Zomerkalender 2020 voor KAPE atleten 

Omwille van de Coronacrisis heeft de VAL alle meetings afgelast tot en met 31 juli 2020. Het onderstaande is dus pas geldig vanaf 1 augustus 2020  en ook dat is nog sterk onderhevig aan wijzigingen. De VAL zal omstreeks 10 juli 2020 een nieuwe ‘Zomerkalender’ 2020 publiceren !

Onderstaande lijst is dan ook een selectie van de belangrijkste meetings die er in het atletiekzomerseizoen 2020, vanuit het standpunt van KAPE atleten, vanaf 2 juni 2020 nog overblijven. 

Er zijn deze zomer nog meer meetings dan deze maar voor het volledig overzicht verwijzen we naar de door het virus fel gehavende VAL Zomerkalender 2020 die je op de website van de VAL kan raadplegen of via het menu/wedstrijden van deze KAPE website of ook HIER .

De Legenda van de KAPE kalender 2020 zijn als volgt :

En nu maar duimen dat deze kalender niet verder aangetast wordt door bijkomende maatregelen tegen het Covid-19 Coronavirus.

DatumOrganisatorLocatieSoort meeting (of andere activiteit)Doelgroep
juni 2020
Zaterdag 6 juniOLSEMerksemProvinciaal Kampioenschap JeugdBEN/PUP/MIN
Zondag 7 juniVITANinoveBeker Van Vlaanderen Masters – Landelijke 3MASTERS
Zaterdag 13 juniVITANinoveBelgisch Kampioenschap Masters – Dag 1MASTERS
Zaterdag 13 juniESAKEssenMeeting AAS-CriteriumBEN/PUP/MIN/CAD
Zondag 14 juniVITANinoveBelgisch Kampioenschap Masters – Dag 2MASTERS
Zaterdag 20 juniOLSEMerksemOpen meeting – 3e Memorial Jos NuyensVanaf CAD tot SEN
Zondag 21 juniVOLHBeverenBK Werpvijfkamp MastersMAS (JUN/SEN)
Zondag 21 juniLIERLierMemorial Dirk De Busser + PK SteepleCAD tot MAS
juli 2020
Zaterdag 4 juliMACWNieuwpoortVlaams Kampioenschap Meerkampen – Dag 1vanaf CAD tot MAS
Zaterdag 4 juliAVTHeusdenNacht Van de Atletiek
Zondag 5 juliMACWNieuwpoortVlaams Kampioenschap Meerkampen – Dag 2vanaf CAD tot MAS
Zondag 12 juliKAPEKapellenOpen ZomermeetingVanaf CAD tot MAS
Zaterdag 25 juliHERVHerveBelgisch Kampioenschap Meerkampen – Dag 1Vanaf CAD tot MAS
Zondag 26 juliHERVHerveBelgisch Kampioenschap Meerkampen – Dag 2Vanaf CAD tot MAS
augustus
Zondag 2 augustusLIERLierMeeting A.A.S.-CriteriumBEN/PUP/MIN/CAD
Zaterdag 8 augustusACBRBrasschaatWerpersmeeting Ereprijs Frans LaureyssensVan BEN tot en met MAS
Zaterdag 15 augustusDEINDeinzeVlaams Kampioenschap Cadetten en ScholierenCAD/SCH
Zaterdag 15 augustusKBABBrusselBelgisch Kampioenschap Alle Cat. + AMH – Dag 1JUN/SEN/AMH
Zondag 16 augustusCRACCharleroiBK Hamer en gewichtwerpen MastersMasters
Zondag 16 augustusOLSEMerksemOpen Antwerpse Meerkampcup JeugdBEN/PUP/MIN
Zondag 16 augustusKBABBrusselBelgisch Kampioenschap Alle Cat. + AMH – Dag 2JUN/SEN/AMH
Zaterdag 22 augustusOLSEMerksemFlanders Cup OLSEALLE CAT.
Zondag 23 augustusKAPEKapellenPK estafetten AntwerpenVan BEN tot en met MAS
Zaterdag 29 augustusESAKEssenSnoepzakkenmeeting en open PK 10000 mVanaf CAD tot MAS
september
Vrijdag 4 september BrusselAG Insurance Memorial Van Damme
Zaterdag 5 septemberKAPEKapellenMeeting A.A.S.-CriteriumBEN/PUP/MIN/CAD
Zondag 5 septemberJSMCMoeskroenBelgisch Kampioenschap Estafetten + BK AMH EstafettenCAD/SCH/SEN
Zaterdag 12 septemberLYRALierBK Cadetten en Scholieren – Dag 1CAD/SCH
2ondag 13 septemberBVACAntwerpenMeeting A.A.S.-CriteriumBEN/PUP/MIN/CAD
Zondag 13 septemberLYRALierBK Cadetten en Scholieren – Dag 2 + BK estafetten JUNCAD/SCH
Zaterdag 19 septemberHERVHerveBelgisch Kampioenschap Juniores en BeloftenJUN/SEN minder dan 23 jaar
Zondag 20 septemberAVTHeusdenVlaams en Provinciaal Kampioenschap MastersMASTERS
Zaterdag 26 septemberKAPEKapellenFinale A.A.S.-CriteriumBEN/PUP/MIN/CAD
Zaterdag 26 septemberMACKapellenBK HamerslingerenCAD/SCH/JUN/BEL
oktober
Zaterdag 3 oktoberKAPEKapellenScholencross samen met Sportdienst KapellenLagere Scholen Kapellen
Zondag 4 oktoberLYRALIERKampenmeeting + Open PK Hamer en GewichtwerpenVanaf CAD tot MAS