Zomerkalender VAL zomer outdoor kalender.

Kalender

Datum Omschrijving Locatie Type Organisatie
zaterdag 11 juni 2022 – zondag 12 juni 2022 Belgisch Kampioenschap Masters BK LBFA
zaterdag 11 juni 2022 – dinsdag 30 november 1999 AAS Criterium 2022 – 5 Essen AAS ESAK
zaterdag 18 juni 2022 – dinsdag 30 november 1999 AAS Criterium 2022 – 6 Brasschaat AAS ACBR
vrijdag 24 juni 2022 – zondag 26 juni 2022 Belgisch Kampioenschap Alle Categorieën Gentbrugge BK LBFA
zaterdag 2 juli 2022 – dinsdag 30 november 1999 AAS Criterium 2022 – 7 Brasschaat AAS ACBR
zaterdag 6 augustus 2022 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen Masters Sint Niklaas BK ACW
maandag 15 augustus 2022 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Cad/Sch Sint Niklaas KVV ACW
zaterdag 20 augustus 2022 – zondag 21 augustus 2022 Belgisch Kampioenschap Meerkampen BK VAL
zaterdag 27 augustus 2022 – dinsdag 30 november 1999 Provinciaal Kampioenschap Estafetten Turnhout PK VAL
zaterdag 3 september 2022 – dinsdag 30 november 1999 AAS Criterium 2022 – 8 Kapellen AAS KAPE
zondag 4 september 2022 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap Estafetten Leuven BK DCLA
zaterdag 10 september 2022 – zondag 11 september 2022 Belgisch Kampioenschap Cad/Sch Lebbeke BK LBFA
zondag 11 september 2022 – dinsdag 30 november 1999 AAS Criterium 2022 – 9 Antwerpen Kiel AAS BVAC
zaterdag 17 september 2022 – dinsdag 30 november 1999 Kampioenschap van Vlaanderen Masters Brugge KVV OB
zaterdag 17 september 2022 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap hamerslingeren Tessenderlo BK LOOI
zaterdag 17 september 2022 – dinsdag 30 november 1999 AAS Criterium 2022 – Finale Lier AAS LIER
zondag 18 september 2022 – dinsdag 30 november 1999 Belgische Kampioenschap Jun/Bel Kortrijk BK KKS
zaterdag 24 september 2022 – dinsdag 30 november 1999 Finale Beker van Vlaanderen Pup/Min BV VAL
zaterdag 1 oktober 2022 – dinsdag 30 november 1999 Belgisch Kampioenschap Werpvijfkamp Masters BK LBFA



Wat te doen bij wedstrijden? info

Mei
Dinsdag 1 mei Athletic Classic Meeting ACHL A.C. Herentals
Dinsdag 1 mei Belgisch Kampioenschap Universitairen A.C. Naimette-Xhovemont
Donderdag 10 mei VAL Jongerentrofee VITA Ben-Cad Ninove
Zaterdag 19 mei VAL Jongerentrofee MACW Ben-Cad Nieuwpoort
Maandag 21 mei Athletic Classic Meeting DUFF A.C. Duffel
Zaterdag 26 mei Flanders Cup EA A.C. Oordegem
Zondag 27 mei VAL Jongerentrofee VAC Ben-Cad Vilvoorde
Juni
Zaterdag 2 juni Flanders Cup VS A.C. Oordegem
Zaterdag 2 juni VAL Jongerentrofee LOOI A.C. Tessenderlo
Zondag 3 juni European Cup 10000 m A.C.
Zaterdag 9 juni Flanders Cup OEH A.C. Huizingen
Zondag 24 juni Flanders Cup AVLO A.C. Lokeren
Zaterdag 30 juni Brussels Grand Prix A.C. Brussel
Zaterdag 30 juni & Zondag 1 juli Flanders Cup Meerkampen MACW A.C. Nieuwpoort
Juli
Zondag 1 juli Europees Kampioenschap Berglopen A.C. Skopje (MKD)
Zondag 1 juli Flanders Cup OLSE A.C. Merksem
Zondag 1 juli VAL Jongerentrofee VMOL Ben-Cad Mol
Donderdag 5 juli t.e.m. Zondag 8 juli Europees Kampioenschap Scholieren (U18) Sch Györ (HUN)
Woensdag 11 juli Athletic Classic Meeting RIEM A.C. Ertvelde
Dinsdag 10 juli t.e.m. Zondag 15 juli Wereldkampioenschap Juniors (U20) Jun Tampère (FIN)
Zaterdag 14 juli Flanders Cup KKS A.C. Kortrijk
Woensdag 18 juli Meeting Liège A.C. Naimette-Xhovemont
Zaterdag 21 juli Nacht van de Atletiek A.C. Heusden-Zolder
Zondag 22 juli Athletic Classic Meeting RCG A.C. Gentbrugge
Zaterdag 28 juli Flanders Cup VITA A.C. Ninove
Zaterdag 28 juli VAL Jongerentrofee ACW Ben-Cad St. Niklaas
Zaterdag 28 juli & Zondag 29 juli Flanders Cup Meerkampen DAC A.C. Dilbeek
Zaterdag 4 augustus Flanders Cup DCLA A.C. Kessel-Lo
Dinsdag 7 augustus t.e.m. Zondag 12 augustus Europees Kampioenschap Atletiek A.C. Berlijn (D)
Woensdag 8 augustus Athletic Classic Meeting ACW A.C. St. Niklaas
Zaterdag 11 augustus Athletic Classic Meeting VMOL A.C. Mol
Zaterdag 18 augustus Athletic Classic Meeting LYRA A.C. Lier
Zaterdag 25 augustus Nationale Interprovinciale Match
Vrijdag 31 augustus Memorial Van Damme A.C. Brussel
September
Dinsdag 4 september t.e.m. Zondag 16 september Wereldkampioenschap Masters Mas Malaga (ESP)
Zaterdag 8 september VAL Jongerentrofee OB Ben-Cad Brugge
Zaterdag 29 september Mastersinterland Mas (D)
Vrijdag 5 oktober Kampioenschap van Vlaanderen 1/2 Marathon A.C. & Masters A.C.-Mas Kuurne