De eerste data van de winterkalender 2017-2018 zijn bekend.

2017
November
Zondag 5 novemberCrossCup (Antwerpen)A.C.Mol
Zaterdag 11 novemberAanbevolen Veldloop – RAMA.C.Mechelen
Zaterdag 18 novemberKAPE-ClubfeestKapellen
Zondag 19 novemberAanbevolen Veldloop – DUFFA.C.Duffel
Zondag 19 novemberSuperkrack 1 IndoorBen-MinHoboken
Dinsdag 21 novemberEindproef “Start 2 Run – Joggen voor Gevorderden”JoggersKapellen
Zaterdag 25 novemberSuperkrack 2 IndoorBen-MinHoboken
Zondag 26 novemberCrossCup (West-Vlaanderen)A.C.Roeselare
December
Zondag 3 decemberAanbevolen Veldloop – SGOLAA.C.Boechout
Zondag 10 decemberEuropees Kampioenschap VeldlopenA.C.Samorin (SVK)
Zaterdag 9 decemberSuperkrack 3 IndoorBen-MinHoboken
Vrijdag 15 decemberAlgemene Vergadering VZW KAPEKapellen
Zaterdag 16 decemberProvinciaal Kampioenschap Polsstokspringen IndoorMinMol
Zondag 17 decemberProvinciaal Kampioenschap Indoor Benjamins-Pupillen-MiniemenBen-MinHoboken
Zondag 17 decemberAanbevolen Veldloop – ATACA.C.Lilse Bergen
2018
Januari
Zaterdag 6 januariProvinciaal Kampioenschap Indoor Oost- en West-Vlaanderen & LimburgCad-SenGent
Zondag 7 januariProvinciaal Kampioenschap Indoor Antwerpen & Vlaams-BrabantCad-SenGent
Zaterdag 13 januariSuperkrack 4 IndoorBen-MinHoboken
Zaterdag 20 januariLBFA-kampioenschap Indoor Cadetten en ScholierenCad-SchGent
Zondag 21 januariVAL-kampioenschap Indoor Cadetten en ScholierenCad-SchGent
Zondag 21 januariCrossCup HannuitA.C.Hannuit
Zaterdag 27 januariLBFA-kampioenschap Indoor A.C.A.C.Gent
Zaterdag 27 januariSuperkrack 5 IndoorBen-MinHoboken
Zondag 28 januariVAL-Kampioenschap Indoor A.C.A.C.Gent
Zondag 28 januariAanbevolen Veldloop – GEELA.C.Geel
Februari
Zaterdag 3 februari en Zondag 4 februariProvinciale Kampioenschappen Veldlopen
Zaterdag 3 februari en Zondag 4 februariBelgisch & LBFA & VAL-kampioenschap Indoor MeerkampenGent
Zondag 4 februariProvinciaal Kampioenschap Veldlopen – SPBOA.C.Bornem
Zaterdag 10 februariIFAM indoorA.C.Gent
Zondag 11 februariCrossCup & Kampioenschap van Vlaanderen & Belgisch Kampioenschap AMH VeldlopenA.C.Rotselaar
Zaterdag 17 februariBelgisch Kampioenschap Indoor A.C.A.C.Gent
Zaterdag 17 februariSuperkrack 6 IndoorBen-MinHoboken
Zondag 18 februariAanbevolen Veldloop – ESAKA.C.Essen
Zondag 25 februariFinale CrossCup & Belgisch Kampioenschap VeldlopenA.C.Brussel
 Maart
Zaterdag 3 maartBelgisch Kampioenschap Indoor Juniors en BeloftenJun-BelGent
Zondag 4 maartBelgisch Kampioenschap Indoor Cadetten en ScholierenCad-SchGent
Vrijdag 2 maart t.e.m. Zondag 4 maartWereldkampioenschap IndoorA.C.Birmingham (GB)
Vrijdag 9 maartKampioenenhuldiging KapellenKapellen
Zaterdag 10 maartBelgisch & Provinciaal Kampioenschap Indoor MastersMasGent
Zondag 11 maartFinale Superkrack IndoorBen-MinHoboken
Zaterdag 17 maartVAL-JeugddagGent
Zaterdag 17 maartAlgemene Vergadering VALVl-Brabant
Zaterdag 17 maartLBFA Kampioenschap Winterwerpen (discus-speer-hamer)A.C.Nijvel
Zondag 18 maartBelgisch Kampioenschap Veldlopen MastersMasGesves
Vrijdag 23 maart t.e.m. Zondag 25 maartWeekend BalenKan-CadBalen
Zaterdag 24 maartW.K. 1/2 MarathonA.C.Valencia (E)
Zaterdag 24 maartSportlaureatenviering EkerenEkeren
Zaterdag 31 maartDag van de JuryledenJuryMons