scholencross

Uitslag van de Scholencross van 13 oktober 2018 te Kapellen
15/10/18 Scholencross #

Uitslag van de Scholencross van 13 oktober 2018 te Kapellen

Hieronder vind je de volledig uitslag van de gemeentelijke scholencross van vorig weekend.

scholencross uitslag 2018

Deze 32e scholencross kende zomerse temperaturen en dat verklaart mogelijk het record aantal deelnemers. Kleuters niet eens meegeteld kwamen er maar liefst 444 leerlingen aan de start, terwijl het aantal deelnemers tijdens een doorsnee editie rond de 350 ligt. Om een ordentelijk start te verzekeren diende sommige categorieën zelfs in 3 reeksen te worden opgedeeld. Maar geen nood de afvaardiging van het gemeentebestuur was voldoende groot om het hogere aantal medailles tijdig te uit te reiken. Ook voor onze catering was het werken geblazen, de dorstige toeschouwers stroomde langs alle kanten toe.

Maar alhoewel het om een scholenwedstrijd ging kunnen wij niet verbergen dat we stiekem ook benieuwd waren welke KAPE atleten voor hun school een podiumplaats konden bemachtigen. En dat waren er wel wat.

Hieronder vind je een paar foto’s van enkele KAPE-ers die niet alleen voor hun school maar ook een beetje voor KAPE een medaille wonnen.

Wie niet wenst dat een bepaalde foto van of over hem/haar gepubliceerd wordt kan, via ons contactformulier, dit ons altijd laten weten en dan wordt deze foto verwijderd.

Lees verder

0 likes geen reactiess
Zaterdag 13 oktober 2018 32e Gemeentelijke Scholencross
07/10/18 Scholencross #

Zaterdag 13 oktober 2018 32e Gemeentelijke Scholencross

Zaterdag 13 oktober 2018 organiseert KAPE in samenwerking met de Sportdienst van de gemeente Kapellen de jaarlijkse Gemeentelijke Scholencross en dit al voor de 32e keer. Dit is trouwens telkens weer één van de jaarlijkse hoogtepunten op en rondom de piste in het Gemeente Park aan de Bergstraat te Kapellen.

Deze scholencross staat open voor alle kinderen van de lagere scholen van Kapellen en dit vanaf de laatste kleuterklas tot en met het 6e leerjaar.

De eerste wedstrijd start om 14.00 uur. Maar er wordt van de deelnemers wel verwacht om reeds iets vroeger aanwezig te zijn.

Lees verder

0 likes geen reactiess
Uitslag Gemeentelijke Scholencross – 07.10.2017 – Kapellen
07/10/17 Allerlei #

Uitslag Gemeentelijke Scholencross – 07.10.2017 – Kapellen

Op zaterdag 7 oktober was KAPE – in samenwerking met de Sportdienst Kapellen – toe aan de 31ste editie van de “Gemeentelijke Scholencross” op en rond de atletiekpiste in het gemeentepark. Ondanks het herfstweertje kwamen toch 377 leerlingen van de lagere scholen en een 60-tal kleuters aan de start van de verschillende wedstrijden. Lees verder

0 likes geen reactiess
Uitslag 30ste Gemeentelijke Scholencross – 01.10.2016 – Kapellen
01/10/16 Allerlei # ,

Uitslag 30ste Gemeentelijke Scholencross – 01.10.2016 – Kapellen

Op zaterdag 1 oktober had de Gemeentelijke Sportdienst i.s.m. KAPE iets héél bijzonder te vieren: de 30ste editie van de “Scholencross” voor de leerlingen van de kleuterscholen en lagere scholen van Kapellen. Als cadeautje stonden er een aantal springkastelen klaar voor de jongeren. In totaal namen 387 leerlingen én een 60-tal kleuters deel aan de verschillende wedstrijden. Lees verder

0 likes geen reactiess
Uitslag Gemeentelijke Scholencross – 03.10.2015 – Kapellen
03/10/15 KAPE-meetings - archief #

Uitslag Gemeentelijke Scholencross – 03.10.2015 – Kapellen

Op zaterdag 3 oktober organiseerde de Gemeentelijke Sportdienst – in samenwerking met KAPE – de 29ste “Scholencross” voor leerlingen van de lagere scholen uit Kapellen, op en rond de atletiekpiste in het gemeentepark. Naast een 50-tal kleuters, kwamen er ook nog 336 deelnemers van de klassen 1 t.e.m. 6 aan de start. Winnaar van de wisselbeker bij de meisjes en jongens werd Lozi, de lagere school van de Zilverenhoek. Lees verder

0 likes geen reactiess
Uitslag Gemeentelijke Scholencross – 04.10.2014 – Kapellen
04/10/14 KAPE-meetings - archief # ,

Uitslag Gemeentelijke Scholencross – 04.10.2014 – Kapellen

Op zaterdag 4 oktober organiseerde de Gemeentelijke Sportdienst – in samenwerking met KAPE – de 28ste “Scholencross” voor leerlingen van de lagere scholen uit Kapellen op en rond de atletiekpiste in het gemeentepark. Bij een schitterend herfstweertje zetten 312 leerlingen van de lagere scholen en 53 kleuters hun beste beentje voor. Winnaar van de wisselbeker bij de meisjes werd Lozi, bij de jongens De Platanen. Lees verder

0 likes 2 reacties
Uitslag “Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens” – 20.04.2014 – Kapellen
20/04/14 Interclubs - archief , KAPE-meetings - archief # , , , , ,

Uitslag “Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens” – 20.04.2014 – Kapellen

Onze club had de organisatie van één van de schiftingswedstrijden van de “Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens” toegewezen gekregen van de Vlaamse atletiekliga. Op zondag 20 april werden in het gemeentepark 10 clubs ontvangen voor “Match 3” van deze interclub. Het KAPE-team werd – in een sterk deelnemersveld – knap 4de.

Voor het eerst werd ook de nieuwe aankomsttoren in de praktijk getoetst … een leerzame oefening, maar zeker een absolute aanwinst voor de organisatie van wedstrijden op onze atletiekpiste.

Fotograaf Emil Westerbaan zorgde voor volgende fotoreportage van onze eigen KAPE-atleten:

De originele foto’s kan je – ook van niet-KAPE-atleten – bekijken en bestellen op www.bicikever.com. 

De eindstand van deze “Beker van Vlaanderen” zag er zo uit:

1LYRA Lier193
2ACHL Herentals177
3AVZK Booischot165
4KAPE164,5
5OLSE Merksem145,5
6BVAC Beerschot127,5
7AC Lierse115
8ACBR Brasschaat-Ekeren108,5
9ZWAT Burcht97,5
10ARAC Arendonk49,5


Ons KAPE-team

Pupillen: Alexander Anthonissen, Nathan Antoine, Stephane Artois, Jits Dua, Matteo Eykens, Dries Gysen, Myrddin Scheipers en Nils Vander Avert,
Miniemen: Sebastien Artois, Aimen Debart, Jonas Mous, Thomas Mous, Lukas Maes, Brent Philips, Toby Temmerman, Jens Vander Avert en Bart Van Zele.

De individuele resultaten kan je hieronder vinden of HIER downloaden als .pdf_bestand.

UITSLAG
60 meter                  Pup Heren  Uur=16:27
Reeks:1
181Colman Daan              ACHL 9.673
278Desmedt Ferre            ACHL 9.894
3736Crabarkhel Faez          ACBR 10.0535
41602Declercq Tyrone          OLSE 10.503
5760Beirinckx Lukas          LIER 11.334
62307Adriaensen Arnoud        LYRA 11.484
71218Antoine Nathan           KAPE 11.864
60 meter                  Pup Heren  Uur=16:27
Reeks:2
11162Lambrechts Maarten       AVZK 9.543
21680Thiels Jarne             ACHL 9.674
383Philips Arno             ACHL 9.984
484Laenen Mees              ACHL 10.124
5843Stroobants Tuur          LYRA 10.313
6660Dukhonin Maxim           BVAC 10.663
71217Scheipers Myrddin        KAPE 10.863
82033Verreydt Andreas         OLSE 10.983
60 meter                  Pup Heren  Uur=16:27
Reeks:3
1839Van Vlasselaer Artuur    LYRA 9.864
21215Vandepaer Jonas          LIER 9.913
31674Zels Waut                ZWAT 10.1633
41673Laureys Ruben            ZWAT 10.493
51593Alaoui Ibrahim           BVAC 10.584
61351El Idrissi Ayoub*        OLSE 10.873
7761De Peuter Fabio          LIER 11.064
1671Coessens Vidar           KAPE     NG  3
60 meter                  Pup Heren  Uur=16:27
Reeks:4
1613Van Hoof Brecht          LYRA 9.32310
2614Bogaerts Timo            LYRA 9.623
3765Peeters Mathias          LIER 9.8738
4876Gobert Jan               OLSE 10.0236
51191Mees Mathias             BVAC 10.0247
698Van Tigchelt Wim         ACHL 10.224
71573Eykens Matteo            KAPE 10.284
82037Wesenbeeck Seth          ACBR 10.303
60 meter                  Pup Heren  Uur=16:27
Reeks:5
1802Artois Stephane          KAPE 9.13413
21285Vanooteghem Wout         ACHL 9.21411
336Naets Ilan               AVZK 9.4549
4750Guldentops Hannes        LYRA 9.594
5301Hermans Niels            ACHL 9.663
6973Claes Jonathan           ACHL 9.733
7622Arnouts Glenn            LYRA 9.814
8823Verwaest Jonas           ARAC 10.0544
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:26
Reeks:1
177Torfs Robbe              ACHL 11.42313
2351Dua Jits                 KAPE 12.57310
31375Van Der Vreken Stijn     ZWAT 12.6649
4614Bogaerts Timo            LYRA 12.7338
51191Mees Mathias             BVAC 13.1047
62037Wesenbeeck Seth          ACBR 13.1036
71573Eykens Matteo            KAPE 13.574
81070Vander Avert Nils        KAPE 14.563
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:26
Reeks:2
11198Brym Yari                OLSE 12.40311
21868CRAENEN  Sander          LIER 13.1745
3622Arnouts Glenn            LYRA 13.544
41162Lambrechts Maarten       AVZK 14.2134
51380Vonck Bram               ZWAT 15.203
6736Crabarkhel Faez          ACBR 16.683
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:26
Reeks:3
11285Vanooteghem Wout         ACHL 12.794
298Van Tigchelt Wim         ACHL 13.004
3765Peeters Mathias          LIER 13.553
4822Vennekens Bjarne         ARAC 14.2933
52033Verreydt Andreas         OLSE 14.413
684Laenen Mees              ACHL 14.714
71048Smets Jordy              ARAC 15.083
1000 meter                Pup Heren  Uur=17:19
Reeks:1
178Desmedt Ferre            ACHL 3’36.8548
21214Geeraerts Ruben          LIER 3’42.864
3942Peeters Owen             LIER 3’45.284
42003STUER  Tibo              LIER 3’49.884
5751Van De Velde Kobe        LYRA 3’51.744
61674Zels Waut                ZWAT 4’00.823
71055Meulders Brecht          ARAC 4’05.414
82307Adriaensen Arnoud        LYRA 4’07.664
91593Alaoui Ibrahim           BVAC 4’11.994
101351El Idrissi Ayoub*        OLSE 4’12.643
11944Thierens Klaas           LIER 4’15.484
121454Sluyts Jelle             LYRA 4’17.723
13760Beirinckx Lukas          LIER 4’23.684
883Van Hyfte Vincent        OLSE     NG  3
128Seghers Louis            ACBR     NG  3
940BERVOETS  Toon           LIER     NG  3
1000 meter                Pup Heren  Uur=17:19
Reeks:2
134Derdin Simon             AVZK 3’24.51313
2876Gobert Jan               OLSE 3’27.90311
3802Artois Stephane          KAPE 3’29.49410
41659Jacobs Witse             LIER 3’29.5249
5616Van Loven Stan           LYRA 3’40.6037
61573Eykens Matteo            KAPE 3’41.384
7822Vennekens Bjarne         ARAC 3’41.5236
81350Vermeiren Ferre          OLSE 3’43.423
9301Hermans Niels            ACHL 3’44.193
102037Wesenbeeck Seth          ACBR 3’45.8535
111215Vandepaer Jonas          LIER 3’47.013
121380Vonck Bram               ZWAT 3’50.8834
13839Van Vlasselaer Artuur    LYRA 3’54.534
141090Van Liefferinge Glen     BVAC 3’54.5743
15621Verstappen Quinten       LYRA 3’54.763
161030Verschaeren Niels        LYRA 4’16.053
1671Coessens Vidar           KAPE     NG  3
840Van Vlasselaer Wout      LYRA     NG  3
1598Beirinckx Wout           LYRA     NG  3
hoogspringen              Pup Heren  Uur=17:56
Reeks:1
1352Anthonissen Alexander    KAPE 1.35m413
21693Nouwen Pieter            LYRA 1.25m311
31868CRAENEN  Sander          LIER 1.25m410
481Colman Daan              ACHL 1.25m39
577Torfs Robbe              ACHL 1.25m3
6840Van Vlasselaer Wout      LYRA 1.20m3
71285Vanooteghem Wout         ACHL 1.20m4
8128Seghers Louis            ACBR 1.15m38
81535Buyens Joren             ACHL 1.15m3
1036Naets Ilan               AVZK 1.15m47
111596Wuyts Siemen             LYRA 1.15m4
11351Dua Jits                 KAPE 1.15m3
13822Vennekens Bjarne         ARAC 1.10m35.5
131375Van Der Vreken Stijn     ZWAT 1.10m45.5
131598Beirinckx Wout           LYRA 1.10m3
13843Stroobants Tuur          LYRA 1.10m3
13750Guldentops Hannes        LYRA 1.10m4
181090Van Liefferinge Glen     BVAC 1.10m44
191198Brym Yari                OLSE 1.10m33
201350Vermeiren Ferre          OLSE 1.00m3
20613Van Hoof Brecht          LYRA 1.00m3
201456Hermans Kwinten          LYRA 1.00m3
942Peeters Owen             LIER     GP  4
697Gysen Dries              KAPE     GP  4
verspringen               Pup Heren  Uur=16:19
Reeks:1
1352Anthonissen Alexander    KAPE 4.09m413
2351Dua Jits                 KAPE 3.97m3
377Torfs Robbe              ACHL 3.92m311
41693Nouwen Pieter            LYRA 3.83m310
5616Van Loven Stan           LYRA 3.78m3
6614Bogaerts Timo            LYRA 3.74m3
7750Guldentops Hannes        LYRA 3.72m4
836Naets Ilan               AVZK 3.71m49
91350Vermeiren Ferre          OLSE 3.63m38
101191Mees Mathias             BVAC 3.60m47
1198Van Tigchelt Wim         ACHL 3.58m4
121680Thiels Jarne             ACHL 3.57m4
13613Van Hoof Brecht          LYRA 3.57m3
141198Brym Yari                OLSE 3.52m3
15885Vijgen Rik               OLSE 3.50m3
16765Peeters Mathias          LIER 3.44m36
171162Lambrechts Maarten       AVZK 3.43m3
18621Verstappen Quinten       LYRA 3.43m3
19876Gobert Jan               OLSE 3.39m3
20630Van Gelder Senne         ACHL 3.39m4
211375Van Der Vreken Stijn     ZWAT 3.37m45
22762Fieuws Barend            LIER 3.34m3
23843Stroobants Tuur          LYRA 3.33m3
241807Joosen Lennert           ACBR 3.28m3
25751Van De Velde Kobe        LYRA 3.27m4
26839Van Vlasselaer Artuur    LYRA 3.24m4
272031Van Beeck Elia           OLSE 3.23m4
2883Philips Arno             ACHL 3.22m4
291674Zels Waut                ZWAT 3.22m3
301215Vandepaer Jonas          LIER 3.21m3
311090Van Liefferinge Glen     BVAC 3.20m4
321378Daems Jelle              ZWAT 3.17m4
331673Laureys Ruben            ZWAT 3.15m3
34938Deckers Gille            OLSE 3.14m4
3584Laenen Mees              ACHL 3.12m4
36823Verwaest Jonas           ARAC 3.08m43
371214Geeraerts Ruben          LIER 3.06m4
38942Peeters Owen             LIER 3.05m4
391048Smets Jordy              ARAC 3.04m3
401602Declercq Tyrone          OLSE 3.01m3
41761De Peuter Fabio          LIER 2.98m4
422210N’diaye Djibril          OLSE 2.96m3
431593Alaoui Ibrahim           BVAC 2.90m4
441598Beirinckx Wout           LYRA 2.90m3
451197Buts Tyas                AVZK 2.89m4
461030Verschaeren Niels        LYRA 2.87m3
47760Beirinckx Lukas          LIER 2.80m4
481217Scheipers Myrddin        KAPE 2.79m3
492307Adriaensen Arnoud        LYRA 2.78m4
501454Sluyts Jelle             LYRA 2.73m3
512003STUER  Tibo              LIER 2.71m4
521055Meulders Brecht          ARAC 2.69m4
531218Antoine Nathan           KAPE 2.42m4
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren  Uur=15:00
Reeks:1
1352Anthonissen Alexander    KAPE 9.93m413
2128Seghers Louis            ACBR 8.21m311
3697Gysen Dries              KAPE 7.96m4
4660Dukhonin Maxim           BVAC 7.95m310
51596Wuyts Siemen             LYRA 7.44m49
6973Claes Jonathan           ACHL 7.21m38
71070Vander Avert Nils        KAPE 7.17m3
892Van De Perre Kamiel      ACHL 6.92m4
983Philips Arno             ACHL 6.81m4
10630Van Gelder Senne         ACHL 6.57m4
111659Jacobs Witse             LIER 6.54m47
1234Derdin Simon             AVZK 6.50m36
13762Fieuws Barend            LIER 6.50m3
14840Van Vlasselaer Wout      LYRA 6.31m3
151673Laureys Ruben            ZWAT 6.28m35
16885Vijgen Rik               OLSE 6.21m34
171378Daems Jelle              ZWAT 5.99m4
181351El Idrissi Ayoub*        OLSE 5.93m3
192031Van Beeck Elia           OLSE 5.81m4
201197Buts Tyas                AVZK 5.64m4
21622Arnouts Glenn            LYRA 5.22m4
22761De Peuter Fabio          LIER 5.10m4
231981Verckens Jelle           LYRA 4.86m4
24823Verwaest Jonas           ARAC 4.55m43
251218Antoine Nathan           KAPE 1.44m4
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=17:24
Reeks:1
1802Artois Stephane          KAPE 44.21m413
21807Joosen Lennert           ACBR 43.23m311
392Van De Perre Kamiel      ACHL 38.32m410
4630Van Gelder Senne         ACHL 37.12m4
5885Vijgen Rik               OLSE 35.11m39
61596Wuyts Siemen             LYRA 33.04m48
7736Crabarkhel Faez          ACBR 32.47m3
81659Jacobs Witse             LIER 32.41m47
9762Fieuws Barend            LIER 31.23m3
10697Gysen Dries              KAPE 30.48m4
111197Buts Tyas                AVZK 29.50m46
121456Hermans Kwinten          LYRA 29.28m3
131214Geeraerts Ruben          LIER 28.98m4
141693Nouwen Pieter            LYRA 28.37m3
151380Vonck Bram               ZWAT 28.28m35
161070Vander Avert Nils        KAPE 28.21m3
17616Van Loven Stan           LYRA 28.18m3
18938Deckers Gille            OLSE 27.02m4
191602Declercq Tyrone          OLSE 26.28m3
201378Daems Jelle              ZWAT 25.99m4
2134Derdin Simon             AVZK 24.35m3
22944Thierens Klaas           LIER 24.34m4
23660Dukhonin Maxim           BVAC 24.12m34
24751Van De Velde Kobe        LYRA 23.55m4
25621Verstappen Quinten       LYRA 21.71m3
261030Verschaeren Niels        LYRA 21.43m3
271048Smets Jordy              ARAC 18.91m33
281981Verckens Jelle           LYRA 18.41m4
292003STUER  Tibo              LIER 18.39m4
301454Sluyts Jelle             LYRA 18.06m3
312210N’diaye Djibril          OLSE 17.29m3
321217Scheipers Myrddin        KAPE 12.48m3
940BERVOETS  Toon           LIER     NG  3
883Van Hyfte Vincent        OLSE     NG  3
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=18:03
Reeks:1
1  AVZK                   36.82  9
34Derdin Simon             
1162Lambrechts Maarten       
1197Buts Tyas                
36Naets Ilan               
2  ACBR                   38.70  7
1807Joosen Lennert           
2037Wesenbeeck Seth          
128Seghers Louis            
736Crabarkhel Faez          
3  LYRA                   39.25  
843Stroobants Tuur          
621Verstappen Quinten       
751Van De Velde Kobe        
1598Beirinckx Wout           
4  ARAC                   40.32  4
822Vennekens Bjarne         
1048Smets Jordy              
1055Meulders Brecht          
823Verwaest Jonas           
5  BVAC                   40.78  3
1191Mees Mathias             
1593Alaoui Ibrahim           
1090Van Liefferinge Glen     
660Dukhonin Maxim           
6  LIER                   42.01  
1214Geeraerts Ruben          
761De Peuter Fabio          
942Peeters Owen             
1215Vandepaer Jonas          
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=18:03
Reeks:2
1  ACHL                   38.64  
1680Thiels Jarne             
630Van Gelder Senne         
84Laenen Mees              
83Philips Arno             
2  LIER                   39.30  5
2003STUER  Tibo              
762Fieuws Barend            
1659Jacobs Witse             
765Peeters Mathias          
3  OLSE                   40.82  
2210N’diaye Djibril          
2031Van Beeck Elia           
938Deckers Gille            
1602Declercq Tyrone          
4  LYRA                   43.57  
1454Sluyts Jelle             
2307Adriaensen Arnoud        
1030Verschaeren Niels        
1981Verckens Jelle           
  KAPE                       NG    
1671Coessens Vidar           
1070Vander Avert Nils        
1217Scheipers Myrddin        
1218Antoine Nathan           
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=18:03
Reeks:3
1  ACHL                   36.23  13
81Colman Daan              
1535Buyens Joren             
973Claes Jonathan           
77Torfs Robbe              
2  KAPE                   36.39  11
1573Eykens Matteo            
351Dua Jits                 
352Anthonissen Alexander    
802Artois Stephane          
3  LYRA                   36.59  10
614Bogaerts Timo            
1596Wuyts Siemen             
613Van Hoof Brecht          
750Guldentops Hannes        
4  LYRA                   36.73  
1693Nouwen Pieter            
840Van Vlasselaer Wout      
839Van Vlasselaer Artuur    
616Van Loven Stan           
5  OLSE                   38.58  8
1198Brym Yari                
1350Vermeiren Ferre          
885Vijgen Rik               
876Gobert Jan               
6  ZWAT                   39.04  6
1674Zels Waut                
1673Laureys Ruben            
1378Daems Jelle              
1375Van Der Vreken Stijn     
80 meter                  Min Heren  Uur=15:42
Reeks:1
13659Desmedt Jens             ACHL 11.08110
22889Cooremans Tibo           AVZK 11.880
34390Cannaerts Arthur         OLSE 12.422
44354Crauwels Bram            LIER 13.252
54588Averens Joeri            ACHL 13.422
65155Assenmaker Louis         LIER 13.592
74180Beirinckx Arno           LIER 14.282
80 meter                  Min Heren  Uur=15:42
Reeks:2
14586Liekens Seppe            ACHL 11.501
24471Geukens Stef             ACHL 11.942
34506Geeraerts Jeroen         LIER 12.382
43693Suykerbuyk Renzo         ACBR 13.312
54646Leysens Ward             ZWAT 13.3213
64640Horemans Victor          ZWAT 13.392
3661Torfs Kwinten            ACHL     NG  1
80 meter                  Min Heren  Uur=15:42
Reeks:3
15308Gevers Arne              LYRA 12.422
24044Wittens Senne            LYRA 12.662
34569Verbeeck Yarno           AVZK 12.722
43836Maes Lukas               KAPE 12.791
54133Mous Jonas               KAPE 12.861
65253Wens Alexander           ACBR 12.9414
75339Vochten Victor           LYRA 13.242
80 meter                  Min Heren  Uur=15:42
Reeks:4
13627Ceulemans Vincent        AVZK 11.6328
25082Vermeulen Robin          LYRA 11.902
35098Schoonvliet Stein        ARAC 12.5915
44050Verelst Lennert          LYRA 12.761
54427Vander Avert Jens        KAPE 12.892
64051Arnouts Nick             LYRA 12.941
75294Fierens Jorge            LYRA 13.101
80 meter                  Min Heren  Uur=15:42
Reeks:5
14890Masudi Jayda             BVAC 10.97113
24982Claessens Bram           LYRA 11.04111
35125Eyeredue Heartly         OLSE 11.4219
44499Stoffels Pieter          OLSE 11.651
53837Temmerman Toby           KAPE 11.6917
64184Van Roeyen Jonas         LIER 12.1726
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=15:04
Reeks:1
13659Desmedt Jens             ACHL 13.83113
24472Peeters Jannes           AVZK 15.762
34958Tamba Gabriel            BVAC 15.9228
43969Philips – T61 Brent      KAPE 17.6826
54651Vervoort Milan           ZWAT 17.8125
63624Segers Louis             ACBR 18.1124
3660Glassee Ruben            ACHL     NG  1
4181Beirinckx Jonas          LIER     NG  2
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=15:04
Reeks:2
14396Jacobs Jari              LYRA 14.73111
23655Milloen Sander           AVZK 14.98210
34184Van Roeyen Jonas         LIER 15.5929
44392Van Hulle Robin          OLSE 16.2817
54802Jennen Arno              LYRA 16.751
64270Van Doorslaer Rens       OLSE 17.261
3837Temmerman Toby           KAPE     NG  1
3969Philips – T61 Brent      KAPE     NG  2
150 meter                 Min Heren  Uur=16:42
Reeks:1
13627Ceulemans Vincent        AVZK 22.242
24321Bruch Kieran             OLSE 22.882
34355Crauwels Ruben           LIER 23.3714
44181Beirinckx Jonas          LIER 25.662
54354Crauwels Bram            LIER 25.862
150 meter                 Min Heren  Uur=16:42
Reeks:2
13661Torfs Kwinten            ACHL 21.4818
24392Van Hulle Robin          OLSE 21.751
33804Van Caeyzeele Florian    ACHL 21.822
44586Liekens Seppe            ACHL 21.841
54471Geukens Stef             ACHL 22.542
150 meter                 Min Heren  Uur=16:42
Reeks:3
14217Artois Sebastien         KAPE 22.502
24397Elst Lucas               LYRA 22.892
34050Verelst Lennert          LYRA 23.481
45253Wens Alexander           ACBR 23.901
54044Wittens Senne            LYRA 23.912
65339Vochten Victor           LYRA 23.992
150 meter                 Min Heren  Uur=16:42
Reeks:4
14650Van Put Vincent          ZWAT 21.8617
24270Van Doorslaer Rens       OLSE 22.301
34199Baccarne Dennis          ACBR 22.3315
44802Jennen Arno              LYRA 23.491
54390Cannaerts Arthur         OLSE 23.592
63969Philips – T61 Brent      KAPE 23.612
150 meter                 Min Heren  Uur=16:42
Reeks:5
14982Claessens Bram           LYRA 20.30113
24890Masudi Jayda             BVAC 20.67111
35125Eyeredue Heartly         OLSE 21.23110
43655Milloen Sander           AVZK 21.2529
54241Dehaes Ilias             LYRA 21.452
63837Temmerman Toby           KAPE 21.8916
300 meter                 Min Heren  Uur=15:17
Reeks:1
15267El Arif Marouane         OLSE 48.981
24059Wijns Sander             ACHL 50.212
34183Leducq Rafael            LIER 52.4625
44496Buts Jaan                AVZK 53.472
54646Leysens Ward             ZWAT 54.2714
64181Beirinckx Jonas          LIER 57.862
300 meter                 Min Heren  Uur=15:17
Reeks:2
14910El Morabiti Elias        BVAC 45.27113
24334Saint Ghislain Ibo       OLSE 47.771
34872Vanluchene Olaf          LYRA 48.591
43805Lembrechts  Ruben        ACHL 48.8326
54870De Coen Niels            LYRA 54.232
300 meter                 Min Heren  Uur=15:17
Reeks:3
14901Verstrepen Daan          LYRA 45.39111
23888Coremans Stef            AVZK 45.70110
34264Van Looveren Enoma       OLSE 46.4119
44134Mous Thomas              KAPE 47.0618
53625Celen Robbert            ACBR 47.2617
1000 meter                Min Heren  Uur=17:36
Reeks:1
15294Fierens Jorge            LYRA 3’14.37113
22889Cooremans Tibo           AVZK 3’14.92011
33836Maes Lukas               KAPE 3’15.82110
45082Vermeulen Robin          LYRA 3’16.842
54242Leman Lau                LYRA 3’21.091
65098Schoonvliet Stein        ARAC 3’23.5719
73808Theeuwes Robbe           ACHL 3’28.5928
84472Peeters Jannes           AVZK 3’28.682
94054Leman Pjotr              LYRA 3’29.902
104651Vervoort Milan           ZWAT 3’31.8527
114641Janssens Milo            ZWAT 3’32.501
124499Stoffels Pieter          OLSE 3’32.8616
134569Verbeeck Yarno           AVZK 3’36.022
144958Tamba Gabriel            BVAC 3’36.0925
154324Deckers Lowie            OLSE 3’37.582
163624Segers Louis             ACBR 3’40.842
173693Suykerbuyk Renzo         ACBR 3’47.0424
183660Glassee Ruben            ACHL 3’53.971
194588Averens Joeri            ACHL 3’58.752
204180Beirinckx Arno           LIER 4’03.1323
hoogspringen              Min Heren  Uur=16:44
Reeks:1
14053Min Arne                 LYRA 1.51m213
23661Torfs Kwinten            ACHL 1.45m111
34396Jacobs Jari              LYRA 1.45m1
43629D’hooghe Zico            AVZK 1.40m110
54958Tamba Gabriel            BVAC 1.35m28.5
64321Bruch Kieran             OLSE 1.35m28.5
73656Van Den Dries Jef        AVZK 1.30m2
83805Lembrechts  Ruben        ACHL 1.30m2
94802Jennen Arno              LYRA 1.30m1
103660Glassee Ruben            ACHL 1.30m1
114650Van Put Vincent          ZWAT 1.30m17
124135Van Zele Bart            KAPE 1.25m15.5
134199Baccarne Dennis          ACBR 1.25m15.5
144507Marien Yenthe            LIER 1.25m14
153625Celen Robbert            ACBR 1.25m1
164471Geukens Stef             ACHL 1.25m2
175339Vochten Victor           LYRA 1.25m2
184392Van Hulle Robin          OLSE 1.25m1
194184Van Roeyen Jonas         LIER 1.25m2
203663Herremans Jordy          ACHL 1.20m2
214506Geeraerts Jeroen         LIER 1.20m2
224051Arnouts Nick             LYRA 1.20m1
234134Mous Thomas              KAPE 1.15m1
244241Dehaes Ilias             LYRA 1.15m2
254133Mous Jonas               KAPE 1.15m1
264044Wittens Senne            LYRA 1.15m2
274397Elst Lucas               LYRA 1.15m2
verspringen               Min Heren  Uur=17:40
Reeks:1
13659Desmedt Jens             ACHL 4.51m113
24396Jacobs Jari              LYRA 4.40m111
33629D’hooghe Zico            AVZK 4.30m110
44499Stoffels Pieter          OLSE 4.27m19
54264Van Looveren Enoma       OLSE 4.16m1
64507Marien Yenthe            LIER 4.12m18
74890Masudi Jayda             BVAC 4.08m17
84334Saint Ghislain Ibo       OLSE 4.07m1
94472Peeters Jannes           AVZK 4.05m2
103969Philips – T61 Brent      KAPE 4.03m26
114053Min Arne                 LYRA 4.03m2
124321Bruch Kieran             OLSE 3.94m2
134242Leman Lau                LYRA 3.80m1
144506Geeraerts Jeroen         LIER 3.78m2
153625Celen Robbert            ACBR 3.78m15
164872Vanluchene Olaf          LYRA 3.76m1
173808Theeuwes Robbe           ACHL 3.75m2
185098Schoonvliet Stein        ARAC 3.73m14
193805Lembrechts  Ruben        ACHL 3.68m2
204650Van Put Vincent          ZWAT 3.66m13
214427Vander Avert Jens        KAPE 3.62m2
223667Kerkhofs Arthur          ACHL 3.60m2
234133Mous Jonas               KAPE 3.51m1
245308Gevers Arne              LYRA 3.51m2
253624Segers Louis             ACBR 3.42m2
264640Horemans Victor          ZWAT 3.37m2
274651Vervoort Milan           ZWAT 3.35m2
284588Averens Joeri            ACHL 3.35m2
294051Arnouts Nick             LYRA 3.35m1
304180Beirinckx Arno           LIER 3.25m2
314870De Coen Niels            LYRA 3.17m2
324354Crauwels Bram            LIER 3.07m2
335155Assenmaker Louis         LIER 3.05m2
343838Debart Aimen             KAPE 2.97m2
4241Dehaes Ilias             LYRA     GP  2
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=16:25
Reeks:1
13655Milloen Sander           AVZK 9.91m213
24901Verstrepen Daan          LYRA 9.45m111
35267El Arif Marouane         OLSE 8.99m110
44586Liekens Seppe            ACHL 8.80m19
54199Baccarne Dennis          ACBR 8.78m18
63658Van Reusel Senne         ACHL 7.83m1
73627Ceulemans Vincent        AVZK 7.78m2
84910El Morabiti Elias        BVAC 7.75m17
94641Janssens Milo            ZWAT 7.71m16
104427Vander Avert Jens        KAPE 7.71m25
114355Crauwels Ruben           LIER 7.69m14
124270Van Doorslaer Rens       OLSE 7.44m1
134135Van Zele Bart            KAPE 7.16m1
144397Elst Lucas               LYRA 7.09m2
154217Artois Sebastien         KAPE 6.84m2
164183Leducq Rafael            LIER 6.51m2
174496Buts Jaan                AVZK 6.12m2
183804Van Caeyzeele Florian    ACHL 6.01m2
193656Van Den Dries Jef        AVZK 5.95m2
203663Herremans Jordy          ACHL 5.70m2
214324Deckers Lowie            OLSE 5.69m2
223838Debart Aimen             KAPE 4.81m2
speerwerpen 400g          Min Heren  Uur=15:27
Reeks:1
14901Verstrepen Daan          LYRA 36.65m113
23888Coremans Stef            AVZK 31.28m111
34910El Morabiti Elias        BVAC 31.21m110
43629D’hooghe Zico            AVZK 29.50m1
54511Verschueren Jonas        LIER 28.51m29
64264Van Looveren Enoma       OLSE 28.36m18
73836Maes Lukas               KAPE 27.99m17
84134Mous Thomas              KAPE 24.96m1
94135Van Zele Bart            KAPE 24.89m1
104982Claessens Bram           LYRA 24.40m1
113656Van Den Dries Jef        AVZK 23.37m2
124496Buts Jaan                AVZK 23.08m2
134641Janssens Milo            ZWAT 22.73m16
144870De Coen Niels            LYRA 22.60m2
154872Vanluchene Olaf          LYRA 21.01m1
164050Verelst Lennert          LYRA 20.68m1
173667Kerkhofs Arthur          ACHL 20.23m25
183693Suykerbuyk Renzo         ACBR 19.28m24
194646Leysens Ward             ZWAT 16.38m1
203658Van Reusel Senne         ACHL 14.58m1
215155Assenmaker Louis         LIER 13.16m2
223838Debart Aimen             KAPE 12.10m2
4217Artois Sebastien         KAPE     GP  2
4390Cannaerts Arthur         OLSE     GP  2
3664Heylen Bob               ACHL     NG  2
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=17:44
Reeks:1
1  OLSE                  45.69  9
4321Bruch Kieran             
4334Saint Ghislain Ibo       
4392Van Hulle Robin          
4270Van Doorslaer Rens       
2  LYRA                   47.54  
4051Arnouts Nick             
4053Min Arne                 
5082Vermeulen Robin          
4802Jennen Arno              
3  ZWAT                   49.35  7
4641Janssens Milo            
4651Vervoort Milan           
4646Leysens Ward             
4650Van Put Vincent          
4  LYRA                   49.71  
5294Fierens Jorge            
5308Gevers Arne              
5339Vochten Victor           
4870De Coen Niels            
5  KAPE                   49.99  
4133Mous Jonas               
4135Van Zele Bart            
4134Mous Thomas              
3836Maes Lukas               
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=17:44
Reeks:2
1  ACHL                   43.66  11
4586Liekens Seppe            
3804Van Caeyzeele Florian    
3659Desmedt Jens             
3661Torfs Kwinten            
2  AVZK                   44.04  10
3627Ceulemans Vincent        
3655Milloen Sander           
3629D’hooghe Zico            
2889Cooremans Tibo
3  OLSE                   46.05  
5267El Arif Marouane         
4499Stoffels Pieter          
4264Van Looveren Enoma       
5125Eyeredue Heartly         
4  LYRA                   48.03  
4397Elst Lucas               
4044Wittens Senne            
4872Vanluchene Olaf          
4050Verelst Lennert          
5  LIER                   49.36  6
4506Geeraerts Jeroen         
5155Assenmaker Louis         
4507Marien Yenthe            
4184Van Roeyen Jonas         
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=17:44
Reeks:3
1  LYRA                   43.15  13
4241Dehaes Ilias             
4396Jacobs Jari              
4901Verstrepen Daan          
4982Claessens Bram           
2  KAPE                   46.99  8
3969Philips – T61 Brent      
4217Artois Sebastien         
4427Vander Avert Jens        
3837Temmerman Toby           
3  AVZK                   48.87  
3656Van Den Dries Jef        
4569Verbeeck Yarno           
4496Buts Jaan                
4472Peeters Jannes           
4  ACBR                   49.96  5
4199Baccarne Dennis          
3693Suykerbuyk Renzo         
3625Celen Robbert            
3624Segers Louis             
  ACHL                      DIS    
3805Lembrechts  Ruben        
4588Averens Joeri            
3663Herremans Jordy          
3660Glassee Ruben            
Eindstand – Match 3
1LYRA193
2ACHL177
3AVZK165
4KAPE164,5
5OLSE145,5
6BVAC127,5
7LIER115
8ACBR108,5
9ZWAT97,5
10ARAC49,5


De individuele resultaten kan je HIER downloaden als .pdf_bestand.

Met dank aan de talrijke medewerkers van KAPE (zoals bvb. onze “toogmadammen” op de uitkijk naar klanten).

Toogmadammen KAPE

0 likes geen reactiess
Uitslag “Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Meisjes” – 19.04.2014 – Duffel
19/04/14 Interclubs - archief # , , , ,

Uitslag “Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Meisjes” – 19.04.2014 – Duffel

Onze pupillen- en miniemen-meisjes openden de reeks wedstrijden voor de “Beker van Vlaanderen 2014”. Op zaterdag 19 april kwamen ze aan de start in Duffel voor match 4 van deze interclubs. Met een minimum aan pupillen werd ons team toch nog knap 5de. Proficiat meisjes !

EINDSTAND

1AVZK Booischot184 p
2AC Duffel176 p
3LYRA Lier164 p
4OLSE Merksem163 p
5KAPE142,5 p
6AC Lierse113 p
7ABES Edegem104 p
8ACBR Brasschaat-Ekeren87,5 p
9BVAC Beerschot87 p
10RAM Mechelen65 p


Onze ploeg bestond uit:

Pupillen: Jeleen De Bruyn, Merel Thiryn en Rayna Van Loock.
Miniemen: Lynn Beck, Jenthe Dua, Sofie Gysen, Luna Vercruysse en Heleen Vermeulen.

Tijdens deze interclub sneuvelde er meteen al een clubrecord: Lynn Beck zette de miniementijd op de 150 m weer wat scherper met 19″55 !

De uitslag van deze “Beker van Vlaanderen” kan je vinden op de website van A.C. Duffel.

0 likes 2 reacties
1 2 3
Zoeken
Sponsors
Agenda
Fitfree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand
Blijf op de hoogte