Uitslag “14de BENEGO-cup” – 18.09.2010 – Kapellen
November 29, 2021 at 9:10 am

Uitslag “14de BENEGO-cup” – 18.09.2010 – Kapellen

De 14de BENEGO-cup werd op zaterdag 18 september opnieuw in Kapellen betwist met 3 Nederlandse (AV Sprint, Atledo Dongen en DJA Zundert) en 3 Belgische (SGOLA Boechout, ESAK essen en KAPE) atletiekclubs. De uitslag en de eindstand kan je hier bekijken.


De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

Met dank aan alle deelnemende clubs, de atleten, de juryleden en alle KAPE-medewekers voor alweer een schitterende en sportieve Nederland-België.


EINDSTAND

1 KAPE Kapellen 1047 p
2 ESAK Essen 849 p
3 AV SPRINT Breda 771 p
4 SGOLA Boechout 559 p
5 ATLEDO Dongen 452 p
6 DJA Zundert 158 p




UITSLAG

14de BENEGO-CUP – zaterdag 18 september 2010 – Gemeentepark Kapellen
Organisatie : Kon. Atletiekclub KAPE Kapellen
UITSLAG
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:12
Reeks:1
1 1544 Mous Jonas KAPE 10.82 1
2 1224 Geussens Robbe ESAK 11.02 2
3 9699 KAMIL SAKHI SPRI 11.07 0
4 9765 SJOERD GIJZEN SPRI 11.15 0
5 2158 Dua Jits KAPE 11.23 3
6 791 Van de Velde  Timo SGOL 11.99 1
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:12
Reeks:2
1 9766 SJOERD PASTOOR SPRI 9.81 0
2 1398 Peetoom Nelson* ESAK 10.20 1
3 9666 GEERT VAN KREVELEN ATLE 11.50 0
4 809 Raaffels Oscar KAPE 11.52 1
5 1223 Van Loenhout Warre ESAK 11.67 3
6 2072 Raaffels Basiel KAPE 12.61 3
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:12
Reeks:3
1 1192 Van Loenhout Bert ESAK 10.47 2
2 1195 Maes Lukas KAPE 10.56 1
3 1190 Jacobs Lennert ESAK 10.82 3
4 9767 NIELS WARNIER SPRI 11.09 0
5 1193 De Bruyn Janne KAPE 13.16 2
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:12
Reeks:4
1 9876 GUEUTAL THOMAS KAPE 10.09 0
2 1760 Gueutal William KAPE 10.50 1
3 1299 Van Zele Bart KAPE 10.53 1
4 1543 Mous Thomas KAPE 10.85 1
5 1417 Philips Brent KAPE 11.05 2
6 9860 EYKENS MATEO KAPE 12.56 0
7 1281 Stelter Bryan KAPE 12.63 3
600 meter                 Ben Heren  Uur=16:54
Reeks:1
1 9766 SJOERD PASTOOR SPRI 2’12.17 0
2 1543 Mous Thomas KAPE 2’12.18 1
3 9699 KAMIL SAKHI SPRI 2’17.87 0
4 1299 Van Zele Bart KAPE 2’19.00 1
5 1398 Peetoom Nelson* ESAK 2’20.27 1
6 2158 Dua Jits KAPE 2’23.71 3
7 1224 Geussens Robbe ESAK 2’25.68 2
8 809 Raaffels Oscar KAPE 2’26.73 1
9 1544 Mous Jonas KAPE 2’26.76 1
10 9666 GEERT VAN KREVELEN ATLE 2’35.48 0
11 2072 Raaffels Basiel KAPE 2’35.94 3
600 meter                 Ben Heren  Uur=16:54
Reeks:2
1 1195 Maes Lukas KAPE 2’00.50 1
2 1192 Van Loenhout Bert ESAK 2’05.24 2
3 1417 Philips Brent KAPE 2’19.56 2
4 9765 SJOERD GIJZEN SPRI 2’23.68 0
5 9876 GUEUTAL THOMAS KAPE 2’27.24 0
6 1223 Van Loenhout Warre ESAK 2’28.90 3
7 9767 NIELS WARNIER SPRI 2’34.50 0
8 1190 Jacobs Lennert ESAK 2’39.55 3
9 1193 De Bruyn Janne KAPE 2’42.74 2
10 791 Van de Velde  Timo SGOL 2’52.67 1
11 1281 Stelter Bryan KAPE 2’56.03 3
9860 EYKENS MATEO KAPE NG 0
verspringen               Ben Heren  Uur=11:46
Reeks:1
1 9766 SJOERD PASTOOR SPRI 3.78m 0
2 9876 GUEUTAL THOMAS KAPE 3.24m 0
3 1299 Van Zele Bart KAPE 3.18m 1
4 1417 Philips Brent KAPE 3.14m 2
5 1543 Mous Thomas KAPE 3.08m 1
6 1398 Peetoom Nelson* ESAK 3.05m 1
7 9666 GEERT VAN KREVELEN ATLE 2.98m 0
8 9765 SJOERD GIJZEN SPRI 2.95m 0
9 1544 Mous Jonas KAPE 2.93m 1
10 1224 Geussens Robbe ESAK 2.90m 2
11 2158 Dua Jits KAPE 2.85m 3
12 778 Jordaens Siebe KAPE 2.81m 2
13 9767 NIELS WARNIER SPRI 2.73m 0
14 1760 Gueutal William KAPE 2.73m 1
15 1190 Jacobs Lennert ESAK 2.72m 3
16 791 Van de Velde  Timo SGOL 2.65m 1
17 9699 KAMIL SAKHI SPRI 2.59m 0
18 1223 Van Loenhout Warre ESAK 2.54m 3
19 9861 JORDAENS ILIAS KAPE 2.27m 0
20 1193 De Bruyn Janne KAPE 2.06m 2
21 1281 Stelter Bryan KAPE 1.98m 3
22 9860 EYKENS MATEO KAPE 1.75m 0
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=13:15
Reeks:1
1 1195 Maes Lukas KAPE 31.08m 1
2 9766 SJOERD PASTOOR SPRI 28.88m 0
3 9666 GEERT VAN KREVELEN ATLE 25.22m 0
4 1417 Philips Brent KAPE 24.54m 2
5 1299 Van Zele Bart KAPE 22.73m 1
6 9876 GUEUTAL THOMAS KAPE 22.49m 0
7 1224 Geussens Robbe ESAK 21.86m 2
8 1544 Mous Jonas KAPE 19.88m 1
9 1760 Gueutal William KAPE 19.76m 1
10 9765 SJOERD GIJZEN SPRI 19.67m 0
11 2158 Dua Jits KAPE 19.05m 3
12 1543 Mous Thomas KAPE 18.81m 1
13 9699 KAMIL SAKHI SPRI 16.29m 0
14 1190 Jacobs Lennert ESAK 15.90m 3
15 1223 Van Loenhout Warre ESAK 15.12m 3
16 1193 De Bruyn Janne KAPE 14.20m 2
17 9767 NIELS WARNIER SPRI 13.71m 0
18 1398 Peetoom Nelson* ESAK 13.69m 1
19 1281 Stelter Bryan KAPE 13.25m 3
20 791 Van de Velde  Timo SGOL 12.52m 1
21 9860 EYKENS MATEO KAPE 6.89m 0
9769 LOT VAN DER HEL SPRI NG 0
9768 LONNE MALLENS SPRI NG 0
60 meter                  Ben Dames  Uur=14:32
Reeks:1
1 644 Dua Jenthe KAPE 10.01 1
2 1035 Peeters Kaat ESAK 10.60 1
3 473 Vermeulen Heleen KAPE 10.60 1
4 9695 MEIKE DINGENOUTS SPRI 11.66 0
5 9665 DE JONG ANNE ATLE 12.82 0
6 9862 PEETOOM NOVA ESAK 13.09 0
9694 PLEUN HECTOR SPRI NG 0
60 meter                  Ben Dames  Uur=14:32
Reeks:2
1 630 De Coninck  Rune SGOL 10.25 1
2 1206 Nijssen Tessa* ESAK 10.62 2
3 9696 ANNIEK BLOEMERS SPRI 10.78 0
4 1334 Schroder Silke KAPE 10.81 1
5 992 Valkeneers Emily KAPE 10.83 2
6 9697 NIENKE PASTOOR SPRI 11.15 0
60 meter                  Ben Dames  Uur=14:32
Reeks:3
1 1719 Berben Jana KAPE 10.35 1
2 9769 LOT VAN DER HEL SPRI 11.16 0
3 9768 LONNE MALLENS SPRI 11.59 0
4 1379 Rombaut  Kato ESAK 11.97 3
5 1776 De Bruyn Jeleen KAPE 14.08 3
1312 Roobol Indi* ESAK NG 1
600 meter                 Ben Dames  Uur=16:34
Reeks:1
1 644 Dua Jenthe KAPE 2’02.68 1
2 9768 LONNE MALLENS SPRI 2’13.02 0
3 1035 Peeters Kaat ESAK 2’14.21 1
4 473 Vermeulen Heleen KAPE 2’15.69 1
5 1206 Nijssen Tessa* ESAK 2’21.33 2
6 642 Pinxteren  Tine SGOL 2’24.74 1
7 9696 ANNIEK BLOEMERS SPRI 2’25.79 0
8 9695 MEIKE DINGENOUTS SPRI 2’29.83 0
9694 PLEUN HECTOR SPRI NG 0
600 meter                 Ben Dames  Uur=16:34
Reeks:2
1 1719 Berben Jana KAPE 2’08.48 1
2 630 De Coninck  Rune SGOL 2’10.53 1
3 9769 LOT VAN DER HEL SPRI 2’16.23 0
4 992 Valkeneers Emily KAPE 2’26.81 2
5 9697 NIENKE PASTOOR SPRI 2’40.89 0
6 9665 DE JONG ANNE ATLE 2’44.84 0
1379 Rombaut  Kato ESAK NG 3
1312 Roobol Indi* ESAK NG 1
1776 De Bruyn Jeleen KAPE NA 3
verspringen               Ben Dames  Uur=10:59
Reeks:1
1 644 Dua Jenthe KAPE 3.49m 1
2 1719 Berben Jana KAPE 3.24m 1
3 1206 Nijssen Tessa* ESAK 3.16m 2
4 1035 Peeters Kaat ESAK 3.12m 1
5 9768 LONNE MALLENS SPRI 3.00m 0
6 9697 NIENKE PASTOOR SPRI 2.99m 0
7 1334 Schroder Silke KAPE 2.95m 1
8 9769 LOT VAN DER HEL SPRI 2.90m 0
9 473 Vermeulen Heleen KAPE 2.86m 1
10 642 Pinxteren  Tine SGOL 2.80m 1
11 9696 ANNIEK BLOEMERS SPRI 2.73m 0
12 992 Valkeneers Emily KAPE 2.63m 2
13 9695 MEIKE DINGENOUTS SPRI 2.46m 0
14 661 Geens Elise SGOL 2.43m 1
15 1379 Rombaut  Kato ESAK 2.40m 3
16 9665 DE JONG ANNE ATLE 2.19m 0
17 9862 PEETOOM NOVA ESAK 2.05m 0
18 1776 De Bruyn Jeleen KAPE 2.02m 3
9694 PLEUN HECTOR SPRI NG 0
1312 Roobol Indi* ESAK NG 1
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=11:55
Reeks:1
1 1719 Berben Jana KAPE 20.86m 1
2 9768 LONNE MALLENS SPRI 19.54m 0
3 1206 Nijssen Tessa* ESAK 18.64m 2
4 473 Vermeulen Heleen KAPE 16.56m 1
5 1334 Schroder Silke KAPE 16.45m 1
6 1035 Peeters Kaat ESAK 15.50m 1
7 9696 ANNIEK BLOEMERS SPRI 13.31m 0
8 9695 MEIKE DINGENOUTS SPRI 12.81m 0
9 992 Valkeneers Emily KAPE 12.71m 2
10 9769 LOT VAN DER HEL SPRI 12.47m 0
11 644 Dua Jenthe KAPE 12.34m 1
12 9697 NIENKE PASTOOR SPRI 12.10m 0
13 1379 Rombaut  Kato ESAK 10.10m 3
14 642 Pinxteren  Tine SGOL 9.52m 1
15 9665 DE JONG ANNE ATLE 7.02m 0
16 1776 De Bruyn Jeleen KAPE 5.90m 3
17 9862 PEETOOM NOVA ESAK 5.84m 0
9694 PLEUN HECTOR SPRI NG 0
1312 Roobol Indi* ESAK NG 1
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:02
Reeks:1
1 9784 TIJN MALLENS SPRI 9.31 0
2 4444 Verhulst  Bent SGOL 9.82 99
3 9668 DE ROON JELLE ATLE 9.87 0
4 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 10.10 0
5 9788 JASPER VAN EIJMEREN SPRI 10.32 0
6 9786 JOERI VAN GILS SPRI 10.73 0
7 9787 SANDER DOODEWAARD SPRI 10.78 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:02
Reeks:2
1 4266 Vermeulen Lander KAPE 9.46 99
2 9792 JANNES VAN DE BROEK SPRI 9.91 0
3 9790 DAAN HOOGERS SPRI 10.05 0
4 9669 VAN DER POL SAM ALTE 10.11 0
5 9789 JAKE VAN KOK SPRI 10.92 0
6 9791 JAIR VAN WINKEL SPRI 11.24 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:02
Reeks:3
1 9795 JOCHEM HOLLEMAN SPRI 9.43 0
2 9796 SVEN DE ROOS SPRI 9.44 0
3 5420 Bauwens  Jonathan SGOL 10.05 99
4 9794 TAREK SAKHI SPRI 10.53 0
5 9670 VAN DONGEN QUIRIJN ATLE 11.66 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:02
Reeks:4
1 9827 MAX  SNIJDERS SPRI 8.96 0
2 5629 ROSSEELS YANNICK KAPE 9.46 0
3 9798 DAVID THOMASSEN SPRI 10.08 0
4 9800 LOEK GIJZEN SPRI 10.31 0
5 9797 JEROEN TEUNIS SPRI 10.50 0
6 9650 JORIS MERTENS DJA 11.51 0
1000 meter                Pup Heren  Uur=17:18
Reeks:1
1 9827 MAX  SNIJDERS SPRI 3’31.93 0
2 9668 DE ROON JELLE ATLE 3’35.80 0
3 9788 JASPER VAN EIJMEREN SPRI 3’36.38 0
4 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 3’40.61 0
5 4266 Vermeulen Lander KAPE 3’44.01 99
6 9784 TIJN MALLENS SPRI 3’45.57 0
7 4444 Verhulst  Bent SGOL 3’51.53 99
8 9787 SANDER DOODEWAARD SPRI 3’57.76 0
9 9786 JOERI VAN GILS SPRI 4’03.36 0
10 9790 DAAN HOOGERS SPRI 4’12.17 0
11 9789 JAKE VAN KOK SPRI 4’33.63 0
1000 meter                Pup Heren  Uur=17:18
Reeks:2
1 5629 ROSSEELS YANNICK KAPE 3’37.56 0
2 9798 DAVID THOMASSEN SPRI 3’53.34 0
3 9800 LOEK GIJZEN SPRI 3’54.29 0
4 9650 JORIS MERTENS DJA 4’02.58 0
5 9795 JOCHEM HOLLEMAN SPRI 4’03.82 0
6 9791 JAIR VAN WINKEL SPRI 4’09.32 0
7 9669 VAN DER POL SAM ALTE 4’13.99 0
8 9796 SVEN DE ROOS SPRI 4’14.96 0
9 9797 JEROEN TEUNIS SPRI 4’15.24 0
10 9670 VAN DONGEN QUIRIJN ATLE 5’48.82 0
9792 JANNES VAN DE BROEK SPRI NG 0
4105 Berben Milan KAPE NG 99
9794 TAREK SAKHI SPRI NA 0
verspringen               Pup Heren  Uur=12:11
Reeks:1
1 9795 JOCHEM HOLLEMAN SPRI 4.08m 0
2 9784 TIJN MALLENS SPRI 4.05m 0
3 9827 MAX  SNIJDERS SPRI 3.89m 0
4 9668 DE ROON JELLE ATLE 3.77m 0
5 9796 SVEN DE ROOS SPRI 3.72m 0
6 9794 TAREK SAKHI SPRI 3.69m 0
7 9792 JANNES VAN DE BROEK SPRI 3.56m 0
8 9669 VAN DER POL SAM ALTE 3.50m 0
9 4444 Verhulst  Bent SGOL 3.46m 99
10 4266 Vermeulen Lander KAPE 3.43m 99
11 9788 JASPER VAN EIJMEREN SPRI 3.40m 0
12 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 3.35m 0
13 9800 LOEK GIJZEN SPRI 3.34m 0
14 9787 SANDER DOODEWAARD SPRI 3.26m 0
15 9790 DAAN HOOGERS SPRI 3.23m 0
16 9798 DAVID THOMASSEN SPRI 3.17m 0
17 9786 JOERI VAN GILS SPRI 3.15m 0
18 9797 JEROEN TEUNIS SPRI 3.08m 0
19 9670 VAN DONGEN QUIRIJN ATLE 2.83m 0
20 9789 JAKE VAN KOK SPRI 2.74m 0
21 9791 JAIR VAN WINKEL SPRI 2.27m 0
22 5420 Bauwens  Jonathan SGOL 2.18m 99
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren  Uur=15:36
Reeks:1
1 9795 JOCHEM HOLLEMAN SPRI 8.75m 0
2 9669 VAN DER POL SAM ALTE 8.46m 0
3 9784 TIJN MALLENS SPRI 8.34m 0
4 9827 MAX  SNIJDERS SPRI 7.32m 0
5 4266 Vermeulen Lander KAPE 7.14m 99
6 9796 SVEN DE ROOS SPRI 7.13m 0
7 9790 DAAN HOOGERS SPRI 6.85m 0
8 9668 DE ROON JELLE ATLE 6.17m 0
9 9670 VAN DONGEN QUIRIJN ATLE 5.81m 0
10 4444 Verhulst  Bent SGOL 5.81m 99
11 4104 Peirelinck Koen-jr KAPE 5.71m 0
12 9792 JANNES VAN DE BROEK SPRI 5.64m 0
13 9787 SANDER DOODEWAARD SPRI 5.62m 0
14 9794 TAREK SAKHI SPRI 5.45m 0
15 9800 LOEK GIJZEN SPRI 5.40m 0
16 9798 DAVID THOMASSEN SPRI 5.30m 0
17 9788 JASPER VAN EIJMEREN SPRI 5.23m 0
18 9797 JEROEN TEUNIS SPRI 4.97m 0
19 9786 JOERI VAN GILS SPRI 4.92m 0
20 9789 JAKE VAN KOK SPRI 4.53m 0
21 9791 JAIR VAN WINKEL SPRI 3.79m 0
22 5420 Bauwens  Jonathan SGOL 3.05m 99
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:37
Reeks:1
1 4480 Geussens Lore ESAK 9.93 0
2 9772 FAITH ROOM SPRI 9.98 0
3 9771 ZOE ZWAAL SPRI 10.45 0
4 9773 SAM LIPS SPRI 10.49 0
5 9770 PLEUN HUTTEN SPRI 10.52 0
4050 De Ceulaer Julie SGOL NG 99
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:37
Reeks:2
1 4641 Nijssen Kim* ESAK 9.52 99
2 4075 Van Heirzeele Rekha SGOL 9.65 99
3 9777 BRITT VAN DRIEL SPRI 9.82 0
4 9776 BABETTE BAKERMANS SPRI 9.92 0
5 9775 FLOOR VD BURG SPRI 10.21 0
6 4459 Peeters Sille ESAK 10.37 99
7 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 10.67 0
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:37
Reeks:3
1 4759 Driesen Hanneke ESAK 9.30 99
2 9864 SEVERINE ARTOIS KAPE 9.60 0
3 4072 Van De Velde Ilka SGOL 10.09 99
4 9780 ELINE RIJZENGA SPRI 10.24 0
5 9779 DEMI VAN OUTHEUSDEN SPRI 10.82 0
6 9667 BEVERWIJK MAXIME ATLE 10.84 0
7 9778 ANNA RAU SPRI 12.07 0
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:37
Reeks:4
1 9782 ISABELLE SPIERBURG SPRI 9.87 0
2 9774 LEXI KUIJS SPRI 10.00 0
3 9783 PUCK VAN DONSELAAR SPRI 10.18 0
4 4045 Baetens Rani SGOL 10.37 99
5 9781 HANNE KLOEK SPRI 11.64 0
6 5279 SOFIE VINCK ESAK 11.86 0
1000 meter                Pup Dames  Uur=16:59
Reeks:1
1 9771 ZOE ZWAAL SPRI 3’46.54 0
2 9776 BABETTE BAKERMANS SPRI 3’52.45 0
3 4459 Peeters Sille ESAK 3’57.80 99
4 4480 Geussens Lore ESAK 4’01.46 0
5 9773 SAM LIPS SPRI 4’02.64 0
6 9774 LEXI KUIJS SPRI 4’03.72 0
7 9772 FAITH ROOM SPRI 4’08.05 0
8 9770 PLEUN HUTTEN SPRI 4’13.27 0
9 9775 FLOOR VD BURG SPRI 4’13.42 0
10 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 4’13.63 0
11 9667 BEVERWIJK MAXIME ATLE 4’37.52 0
12 4075 Van Heirzeele Rekha SGOL 5’04.09 99
1000 meter                Pup Dames  Uur=16:59
Reeks:2
1 4759 Driesen Hanneke ESAK 3’34.70 99
2 9782 ISABELLE SPIERBURG SPRI 3’35.14 0
3 4641 Nijssen Kim* ESAK 3’35.82 99
4 4045 Baetens Rani SGOL 3’50.96 99
5 9783 PUCK VAN DONSELAAR SPRI 3’57.86 0
6 9864 SEVERINE ARTOIS KAPE 4’03.63 0
7 9781 HANNE KLOEK SPRI 4’10.01 0
8 9777 BRITT VAN DRIEL SPRI 4’36.32 0
9 4072 Van De Velde Ilka SGOL 4’37.46 99
10 9779 DEMI VAN OUTHEUSDEN SPRI 4’51.51 0
11 9778 ANNA RAU SPRI 4’56.38 0
12 5279 SOFIE VINCK ESAK 5’01.85 0
9780 ELINE RIJZENGA SPRI NA 0
verspringen               Pup Dames  Uur=11:06
Reeks:1
1 4641 Nijssen Kim* ESAK 3.78m 99
2 4480 Geussens Lore ESAK 3.48m 0
3 9776 BABETTE BAKERMANS SPRI 3.38m 0
4 9783 PUCK VAN DONSELAAR SPRI 3.36m 0
5 4459 Peeters Sille ESAK 3.33m 99
6 9777 BRITT VAN DRIEL SPRI 3.21m 0
7 9772 FAITH ROOM SPRI 3.19m 0
8 9771 ZOE ZWAAL SPRI 3.16m 0
9 9782 ISABELLE SPIERBURG SPRI 3.13m 0
10 9774 LEXI KUIJS SPRI 3.13m 0
11 9770 PLEUN HUTTEN SPRI 3.11m 0
12 9775 FLOOR VD BURG SPRI 3.10m 0
13 4075 Van Heirzeele Rekha SGOL 3.08m 99
14 9780 ELINE RIJZENGA SPRI 3.08m 0
15 9864 SEVERINE ARTOIS KAPE 3.04m 0
16 4072 Van De Velde Ilka SGOL 2.95m 99
17 9667 BEVERWIJK MAXIME ATLE 2.79m 0
18 9779 DEMI VAN OUTHEUSDEN SPRI 2.79m 0
19 9773 SAM LIPS SPRI 2.76m 0
20 9778 ANNA RAU SPRI 2.59m 0
21 5279 SOFIE VINCK ESAK 2.41m 0
22 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 2.29m 0
23 9781 HANNE KLOEK SPRI 2.23m 0
24 4050 De Ceulaer Julie SGOL 1.88m 99
4759 Driesen Hanneke ESAK NG 99
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=14:07
Reeks:1
1 9774 LEXI KUIJS SPRI 7.04m 0
2 9771 ZOE ZWAAL SPRI 6.99m 0
3 4075 Van Heirzeele Rekha SGOL 6.87m 99
4 9772 FAITH ROOM SPRI 6.82m 0
5 4641 Nijssen Kim* ESAK 6.80m 99
6 4759 Driesen Hanneke ESAK 6.77m 99
7 4480 Geussens Lore ESAK 6.56m 0
8 9777 BRITT VAN DRIEL SPRI 6.52m 0
9 9775 FLOOR VD BURG SPRI 6.30m 0
10 9776 BABETTE BAKERMANS SPRI 6.09m 0
11 4045 Baetens Rani SGOL 5.80m 99
12 9864 SEVERINE ARTOIS KAPE 5.79m 0
13 9782 ISABELLE SPIERBURG SPRI 5.60m 0
14 9770 PLEUN HUTTEN SPRI 5.55m 0
15 4459 Peeters Sille ESAK 5.51m 99
16 9667 BEVERWIJK MAXIME ATLE 5.44m 0
17 9779 DEMI VAN OUTHEUSDEN SPRI 5.32m 0
18 9783 PUCK VAN DONSELAAR SPRI 5.30m 0
19 9780 ELINE RIJZENGA SPRI 5.28m 0
20 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 4.89m 0
21 4050 De Ceulaer Julie SGOL 4.84m 99
22 9773 SAM LIPS SPRI 4.47m 0
23 4072 Van De Velde Ilka SGOL 4.15m 99
24 5279 SOFIE VINCK ESAK 3.88m 0
25 9778 ANNA RAU SPRI 3.61m 0
26 9781 HANNE KLOEK SPRI 3.16m 0
80 meter                  Min Heren  Uur=16:08
Reeks:1
1 8205 Verbiest Wout* ESAK 11.39 97
2 9818 FREEK VD WEERD SPRI 12.10 0
3 9820 BOUDEWIJN COENENGRACHT SPRI 12.74 0
4 7865 Eykens Remy KAPE 12.81 97
5 9865 MERCKX MICHA SGOL 12.99 0
6 9815 TIM BURGER SPRI 13.00 0
7 9674 VAN DER POL PIM ATLE 13.03 0
80 meter                  Min Heren  Uur=16:08
Reeks:2
1 9819 FREEK VAN BLERCK SPRI 11.87 0
2 7253 Folens Joren KAPE 12.02 98
3 9821 LARS DINGENOUTS SPRI 12.43 0
4 9676 VERHEUGD NIELS ATLE 12.54 0
5 7395 Van Thillo Glenn KAPE 13.36 98
80 meter                  Min Heren  Uur=16:08
Reeks:3
1 9824 PHILIP REKKERS SPRI 11.48 0
2 7394 Vermeulen Jochem KAPE 11.95 98
3 7938 Beirens Maarten SGOL 12.43 98
4 9677 POLS GLENN ATLE 12.73 0
5 7995 Richter Jordi KAPE 13.24 98
6 7980 STELTER MO KAPE 13.63 97
80 meter                  Min Heren  Uur=16:08
Reeks:4
1 9678 DALENBERG LEKAN ATLE 11.50 0
2 7482 Van Den Eynden Jordi KAPE 11.67 98
3 9828 THOMAS WILLEKE SPRI 11.91 0
4 7579 Van de Velde  Nick SGOL 11.98 98
5 8581 ALEXANDER BLANKERS ESAK 12.14 0
6 7602 Raaffels Corneel KAPE 13.31 98
1000 meter                Min Heren  Uur=18:00
Reeks:1
1 9818 FREEK VD WEERD SPRI 3’20.33 0
2 7253 Folens Joren KAPE 3’26.78 98
3 9675 ALTENA SYBREN ATLE 3’28.14 0
4 9815 TIM BURGER SPRI 3’33.89 0
5 9674 VAN DER POL PIM ATLE 3’44.16 0
6 7980 STELTER MO KAPE 3’46.49 97
7 9865 MERCKX MICHA SGOL 3’50.24 0
8 7395 Van Thillo Glenn KAPE 4’12.13 98
9819 FREEK VAN BLERCK SPRI NG 0
1000 meter                Min Heren  Uur=18:00
Reeks:2
1 7394 Vermeulen Jochem KAPE 3’10.77 98
2 7764 De Rycke Vince KAPE 3’11.25 98
3 9828 THOMAS WILLEKE SPRI 3’34.89 0
4 9821 LARS DINGENOUTS SPRI 3’41.52 0
5 7602 Raaffels Corneel KAPE 3’43.79 98
6 7579 Van de Velde  Nick SGOL 3’57.30 98
7 7938 Beirens Maarten SGOL 4’06.04 98
8 9676 VERHEUGD NIELS ATLE 4’08.02 0
verspringen               Min Heren  Uur=16:54
Reeks:1
1 9819 FREEK VAN BLERCK SPRI 4.61m 0
2 9678 DALENBERG LEKAN ATLE 4.45m 0
3 7482 Van Den Eynden Jordi KAPE 4.35m 98
4 9824 PHILIP REKKERS SPRI 4.09m 0
5 9818 FREEK VD WEERD SPRI 4.00m 0
6 8205 Verbiest Wout* ESAK 4.00m 97
7 7253 Folens Joren KAPE 3.92m 98
8 9825 THOMAS SULKERS SPRI 3.84m 0
9 7394 Vermeulen Jochem KAPE 3.79m 98
10 7995 Richter Jordi KAPE 3.71m 98
11 9820 BOUDEWIJN COENENGRACHT SPRI 3.70m 0
12 8581 ALEXANDER BLANKERS ESAK 3.63m 0
13 7865 Eykens Remy KAPE 3.63m 97
14 9674 VAN DER POL PIM ATLE 3.63m 0
15 9815 TIM BURGER SPRI 3.54m 0
16 7579 Van de Velde  Nick SGOL 3.53m 98
17 9822 STIJN DE LAAT SPRI 3.45m 0
18 7395 Van Thillo Glenn KAPE 3.43m 98
19 7938 Beirens Maarten SGOL 3.34m 98
20 7602 Raaffels Corneel KAPE 3.29m 98
21 9677 POLS GLENN ATLE 3.28m 0
22 9821 LARS DINGENOUTS SPRI 3.25m 0
23 9865 MERCKX MICHA SGOL 3.12m 0
24 9675 ALTENA SYBREN ATLE 3.03m 0
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=10:46
Reeks:1
1 9825 THOMAS SULKERS SPRI 10.57m 0
2 9816 VICTOR VD HECKE SPRI 7.93m 0
3 9678 DALENBERG LEKAN ATLE 7.43m 0
4 9677 POLS GLENN ATLE 6.97m 0
5 9676 VERHEUGD NIELS ATLE 6.78m 0
6 7865 Eykens Remy KAPE 6.76m 97
7 9822 STIJN DE LAAT SPRI 6.57m 0
8 8581 ALEXANDER BLANKERS ESAK 6.52m 0
9 7980 STELTER MO KAPE 5.86m 97
10 9865 MERCKX MICHA SGOL 5.84m 0
11 7995 Richter Jordi KAPE 5.72m 98
12 9675 ALTENA SYBREN ATLE 5.65m 0
13 7579 Van de Velde  Nick SGOL 4.48m 98
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=12:47
Reeks:1
1 9825 THOMAS SULKERS SPRI 30.45m 0
2 9678 DALENBERG LEKAN ATLE 28.40m 0
3 7865 Eykens Remy KAPE 21.22m 97
4 7394 Vermeulen Jochem KAPE 19.86m 98
5 7980 STELTER MO KAPE 19.81m 97
6 9816 VICTOR VD HECKE SPRI 18.60m 0
7 8581 ALEXANDER BLANKERS ESAK 18.12m 0
8 9865 MERCKX MICHA SGOL 17.78m 0
9 7253 Folens Joren KAPE 17.45m 98
10 9674 VAN DER POL PIM ATLE 17.35m 0
11 9676 VERHEUGD NIELS ATLE 17.27m 0
12 9675 ALTENA SYBREN ATLE 17.20m 0
13 9677 POLS GLENN ATLE 16.57m 0
14 7602 Raaffels Corneel KAPE 13.30m 98
7995 Richter Jordi KAPE GP 98
9822 STIJN DE LAAT SPRI GP 0
80 meter                  Min Dames  Uur=13:46
Reeks:1
1 7020 Van Laer Emma KAPE 11.09 98
2 9802 ANDREA JARA GRIJALBA SPRI 11.93 0
3 9647 VAN DE BERGHE IRENE SPRI 12.39 0
4 9671 BEVERWIJK DOMINIQUE ATLE 13.03 0
5 6968 Stevens Utti KAPE 13.48 98
6 9801 MAUD BAKERMANS SPRI 13.69 0
7 7482 Coenraerds Tiba ESAK 14.10 98
9799 VERA HARTMAN SPRI NG 0
80 meter                  Min Dames  Uur=13:46
Reeks:2
1 7468 Hanssens Marie ESAK 11.50 98
2 9804 MYRTHE VAN WINKEL SPRI 12.83 0
3 8063 Van Camp Clara SGOL 12.84 97
4 9672 FLIPSEN INDY ATLE 13.09 0
5 9805 KIM JANSEN SPRI 13.85 0
6 9808 LYNDA LAMMERSE SPRI 13.99 0
9806 ISABEL RAYMAKERS SPRI NG 0
80 meter                  Min Dames  Uur=13:46
Reeks:3
1 7755 Akkermans Lize ESAK 11.63 97
2 9810 ANNE DINGENOUTS SPRI 12.26 0
3 7113 Denis Jolien KAPE 12.82 97
4 8003 Van Den Eynden Tina KAPE 12.99 97
5 7099 Broeckx Ellen SGOL 13.36 98
9814 MAUD MOSSELMAN SPRI NG 0
9809 ELIEN GELLING SPRI NG 0
9673 HAARBOSCH MEIKE ATLE NG 0
1000 meter                Min Dames  Uur=17:46
Reeks:1
1 7020 Van Laer Emma KAPE 3’18.37 98
2 7113 Denis Jolien KAPE 3’19.95 97
3 8048 Nuyes Kirsten KAPE 3’21.05 97
4 7468 Hanssens Marie ESAK 3’31.77 98
5 7616 Nijssen Fiona* ESAK 3’43.72 97
6 9672 FLIPSEN INDY ATLE 3’43.91 0
7 9802 ANDREA JARA GRIJALBA SPRI 3’50.69 0
8 9647 VAN DE BERGHE IRENE SPRI 3’57.45 0
9 8063 Van Camp Clara SGOL 4’19.02 97
10 7099 Broeckx Ellen SGOL 4’23.29 98
11 9811 ANNE HUIJSMANS SPRI 4’26.48 0
12 9814 MAUD MOSSELMAN SPRI 4’39.54 0
9799 VERA HARTMAN SPRI NG 0
9671 BEVERWIJK DOMINIQUE ATLE NG 0
verspringen               Min Dames  Uur=16:08
Reeks:1
1 7020 Van Laer Emma KAPE 4.41m 98
2 7468 Hanssens Marie ESAK 4.39m 98
3 7755 Akkermans Lize ESAK 4.25m 97
4 7110 Pinxteren Lynn SGOL 3.93m 97
5 9804 MYRTHE VAN WINKEL SPRI 3.68m 0
6 7616 Nijssen Fiona* ESAK 3.63m 97
7 9672 FLIPSEN INDY ATLE 3.45m 0
8 7099 Broeckx Ellen SGOL 3.42m 98
9 7482 Coenraerds Tiba ESAK 3.37m 98
10 9810 ANNE DINGENOUTS SPRI 3.34m 0
11 9802 ANDREA JARA GRIJALBA SPRI 3.23m 0
12 9801 MAUD BAKERMANS SPRI 3.18m 0
13 9671 BEVERWIJK DOMINIQUE ATLE 3.14m 0
14 9647 VAN DE BERGHE IRENE SPRI 3.10m 0
15 6968 Stevens Utti KAPE 3.09m 98
16 8003 Van Den Eynden Tina KAPE 3.06m 97
17 8063 Van Camp Clara SGOL 3.02m 97
18 9808 LYNDA LAMMERSE SPRI 2.86m 0
19 9805 KIM JANSEN SPRI 2.70m 0
20 9651 MAUD BASTIAANSEN DJA 2.67m 0
9814 MAUD MOSSELMAN SPRI NG 0
9809 ELIEN GELLING SPRI NG 0
9806 ISABEL RAYMAKERS SPRI NG 0
9799 VERA HARTMAN SPRI NG 0
speerwerpen 400g          Min Dames  Uur=11:26
Reeks:1
1 9810 ANNE DINGENOUTS SPRI 18.78m 0
2 7110 Pinxteren Lynn SGOL 17.43m 97
3 9801 MAUD BAKERMANS SPRI 17.42m 0
4 6968 Stevens Utti KAPE 15.50m 98
5 7616 Nijssen Fiona* ESAK 15.11m 97
6 8003 Van Den Eynden Tina KAPE 13.39m 97
7 7482 Coenraerds Tiba ESAK 13.24m 98
8 9803 MALIN VAN WEERDENBRUG SPRI 12.79m 0
9 9651 MAUD BASTIAANSEN DJA 12.25m 0
10 9812 INGE VAN GELDER SPRI 12.11m 0
11 9672 FLIPSEN INDY ATLE 12.00m 0
12 9808 LYNDA LAMMERSE SPRI 11.20m 0
13 9811 ANNE HUIJSMANS SPRI 10.91m 0
14 9829 HISKE VAN HET VEER SPRI 10.63m 0
15 7755 Akkermans Lize ESAK 9.72m 97
16 8063 Van Camp Clara SGOL 8.70m 97
17 9805 KIM JANSEN SPRI 8.69m 0
18 9814 MAUD MOSSELMAN SPRI 8.46m 0
19 9671 BEVERWIJK DOMINIQUE ATLE 7.59m 0
9673 HAARBOSCH MEIKE ATLE NG 0
9813 AMBER VAN MALSEN SPRI NG 0
9809 ELIEN GELLING SPRI NG 0
9807 KIRSTEN SULKERS SPRI NG 0
9799 VERA HARTMAN SPRI NG 0
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=11:49
Reeks:1
1 7110 Pinxteren Lynn SGOL 23.24m 97
2 9812 INGE VAN GELDER SPRI 18.02m 0
3 7616 Nijssen Fiona* ESAK 17.40m 97
4 7755 Akkermans Lize ESAK 15.53m 97
5 9672 FLIPSEN INDY ATLE 15.40m 0
6 8003 Van Den Eynden Tina KAPE 15.11m 97
7 9804 MYRTHE VAN WINKEL SPRI 15.07m 0
8 9803 MALIN VAN WEERDENBRUG SPRI 14.57m 0
9 6968 Stevens Utti KAPE 14.35m 98
10 9829 HISKE VAN HET VEER SPRI 14.32m 0
11 9811 ANNE HUIJSMANS SPRI 14.08m 0
12 9651 MAUD BASTIAANSEN DJA 13.29m 0
13 7113 Denis Jolien KAPE 13.03m 97
14 7482 Coenraerds Tiba ESAK 12.18m 98
15 9802 ANDREA JARA GRIJALBA SPRI 10.51m 0
9673 HAARBOSCH MEIKE ATLE NG 0
9813 AMBER VAN MALSEN SPRI NG 0
9809 ELIEN GELLING SPRI NG 0
9807 KIRSTEN SULKERS SPRI NG 0
9806 ISABEL RAYMAKERS SPRI NG 0
100 meter                 Cad Heren  Uur=12:13
Reeks:1      Wind : -0.3
1 9681 VAN EERSEL CAS ATLE 13.81 0
2 9844 MORRIS VERLINDEN SPRI 13.92 0
3 9682 VAN KREVELEN DANA ATLE 14.07 0
4 780 De Backer Manuel* ESAK 14.34 96
5 1020 Emmerechts Greg KAPE 15.02 96
6 540 Van Hooydonck Pieter KAPE 15.05 96
9845 YOURI VAN PINXTEREN SPRI NG 0
100 meter                 Cad Heren  Uur=12:13
Reeks:2      Wind : 0.4
1 9847 KOEN BASTIAANSEN SPRI 11.90 0
2 877 Vinck Sam ESAK 12.13 95
3 850 Van Boven Jordy KAPE 12.87 95
4 9848 DANIEL KIL SPRI 12.97 0
683 Van Steenbrugge Brent KAPE NG 95
9683 VAN SCHIJNDEL JORDI ATLE NG 0
100 meter                 Cad Heren  Uur=12:13
Reeks:3      Wind : -0.6
1 9850 SANDER VAN DER WAALS SPRI 12.18 0
2 9849 THYMO REICHELT SPRI 12.29 0
3 9873 GORDEN KEVIN ESAK 12.47 0
4 9846 NINO DE MAAT SPRI 13.55 0
5 9684 KOKX JELLE ATLE 14.95 0
234 Baetens Joren KAPE NG 96
9686 MERTENS ROBIN ATLE NG 0
800 meter                 Cad Heren  Uur=18:49
Reeks:1
1 780 De Backer Manuel* ESAK 2’17.29 96
2 9846 NINO DE MAAT SPRI 2’18.82 0
3 9847 KOEN BASTIAANSEN SPRI 2’30.33 0
4 9842 YOURI VAN OUDHEUSDEN SPRI 2’34.68 0
5 9843 NIELS HUIJSMANS SPRI 2’35.65 0
6 9681 VAN EERSEL CAS ATLE 2’50.01 0
850 Van Boven Jordy KAPE NA 95
9845 YOURI VAN PINXTEREN SPRI NG 0
800 meter                 Cad Heren  Uur=18:49
Reeks:2
1 9849 THYMO REICHELT SPRI 2’20.68 0
2 9866 MATTHIAS VAN KEER KAPE 2’22.33 0
3 877 Vinck Sam ESAK 2’32.17 95
4 683 Van Steenbrugge Brent KAPE 2’32.84 95
5 540 Van Hooydonck Pieter KAPE 2’44.75 96
9685 FLIPSEN MARTIJN ATLE NG 0
9684 KOKX JELLE ATLE NG 0
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=15:21
Reeks:1
1 9848 DANIEL KIL SPRI 44.35m 0
2 9682 VAN KREVELEN DANA ATLE 39.98m 0
3 373 Van Laer Marnix KAPE 33.22m 95
4 850 Van Boven Jordy KAPE 31.41m 95
5 9683 VAN SCHIJNDEL JORDI ATLE 30.98m 0
6 9842 YOURI VAN OUDHEUSDEN SPRI 29.99m 0
7 9685 FLIPSEN MARTIJN ATLE 28.18m 0
8 9681 VAN EERSEL CAS ATLE 27.21m 0
9 540 Van Hooydonck Pieter KAPE 27.01m 96
10 683 Van Steenbrugge Brent KAPE 25.57m 95
11 9843 NIELS HUIJSMANS SPRI 25.49m 0
12 9840 MATHIJS VAN PLUIJM SPRI 24.79m 0
13 234 Baetens Joren KAPE 21.75m 96
14 1020 Emmerechts Greg KAPE 21.42m 96
15 780 De Backer Manuel* ESAK 17.58m 96
9850 SANDER VAN DER WAALS SPRI GP 0
9686 MERTENS ROBIN ATLE NG 0
9845 YOURI VAN PINXTEREN SPRI NG 0
9841 JESPER DEKKER SPRI NG 0
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=11:19
Reeks:1
1 9682 VAN KREVELEN DANA ATLE 10.49m 0
2 9842 YOURI VAN OUDHEUSDEN SPRI 10.28m 0
3 9848 DANIEL KIL SPRI 10.12m 0
4 373 Van Laer Marnix KAPE 9.84m 95
5 877 Vinck Sam ESAK 9.43m 95
6 9844 MORRIS VERLINDEN SPRI 9.08m 0
7 234 Baetens Joren KAPE 8.86m 96
8 850 Van Boven Jordy KAPE 8.78m 95
9 9873 GORDEN KEVIN ESAK 8.45m 0
10 9685 FLIPSEN MARTIJN ATLE 8.32m 0
11 9683 VAN SCHIJNDEL JORDI ATLE 8.31m 0
12 1020 Emmerechts Greg KAPE 6.01m 96
9841 JESPER DEKKER SPRI NG 0
683 Van Steenbrugge Brent KAPE NG 95
9686 MERTENS ROBIN ATLE NG 0
hoogspringen              Cad Heren  Uur=17:01
Reeks:1
1 9849 THYMO REICHELT SPRI 1.70m 0
2 9866 MATTHIAS VAN KEER KAPE 1.65m 0
3 9850 SANDER VAN DER WAALS SPRI 1.60m 0
4 9844 MORRIS VERLINDEN SPRI 1.55m 0
5 9847 KOEN BASTIAANSEN SPRI 1.50m 0
6 877 Vinck Sam ESAK 1.50m 95
7 1020 Emmerechts Greg KAPE 1.45m 96
8 9685 FLIPSEN MARTIJN ATLE 1.45m 0
9 9842 YOURI VAN OUDHEUSDEN SPRI 1.40m 0
9 780 De Backer Manuel* ESAK 1.40m 96
11 9681 VAN EERSEL CAS ATLE 1.35m 0
12 9683 VAN SCHIJNDEL JORDI ATLE 1.35m 0
13 9684 KOKX JELLE ATLE 1.20m 0
9682 VAN KREVELEN DANA ATLE GP 0
9686 MERTENS ROBIN ATLE NG 0
234 Baetens Joren KAPE NG 96
373 Van Laer Marnix KAPE NG 95
100 meter                 Cad Dames  Uur=12:39
Reeks:1      Wind : -0.2
1 245 Folens Merel KAPE 13.57 96
2 439 Van Bragt Sofie SGOL 14.04 96
3 696 Willaert Jente KAPE 14.76 95
4 474 Goossens Annechien SGOL 14.91 95
5 981 Verstappen Silke KAPE 15.12 95
6 868 Moens Marie ESAK 16.69 96
100 meter                 Cad Dames  Uur=12:39
Reeks:2      Wind : 0.2
1 9835 SOPHIE PHLIPART SPRI 14.22 0
2 438 Uyttendaele Eva SGOL 14.27 96
3 9657 SARA FRANKEN DJA 15.07 0
4 804 Jochems Caro ESAK 15.59 96
5 694 Tampere Hanne KAPE 15.76 95
1084 Willems Fien SGOL DIS 96
100 meter                 Cad Dames  Uur=12:39
Reeks:3      Wind : 1.1
1 642 Eykens Renee KAPE 13.67 96
2 9838 ESMEE DOENSE SPRI 14.27 0
3 9839 SUZANNE JONKERS SPRI 14.63 0
4 1169 JANA DE COCK ESAK 15.20 0
5 418 Baetens Donja SGOL 15.45 96
6 9659 NADINE VAN OOSTERHOUT DJA 15.89 0
7 573 De Rycke Karo KAPE 16.15 96
8 630 Van Hooijdonk Charlotte ESAK 16.62 96
800 meter                 Cad Dames  Uur=18:18
Reeks:1
1 696 Willaert Jente KAPE 2’40.63 95
2 9679 PEETERS CATHELIJN ATLE 2’41.77 0
3 439 Van Bragt Sofie SGOL 2’55.56 96
4 573 De Rycke Karo KAPE 3’04.80 96
9657 SARA FRANKEN DJA NG 0
868 Moens Marie ESAK NG 96
800 meter                 Cad Dames  Uur=18:18
Reeks:2
1 642 Eykens Renee KAPE 2’18.84 96
2 9838 ESMEE DOENSE SPRI 2’38.55 0
3 9680 VAN ZUNDERT SOFIE ATLE 2’58.34 0
4 438 Uyttendaele Eva SGOL 3’00.55 96
5 1084 Willems Fien SGOL 3’02.40 96
9655 LORI BASTIAANSEN DJA NG 0
9839 SUZANNE JONKERS SPRI NG 0
800 meter                 Cad Dames  Uur=18:18
Reeks:3
1 803 Hanssens Annelies ESAK 2’38.79 95
2 474 Goossens Annechien SGOL 3’07.40 95
3 804 Jochems Caro ESAK 3’11.13 96
4 1159 VERHOEVEN HANNELORE ESAK 3’18.09 0
5 868 Moens Marie ESAK 3’23.07 96
9658 EVELYN ROMBOUTS DJA NG 0
verspringen               Cad Dames  Uur=14:32
Reeks:1
1 245 Folens Merel KAPE 4.70m 96
2 803 Hanssens Annelies ESAK 4.65m 95
3 642 Eykens Renee KAPE 4.45m 96
4 439 Van Bragt Sofie SGOL 4.37m 96
5 9679 PEETERS CATHELIJN ATLE 4.30m 0
6 9835 SOPHIE PHLIPART SPRI 4.29m 0
7 9838 ESMEE DOENSE SPRI 4.27m 0
8 474 Goossens Annechien SGOL 4.13m 95
9 981 Verstappen Silke KAPE 3.90m 95
10 1159 VERHOEVEN HANNELORE ESAK 3.75m 0
11 696 Willaert Jente KAPE 3.69m 95
12 438 Uyttendaele Eva SGOL 3.67m 96
13 9657 SARA FRANKEN DJA 3.60m 0
14 804 Jochems Caro ESAK 3.59m 96
15 1084 Willems Fien SGOL 3.52m 96
16 9659 NADINE VAN OOSTERHOUT DJA 3.48m 0
17 418 Baetens Donja SGOL 3.47m 96
18 9658 EVELYN ROMBOUTS DJA 3.38m 0
19 868 Moens Marie ESAK 3.35m 96
20 1169 JANA DE COCK ESAK 3.22m 0
21 9655 LORI BASTIAANSEN DJA 3.18m 0
22 694 Tampere Hanne KAPE 3.18m 95
23 9680 VAN ZUNDERT SOFIE ATLE 3.09m 0
24 630 Van Hooijdonk Charlotte ESAK 2.97m 96
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=15:49
Reeks:1
1 245 Folens Merel KAPE 9.09m 96
2 9679 PEETERS CATHELIJN ATLE 8.25m 0
3 9838 ESMEE DOENSE SPRI 8.21m 0
4 1159 VERHOEVEN HANNELORE ESAK 8.00m 0
5 439 Van Bragt Sofie SGOL 7.71m 96
6 981 Verstappen Silke KAPE 7.39m 95
7 9654 ANOUK VAN DER VEEKEN DJA 7.37m 0
8 803 Hanssens Annelies ESAK 7.19m 95
9 9657 SARA FRANKEN DJA 6.74m 0
10 1169 JANA DE COCK ESAK 6.52m 0
11 474 Goossens Annechien SGOL 6.37m 95
12 696 Willaert Jente KAPE 6.07m 95
13 9655 LORI BASTIAANSEN DJA 5.83m 0
14 630 Van Hooijdonk Charlotte ESAK 5.67m 96
15 418 Baetens Donja SGOL 5.63m 96
16 9659 NADINE VAN OOSTERHOUT DJA 5.60m 0
17 9658 EVELYN ROMBOUTS DJA 5.26m 0
18 804 Jochems Caro ESAK 5.10m 96
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=11:23
Reeks:1
1 438 Uyttendaele Eva SGOL 25.53m 96
2 9838 ESMEE DOENSE SPRI 22.71m 0
3 9679 PEETERS CATHELIJN ATLE 19.96m 0
4 245 Folens Merel KAPE 19.74m 96
5 642 Eykens Renee KAPE 19.24m 96
6 9839 SUZANNE JONKERS SPRI 19.19m 0
7 9654 ANOUK VAN DER VEEKEN DJA 18.61m 0
8 981 Verstappen Silke KAPE 15.83m 95
9 868 Moens Marie ESAK 15.32m 96
10 9658 EVELYN ROMBOUTS DJA 14.75m 0
11 1084 Willems Fien SGOL 14.21m 96
12 1169 JANA DE COCK ESAK 13.79m 0
13 9655 LORI BASTIAANSEN DJA 12.15m 0
14 630 Van Hooijdonk Charlotte ESAK 10.69m 96
100 meter                 Sch Heren  Uur=11:14
Reeks:1      Wind : -0.3
1 2568 Janssens Kenji ESAK 12.57 93
2 9689 VAN EERSEL MENNO ATLE 12.71 0
3 2703 Verbraeken Tim KAPE 12.88 93
4 2245 Stevens Yannik KAPE 13.12 94
9853 PIOTR VAN DEN AKKER SPRI NG 0
100 meter                 Sch Heren  Uur=11:14
Reeks:2      Wind : -0.3
1 9693 KAI VAN DE WIEL SPRI 12.07 0
2 9875 GUEUTAL MAXIME KAPE 12.75 0
3 2661 Vanthillo Lander ESAK 14.46 93
2533 Van Apers Mattias ESAK NG 93
9690 ALTENA WILFRED ATLE NG 0
800 meter                 Sch Heren  Uur=18:47
Reeks:1
1 9693 KAI VAN DE WIEL SPRI 2’10.71 0
2 2703 Verbraeken Tim KAPE 2’23.63 93
3 9689 VAN EERSEL MENNO ATLE 2’24.46 0
4 2568 Janssens Kenji ESAK 2’30.94 93
5 2245 Stevens Yannik KAPE 2’34.28 94
9875 GUEUTAL MAXIME KAPE NG 0
800 meter                 Sch Heren  Uur=18:47
Reeks:2
1 2900 De Vos Thomas SGOL 2’18.04 94
2 2533 Van Apers Mattias ESAK 2’18.17 93
3 2661 Vanthillo Lander ESAK 2’23.16 93
2288 Van Laer Quinten KAPE NG 93
9690 ALTENA WILFRED ATLE NG 0
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=16:02
Reeks:1
1 9875 GUEUTAL MAXIME KAPE 42.60m 0
2 9693 KAI VAN DE WIEL SPRI 41.82m 0
3 2869 Den Haese Glenn KAPE 36.12m 93
4 2288 Van Laer Quinten KAPE 31.60m 93
5 2900 De Vos Thomas SGOL 29.38m 94
6 2533 Van Apers Mattias ESAK 26.60m 93
7 2568 Janssens Kenji ESAK 18.62m 93
9690 ALTENA WILFRED ATLE NG 0
9853 PIOTR VAN DEN AKKER SPRI NG 0
2245 Stevens Yannik KAPE NG 94
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren  Uur=14:39
Reeks:1
1 9875 GUEUTAL MAXIME KAPE 11.60m 0
2 2869 Den Haese Glenn KAPE 9.87m 93
3 2703 Verbraeken Tim KAPE 9.42m 93
4 2288 Van Laer Quinten KAPE 8.78m 93
5 2568 Janssens Kenji ESAK 8.60m 93
6 2533 Van Apers Mattias ESAK 7.64m 93
7 2661 Vanthillo Lander ESAK 7.55m 93
hoogspringen              Sch Heren  Uur=12:12
Reeks:1
1 2533 Van Apers Mattias ESAK 1.60m 93
2 2288 Van Laer Quinten KAPE 1.55m 93
3 2703 Verbraeken Tim KAPE 1.45m 93
4 2661 Vanthillo Lander ESAK 1.35m 93
100 meter                 Sch Dames  Uur=12:11
Reeks:1      Wind : 0.0
1 2601 Himpens Liesse KAPE 13.23 93
2 9660 SABINE MONDEN DJA 14.31 0
3 2284 De Ceulaer Stephanie SGOL 14.43 94
4 2615 Akkermans Hanne ESAK 14.97 94
5 9856 BIANCA SEMLER SPRI 15.18 0
6 9855 WIEKE PHILLIPPART SPRI 15.72 0
9854 EEFJE OVERGAAUW SPRI NG 0
100 meter                 Sch Dames  Uur=12:11
Reeks:2      Wind : -0.3
1 2290 Janssens Marijne SGOL 12.95 93
2 2557 Van Doren Jorien ESAK 15.32 94
3 2731 Emmerechts Laura KAPE 15.34 94
4 9687 TROMMELEN TESSA ATLE 15.38 0
5 9858 DYMPH DE BOER SPRI 16.08 0
9859 JET HAAN SPRI NG 0
9857 LIEVE VISSER SPRI NG 0
800 meter                 Sch Dames  Uur=18:50
Reeks:1
1 2467 Tampere Lotte KAPE 2’45.82 94
2 2615 Akkermans Hanne ESAK 3’09.00 94
3 2557 Van Doren Jorien ESAK 3’15.55 94
4 2290 Janssens Marijne SGOL 3’17.19 93
9855 WIEKE PHILLIPPART SPRI GP 0
speerwerpen 600g          Sch Dames  Uur=16:48
Reeks:1
1 2601 Himpens Liesse KAPE 22.72m 93
2 2466 De Bruyn Jelke KAPE 22.68m 94
3 9858 DYMPH DE BOER SPRI 19.95m 0
4 2467 Tampere Lotte KAPE 19.77m 94
5 2731 Emmerechts Laura KAPE 18.90m 94
6 2474 Van Schil Henrike ESAK 18.79m 94
7 9855 WIEKE PHILLIPPART SPRI 18.58m 0
8 9687 TROMMELEN TESSA ATLE 15.53m 0
9 2284 De Ceulaer Stephanie SGOL 14.03m 94
10 2477 De Bie Kim ESAK 13.48m 94
11 9856 BIANCA SEMLER SPRI 12.81m 0
9859 JET HAAN SPRI NG 0
9857 LIEVE VISSER SPRI NG 0
9854 EEFJE OVERGAAUW SPRI NG 0
kogelstoten 4,000kg       Sch Dames  Uur=13:23
Reeks:1
1 9660 SABINE MONDEN DJA 8.31m 0
2 2615 Akkermans Hanne ESAK 8.10m 94
3 2731 Emmerechts Laura KAPE 7.95m 94
4 2601 Himpens Liesse KAPE 7.92m 93
5 2557 Van Doren Jorien ESAK 7.76m 94
6 9688 VAN ZUNDERT HILDE ATLE 7.48m 0
7 2467 Tampere Lotte KAPE 7.07m 94
8 9687 TROMMELEN TESSA ATLE 6.53m 0
9 2477 De Bie Kim ESAK 6.48m 94
10 2290 Janssens Marijne SGOL 6.35m 93
11 2466 De Bruyn Jelke KAPE 6.34m 94
12 2474 Van Schil Henrike ESAK 6.28m 94
13 2284 De Ceulaer Stephanie SGOL 6.27m 94
hoogspringen              Sch Dames  Uur=11:31
Reeks:1
1 9688 VAN ZUNDERT HILDE ATLE 1.60m 0
2 2557 Van Doren Jorien ESAK 1.50m 94
3 2615 Akkermans Hanne ESAK 1.35m 94
3 2467 Tampere Lotte KAPE 1.35m 94
5 2731 Emmerechts Laura KAPE 1.35m 94
5 2601 Himpens Liesse KAPE 1.35m 93
7 2284 De Ceulaer Stephanie SGOL 1.35m 94
8 2466 De Bruyn Jelke KAPE 1.25m 94
100 meter                 JSM Heren  Uur=10:50
Reeks:1      Wind : 0.0
1 9874 OOMEN JOEY DJA 11.86 0
2 1588 Vermeiren Jonas SGOL 12.07 90
3 9642 NIELS HANEGRAAF DJA 12.56 0
4 376 Goeman Wim KAPE 12.75 91
5 9662 VAN KREVELEN ALEX ATLE 14.26 0
9851 DAMEN ALVAR SPRI NG 0
1903 ‘t Hart Pieter ESAK NG 90
100 meter                 JSM Heren  Uur=10:50
Reeks:2      Wind : 0.2
1 1466 Vanhaeren Tim KAPE 11.46 88
2 379 Neelen Rolf ESAK 12.16 92
3 1901 De Bie Dries ESAK 12.53 89
4 271 Dalle Sebastiaan SGOL 12.90 92
5 1589 Lemmens Glenn SGOL 13.13 90
2060 Pallemans Martin KAPE NG 86
1814 Spruijt Ben ESAK NG 86
1500 meter                JSM Heren  Uur=17:42
Reeks:1
1 9692 JONKERS GUIDO SPRI 4’10.20 0
2 1902 Spruijt Bart ESAK 4’24.08 85
3 1466 Vanhaeren Tim KAPE 4’25.43 88
4 2017 Bardyn Stefaan KAPE 4’37.02 86
5 1901 De Bie Dries ESAK 4’37.64 89
6 342 De Bie Wonne ESAK 4’50.09 92
7 9868 DEBUE JEROEN KAPE 4’55.45 0
8 1614 Schrauwen Bert KAPE 4’57.47 84
9 1588 Vermeiren Jonas SGOL 5’11.37 90
10 411 Dobbeleir Yannick KAPE 5’11.81 91
11 1589 Lemmens Glenn SGOL 5’14.29 90
12 9872 DE VOS MARC SGOL 5’18.85 0
13 379 Neelen Rolf ESAK 5’25.27 92
14 4736 Dure Willem SGOL 7’46.44 51
9879 GEUSSENS JORIS ESAK NG 0
2060 Pallemans Martin KAPE NG 86
271 Dalle Sebastiaan SGOL NG 92
1814 Spruijt Ben ESAK NG 86
1903 ‘t Hart Pieter ESAK NG 90
9851 DAMEN ALVAR SPRI NG 0
9852 TAMES PIETER SPRI NG 0
kogelstoten 7,260kg       JSM Heren  Uur=12:45
Reeks:1
1 6046 Van Den Eynden Peter KAPE 12.38m 67
2 1466 Vanhaeren Tim KAPE 11.43m 88
5 1614 Schrauwen Bert KAPE 10.67m 84
6 1901 De Bie Dries ESAK 10.43m 89
7 9868 DEBUE JEROEN KAPE 10.06m 0
10 1794 Rymenants Geert ESAK 8.65m 87
11 1589 Lemmens Glenn SGOL 8.51m 90
12 4580 De Ceulaer Wouter SGOL 8.30m 65
13 342 De Bie Wonne ESAK 8.24m 92
14 2017 Bardyn Stefaan KAPE 7.89m 86
15 1588 Vermeiren Jonas SGOL 7.41m 90
17 1902 Spruijt Bart ESAK 6.49m 85
18 9661 FLIPSEN JOHAN ATLE 6.36m 0
19 9867 COENRAEDS PETER ESAK 6.31m 0
9663 PEETERS RENE ATLE NG 0
2060 Pallemans Martin KAPE NG 86
discuswerpen 2,000kg      JSM Heren  Uur=16:30
Reeks:1
1 1466 Vanhaeren Tim KAPE 33.59m 88
2 9868 DEBUE JEROEN KAPE 32.42m 0
3 6046 Van Den Eynden Peter KAPE 28.08m 67
4 1614 Schrauwen Bert KAPE 28.04m 84
5 1901 De Bie Dries ESAK 27.80m 89
6 2017 Bardyn Stefaan KAPE 26.70m 86
7 1794 Rymenants Geert ESAK 21.87m 87
8 1589 Lemmens Glenn SGOL 21.75m 90
9 4736 Dure Willem SGOL 21.24m 51
10 9661 FLIPSEN JOHAN ATLE 20.27m 0
11 1588 Vermeiren Jonas SGOL 20.20m 90
12 4580 De Ceulaer Wouter SGOL 18.95m 65
9663 PEETERS RENE ATLE GP 0
376 Goeman Wim KAPE NG 91
1903 ‘t Hart Pieter ESAK NG 90
9851 DAMEN ALVAR SPRI NG 0
hoogspringen              JSM Heren  Uur=14:42
Reeks:1
1 9642 NIELS HANEGRAAF DJA 1.95m 0
2 9664 VAN GAGELDONK ATLE 1.90m 0
3 376 Goeman Wim KAPE 1.75m 91
4 9877 DE MAAT JELMER SPRI 1.75m 0
5 4580 De Ceulaer Wouter SGOL 1.60m 65
6 6046 Van Den Eynden Peter KAPE 1.60m 67
7 342 De Bie Wonne ESAK 1.55m 92
8 9661 FLIPSEN JOHAN ATLE 1.30m 0
9 1902 Spruijt Bart ESAK 1.30m 85
9662 VAN KREVELEN ALEX ATLE NG 0
2060 Pallemans Martin KAPE NG 86
1903 ‘t Hart Pieter ESAK NG 90
100 meter                 JSM Dames  Uur=10:55
Reeks:1      Wind : 0.0
1 1440 Ivo Kaat SGOL 13.50 90
2 1187 Louviaux Carmen KAPE 14.35 90
3 9643 ELLEN VERDAASDONK DJA 15.10 0
4 297 Richter Saraya KAPE 15.42 92
5 264 Boden Ellen ESAK 16.14 91
100 meter                 JSM Dames  Uur=10:55
Reeks:2      Wind : -0.1
1 1308 Bonte Laura KAPE 12.87 89
2 9644 INGE VERMEIREN DJA 14.13 0
3 9645 SUZANNE LAUWEN DJA 14.52 0
4 1272 Hens Veerle ESAK 15.91 83
5 1087 Sijsmans Liesbet SGOL 16.11 76
1500 meter                JSM Dames  Uur=17:31
Reeks:1
1 258 Hens Evy ESAK 5’10.88 91
2 1440 Ivo Kaat SGOL 5’28.67 90
3 2912 Michiels Carina KAPE 5’36.75 65
4 1087 Sijsmans Liesbet SGOL 5’42.53 76
5 1187 Louviaux Carmen KAPE 6’09.95 90
6 1108 Vervliet Jessika SGOL 6’17.86 79
7 9646 OOSTVOGELS JUDITH DJA 6’20.16 0
8 168 Vermersch Skrolan SGOL 6’23.05 92
9 264 Boden Ellen ESAK 6’23.13 91
10 281 De Bie Leen ESAK 6’27.29 91
11 1272 Hens Veerle ESAK 6’58.66 83
1308 Bonte Laura KAPE NG 89
9691 PETERS RIAN ATLE NG 0
kogelstoten 4,000kg       JSM Dames  Uur=12:28
Reeks:1
1 1667 Geussens Ariane ESAK 10.20m 90
2 1308 Bonte Laura KAPE 9.11m 89
3 1440 Ivo Kaat SGOL 7.89m 90
4 9644 INGE VERMEIREN DJA 7.82m 0
5 9869 DURE MARLEEN SGOL 7.76m 0
6 1187 Louviaux Carmen KAPE 7.67m 90
7 1444 Bardyn Liesbeth KAPE 7.29m 88
8 1272 Hens Veerle ESAK 7.23m 83
9 1098 Robinet Lotte SGOL 6.84m 90
10 1108 Vervliet Jessika SGOL 6.82m 79
11 1201 Schrauwen Annelies KAPE 6.73m 89
1444 Bardyn Liesbeth KAPE NG 88
9870 MONIQUE DENIS ESAK NG 0
discuswerpen 1,000kg      JSM Dames  Uur=16:24
Reeks:1
1 1667 Geussens Ariane ESAK 29.79m 90
2 297 Richter Saraya KAPE 28.98m 92
3 9878 VAN DEN KIEBOOM EVELINE SPRI 28.91m 0
4 383 Warrant Sophie SGOL 26.94m 92
5 1444 Bardyn Liesbeth KAPE 23.14m 88
6 9870 MONIQUE DENIS ESAK 22.97m 0
7 1108 Vervliet Jessika SGOL 20.63m 79
8 1440 Ivo Kaat SGOL 19.96m 90
9 1201 Schrauwen Annelies KAPE 18.98m 89
10 1098 Robinet Lotte SGOL 17.03m 90
11 1272 Hens Veerle ESAK 16.20m 83
12 9869 DURE MARLEEN SGOL 16.13m 0
13 281 De Bie Leen ESAK 15.59m 91
14 9643 ELLEN VERDAASDONK DJA 14.10m 0
15 1087 Sijsmans Liesbet SGOL 13.53m 76
16 168 Vermersch Skrolan SGOL 12.34m 92
9648 MARIA VERDAASDONK DJA NG 0
hoogspringen              JSM Dames  Uur=15:33
Reeks:1
1 9645 SUZANNE LAUWEN DJA 1.50m 0
2 259 Van Den Wyngaert Bo KAPE 1.45m 91
3 383 Warrant Sophie SGOL 1.40m 92
4 1444 Bardyn Liesbeth KAPE 1.40m 88
5 1308 Bonte Laura KAPE 1.40m 89
6 258 Hens Evy ESAK 1.35m 91
7 1667 Geussens Ariane ESAK 1.30m 90
9649 EVIE ROELANDS DJA NG 0
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=15:21
Reeks:1
1 379 Neelen Rolf ESAK 10.94m 92
2 376 Goeman Wim KAPE 10.73m 91
3 411 Dobbeleir Yannick KAPE 9.65m 91
4 271 Dalle Sebastiaan SGOL 9.29m 92
5 342 De Bie Wonne ESAK 8.24m 92
6 270 Schrauwen Jeroen KAPE 4.41m 91
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=14:55
Reeks:1
1 297 Richter Saraya KAPE 9.69m 92
2 383 Warrant Sophie SGOL 9.02m 92
3 259 Van Den Wyngaert Bo KAPE 6.79m 91
4 168 Vermersch Skrolan SGOL 6.44m 92
5 281 De Bie Leen ESAK 5.96m 91
6 264 Boden Ellen ESAK 4.45m 91
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=16:33
Reeks:1
1 379 Neelen Rolf ESAK 37.99m 92
2 411 Dobbeleir Yannick KAPE 26.54m 91
3 270 Schrauwen Jeroen KAPE 22.91m 91
4 271 Dalle Sebastiaan SGOL 22.61m 92
5 342 De Bie Wonne ESAK 20.47m 92
0 likes BENEGO-Cup , KAPE-meetings - archief #
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand