVKA31.23m8213
24016Castelyns ElsKAPE26.55m7611
33303Van Winckel LieveAVZK25.08m8010
44427Maes VeroniqueOLSE23.69m819
53820Dockx HildeATAC23.58m738
63423Boelen DianaVMOL21.67m697
74402Bottin HildeDCLA19.56m646
83915Busschops AnnikLYRA18.04m695
93904Cammaerts AnABES17.34m684
103652Hoffbauer IngeZWAT16.37m723
114465Goovaerts AnjaVAC15.90m722
124387Giedts MarleenRCT13.80m761
verspringen               Mas Heren  Uur=16:55
Reeks:1
16433Thys RobABES5.12m+0.17813
26166Koekelkoren BartRCT5.02m-0.27311
35414Schadron GuyZWAT5.02m+0.67310
44896Horemans GerdVMOL4.98m-0.3739
57094Van den Bergh WimOLSE4.98m+0.2798
66810Lenaerts JanATAC4.91m-0.2677
74712Verelst WimAVZK4.51m-0.3686
86586Vercruyssen JimDCLA4.50m+1.3785
97127Chovau ThierryVAC4.25m+0.1684
105856Van Eynde ErwinLYRA4.25m+0.3743
117150Verhelst BartKAPE3.34m+0.202
125655Melotte JohanAVKA3.25m+0.2801
speerwerpen 600g W35…45 Mas Dames  Uur=17:38
Reeks:1
14427Maes VeroniqueOLSE36.75m8113
24410Stuer KimAVKA33.60m8211
33878Vanherck SuzieLYRA28.97m7910
44328Dierckx VeerleKAPE25.90m799
54406Onzia SandraZWAT23.21m728
63821Verrelst MartineATAC22.07m737
73695Longin SariRCT19.80m776
83306Crauwels AnjaAVZK17.75m735
94503Dejongh SandraDCLA17.20m04
103423Boelen DianaVMOL17.17m693
113905De Pooter ChristianneABES14.08m652
124465Goovaerts AnjaVAC13.78m721
kogel 4,000kg W35,40,45 Mas Dames  Uur=17:27
Reeks:1
13767Blockhuysen CindyAVKA9.30m7413
24477Poelmans LeslieVAC8.65m7411
34016Castelyns ElsKAPE8.58m7610
44143Obasohan RoselynOLSE8.51m729
53821Verrelst MartineATAC8.46m738
64114Dre