KAPE Foto-archief
August 18, 2017 at 6:07 pm

KAPE Foto-archief

Op de verschillende pagina’s van onze website kan je terecht voor diverse – grote en kleine – foto-impressies van de KAPE-activiteiten. Hier hebben wij die even voor je samengevat. Kies uit het ruime aanbod en wij verbinden je onmiddellijk door met het juiste album.




DISCLAIMER: alle foto’s op deze pagina werden verzameld via diverse bronnen en via diverse fotografen. Indien men niet akkoord is met de opname van een foto in één van onze albums, kan men contact opnemen met KAPE via ons secretariaatsadres kape@val.be. Dan doen wij onmiddellijk het nodige om deze te verwijderen.


“Kampioenschap van Vlaanderen Cadetten en Scholieren”.” – Brugge – 15.08.2017
“KAPE Snoepzakkenmeeting & Provinciaal Kampioenschap Steeple”.” – Kapellen – 06.08.2017
“Memorial Jos Verstockt – LYRA”.” – Lier – 05.08.2017
“Kampioenschap van Vlaanderen Meerkampen”.” – Dilbeek – 29-30.07.2017
“Nacht van de Atletiek”.” – Heusden-Zolder – 22.07.2017
“Wereldkampioenschap Para-Athletics”.” – Londen (GB) – 16.07.2017
“Europees Kampioenschap Beloften (U23).” – Bydgoszcz (POL) – 13.07.2017 t.e.m. 16.07.2017
“Zomerkamp Funatletiek (2).” – Kapellen – 10.07.2017 t.e.m. 14.07.2017
“A.A.S.-criterium ESAK.” – Essen – 09.07.2017
“Zomerkamp Funatletiek (1).” – Kapellen – 03.07.2017 t.e.m. 07.07.2017
“Belgisch Kampioenschap A.C. en A.M.H..” – Brussel – 01-02.07.2017
“Avondjogging Lillo-Fort.” – Lillo – 30.06.2017
“Provinciaal Kampioenschap Jeugd.” – Brasschaat – 24.06.2017
“Beker van Vlaanderen Masters Dames & Heren” 2de Afdeling A.” – Kapellen – 11.06.2017
“Brabantse Wal Marathon.” – Bergen op Zoom – 11.06.2017
“Kempisch Criterium – ACHL.” – Herenthout – 11.06.2017
“Provinciaal Kampioenschap Jeugdmeerkampen.” – Lier – 05.06.2017
“A.A.S.-criterium ESAK.” – Essen – 03.06.2017
“Provinciaal Kampioenschap Meerkampen.” – Herentals – 27-28.05.2017
“20 km door Brussel.” – Brussel – 28.05.2017
“A.A.S.-criterium ACBR.” – Brasschaat – 27.05.2017
“Abdijentocht Tongerlo-Herselt-Averbode.” – Tongerlo – 25.05.2017
“A.A.S.-criterium LIER.” – ’s Gravenwezel – 21.05.2017
“Memorial Cuddy-Vertommen.” – Duffel – 21.05.2017
“Kampioenschap van Vlaanderen A.C.”” – Heusden-Zolder – 20.05.2017
“Vlaams kampioenschap S.V.S.” – Oordegem – 17.05.2017
“Eindproef Start 2 Run – Joggen voor Beginners.” – Kapellen – 16.05.2017
“3de History Run” (2) – Kapellen – 14.05.2017
“Beker van Vlaanderen Alle Categorieën Dames.” – Ertvelde – 13.05.2017
“Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens.” – Lanaken – 07.05.2017
“Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Meisjes.” – Bornem – 06.05.2017
“Kom op tegen Kankerloop.” – Ekeren – 01.05.2017
“Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens.” – Edegem – 30.04.2017
“Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Meisjes.” – Burcht – 29.04.2017
“Provinciaal Kampioenschap A.C.” – Bornem – 21.04.2017 en Merksem – 23.04.2017
“… een avondje Funatletiek” – 21.04.2017 – Kapellen – 21.04.2017
“3de History Run” (1) – Kapellen – 15.04.2017
“Paasstage Vilamoura” – Vilamoura (POR) – april 2017
“9de Brechtse Bosloop” – Brecht – 26.03.2017
“20ste Weekend Balen” – Balen – 24.03.2017 t.e.m. 26.03.2017
“Belgisch Kampioenschap Veldlopen A.C.” – Wachtebeke – 12.03.2017
“Urban Trail Antwerpen” – Antwerpen – 12.03.2017
“Belgisch Kampioenschap Indoor Masters” – Gent – 11.03.2017
“Kampioenenhuldiging Kapellen” – Kapellen – 10.03.2017
“Belgisch Kampioenschap Indoor Cadetten en Scholieren” – Gent – 05.03.2017
“Belgisch Kampioenschap Indoor Juniors en Beloften” – Gent – 04.03.2017
“Nationale Veldloop” – Lebbeke – 26.02.2017
“Kampioenschap van Vlaanderen Veldlopen Alle Categorieën” – Rotselaar – 12.02.2017
“Provinciaal Kampioenschap Veldlopen Alle Categorieën” – Herentals – 05.02.2017
“Porlathic Bladedag” – Hoorn (NL) – 04.02.2017
“Brasschaat Natuur Classic – Brasschaat – 04.02.2017
“Kampioenenhuldiging Wuustwezel – Wuustwezel – 03.02.2017
“Kampioenschap van Vlaanderen Indoor Cadetten & Scholieren – Gent – 22.01.2017
“3de Geelse Veldloop” – Geel – 22.01.2017
“44ste Veldloop Herentals” – Herentals – 15.01.2017
“Nieuwjaarsrun” – Antwerpen L.O. – 08.01.2017
“Appelbollenloop” – Ekeren – 08.01.2017
“Provinciaal Kampioenschap Indoor A.C.” – Gent – 07.01.2017
“3de Avondveldloop” – Hulshout – 07.01.2017
“Edinburgh XCountry – Edinburgh (SCH) – 07.01.2017
“IRIS Cross Cup – Brussel – 18.12.2016
“Provinciaal Kampioenschap Indoor Jeugd” – Hoboken – 18.12.2016
“Veldloop ATAC Lilse Bergen” – Lille – 18.12.2016
“Initiatie Opvangcentrum Kapellen” – Kapellen – 07.12.2016
“Veldloop SGOLA” – Boechout – 04.12.2016
“Zwarte Pietentraining” – Kapellen – 02.12.2016
“Via PanAm Natuurloop” – Kalmthout – 27.11.2016
“Veldlopen ARAC” – Arendonk – 27.11.2016
“64ste Grote Prijs Duffel” – Duffel – 20.11.2016
“16de Grote Prijs Stad Mechelen” – Mechelen – 11.11.2016
“Cross Cup Provincie Antwerpen” – Mol – 06.11.2016
“Veldloop Bonheiden” – Bonheiden – 30.10.2016 – Sven Janssens
“Mastenbosloop (5 km, 10 km en 10 Mijl)”” – Kapellen – 23.10.2016
“Kid’s Run – Mastenbosloop”” – Kapellen – 23.10.2016
“11de Kermisloop Putte”” – Putte-Kapellen – 10.10.2016
“AAS-finale & Prijsuitreiking AAS-criterium”” – Kapellen – 24.09.2016
“Kampioenschap van Vlaanderen & Provinciaal Kampioenschap Masters”” – Wervik – 24.09.2016
“Trainingsfoto’s September 2016”” – Kapellen – 22.09.2016– Frank Kloek
“Havenrun”” – Antwerpen – 17.09.2016
“Belgisch Kampioenschap Juniors en Beloften”” – Nijvel – 11.09.2016
“Finale “Beker van Vlaanderen Pupillen en Miniemen”” – St. Niklaas – 10.09.2016
“Belgisch Kampioenschap Cadetten en Scholieren”” – Herentals – 03-04.09.2016
“A.A.S.-criterium KAPE”” – Kapellen – 03.09.2016
“La Redoutable”” – Sprimont – 27.08.2016
“Kampioenschap van Vlaanderen Cadetten en Scholieren”” – Kessel-Lo – 15.08.2016
“Snoepzakkenmeeting”” – Kapellen – 06.08.2016 – Elias El Morabiti
“Snoepzakkenmeeting”” – Kapellen – 06.08.2016 – John Van den Eynden
“Nacht van de Atletiek”” – Heusden-Zolder – 16.07.2016
“Zomerkamp Funatletiek”” – Kapellen – 04.07.2016 t.e.m. 08.07.2016
“Stratenloop “La Santa”” – Lanzarote (E) – 03.07.2016
“Provinciaal Kampioenschap Benjamins, Pupillen en Miniemen”” – Lier – 02.07.2016
“FitFree Juni 2016”” – Kapellen – 30.06.2016
“Belgisch Kampioenschap Alle Categorieën” & “Belgisch Kampioenschap Atleten met Handicap”” – Brussel – 25-26.06.2016
“A.A.S.-criterium ACBR”” – Brasschaat – 25.06.2016
“Great Breweries Marathon”” – Puurs – 05.06.2016
“Beker van Vlaanderen Masters”” – Bornem – 05.06.2016
“A.A.S.-criterium ESAK”” – Essen – 04.06.2016
“A.A.S.-criterium ACBR”” – Brasschaat – 28.05.2016
“IFAM-meeting Outdoor”” – Oordegem – 28.05.2016
“Great Breweries Marathon – verkenning parcours”” – Puurs – 28.05.2016
“Provinciaal Kampioenschap Steeple A.C.”” – Booischot – 27.05.2016
“Kampioenschap van Vlaanderen A.C.”” – Oordegem – 21.05.2016
“Provinciaal Kampioenschap Meerkampen Jeugd”” – Turnhout – 16.05.2016
“Urban Trail Hasselt”” – Hasselt – 16.05.2016
“Beker van Vlaanderen A.C. Heren”” – Kapellen – 15.05.2016
“Beker van Vlaanderen A.C. Dames”” – Lanaken – 14.05.2016
“Olympiade … in Kapellen”” – Kapellen – 11.05.2016
“Eindproef Start to Run – Joggen voor Beginners”” – Kapellen – 10.05.2016
“Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren Jongens”” – Mol – 08.05.2016
“Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren Meisjes”” – Brasschaat – 07.05.2016
“Kom op tegen Kankerloop”” – Ekeren – 01.05.2016
“Trainingsfoto’s KAPE – Julien Messiaen”” – Kapellen – 28.04.2016
“Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën – dag 2”” – Kapellen – 24.04.2016
“Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën – dag 1”” – Brasschaat – 23.04.2016
“… een avondje Funatletiek”” – Kapellen – 22.04.2016
“Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens”” – Beveren – 17.04.2016
“Nieuwe kogelstand”” – Kapellen – 15.04.2016
“Marathon Rotterdam”” – Rotterdam (NL) – 10.04.2016
“Gent Urban Trail”” – Gent – 20.03.2016
“Weekend Balen 2016”” – Balen – 18.03.2016 t.e.m. 20.03.2016
“Belgisch Kampioenschap Veldlopen A.C.”” – Wachtebeke – 13.03.2016
“Superkrack Finale”” – Hoboken – 12.03.2016
“CittA Antwerp Urban Trail”” – Antwerpen – 06.03.2016
“Kampioenenviering Stabroek”” – Stabroek – 04.03.2016
“Belgisch Kampioenschap Indoor Cadetten en Scholieren”” – Gent – 28.02.2016
“17de Veldloop der Noorderkempen”” – Essen – 28.02.2016
“Belgisch Kampioenschap Indoor Juniors en Beloften”” – Gent – 27.02.2016
“Kampioenschap van Vlaanderen SVS Cadetten & Scholieren”” – Gent – 03.02.2016
“2de Geelse Veldloop”” – Geel – 24.01.2016
“Kampioenschap van Vlaanderen Indoor Cadetten en Scholieren” – Gent – 24.01.2016
“Provinciaal Kampioenschap Indoor A.C.” – Gent – 10.01.2016
“Superkrack 4” – Hoboken – 03.01.2016
“Provinciaal Kampioenschap Indoor Jeugd”” – Hoboken – 27.12.2015
“6de Avondveldloop LOOI”” – Tessenderlo – 27.12.2015
“IRIS Cross Cup”” – Brussel – 20.12.2015
“Veldloop AVZK”” – Booischot – 13.12.2015
“Zwarte Pietentraining”” – Kapellen – 04.12.2015
“Cross Cup West-Vlaanderen”” – Roeselare – 29.11.2015
“Superkrack 2” – Hoboken – 22.11.2015
“15de Grote Prijs Stad Mechelen”” – Mechelen – 11.11.2015
“3de Mastenbosloop” – Kapellen – 25.10.2015
“Finale A.A.S.-criterium 2015” – Essen – 26.09.2015
“Youth Memorial Van Damme” – Brussel – 11.09.2015
“Belgisch Kampioenschap Cadetten en Scholieren”” – Moeskroen – 05-06.09.2015
“A.A.S.-criterium KAPE”” – Kapellen – 05.09.2015
“Provinciaal Kampioenschap Estafetten”” – Merksem – 30.08.2015
“A.A.S.-criterium SGOLA”” – Boechout – 29.08.2015
“Team Event 2015 Jogging Team – La Redoutable”” – Sprimont – 29.08.2015
“Meeting ACBR”” – Brasschaat – 02.08.2015
“Europees Kampioenschap Juniors U20”” – Eskilstuna (Zweden) – 16.07.2015-19.07.2015
“Wereldkampioenschap Jeugd U18”” – Cali (Colombia) – 15.07.2015-19.07.2015
“A.A.S.-criterium KAPE”” – Kapellen – 04.07.2015
“Zomerkampen Funatletiek Juli 2015”” – Kapellen – 01.07.2015 t.e.m. 10.07.2015
“Provinciaal Kampioenschap Benjamins-Pupillen en Miniemen”” – Herentals – 27.06.2015
“Beker van Vlaanderen Masters-Dames”” – Lanaken – 07.06.2015
“A.A.S.-criterium ESAK”” – Essen – 06.06.2015
“A.A.S.-criterium ACBR”” – Ekeren – 30.05.2015
“Provinciaal Kampioenschap Jeugdmeerkampen”” – Brasschaat – 25.05.2015
“Open Meeting met Jeugd”” – Kapellen – 24.05.2015
“Beker van Vlaanderen A.C. Heren”” – St. Niklaas – 09.05.2015
“A.A.S.-criterium LIER”” – ’s Gravenwezel – 09.05.2015
“Beker van Vlaanderen A.C. Dames”” – Lier – 09.05.2015
“Provinciaal Kampioenschap A.C”” – Burcht – 25.04.2015 en Turnhout – 26.04.2015
“… een avondje Funatletiek”” – Kapellen – 24.04.2015
“Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens “” – Brasschaat – 19.04.2015 – John Van den Eynden
“Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens”” – Brasschaat – 19.04.2015 – David Heraly
“Weekend Balen 2015”” – Balen – 27.03.2015 t.e.m. 29.03.2015
“Historic Run 2015”” – Kapellen – 21.03.2015
“Kampioenenviering Stabroek”” – Stabroek – 06.03.2015
“Kampioenenhuldiging Kapellen”” – Kapellen – 06.03.2015
“16de Veldloop der Noorderkempen”” – Essen – 22.02.2015
“Kampioenschap van Vlaanderen Veldlopen”” – Rotselaar – 15.02.2015
“Brasschaat Natuur Classic”” – Brasschaat – 07.02.2015
“FitFree Januari 2015”” – Kapellen – 25.01.2015
“Kampioenschap van Vlaanderen Indoor Cadetten en Scholieren”” – Gent – 18.01.2015
“Provinciaal Kampioenschap Indoor A.C.”” – Gent – 03.01.2015
“Provinciaal Kampioenschap Indoor Jeugd”” – Hoboken – 28.12.2014
“Superkrack 2”” – Hoboken – 23.11.2014
“KAPE-clubfeest”” – Kapellen – 15.11.2014
“Veldloop Grote Prijs Stad Mechelen”” – Mechelen – 11.11.2014
“Grote Kuis” Powerzaal – Kapellen – 18-19.10.2014
“9de Kermisloop”” – Putte-Kapellen – 13.10.2014
“A.A.S.-finale AVKA”” – Aartselaar – 27.09.2014
“KAPE Meerkampmeeting (2)”” – Kapellen – 14.09.2014 – foto’s Emil Westerbaan – Bicikever
“KAPE Meerkampmeeting (1)”” – Kapellen – 14.09.2014
“Marathon du Médoc (1)”” – Pauillac (F) – 13.09.2014 – foto’s Jos Bosschaerts
“A.A.S.-criterium KAPE”” – Kapellen – 06.09.2014
“Memorial Van Damme”” – Brussel – 05.09.2014
“A.A.S.-criterium SGOLA”” – Boechout – 31.08.2014
“Belgisch Kampioenschap Cadetten en Scholieren”” – Oordegem – 30-31.08.2014
“A.A.S.-criterium BVAC”” – Antwerpen-Kiel – 24.08.2014
“Belgisch Kampioenschap Meerkampen”” – Nijvel – 23-24.08.2014
“Provinciaal Kampioenschap Estafetten”” – Booischot – 17.08.2014
“Open Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren”” – Kapellen – 09.08.2014
“Snoepzakkenmeeting & Open Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren”” – Kapellen – 09.08.2014
“KBC Nacht 2014”” – Heusden-Zolder – 19.07.2014
“Junioren Gala”” – Mannheim (D)- 06.07.2014
“Zomerkamp Funatletiek 2014 (1)” – Kapellen – 30.06.2014 t.e.m. 04.07.2014
“ACBR – Open Meeting” – Brasschaat – 02.07.2014
“Provinciaal Kampioenschap Benjamins-Pupillen-Miniemen”” – Merksem – 28.06.2014
“Provinciaal Kampioenschap Jeugdmeerkampen”” – Lier – 09.06.2014
“Beker van Vlaanderen Masters-Dames”” – Roeselare – 08.06.2014
“A.A.S.-criterium ESAK”” – Essen – 07.06.2014
“ING Night Marathon”” – Luxemburg (Lux) – 31.05.2014
“Provinciaal Kampioenschap 10000 m”” – Kapellen – 25.05.2014
“Open Meeting KAPE”” – Kapellen – 25.05.2014
AAS-criterium ACBR”” – Ekeren – 18.05.2014
Eindproef “Start to Run – Joggen voor Beginners”” – Kapellen – 13.05.2014
AAS-criterium LIER”” – ’s Gravenwezel – 11.05.2014
Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens”” – Lier – 04.05.2014
Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Meisjes”” – Merksem – 03.05.2014
Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën”” – Duffel – 26.04.2014 en Mol – 27.04.2014
… een avondje Funatletiek”” – Kapellen – 25.04.2014
AAS-criterium AVKA”” – Aartselaar – 21.04.2014
Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens”” – Kapellen – 20.04.2014 – foto’s Emil Westerbaan
Weekend Balen 2014″” – Balen – 28.03.2014 t.e.m. 30.03.2014
Superkrack Finale”” – Hoboken – 09.03.2014
15de Veldloop der Noorderkempen”” – Essen – 23.02.2014
Superkrack 5” – Hoboken – 16.02.2014
Provinciaal Kampioenschap Veldlopen” – Hulshout – 02.02.2014
Ekerse Veldlopen” – Ekeren-Schoonbroek – 26.01.2014
Superkrack 4” – Hoboken – 19.01.2014
41ste Veldloop ACHL” – Herentals – 19.01.2014
Provinciaal Kampioenschap Indoor Ben-Pup-Min” – Hoboken – 12.01.2014
Zwarte Pietentraining” – Kapellen – 06.12.2013
Dubbele Herfstcross ARAC” – Arendonk – 24.11.2013
13de Grote Prijs Stad Mechelen” – Mechelen – 11.11.2013
KAPE Clubfeest 2013” – Kapellen – 09.11.2013
Mastenbosloop” – Kapellen – 27.10.2013
27ste Scholencross” – Kapellen – 05.10.2013
A.A.S.-finale 2013” – Essen – 28.09.2013
Meerkampmeeting” – Kapellen – 15.09.2013
A.A.S.-meeting” – Kapellen – 08.09.2013
Belgisch Kampioenschap G-sport & Masters Trophy” – Deinze – 07.09.2013
A.A.S.-Criterium SGOLA Boechout” – Boechout – 01.09.2013
Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren” – Herentals – 25.08.2013
A.A.S.-Criterium BVAC Beerschot” – Antwerpen – 25.08.2013
Provinciaal Kampioenschap Estafetten” – Lier – 18.08.2013
Snoepzakkenmeeting” – Kapellen – 10.08.2013
Zomerkamp Funatletiek 2013” – Kapellen – 01.07.2016 t.e.m. 05.07.2013
11de Memorial Jos Verstockt” – Lier – 30.06.2013
Belgisch Kampioenschap Masters” – St. Niklaas – 15-16.06.2013
Beker van Vlaanderen Masters-Dames 3de afdeling” – Ertvelde – 09.06.2013
A.A.S.-criterium” – Aartselaar – 25.05.2013
Open Meeting met Jeugd” – Kapellen – 19.05.2013
Beker van Vlaanderen A.C. Heren” – Lokeren – 12.05.2013
Beker van Vlaanderen A.C. Dames” – Duffel – 11.05.2013
Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens” – Merksem – 05.05.2013
Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Meisjes” – Mol – 04.05.2013
Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën” – Merksem & Lier – 27.04.2013 & 28.04.2013
… een avondje Funatletiek” – Kapellen – 26.04.2013 – foto’s : Danny Gijbels.
Pitoloop” – Stabroek – 13.04.2013 – foto’s : Luc Jongeneelen.
Weekend Balen” – Balen – 22.03.2013 t.e.m. 24.03.2013
Provinciaal Kampioenschap Veldlopen” – Borsbeek – 03.02.2013
12de ZWAT Kerstloop”” – Burcht – 09.12.2012
KAPE-Clubfeest 2012” – Kapellen – 17.11.2012
KAPE-meerkampen” – Kapellen – 09.09.2012
32ste Descente de la Lesse” – Houyet-Dinant – 26.08.2012
Provinciaal Kampioenschap Estafetten” – Mol – 19.08.2012
KAPE werp-, spring- en sprintcriterium” – Kapellen – 11.08.2012
Zomerkamp Funatletiek” – Kapellen – 03.07.2012 t.e.m. 06.07.2012
Provinciaal Kampioenschap Benjamins-Pupillen-Miniemen” – Burcht – 23.06.2012
Inhuldiging Loopomloop” – Kapellen – 16.06.2012 – foto’s : Luc Jongeneelen.
Belgisch Kampioenschap Masters” – Beveren – 09-10.06.2012.
Beker van Vlaanderen Masters-Dames” – Dilbeek – 03.06.2012.
A.A.S.-meeting” – Ekeren – 02.06.2012.
Eindproef “Start to Run – Joggen voor Beginners” – Kapellen – 29.05.2012.
– “… een avondje Funatletiek” – Kapellen – 27.04.2012 – foto’s : Danny Gijbels.
Weekend Balen 2012″ – Balen – 23.03.2012 t.e.m. 25.03.2012.
Superkrack” – Hoboken – 11.03.2012.
Belgisch Kampioenschap Indoor Masters” – Gent – 10.03.2012.
Kampioenenhuldiging Kapellen” – Kapellen – 09.03.2012.
Provinciaal Kampioenschap Veldlopen A.C.” – Kessel – 05.02.2012.
Ekerse Veldlopen” – Ekeren-Schoonbroek – 29.01.2012.
Veldloop ACHL” – Herentals – 15.01.2012.
Clubfeest 19.11.2011″ – Kapellen – 19.11.2011.
Cross Cup Mol” – Mol – 06.11.2011.
Kermisloop Putte” – Putte-Kapellen – 10.10.2011.
Dwars door Hasselt-2″ – Hasselt – 09.10.2011.
Dwars door Hasselt-1″ – Hasselt – 09.10.2011.
25ste Scholencross Kapellen” – Kapellen – 08.10.2011.
Jogging “Park Spoor Noord”” – Antwerpen – 26.09.2011.
BENEGO-cup 2011″ – Dongen (NL) – 17.09.2011.
Bollekensloop” – Berchem – 11.09.2011.
A.A.S.-meeting” – Kapellen – 04.09.2011.
Viering 90 jaar KAPE” – Kapellen – 03.09.2011.
Provinciaal Kampioenschap Estafetten” – Burcht – 21.08.2011.
Zomerkamp “Funatletiek” – Kapellen – 04.07.2011 t.e.m. 08.07.2011.
Eindproef “Start to Run – Joggen voor Beginners” – Kapellen – 24.05.2011.
Beker van Vlaanderen A.C. Heren – Kapellen – 15.05.2011.
Training Hallerbos – Essenbeek-Halle – 14.05.2011.
Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens – St. Niklaas – 08.05.2011.
Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Meisjes – Aartselaar – 07.05.2011.
Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën – Brasschaat & Herentals – 23.04.2011 en 25.04.2011.
Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens – Duffel – 17.04.2011.
Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Meisjes” – Beveren – 16.04.2011.
Weekend Balen 2011 – 2” – Balen – 01.04.2011 t.e.m. 03.04.2011.
Weekend Balen 2011 – 1” – Balen – 01.04.2011 t.e.m. 03.04.2011.
Huldiging Provinciale Crosstrofee 2010-2011” – Duffel – 25.03.2011.
Belgisch Kampioenschap Veldlopen A.C.” – Oostende – 13.03.2011.
12de Veldloop der Noorderkempen” – Essen – 27.02.2011.
– “13de Grote Prijs van Borsbeek” – Borsbeek – 20.02.2011.
– “Ekerse Veldlopen” – Ekeren – 30.01.2011.
Veldloop ACHL” – Herentals – 16.01.2011.
Provinciaal Kampioenschap Indoor Alle Categorieën” – Gent – 08.01.2011.
– “10 mijl van Essen” (1) – Essen – 21.11.2010.
– “10 mijl van Essen” (2) – Essen – 21.11.2010.
– “10 mijl van Essen” (3) – Essen – 21.11.2010.
– “Clubfeest 2010” – Kapellen – 20.11.2010.
Grote Prijs Stad Mechelen” – Mechelen – 11.11.2010.
Regionale Veldloop Bonheiden” – Bonheiden – 31.10.2010.
Scholencross” – Kapellen – 02.10.2010.
Finale A.A.S.-Criterium 2010” – Lier – 25.09.2010.>
– “14de BENEGO-CUP” – Kapellen – 18.09.2010.
KAPE-meerkampen” – Kapellen – 12.09.2010.
A.A.S.-meeting” – Kapellen – 04.09.2010.
– “Provinciaal Kampioenschap Estafetten” – Aartselaar – 22.08.2010.
– “A.A.S.-meeting” – Kapellen – 14.08.2010.
– “Rock ‘N Roll-marathon” – Viersel-Antwerpen – 01.08.2010.
– “W.K. Junioren” – Moncton (Canada) – 19.07.2010 t.e.m. 25.07.2010.
– Zomerkamp “Sport en Atletiek” – Kapellen – 05.07.2010 t.e.m. 09.07.2010.
– “KAPE werp-, spring- en sprintcriterium” – Kapellen – 06.06.2010.
– “Stabroekse Kermisloop” – Stabroek – 06.06.2010.
– “Beker van Vlaanderen A.C. Heren” – Mol – 16.05.2010.
– “Beker van Vlaanderen A.C. Dames” (2) – Kapellen – 15.05.2010.
– “Beker van Vlaanderen A.C. Dames” (1) – Kapellen – 15.05.2010.
– “Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens” – Aartselaar – 09.05.2010.
– “Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Meisjes” – Lanaken – 08.05.2010.
– “… een avondje Funatletiek” – Kapellen – 23.04.2010.
Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Meisjes” – Bornem – 17.04.2010.
– “Marathon de Paris” – Paris (F) – 11.04.2010.
– “Paasstage” – Peniscola (E) – 05.04.2010 t.e.m. 14.04.2010.
– “Trainingen Marathon de Paris” – voorjaar 2010.
Weekend Balen” – Balen – 26.03.2010 t.e.m. 28.03.2010.
Marathonman” (2) – Gent – 28.02.2010.
Kievitloop” (2) – Bergen op Zoom (NL) – 21.02.2010.
– “Kievitloop” (1) – Bergen op Zoom (NL) – 17.01.2010.
– “Marathonman” (1) – Gent – 10.01.2010.
– “Zwarte Pietentraining” – Kapellen – 04.12.2009.
– “Clubfeest 2009” – Kapellen – 21.11.2009.

– “Cursus Aspirant-Initiator Atletiek” – Kapellen – oktober 2009.
– “Dwars door Hasselt” – Hasselt – 11.10.2009.
– “SGOLA-meeting” – Boechout – 26.09.2009.
– “ACERTA Ekiden” Aflossingsmarathon – Brussel – 26.09.2009.
– “13de BENEGO-Cup” – Breda (NL) – 19.09.2009.
– “Provinciaal Kampioenschap Estafetten” – Kapellen – 23.08.2009.
– “Open Provinciaal Kampioenschap Meerkampen Limburg” – Heusden-Zolder – 26.07.2009?
– “Stef Vanhaeren op EYOF” – Tampère (Finland) – 20.07.2009 t.e.m. 24.07.2009.
– “The Classic” – Tessenderlo – 06.07.2009.
– “7de Rijkevorsel Leeft” – Rijkevorsel – 04.07.2009.
– “Provinciaal Kampioenschap Benjamins, Pupillen en Miniemen” – Brasschaat – 27.06.2009.
– “Brechtse Stratenloop” – Brecht – 19.06.2009.
– “Provinciaal Kampioenschap Meerkampen Benjamins, Pupillen en Miniemen” – Duffel – 13.06.2009.
– “Beker van Vlaanderen A.C. Heren” – Duffel – 17.05.2009.
– “Beker van Vlaanderen A.C. Dames” – Roeselare – 16.05.2009.
– “Rivierenhofloop” – Deurne – 16.05.2009.
– “A.A.S.-Criterium 2009“.
– “Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens” – Kapellen – 10.05.2009.
– “Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Meisjes” – Mol – 09.05.2009.
– “KAPE sprint-, spring- en werpcriterium” – Kapellen – 02.05.2009.
– “Massaloop Fort van Merksem” – Merksem – 01.05.2009.
– “Antwerp Marathon & Ten Miles” deel 1 en “Antwerp Marathon & Ten Miles” deel 2 – Antwerpen – 26.04.2009.
– “Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën” – Herentals – 25.04.2009 en Merksem – 26.04.2009.
– “Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens” – Hamme – 19.04.2009.
– “PITO-Polderloop” – Stabroek – 18.04.2009.
– “Stage Stef Vanhaeren” – Tenerife (Spanje) – Pasen 2009.
– “Stage Peniscola” – Peniscola (Spanje) – 03.04.2009 – 12.04.2009.
– “Weekend Balen 2009” – Balen – 27.03.2009 t.e.m. 29.03.2009.
– “Eindproef “Start to Run” 10 km” – Stabroek – 23.03.2009.
– “5de Natuurloop LYRA” – Lier – 21.03.2009.
– “Zwinstedenloop” – Sluis – 15.03.2009.
– “Uitreiking P.C.A. Crosstrofee 2009” – Duffel – 13.03.2009.
– “Belgisch Kampioenschap Cadetten en Scholieren Indoor” – Gent – 08.03.2009.
– “Carnavaltraining” – Kapellen – 25.02.2009.
– “4de Natuurloop LYRA” – Lier – 14.02.2009.
– “Provinciaal Kampioenschap Veldlopen” – Herentals – 08.02.2009.
– “Les Hivernales” – Watermaal-Bosvoorde – 01.02.2009.
– “2de Natuurloop LYRA” – Lier – 20.12.2008.
– “10 Mijl van Essen” – Essen – 23.11.2008.
– “Marathon Eindhoven” – Eindhoven – 12.10.2008.
– “Finale A.A.S.-Criterium 2008” – Kapellen – 27.09.2008.
– “12de BENEGO-Cup” – Brasschaat – 20.09.2008.
– “Kom op tegen Kankerloop” – Ekeren – 20.09.2008.
– “Brussels Ekiden” – Brussel – 20.09.2008.
– “A.A.S.-meeting” – Kapellen – 06.09.2008.
– “A.A.S.-meeting” – Boechout – 31.08.2008.
– “The Classic” – Tessenderlo – 07.07.2008.
– “1/2 Marathon Roosendaal” – album 1 en album 2 – Roosendaal (NL) – 22.06.2008.
– “6de Brechtse Stratenloop” – Brecht – 20.06.2008.
– “ARGENTA Hoevenen Jeugdmeerkamp” – Kapellen – 08.06.2008.
– “Deuzeldjogging” – Schoten – 08.06.2008.
– “Eindproef “Start to Run” 15 km” – Kapellen – 31.05.2008.
– “20 km door Brussel” – Brussel – 25.05.2008.
– “A.A.S.-meeting” – Essen – 24.05.2008.
– “A.A.S.-meeting” – ’s Gravenwezel – 18.05.2008.
– “10 Miles Lions Club” – Brasschaat – 18.05.2008.
– “Beker van Vlaanderen A.C. Heren” – Mol – 11.05.2008.
– “Dwars door Brugge” – Brugge – 04.05.2008.
– “Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën” DAG 1 – Kapellen – 26.04.2008.
– “4de PITO-Polderloop” – Stabroek – 26.04.2008.
– “Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens” – Duffel – 20.04.2008.
– “Antwerp Marathon & Ten Miles” – Antwerpen – 20.04.2008.
– “Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Meisjes” – Kapellen – 19.04.2008.
– “A.A.S.-meeting” – Aartselaar – 13.04.2008.
– “FLORA London Marathon” – Londen (GB) – 13.04.2008.
– “Les Hivernales du Racing” – Watermaal-Bosvoorde – 03.02.2008.
– “10 km Gaston Roelants” – Brussel – 23.12.2007.
– “Q-Santa Run” – Antwerpen – 19.12.2007.
– “Dwars door Hasselt” – Hasselt – 14.10.2007.
– “Marathon Berlijn” – Berlijn (D) – 30.09.2007.
– “BENEGO-Cup” – Dongen (NL) – 22.09.2007.
– “Heideloop” – Kalmthout – 31.08.2007.
– “Bosloop Gerhagen” – Tessenderlo – 29.07.2007.
– “ING Run Oostende” – Oostende – 22.07.2007.
– “The Classic” – Tessenderlo – 09.07.2007.
– “1/2 Marathon Roosendaal” – Roosendaal (NL) – 24.06.2007.
– “Deuzeldjogging” – Schoten – 10.06.2007.
– “KAPE-Jeugdmeerkamp” – Kapellen – 17.05.2007.
– “Stadsloop Gent” – Gent – 17.05.2007.
– “Massaloop Fort van Merksem” – Merksem – 01.05.2007.
– “10de Weekend Balen” – Balen – 30.03-01.04.2007.
“Oostende-Brugge 10 Miles” – Oostende-Brugge – 04.03.2007
– “Dwars door Hasselt” – Hasselt – 15.10.2006.
– “Heidekriekloop” – Kalmthout – 25.08.2006.
– “Recreantenloop” – Brasschaat – 06.08.2006.
– “Bosloop Gerhagen” – Tessenderlo – 30.07.2006.
– “Opening Atletiekpiste Kapellen” – Kapellen – 29.07.2006.
– “The Classic” – Tessenderlo – 10.07.2006.
– “ING Run Oostende” – Oostende – 16.07.2006.
– “1/2 Marathon Roosendaal” – Roosendaal (NL) – 25.06.2006.
– “Belgisch Kampioenschap en Kampioenschap van Vlaanderen 100 km” – Torhout – 16.06.2006.
– “Beker van Vlaanderen Masters-Heren” – Oostende – 11.06.2006.
– “Stadsloop Gent” – Gent – 05.06.2006.
– “Eindproef “Start to Run” 10 km” – Stabroek – 29.05.2006.
– “Beker van Vlaanderen A.C. Dames” – Turnhout – 13.05.2006.
– “Vlaanderen Sportland (2)” – St.Niklaas – 06.05.2006.
– “ING Brussels Ekiden” – Brussel – 30.04.2006.
– “Vlaanderen Sportland (1)” – Brasschaat – 29.04.2006.
– “Trail & Bike Challenge” – Brasschaat – 17.04.2006.
– “Marathon Rotterdam” – Rotterdanm (NL) – 09.04.2006
– “Weekend Balen 2006” – Balen – 31.03 t.e.m. 02.04.2006.
– “Cross Winter 2005-2006
– “Kustmarathon” – Oostende-De Panne – 01.10.2005.
– “BENEGO-Cup 2005” – 25.09.2005
– “Heidekriekloop” – Kalmthoutse Heide – 23.09.2005.
– “Provinciaal Kampioenschap Benjamins, Pupillen en Miniemen” – 25.06.2005.
– “Beker van Vlaanderen Masters-Heren” – 05.06.2005.
– “20 Km door BRUSSEL” – Reeks 1 & Reeks 2 – 29.05.2005.
– “Eeindproef “Start to Run 5 km” – Reeks 1 & Reeks 2 – 28.05.2005.
– “Weekend Balen 2005” – 01.04 t.e.m.03.04.2005
– “KAPE-Clubfeest 2004” – 27.11.2004.
– “15de 10 Mijl van Essen – 21.11.2004.
– “Eindproef “Start to Run ” 10 km” – Kapellen – 20.11.2004.
– “KAPE-Praatcafé” – 15.10.2004.
– “BENEGO-Cup 2004” – Boechout – 10.10.2004.
“Kustmarathon” – De Panne-Oostende – 02.10.2004.
– “Eindproef “Start to Run” 5 km” – Kapellen – 08.05.2004.
– “Weekend Balen 2004“- 02.04 t.e.m. 04.04.2004.
– “5de Cross der Noorderkempen” – Essen – 29.02.2004.
– “Ekerse Veldlopen” – Ekeren – 15.02.2004.
– “Huldiging Kampioenen 2004” – Kapellen – 06.02.2004.
“KAPE-Clubfeest 2003 (bis)”” – Kapellen – 22.11.2003
– “Eindproef “Start to Run” 10 km” – Kapellen – 15.11.2003.
– “Finale A.A.S.-Criterium 2003” – 28.09.2003.
– “Beker van Vlaanderen Masters-Heren” – Lanaken – 08.06.2003.
– “Finale Kempisch Jeugdcriterium 2003” – 07.09.2003.
– “Eindproef  “Start to Run ” 5 km” – Kapellen – 24.05.2003.
“KAPE-Clubfeest 2003” – Ekeren – 08.02.2003
– “Eindproef “Start to Run” 10 km” – Kapellen – 23.11.2002.
“KAPE-Clubfeest 2002” – Ekeren – 02.03.2002

0 likes Foto-archief #
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Blijf op de hoogte
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand