Zomerkalender VAL zomer outdoor kalender.

Kalender

DatumOmschrijvingLocatieTypeOrganisatie
zaterdag 4 augustus 2018Belgisch Kampioenschap 10 km A.C. – Masters op de wegLokerenBK
woensdag 15 augustus 2018Kampioenschap van Vlaanderen CAD, SCHGentbruggeVK
donderdag 16 augustus 2018Start Inschrijvingen Start2Run – Joggen voor GevorderdenKapellenKAPE
zaterdag 18 augustus 2018 – zondag 19 augustus 2018Belgisch Kampioenschap Meerkampen ACHerveBK
zaterdag 25 augustus 2018AAS Criterium 2018 – 6VremdeAASSGOLA
zondag 26 augustus 2018Belgisch Kampioenschap JUN, BELMoeskroenBK
zaterdag 1 september 2018Belgisch Kampioenschap Hamerslingeren en Gewichtwerpen MastersSint-NiklaasBK
zondag 2 september 2018Provinciaal Kampioenschap Estafetten ACLierPK
zaterdag 8 september 2018AAS Criterium 2018 – 7KapellenAASKAPE
zaterdag 8 september 2018 – zondag 9 september 2018Belgisch Kampioenschap CAD, SCHKessel-LoBK
dinsdag 11 september 2018Start Start2Run – Joggen voor GevorderdenKapellenKAPE
zaterdag 15 september 2018Finale Beker van Vlaanderen PUP-MINSint-NiklaasBV
zondag 16 september 2018Belgisch Kampioenschap Estafetten ACAndenneBK
zondag 16 september 2018AAS Criterium 2018 – 8Antwerpen-KielAASBVAC
zaterdag 22 september 2018Kampioenschap van Vlaanderen en Provinciaal Kampioenschap MastersMerksemVK
zaterdag 22 september 2018AAS Criterium 2018 – FinaleBrasschaatAASACBREAK
zondag 23 september 2018Belgisch Kampioenschap Hamerslingeren CAD, SCH, JUN, BELKessel-LoBK
zaterdag 13 oktober 2018Gemeentelijke Scholencross i.s.m. Sportdienst KapellenKapellenKAPE
zondag 21 oktober 20186de MastenbosloopKapellenKAPE
zaterdag 17 november 2018KAPE ClubfeestKapellenKAPE
dinsdag 20 november 2018Eindproef Start2Run – Joggen voor GevorderdenKapellenKAPE
vrijdag 29 maart 2019 – zondag 31 maart 2019Jeugdweekend BalenBalenKAPE



Wat te doen bij wedstrijden? info

Mei
Dinsdag 1 meiAthletic Classic Meeting ACHLA.C.Herentals
Dinsdag 1 meiBelgisch Kampioenschap UniversitairenA.C.Naimette-Xhovemont
Donderdag 10 meiVAL Jongerentrofee VITABen-CadNinove
Zaterdag 19 meiVAL Jongerentrofee MACWBen-CadNieuwpoort
Maandag 21 meiAthletic Classic Meeting DUFFA.C.Duffel
Zaterdag 26 meiFlanders Cup EAA.C.Oordegem
Zondag 27 meiVAL Jongerentrofee VACBen-CadVilvoorde
Juni
Zaterdag 2 juniFlanders Cup VSA.C.Oordegem
Zaterdag 2 juniVAL Jongerentrofee LOOIA.C.Tessenderlo
Zondag 3 juniEuropean Cup 10000 mA.C.
Zaterdag 9 juniFlanders Cup OEHA.C.Huizingen
Zondag 24 juniFlanders Cup AVLOA.C.Lokeren
Zaterdag 30 juniBrussels Grand PrixA.C.Brussel
Zaterdag 30 juni & Zondag 1 juliFlanders Cup Meerkampen MACWA.C.Nieuwpoort
Juli
Zondag 1 juliEuropees Kampioenschap BerglopenA.C.Skopje (MKD)
Zondag 1 juliFlanders Cup OLSEA.C.Merksem
Zondag 1 juliVAL Jongerentrofee VMOLBen-CadMol
Donderdag 5 juli t.e.m. Zondag 8 juliEuropees Kampioenschap Scholieren (U18)SchGyör (HUN)
Woensdag 11 juliAthletic Classic Meeting RIEMA.C.Ertvelde
Dinsdag 10 juli t.e.m. Zondag 15 juliWereldkampioenschap Juniors (U20)JunTampère (FIN)
Zaterdag 14 juliFlanders Cup KKSA.C.Kortrijk
Woensdag 18 juliMeeting LiègeA.C.Naimette-Xhovemont
Zaterdag 21 juliNacht van de AtletiekA.C.Heusden-Zolder
Zondag 22 juliAthletic Classic Meeting RCGA.C.Gentbrugge
Zaterdag 28 juliFlanders Cup VITAA.C.Ninove
Zaterdag 28 juliVAL Jongerentrofee ACWBen-CadSt. Niklaas
Zaterdag 28 juli & Zondag 29 juliFlanders Cup Meerkampen DACA.C.Dilbeek
Zaterdag 4 augustusFlanders Cup DCLAA.C.Kessel-Lo
Dinsdag 7 augustus t.e.m. Zondag 12 augustusEuropees Kampioenschap AtletiekA.C.Berlijn (D)
Woensdag 8 augustusAthletic Classic Meeting ACWA.C.St. Niklaas
Zaterdag 11 augustusAthletic Classic Meeting VMOLA.C.Mol
Zaterdag 18 augustusAthletic Classic Meeting LYRAA.C.Lier
Zaterdag 25 augustusNationale Interprovinciale Match
Vrijdag 31 augustusMemorial Van DammeA.C.Brussel
September
Dinsdag 4 september t.e.m. Zondag 16 septemberWereldkampioenschap MastersMasMalaga (ESP)
Zaterdag 8 septemberVAL Jongerentrofee OBBen-CadBrugge
Zaterdag 29 septemberMastersinterlandMas(D)
Vrijdag 5 oktoberKampioenschap van Vlaanderen 1/2 Marathon A.C. & MastersA.C.-MasKuurne