Onze jaarlijkse “meimeeting” – dit jaar op Pinksterzondag 24 mei – was weer een “Open meeting met Jeugd”, met een afwisselend programma in een zonnig gemeentepark te Kapellen. De uitslag van deze meeting kan je hier al bekijken

OMJ KAPE 24.05.2015 (95)

Uitgebreid foto-album met sfeer- en actiefoto’s van Indra Faes en Werner Philips.



Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.


UITSLAG

60m horden 0,762m/6H     Pup Dames Uur=14:02
Reeks:1
14580Dua HanneKAPE12.625
25578Leys MerelKAPE13.745
35623Khan KiraKAPE14.404
46002Wiwa FaithHAKI14.505
55553Thiryn MerelKAPE14.784
60m horden 0,762m/6H   Min Dames Uur=14:01
Reeks:1
17257De Herdt AntjeDUFF10.582
27259Naessens JolienHAKI13.732
37776Tabla SouhailaHAKI15.552
60m horden 0,762m/6H   Pup Heren Uur=14:03
Reeks:1
11763Anthonissen AlexanderKAPE11.784
22077Eykens MatteoKAPE13.124
31764Anthonissen DanielKAPE13.495
42716Blomme JarnoKAPE14.224
51669Hulstaert FerreHAKI14.374
61726Tchatikpi IsaHAKI14.504
80m horden 0,84m     Min Heren Uur=14:01
Reeks:1
13711Barbeaux SimonRCAS12.762
25215Vander Avert JensKAPE16.242
35799Cools DimitriHAKI16.602
45217Bastah JulianHAKI17.383
54957Hulstaert GillesHAKI17.622
5214Vander Avert NilsKAPE   NA3
100 meter                 Cad Heren Uur=13:59
Reeks:1     Wind : 0.1
1871Truijen FerreWIBO12.870
21164Vander Avert JonasKAPE13.270
31289El Moukhtari MohammedBRAB13.371
41033Maes LukasKAPE14.091
5412Claes MelvynUSTA15.020
100 meter                 Cad Heren Uur=13:59
Reeks:2     Wind : -0.3
11496Dewint NotusACBR12.920
21018Tchatikpi JalilHAKI14.270
31258Mous ThomasKAPE14.681
41259Mous JonasKAPE15.121
51468Van Zele BartKAPE15.591
100 meter                 Sch Heren Uur=13:57
Reeks:1     Wind : -0.2
12663Branders KoenBRAB12.2498
22793Clockaerts RemkoHAKI12.7499
32931Mampuys CedricAVKA12.9499
49950CORNELISSENS QUINTENNA13.810
2967El Moukhtari AtifBRAB   DIS98
100 meter                 JSM Heren Uur=14:04
Reeks:1     Wind : -0.3
12727Van Den Driessche JeroenBRAB11.39Sen92
2726Willemse VincentLIER12.14Jun97
32164Krijnen FilipESAK12.37Sen91
42544De Herdt GorikAVKA12.49Sen90
5550Hiele WannesAVKA13.07Jun97
100 meter                 JSM Heren Uur=14:04
Reeks:2     Wind : -0.1
1849Meeusen DriesABES12.58Jun96
24995Van Looy PatrickBRAB13.18Mas65
35019Heylen RonaldBRAB13.35Mas62
4549Hiele TobiasAVKA13.39Jun97
100 meter                 JSM Dames Uur=14:55
Reeks:2     Wind : 0.6
1447Eykens RenéeKAPE12.53Jun96
21895Van Hooydonck AnneliesKAPE13.15Sen92
31479Deroose ElsACBR13.76Sen93
43084Van De Venster ChristelOLSE13.96Mas71
53998Jennes VeerleKAPE13.99Mas69
61300Van Looy RamaBRAB14.12Sen94
3440Dielen SonjaOLSE   DISMas67
100 meter                 Cad Dames Uur=14:52
Reeks:1     Wind : 0.7
11237Kegels MargotGRIM12.981
21434De Naeyer JanieHAKI13.041
31089Geussens LoreESAK13.450
4717Gillis LeneBONH13.550
5833Gobert MyrtheOLSE14.010
100 meter                 Cad Dames Uur=14:52
Reeks:2     Wind : 0.4
1834Gobert AriadneOLSE13.971
21724Van Cappellen Dag-fereneDAC14.480
3725Leclercq LeenHAKI14.771
41024Van Thillo KathleenKAPE14.980
5978Dua JentheKAPE15.161
61217Vercruysse LunaKAPE15.351
100 meter                 Sch Dames Uur=14:53
Reeks:1     Wind : -1.3
12762Van Laer EmmaKAPE12.6998
22852Kegels HanneGRIM13.6199
32911Bal LoranACBR13.8398
43426Peeters SilleESAK14.4499
53179Sabau EllenAVKA15.7098
200 meter                 Cad Heren Uur=15:17
Reeks:1     Wind : -0.7
11289El Moukhtari MohammedBRAB28.201
21018Tchatikpi JalilHAKI28.920
3832Herremans WoutBRAB29.441
41468Van Zele BartKAPE32.271
200 meter                 Cad Heren Uur=15:17
Reeks:2     Wind : 0.1
11081Bal JaanACBR23.600
2850Leue LouieABES24.700
3871Truijen FerreWIBO26.740
41080Baccarne DennisACBR27.261
51258Mous ThomasKAPE29.431
61259Mous JonasKAPE30.351
200 meter                 Sch Heren Uur=15:19
Reeks:1     Wind : -0.2
13242Quintelier YannickAVKA23.8398
22663Branders KoenBRAB24.4298
32967El Moukhtari AtifBRAB24.7098
200 meter                 JSM Heren Uur=15:22
Reeks:1     Wind : -0.6
12727Van Den Driessche JeroenBRAB22.96Sen92
2726Willemse VincentLIER24.09Jun97
32164Krijnen FilipESAK25.03Sen91
44995Van Looy PatrickBRAB26.77Mas65
200 meter                 JSM Heren Uur=15:22
Reeks:2     Wind : -0.8
1550Hiele WannesAVKA25.69Jun97
2549Hiele TobiasAVKA26.81Jun97
35019Heylen RonaldBRAB27.08Mas62
200 meter                 Cad Dames Uur=16:38
Reeks:1     Wind : -0.5
11024Van Thillo KathleenKAPE31.200
2978Dua JentheKAPE32.191
1094Vermeiren AninaACBR   NG1
1217Vercruysse LunaKAPE   NG1
200 meter                 Cad Dames Uur=16:38
Reeks:2     Wind : 0.3
11237Kegels MargotGRIM26.571
2717Gillis LeneBONH27.980
3834Gobert AriadneOLSE28.621
41143Thijs FemkeHAKI28.881
5833Gobert MyrtheOLSE29.010
6822Dilien JenniferBRAB29.501
200 meter                 JSM Dames Uur=17:01
Reeks:1     Wind : -0.3
11479Deroose ElsACBR28.89Sen93
23438Obasohan RoselynOLSE30.14Mas72
33440Dielen SonjaOLSE30.53Mas67
200 meter                 JSM Dames Uur=17:01
Reeks:2     Wind : -0.9
1447Eykens RenéeKAPE25.23Jun96
21895Van Hooydonck AnneliesKAPE27.61Sen92
32001Acke BrittOLSE28.15Sen95
43084Van De Venster ChristelOLSE28.30Mas71
800 meter                 Cad Heren Uur=17:15
Reeks:1
1847Leunckens WardABES2’09.510
21033Maes LukasKAPE2’15.391
3925Streffer Lorenz**ABES2’19.740
41080Baccarne DennisACBR2’20.771
51856Thijs JelsHAKI2’23.431
6839Saint Ghislain IboOLSE2’25.711
800 meter                 Cad Heren Uur=17:15
Reeks:2
11258Mous ThomasKAPE2’22.181
2858Bendib YasserBRAB2’24.731
31566Thielman MarnixABES2’30.881
4997Van Santfoort EliasDUFF2’32.851
51259Mous JonasKAPE2’34.191
61466Peetoom Nelson*ESAK2’36.121
7832Herremans WoutBRAB2’47.581
81468Van Zele BartKAPE2’53.351
800 meter                 Sch Heren Uur=17:29
Reeks:1
12800Vermeulen LanderKAPE2’04.7699
23405Thijs JarnoHAKI2’20.2398
32666Goossens JeroenOLSE2’21.5899
800 meter                 JSM Heren Uur=17:30
Reeks:1
12765Lichtert StijnKAPE1’57.72Sen87
21942Cools TimBRAB1’59.06Sen91
3555Van Den Wijngaert LexKAPE2’01.41Jun96
44977Hellinx DavidWIBO2’01.76Mas68
52082Borm BertBRAB2’11.80Sen90
62090Campforts JanBVAC2’21.06Sen81
74941Verstynen PeterBRAB2’31.88Mas68
86959Martens WillyACBR3’00.08Mas48
800 meter                 Cad Dames Uur=17:18
Reeks:1
11025Vermeulen HeleenKAPE2’27.241
2703Vaes JentheGEEL2’29.611
3708De Bruyn JoBONH2’39.360
41018Janssens EllenBRAB2’43.710
5764Bevan Martha**VMOL2’52.681
61142Beck LynnKAPE3’02.091
800 meter                 Sch Dames Uur=17:25
Reeks:1
12762Van Laer EmmaKAPE2’39.1598
23234De Decker EmmaBRAB2’42.0898
33490Hamdaoui RajaaBRAB3’07.2699
42760Hertogs NeleBRAB3’09.9098
800 meter                 JSM Dames Uur=17:24
Reeks:1
14078Bouve FennaBVAC2’44.98Mas78
2728Verheecke AnnoukKAPE2’52.79Jun97
33205Swiggers TaniaBVAC2’58.62Mas63
verspringen               Min Dames Uur=14:20
Reeks:1
17257De Herdt AntjeDUFF4.19m2
27259Naessens JolienHAKI3.70m2
37776Tabla SouhailaHAKI2.48m2
verspringen               Min Heren Uur=14:49
Reeks:1
13711Barbeaux SimonRCAS4.77m2
25215Vander Avert JensKAPE4.32m2
35799Cools DimitriHAKI3.88m2
45217Bastah JulianHAKI3.86m3
55788Artois SebastienKAPE3.68m2
65791Van Mensel RubenABES3.65m2
75214Vander Avert NilsKAPE3.57m3
84955Heraly YannickKAPE3.50m3
94957Hulstaert GillesHAKI3.46m2
106222Meert KamielHAKI3.27m3
verspringen               JSM Dames Uur=16:55
-1Geen deelnemers   GP+0.0No0
verspringen               Cad Dames Uur=16:42
Reeks:1
11090Maas BrittESAK5.03m+1.00
21089Geussens LoreESAK4.90m+0.00
31237Kegels MargotGRIM4.74m+1.31
41434De Naeyer JanieHAKI4.59m+0.01
51724Van Cappellen Dag-fereneDAC4.56m+0.00
6833Gobert MyrtheOLSE4.51m-0.30
71143Thijs FemkeHAKI4.37m+0.01
8764Bevan Martha**VMOL4.30m-0.31
91217Vercruysse LunaKAPE4.19m+0.01
101025Vermeulen HeleenKAPE4.14m+0.01
111042Berben JanaKAPE4.14m+0.21
12759Van Den Brande NoaGRIM4.12m+0.00
13725Leclercq LeenHAKI4.00m-0.21
14834Gobert AriadneOLSE3.95m+0.01
1094Vermeiren AninaACBR   NG+0.01
verspringen               Sch Dames Uur=16:39
Reeks:1
12852Kegels HanneGRIM5.00m+0.099
23426Peeters SilleESAK3.83m-0.699
hoogspringen             Pup Dames Uur=14:22
Reeks:1
15469Vermeulen JaneLYRA1.26m4
24580Dua HanneKAPE1.21m5
35623Khan KiraKAPE1.10m4
35553Thiryn MerelKAPE1.10m4
56002Wiwa FaithHAKI1.10m5
65578Leys MerelKAPE1.00m5
hoogspringen             Pup Heren Uur=14:50
Reeks:1
11763Anthonissen AlexanderKAPE1.45m4
22077Eykens MatteoKAPE1.18m4
31764Anthonissen DanielKAPE1.15m5
41669Hulstaert FerreHAKI1.10m4
52716Blomme JarnoKAPE1.10m4
61663Heraly MaximKAPE1.00m5
discuswerpen 1,750kg     Jun Heren Uur=16:28
Reeks:1
1785Quintelier MatthiasAVKA46.58m97
2849Meeusen DriesABES28.14m96
discuswerpen 2,000kg     Sen Heren Uur=16:27
Reeks:1
19954DEKKER STEPHANNED54.41m0
29953ZAW THOMASNED46.93m0
33009Truyts TimothyKAPE44.72m89
49951VANDER PLOEG CASPERNED44.70m0
59952GROOT NIELSNED40.11m0
65667Vander Avert DirkKAPE35.84mMas72
72765Lichtert StijnKAPE24.43m87
82544De Herdt GorikAVKA24.30m90
95284Thompson Hilton**OLSE24.23mMas61
104921Goossens KoenOLSE20.64mMas66
discuswerpen 1,500kg     Sch Heren Uur=17:06
Reeks:1
12798Van Thillo GlennKAPE33.70m98
22931Mampuys CedricAVKA29.15m99
32665El Ayadi YassinOLSE21.89m99
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames Uur=14:23
Reeks:1
11024Van Thillo KathleenKAPE8.30m0
2978Dua JentheKAPE7.87m1
31237Kegels MargotGRIM7.58m1
4764Bevan Martha**VMOL7.38m1
51217Vercruysse LunaKAPE7.22m1
6988Buelens JillGRIM7.13m1
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren Uur=14:12
Reeks:1
11763Anthonissen AlexanderKAPE12.08m4
21764Anthonissen DanielKAPE7.74m5
31669Hulstaert FerreHAKI7.40m4
42077Eykens MatteoKAPE6.01m4
52716Blomme JarnoKAPE5.75m4
61663Heraly MaximKAPE4.31m5
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames Uur=14:25
Reeks:1
14286El Ayadi NisrineOLSE6.85m5
24580Dua HanneKAPE6.63m5
35623Khan KiraKAPE6.19m4
45578Leys MerelKAPE5.18m5
55553Thiryn MerelKAPE4.71m4
66002Wiwa FaithHAKI4.27m5
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames Uur=16:55
-1Geen deelnemers   GPNo0
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames Uur=16:21
-1Geen deelnemers   GPNo0
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames Uur=16:23
Reeks:1
13114Castelyns ElsKAPE8.82mMas76
23438Obasohan RoselynOLSE8.62mMas72
33998Jennes VeerleKAPE7.67mMas69
42076Van Den Wyngaert BoKAPE7.66m91
speerwerpen 600g         Cad Heren Uur=14:16
Reeks:1
1871Truijen FerreWIBO40.44m0
21081Bal JaanACBR40.35m0
31164Vander Avert JonasKAPE36.16m0
45192Van Impe FrankBVAC35.07mMas50
51320Van Regenmortel NicoHAKI33.09m0
61033Maes LukasKAPE29.02m1
71258Mous ThomasKAPE27.62m1
81468Van Zele BartKAPE25.00m1
91259Mous JonasKAPE24.90m1
10412Claes MelvynUSTA22.62m0
speerwerpen 400g         Min Dames Uur=15:26
Reeks:1
17470De Bie CatherineACBR13.67m2
27776Tabla SouhailaHAKI9.48m2
7259Naessens JolienHAKI   GP2
speerwerpen 400g         Min Heren Uur=15:07
Reeks:1
13711Barbeaux SimonRCAS33.74m2
25788Artois SebastienKAPE31.20m2
35421Philips – T81 BrentKAPE30.27m2
45215Vander Avert JensKAPE30.17m2
55791Van Mensel RubenABES27.67m2
65799Cools DimitriHAKI21.24m2
75214Vander Avert NilsKAPE20.93m3
84957Hulstaert GillesHAKI14.45m2
94955Heraly YannickKAPE14.15m3
106222Meert KamielHAKI12.30m3
5217Bastah JulianHAKI   GP3
speerwerpen 700g         Sch Heren Uur=16:58
Reeks:1
13303Mory NielVS55.63m99
22798Van Thillo GlennKAPE41.20m98
32799Roelants ArnoKAPE39.66m98
42931Mampuys CedricAVKA29.14m99
52665El Ayadi YassinOLSE28.32m99
62793Clockaerts RemkoHAKI27.31m99
200 meter                 Sch Dames Uur=17:00
Reeks:1     Wind : -0.9
02762Van Laer EmmaKAPE25.2898



Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

2 thoughts on “Uitslag Open meeting met Jeugd – 24.05.2015 – Kapellen

  1. franckx Magda schreef:

    Beste,

    ivm de wedstrijd op 24 mei heb ik vastgesteld dat in de zomerkalender aangegeven staat dat CAD dames 100,200,800,speer doen. Op internet staat dat dit het programma voor de heren is!
    Wat is het juiste?
    Sportieve groeten
    Magda

  2. Hugo schreef:

    Dag Magda,

    De gegevens op deze pagina én in de wedstrijdkalender zijn de juiste:

    CAD D – 100, 200, 800, ver, kogel
    CAD H – 100, 200, 800, speer

    De linkse kolom in de wedstrijdkalender is voor de dames !

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand