Uitslag Beker van Vlaanderen Masters Dames en Heren – Afdeling 2 A – 11.06.2017 – Kapellen
January 25, 2021 at 4:25 pm

Uitslag Beker van Vlaanderen Masters Dames en Heren – Afdeling 2 A – 11.06.2017 – Kapellen

Onze dames- en heren-masters ontvingen op zondag 11 juni hun leeftijdsgenoten van 11 andere Vlaamse clubs voor de “Beker van Vlaanderen Masters Dames en Heren” uit Afdeling 2 A op onze atletiekpiste in het gemeentepark te Kapellen. Voor OLSE Merksem was de overwinningén de promotie … voor onze KAPE-masters (helaas) de 11de plaats én de degradatie naar 3de afdeling.


Ondanks de wat tegenvallende uitslag, waarderen wij ten volle de inzet van al onze atleten. De dames werden zelfs ex-aequo 3de in hun rangschikking. Met een dikke proficiat voor ons vrouwenteam: Els Castelyns, Kristien Coddens, Veerle Dierckx, Veerle Feyaerts, Carina Michiels en Ingrid Van Giel. Maar ook onze heren hebben het beste van zichzelf gegeven: Dominic Declercq, Danny Gotink, Koen Mariën, Werner Philips, Stefan Toelants, Walter Van Boven, Dirk Vander Avert, Karel Van Huffel, Willy Van Wallendael en Bart Verhelst, waarvoor dank.


[shashin type=”album” id=”377″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

… meer foto’s van Gert Van Hoof en Jordy Van Boven in ons album.




En laat ons maar meteen even de loftrompet bovenhalen voor een geslaagde en sfeerrijke organisatie bij een uitstekend atletiekweertje, met dank aan al onze medewerkers, de scheidsrechters en juryleden én alle deelnemende clubs en hun atleten. Felicitaties voor winnaar OLSE dat promoveert naar 1ste afdeling … en een hartelijk weerzien met ATAC dat ons in 2018 vergezelt naar 3de afdeling. Ook in @tletiekleven – de online nieuwskrant van de Vlaamse Atletiekliga – werd het organisatorisch succes van deze interclub in het zonnetje gezet, samen met een verslag van deze atletieknamiddag: “De twee stijgers in die tweede Landelijke waren Olse Merksem in Kapellen en FLAC in Oudenaarde. In het groene Kapellen was Olse Merksem na een prima georganiseerde namiddag ongrijpbaar voor de tegenstand. De blauw-gelen domineerden van begin tot eind en telden een reuzenvoorsprong van 42 punten op AV Kontich-Aartselaar. Vedette van de middag werd evenwel Peter Vandekerckhove/ZWAT, die na een onderbreking van liefst… 16 jaar weer aansloot bij zijn uitstekende jeugdmeerkampprestaties. Peter mag zich na een sprong over 1m90 de nieuwe nationale M35-recordhouder noemen (was van Jeremy Joiris/DAMP: 1m87 in 2010). Ook onderaan in het klassement een Antwerps duo: thuisploeg Kapellen en ATAC verzamelden onvoldoende puntjes om de degradatie te vermijden.


De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.


EINDSTAND

1 OLSE Merksem 207
2 AVKA Kontich-Aartselaar 165
3 VMOL Mol 155
4 DCLA Leuven 152,5
5 VAC Vilvoorde 138
6 ZWAT Zwijndrecht 133
7 LYRA Lier 128
8 ABES Edegem 125
9 RCT Tienen 122
10 AVZK Booischot 120
11 KAPE 117,5
12 ATAC Turnhout 92



UITSLAG

100 meter                 Mas Dames  Uur=14:18
Reeks:1      Wind : 1.1
1 4295 Michiels Carina KAPE 16.13 65 6
2 4503 Dejongh Sandra DCLA 16.18 0 5
3 4518 De Mesmaeker Brigitte VAC 16.21 0 4
4 3968 Buyens Tineke ATAC 16.90 70 3
5 4258 Beullens Conny RCT 17.14 65 2
4468 Boeckx Nadine LYRA     NA 73 1
100 meter                 Mas Dames  Uur=14:18
Reeks:2      Wind : 0.6
1 4143 Obasohan Roselyn OLSE 14.50 72 13
2 3709 De Voegt Erna AVKA 15.00 62 11
3 3588 De Veuster Ilse AVZK 15.12 70 10
4 3428 De Smet Lies VMOL 15.70 79 9
5 3611 Claes Judy ZWAT 15.83 56 8
6 4106 Boydens Hilde ABES 16.04 67 7
100 meter                 Mas Heren  Uur=14:28
Reeks:1      Wind : -0.5
1 7096 Van Bogaert Jelle ZWAT 12.60 78 10
2 4896 Horemans Gerd VMOL 12.99 73 6
3 4712 Verelst Wim AVZK 13.24 68 5
4 7126 Emmen Erik** VAC 13.52 77 3
5 4774 Van Boven Walter KAPE 13.80 54 2
100 meter                 Mas Heren  Uur=14:28
Reeks:2      Wind : 0.6
1 5655 Melotte Johan AVKA 11.77 80 13
2 6494 Provo Tom LYRA 11.80 78 11
3 5709 De Smedt Serge ATAC 12.66 73 9
4 6280 Kinnaer Thijs RCT 12.84 80 8
5 7159 Pinter Nicolaas OLSE 12.92 0 7
6 5461 Punga David DCLA 13.27 73 4
800 meter                 Mas Dames  Uur=14:53
Reeks:1
1 3606 Van De Venster Christel OLSE 2’24.43 71 13
2 3858 Rahmé Mona DCLA 2’24.72 78 11
3 3338 Van Maele Heidi VAC 2’28.50 78 10
4 3310 Gillhaus Angelique AVZK 2’40.86 65 9
5 4227 Luyckx Tilly ABES 2’42.30 76 8
6 3695 Longin Sari RCT 2’49.68 77 7
7 3705 Andries Gerda AVKA 2’51.89 65 6
8 3430 Vandenberk Riet VMOL 2’52.37 69 5
9 4295 Michiels Carina KAPE 2’59.33 65 4
10 3877 Schoovaerts Anne-marie LYRA 3’13.46 68 3
11 3959 Caluwé Sonja ZWAT 3’26.23 53 2
1500 meter                Mas Dames  Uur=15:02
Reeks:1
1 4441 Claes An LYRA 5’02.27 82 13
2 3825 Debaets Corinne DCLA 5’18.88 63 11
3 4011 Jooris Inger RCT 5’26.05 81 10
4 3432 Bevan Sarah* VMOL 5’28.47 71 9
5 3818 Kempenaers Saskia VAC 5’40.49 73 8
6 4479 Van Giel Ingrid KAPE 5’44.52 61 7
7 4439 Joly Vanessa ABES 5’45.50 82 6
8 3605 Jochems Carine OLSE 5’53.07 71 5
9 4267 De Cauwer Kathleen ZWAT 5’55.30 81 4
10 3968 Buyens Tineke ATAC 6’07.26 70 3
11 4464 D’haene Katie AVKA 6’28.84 72 2
12 3313 Peeters Cindy AVZK 6’58.71 76 1
1500 meter                Mas Heren  Uur=15:22
Reeks:1
1 6014 Hellinx David AVKA 4’12.11 68 13
2 6276 Torbeyns Bert RCT 4’19.12 75 11
3 4898 Hendrickx Wannes VMOL 4’24.73 78 10
4 5892 Neefs Marc DCLA 4’28.72 65 9
5 5653 Tuffin Benjamin OLSE 4’31.71 77 8
6 6005 D’Hoogh Wout VAC 4’38.50 81 7
7 5982 Rohart Rudi LYRA 4’42.53 74 6
8 5411 Rooms Filip ZWAT 4’43.28 80 5
9 4715 Van Aelst Dirk AVZK 4’46.60 64 4
10 5917 Bicker Benny ABES 5’00.29 72 3
11 6033 Chody Christian ATAC 5’14.13 70 2
12 6651 Mariën Koen KAPE 6’01.94 72 1
200 meter                 Mas Dames  Uur=15:27
Reeks:1      Wind : 0.6
1 3403 Vanhellemont Anna DCLA 31.96 64 10
2 3523 Coddens Kristien KAPE 32.51 75 8
3 4406 Onzia Sandra ZWAT 32.77 72 7
4 4072 Peeters Joke ATAC 33.42 79 4
5 3962 Geerstman Christ’l AVKA 35.51 68 3
6 4488 Neirinck Ruth RCT 35.87 76 2
200 meter                 Mas Dames  Uur=15:27
Reeks:2      Wind : 0.0
1 3606 Van De Venster Christel OLSE 28.41 71 13
2 3588 De Veuster Ilse AVZK 30.99 70 11
3 4519 De Laet Kristel VAC 32.15 0 9
4 3428 De Smet Lies VMOL 32.81 79 6
5 4106 Boydens Hilde ABES 33.25 67 5
6 3875 De Gucht Hilde LYRA 37.32 68 1
400 meter                 Mas Heren  Uur=15:43
Reeks:1
1 5419 Banzadio Diakiese* ABES 54.06 76 11
2 5342 Rusch Sven VMOL 58.35 80 8
3 5882 Verhemeldonck Gino DCLA 59.21 79 6
4 6552 Van Kerckhoven Daniel VAC 59.41 61 5
5 7144 Van Huffel Karel KAPE 62.93 0 3
6 4716 Hoefkens Chris AVZK 69.67 66 1
400 meter                 Mas Heren  Uur=15:43
Reeks:2
1 6452 Van Minnebruggen Egwin AVKA 53.15 79 13
2 6494 Provo Tom LYRA 54.29 78 10
3 6280 Kinnaer Thijs RCT 56.02 80 9
4 6545 De Wilde Frederic ZWAT 58.94 81 7
5 7159 Pinter Nicolaas OLSE 60.02 0 4
6 5712 Swannet Kurt ATAC 66.14 66 2
3000 meter                Mas Dames  Uur=16:24
Reeks:1
1 3715 Veramme Heidi ZWAT 10’34.66 78 13
2 3338 Van Maele Heidi VAC 10’45.02 78 11
3 3694 De Cupere Katleen RCT 11’10.00 80 10
4 3531 Willekens Marijke DCLA 11’28.96 63 9
5 3314 Bosmans Ilse OLSE 11’59.18 71 8
6 3421 Meeus Elke VMOL 12’22.70 81 7
7 4456 Feyaerts Veerle KAPE 12’44.00 72 6
8 3538 Bastijns Nele ABES 12’45.69 79 5
9 3876 Mertens Sabine LYRA 12’56.51 77 4
10 4464 D’haene Katie AVKA 13’43.57 72 3
11 3307 Van De Water Geert AVZK 14’51.22 76 2
3000 meter                Mas Heren  Uur=16:40
Reeks:1
1 4702 Segers Davy DCLA 9’27.37 77 13
2 6073 Schroven Erik VAC 9’49.86 69 11
3 4886 Binnemans Koen VMOL 10’09.61 76 10
4 6488 Bervoets Bart ABES 10’26.08 70 9
5 4717 Heylen Bart AVZK 10’30.16 66 8
6 5608 De Bondt Walter AVKA 10’31.42 68 7
7 4705 Rooms Dieter OLSE 10’44.86 76 6
8 6479 Willems Tom ZWAT 10’49.39 68 5
9 5348 Meeuwsen Roger ATAC 10’56.03 61 4
10 5858 Verbruggen David LYRA 11’37.49 71 3
11 7073 Declercq Dominic KAPE 11’54.95 75 2
12 6137 D’haese Wim RCT 12’05.69 66 1
5000 meter                Mas Heren  Uur=17:05
Reeks:1
1 4706 Huybrechts Jurgen AVZK 16’12.65 78 13
2 6309 Goeyers Dirk VAC 16’16.46 81 11
3 5728 Vanden Bempt Hans DCLA 16’33.88 79 10
4 5854 Lieckens Bart LYRA 16’42.71 77 9
5 6887 Brynaert Dirk ZWAT 17’01.13 65 8
6 7048 Willems Diederik OLSE 17’03.15 77 7
7 5479 Mcnaughton Michael** AVKA 17’04.13 76 6
8 4897 Cools Stefaan VMOL 17’17.20 67 5
9 5126 Theuwissen Joost ABES 17’18.92 72 4
10 5478 Kerstens Michel ATAC 17’28.89 63 3
11 6138 Francart Joeri RCT 18’30.55 75 2
12 7070 Van Wallendael Willy KAPE 18’34.93 67 1
4 x 100 meter             Mas Dames  Uur=17:40
Reeks:1
1   AVZK                   60.95  11
3310 Gillhaus Angelique
3306 Crauwels Anja
3588 De Veuster Ilse
3313 Peeters Cindy
2   ABES                   61.84  9
4106 Boydens Hilde
3904 Cammaerts An
4439 Joly Vanessa
4227 Luyckx Tilly
3   KAPE                   62.44  6
4479 Van Giel Ingrid
4295 Michiels Carina
4456 Feyaerts Veerle
3523 Coddens Kristien
4   VAC                    62.98  5
4518 De Mesmaeker Brigitte
4519 De Laet Kristel
3818 Kempenaers Saskia
3338 Van Maele Heidi
5   ATAC                   65.64  2
4072 Peeters Joke
3968 Buyens Tineke
3821 Verrelst Martine
3820 Dockx Hilde
6   LYRA                   66.12  1
3875 De Gucht Hilde
3874 Crauwels Ann
3871 Bogers Ilse
4468 Boeckx Nadine
4 x 100 meter             Mas Dames  Uur=17:40
Reeks:2
1   OLSE                   56.30  13
4143 Obasohan Roselyn
3603 Lotthrinkx Nathalie**
4480 Truyens Martine
3606 Van De Venster Christel
2   VMOL                   61.27  10
3428 De Smet Lies
3430 Vandenberk Riet
3432 Bevan Sarah*
3421 Meeus Elke
3   AVKA                   62.03  8
3705 Andries Gerda
3713 Willems Annick
3767 Blockhuysen Cindy
3709 De Voegt Erna
4   ZWAT                   62.09  7
3611 Claes Judy
4267 De Cauwer Kathleen
4406 Onzia Sandra
3715 Veramme Heidi
5   DCLA                   64.52  4
4048 Wittenbergh Catherine
3403 Vanhellemont Anna
4402 Bottin Hilde
3752 Mensaert Myriam
6   RCT                    64.74  3
4258 Beullens Conny
4488 Neirinck Ruth
3694 De Cupere Katleen
3695 Longin Sari
4 x 400 meter             Mas Heren  Uur=18:02
Reeks:1
0   VAC                    4’03.81  9
6552 Van Kerckhoven Daniel
6073 Schroven Erik
5704 Wyns Erik
6005 D’Hoogh Wout
1   ABES                   3’46.34  13
5419 Banzadio Diakiese*
6142 Van Reeth Wim
6433 Thys Rob
5919 Rondas Tom
3   AVZK                   4’12.84  6
4710 Derdin Jos
5580 Naets Ivo
4717 Heylen Bart
4707 Van Lent Jurgen
4   LYRA                   4’18.29  5
6985 Hullak Joeri
7099 De Vries Jan
5856 Van Eynde Erwin
6334 Declerck Kristof
5   ATAC                   4’27.10  3
5712 Swannet Kurt
6033 Chody Christian
5348 Meeuwsen Roger
5709 De Smedt Serge
6   KAPE                   4’35.91  2
7144 Van Huffel Karel
7145 Toelants Stefan
7150 Verhelst Bart
5624 Vander Avert Dirk
4 x 400 meter             Mas Heren  Uur=18:02
Reeks:2
1   VMOL                   4’01.07  11
4899 Huysmans Stefan
5342 Rusch Sven
4887 Demeulemeester Youri
4898 Hendrickx Wannes
2   DCLA                   4’02.76  10
5882 Verhemeldonck Gino
6586 Vercruyssen Jim
5728 Vanden Bempt Hans
5892 Neefs Marc
3   OLSE                   4’08.65  8
7159 Pinter Nicolaas
5653 Tuffin Benjamin
7094 Van den Bergh Wim
5230 Dubrul Samuel
4   AVKA                   4’09.34  7
6261 Van Den Bergh Kris
5473 Brion Marc
6023 Van de Vreken Luc
6452 Van Minnebruggen Egwin
5   RCT                    4’21.62  4
6166 Koekelkoren Bart RCT
6137 D’haese Wim RCT
6276 Torbeyns Bert RCT
6280 Kinnaer Thijs RCT
  ZWAT                      DIS
7096 Van Bogaert Jelle
6479 Willems Tom
5411 Rooms Filip
7119 Vandenkerckhove Peter
hoogspringen              Mas Heren  Uur=14:46
Reeks:1
1 7119 Vandenkerckhove Peter ZWAT 1.90m 80 13
2 7094 Van den Bergh Wim OLSE 1.57m 79 11
3 6097 Vaningelgem Christoph VMOL 1.57m 79 10
4 5477 Crauwels Gunther AVKA 1.54m 67 9
5 6743 Haverhals Jan ABES 1.54m 63 8
6 6166 Koekelkoren Bart RCT 1.51m 73 7
7 5727 Dreckmeier Friedhelm DCLA 1.51m 59 5.5
7 7101 Philips Werner KAPE 1.51m 72 5.5
9 7108 Van Vlasselaer Erik LYRA 1.51m 72 4
10 6810 Lenaerts Jan ATAC 1.45m 67 3
11 6073 Schroven Erik VAC 1.30m 69 2
12 5580 Naets Ivo AVZK 1.25m 62 1
verspringen               Mas Dames  Uur=14:37
Reeks:1
1 3603 Lotthrinkx Nathalie** OLSE 4.48m -0.1 76 13
2 3705 Andries Gerda AVKA 4.08m +0.6 65 11
3 3403 Vanhellemont Anna DCLA 3.99m +0.7 64 10
4 3871 Bogers Ilse LYRA 3.87m +0.2 75 9
5 3523 Coddens Kristien KAPE 3.81m +0.5 75 8
6 4519 De Laet Kristel VAC 3.81m -0.1 0 7
7 3904 Cammaerts An ABES 3.67m +0.5 68 6
8 4072 Peeters Joke ATAC 3.64m +0.0 79 5
9 4488 Neirinck Ruth RCT 3.27m +1.1 76 4
10 3306 Crauwels Anja AVZK 3.13m +0.4 73 3
11 4267 De Cauwer Kathleen ZWAT 3.09m -0.2 81 2
12 3427 Meeus Inne VMOL 2.82m -0.1 79 1
speerwerpen 800g M35…45 Mas Heren  Uur=14:40
Reeks:1
1 7117 Beirens Peter OLSE 51.75m 73 13
2 5624 Vander Avert Dirk KAPE 46.79m 72 11
3 7119 Vandenkerckhove Peter ZWAT 45.76m 80 10
4 6282 Ginkels Tim RCT 42.52m 79 9
5 7143 Eueraerts Eddy DCLA 39.00m 0 8
6 6032 Leys Paul ATAC 37.54m 66 7
7 7100 Lemouche Egbert LYRA 36.39m 70 6
8 5582 Druyts Steven AVKA 36.20m 69 5
9 4710 Derdin Jos AVZK 34.93m 71 4
10 5342 Rusch Sven VMOL 29.99m 80 3
11 7127 Chovau Thierry VAC 29.51m 68 2
12 6142 Van Reeth Wim ABES 28.07m 69 1
kogel 7,260kg M35…45    Mas Heren  Uur=14:25
Reeks:1
1 6987 Mertens Michael OLSE 11.64m 74 13
2 5624 Vander Avert Dirk KAPE 11.62m 72 11
3 5936 Guldentops Wim LYRA 11.31m 76 10
4 7109 De Smedt Tom VAC 10.79m 75 9
5 6945 Gieghase Peter VMOL 10.70m 66 8
6 6071 De Herdt Dirk AVKA 10.54m 59 7
7 5246 Boeynaems Rudy ZWAT 10.45m 62 6
8 4707 Van Lent Jurgen AVZK 8.95m 68 5
9 6438 Bruers Steve RCT 8.85m 72 4
10 6603 Vanden Bossche Bruno ABES 7.91m 56 3
11 6032 Leys Paul ATAC 7.62m 66 2
12 6947 Vandenweghe Jules DCLA 7.13m 43 1
discuswerpen 1,000kg      Mas Dames  Uur=15:53
Reeks:1
1 4410 Stuer Kim AVKA 31.23m 82 13
2 4016 Castelyns Els KAPE 26.55m 76 11
3 3303 Van Winckel Lieve AVZK 25.08m 80 10
4 4427 Maes Veronique OLSE 23.69m 81 9
5 3820 Dockx Hilde ATAC 23.58m 73 8
6 3423 Boelen Diana VMOL 21.67m 69 7
7 4402 Bottin Hilde DCLA 19.56m 64 6
8 3915 Busschops Annik LYRA 18.04m 69 5
9 3904 Cammaerts An ABES 17.34m 68 4
10 3652 Hoffbauer Inge ZWAT 16.37m 72 3
11 4465 Goovaerts Anja VAC 15.90m 72 2
12 4387 Giedts Marleen RCT 13.80m 76 1
verspringen               Mas Heren  Uur=16:55
Reeks:1
1 6433 Thys Rob ABES 5.12m +0.1 78 13
2 6166 Koekelkoren Bart RCT 5.02m -0.2 73 11
3 5414 Schadron Guy ZWAT 5.02m +0.6 73 10
4 4896 Horemans Gerd VMOL 4.98m -0.3 73 9
5 7094 Van den Bergh Wim OLSE 4.98m +0.2 79 8
6 6810 Lenaerts Jan ATAC 4.91m -0.2 67 7
7 4712 Verelst Wim AVZK 4.51m -0.3 68 6
8 6586 Vercruyssen Jim DCLA 4.50m +1.3 78 5
9 7127 Chovau Thierry VAC 4.25m +0.1 68 4
10 5856 Van Eynde Erwin LYRA 4.25m +0.3 74 3
11 7150 Verhelst Bart KAPE 3.34m +0.2 0 2
12 5655 Melotte Johan AVKA 3.25m +0.2 80 1
speerwerpen 600g W35…45 Mas Dames  Uur=17:38
Reeks:1
1 4427 Maes Veronique OLSE 36.75m 81 13
2 4410 Stuer Kim AVKA 33.60m 82 11
3 3878 Vanherck Suzie LYRA 28.97m 79 10
4 4328 Dierckx Veerle KAPE 25.90m 79 9
5 4406 Onzia Sandra ZWAT 23.21m 72 8
6 3821 Verrelst Martine ATAC 22.07m 73 7
7 3695 Longin Sari RCT 19.80m 77 6
8 3306 Crauwels Anja AVZK 17.75m 73 5
9 4503 Dejongh Sandra DCLA 17.20m 0 4
10 3423 Boelen Diana VMOL 17.17m 69 3
11 3905 De Pooter Christianne ABES 14.08m 65 2
12 4465 Goovaerts Anja VAC 13.78m 72 1
kogel 4,000kg W35,40,45 Mas Dames  Uur=17:27
Reeks:1
1 3767 Blockhuysen Cindy AVKA 9.30m 74 13
2 4477 Poelmans Leslie VAC 8.65m 74 11
3 4016 Castelyns Els KAPE 8.58m 76 10
4 4143 Obasohan Roselyn OLSE 8.51m 72 9
5 3821 Verrelst Martine ATAC 8.46m 73 8
6 4114 Drees Griet VMOL 8.02m 79 7
7 4469 Van Heuckelom Marleen LYRA 7.79m 66 6
8 4402 Bottin Hilde DCLA 7.41m 64 5
9 4430 Meulemans Goele AVZK 6.70m 63 4
10 3905 De Pooter Christianne ABES 6.63m 65 3
11 4387 Giedts Marleen RCT 5.64m 76 2
12 3652 Hoffbauer Inge ZWAT 5.30m 72 1
discus 2,000kg M35..45    Mas Heren  Uur=17:34
Reeks:1
1 6987 Mertens Michael OLSE 36.85m 74 13
2 6945 Gieghase Peter VMOL 31.29m 66 11
3 5709 De Smedt Serge ATAC 31.22m 73 10
4 6279 Lefevre Serge RCT 30.54m 66 9
5 5936 Guldentops Wim LYRA 29.68m 76 8
6 7109 De Smedt Tom VAC 29.35m 75 7
7 5727 Dreckmeier Friedhelm DCLA 28.85m 59 6
8 6603 Vanden Bossche Bruno ABES 26.82m 56 5
9 5246 Boeynaems Rudy ZWAT 26.36m 62 4
10 5473 Brion Marc AVKA 23.65m 64 3
11 7090 Gotink Danny KAPE 23.12m 70 2
12 5200 Vervloet Peter AVZK 18.55m 65 1
0 likes Interclubs - archief , KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand