hamerslingeren

Uitslag Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren – 27.08.2016 – Mol
27/08/16 Kampioenschappen - archief # , ,

Uitslag Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren – 27.08.2016 – Mol

Op zaterdag 27 augustus organiseerde VABCO Mol haar “VABCO-Flanders-classic”-meeting. Als inleiding tot het avondprogramma werd het terrein gebruikt voor het open “Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren”. Jens Vander Avert haalde bij de cadetten-jongens de zilveren medaille binnen met 28 m 68. Lees verder

0 likes geen reactiess
Uitslag Kampioenschap van Vlaanderen Hamerslingeren Cadetten, Scholieren en Masters – 03.07.2016 – Gentbrugge
03/07/16 Kampioenschappen - archief # , ,

Uitslag Kampioenschap van Vlaanderen Hamerslingeren Cadetten, Scholieren en Masters – 03.07.2016 – Gentbrugge

Het “Kampioenschap van Vlaanderen Hamerslingeren” voor cadetten, scholieren en masters, werd op zondag 3 juli in Gentbrugge betwist. Jens Vander Avert slingerde de hamer naar 32 m 54 en behaalde daarmee zilver op het Vlaams kampioenschap bij de cadetten-jongens. Proficiat ! Lees verder

0 likes geen reactiess
Uitslag Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren – 13.09.2015 – Turnhout
13/09/15 Kampioenschappen - archief # , ,

Uitslag Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren – 13.09.2015 – Turnhout

Het “Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren” zat dit jaar ingebed in een kampenmeeting van ATAC op zondag 13 september in Turnhout. Voor alle categorieën – van cadet tot master – staat hamerslingeren op het programma. De familie sleepte er twee bronzen medailles uit de brand, Kathleen bij de cadetten-meisjes en Glenn bij de scholieren-jongens. Proficiat ! Lees verder

0 likes geen reactiess
Uitslag Belgisch Kampioenschap Hamerslingeren (Cad-Mas) – 28.09.2014 – Mol
28/09/14 Kampioenschappen - archief # ,

Uitslag Belgisch Kampioenschap Hamerslingeren (Cad-Mas) – 28.09.2014 – Mol

Cadetten, scholieren, juniors en seniors sloten de outdoor-kampioenschapsreeks af met het “Belgisch Kampioenschap Hamerslingeren (cad-sch-jun-sen)” op zondag 28 september in Mol. 3 KAPE-atleten haalden hun beste worpen uit de kast met hun hamer. Hun resultaten lees je hier … Lees verder

0 likes geen reactiess
Foto’s Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren – 09.08.2014 – Kapellen
19/08/14 Kampioenschappen - archief # , , ,

Foto’s Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren – 09.08.2014 – Kapellen

Van het eerste “Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren” – op zaterdag 9 augustus 2014 – in Kapellen, maakte John Van Den Eynden een knappe reeks actiefoto’s van de werpers. Een aantal KAPE-deelnemers krijgen op deze pagina al hun “moment de gloire”, het volledige aanbod foto’s is te vinden in het foto-album.

PK Hamer 09.08.2014 (16)

Kathleen Van Thillo

PK Hamer 09.08.2014 (33)

Utti Stevens

PK Hamer 09.08.2014 (91)

Kathleen en Utti in de medailles !

PK Hamer 09.08.2014 (46)

Merel Folens

PK Hamer 09.08.2014 (43)

Renée Eykens

PK Hamer 09.08.2014 (117)

Glenn Van Thillo

PK Hamer 09.08.2014 (103)

… en de zwaarste job van de wedstrijd: jurylid Eddy Dierckx !

… en hier het hele foto-album van John Van Den Eynden.

0 likes geen reactiess
Uitslag “Snoepzakkenmeeting” & “Open Provinciaal Kampioenschap Hamer” – 09.08.2014 – Kapellen
09/08/14 Kampioenschappen - archief , KAPE-meetings - archief # , , , ,

Uitslag “Snoepzakkenmeeting” & “Open Provinciaal Kampioenschap Hamer” – 09.08.2014 – Kapellen

Mooi ingebed in onze lekkere “Snoepzakkenmeeting” – voor benjamins t.e.m. masters – op zaterdag 9 augustus, zat ook het “Open Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren”, dat voor het eerst in Kapellen werd georganiseerd. In een prettig zomerweertje werd het een marathonwedstrijd, vooral voor de hamerslingeraars.

snoep 1

… dag iedereen !!!

Meer foto’s van Danny Gielen …

PROVINCIALE KAMPIOENEN HAMERSLINGEREN

Cadetten-MeisjesVanbroekhoven LoreVMOL42 m 46
Cadetten-JongensVanbroekhoven SenneVMOL46 m 05
Scholieren-MeisjesCaers ThalissaVMOL40 m 54
Scholieren-JongensVanbroekhoven StefVMOL55 m 25
Juniors-DamesVerwimp ElineVMOL39 m 71
Juniors-HerenLuyts StijnAVKA26 m 84
Seniors-DamesDe Meyer VickyOLSE32 m 45
Seniors-HerenVan Campenhout JannickAVKA47 m 13
Masters-Dames W35Dierckx VeerleKAPE19 m 37
Masters-Dames W45Kathleen De WolfRAM36 m 05
Masters-Dames W55Szabo ErzsiOLSE33 m 17
Masters-Heren M40Vander Avert DirkKAPE31 m 77
Masters-Heren M50De Herdt DirkAVKA30 m 75
Masters-Heren M55Van Gansen JulienACHL30 m 75
Masters-Heren M60Ooms GerardVMOL32 m 80
Masters-Heren M70De Backer FerdinandLIER15 m 19

 

Veerle

Veerle Dierckx … provinciaal kampioen hamer W35 …

Dirk

… en Dirk Vander Avert provinciaal kampioen hamer M40.

 

Download HIER de uitslag in .pdf.

UITSLAG

kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=13:21
Reeks:1
16890Anthonissen DanielKAPE9.38m5
27681Vander Avert BenKAPE7.76m6
37589Vandekerckhove YoranAVKA6.97m5
46889Gielen StefKAPE6.00m6
57680Heraly MaximKAPE4.64m5
hoogspringen              Ben Heren  Uur=14:51
Reeks:1
17589Vandekerckhove YoranAVKA1.20m5
26890Anthonissen DanielKAPE1.08m5
37681Vander Avert BenKAPE0.95m6
46889Gielen StefKAPE0.95m6
57680Heraly MaximKAPE0.90m5
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=14:37
Reeks:1
1886Vander Avert CaroKAPE10.38m5
2257Dua HanneKAPE9.84m5
31923Vaudo Nina*ESAK7.22m7
41127El Ayadi NisrineOLSE6.87m5
5379Van Aelst AmberKAPE6.30m5
6600Van Looy MilenaLIER5.32m5
743Walschaers MariekeACHL4.72m6
81447Blomme IlaraKAPE4.45m6
9599Van Looy IrinaLIER4.37m7
109852SWINKELS GHISLAINENA3.98m0
verspringen               Ben Dames  Uur=13:33
Reeks:1
1886Vander Avert CaroKAPE3.60m5
2257Dua HanneKAPE3.38m5
343Walschaers MariekeACHL3.17m6
41447Blomme IlaraKAPE2.97m6
5600Van Looy MilenaLIER2.95m5
61923Vaudo Nina*ESAK2.80m7
71127El Ayadi NisrineOLSE2.68m5
8379Van Aelst AmberKAPE2.67m5
9599Van Looy IrinaLIER2.45m7
101922Vaudo Fauve*ESAK2.36m5
119852SWINKELS GHISLAINENA2.17m0
60 meter                  Pup Heren  Uur=13:13
Reeks:1
1802Artois StephaneKAPE8.964
2352Anthonissen AlexanderKAPE9.504
31068Heraly YannickKAPE10.223
41573Eykens MatteoKAPE10.304
51070Vander Avert NilsKAPE10.553
61672Blomme JarnoKAPE10.594
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=14:39
Reeks:1
1802Artois StephaneKAPE45.67m4
2352Anthonissen AlexanderKAPE42.08m4
31070Vander Avert NilsKAPE30.13m3
41068Heraly YannickKAPE23.41m3
51573Eykens MatteoKAPE23.32m4
61672Blomme JarnoKAPE22.17m4
60 meter                  Pup Dames  Uur=13:11
Reeks:1
13678Thiryn MerelKAPE10.694
29851WALSCHAERS PAULIENNA11.56Ben0
verspringen               Pup Dames  Uur=14:08
Reeks:1
14744Peeters EllenBVAC3.61m3
23678Thiryn MerelKAPE2.96m4
39851WALSCHAERS PAULIENNA1.77mBen0
300 meter                 Min Heren  Uur=14:30
Reeks:1
14910El Morabiti EliasBVAC45.861
24134Mous ThomasKAPE46.671
34133Mous JonasKAPE49.981
44135Van Zele BartKAPE53.141
54700Geussens RobbeESAK56.192
speerwerpen 400g          Min Heren  Uur=13:23
Reeks:1
14217Artois SebastienKAPE28.46m2
24135Van Zele BartKAPE27.18m1
34134Mous ThomasKAPE26.03m1
44427Vander Avert JensKAPE24.00m2
54133Mous JonasKAPE22.99m1
64700Geussens RobbeESAK19.80m2
74620El Ayadi BadrOLSE18.98m2
4910El Morabiti EliasBVAC    GP1
300 meter                 Min Dames  Uur=14:30
Reeks:1
16935Beck LynnKAPE45.201
29850HASSELTON AMY46.050
37394Vanthillo CordulleESAK48.281
47451Nijssen Tessa*ESAK48.472
57181De Bie CatherineACBR49.082
300 meter                 Min Dames  Uur=14:30
Reeks:2
16553Vermeulen HeleenKAPE47.881
26859Pelckmans AlineLIER49.982
36433Dua JentheKAPE50.631
47080Sabau EvyAVKA51.262
56896Vandekerckhove KiaraAVKA52.171
300 meter                 Min Dames  Uur=14:30
Reeks:3
17784KOSAMA EVABVAC47.670
27518Defloor EvaBVAC50.342
36936Vercruysse LunaKAPE50.351
47313Berben JanaKAPE52.091
56220Maes RenkeBVAC53.032
67353D’haen AmberBVAC54.401
hoogspringen              Min Dames  Uur=14:17
Reeks:1
16935Beck LynnKAPE1.52m1
29850HASSELTON AMY1.39m0
37313Berben JanaKAPE1.33m1
46896Vandekerckhove KiaraAVKA1.33m1
57784KOSAMA EVABVAC1.25m0
57451Nijssen Tessa*ESAK1.25m2
77394Vanthillo CordulleESAK1.25m1
86859Pelckmans AlineLIER1.20m2
96936Vercruysse LunaKAPE1.20m1
106433Dua JentheKAPE1.15m1
100 meter                 Cad Heren  Uur=14:51
Reeks:1      Wind : 0.4
1279Van Buggenhout JarneSPBO12.2399
269Rombaut StijnACHL12.640
3121Masure MichelSPBO12.8899
4638Torfs WouterBRAB13.1199
5326Vlassenbroeck LiamACHL14.030
6503Dehertogh ArneSPBO14.2099
7523Vermeiren JefACHL14.460
400 meter                 Cad Heren  Uur=16:15
Reeks:1
1279Van Buggenhout JarneSPBO54.0099
269Rombaut StijnACHL59.610
33Pelgrims TristanDCLA64.020
4523Vermeiren JefACHL68.900
5326Vlassenbroeck LiamACHL75.020
572Vander Avert JonasKAPE    NG0
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=16:29
Reeks:1
1201Vanbroekhoven SenneVMOL12.18m99
2121Masure MichelSPBO10.82m99
3692El Ayadi YassinOLSE7.96m99
4503Dehertogh ArneSPBO7.16m99
polsstokspringen          Cad Heren  Uur=15:41
Reeks:1
1572Vander Avert JonasKAPE2.60m0
200 meter                 Cad Dames  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : 0.0
1760Geussens LoreESAK27.990
21057Luxem RoxaanACHL28.1099
3990Christiaensen HanneLIER28.840
420Samoy AmelineACBR30.710
5157Van Thillo KathleenKAPE31.790
400 meter                 Cad Dames  Uur=16:08
Reeks:1
1461Alderweireld KenzyOLSE63.4999
2990Christiaensen HanneLIER65.530
3760Geussens LoreESAK65.710
4462Gobert MyrtheOLSE68.340
verspringen               Cad Dames  Uur=15:36
Reeks:1
1462Gobert MyrtheOLSE4.13m+0.00
2664De Belder InneAVKA4.10m+0.099
320Samoy AmelineACBR4.07m+0.00
100 meter                 Sch Heren  Uur=14:51
Reeks:1      Wind : 0.7
12799Gommers JeroenKAPE11.7797
22487Willemse VincentLIER12.2297
32222Cop JonasWIBO14.2498
400 meter                 Sch Heren  Uur=15:43
Reeks:1
12239Ameryckx BastiaanOPW51.1198
22231Van Den Eynden JordiKAPE52.8498
32592Torfs DaanBRAB54.9697
42489Van Gelder DriesOLSE55.1598
52799Gommers JeroenKAPE56.7397
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren  Uur=16:29
Reeks:1
12232Van Thillo GlennKAPE11.42m98
22222Cop JonasWIBO9.88m98
32489Van Gelder DriesOLSE9.12m98
polsstokspringen          Sch Heren  Uur=15:41
Reeks:1
12859Sterckx JesseBVAC3.70m98
22484Deckers LodeOLSE2.90m98
200 meter                 Sch Dames  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : 0.0
13125Maes JynseBVAC28.4097
400 meter                 Sch Dames  Uur=16:10
Reeks:1
13216Philips LotteSPBO62.9797
23953DE ROOY EVAACBR63.180
33441Blockx DanteOLSE63.3198
43290Vervaet ElienAVLO70.7798
verspringen               Sch Dames  Uur=16:14
Reeks:1
13559Sabau EllenAVKA4.09m+0.098
hoogspringen              Sch Dames  Uur=15:34
Reeks:1
13290Vervaet ElienAVLO1.45m98
100 meter                 Jun Heren  Uur=15:05
Reeks:1      Wind : -0.4
11448Hofmans VictorOLSE11.37Sen94
2369Gordon KevinESAK12.0895
3453Van Doorslaer TimACBR12.1896
4503Kikota Michee JozefOLSE12.2295
59855ABU DIAWARANA12.990
653Segers – 21 ToonSPBO13.1095
400 meter                 Jun Heren  Uur=15:45
Reeks:1
1635DOULY ANTOINEWS52.620
2142Van Boven JordyKAPE54.3295
369Gordon KevinESAK    NG95
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=17:14
Reeks:1
1339Luyts StijnAVKA11.95m95
polsstokspringen          Jun Heren  Uur=16:17
-1Geen deelnemers    GPNo0
100 meter                 Sen Heren  Uur=15:05
Reeks:1      Wind : -0.1
11805Leyssens SamACBR11.7393
22434Boschmans JurianLAT11.8094
39854VAN DRIESSCHE JEROEN12.160
41777Krijnen FilipESAK12.3791
52157Declercq PieterjanACBR12.8894
100 meter                 Sen Heren  Uur=15:05
Reeks:2      Wind : -0.1
12014De Herdt GorikAVKA12.7990
21116Permentier JohanSPBO13.0179
34294Van Boven WalterKAPE13.56Mas54
44604Pelckmans DimitriLIER13.78Mas69
400 meter                 Sen Heren  Uur=15:53
Reeks:2
12204Vanhaeren TimKAPE50.4588
21805Leyssens SamACBR53.6393
31777Krijnen FilipESAK57.0891
41143Rondas TomABES57.6379
52157Declercq PieterjanACBR59.0794
62180Ceulemans YannickACBR60.4394
kogelstoten 7,260kg       Sen Heren  Uur=17:17
Reeks:1
11820Van Campenhout JannickAVKA13.98m91
22171Van Campenhout JordiAVKA13.39m88
31308Goossens BjornACHL11.67m87
41450Willem BenLIER11.57m94
52204Vanhaeren TimKAPE11.35m88
64762Vander Avert DirkKAPE11.20mMas72
71857Debue JeroenKAPE11.19m87
81941Schrauwen BertKAPE10.66m84
95250De Herdt DirkAVKA10.30mMas59
polsstokspringen          Sen Heren  Uur=15:41
Reeks:1
14762Vander Avert DirkKAPE2.50mMas72
200 meter                 Jun Dames  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : -0.1
1347Van Hoeck IneACHL25.6196
2278Eykens ReneeKAPE26.1396
3403Kassima TabithaOLSE26.7496
400 meter                 Jun Dames  Uur=16:09
Reeks:1
1247De Schutter NathalieACBR62.2896
399Pinter ElineBVAC    NA96
hoogspringen              Jun Dames  Uur=16:27
Reeks:1
1317Folens MerelKAPE1.51m96
200 meter                 Sen Dames  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : -0.1
1859Janssens MarijneSGOL26.9093
22554Coddens KristienKAPE33.63Mas75
400 meter                 Sen Dames  Uur=16:10
Reeks:1
11355Claes JenteBVAC59.7092
23047Van De Venster ChristelOLSE62.41Mas71
3815Deroose ElsACBR65.2793
42109RASSART HELENEWS68.930
51837CEPHALE FANNYWS71.430
hoogspringen              Sen Dames  Uur=16:30
Reeks:1
11582Maes MargitBVAC1.51m94
23479Dierckx VeerleKAPE1.20mMas79
hamerslingeren 4,000kg    Cad Heren  Uur=18:15
Reeks:1
1201Vanbroekhoven SenneVMOL46.05m99PK1
2692El Ayadi YassinOLSE19.26m99PK2
hamerslingeren 3,000kg    Cad Dames  Uur=16:30
Reeks:1
1183Vanbroekhoven LoreVMOL42.46m99PK1
2157Van Thillo KathleenKAPE18.99m0PK2
hamerslingeren 5,000kg    Sch Heren  Uur=19:00
Reeks:1
12255Vanbroekhoven StefVMOL55.25m97PK1
22530Slootmans StijnLYRA46.93m97PK2
32232Van Thillo GlennKAPE36.07m98PK3
42222Cop JonasWIBO29.95m98
52138Van Hal JensACHL18.61m98
62256Willems IanVMOL12.03m98
hamerslingeren 3,000kg    Sch Dames  Uur=16:31
Reeks:1
13250Caers ThalissaVMOL40.54m98PK1
23228Stevens UttiKAPE26.04m98PK2
hamerslingeren 6 kg    Jun Heren  Uur=17:14
Reeks:1
1339Luyts StijnAVKA26.84m95PK1
hamerslingeren 4,000kg    Jun Dames  Uur=17:56
Reeks:1
176Verwimp ElineVMOL39.71m95PK1
2264Van Hooste MelissaVOLH34.25m95
3131Verhoeven HanneloreACHL29.74m95PK2
4278Eykens ReneeKAPE16.85m96PK3
5317Folens MerelKAPE11.71m96
hamerslingeren 7,260kg    Sen Heren  Uur=20:25
Reeks:1
11820Van Campenhout JannickAVKA47.13m91PK1
21308Goossens BjornACHL38.25m87PK2
31426Giebens RobbertOLSE37.56m94PK3
42171Van Campenhout JordiAVKA29.01m88
51610De Meyer JeroenOLSE21.87m87
hamerslingeren 4,000kg    Sen Dames  Uur=17:59
Reeks:1
19856COLLINS CHIARA48.95m0
21198Van Stappen ElienVOLH40.15m93
31516De Meyer VickyOLSE32.45m85PK1
41577Vanuytven ValentienACHL32.36m89PK2
51544Wauman LienACW23.24m86
hamer 7,260kg M35…45 Mas Heren  Uur=20:26
Reeks:1
14762Vander Avert DirkKAPE31.77m72PK1
24596Peers TomOLSE24.10m72
hamer 6,000kg M50,M55  Mas Heren  Uur=19:40
Reeks:1
15590Van Gansen JulienACHL30.75m56PK1
24294Van Boven WalterKAPE17.85m54
34254Van de Reijd JozefVMOL12.98m55
45250De Herdt DirkAVKA30.75m59PK1
4266Beckers SergeRAM    NG62
hamer 5,000kg M60+ Mas Heren  Uur=19:01
Reeks:1
13952Ooms GerardVMOL32.80m49PK1
hamerslingeren 4,000kg M7 Mas Heren  Uur=18:16
Reeks:1
15165De Backer FerdinandLIER15.19m44PK1
hamerslingeren 3,000kg M8 Mas Heren  Uur=18:16
-1Geen deelnemers    GPNo0
hamer 2,000kg W75+ Mas Dames  Uur=16:32
-1Geen deelnemers    GPNo0
hamer 4,000kg W35,40,45   Mas Dames  Uur=18:15
Reeks:1
12744De Wolf KathleenRAM36.05m67PK1
22335Vos IngridACW34.40m66
32738Boelen DianaVMOL27.00m69
42541Keulemans MiriamWIBO26.09m67
53479Dierckx VeerleKAPE19.37m79PK1
hamer 3,000kg W50+   Mas Dames  Uur=16:34
Reeks:1
19853VAN ANHOLT ANNIENL34.04m0
23046Szabo ErzsiOLSE33.17m57PK1


Download HIER de uitslag in .pdf.

0 likes 6 reacties
Uitslag Kampioenschap van Vlaanderen Hamer (Cad-Sch-Mas) – 29.06.2014 – Eeklo
29/06/14 Kampioenschappen - archief # , , , , ,

Uitslag Kampioenschap van Vlaanderen Hamer (Cad-Sch-Mas) – 29.06.2014 – Eeklo

Op de werpsite bij uitstek – het sportterrein van Eeklo – organiseerde ACME dit jaar het “Kampioenschap van Vlaanderen Hamerslingeren Cadetten, Scholieren en Masters” op zondag 29 juni. Broer en zus – Kathleen en Glenn Van Thillo – kwamen daar samen aan de start.

RESULTATEN KAPE-DEELNEMERS

CategorieAtleetProefPrestatiePlaats
Cadetten-MeisjesKathleen Van Thillohamer20 m 229de
Scholieren-JongensGlenn Van Thillohamerg.p.
0 likes geen reactiess
VAL Steepleproject 2013-2014
05/04/14 Artikels # ,

VAL Steepleproject 2013-2014

Om het steeplelopen te promoten worden tijdens de wintermaanden 2013-2014 en in de zomerperiode 2014 een 20-tal federale steepletrainingen georganiseerd door de Vlaamse Atletiekliga. Gewezen topatleten William Van Dijck, Paul Thijs, Jos Maes en Peter Daenens zullen de steepletrainingen begeleiden en hun ervaringen delen.

De volgende zomertrainingen worden reeds voorzien:

Za 05/04 van 10 u tot 12 u Sportkot Leuven
Vr 09/05 van 18.30 u tot 20.30 u Atletiekpiste BLOSO Brugge
Vr 16/05 van 18.30 u tot 20.30 u Atletiekpiste BLOSO Brugge
Vr 23/05 van 18.30 u tot 20.30 u Atletiekpiste BLOSO Brugge
Vr 18/07 van 18.30 u tot 20.30 u Atletiekpiste BLOSO Brugge
Vr 08/08 van 18.30 u tot 20.30 u Atletiekpiste BLOSO Brugge
Vr 22/08 van 18.30 u tot 20.30 u Atletiekpiste BLOSO Brugge

Doelgroep

Jongens en meisjes geboren in 2001 en vroeger (vanaf tweedejaarsminiem).

Trainingsinvulling

De trainingen zijn zowel gericht naar beginners als naar gevorderde atleten. Voor de initiatietrainingen is geen horde- of steeple-ervaring vereist. Voor de gevorderden is een ruime basiskennis noodzakelijk.

Inschrijving

Atleten betalen een jaarbijdrage van 20 euro/sportjaar (november 2013-oktober 2014) voor deelname aan de diverse steepletrainingen, vooraf te storten op rekeningnummer BE07-4300-0512-9166 van de Vlaamse Atletiekliga met vermelding “steeple + naam van de atleet”.

Daarnaast moet elke deelnemer zijn deelname melden via mail naar Paula Vanhoovels, met vermelding van de gekozen trainingsplaats, de datum van de sessie en het niveau (initiatie of vervolmaking).

Wedstrijddeelname = geld terug!

Zij die deelnemen aan voldoende wedstrijden tijdens de zomerperiode 2014 krijgen aan het eind van het seizoen hun geld teruggestort.

  • cadetten: na deelname aan minstens 2 steeplewedstrijden.
  • vanaf scholier: na deelname aan minstens 3 steeplewedstrijden.
0 likes geen reactiess
Zoeken
Sponsors
Agenda
Fitfree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand
Blijf op de hoogte