Zomerkalender VAL zomer outdoor kalender.

Kalender

Datum Omschrijving Locatie Type Organisatie
zondag 15 januari 2023 – dinsdag 30 november 1999 Provinciaal Kampioenschap Veldlopen Hulshout PK PK
zondag 22 januari 2023 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Cad/Sch Gent KVV VAL
zondag 22 januari 2023 – dinsdag 30 november 1999 49e Veldloop van ACHL Herentals ACHL
zondag 22 januari 2023 – dinsdag 30 november 1999 31e dames en herencross SPBO Bornem SPBO
zondag 29 januari 2023 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Alle categoriëen Gent KVV VAL
zondag 29 januari 2023 – dinsdag 30 november 1999 9e Geelse Veldloop Geel Geelse AC
zaterdag 4 februari 2023 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap 4 x 200m Gent BK VAL
zondag 5 februari 2023 – dinsdag 30 november 1999 54ste veldloop Lommel Lommel
zaterdag 11 februari 2023 – zondag 12 februari 2023 Belgisch Kampioenschap Meerkamp Indoor Louvain-La-Neuve BK VAL
zondag 12 februari 2023 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Veldlopen Diest KVV ROBA
zondag 19 februari 2023 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap Alle Categoriëen Gent BK VAL
zondag 19 februari 2023 – dinsdag 30 november 1999 69e Grote Prijzen van Duffel Duffel AC Duffel
zondag 26 februari 2023 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap veldlopen Brussel BK VAL
zaterdag 4 maart 2023 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap Indoor Cad/Sch Gent BK VAL
zondag 5 maart 2023 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap Indoor Jun/Bel Gent BK VAL
zondag 12 maart 2023 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap Veldlopen Masters BK VAL
zaterdag 29 april 2023 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap 10.000m Alle Categorieën – Masters Huizingen BK OEH
zondag 7 mei 2023 – dinsdag 30 november 1999 Beker van Vlaanderen Alle Categoriëen Mechelen BV RAM
zaterdag 13 mei 2023 – dinsdag 30 november 1999 Beker van Vlaanderen Pupillen/Miniemen Lier BV AVLL
zondag 14 mei 2023 – dinsdag 30 november 1999 Beker van Vlaanderen Cadetten/Scholieren BV
donderdag 18 mei 2023 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Alle Categorieën Gent KVV KAAG
zondag 21 mei 2023 – dinsdag 30 november 1999 Provinciaal kampioenschap Pupillen/Miniemen PK VAL
zondag 4 juni 2023 – dinsdag 30 november 1999 Beker van Vlaanderen Masters Oostende BV HCO
dinsdag 15 augustus 2023 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Cadetten/Scholieren Heusden KVV AVT
zaterdag 19 augustus 2023 – zondag 20 augustus 2023 BK Meerkampen (Cad/Sch/Jun/Sen/Mas) Herve BK HERV
zondag 20 augustus 2023 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Masters Merksem KVV OLSE
zaterdag 2 september 2023 – zondag 3 september 2023 Belgisch Kampioenschap Estafetten Cadetten/Scholieren Gentbrugge BK RCG
zaterdag 16 september 2023 – zondag 17 september 2023 Belgisch Kampioenschap Hamerslingen Cadetten/Scholieren/Junior/Beloften Torhout BK HAC
zondag 1 oktober 2023 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Hamerslingen Cadetten/Scholieren/Junior/Beloften Merksem KVV OLSE



Wat te doen bij wedstrijden? info

Mei
Dinsdag 1 mei Athletic Classic Meeting ACHL A.C. Herentals
Dinsdag 1 mei Belgisch Kampioenschap Universitairen A.C. Naimette-Xhovemont
Donderdag 10 mei VAL Jongerentrofee VITA Ben-Cad Ninove
Zaterdag 19 mei VAL Jongerentrofee MACW Ben-Cad Nieuwpoort
Maandag 21 mei Athletic Classic Meeting DUFF A.C. Duffel
Zaterdag 26 mei Flanders Cup EA A.C. Oordegem
Zondag 27 mei VAL Jongerentrofee VAC Ben-Cad Vilvoorde
Juni
Zaterdag 2 juni Flanders Cup VS A.C. Oordegem
Zaterdag 2 juni VAL Jongerentrofee LOOI A.C. Tessenderlo
Zondag 3 juni European Cup 10000 m A.C.
Zaterdag 9 juni Flanders Cup OEH A.C. Huizingen
Zondag 24 juni Flanders Cup AVLO A.C. Lokeren
Zaterdag 30 juni Brussels Grand Prix A.C. Brussel
Zaterdag 30 juni & Zondag 1 juli Flanders Cup Meerkampen MACW A.C. Nieuwpoort
Juli
Zondag 1 juli Europees Kampioenschap Berglopen A.C. Skopje (MKD)
Zondag 1 juli Flanders Cup OLSE A.C. Merksem
Zondag 1 juli VAL Jongerentrofee VMOL Ben-Cad Mol
Donderdag 5 juli t.e.m. Zondag 8 juli Europees Kampioenschap Scholieren (U18) Sch Györ (HUN)
Woensdag 11 juli Athletic Classic Meeting RIEM A.C. Ertvelde
Dinsdag 10 juli t.e.m. Zondag 15 juli Wereldkampioenschap Juniors (U20) Jun Tampère (FIN)
Zaterdag 14 juli Flanders Cup KKS A.C. Kortrijk
Woensdag 18 juli Meeting Liège A.C. Naimette-Xhovemont
Zaterdag 21 juli Nacht van de Atletiek A.C. Heusden-Zolder
Zondag 22 juli Athletic Classic Meeting RCG A.C. Gentbrugge
Zaterdag 28 juli Flanders Cup VITA A.C. Ninove
Zaterdag 28 juli VAL Jongerentrofee ACW Ben-Cad St. Niklaas
Zaterdag 28 juli & Zondag 29 juli Flanders Cup Meerkampen DAC A.C. Dilbeek
Zaterdag 4 augustus Flanders Cup DCLA A.C. Kessel-Lo
Dinsdag 7 augustus t.e.m. Zondag 12 augustus Europees Kampioenschap Atletiek A.C. Berlijn (D)
Woensdag 8 augustus Athletic Classic Meeting ACW A.C. St. Niklaas
Zaterdag 11 augustus Athletic Classic Meeting VMOL A.C. Mol
Zaterdag 18 augustus Athletic Classic Meeting LYRA A.C. Lier
Zaterdag 25 augustus Nationale Interprovinciale Match
Vrijdag 31 augustus Memorial Van Damme A.C. Brussel
September
Dinsdag 4 september t.e.m. Zondag 16 september Wereldkampioenschap Masters Mas Malaga (ESP)
Zaterdag 8 september VAL Jongerentrofee OB Ben-Cad Brugge
Zaterdag 29 september Mastersinterland Mas (D)
Vrijdag 5 oktober Kampioenschap van Vlaanderen 1/2 Marathon A.C. & Masters A.C.-Mas Kuurne