De meeste data van de zomerkalender 2017 zijn al bekend. Naargelang er nieuwe data aan worden toegevoegd, zorgen wij voor een update.

2017
Juli
Zaterdag 1 juliVAL-Jongerentrofee VMOLBen-CadMol
Zaterdag 1 juli & Zondag 2 juliBelgisch Kampioenschap A.C. & Belgisch Kampioenschap AMHA.C. & AMHBrussel
Maandag 3 juli t.e.m. Vrijdag 7 juliZomerkamp Funatletiek (1) i.s.m. Sportdienst KapellenKapellen
Zaterdag 8 juliFlanders Cup KKSA.C.Kortrijk
Zaterdag 8 juliEuropees Kampioenschap BerglopenA.C.Kamnik (SVN)
Zaterdag 8 juli & 9 juliFlanders Cup Meerkampen FLACA.C.Ieper
Zaterdag 8 juliSnoepzakkenmeeting & Provinciaal Kampioenschap 10000 mA.C.Essen
Zondag 9 juliJeugdmeeting A.A.S. Criterium ESAKBen-CadEssen
Zondag 9 juliBrussels Grand PrixA.C.Brussel
Maandag 10 juli t.e.m. Vrijdag 14 juliZomerkamp Funatletiek (2) i.s.m. Sportdienst KapellenKapellen
Donderdag 13 juli t.e.m. Zondag 16 juliEuropees Kampioenschap Beloften (U23)BelBydgoszcz (POL)
Zaterdag 15 juliOpen Meeting met Jeugd KAPEBen-SenKapellen
Zaterdag 15 juliFlanders Cup VITAA.C.Ninove
Woensdag 19 juliMeeting LuikA.C.Naimette-Xhovemont
Donderdag 20 juli t.e.m. Zondag 23 juliEuropees Kampioenschap Junioren (U20)JunGrosetto (ITA)
Vrijdag 21 juliVAL-Jongerentrofee VSBen-CadOordegem
Zaterdag 22 juliNacht van de AtletiekA.C.Heusden-Zolder
Zondag 23 juli t.e.m. Zondag 30 juliEYOFGyor (HUN)
Zaterdag 29 juliVAL-Jongerentrofee ACWBen-CadSt. Niklaas
Zaterdag 29 juliFlanders Cup OLSEA.C.Merksem
Zaterdag 29 juli & Zondag 30 juliKampioenschap van Vlaanderen & Flanders Cup Meerkampen DILBA.C.Dilbeek
Augustus
Woensdag 2 augustusB-meeting ACWA.C.St. Niklaas
Vrijdag 4 augustus t.e.m. Zondag 13 augustusWereldkampioenschap AtletiekA.C.London (GB)
Zaterdag 5 augustusB-meeting LYRAA.C.Lier
Zondag 6 augustusSnoepzakkenmeeting & Open Provinciaal Kampioenschap SteepleBen-MasKapellen
Zaterdag 12 augustusB-meeting VMOLA.C.Mol
Dinsdag 15 augustusKampioenschap van Vlaanderen Cadetten en ScholierenCad-SchBrugge
Woensdag 16 augustusStart inschrijvingen Start 2 Run GevorderdenJoggersKapellen
Zaterdag 19 augustusFlanders Cup DCLAA.C.Kessel-Lo
Zondag 20 augustus t.e.m. Vrijdag 25 augustusUniversiadeTaipei (TWN)
Zaterdag 19 augustus & Zondag 20 augustusBelgisch Kampioenschap MeerkampenA.C.Deinze
Zaterdag 26 augustusJeugdmeeting A.A.S. Criterium SGOLABen-CadBoechout
Zondag 27 augustusProvinciaal Kampioenschap EstafettenA.C.Duffel
September
Vrijdag 1 septemberMemorial Van DammeA.C.Brussel
Zaterdag 2 septemberJeugdmeeting A.A.S. Criterium KAPEBen-CadKapellen
Zaterdag 2 septemberVAL-Jongerentrofee MACBen-CadMachelen
Zondag 3 septemberBelgisch Kampioenschap EstafettenA.C.Lier
Maandag 4 septemberWeek van de Sportclub – Open Deur Jogging StabroekJoggersStabroek
Zaterdag 9 septemberVAL-Jongerentrofee OBBen-CadBrugge
Zaterdag 9 & Zondag 10 septemberBelgisch Kampioenschap Cadetten & Scholieren en Estafetten JuniorsCad-SchMoeskroen
Zondag 10 septemberJeugdmeeting A.A.S. Criterium BVACBen-CadAntwerpen-Kiel
Maandag 11 septemberWeek van de Sportclub – Open Deur Jogging StabroekJoggersStabroek
Dinsdag 12 septemberStart Start 2 Run GevorderdenJoggersKapellen
Zaterdag 16 septemberNationale Interprovinciale MatchCad-SchHeusden-Zolder
Zaterdag 16 septemberFinale Beker van Vlaanderen Pupillen en Miniemen OLSE – meisjes én jongens KAPEPup-MinMerksem
Zondag 17 septemberBelgisch Kampioenschap Juniors & BeloftenJun-BelHuizingen
Zondag 17 septemberBelgisch Kampioenschap Hamerslingeren & Gewichtwerpen MastersMasObourg
Maandag 18 septemberWeek van de Sportclub – Open Deur Jogging StabroekJoggersStabroek
Zaterdag 23 septemberFinale A.A.S. Criterium LIERBen-CadLier
Zaterdag 23 septemberOpen Kampioenschap van Vlaanderen & Provinciaal Kampioenschap MastersMasKessel-Lo
Zondag 24 septemberBelgisch Kampioenschap Hamerslingeren Cad-Sch-Jun-BelCad -> BelObourg
Zondag 24 septemberBelgisch Kampioenschap 1/2 Marathon A.C. & MastersA.C. & MasWevelgem
Maandag 25 septemberWeek van de Sportclub – Open Deur Jogging StabroekJoggersStabroek
Zaterdag 30 septemberFamiliehappening KAPEalle leden en oudersKapellen
Oktober
Zondag 1 oktoberProvinciaal Kampioenschap Hamerslingeren A.C.A.C.Lier
Zaterdag 7 oktober31ste ScholencrossKapellen
Zondag 8 oktoberBelgisch Kampioenschap MarathonEindhoven (NL)
Zondag 15 oktoberTeam Event “Marathon Palma de Mallorca”JoggersPalma de Mallorca (ESP)
Zondag 22 oktober5de “Mastenbosloop”Kapellen
November
Zaterdag 18 novemberKAPE-ClubfeestKapellen
Dinsdag 21 novemberEindproef Start 2 Run GevorderdenJoggersKapellen