Dit zijn de eerste data van de zomerkalender 2018. Naargelang er nieuwe data aan worden toegevoegd, zorgen wij voor een update.

2018
Maart
Vrijdag 2 maartHuldiging Sportlaureaten StabroekStabroek
Dinsdag 6 maartStart “Start2Run – Joggen voor Beginners”Kapellen
Vrijdag 9 maartKampioenenhuldiging KapellenKapellen
Vrijdag 23 maart t.e.m. Zondag 25 maartWeekend BalenKan-CadBalen
Zaterdag 24 maartWereldkampioenschap 1/2 MarathonA.C.Valencia (ESP)
Zaterdag 24 maartSportlaureatenviering EkerenEkeren
Zaterdag 31 maartDag van de JuryledenJury
April
Zaterdag 7 aprilVAL Jongerentrofee DEINBen-CadDeinze
Zaterdag 21 aprilSchiftingswedstrijd Beker van Vlaanderen Pupillen-Miniemen MeisjesPup-MinEdegem
Zondag 22 aprilSchiftingswedstrijd Beker van Vlaanderen Pupillen-Miniemen JongensPup-MinKapellen
Vrijdag 27 april… een avondje Funatletiek i.s.m. Sportdienst KapellenKapellen
Zaterdag 28 april & Zondag 29 aprilProvinciaal Kampioenschap A.C.A.C.
Mei
Dinsdag 1 meiAthletic Classic Meeting ACHLA.C.Herentals
Dinsdag 1 meiBelgisch Kampioenschap UniversitairenA.C.Naimette-Xhovemont
Zaterdag 5 meiB.K. 10000 m & B.K. 3000 m Steeple DamesA.C.
Zaterdag 5 meiBeker van Vlaanderen Cadetten & Scholieren-Meisjes Landelijke 3BCad-SchLier
Zondag 6 meiBeker van Vlaanderen Cadetten & Scholieren-Jongens Landelijke 2BCad-SchMol
Donderdag 10 meiVAL Jongerentrofee VITABen-CadNinove
Zaterdag 12 meiBeker van Vlaanderen A.C. Dames Landelijke 1A.C.Merksem
Zaterdag 12 meiWereldkampioenschap TrailA.C.Penyagolosa-Castellon (ESP)
Zondag 13 meiBeker van Vlaanderen A.C. Heren Landelijke 2BA.C.Turnhout
Zaterdag 19 meiKampioenschap van Vlaanderen A.C.A.C.
Zaterdag 19 meiVAL Jongerentrofee MACWBen-CadNieuwpoort
Maandag 21 meiAthletic Classic Meeting DUFFA.C.Duffel
Dinsdag 22 meiEindproef “Start2Run – Joggen voor Beginners”Kapellen
Zaterdag 26 meiFlanders Cup EAA.C.Oordegem
Zaterdag 26 mei & Zondag 27 meiFlanders Cup & Kampioenschap van Vlaanderen Meerkampen ACHLA.C.Herentals
Zondag 27 meiVAL Jongerentrofee VACBen-CadVilvoorde
Juni
Zaterdag 2 juniFlanders Cup VSA.C.Oordegem
Zaterdag 2 juniVAL Jongerentrofee LOOIA.C.Tessenderlo
Zondag 3 juniEuropean Cup 10000 mA.C.
Zaterdag 9 juniFlanders Cup OEHA.C.Huizingen
Zondag 10 juniBeker van Vlaanderen MastersMas
Zaterdag 16 juni & Zondag 17 juniBelgisch Kampioenschap MastersMasNinove
Zaterdag 23 juniProvinciaal Kampioenschap Benjamins, Pupillen & MiniemenBen- Min
Zondag 24 juniKampioenschap van Vlaanderen Hamerslingeren Cadetten, Scholieren & MastersCad-Sch-MasMerksem
Zondag 24 juniFlanders Cup AVLOA.C.Lokeren
Zaterdag 30 juniBrussels Grand PrixA.C.Brussel
Zaterdag 30 juniBelgisch Kampioenschap Werpvijfkamp MastersMasSt. Niklaas
Zaterdag 30 juni & Zondag 1 juliFlanders Cup Meerkampen MACWA.C.Nieuwpoort
Juli
Zondag 1 juliEuropees Kampioenschap BerglopenA.C.Skopje (MKD)
Zondag 1 juliFlanders Cup OLSEA.C.Merksem
Zondag 1 juliVAL Jongerentrofee VMOLBen-CadMol
Donderdag 5 juli t.e.m. Zondag 8 juliEuropees Kampioenschap Scholieren (U18)SchGyör (HUN)
Zaterdag 7 juli & Zondag 8 juliBelgisch Kampioenschap A.C. & AMHA.C. & AMHBrussel
Woensdag 11 juliAthletic Classic Meeting RIEMA.C.Ertvelde
Dinsdag 10 juli t.e.m. Zondag 15 juliWereldkampioenschap Juniors (U20)JunTampère (FIN)
Zaterdag 14 juliFlanders Cup KKSA.C.Kortrijk
Woensdag 18 juliMeeting LiègeA.C.Naimette-Xhovemont
Zaterdag 21 juliNacht van de AtletiekA.C.Heusden-Zolder
Zondag 22 juliAthletic Classic Meeting RCGA.C.Gentbrugge
Zaterdag 28 juliFlanders Cup VITAA.C.Ninove
Zaterdag 28 juliVAL Jongerentrofee ACWBen-CadSt. Niklaas
Zaterdag 28 juli & Zondag 29 juliFlanders Cup Meerkampen DACA.C.Dilbeek
Augustus
Zaterdag 4 augustusFlanders Cup DCLAA.C.Kessel-Lo
Zaterdag 4 augustusBelgisch Kampioenschap 10 km A.C. & Masters op de weg AVLOA.C.-MasLokeren
Dinsdag 7 augustus t.e.m. Zondag 12 augustusEuropees Kampioenschap AtletiekA.C.Berlijn (D)
Woensdag 8 augustusAthletic Classic Meeting ACWA.C.St. Niklaas
Zaterdag 11 augustusAthletic Classic Meeting VMOLA.C.Mol
Woensdag 15 augustusKampioenschap van Vlaanderen Cadetten & ScholierenCad-Sch
Donderdag 16 augustusStart Inschrijvingen “Start2Run – Joggen voor Gevorderden”Kapellen
Zaterdag 18 augustusAthletic Classic Meeting LYRAA.C.Lier
Zaterdag 18 augustus & Zondag 19 augustusBelgisch Kampioenschap MeerkampenA.C.
Zaterdag 25 augustusNationale Interprovinciale Match
Zondag 26 augustusBelgisch Kampioenschap Juniors & BeloftenJun-BelMoeskroen
Vrijdag 31 augustusMemorial Van DammeA.C.Brussel
September
Zaterdag 1 septemberBelgisch Kampioenschap Hamerslingeren en Gewichtwerpen MastersMasSt. Niklaas
Zondag 2 septemberProvinciaal Kampioenschap EstafettenA.C.
Dinsdag 4 september t.e.m. Zondag 16 septemberWereldkampioenschap MastersMasMalaga (ESP)
Zaterdag 8 septemberVAL Jongerentrofee OBBen-CadBrugge
Zaterdag 8 september & Zondag 9 septemberBelgisch Kampioenschap Cadetten & ScholierenCad-SchKessel-Lo
Dinsdag 11 septemberStart “Start2Run – Joggen voor Gevorderden”Kapellen
Zaterdag 15 septemberFinale Beker van Vlaanderen Pupillen & MiniemenPup-MinSt. Niklaas
Zondag 16 septemberBelgisch Kampioenschap EstafettenA.C.
Zaterdag 22 septemberKampioenschap van Vlaanderen en Provinciaal Kampioenschap MastersMasMerksem
Zondag 23 septemberBelgisch Kampioenschap Hamerslingeren Cadetten & Scholieren & Juniors & BeloftenCad-BelKessel-Lo
Zaterdag 29 septemberMastersinterlandMas(D)
Oktober
Vrijdag 5 oktoberKampioenschap van Vlaanderen 1/2 Marathon A.C. & MastersA.C.-MasKuurne
Zaterdag 13 oktoberGemeentelijke Scholencross i.s.m. Sportdienst KapellenKapellen
Zondag 21 oktober6de MastenbosloopJogKapellen
November
Zaterdag 17 novemberKAPE ClubfeestKapellen
Dinsdag 20 novemberEindproef “Start2Run – Joggen voor Gevorderden”Kapellen