Zomerkalender 2019 voor KAPE atleten

Onderstaande lijst is een selectie van alle meetings en andere activiteiten die tijdens het atletiek zomerseizoen 2019 voor een KAPE atleet, naargelang de leeftijdscategorie waartoe hij/zij behoort, van belang zijn. Er zijn deze zomer nog meer meetings dan deze maar voor het volledig overzicht verwijzen we naar de VAL Zomerkalender 2019 die je op de website van de VAL kan raadplegen (voorlopig is deze nog niet beschikbaar).

De Legenda van de KAPE kalender 2019 zijn als volgt :

Gezien we op dit ogenblik nog niet over de officiële VAL Zomer Kalender 2019 beschikken zijn kleine wijzigingen voorlopig nog mogelijk.

 

DatumOrganisatorLocatieSoort meeting (of andere activiteit)Doelgroep
Maart 2019
Vrijdag 29/03 tot KAPEBalenWeekend Balen – Sport en Spelvanaf KAN tot CAD
zondag 31/03 
April 2019
Zaterdag 6 aprilOLSEMerksemWerpersmeetingVanaf CAD tot SEN/MAS
Zondag 7 aprilOLSEMerksemOpen Antwerps JeugcriteriumBEN/PUP/MIN
Zondag 14 aprilAVKAAartselaarA.A.S.-Criterium meeting 1BEN/PUP/MIN/CAD
Zaterdag 20 aprilOLSE/PCAMerksemProvinciaal Kampioenschap Alle cat. – Dag 1CAD/SCH/JUN/SEN
Maandag 22 aprilVMOL/PCAMolProvinciaal Kampioenschap Alle cat. – Dag 2CAD/SCH/JUN/SEN
Vrijdag 26 aprilKAPEKapellen“Avondje Funatletiek” samen met Sportdienst KapellenSchoolkinderen Kapellen
Zaterdag 27 aprilVMOLMolBeker Van Vlaanderen PUP/MIN meisjes – match 4PUP/MIN meisjes
Zondag 28 april OLSEMerksemBeker Van Vlaanderen PUP/MIN jongens – match 4PUP/MIN jongens
Mei 2019
Woensdag 1 meiVSOordegemBelgisch Kampioenschap StudentenUniversiteit of Hoge School
Zaterdag 4 meiDALOLommelBeker Van Vlaanderen CAD/SCH meisjes – Landelijke 3CAD/SCH meisjes
Zondag 5 meiOLSEMerksemBeker Van Vlaanderen CAD/SCH jongens – Landelijke 2BCAD/SCH jongens
Zaterdag 11 meiACHLHerentalsProvinciaal Kampioenschap Meerkampen – Dag 1Vanaf CAD tot MAS
Zondag 12 meiACHLHerentalsProvinciaal Kampioenschap Meerkampen – Dag 2Vanaf CAD tot MAS
Zondag 12 meiSGOLBoechoutA.A.S.-Criterium meeting 2BEN/PUP/MIN/CAD
Zaterdag 18 meiAVKAAartselaarBeker Van Vlaanderen Vrouwen – Landelijke 1Iedereen vanaf CAD*
Zondag 19 meiKAPEKapellenBeker Van Vlaanderen Mannen   – Landelijke 2AIedereen vanaf CAD*
Zaterdag 25 meiACBRBrasschaatA.A.S.-Criterium meeting 3BEN/PUP/MIN/CAD
Donderdag 30 meiAVTHeusdenVlaams Kampioenschap Alle Cat.SCH/JUN/SEN
Juni 2019
Zaterdag 1 juni ESAKEssenA.A.S.-Criterium meeting 4BEN/PUP/MIN/CAD
Zondag 2 juniTACTSint-TruidenBeker Van Vlaanderen Masters – Landelijke 3MASTERS
Maandag 10 juniDUFFDuffelProvinciaal Kampioenschap Meerkampen JeugdBEN/PUP/MIN
Zaterdag 15 juni LIERs GravenwezelA.A.S.-Criterium meeting 5BEN/PUP/MIN/CAD
Zaterdag 15 juniACWSint-NiklaasBelgisch Kampioenschap Masters – Dag 1MASTERS
Zondag 16 juniACWSint-NiklaasBelgisch Kampioenschap Masters – Dag 2MASTERS
Zaterdag 22 juniOLSEMerksemOpen meeting – 2e Memorial Jos NuyensVanaf CAD tot SEN/MAS
Zondag 23 juniFLACIzegemVlaams Kampioenchap HamerslingerenVanaf CAD tot MAS
Zaterdag 29 juniATACTurnhoutProvinciaal Kampioenschap JeugdBEN/PUP/MIN
Zaterdag 29 juniLEBBLebbekeBelgisch Kampioenschap Juniores en BeloftenJUN/SEN minder dan 23 jaar
Zondag 30 juniACWSint-NiklaasBelgisch Kampioenschap WerpvijfkampMASTERS
Juli 2019
Zaterdag 6 juliESAKEssenA.A.S.-Criterium meeting 6BEN/PUP/MIN/CAD
Zondag 7 juliESAKEssenOpen meeting – SnoepzakkenmeetingVanaf CAD tot SEN/MAS
Don 11 – Zon 14 juliGävle (Zweden)Europees Kampioenschap BeloftenSelectie
Zaterdag 13 juliKAPEKapellenJeugdmeetingBEN/PUP/MIN
Zaterdag 27 juliOLSEMerksemFlanders Cup meetingVanaf CAD tot SEN
Don 18 – Zon 21 juliBoras (Zweden)Europees Kampioenschap JunioresSelectie
Zaterdag 27 juliDACDilbeekVlaams Kampioenschap Meerkampen – Dag 1vanaf CAD tot MAS
Zondag 28 juliDACDilbeekVlaams Kampioenschap Meerkampen – Dag 2vanaf CAD tot MAS
Augustus 2019
Zaterdag 3 augustusACBRBrasschaatEreprijs Frans Laureyssens – open meeting met jeugdVanaf CAD tot SEN/MAS
Zondag 11 augustusKAPEKapellenOpen meeting + Provinciaal Kampioenschap HamerVanaf CAD tot MAS
Donderdag 15 augustusVSOordegemVlaams Kampioenschap Cadetten en ScholierenCAD/SCH
Zaterdag 17 augustusOLSEMerksemOpen Antwerpse MeerkampCup JeugdBEN/PUP/MIN
Zaterdag 17 augustusOBBruggeBelgisch Kampioenschap Meerkampen – Dag 1Vanaf CAD tot MAS
Zondag 18 augustusOLSEMerksemWerpersmeeting + BK Hamer en gewichtwerpen Masters Vanaf CAD tot MAS
Zondag 18 augustusOBBruggeBelgisch Kampioenschap Meerkampen – Dag 2Vanaf CAD tot MAS
Zondag 25 augustusACHLHerentalsProvinciaal Kampioenschap EstafettenVanaf BEN tot MAS
Zaterdag 31 augustusKBABBrusselBelgisch Kampioenschap Alle Cat. + AMH – Dag 1JUN/SEN/AMH
September 2019
Zondag 1 septemberKBABBrusselBelgisch Kampioenschap Alle Cat. + AMH – Dag 2JUN/SEN/AMH
Don 5 – Zon 15 septemberVenetië (Italië)Europees Kampioenschap MastersMASTERS
Zaterdag 7 septemberKAPEKapellenA.A.S.-Criterium meeting 7BEN/PUP/MIN/CAD
Zondag 8 septemberOLSEMerksemBelgisch Kampioenschap Estafetten + BK AMH Estafettenvanaf CAD tot SEN + AMH
Zaterdag 14 septemberVAL?Finale Beker van Vlaanderen PUP/MIN (indien geplaatst)PUP/MIN
Zaterdag 14 septemberJSMCMoeskroenBelgisch Kampioenschap Cadetten en Scholieren – Dag 1CAD/SCH
Zondag 15 septemberBVACAntwerpen KielA.A.S.-Criterium meeting 8BEN/PUP/MIN/CAD
Zondag 14 septemberJSMCMoeskroenBelgisch Kampioenschap Cadetten en Scholieren – Dag 2CAD/SCH
Zaterdag 21 septemberDEINDEINZEVlaams en Provinciaal Kampioenschap MastersMASTERS
Vanaf vrij 27 septemberDoha (Qatar)Begin Wereldkampioenschap Atletiek
Zaterdag 28 septemberAVKAAartselaarA.A.S.-Criterium FinaleBEN/PUP/MIN/CAD
Oktober 2019
Zaterdag 5 oktoberKAPEKapellenScholencross samen met Sportdienst KapellenLagere Scholen Kapellen
Zaterdag 5 oktoberKAPEKapellenJogging na Scholencross Open voor iedereen
Tot zondag 6 oktoberDoha (Qatar)Einde Wereldkampioenschap Atletiek
November 2019
Zaterdag 30 novemberKAPE Clubfeest 2019Leden + supporters KAPE