De eerste data van de winterkalender 2017-2018 zijn bekend.

2017
Oktober
Zondag 1 oktoberProvinciaal Kampioenschap HamerslingerenA.C.Lier
Zaterdag 7 oktober31ste ScholencrossKapellen
Zondag 8 oktoberBelgisch Kampioenschap MarathonA.C.Eindhoven (NL)
Zondag 15 oktoberTeam Event KAPE Jogging Team – Marathon Palma de MallorcaJoggersPalma de Mallorca (ESP)
Zondag 22 oktober5de “Mastenbosloop”JoggersKapellen
Zondag 22 oktoberCross Cup Relays (Oost-Vlaanderen)A.C.Gent
November
Zondag 5 novemberCross Cup (Antwerpen)A.C.Mol
Zaterdag 18 novemberKAPE-ClubfeestKapellen
Dinsdag 21 novemberEindproef “Start 2 Run – Joggen voor Gevorderden”JoggersKapellen
Zondag 26 novemberCross Cup (West-Vlaanderen)A.C.Roeselare
December
Zondag 10 decemberEuropees Kampioenschap VeldlopenA.C.Samorin (SVK)
Vrijdag 15 decemberAlgemene Vergadering VZW KAPEKapellen
2018
Januari
Zaterdag 6 januariProvinciaal Kampioenschap Indoor Oost- en West-Vlaanderen & LimburgCad-SenGent
Zondag 7 januariProvinciaal Kampioenschap Indoor Antwerpen & Vlaams-BrabantCad-SenGent
Zaterdag 20 januariLBFA-kampioenschap Indoor Cadetten en ScholierenCad-SchGent
Zondag 21 januariVAL-kampioenschap Indoor Cadetten en ScholierenCad-SchGent
Zondag 21 januariCross Cup HannuitA.C.Hannuit
Zaterdag 27 januariLBFA-kampioenschap Indoor A.C.A.C.Gent
Zondag 28 januariVAL-Kampioenschap Indoor A.C.A.C.Gent
Februari
Zaterdag 3 februari en Zondag 4 februariProvinciale Kampioenschappen Veldlopen
Zaterdag 3 februari en Zondag 4 februariBelgisch & LBFA & VAL-kampioenschap Indoor MeerkampenGent
Zaterdag 10 februariIFAM indoorA.C.Gent
Zondag 11 februariCross Cup & Kampioenschap van Vlaanderen & Belgisch Kampioenschap AMH VeldlopenRotselaar
Zaterdag 17 februariBelgisch Kampioenschap Indoor A.C.A.C.Gent
Zondag 25 februariFinale Cross Cup & Belgisch Kampioenschap VeldlopenA.C.Brussel
 Maart
Zaterdag 3 maartBelgisch Kampioenschap Indoor Juniors en BeloftenJun-BelGent
Zondag 4 maartBelgisch Kampioenschap Indoor Cadetten en ScholierenCad-SchGent
Vrijdag 2 maart t.e.m. Zondag 4 maartWereldkampioenschap IndoorA.C.Birmingham (GB)
Zaterdag 10 maartBelgisch & Provinciaal Kampioenschap Indoor MastersMasGent
Zaterdag 17 maartVAL-JeugddagGent
Zaterdag 17 maartAlgemene Vergadering VALVl-Brabant
Zondag 18 maartBelgisch Kampioenschap Veldlopen MastersMasLBFA
Vrijdag 23 maart t.e.m. Zondag 25 maartWeekend BalenKan-CadBalen
Zaterdag 31 maartDag van de JuryledenJuryMons