Uitslag Snoepzakkenmeeting + Provinciaal Kampioenschap Steeple – 06.08.2017 – Kapellen
October 18, 2017 at 12:51 pm

Uitslag Snoepzakkenmeeting + Provinciaal Kampioenschap Steeple – 06.08.2017 – Kapellen

Tijdens onze traditionele “Snoepzakkenmeeting” – dit jaar op zondag 6 augustus – organiseerden wij tevens het “Provinciaal Kampioenschap Steeple” voor cadetten t.e.m. masters. Bij de scholieren-jongens vestigde Tim Van de Velde (DUFF) een nieuw Belgisch record op de 2000 m steeple in 5’43″52 en verbeterde hiermee het 40 jaar oude record van Peter Daenens (1977). Ook Gerda Andries (AVKA) zette een nieuw Belgisch record neer op de 2000 m steeple bij de masters-dames (W50). Heleen Vermeulen werd provinciaal kampioen bij de scholieren-meisjes.



Nieuw Belgisch record 2000 m steeple scholieren voor Tim Van de Velde (DUFF) in Kapellen !

 

… podiumfoto’s van Danny Gielen hier.



Tijdens dit “Provinciaal Kampioenschap Steeple” werd nog een tweede Belgisch record genoteerd. Gerda Andries (AVKA) liep de 2000 m steeple bij de masters-dames (W50) in een tijd van 9’12″30, een nieuw record in haar leeftijdscategorie. Het vorige record stond op naam van Marie-Jeanne Vandormael (AVT) met een tijd van 9’37″42 en werd gelopen op het B.K. Masters in Ninove. Proficiat, Gerda ! (met dank aan Georges Vanbesien).


Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.


UITSLAG

1000 meter                Pup Heren  Uur=14:06
Reeks:1
1342Gielen StefKAPE4’06.406
1000 meter                Pup Heren  Uur=14:06
Reeks:2
1862Vander Avert BenKAPE3’25.56
hoogspringen              Pup Heren  Uur=13:18
Reeks:1
1862Vander Avert BenKAPE1.23m6
2342Gielen StefKAPE1.20m6
1000 meter                Pup Dames  Uur=13:53
Reeks:1
13995Aubroeck FriedlACKO3’33.316
24564Blomme IlaraKAPE3’34.476
34237De Gussem JuttaDUFF3’35.067
43903Doms LoreDUFF3’39.326
5783Janssens CaitlynKAPE    NA7
hockeywerpen              Pup Dames  Uur=13:17
Reeks:1
14564Blomme IlaraKAPE27.40m6
23903Doms LoreDUFF19.63m6
34237De Gussem JuttaDUFF17.19m7
45783Janssens CaitlynKAPE15.20m7
53995Aubroeck FriedlACKO13.60m6
300 meter                 Min Heren  Uur=13:16
Reeks:1
14750Leijssenaar JeroenDUFF44.114
25444Vanlommel EmileBRAB44.264
35327Blomme JarnoKAPE46.794
44892Eykens MatteoKAPE48.114
54684Van Gelder SenneACHL48.934
65150Verhulst IdesLAT49.505
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=14:07
Reeks:1
14652Anthonissen AlexanderKAPE33.76m4
24684Van Gelder SenneACHL30.51m4
35150Verhulst IdesLAT29.10m5
45554Stuyven PieterHAMM25.53m4
55327Blomme JarnoKAPE24.87m4
65444Vanlommel EmileBRAB24.78m4
75730Gysen DriesKAPE24.66m4
84750Leijssenaar JeroenDUFF16.81m4
94892Eykens MatteoKAPE16.80m4
300 meter                 Min Dames  Uur=13:08
Reeks:1
17840Dalle YodieKAPE46.484
27018Leijssenaar NienkeDUFF53.524
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=13:53
Reeks:1
17500Vander Avert CaroKAPE11.16m5
27018Leijssenaar NienkeDUFF7.31m4
300 meter                 Cad Heren  Uur=13:16
Reeks:1
11427Philips Brent – 81KAPE41.412
21939Rombout StuartVAC43.283
1500m steeple 0,762m Cad Heren  Uur=15:52
Reeks:1
11087Leysens FerreGEEL5’02.442PK 1
2943Gobert JanOLSE5’11.093PK 2
31088Leysens TibeGEEL5’34.463PK 3
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=14:33
Reeks:1
11130Vander Avert JensKAPE13.27m2
2756Willems OrryVMOL10.55m2
31131Vander Avert NilsKAPE7.52m3
hamerslingeren 4,000kg    Cad Heren  Uur=15:26
Reeks:1
1756Willems OrryVMOL52.66m2
21130Vander Avert JensKAPE45.94m2
1131Vander Avert NilsKAPE    NG3
100 meter                 Cad Dames  Uur=14:42
Reeks:1      Wind : -0.3
1856De Bie CatherineACBR12.782
300 meter                 Cad Dames  Uur=13:09
Reeks:3
11117Boeynaems FlorenceZWAT46.823
1500m steeple 0,762m Cad Dames  Uur=15:53
Reeks:1
11225Buelens SelihaRAM5’45.842PK 1
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=15:57
Reeks:1
11117Boeynaems FlorenceZWAT29.62m3
21616Gysen SofieKAPE25.44m2
100 meter                 Sch Heren  Uur=15:06
Reeks:1      Wind : -0.5
13614Dillen BrandonOLSE12.520
200 meter                 Sch Heren  Uur=17:10
Reeks:1      Wind : 0.4
13624Rombout Edosa-scottVAC24.341
23084Vander Avert JonasKAPE24.470
33614Dillen BrandonOLSE25.210
2000m steeple 0,914m Sch Heren  Uur=16:50
Reeks:1
12809Van de Velde TimDUFF5’43.520PK 1
22969Vanherck JorneVMOL6’37.080PK 2
32754Van den Schoor SenneAVZK6’43.061PK 3
42821Van Santfoort EliasDUFF6’48.111
53023Teugels LennSPBO7’29.511
hinkstapspringen          Sch Heren  Uur=15:54
-1Geen deelnemers    GP
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=14:34
Reeks:1
19998Van der meeNL43.20mMas0
29999Peeters RenŽNL37.13mMas0
33084Vander Avert JonasKAPE34.79m0
100 meter                 Sch Dames  Uur=14:42
Reeks:1      Wind : -0.3
13143Gobert MyrtheOLSE13.940
23142Gobert AriadneOLSE14.111
200 meter                 Sch Dames  Uur=17:04
Reeks:1      Wind : 0.1
13784Gotink LisaKAPE27.530
22955Samoy AmelineACBR30.900
33377Vanagtmael IantheKAPE33.960
2000m steeple 0,762m Sch Dames  Uur=16:08
Reeks:1
13092Vermeulen HeleenKAPE7’22.041PK 1
23179Spiessens JanaSPBO8’00.491PK 2
hoogspringen              Sch Dames  Uur=15:54
-1Geen deelnemers    GP
100 meter                 Jun Heren  Uur=14:55
Reeks:1      Wind : -0.5
1514Gabriëls AlexanderOLSE11.6298
2941Appiah EgbertOLSE12.1898
200 meter                 Jun Heren  Uur=17:28
Reeks:1      Wind : 0.0
1478Van den Eynden JordiKAPE22.7598
2479Vermeulen LanderKAPE23.9199
3000m steeple 0,914m Jun Heren  Uur=17:04
Reeks:1
1448Leys GlenDUFF10’40.4698PK 1
hinkstapspringen          Jun Heren  Uur=15:54
-1Geen deelnemers    GP
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=16:11
Reeks:1
1958Van Thillo GlennKAPE11.85m98
29998Van der meeNL11.75mMas0
39999Peeters RenŽNL11.50mMas0
100 meter                 Jun Dames  Uur=14:55
Reeks:1      Wind : 1.4
1365Van Laer EmmaKAPE12.4098
2644De Belder InneAVKA14.3099
200 meter                 Jun Dames  Uur=17:10
Reeks:1      Wind : 0.6
1365Van Laer EmmaKAPE24.8598
2638Alderweireld KenzyOLSE27.5399
3000m steeple 0,