Uitslag Provinciaal Kampioenschap Meerkampen Jeugd – 02.05.2010 – Kapellen
April 17, 2024 at 9:42 pm

Uitslag Provinciaal Kampioenschap Meerkampen Jeugd – 02.05.2010 – Kapellen

Dit “Provinciaal Kampioenschap Meerkampen Jeugd” werd georganiseerd i.s.m. het “Provinciaal Comité Antwerpen” in het gemeentepark te Kapellen. Hier hebben we de uitslag.



Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.


UITSLAG

vierkamp                  Ben Heren  Uur=11:38
Reeks:1
1 560 Van Dyck Jens WIBO 1598p 1
2 261 Desmedt Jens ACHL 1405p 1
3 407 Temmerman Toby KAPE 1344p 1
4 729 Vosters Wout ATAC 1341p 1
5 195 Van den Schoor Senne AVZK 1341p 1
6 830 D’hooghe Zico AVZK 1246p 1
7 652 Verstrepen Daan LYRA 1123p 1
8 262 Torfs Kwinten ACHL 1084p 1
9 871 Van Looveren Enoma OLSE 1051p 1
10 865 Van Doorslaer Rens OLSE 1050p 1
11 1038 Van Den Heurck Jan LIER 1017p 1
12 1192 Van Loenhout Bert ESAK 966p 2
13 868 Mareels Milan OLSE 951p 1
14 1895 Wolfs Hannes LIER 879p 1
15 72 Nuyts Mike VMOL 871p 1
16 1543 Mous Thomas KAPE 826p 1
17 2216 Torfs Robbe ACHL 817p 3
18 431 Massart Maxim AVKA 792p 2
19 774 Vanluchene Olaf LYRA 733p 1
20 1544 Mous Jonas KAPE 729p 1
21 197 Lanaux  Ruben AVZK 727p 1
22 2066 Balemans Milan KAPE 723p 2
23 1224 Geussens Robbe ESAK 681p 2
24 2158 Dua Jits KAPE 670p 3
25 809 Raaffels Oscar KAPE 595p 1
26 778 Jordaens Siebe KAPE 500p 2
27 1223 Van Loenhout Warre ESAK 460p 3
28 1000 Olislagers Noah KAPE 442p 2
29 87 Willems Orry VMOL 375p 2
30 1190 Jacobs Lennert ESAK 296p 3
31 257 De Bruyn Robbe ACHL 270p 1
32 2072 Raaffels Basiel KAPE 127p 3
33 1983 Lambrechts Ward KAPE 111p 3
34 1281 Stelter Bryan KAPE 80p 3
35 2099 Hudran Jan* AVKA 78p 2
60 meter                  Ben Heren  Uur=13:46
Reeks:1
1 1192 Van Loenhout Bert ESAK 10.61 2 300 P
2 2216 Torfs Robbe ACHL 10.81 3 264 P
3 778 Jordaens Siebe KAPE 11.41 2 168 P
4 1000 Olislagers Noah KAPE 11.42 2 167 P
5 1190 Jacobs Lennert ESAK 11.67 3 133 P
6 1223 Van Loenhout Warre ESAK 11.97 3 97 P
7 1983 Lambrechts Ward KAPE 13.10 3
60 meter                  Ben Heren  Uur=13:46
Reeks:2
1 830 D’hooghe Zico AVZK 9.81 1 465 P
2 1224 Geussens Robbe ESAK 11.06 2 222 P
3 87 Willems Orry VMOL 11.89 2 106 P
4 257 De Bruyn Robbe ACHL 12.14 1 79 P
5 2099 Hudran Jan* AVKA 13.33 2
6 1281 Stelter Bryan KAPE 13.67 3
7 2072 Raaffels Basiel KAPE 13.68 3
60 meter                  Ben Heren  Uur=13:46
Reeks:3
1 1038 Van Den Heurck Jan LIER 10.51 1 319 P
2 72 Nuyts Mike VMOL 10.74 1 277 P
3 774 Vanluchene Olaf LYRA 10.90 1 249 P
4 2158 Dua Jits KAPE 10.97 3 237 P
5 809 Raaffels Oscar KAPE 11.10 1 216 P
6 1543 Mous Thomas KAPE 11.15 1 208 P
7 1544 Mous Jonas KAPE 11.49 1 157 P
60 meter                  Ben Heren  Uur=13:46
Reeks:4
1 865 Van Doorslaer Rens OLSE 10.33 1 355 P
2 1895 Wolfs Hannes LIER 10.39 1 343 P
3 868 Mareels Milan OLSE 10.40 1 341 P
4 652 Verstrepen Daan LYRA 10.54 1 314 P
5 431 Massart Maxim AVKA 10.77 2 271 P
6 197 Lanaux  Ruben AVZK 10.92 1 245 P
7 2066 Balemans Milan KAPE 11.32 2 182 P
60 meter                  Ben Heren  Uur=13:46
Reeks:5
1 560 Van Dyck Jens WIBO 9.58 1 519 P
2 261 Desmedt Jens ACHL 9.66 1 500 P
3 729 Vosters Wout ATAC 9.86 1 454 P
4 407 Temmerman Toby KAPE 9.86 1 454 P
5 195 Van den Schoor Senne AVZK 10.00 1 423 P
6 871 Van Looveren Enoma OLSE 10.41 1 339 P
7 262 Torfs Kwinten ACHL 10.59 1 304 P
600 meter                 Ben Heren  Uur=15:53
Reeks:1
1 830 D’hooghe Zico AVZK 2’11.65 1 403 P
2 1192 Van Loenhout Bert ESAK 2’13.33 2 381 P
3 2066 Balemans Milan KAPE 2’20.16 2 300 P
4 431 Massart Maxim AVKA 2’21.58 2 284 P
5 2158 Dua Jits KAPE 2’22.16 3 278 P
6 1224 Geussens Robbe ESAK 2’22.22 2 277 P
7 2216 Torfs Robbe ACHL 2’22.24 3 277 P
8 778 Jordaens Siebe KAPE 2’26.32 2 235 P
9 1223 Van Loenhout Warre ESAK 2’27.41 3 224 P
10 809 Raaffels Oscar KAPE 2’27.45 1 224 P
11 1000 Olislagers Noah KAPE 2’30.00 2 199 P
12 257 De Bruyn Robbe ACHL 2’46.72 1 73 P
13 1190 Jacobs Lennert ESAK 2’50.26 3 54 P
14 1983 Lambrechts Ward KAPE 2’51.84 3 46 P
15 2072 Raaffels Basiel KAPE 2’52.90 3 41 P
16 2099 Hudran Jan* AVKA 2’56.97 2 25 P
17 1281 Stelter Bryan KAPE 3’00.15 3 15 P
600 meter                 Ben Heren  Uur=15:53
Reeks:2
1 195 Van den Schoor Senne AVZK 2’03.01 1 521 P
2 560 Van Dyck Jens WIBO 2’06.07 1 477 P
3 261 Desmedt Jens ACHL 2’06.42 1 472 P
4 729 Vosters Wout ATAC 2’09.74 1 427 P
5 1038 Van Den Heurck Jan LIER 2’11.64 1 403 P
6 407 Temmerman Toby KAPE 2’12.34 1 394 P
7 652 Verstrepen Daan LYRA 2’12.97 1 386 P
8 871 Van Looveren Enoma OLSE 2’14.18 1 371 P
9 1543 Mous Thomas KAPE 2’14.54 1 366 P
10 262 Torfs Kwinten ACHL 2’18.28 1 322 P
11 865 Van Doorslaer Rens OLSE 2’18.81 1 315 P
12 1544 Mous Jonas KAPE 2’20.74 1 294 P
13 774 Vanluchene Olaf LYRA 2’21.03 1 290 P
14 72 Nuyts Mike VMOL 2’22.34 1 276 P
15 1895 Wolfs Hannes LIER 2’22.38 1 276 P
16 868 Mareels Milan OLSE 2’25.58 1 242 P
17 197 Lanaux  Ruben AVZK 2’27.01 1 228 P
18 87 Willems Orry VMOL 2’32.61 2 176 P
verspringen               Ben Heren  Uur=13:20
Reeks:1
1 261 Desmedt Jens ACHL 3.62m 1 267 P
2 560 Van Dyck Jens WIBO 3.61m 1 265 P
3 407 Temmerman Toby KAPE 3.50m 1 241 P
4 729 Vosters Wout ATAC 3.35m 1 209 P
5 652 Verstrepen Daan LYRA 3.33m 1 205 P
6 195 Van den Schoor Senne AVZK 3.32m 1 203 P
7 830 D’hooghe Zico AVZK 3.20m 1 179 P
8 262 Torfs Kwinten ACHL 3.19m 1 177 P
9 871 Van Looveren Enoma OLSE 3.15m 1 170 P
10 868 Mareels Milan OLSE 3.04m 1 149 P
11 865 Van Doorslaer Rens OLSE 2.96m 1 134 P
12 1038 Van Den Heurck Jan LIER 2.96m 1 134 P
13 197 Lanaux  Ruben AVZK 2.96m 1 134 P
14 1895 Wolfs Hannes LIER 2.95m 1 132 P
15 72 Nuyts Mike VMOL 2.93m 1 129 P
16 1192 Van Loenhout Bert ESAK 2.92m 2 127 P
17 2216 Torfs Robbe ACHL 2.91m 3 125 P
18 2066 Balemans Milan KAPE 2.83m 2 111 P
19 1544 Mous Jonas KAPE 2.75m 1 98 P
20 2158 Dua Jits KAPE 2.75m 3 98 P
21 778 Jordaens Siebe KAPE 2.74m 2 96 P
22 774 Vanluchene Olaf LYRA 2.73m 1 94 P
23 1543 Mous Thomas KAPE 2.73m 1 94 P
24 431 Massart Maxim AVKA 2.70m 2 90 P
25 809 Raaffels Oscar KAPE 2.69m 1 88 P
26 87 Willems Orry VMOL 2.44m 2 51 P
27 1224 Geussens Robbe ESAK 2.42m 2 48 P
28 257 De Bruyn Robbe ACHL 2.37m 1 41 P
29 1223 Van Loenhout Warre ESAK 2.29m 3 32 P
30 1190 Jacobs Lennert ESAK 2.23m 3 25 P
31 2099 Hudran Jan* AVKA 2.17m 2 18 P
32 2072 Raaffels Basiel KAPE 2.16m 3 17 P
33 1000 Olislagers Noah KAPE 2.13m 2 14 P
34 1983 Lambrechts Ward KAPE 2.07m 3
35 1281 Stelter Bryan KAPE 1.96m 3
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=11:38
Reeks:1
1 560 Van Dyck Jens WIBO 34.42m 1 337 P
2 262 Torfs Kwinten ACHL 30.08m 1 281 P
3 407 Temmerman Toby KAPE 28.05m 1 255 P
4 729 Vosters Wout ATAC 27.77m 1 251 P
5 865 Van Doorslaer Rens OLSE 27.39m 1 246 P
6 868 Mareels Milan OLSE 25.26m 1 219 P
7 652 Verstrepen Daan LYRA 25.21m 1 218 P
8 830 D’hooghe Zico AVZK 23.69m 1 199 P
9 195 Van den Schoor Senne AVZK 23.37m 1 194 P
10 72 Nuyts Mike VMOL 22.97m 1 189 P
11 1544 Mous Jonas KAPE 22.23m 1 180 P
12 871 Van Looveren Enoma OLSE 21.49m 1 171 P
13 261 Desmedt Jens ACHL 21.14m 1 166 P
14 1038 Van Den Heurck Jan LIER 20.74m 1 161 P
15 1543 Mous Thomas KAPE 20.54m 1 158 P
16 1192 Van Loenhout Bert ESAK 20.47m 2 158 P
17 2216 Torfs Robbe ACHL 19.93m 3 151 P
18 431 Massart Maxim AVKA 19.64m 2 147 P
19 1224 Geussens Robbe ESAK 18.63m 2 134 P
20 2066 Balemans Milan KAPE 18.28m 2 130 P
21 1895 Wolfs Hannes LIER 18.16m 1 128 P
22 197 Lanaux  Ruben AVZK 17.49m 1 120 P
23 1223 Van Loenhout Warre ESAK 16.48m 3 107 P
24 774 Vanluchene Olaf LYRA 15.88m 1 100 P
25 1190 Jacobs Lennert ESAK 14.58m 3 84 P
26 257 De Bruyn Robbe ACHL 14.07m 1 77 P
27 2072 Raaffels Basiel KAPE 13.35m 3 69 P
28 809 Raaffels Oscar KAPE 13.23m 1 67 P
29 1281 Stelter Bryan KAPE 12.99m 3 64 P
30 1000 Olislagers Noah KAPE 12.84m 2 62 P
31 2158 Dua Jits KAPE 12.37m 3 57 P
32 1983 Lambrechts Ward KAPE 11.59m 3 47 P
33 87 Willems Orry VMOL 11.13m 2 42 P
34 2099 Hudran Jan* AVKA 10.42m 2 33 P
35 778 Jordaens Siebe KAPE 7.62m 2
vierkamp                  Ben Dames  Uur=11:24
Reeks:1
1 634 Verschoren Femke LYRA 1363p 1
2 419 Van Laere  Lieselotte ZWAT 1315p 1
3 228 Ooms Janne VMOL 1311p 1
4 644 Dua Jenthe KAPE 1011p 1
5 65 Leemans Lore DUFF 985p 1
6 218 Steynen Lotte ACHL 940p 1
7 890 Bervoets Stien LIER 937p 1
8 220 Van Der Auwera Yasmine ACHL 886p 1
9 417 Van Der Vreken Lotte ZWAT 851p 1
10 1719 Berben Jana KAPE 846p 1
11 415 Duym Farah ZWAT 838p 1
12 1799 Ilegems Sarah AVKA 835p 1
13 418 Van Laere Annelore ZWAT 815p 2
14 1145 Maes Katrijn LIER 801p 2
15 435 Le Clerq Chiara LYRA 800p 2
16 1731 Faes Laura OLSE 734p 1
17 589 Bruwiere Sarah AVKA 701p 2
18 174 De Bie Catherine ACBR 671p 2
19 750 Verbeeck  Lissa OLSE 669p 1
20 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 649p 1
21 1334 Schroder Silke KAPE 646p 1
22 992 Valkeneers Emily KAPE 637p 2
23 742 Roelants Jade OLSE 625p 1
24 1117 Schack Julie KAPE 546p 1
25 496 Peeters Jetse DUFF 543p 2
26 1153 Manderveld Annelin LYRA 531p 1
27 63 Leemans Hanna DUFF 515p 1
28 497 Peeters Marlies DUFF 506p 2
29 636 Marien Svelte LYRA 479p 3
30 893 De Peuter Freya LIER 465p 1
31 1072 Marien Lucca LIER 421p 3
32 1800 Hoydonckx Jana AVKA 342p 1
33 248 Maris Tyana AVKA 279p 2
34 596 Blockx June OLSE 276p 3
35 308 Van Den Bossche Evy AVKA 228p 2
36 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 221p 1
37 1624 Peeters Kirsten LIER 134p 1
38 1737 Huygen Marieke KAPE 122p 1
39 1474 Peeters Lisa AVKA 109p 2
40 852 De Lange Ella OLSE 94p 1
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:45
Reeks:1
1 750 Verbeeck  Lissa OLSE 10.2 1 333 P
2 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 11.05 1 224 P
3 497 Peeters Marlies DUFF 11.27 2 189 P
4 496 Peeters Jetse DUFF 11.30 2 185 P
5 1072 Marien Lucca LIER 11.54 3 150 P
6 308 Van Den Bossche Evy AVKA 12.27 2 66 P
7 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 12.51 1 45 P
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:45
Reeks:2
1 1731 Faes Laura OLSE 10.5 1 277 P
2 1117 Schack Julie KAPE 10.8 1 225 P
3 248 Maris Tyana AVKA 11.2 2 164 P
4 636 Marien Svelte LYRA 11.4 3 137 P
5 596 Blockx June OLSE 11.7 3 100 P
6 1474 Peeters Lisa AVKA 12.1 2 59 P
7 852 De Lange Ella OLSE 12.2 1 51 P
8 1624 Peeters Kirsten LIER 12.4 1 35 P
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:45
Reeks:3
1 418 Van Laere Annelore ZWAT 10.4 2 295 P
2 992 Valkeneers Emily KAPE 10.8 2 225 P
3 435 Le Clerq Chiara LYRA 10.8 2 225 P
4 1334 Schroder Silke KAPE 10.8 1 225 P
5 1153 Manderveld Annelin LYRA 11.2 1 164 P
6 63 Leemans Hanna DUFF 11.2 1 164 P
7 1800 Hoydonckx Jana AVKA 11.3 1 150 P
8 893 De Peuter Freya LIER 11.5 1 124 P
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:45
Reeks:4
1 1799 Ilegems Sarah AVKA 10.27 1 367 P
2 417 Van Der Vreken Lotte ZWAT 10.30 1 361 P
3 890 Bervoets Stien LIER 10.44 1 333 P
4 742 Roelants Jade OLSE 10.56 1 310 P
5 65 Leemans Lore DUFF 10.61 1 300 P
6 1719 Berben Jana KAPE 10.62 1 299 P
7 589 Bruwiere Sarah AVKA 10.68 2 288 P
8 220 Van Der Auwera Yasmine ACHL 10.80 1 266 P
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:45
Reeks:5
1 419 Van Laere  Lieselotte ZWAT 9.39 1 565 P
2 228 Ooms Janne VMOL 9.64 1 505 P
3 634 Verschoren Femke LYRA 9.80 1 468 P
4 174 De Bie Catherine ACBR 9.83 2 461 P
5 644 Dua Jenthe KAPE 10.16 1 389 P
6 415 Duym Farah ZWAT 10.25 1 371 P
7 1145 Maes Katrijn LIER 10.35 2 351 P
8 218 Steynen Lotte ACHL 10.42 1 337 P
600 meter                 Ben Dames  Uur=16:36
Reeks:1
1 589 Bruwiere Sarah AVKA 2’19.02 2 313 P
2 1731 Faes Laura OLSE 2’19.17 1 311 P
3 992 Valkeneers Emily KAPE 2’23.64 2 262 P
4 496 Peeters Jetse DUFF 2’24.23 2 256 P
5 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 2’26.05 1 238 P
6 1072 Marien Lucca LIER 2’26.30 3 235 P
7 497 Peeters Marlies DUFF 2’31.34 2 187 P
8 1117 Schack Julie KAPE 2’32.17 1 180 P
9 1799 Ilegems Sarah AVKA 2’32.77 1 175 P
10 596 Blockx June OLSE 2’38.30 3 130 P
11 750 Verbeeck  Lissa OLSE 2’41.33 1 108 P
12 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 2’42.86 1 97 P
13 1800 Hoydonckx Jana AVKA 2’46.31 1 76 P
14 248 Maris Tyana AVKA 2’50.59 2 52 P
15 1624 Peeters Kirsten LIER 2’52.22 1 45 P
16 1474 Peeters Lisa AVKA 2’54.31 2 35 P
17 308 Van Den Bossche Evy AVKA 2’56.23 2 28 P
1737 Huygen Marieke KAPE NG 1
852 De Lange Ella OLSE NG 1
174 De Bie Catherine ACBR DIS 2
600 meter                 Ben Dames  Uur=16:36
Reeks:2
1 634 Verschoren Femke LYRA 2’02.6 1 527 P
2 228 Ooms Janne VMOL 2’05.8 1 481 P
3 419 Van Laere  Lieselotte ZWAT 2’10.4 1 419 P
4 644 Dua Jenthe KAPE 2’13.5 1 379 P
5 1145 Maes Katrijn LIER 2’15.4 2 356 P
6 218 Steynen Lotte ACHL 2’16.1 1 347 P
7 435 Le Clerq Chiara LYRA 2’17.0 2 337 P
8 65 Leemans Lore DUFF 2’17.4 1 332 P
9 890 Bervoets Stien LIER 2’19.0 1 313 P
10 415 Duym Farah ZWAT 2’21.6 1 284 P
11 220 Van Der Auwera Yasmine ACHL 2’22.7 1 272 P
12 417 Van Der Vreken Lotte ZWAT 2’25.4 1 244 P
13 1719 Berben Jana KAPE 2’28.3 1 215 P
14 742 Roelants Jade OLSE 2’28.7 1 212 P
15 418 Van Laere Annelore ZWAT 2’29.0 2 209 P
16 636 Marien Svelte LYRA 2’29.5 3 204 P
17 1334 Schroder Silke KAPE 2’29.9 1 200 P
18 893 De Peuter Freya LIER 2’30.1 1 199 P
19 1153 Manderveld Annelin LYRA 2’30.5 1 195 P
20 63 Leemans Hanna DUFF 2’30.7 1 193 P
verspringen               Ben Dames  Uur=11:24
Reeks:1
1 419 Van Laere  Lieselotte ZWAT 3.80m 1 308 P
2 228 Ooms Janne VMOL 3.40m 1 220 P
3 634 Verschoren Femke LYRA 3.34m 1 207 P
4 417 Van Der Vreken Lotte ZWAT 3.34m 1 207 P
5 218 Steynen Lotte ACHL 3.29m 1 197 P
6 1719 Berben Jana KAPE 3.29m 1 197 P
7 1799 Ilegems Sarah AVKA 3.26m 1 191 P
8 174 De Bie Catherine ACBR 3.24m 2 187 P
9 65 Leemans Lore DUFF 3.23m 1 185 P
10 644 Dua Jenthe KAPE 3.23m 1 185 P
11 890 Bervoets Stien LIER 3.18m 1 175 P
12 435 Le Clerq Chiara LYRA 3.05m 2 151 P
13 750 Verbeeck  Lissa OLSE 3.01m 1 143 P
14 1117 Schack Julie KAPE 3.00m 1 141 P
15 1334 Schroder Silke KAPE 2.94m 1 130 P
16 415 Duym Farah ZWAT 2.90m 1 123 P
17 893 De Peuter Freya LIER 2.89m 1 122 P
18 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 2.88m 1 120 P
19 418 Van Laere Annelore ZWAT 2.87m 2 118 P
20 1153 Manderveld Annelin LYRA 2.79m 1 104 P
21 220 Van Der Auwera Yasmine ACHL 2.77m 1 101 P
22 1731 Faes Laura OLSE 2.76m 1 99 P
23 1145 Maes Katrijn LIER 2.73m 2 94 P
24 1800 Hoydonckx Jana AVKA 2.72m 1 93 P
25 742 Roelants Jade OLSE 2.71m 1 91 P
26 992 Valkeneers Emily KAPE 2.71m 2 91 P
27 1737 Huygen Marieke KAPE 2.71m 1 91 P
28 497 Peeters Marlies DUFF 2.65m 2 82 P
29 496 Peeters Jetse DUFF 2.64m 2 80 P
30 636 Marien Svelte LYRA 2.63m 3 78 P
31 63 Leemans Hanna DUFF 2.61m 1 75 P
32 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 2.55m 1 66 P
33 589 Bruwiere Sarah AVKA 2.54m 2 65 P
34 308 Van Den Bossche Evy AVKA 2.35m 2 39 P
35 596 Blockx June OLSE 2.31m 3 34 P
36 1072 Marien Lucca LIER 2.24m 3 26 P
37 248 Maris Tyana AVKA 2.23m 2 25 P
38 852 De Lange Ella OLSE 2.18m 1 19 P
39 1624 Peeters Kirsten LIER 2.16m 1 17 P
40 1474 Peeters Lisa AVKA 2.08m 2
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=13:28
Reeks:1
1 220 Van Der Auwera Yasmine ACHL 27.46m 1 247 P
2 218 Steynen Lotte ACHL 23.59m 1 197 P
3 65 Leemans Lore DUFF 21.32m 1 168 P
4 634 Verschoren Femke LYRA 20.75m 1 161 P
5 1719 Berben Jana KAPE 18.65m 1 135 P
6 890 Bervoets Stien LIER 17.20m 1 116 P
7 228 Ooms Janne VMOL 16.30m 1 105 P
8 1799 Ilegems Sarah AVKA 16.04m 1 102 P
9 308 Van Den Bossche Evy AVKA 15.46m 2 95 P
10 1334 Schroder Silke KAPE 15.18m 1 91 P
11 435 Le Clerq Chiara LYRA 14.81m 2 87 P
12 750 Verbeeck  Lissa OLSE 14.68m 1 85 P
13 63 Leemans Hanna DUFF 14.52m 1 83 P
14 1153 Manderveld Annelin LYRA 13.31m 1 68 P
15 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 13.21m 1 67 P
16 415 Duym Farah ZWAT 12.65m 1 60 P
17 1734 Schack Julie kape 12.63m 0 60 P
18 636 Marien Svelte LYRA 12.62m 3 60 P
19 992 Valkeneers Emily KAPE 12.61m 2 59 P
20 644 Dua Jenthe KAPE 12.50m 1 58 P
21 418 Van Laere Annelore ZWAT 12.20m 2 55 P
22 497 Peeters Marlies DUFF 11.69m 2 48 P
23 1731 Faes Laura OLSE 11.56m 1 47 P
24 417 Van Der Vreken Lotte ZWAT 10.88m 1 39 P
25 248 Maris Tyana AVKA 10.87m 2 38 P
26 1624 Peeters Kirsten LIER 10.75m 1 37 P
27 589 Bruwiere Sarah AVKA 10.60m 2 35 P
28 1737 Huygen Marieke KAPE 10.29m 1 31 P
29 852 De Lange Ella OLSE 9.70m 1 24 P
30 419 Van Laere  Lieselotte ZWAT 9.58m 1 23 P
31 174 De Bie Catherine ACBR 9.57m 2 23 P
32 1800 Hoydonckx Jana AVKA 9.56m 1 23 P
33 496 Peeters Jetse DUFF 9.45m 2 22 P
34 893 De Peuter Freya LIER 9.28m 1 20 P
35 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 8.68m 1 13 P
36 742 Roelants Jade OLSE 8.64m 1
37 596 Blockx June OLSE 8.60m 3
38 1072 Marien Lucca LIER 8.48m 3
39 1474 Peeters Lisa AVKA 8.03m 2
40 1145 Maes Katrijn LIER 7.03m 2
1206 Nijssen Tessa* ESAK GP 2
384 Lemhouer Inasse OLSE GP 1
vierkamp                  Pup Heren  Uur=11:54
Reeks:1
1 4208 Verherstraeten Simon LYRA 2128p 99
2 3961 Van Hove Arne ACHL 2020p 99
3 3766 Van de Velde Tim DUFF 1740p 0
4 3775 Smeyers Brent RAM 1708p 99
5 4152 Gabriels Anton OLSE 1705p 0
6 4695 Van De Velde Jarne LIER 1701p 0
7 4154 Bouwens  Dylan OLSE 1689p 0
8 4047 Vervoort Cedric ACHL 1687p 99
9 3897 Bal Jaan ACBR 1687p 0
10 4421 Vanluchene Otto LYRA 1638p 99
11 3965 Avaux Daan ACHL 1582p 99
12 4929 Geudens Tijs ACBR 1555p 99
13 3896 Van Bael Jens AVZK 1501p 99
14 4209 Bats Lukas LYRA 1474p 0
15 4986 Truyens Aaron LIER 1457p 99
16 5078 De Blende Wolf AVKA 1439p 99
17 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 1408p 0
18 4512 Chignesse Siemen ACHL 1403p 0
19 4514 Thielens Jarne ACHL 1396p 0
20 3901 Van Stokkum Arno ACBR 1380p 99
21 4385 Matthe Flor ATAC 1340p 0
22 4156 Bientz Marco OLSE 1206p 0
23 4693 Heylen Robbert LIER 1181p 0
24 4153 Gysbrechts Jan OLSE 1153p 0
25 4902 Rottiers Lani LIER 1114p 99
26 4420 Marien Yari LYRA 1088p 0
27 5157 Vander Avert Jonas ACBR 1072p 0
28 5111 Breugelmans Michiel ATAC 1019p 0
29 3969 Vlassenbroeck Liam ACHL 994p 0
30 3989 Maris Jordy AVKA 967p 0
31 4992 De Prins Ksander ESAK 741p 0
32 3893 Lanaux Maarten AVZK 537p 0
33 5526 Hudran Radoslav* AVKA 302p 0
34 5018 De Coen Tim LYRA 178p 0
35 3963 Leysen Lennert ACHL 145p 99
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:15
Reeks:1
1 3897 Bal Jaan ACBR 9.63 0 507 P
2 4929 Geudens Tijs ACBR 9.96 99 432 P
3 5157 Vander Avert Jonas ACBR 10.52 0 317 P
4 3893 Lanaux Maarten AVZK 11.17 0 205 P
5 4992 De Prins Ksander ESAK 11.48 0 159 P
6 5526 Hudran Radoslav* AVKA 11.69 0 130 P
7 5018 De Coen Tim LYRA 13.26 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:15
Reeks:2
1 3901 Van Stokkum Arno ACBR 9.83 99 461 P
2 4385 Matthe Flor ATAC 9.97 0 430 P
3 4902 Rottiers Lani LIER 10.24 99 373 P
4 4420 Marien Yari LYRA 10.32 0 357 P
5 4514 Thielens Jarne ACHL 10.58 0 306 P
6 5111 Breugelmans Michiel ATAC 10.71 0 282 P
3963 Leysen Lennert ACHL NG 99
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:15
Reeks:3
1 4421 Vanluchene Otto LYRA 9.80 99 468 P
2 3896 Van Bael Jens AVZK 9.92 99 441 P
3 4512 Chignesse Siemen ACHL 9.98 0 428 P
4 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 9.99 0 425 P
5 4156 Bientz Marco OLSE 10.05 0 413 P
6 4693 Heylen Robbert LIER 10.24 0 373 P
7 4153 Gysbrechts Jan OLSE 10.29 0 363 P
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:15
Reeks:4
1 3989 Maris Jordy AVKA 9.27 0 595 P
2 4152 Gabriels Anton OLSE 9.28 0 592 P
3 3965 Avaux Daan ACHL 9.34 99 577 P
4 3775 Smeyers Brent RAM 9.42 99 557 P
5 4986 Truyens Aaron LIER 9.45 99 550 P
6 4209 Bats Lukas LYRA 9.58 0 519 P
7 3766 Van de Velde Tim DUFF 9.96 0 432 P
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:15
Reeks:5
1 4208 Verherstraeten Simon LYRA 8.98 99 670 P
2 3961 Van Hove Arne ACHL 9.32 99 582 P
3 4154 Bouwens  Dylan OLSE 9.35 0 575 P
4 4695 Van De Velde Jarne LIER 9.41 0 560 P
5 5078 De Blende Wolf AVKA 9.52 99 533 P
6 4047 Vervoort Cedric ACHL 9.71 99 488 P
7 3969 Vlassenbroeck Liam ACHL 9.74 0 481 P
1000 meter                Pup Heren  Uur=16:09
Reeks:1
1 3766 Van de Velde Tim DUFF 3’28.34 0 641 P
2 3897 Bal Jaan ACBR 3’36.69 0 570 P
3 4929 Geudens Tijs ACBR 3’43.82 99 511 P
4 3965 Avaux Daan ACHL 3’48.28 99 477 P
5 4156 Bientz Marco OLSE 3’49.86 0 465 P
6 4693 Heylen Robbert LIER 3’58.71 0 400 P
7 5157 Vander Avert Jonas ACBR 3’59.05 0 397 P
8 4902 Rottiers Lani LIER 4’01.37 99 381 P
9 4420 Marien Yari LYRA 4’06.38 0 347 P
10 4209 Bats Lukas LYRA 4’19.62 0 265 P
11 3969 Vlassenbroeck Liam ACHL 4’23.49 0 242 P
12 5078 De Blende Wolf AVKA 4’29.64 99 209 P
13 4992 De Prins Ksander ESAK 4’36.86 0 173 P
14 3893 Lanaux Maarten AVZK 4’46.94 0 128 P
15 5526 Hudran Radoslav* AVKA 5’10.42 0 48 P
16 5018 De Coen Tim LYRA 5’21.03 0 24 P
3989 Maris Jordy AVKA NG 0
1000 meter                Pup Heren  Uur=16:09
Reeks:2
1 4695 Van De Velde Jarne LIER 3’22.26 0 696 P
2 4421 Vanluchene Otto LYRA 3’26.14 99 661 P
3 4047 Vervoort Cedric ACHL 3’29.81 99 628 P
4 3901 Van Stokkum Arno ACBR 3’33.07 99 600 P
5 4208 Verherstraeten Simon LYRA 3’35.47 99 580 P
6 3961 Van Hove Arne ACHL 3’36.11 99 574 P
7 3775 Smeyers Brent RAM 3’36.15 99 574 P
8 4154 Bouwens  Dylan OLSE 3’38.67 0 553 P
9 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 3’39.38 0 547 P
10 3896 Van Bael Jens AVZK 3’40.38 99 539 P
11 4514 Thielens Jarne ACHL 3’42.57 0 521 P
12 4385 Matthe Flor ATAC 3’45.17 0 501 P
13 4512 Chignesse Siemen ACHL 3’48.45 0 475 P
14 5111 Breugelmans Michiel ATAC 3’51.27 0 454 P
15 4152 Gabriels Anton OLSE 3’51.34 0 453 P
16 4153 Gysbrechts Jan OLSE 4’02.04 0 376 P
17 4986 Truyens Aaron LIER 4’18.79 99 269 P
3963 Leysen Lennert ACHL NG 99
verspringen               Pup Heren  Uur=11:44
Reeks:1
1 4208 Verherstraeten Simon LYRA 4.46m 99 469 P
2 3961 Van Hove Arne ACHL 4.14m 99 388 P
3 4152 Gabriels Anton OLSE 3.82m 0 312 P
4 5078 De Blende Wolf AVKA 3.79m 99 305 P
5 4154 Bouwens  Dylan OLSE 3.79m 0 305 P
6 3775 Smeyers Brent RAM 3.73m 99 292 P
7 4986 Truyens Aaron LIER 3.64m 99 271 P
8 4421 Vanluchene Otto LYRA 3.57m 99 256 P
9 4047 Vervoort Cedric ACHL 3.51m 99 243 P
10 4209 Bats Lukas LYRA 3.49m 0 239 P
11 4929 Geudens Tijs ACBR 3.48m 99 237 P
12 3896 Van Bael Jens AVZK 3.45m 99 230 P
13 3897 Bal Jaan ACBR 3.45m 0 230 P
14 3766 Van de Velde Tim DUFF 3.44m 0 228 P
15 4695 Van De Velde Jarne LIER 3.43m 0 226 P
16 3989 Maris Jordy AVKA 3.43m 0 226 P
17 3965 Avaux Daan ACHL 3.39m 99 218 P
18 4514 Thielens Jarne ACHL 3.30m 0 199 P
19 4512 Chignesse Siemen ACHL 3.24m 0 187 P
20 4385 Matthe Flor ATAC 3.18m 0 175 P
21 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 3.15m 0 170 P
22 4902 Rottiers Lani LIER 3.13m 99 166 P
23 4420 Marien Yari LYRA 3.13m 0 166 P
24 4153 Gysbrechts Jan OLSE 3.08m 0 156 P
25 5157 Vander Avert Jonas ACBR 3.05m 0 151 P
26 3963 Leysen Lennert ACHL 3.02m 99 145 P
27 3901 Van Stokkum Arno ACBR 2.98m 99 138 P
28 4693 Heylen Robbert LIER 2.93m 0 129 P
29 4156 Bientz Marco OLSE 2.91m 0 125 P
30 3969 Vlassenbroeck Liam ACHL 2.82m 0 109 P
31 5111 Breugelmans Michiel ATAC 2.75m 0 98 P
32 4992 De Prins Ksander ESAK 2.72m 0 93 P
33 3893 Lanaux Maarten AVZK 2.31m 0 34 P
34 5526 Hudran Radoslav* AVKA 2.30m 0 33 P
35 5018 De Coen Tim LYRA 1.99m 0
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren  Uur=14:50
Reeks:1
1 3961 Van Hove Arne ACHL 8.93m 99 476 P
2 4209 Bats Lukas LYRA 8.56m 0 451 P
3 3766 Van de Velde Tim DUFF 8.38m 0 439 P
4 4208 Verherstraeten Simon LYRA 7.93m 99 409 P
5 5078 De Blende Wolf AVKA 7.68m 99 392 P
6 3897 Bal Jaan ACBR 7.50m 0 380 P
7 4929 Geudens Tijs ACBR 7.43m 99 375 P
8 4514 Thielens Jarne ACHL 7.35m 0 370 P
9 4986 Truyens Aaron LIER 7.30m 99 367 P
10 4152 Gabriels Anton OLSE 7.01m 0 348 P
11 4047 Vervoort Cedric ACHL 6.72m 99 328 P
12 4992 De Prins Ksander ESAK 6.53m 0 316 P
13 4512 Chignesse Siemen ACHL 6.49m 0 313 P
14 3965 Avaux Daan ACHL 6.44m 99 310 P
15 3896 Van Bael Jens AVZK 6.16m 99 291 P
16 3775 Smeyers Brent RAM 6.07m 99 285 P
17 4693 Heylen Robbert LIER 5.97m 0 279 P
18 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 5.78m 0 266 P
19 4153 Gysbrechts Jan OLSE 5.65m 0 258 P
20 4154 Bouwens  Dylan OLSE 5.62m 0 256 P
21 4421 Vanluchene Otto LYRA 5.57m 99 253 P
22 4385 Matthe Flor ATAC 5.29m 0 234 P
23 4695 Van De Velde Jarne LIER 5.05m 0 219 P
24 4420 Marien Yari LYRA 5.04m 0 218 P
25 5157 Vander Avert Jonas ACBR 4.86m 0 207 P
26 4156 Bientz Marco OLSE 4.80m 0 203 P
27 4902 Rottiers Lani LIER 4.66m 99 194 P
28 5111 Breugelmans Michiel ATAC 4.52m 0 185 P
29 3901 Van Stokkum Arno ACBR 4.46m 99 181 P
30 3893 Lanaux Maarten AVZK 4.29m 0 170 P
31 3969 Vlassenbroeck Liam ACHL 4.16m 0 162 P
32 5018 De Coen Tim LYRA 3.94m 0 147 P
33 3989 Maris Jordy AVKA 3.92m 0 146 P
34 5526 Hudran Radoslav* AVKA 3.04m 0 91 P
vierkamp                  Pup Dames  Uur=11:33
Reeks:1
1 3578 Van Besouw Alexandra ACHL 1716p 99
2 4983 Verrydt Annelise ACHL 1672p 99
3 4759 Driesen Hanneke ESAK 1667p 99
4 5156 Matthysen Laura KAPE 1656p 99
5 3783 Vancamp Hanne OLSE 1631p 99
6 4680 Vermonden Julie ESAK 1570p 99
7 3531 Bassleer Katinka AVZK 1557p 99
8 3530 Laporte Morgan AVZK 1460p 0
9 4480 Geussens Lore ESAK 1433p 0
10 4641 Nijssen Kim* ESAK 1415p 99
11 3667 Van de Vijver Caro ACBR 1398p 99
12 4337 Theeuws Sam LIER 1379p 0
13 4458 Van den Broeck Lore LYRA 1273p 99
14 4179 De Brandt Naomi LYRA 1264p 99
15 4034 De Langhe Joke ZWAT 1235p 0
16 3872 Scheunders Lemke ACHL 1224p 99
17 4770 Woestenborghs Julie ATAC 1178p 99
18 3719 Peeters Silke ATAC 1163p 99
19 4460 Van Loenhout Lora ESAK 1145p 0
20 3579 Van Dyck Lien ACHL 1129p 0
21 3528 Goormans  Jolien AVZK 1123p 0
22 4396 Van Der Veeken Nuria LYRA 1040p 0
23 4152 Peymen Anouk AVKA 1008p 99
24 3833 De Wit Lotte LYRA 982p 0
25 3786 D’aes Maaike OLSE 982p 0
26 4582 Maes Charlotte LIER 916p 0
27 3785 Verwimp Matilde OLSE 892p 99
28 4209 Breugelmans Lotte ACHL 869p 0
29 3638 Vrebos Inne LYRA 840p 99
30 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 839p 0
31 4173 Wouters Amber OLSE 808p 99
32 5044 Smets Valerie KAPE 794p 99
33 3688 Semal Annekatrien AVKA 794p 0
34 3518 Samoy Ameline ACBR 745p 0
35 4331 Derdeyn Emilie LIER 725p 99
36 4629 Peeters Laura AVKA 698p 99
37 3542 Van Doninck Ymen ACBR 642p 99
38 3668 Meersman Dorien ACBR 523p 0
39 4545 Mampaey Jennifer AVKA 468p 0
40 3689 Van Den Bossche Elke AVKA 345p 0
41 4282 De Lange Jana OLSE 330p 0
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:27
Reeks:1
1 4680 Vermonden Julie ESAK 9.39 99 565 P
2 4641 Nijssen Kim* ESAK 9.85 99 456 P
3 3688 Semal Annekatrien AVKA 10.23 0 375 P
4 4460 Van Loenhout Lora ESAK 10.28 0 365 P
5 3638 Vrebos Inne LYRA 10.35 99 351 P
6 4173 Wouters Amber OLSE 10.86 99 256 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:27
Reeks:2
1 4759 Driesen Hanneke ESAK 9.45 99 550 P
2 4480 Geussens Lore ESAK 9.58 0 519 P
3 3833 De Wit Lotte LYRA 10.44 0 333 P
4 4209 Breugelmans Lotte ACHL 10.74 0 277 P
5 4282 De Lange Jana OLSE 11.51 0 154 P
6 3668 Meersman Dorien ACBR 11.63 0 138 P
7 3689 Van Den Bossche Elke AVKA 12.28 0 65 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:27
Reeks:3
1 3528 Goormans  Jolien AVZK 10.26 0 369 P
2 3786 D’aes Maaike OLSE 10.43 0 335 P
3 4152 Peymen Anouk AVKA 10.47 99 327 P
4 3785 Verwimp Matilde OLSE 10.94 99 242 P
5 3518 Samoy Ameline ACBR 11.25 0 192 P
6 4545 Mampaey Jennifer AVKA 11.73 0 125 P
7 3542 Van Doninck Ymen ACBR 12.03 99 90 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:27
Reeks:4
1 3719 Peeters Silke ATAC 9.98 99 428 P
2 3667 Van de Vijver Caro ACBR 10.14 99 393 P
3 3579 Van Dyck Lien ACHL 10.17 0 387 P
4 4629 Peeters Laura AVKA 10.27 99 367 P
5 4396 Van Der Veeken Nuria LYRA 10.37 0 347 P
6 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 10.52 0 317 P
7 5044 Smets Valerie KAPE 10.57 99 308 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:27
Reeks:5
1 4179 De Brandt Naomi LYRA 9.85 99 456 P
2 4458 Van den Broeck Lore LYRA 9.92 99 441 P
3 3872 Scheunders Lemke ACHL 10.02 99 419 P
4 4582 Maes Charlotte LIER 10.05 0 413 P
5 4034 De Langhe Joke ZWAT 10.14 0 393 P
6 4331 Derdeyn Emilie LIER 10.24 99 373 P
7 4770 Woestenborghs Julie ATAC 10.36 99 349 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:27
Reeks:6
1 3783 Vancamp Hanne OLSE 9.14 99 628 P
2 3578 Van Besouw Alexandra ACHL 9.18 99 617 P
3 4983 Verrydt Annelise ACHL 9.34 99 577 P
4 3530 Laporte Morgan AVZK 9.44 0 552 P
5 5156 Matthysen Laura KAPE 9.45 99 550 P
6 3531 Bassleer Katinka AVZK 9.48 99 543 P
7 4337 Theeuws Sam LIER 9.49 0 540 P
1000 meter                Pup Dames  Uur=15:27
Reeks:1
1 4759 Driesen Hanneke ESAK 3’41.43 99 531 P
2 4983 Verrydt Annelise ACHL 3’46.00 99 494 P
3 5156 Matthysen Laura KAPE 3’50.29 99 461 P
4 4641 Nijssen Kim* ESAK 3’50.53 99 459 P
5 4680 Vermonden Julie ESAK 3’54.08 99 433 P
6 3530 Laporte Morgan AVZK 3’54.79 0 428 P
7 4480 Geussens Lore ESAK 3’55.30 0 424 P
8 4460 Van Loenhout Lora ESAK 3’55.44 0 423 P
9 3786 D’aes Maaike OLSE 4’01.91 0 377 P
10 3579 Van Dyck Lien ACHL 4’04.87 0 357 P
11 4173 Wouters Amber OLSE 4’06.64 99 345 P
12 4337 Theeuws Sam LIER 4’09.17 0 329 P
13 3833 De Wit Lotte LYRA 4’15.98 0 286 P
14 4209 Breugelmans Lotte ACHL 4’19.07 0 268 P
15 3638 Vrebos Inne LYRA 4’26.25 99 227 P
16 3688 Semal Annekatrien AVKA 4’26.44 0 226 P
17 4582 Maes Charlotte LIER 4’36.32 0 176 P
18 5044 Smets Valerie KAPE 4’39.47 99 161 P
19 3542 Van Doninck Ymen ACBR 4’45.55 99 134 P
4282 De Lange Jana OLSE NG 0
1000 meter                Pup Dames  Uur=15:27
Reeks:2
1 3531 Bassleer Katinka AVZK 3’34.17 99 591 P
2 3578 Van Besouw Alexandra ACHL 3’40.01 99 542 P
3 3783 Vancamp Hanne OLSE 3’46.51 99 490 P
4 4034 De Langhe Joke ZWAT 3’51.00 0 456 P
5 4770 Woestenborghs Julie ATAC 3’53.35 99 438 P
6 3872 Scheunders Lemke ACHL 3’55.97 99 419 P
7 3719 Peeters Silke ATAC 3’56.80 99 413 P
8 4458 Van den Broeck Lore LYRA 3’59.69 99 393 P
9 4152 Peymen Anouk AVKA 4’04.06 99 363 P
10 3528 Goormans  Jolien AVZK 4’05.65 0 352 P
11 3667 Van de Vijver Caro ACBR 4’06.52 99 346 P
12 4179 De Brandt Naomi LYRA 4’06.74 99 345 P
13 3785 Verwimp Matilde OLSE 4’07.37 99 341 P
14 4396 Van Der Veeken Nuria LYRA 4’07.92 0 337 P
15 3518 Samoy Ameline ACBR 4’12.48 0 308 P
16 4331 Derdeyn Emilie LIER 4’12.91 99 305 P
17 4545 Mampaey Jennifer AVKA 4’23.33 0 243 P
18 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 4’23.93 0 240 P
19 3668 Meersman Dorien ACBR 4’27.68 0 219 P
20 3689 Van Den Bossche Elke AVKA 5’05.15 0 63 P
21 4629 Peeters Laura AVKA 5’06.02 99 60 P
verspringen               Pup Dames  Uur=13:44
Reeks:1
1 4983 Verrydt Annelise ACHL 3.75m 99 296 P
2 5156 Matthysen Laura KAPE 3.72m 99 289 P
3 4680 Vermonden Julie ESAK 3.68m 99 280 P
4 3578 Van Besouw Alexandra ACHL 3.65m 99 274 P
5 3783 Vancamp Hanne OLSE 3.62m 99 267 P
6 4480 Geussens Lore ESAK 3.58m 0 258 P
7 4759 Driesen Hanneke ESAK 3.57m 99 256 P
8 4641 Nijssen Kim* ESAK 3.51m 99 243 P
9 3530 Laporte Morgan AVZK 3.50m 0 241 P
10 4337 Theeuws Sam LIER 3.43m 0 226 P
11 4458 Van den Broeck Lore LYRA 3.35m 99 209 P
12 4179 De Brandt Naomi LYRA 3.32m 99 203 P
13 3531 Bassleer Katinka AVZK 3.32m 99 203 P
14 3667 Van de Vijver Caro ACBR 3.26m 99 191 P
15 4152 Peymen Anouk AVKA 3.17m 99 173 P
16 3833 De Wit Lotte LYRA 3.11m 0 162 P
17 4582 Maes Charlotte LIER 3.10m 0 160 P
18 3785 Verwimp Matilde OLSE 3.08m 99 156 P
19 4331 Derdeyn Emilie LIER 3.06m 99 152 P
20 4460 Van Loenhout Lora ESAK 2.99m 0 139 P
21 3579 Van Dyck Lien ACHL 2.98m 0 138 P
22 5044 Smets Valerie KAPE 2.94m 99 130 P
23 4396 Van Der Veeken Nuria LYRA 2.92m 0 127 P
24 4034 De Langhe Joke ZWAT 2.92m 0 127 P
25 3719 Peeters Silke ATAC 2.91m 99 125 P
26 3542 Van Doninck Ymen ACBR 2.89m 99 122 P
27 4209 Breugelmans Lotte ACHL 2.85m 0 115 P
28 3872 Scheunders Lemke ACHL 2.81m 99 108 P
29 3638 Vrebos Inne LYRA 2.80m 99 106 P
30 3528 Goormans  Jolien AVZK 2.76m 0 99 P
31 4770 Woestenborghs Julie ATAC 2.75m 99 98 P
32 3688 Semal Annekatrien AVKA 2.72m 0 93 P
33 4173 Wouters Amber OLSE 2.68m 99 86 P
34 4629 Peeters Laura AVKA 2.66m 99 83 P
35 3518 Samoy Ameline ACBR 2.64m 0 80 P
36 3786 D’aes Maaike OLSE 2.52m 0 62 P
37 4282 De Lange Jana OLSE 2.39m 0 44 P
38 3668 Meersman Dorien ACBR 2.38m 0 43 P
39 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 2.33m 0 36 P
40 4545 Mampaey Jennifer AVKA 2.33m 0 36 P
41 3689 Van Den Bossche Elke AVKA 2.24m 0 26 P
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=11:31
Reeks:1
1 3667 Van de Vijver Caro ACBR 8.81m 99 468 P
2 5156 Matthysen Laura KAPE 7.13m 99 356 P
3 4759 Driesen Hanneke ESAK 6.74m 99 330 P
4 4983 Verrydt Annelise ACHL 6.37m 99 305 P
5 3528 Goormans  Jolien AVZK 6.34m 0 303 P
6 3542 Van Doninck Ymen ACBR 6.23m 99 296 P
7 4770 Woestenborghs Julie ATAC 6.19m 99 293 P
8 4680 Vermonden Julie ESAK 6.17m 99 292 P
9 4337 Theeuws Sam LIER 6.04m 0 284 P
10 3578 Van Besouw Alexandra ACHL 6.03m 99 283 P
11 3872 Scheunders Lemke ACHL 5.95m 99 278 P
12 4179 De Brandt Naomi LYRA 5.68m 99 260 P
13 4034 De Langhe Joke ZWAT 5.67m 0 259 P
14 4641 Nijssen Kim* ESAK 5.64m 99 257 P
15 3579 Van Dyck Lien ACHL 5.48m 0 247 P
16 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 5.47m 0 246 P
17 3783 Vancamp Hanne OLSE 5.46m 99 246 P
18 3530 Laporte Morgan AVZK 5.36m 0 239 P
19 4480 Geussens Lore ESAK 5.25m 0 232 P
20 4458 Van den Broeck Lore LYRA 5.22m 99 230 P
21 4396 Van Der Veeken Nuria LYRA 5.20m 0 229 P
22 3531 Bassleer Katinka AVZK 5.06m 99 220 P
23 4460 Van Loenhout Lora ESAK 5.03m 0 218 P
24 4209 Breugelmans Lotte ACHL 4.90m 0 209 P
25 3786 D’aes Maaike OLSE 4.88m 0 208 P
26 3833 De Wit Lotte LYRA 4.77m 0 201 P
27 4331 Derdeyn Emilie LIER 4.76m 99 200 P
28 3719 Peeters Silke ATAC 4.71m 99 197 P
29 5044 Smets Valerie KAPE 4.68m 99 195 P
30 3689 Van Den Bossche Elke AVKA 4.62m 0 191 P
31 4629 Peeters Laura AVKA 4.57m 99 188 P
32 4582 Maes Charlotte LIER 4.25m 0 167 P
33 3518 Samoy Ameline ACBR 4.22m 0 165 P
34 3638 Vrebos Inne LYRA 4.08m 99 156 P
35 3785 Verwimp Matilde OLSE 4.02m 99 153 P
36 4152 Peymen Anouk AVKA 3.90m 99 145 P
37 4282 De Lange Jana OLSE 3.69m 0 132 P
38 3668 Meersman Dorien ACBR 3.55m 0 123 P
39 4173 Wouters Amber OLSE 3.52m 99 121 P
40 3688 Semal Annekatrien AVKA 3.19m 0 100 P
41 4545 Mampaey Jennifer AVKA 2.61m 0 64 P
vijfkamp                  Min Heren  Uur=10:28
Reeks:1
1 7923 Goetschalckx Vincent LYRA 3402p 97
2 7064 Laporte Vincent AVZK 3219p 97
3 7919 Fieuws Xander LIER 3025p 97
4 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 2911p 97
5 6930 Janssen Robbe ARAC 2871p 97
6 7554 Vlaminckx Sander LYRA 2782p 97
7 8230 Renders Robbe ARAC 2610p 97
8 7431 Torfs Daan BRAB 2514p 97
9 7205 Janssens Benjamin AVKA 2416p 98
10 7801 Heylen Maarten LIER 2297p 98
11 7890 Maes Stijn LIER 2262p 98
12 7799 Denaux Jesse LIER 2201p 98
13 7299 Van Gelder  Dries OLSE 2179p 98
14 7298 Gysbrechts Tom OLSE 2160p 97
15 7117 Wouters Sieberen VMOL 2140p 98
16 7356 De Wit Niels LYRA 2117p 97
17 7924 Castrel Yentel LYRA 2010p 97
18 7865 Eykens Remy KAPE 1981p 97
19 7293 Gabriels Alexander OLSE 1969p 98
20 7654 Roelants Ian OLSE 1832p 98
21 7128 Van Dyck Jorn ACHL 1775p 98
22 7395 Van Thillo Glenn KAPE 1742p 98
23 7853 Van Hoye Arne LYRA 1520p 98
24 7980 Abou El Fath Mo KAPE 1434p 97
25 7602 Raaffels Corneel KAPE 1378p 98
26 7253 Folens Joren KAPE 1188p 98
27 7292 Van Loo Maarten OLSE 1058p 98
28 7643 Meyers Elias ACHL 1035p 98
29 7683 Branders Koen BRAB 528p 98
80 meter                  Min Heren  Uur=10:28
Reeks:1
1 7128 Van Dyck Jorn ACHL 11.46 98 652 P
2 7801 Heylen Maarten LIER 11.86 98 568 P
3 7253 Folens Joren KAPE 12.20 98 501 P
4 7205 Janssens Benjamin AVKA 12.38 98 467 P
5 7853 Van Hoye Arne LYRA 12.70 98 409 P
6 7292 Van Loo Maarten OLSE 13.24 98 320 P
7 7602 Raaffels Corneel KAPE 13.59 98 267 P
8 7643 Meyers Elias ACHL 13.76 98 243 P
80 meter                  Min Heren  Uur=10:28
Reeks:2
1 7117 Wouters Sieberen VMOL 12.13 98 514 P
2 7799 Denaux Jesse LIER 12.15 98 511 P
3 7298 Gysbrechts Tom OLSE 12.44 97 456 P
4 7654 Roelants Ian OLSE 12.70 98 409 P
5 7865 Eykens Remy KAPE 12.73 97 404 P
6 7395 Van Thillo Glenn KAPE 13.15 98 334 P
7 7980 Abou El Fath Mo KAPE 13.35 97 303 P
80 meter                  Min Heren  Uur=10:28
Reeks:3
1 8230 Renders Robbe ARAC 11.53 97 637 P
2 7299 Van Gelder  Dries OLSE 11.83 98 574 P
3 7890 Maes Stijn LIER 11.83 98 574 P
4 7554 Vlaminckx Sander LYRA 11.99 97 542 P
5 7293 Gabriels Alexander OLSE 11.99 98 542 P
6 7356 De Wit Niels LYRA 12.02 97 536 P
7 7683 Branders Koen BRAB 12.06 98 528 P
80 meter                  Min Heren  Uur=10:28
Reeks:4
1 7923 Goetschalckx Vincent LYRA 10.70 97 824 P
2 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 10.95 97 766 P
3 6930 Janssen Robbe ARAC 11.12 97 727 P
4 7064 Laporte Vincent AVZK 11.21 97 706 P
5 7924 Castrel Yentel LYRA 11.27 97 693 P
6 7431 Torfs Daan BRAB 11.34 97 678 P
7 7919 Fieuws Xander LIER 11.38 97 669 P
1000 meter                Min Heren  Uur=16:30
Reeks:1
1 7431 Torfs Daan BRAB 3’15.28 97 761 P
2 7205 Janssens Benjamin AVKA 3’27.07 98 653 P
3 7298 Gysbrechts Tom OLSE 3’29.41 97 632 P
4 7865 Eykens Remy KAPE 3’32.86 97 602 P
5 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 3’42.88 97 519 P
6 7799 Denaux Jesse LIER 3’48.19 98 477 P
7 7890 Maes Stijn LIER 3’49.93 98 464 P
8 7980 Abou El Fath Mo KAPE 3’50.68 97 458 P
9 7853 Van Hoye Arne LYRA 3’55.50 98 423 P
10 7395 Van Thillo Glenn KAPE 3’58.92 98 398 P
11 7643 Meyers Elias ACHL 4’02.07 98 376 P
12 7602 Raaffels Corneel KAPE 4’07.34 98 341 P
13 7292 Van Loo Maarten OLSE 4’19.21 98 267 P
1000 meter                Min Heren  Uur=16:30
Reeks:2
1 7923 Goetschalckx Vincent LYRA 3’06.06 97 852 P
2 7554 Vlaminckx Sander LYRA 3’07.68 97 836 P
3 7064 Laporte Vincent AVZK 3’14.56 97 768 P
4 7919 Fieuws Xander LIER 3’15.11 97 763 P
5 8230 Renders Robbe ARAC 3’20.28 97 714 P
6 6930 Janssen Robbe ARAC 3’26.75 97 655 P
7 7299 Van Gelder  Dries OLSE 3’27.74 98 647 P
8 7801 Heylen Maarten LIER 3’35.48 98 580 P
9 7654 Roelants Ian OLSE 3’38.10 98 558 P
10 7117 Wouters Sieberen VMOL 3’39.28 98 548 P
11 7356 De Wit Niels LYRA 3’42.40 97 523 P
12 7293 Gabriels Alexander OLSE 3’46.86 98 488 P
7924 Castrel Yentel LYRA NA 97
7253 Folens Joren KAPE NG 98
7128 Van Dyck Jorn ACHL NG 98
verspringen               Min Heren  Uur=14:33
Reeks:1
1 7923 Goetschalckx Vincent LYRA 4.99m 97 613 P
2 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 4.89m 97 585 P
3 7064 Laporte Vincent AVZK 4.57m 97 498 P
4 7924 Castrel Yentel LYRA 4.33m 97 436 P
5 7554 Vlaminckx Sander LYRA 4.25m 97 416 P
6 7890 Maes Stijn LIER 4.21m 98 406 P
7 7919 Fieuws Xander LIER 4.19m 97 401 P
8 6930 Janssen Robbe ARAC 4.12m 97 384 P
9 8230 Renders Robbe ARAC 4.05m 97 366 P
10 7356 De Wit Niels LYRA 4.01m 97 357 P
11 7801 Heylen Maarten LIER 3.99m 98 352 P
12 7205 Janssens Benjamin AVKA 3.95m 98 343 P
13 7299 Van Gelder  Dries OLSE 3.86m 98 321 P
14 7117 Wouters Sieberen VMOL 3.83m 98 314 P
15 7298 Gysbrechts Tom OLSE 3.80m 97 308 P
16 7654 Roelants Ian OLSE 3.76m 98 298 P
17 7431 Torfs Daan BRAB 3.75m 97 296 P
18 7293 Gabriels Alexander OLSE 3.75m 98 296 P
19 7799 Denaux Jesse LIER 3.72m 98 289 P
20 7128 Van Dyck Jorn ACHL 3.70m 98 285 P
21 7865 Eykens Remy KAPE 3.66m 97 276 P
22 7395 Van Thillo Glenn KAPE 3.47m 98 234 P
23 7853 Van Hoye Arne LYRA 3.43m 98 226 P
24 7643 Meyers Elias ACHL 3.19m 98 177 P
25 7602 Raaffels Corneel KAPE 3.14m 98 168 P
26 7980 Abou El Fath Mo KAPE 3.13m 97 166 P
27 7292 Van Loo Maarten OLSE 2.91m 98 125 P
hoogspringen              Min Heren  Uur=13:15
Reeks:1
1 7205 Janssens Benjamin AVKA 1.46m 98 632 P
2 7923 Goetschalckx Vincent LYRA 1.43m 97 600 P
3 6930 Janssen Robbe ARAC 1.40m 97 568 P
4 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 1.40m 97 568 P
5 7064 Laporte Vincent AVZK 1.40m 97 568 P
6 7919 Fieuws Xander LIER 1.40m 97 568 P
7 7801 Heylen Maarten LIER 1.35m 98 516 P
7 7554 Vlaminckx Sander LYRA 1.35m 97 516 P
9 7924 Castrel Yentel LYRA 1.35m 97 516 P
10 7799 Denaux Jesse LIER 1.35m 98 516 P
11 8230 Renders Robbe ARAC 1.30m 97 466 P
12 7293 Gabriels Alexander OLSE 1.25m 98 417 P
13 7890 Maes Stijn LIER 1.25m 98 417 P
14 7117 Wouters Sieberen VMOL 1.25m 98 417 P
15 7299 Van Gelder  Dries OLSE 1.25m 98 417 P
15 7431 Torfs Daan BRAB 1.25m 97 417 P
17 7865 Eykens Remy KAPE 1.25m 97 417 P
18 7128 Van Dyck Jorn ACHL 1.25m 98 417 P
19 7654 Roelants Ian OLSE 1.20m 98 369 P
20 7298 Gysbrechts Tom OLSE 1.15m 97 323 P
20 7356 De Wit Niels LYRA 1.15m 97 323 P
22 7395 Van Thillo Glenn KAPE 1.15m 98 323 P
23 7253 Folens Joren KAPE 1.15m 98 323 P
24 7602 Raaffels Corneel KAPE 1.15m 98 323 P
25 7292 Van Loo Maarten OLSE 1.10m 98 278 P
26 7980 Abou El Fath Mo KAPE 1.10m 97 278 P
27 7853 Van Hoye Arne LYRA 1.05m 98 235 P
28 7643 Meyers Elias ACHL 0.85m 98 86 P
speerwerpen 400g          Min Heren  Uur=15:59
Reeks:1
1 7064 Laporte Vincent AVZK 38.48m 97 679 P
2 7919 Fieuws Xander LIER 35.79m 97 624 P
3 6930 Janssen Robbe ARAC 31.50m 97 537 P
4 7923 Goetschalckx Vincent LYRA 30.28m 97 513 P
5 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 28.33m 97 473 P
6 7554 Vlaminckx Sander LYRA 28.26m 97 472 P
7 7395 Van Thillo Glenn KAPE 27.30m 98 453 P
8 7298 Gysbrechts Tom OLSE 26.69m 97 441 P
9 8230 Renders Robbe ARAC 26.00m 97 427 P
10 7128 Van Dyck Jorn ACHL 25.71m 98 421 P
11 7799 Denaux Jesse LIER 25.06m 98 408 P
12 7890 Maes Stijn LIER 24.73m 98 401 P
13 7356 De Wit Niels LYRA 23.54m 97 378 P
14 7924 Castrel Yentel LYRA 22.90m 97 365 P
15 7253 Folens Joren KAPE 22.88m 98 364 P
16 7431 Torfs Daan BRAB 22.76m 97 362 P
17 7117 Wouters Sieberen VMOL 22.00m 98 347 P
18 7205 Janssens Benjamin AVKA 20.71m 98 321 P
19 7865 Eykens Remy KAPE 18.72m 97 282 P
20 7801 Heylen Maarten LIER 18.67m 98 281 P
21 7602 Raaffels Corneel KAPE 18.54m 98 279 P
22 7980 Abou El Fath Mo KAPE 16.02m 97 229 P
23 7853 Van Hoye Arne LYRA 15.93m 98 227 P
24 7293 Gabriels Alexander OLSE 15.87m 98 226 P
25 7299 Van Gelder  Dries OLSE 15.57m 98 220 P
26 7654 Roelants Ian OLSE 14.41m 98 198 P
27 7643 Meyers Elias ACHL 12.08m 98 153 P
28 7292 Van Loo Maarten OLSE 7.63m 98 68 P
vijfkamp                  Min Dames  Uur=11:00
Reeks:1
1 7339 Couckuyt Paulien AVKA 2963p 97
2 7502 Heynderickx Lotte ACBR 2861p 97
3 6591 Smeyers Laura RAM 2825p 97
4 7020 Van Laer Emma KAPE 2809p 98
5 6805 Laurent Daphne AVKA 2594p 97
6 6801 Horemans Annelies ACBR 2579p 97
7 6933 Swinnen Moran LYRA 2526p 97
8 7466 Michielsen Floor ESAK 2517p 97
9 6689 Van Doninck Eline ACBR 2503p 97
10 6887 Blockx Dante OLSE 2462p 98
11 7069 Brosens Stefanie ATAC 2328p 97
12 6915 Mortiers Lio AVKA 2237p 98
13 6726 Van Der Auwera Anouchka ACHL 2234p 97
14 6676 De Rooy Eva ACBR 2174p 98
15 7107 Chaoui Nora LYRA 2051p 97
16 7076 Goossens Julie ACHL 2014p 97
17 6892 Thompson Maaike OLSE 1987p 98
18 7202 Peers Stien OLSE 1982p 98
19 6675 Bal Loran ACBR 1938p 98
20 7397 Druyts Mathaika LYRA 1911p 97
21 6582 Van De Reijd Mieke VMOL 1876p 98
22 7184 Meyers Charline ACHL 1823p 97
23 6562 Van de Velde Sofie DUFF 1822p 98
24 6741 Helsen Elise ACHL 1812p 98
25 7497 Van Hoogten Marie AVZK 1805p 98
26 7616 Nijssen Fiona* ESAK 1801p 97
27 6716 Ooms Lenie VMOL 1759p 98
28 7859 De Hondt Nele KAPE 1593p 98
29 7113 Denis Jolien KAPE 1573p 97
30 6858 Van Mengsel Sien ACBR 1406p 97
31 7332 Van Look Bo LIER 1337p 98
32 7482 Coenraerds Tiba ESAK 1046p 98
33 6583 Van De Reijd Sarah VMOL 875p 97
34 6893 Wouters Femke OLSE 681p 97
35 7280 Mouqni Laila AVKA 577p 98
80 meter                  Min Dames  Uur=10:59
Reeks:1
1 7466 Michielsen Floor ESAK 11.43 97 658 P
2 6689 Van Doninck Eline ACBR 11.76 97 588 P
3 7397 Druyts Mathaika LYRA 12.05 97 530 P
4 7184 Meyers Charline ACHL 12.71 97 408 P
5 7859 De Hondt Nele KAPE 13.05 98 350 P
6 7616 Nijssen Fiona* ESAK 13.11 97 340 P
7 6858 Van Mengsel Sien ACBR 13.67 97 256 P
80 meter                  Min Dames  Uur=10:59
Reeks:2
1 6562 Van de Velde Sofie DUFF 11.73 98 595 P
2 6675 Bal Loran ACBR 12.46 98 452 P
3 7497 Van Hoogten Marie AVZK 12.85 98 384 P
4 7280 Mouqni Laila AVKA 13.41 98 294 P
5 7482 Coenraerds Tiba ESAK 14.20 98 185 P
6 6583 Van De Reijd Sarah VMOL 14.59 97 140 P
7 6893 Wouters Femke OLSE 15.31 97 72 P
80 meter                  Min Dames  Uur=10:59
Reeks:3
1 6726 Van Der Auwera Anouchka ACHL 12.26 97 490 P
2 6676 De Rooy Eva ACBR 12.28 98 486 P
3 6892 Thompson Maaike OLSE 12.36 98 471 P
4 6741 Helsen Elise ACHL 12.45 98 454 P
5 6582 Van De Reijd Mieke VMOL 12.57 98 432 P
6 7332 Van Look Bo LIER 12.62 98 423 P
7 7113 Denis Jolien KAPE 13.09 97 344 P
80 meter                  Min Dames  Uur=10:59
Reeks:4
1 6801 Horemans Annelies ACBR 11.49 97 645 P
2 7202 Peers Stien OLSE 11.68 98 605 P
3 7107 Chaoui Nora LYRA 11.73 97 595 P
4 7076 Goossens Julie ACHL 11.85 97 570 P
5 7069 Brosens Stefanie ATAC 11.87 97 566 P
6 6915 Mortiers Lio AVKA 11.90 98 560 P
7 6716 Ooms Lenie VMOL 12.48 98 449 P
80 meter                  Min Dames  Uur=10:59
Reeks:5
1 7502 Heynderickx Lotte ACBR 10.57 97 856 P
2 7339 Couckuyt Paulien AVKA 10.84 97 791 P
3 7020 Van Laer Emma KAPE 11.05 98 743 P
4 6591 Smeyers Laura RAM 11.07 97 738 P
5 6933 Swinnen Moran LYRA 11.15 97 720 P
6 6805 Laurent Daphne AVKA 11.30 97 686 P
7 6887 Blockx Dante OLSE 11.40 98 665 P
1000 meter                Min Dames  Uur=17:25
Reeks:1
1 7466 Michielsen Floor ESAK 3’21.83 97 700 P
2 6676 De Rooy Eva ACBR 3’22.52 98 694 P
3 7339 Couckuyt Paulien AVKA 3’26.23 97 660 P
4 6805 Laurent Daphne AVKA 3’28.29 97 642 P
5 7502 Heynderickx Lotte ACBR 3’28.65 97 639 P
6 6915 Mortiers Lio AVKA 3’33.28 98 598 P
7 6801 Horemans Annelies ACBR 3’38.87 97 551 P
8 6858 Van Mengsel Sien ACBR 3’40.06 97 542 P
9 7397 Druyts Mathaika LYRA 3’44.99 97 502 P
10 6689 Van Doninck Eline ACBR 3’47.38 97 484 P
11 7616 Nijssen Fiona* ESAK 3’50.42 97 460 P
12 7859 De Hondt Nele KAPE 4’03.17 98 369 P
13 6741 Helsen Elise ACHL 4’06.29 98 348 P
14 7076 Goossens Julie ACHL 4’08.38 97 334 P
15 7482 Coenraerds Tiba ESAK 4’09.06 98 330 P
16 7332 Van Look Bo LIER 4’11.24 98 316 P
17 7305 Schelkens Laura AVKA 4’33.18 98 191 P
18 7306 Schelkens Lyndsey AVKA 5’11.57 98 45 P
7280 Mouqni Laila AVKA NG 98
1000 meter                Min Dames  Uur=17:25
Reeks:2
1 7020 Van Laer Emma KAPE 3’20.72 98 710 P
2 7113 Denis Jolien KAPE 3’21.32 97 705 P
3 6933 Swinnen Moran LYRA 3’37.59 97 562 P
4 6675 Bal Loran ACBR 3’38.02 98 559 P
5 6887 Blockx Dante OLSE 3’38.82 98 552 P
6 7069 Brosens Stefanie ATAC 3’41.99 97 526 P
7 6591 Smeyers Laura RAM 3’45.36 97 499 P
8 6892 Thompson Maaike OLSE 3’46.76 98 488 P
9 6582 Van De Reijd Mieke VMOL 3’48.56 98 474 P
10 7497 Van Hoogten Marie AVZK 3’51.15 98 455 P
11 7202 Peers Stien OLSE 3’55.49 98 423 P
12 7184 Meyers Charline ACHL 3’57.63 97 407 P
13 6726 Van Der Auwera Anouchka ACHL 3’59.62 97 393 P
14 6716 Ooms Lenie VMOL 4’05.40 98 354 P
15 7107 Chaoui Nora LYRA 4’12.75 97 306 P
16 6893 Wouters Femke OLSE 4’33.28 97 190 P
17 6583 Van De Reijd Sarah VMOL 5’01.2 97 75 P
6562 Van de Velde Sofie DUFF NG 98
1000 meter                Min Dames  Uur=17:25
Reeks:3
4331 Derdeyn Emilie LIER GP 99 Pup
verspringen               Min Dames  Uur=17:07
Reeks:1
1 7339 Couckuyt Paulien AVKA 4.53m 97 488 P
2 6591 Smeyers Laura RAM 4.52m 97 485 P
3 7502 Heynderickx Lotte ACBR 4.51m 97 482 P
4 7020 Van Laer Emma KAPE 4.29m 98 426 P
5 6887 Blockx Dante OLSE 4.17m 98 396 P
6 6801 Horemans Annelies ACBR 4.12m 97 384 P
7 6805 Laurent Daphne AVKA 4.07m 97 371 P
8 6689 Van Doninck Eline ACBR 4.06m 97 369 P
9 7107 Chaoui Nora LYRA 4.05m 97 366 P
10 6915 Mortiers Lio AVKA 4.02m 98 359 P
11 6933 Swinnen Moran LYRA 3.96m 97 345 P
12 7466 Michielsen Floor ESAK 3.85m 97 319 P
13 7076 Goossens Julie ACHL 3.85m 97 319 P
14 7497 Van Hoogten Marie AVZK 3.83m 98 314 P
15 7069 Brosens Stefanie ATAC 3.82m 97 312 P
16 6726 Van Der Auwera Anouchka ACHL 3.75m 97 296 P
17 7184 Meyers Charline ACHL 3.75m 97 296 P
18 6892 Thompson Maaike OLSE 3.74m 98 294 P
19 6716 Ooms Lenie VMOL 3.74m 98 294 P
20 6676 De Rooy Eva ACBR 3.73m 98 292 P
21 6582 Van De Reijd Mieke VMOL 3.66m 98 276 P
22 7616 Nijssen Fiona* ESAK 3.62m 97 267 P
23 6675 Bal Loran ACBR 3.52m 98 245 P
24 7202 Peers Stien OLSE 3.51m 98 243 P
25 7859 De Hondt Nele KAPE 3.49m 98 239 P
26 6562 Van de Velde Sofie DUFF 3.45m 98 230 P
27 7397 Druyts Mathaika LYRA 3.36m 97 211 P
28 6741 Helsen Elise ACHL 3.34m 98 207 P
29 7305 Schelkens Laura AVKA 2.96m 98 134 P
30 7332 Van Look Bo LIER 2.93m 98 129 P
31 6858 Van Mengsel Sien ACBR 2.89m 97 122 P
32 7113 Denis Jolien KAPE 2.82m 97 109 P
33 6583 Van De Reijd Sarah VMOL 2.68m 97 86 P
34 7482 Coenraerds Tiba ESAK 2.51m 98 61 P
35 7306 Schelkens Lyndsey AVKA 2.37m 98 41 P
36 6893 Wouters Femke OLSE 2.09m 97
hoogspringen              Min Dames  Uur=16:30
Reeks:1
1 6591 Smeyers Laura RAM 1.52m 97 698 P
2 6689 Van Doninck Eline ACBR 1.40m 97 568 P
3 7339 Couckuyt Paulien AVKA 1.35m 97 516 P
4 6562 Van de Velde Sofie DUFF 1.35m 98 516 P
5 6726 Van Der Auwera Anouchka ACHL 1.35m 97 516 P
6 7020 Van Laer Emma KAPE 1.35m 98 516 P
7 6801 Horemans Annelies ACBR 1.35m 97 516 P
8 7466 Michielsen Floor ESAK 1.30m 97 466 P
8 7069 Brosens Stefanie ATAC 1.30m 97 466 P
10 6805 Laurent Daphne AVKA 1.30m 97 466 P
11 6933 Swinnen Moran LYRA 1.30m 97 466 P
12 7502 Heynderickx Lotte ACBR 1.30m 97 466 P
13 6676 De Rooy Eva ACBR 1.25m 98 417 P
14 6887 Blockx Dante OLSE 1.25m 98 417 P
15 7184 Meyers Charline ACHL 1.25m 97 417 P
16 6915 Mortiers Lio AVKA 1.25m 98 417 P
17 6675 Bal Loran ACBR 1.20m 98 369 P
18 7616 Nijssen Fiona* ESAK 1.20m 97 369 P
18 7107 Chaoui Nora LYRA 1.20m 97 369 P
20 7202 Peers Stien OLSE 1.20m 98 369 P
21 7497 Van Hoogten Marie AVZK 1.20m 98 369 P
21 7076 Goossens Julie ACHL 1.20m 97 369 P
23 6892 Thompson Maaike OLSE 1.15m 98 323 P
23 6741 Helsen Elise ACHL 1.15m 98 323 P
23 7397 Druyts Mathaika LYRA 1.15m 97 323 P
26 6582 Van De Reijd Mieke VMOL 1.15m 98 323 P
27 7859 De Hondt Nele KAPE 1.15m 98 323 P
28 6716 Ooms Lenie VMOL 1.15m 98 323 P
29 7332 Van Look Bo LIER 1.05m 98 235 P
30 6583 Van De Reijd Sarah VMOL 1.05m 97 235 P
31 6858 Van Mengsel Sien ACBR 1.05m 97 235 P
32 7305 Schelkens Laura AVKA 1.00m 98 194 P
32 7113 Denis Jolien KAPE 1.00m 97 194 P
34 7482 Coenraerds Tiba ESAK 1.00m 98 194 P
35 6893 Wouters Femke OLSE 0.95m 97 156 P
36 7306 Schelkens Lyndsey AVKA 0.95m 98 156 P
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=12:44
Reeks:1
1 6726 Van Der Auwera Anouchka ACHL 9.87m 97 539 P
2 7339 Couckuyt Paulien AVKA 9.41m 97 508 P
3 6689 Van Doninck Eline ACBR 9.20m 97 494 P
4 6801 Horemans Annelies ACBR 9.04m 97 483 P
5 6562 Van de Velde Sofie DUFF 9.01m 98 481 P
6 6741 Helsen Elise ACHL 8.99m 98 480 P
7 7069 Brosens Stefanie ATAC 8.66m 97 458 P
8 6933 Swinnen Moran LYRA 8.29m 97 433 P
9 6887 Blockx Dante OLSE 8.28m 98 432 P
10 6805 Laurent Daphne AVKA 8.23m 97 429 P
11 7076 Goossens Julie ACHL 8.13m 97 422 P
12 7502 Heynderickx Lotte ACBR 8.06m 97 418 P
13 7107 Chaoui Nora LYRA 8.03m 97 415 P
14 7020 Van Laer Emma KAPE 8.01m 98 414 P
15 6892 Thompson Maaike OLSE 7.96m 98 411 P
16 6591 Smeyers Laura RAM 7.88m 97 405 P
17 7466 Michielsen Floor ESAK 7.41m 97 374 P
18 6582 Van De Reijd Mieke VMOL 7.37m 98 371 P
19 7616 Nijssen Fiona* ESAK 7.28m 97 365 P
20 7397 Druyts Mathaika LYRA 6.97m 97 345 P
21 7202 Peers Stien OLSE 6.93m 98 342 P
22 6583 Van De Reijd Sarah VMOL 6.88m 97 339 P
23 6716 Ooms Lenie VMOL 6.88m 98 339 P
24 6675 Bal Loran ACBR 6.49m 98 313 P
25 7859 De Hondt Nele KAPE 6.48m 98 312 P
26 6915 Mortiers Lio AVKA 6.34m 98 303 P
27 7184 Meyers Charline ACHL 6.21m 97 295 P
28 6676 De Rooy Eva ACBR 6.06m 98 285 P
29 7497 Van Hoogten Marie AVZK 6.03m 98 283 P
30 7280 Mouqni Laila AVKA 6.03m 98 283 P
31 7482 Coenraerds Tiba ESAK 5.93m 98 276 P
32 6893 Wouters Femke OLSE 5.56m 97 252 P
33 6858 Van Mengsel Sien ACBR 5.55m 97 251 P
34 7306 Schelkens Lyndsey AVKA 5.55m 98 251 P
35 7332 Van Look Bo LIER 5.29m 98 234 P
36 7305 Schelkens Laura AVKA 5.09m 98 221 P
37 7113 Denis Jolien KAPE 5.08m 97 221 P
0 likes Kampioenschappen - archief , KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand