Uitslag Open Meeting met Jeugd – 15.07.2017 – Kapellen
November 13, 2019 at 7:58 pm

Uitslag Open Meeting met Jeugd – 15.07.2017 – Kapellen

In de eerste vakantiemaand hadden wij met onze “Open Meeting met Jeugd” – op zaterdag 15 juli – voor atleten vanaf pupil t.e.m. masters een “rustige” zomerwedstrijd op het programma staan. Al vielen er wel wat persoonlijke records en leuke prestaties te noteren en mochten we – naast de atleten van KAPE – atleten van 18 anderen clubs begroeten … kijk hier maar in de uitslag.


De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.


UITSLAG

60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=14:14
Reeks:1
1862Vander Avert BenKAPE13.086
2342Gielen StefKAPE14.296
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren  Uur=14:31
Reeks:1
1862Vander Avert BenKAPE9.15m6
2342Gielen StefKAPE8.70m6
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=14:14
Reeks:1
14411Benarbia KenzaAVT12.286
24045Mangiapan MargauxKAPE12.536
33808Sebregts Ashley*KAPE12.636
45740Okaka OsahajiajieBVAC12.737
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=13:52
Reeks:1
14411Benarbia KenzaAVT7.90m6
23808Sebregts Ashley*KAPE7.11m6
35740Okaka OsahajiajieBVAC5.71m7
44042Hendrickx LooreKAPE4.29m7
54045Mangiapan MargauxKAPE4.04m6
63776Verhees VeronicaACBR3.90m7
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:02
Reeks:1
15965Mees MathiasBVAC14.734
hoogspringen              Min Heren  Uur=15:13
Reeks:1
14817Van Aerde ViktorKAAG1.55m4
25965Mees MathiasBVAC1.45m4
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=14:13
Reeks:1
17963Indeherberge EmelineAVT10.025
27229Goen SaraACW10.234
37758Taelman LolaBVAC11.275
47500Vander Avert CaroKAPE11.465
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=14:13
Reeks:2
17142Horrevorst NoorABES11.584
29900Dumfries FeronikaNL14.490
36904Van Aelst AmberKAPE14.705
8009Koppert Emma-LouiseATAC    NG4
hoogspringen              Min Dames  Uur=15:15
Reeks:1
17500Vander Avert CaroKAPE1.35m5
27758Taelman LolaBVAC1.35m5
36877Verhees CelinaACBR1.25m4
47142Horrevorst NoorABES1.20m4
59900Dumfries FeronikaNL1.10m0
66904Van Aelst AmberKAPE1.05m5
8009Koppert Emma-LouiseATAC    NG4
100m horden 0,914m   Cad Heren  Uur=14:02
Reeks:1      Wind : 0.3
11427Philips Brent – 81KAPE15.702
2746Verhelst PieterRAM19.183
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:46
Reeks:1      Wind : 1.0
1861Horrevorst DriesABES27.282
2746Verhelst PieterRAM28.263
9905Kapteijn StefNL    GP0
800 meter                 Cad Heren  Uur=17:27
Reeks:1
11515Peeters JannesAVZK2’14.232
29905Kapteijn StefNL2’14.530
3746Verhelst PieterRAM2’22.533
4136Lelievre ThibaultWS2’25.040
verspringen               Cad Heren  Uur=17:21
Reeks:1
11515Peeters JannesAVZK5.50m+0.22
21130Vander Avert JensKAPE5.27m+0.42
3861Horrevorst DriesABES4.65m+0.42
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=16:22
Reeks:1
1756Willems OrryVMOL46.70m2
21427Philips Brent – 81KAPE37.57m2
31752El Ayadi BadrOLSE37.33m2
41130Vander Avert JensKAPE34.64m2
51131Vander Avert NilsKAPE25.93m3
6740Dom DarioDUFF21.85m3
71460Colman AndertHAMM19.74m3
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=14:02
Reeks:1      Wind : 0.2
11015Lodewijckx BritteAVT11.852
21918Oliveira AshleyZWAT12.913
800 meter                 Cad Dames  Uur=16:51
Reeks:1
19906Kapteijn LisaNL2’37.800
2887Henderickx CaroKAPE2’43.192
hoogspringen              Cad Dames  Uur=15:47
Reeks:1
11392Eelen KarlienACHL1.45m2
21821Peeters EllenBVAC1.45m3
3887Henderickx CaroKAPE1.40m2
41419Mariën KyraLIER1.35m3
verspringen               Cad Dames  Uur=16:50
Reeks:1
11394Diels EstherACHL4.95m+0.62
21015Lodewijckx BritteAVT4.90m-0.52
31392Eelen KarlienACHL4.71m+0.62
41918Oliveira AshleyZWAT4.55m+0.63
5887Henderickx CaroKAPE4.33m+0.62
61821Peeters EllenBVAC4.16m-0.53
71419Mariën KyraLIER3.93m-0.23
82064Van Riel FienACBR3.88m+0.42
91211Van Wolputte TessZWAT3.67m+0.43
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=17:24
Reeks:1
11392Eelen KarlienACHL8.03m2
21419Mariën KyraLIER7.18m3
31821Peeters EllenBVAC6.97m3
887Henderickx CaroKAPE    NG2
110m horden 0,914m   Sch Heren  Uur=16:58
      Wind : 0.0
-1Geen deelnemers    GP0
200 meter                 Sch Heren  Uur=15:55
Reeks:1      Wind : 0.1
12792Desmedt JensACHL23.61
22757Spallier CédricAVZK26.40
3567Itotoh MarvellousBVAC   DIS0
800 meter                 Sch Heren  Uur=16:58
-1Geen deelnemers    GP0
verspringen               Sch Heren  Uur=17:20
Reeks:1
13493Mariën YentheKAPE5.36m-0.11
23567Itotoh MarvellousBVAC4.98m+0.30
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=14:46
Reeks:1
12812Feys AlessandroDUFF30.84m1
22757Spallier CédricAVZK25.20m0
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:01
Reeks:1      Wind : 0.7
12977Beck LynnKAPE14.261
23711Geussens LoreESAK16.030
33696Vanthillo CordulleESAK16.891
800 meter                 Sch Dames  Uur=16:55
Reeks:1
13092Vermeulen HeleenKAPE2’20.831
23111Horrevorst RoosABES2’31.851
33956Ceuppens JulieDUFF2’47.830
verspringen               Sch Dames  Uur=16:52
Reeks:1
02953De Dobbeleer KatoOLSE4.58m-0.21
03696Vanthillo CordulleESAK4.14m+0.21
03051Bevan Martha*VMOL4.66m+0.61
09901Hasselton AmyNL5.41m+0.40
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames  Uur=15:01
Reeks:1
13711Geussens LoreESAK12.97m0
23044Leemans HannaDUFF9.92m1
33696Vanthillo CordulleESAK9.34m1
43323De Naeyer JanieHAKI8.84m1
speerwerpen 500g          Sch Dames  Uur=17:23
Reeks:1
13711Geussens LoreESAK29.11m0
110m horden 1,00m Jun Jun Heren  Uur=16:58
      Wind : 0.0
-1Geen deelnemers    GP0
200 meter                 Jun Heren  Uur=16:58
      Wind : 0.0
-1Geen deelnemers    GP0
800 meter                 Jun Heren  Uur=17:20
Reeks:1
1479Vermeulen LanderKAPE1’59.6199
verspringen               Jun Heren  Uur=15:25
Reeks:1
1831Van Riel RobbeACBR6.28m+0.899
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=14:00
Reeks:1
1859El Ayadi YassinOLSE21.88m99
100m horden 0,84m   Jun Dames  Uur=14:01
Reeks:1      Wind : 0.4
1365Van Laer EmmaKAPE14.9098
800 meter                 Jun Dames  Uur=16:58
-1Geen deelnemers    GP0
verspringen               Jun Dames  Uur=14:35
Reeks:1
1733Huybrechts TineAVT5.05m+1.099
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=16:58
-1Geen deelnemers    GP0
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=16:58
-1Geen deelnemers    GP0
110m horden 1,067m   Sen Heren  Uur=14:22
Reeks:1      Wind : 0.6
22009Ceulemans YannickACBR16.7394
110m horden 1,067m   Sen Heren  Uur=14:22
Reeks:2      Wind : 0.6
12047Stevens YannikKAPE15.1294
200 meter                 Sen Heren  Uur=15:43
Reeks:1      Wind : -0.2
12048Van Boven JordyKAPE23.3095
22543Vanagtmael SamKAPE23.3396
32473Shamamta Ammar Zeyad Ali*OLSE23.3595
42047Stevens YannikKAPE24.2094
800 meter                 Sen Heren  Uur=17:22
Reeks:1
12934Van Den Wijngaert LexKAPE2’00.0796
22323Peeters OlivierZWAT2’14.4091
35521Van Velthoven LeopoldBVAC2’51.1551
verspringen               Sen Heren  Uur=17:25
Reeks:1
12473Shamamta Ammar Zeyad Ali*OLSE5.85m+0.995
22009Ceulemans YannickACBR5.82m+0.594
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=17:24
Reeks:1
13261Truyts TimothyACBR47.43m89
25624Vander Avert DirkKAPE35.91m72
100m horden 0,84m   Sen Dames  Uur=14:01
Reeks:1      Wind : 0.4
11498Van Hal ShauniACHL17.9495
800 meter                 Sen Dames  Uur=16:55
Reeks:1
13432Bevan Sarah*VMOL2’37.6271
verspringen               Sen Dames  Uur=17:25
Reeks:1
11498Van Hal ShauniACHL4.74m+0.095
23523Coddens KristienKAPE3.97m+0.475
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=16:09
Reeks:1
19902Riemens MariekeNL13.40m0
21865Vanthillo LynnACBR11.32m89
39903Wisse VeraNL9.85m0
41498Van Hal ShauniACHL7.04m95
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=16:56
Reeks:1
11865Vanthillo LynnACBR41.10m89
22176Van Loon JolienACBR37.64m97
39903Wisse VeraNL37.61m0
0 likes KAPE-meetings - archief #
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand