Uitslag Snoepzakkenmeeting – 06.08.2016 – Kapellen
November 27, 2021 at 12:16 pm

Uitslag Snoepzakkenmeeting – 06.08.2016 – Kapellen

Op zaterdag 6 augustus organiseerden wij in het gemeentepark te Kapellen – onder aangename omstandigheden – opnieuw een “Snoepzakkenmeeting”, dit jaar voor de categorieën vanaf miniem t.e.m. senior. Alle uitslagen en ons foto-album kan je hier vinden !

Lukas Maes steeple

Lukas Maes op weg naar nieuw clubrecord 1500 m steeple cadetten-jongens !

 

[shashin type=”album” id=”304″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

… meer foto’s van KAPE-atleten in dit album van Johnny Van den Eynden …

[shashin type=”album” id=”305″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

… en hier in het album van Elias El Morabiti.



UITSLAG


Deze uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

300 meter                 Min Heren  Uur=13:10
Reeks:1
1 4765 Dua Jits KAPE 44.85 3
2 3625 Leijssenaar Jeroen DUFF 45.63 4
3 5282 Raaffels Basiel KAPE 49.53 3
4 3905 Deckers Gille OLSE 51.85 4
300 meter                 Min Heren  Uur=13:10
Reeks:2
1 3854 De Lathouwer Victor BRAB 45.26 3
2 4212 Van Herck Stan BRAB 46.10 0
3 5099 VAN LOMMEL EMILE BRAB 47.61 0
4 4308 Eykens Matteo KAPE 47.83 4
150 meter                 Min Dames  Uur=13:28
Reeks:1
1 5866 Udechukwu Hilary OLSE 20.52 3
2 6394 De Smet Cato VS 20.78 3
3 6960 Peeters Ellen BVAC 22.05 3
4 7135 Konneh Bendu BVAC 22.30 4
5 5757 Boonen Cato DUFF 22.82 3
150 meter                 Min Dames  Uur=13:28
Reeks:2
1 6628 Dalle Yodie KAPE 22.64 4
2 5766 De Dobbelaere Elke DUFF 23.44 4
3 5771 Leijssenaar Nienke DUFF 25.57 4
100 meter                 AC Dames AMH Uur=13:00
      Wind : 0.0
Geen deelnemers     GP No 0
100 meter                 AC Heren AMH Uur=13:00
      Wind : 0.0
Geen deelnemers     GP No 0
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=13:50
Reeks:1
1 5866 Udechukwu Hilary OLSE 10.79m 3
2 7135 Konneh Bendu BVAC 8.80m 4
3 6394 De Smet Cato VS 7.77m 3
4 6960 Peeters Ellen BVAC 7.36m 3
5 6628 Dalle Yodie KAPE 6.94m 4
6 5757 Boonen Cato DUFF 6.48m 3
7 5766 De Dobbelaere Elke DUFF 6.10m 4
8 5771 Leijssenaar Nienke DUFF 6.00m 4
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=13:52
Reeks:1
1 4438 Anthonissen Alexander KAPE 31.14m 4
2 4212 Van Herck Stan BRAB 28.68m 0
3 4765 Dua Jits KAPE 25.40m 3
4 4436 Gysen Dries KAPE 21.41m 4
5 4439 Vander Avert Nils KAPE 21.10m 0
6 3854 De Lathouwer Victor BRAB 17.93m 3
7 5282 Raaffels Basiel KAPE 17.03m 3
8 3625 Leijssenaar Jeroen DUFF 15.92m 4
9 4308 Eykens Matteo KAPE 15.39m 4
10 5099 VAN LOMMEL EMILE BRAB 13.67m 0
100 meter                 Cad Dames  Uur=13:49
Reeks:1      Wind : 0.6
1 796 Plompen Shanty OLSE 14.00 2
2 1330 Iven Kyaly RESC 14.13 0
3 700 Brackeva Silke OLSE 14.56 1
4 479 Sabau Evy AVKA 14.84 2
100 meter                 Cad Dames  Uur=13:49
Reeks:2      Wind : 0.0
1 309 Beck Lynn KAPE 12.77 1
2 64 De Bie Catherine ACBR 13.84 2
3 102 Van Gelder Siege OLSE 13.93 1
4 866 Diels Esther ACHL 14.17 2
5 191 Deckers Lissa OLSE 14.37 1
100 meter                 Sch Dames  Uur=13:49
Reeks:1      Wind : -0.4
1 9905 Van Gorkum Charlie NL 12.99 0
2 2836 Maas Britt ESAK 13.76 0
3 9901 Schellekens Amina NL 14.06 0
4 2600 De Belder Inne AVKA 14.45 99
100 meter                 Jun Dames  Uur=13:54
      Wind : 0.0
Geen deelnemers     GP No 0
100 meter                 Sen Dames  Uur=13:49
Reeks:1      Wind : 0.2
1 2942 Coddens Kristien KAPE 15.51 Mas 75
2 1395 Van Acker Marijke – 44 KAPE 19.22 87
100 meter                 Jun Heren  Uur=13:49
Reeks:1      Wind : 0.7
1 9904 Van Gorkum Jim NL 11.01 Ben 0
2 545 Appiah Egbert OLSE 12.05 98
3 1005 Vanagtmael Jelle KAPE 12.06 0
100 meter                 Sen Heren  Uur=13:57
Reeks:1      Wind : -0.1
1 1691 Cools Tim BRAB 11.96 91
2 5567 Jacobs Dirk LOOI 12.22 Mas 58
3 1159 Peeters Stijn ACBR 12.58 94
4 4670 Rondas Tom ABES 12.93 Mas 79
verspringen               Cad Heren  Uur=15:30
Reeks:1
1 101 Kalu Okoma Prince* OLSE 5.16m +0.3 2
2 429 Min Arne LYRA 4.65m +0.0 2
3 752 Van Zele Bart KAPE 4.50m +0.0 0
4 193 Deckers Lowie OLSE 3.84m +0.1 2
verspringen               Sch Heren  Uur=14:18
Geen deelnemers     GP +0.0 No 0
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=14:10
Reeks:1
1 1330 Iven Kyaly RESC 9.81m 0
2 532 Gysen Sofie KAPE 9.47m 2
3 309 Beck Lynn KAPE 8.70m 1
4 700 Brackeva Silke OLSE 7.94m 1
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames  Uur=14:18
Geen deelnemers     GP No 0
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=14:03
Reeks:1
1 2044 Peeters Dries ACBR 34.42m 99
2 2376 Vander Avert Jonas KAPE 29.49m 0
1500m steeple 0,762m Cad Dames  Uur=14:25
Reeks:1
1 742 Vermeulen Heleen KAPE 5’15.44 0
2 9906 Mooldijk Jetske NL 5’32.91 0
1500m steeple 0,762m Cad Heren  Uur=14:26
Reeks:1
1 558 Maes Lukas KAPE 4’38.44 1
2 44 Van den Schoor Senne AVZK 4’58.76 1
3 1006 Raaffels Oscar KAPE 4’59.67 1
4 252 Leysens Ferre GEEL 5’21.33 2
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=15:28
Geen deelnemers     GP No 0
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=14:58
Reeks:1
1 2084 Truyts Timothy KAPE 44.74m 89
2 4578 Vander Avert Dirk KAPE 34.43m Mas 72
verspringen               Cad Dames  Uur=14:39
Reeks:1
1 866 Diels Esther ACHL 4.80m +0.8 2
2 100 Saint Ghislain Nona OLSE 4.37m +0.2 2
3 191 Deckers Lissa OLSE 4.37m +1.1 1
4 479 Sabau Evy AVKA 4.09m +0.9 2
verspringen               Sch Dames  Uur=14:38
Reeks:1
1 2331 Vancamp Hanne OLSE 5.54m +1.3 99
2 2469 Willems Eve VAC 5.51m +0.0 0
3 9902 Bakker Annerice NL 4.91m +0.0 0
4 2836 Maas Britt ESAK 4.75m +0.0 0
5 9901 Schellekens Amina NL 4.60m +0.0 0
6 2600 De Belder Inne AVKA 3.70m +0.0 99
1500 meter                Sch Dames  Uur=14:54
Geen deelnemers     GP No 0
1500 meter                Jun Dames  Uur=14:54
Geen deelnemers     GP No 0
1500 meter                Sen Dames  Uur=14:57
Reeks:1
1 1211 De Beukelaer Nathalie OLSE 4’54.35 94
2 1511 Van Schil Marijke ESAK 5’17.6 0
854 Schouten Aria VMOL     NA 93
hoogspringen              Jun Dames  Uur=15:28
Geen deelnemers     GP No 0
hoogspringen              Sen Dames  Uur=15:29
Reeks:1
1 960 Van Hal Shauni ACHL 1.60m 0
3000 meter                Jun Heren  Uur=15:29
Geen deelnemers     GP No 0
3000 meter                Sen Heren  Uur=15:29
Geen deelnemers     GP No 0
200 meter                 AC Dames AMH Uur=13:00
      Wind : 0.0
Geen deelnemers     GP No 0
200 meter                 AC Heren AMH Uur=13:00
      Wind : 0.0
Geen deelnemers     GP No 0
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:31
Reeks:1      Wind : 0.5
1 993 El Morabiti Elias BVAC 26.25 1
2 101 Kalu Okoma Prince* OLSE 26.34 2
3 429 Min Arne LYRA 29.26 2
4 752 Van Zele Bart KAPE 29.98 0
200 meter                 Sch Heren  Uur=15:48
Reeks:1      Wind : 0.8
1 2376 Vander Avert Jonas KAPE 26.48 0
200 meter                 Jun Heren  Uur=15:42
Reeks:1      Wind : 0.8
1 9904 Van Gorkum Jim NL 22.24 Ben 0
2 355 Van den Eynden Jordi KAPE 23.43 98
3 545 Appiah Egbert OLSE 24.22 98
200 meter                 Sen Heren  Uur=15:42
Reeks:1      Wind : 0.1
1 1691 Cools Tim BRAB 23.73 91
2 1617 Van Boven Jordy KAPE 23.83 95
3 5567 Jacobs Dirk LOOI 24.86 Mas 58
4 4670 Rondas Tom ABES 26.14 Mas 79
200 meter                 Jun Dames  Uur=15:42
Reeks:1      Wind : 0.4
1 202 Van Laer Emma KAPE 26.50 0
2 304 Maes Jynse BVAC 29.41 97
200 meter                 Sen Dames  Uur=15:42
Reeks:1      Wind : 0.4
1 2942 Coddens Kristien KAPE 33.20 Mas 75
800 meter                 Cad Heren  Uur=16:14
Reeks:1
1 15 Geyskens Kobe DUFF 2’09.44 2
2 916 Peeters Jannes AVZK 2’19.89 2
3 102 Saint Ghislain Ibo OLSE 2’22.07 1
4 193 Deckers Lowie OLSE 2’48.21 2
800 meter                 Sch Heren  Uur=16:15
Reeks:1
1 9907 Mooldijk Teun NL 2’21.53 0
2 9903 Nuyttens Arthur NL 2’22.81 0
800 meter                 Jun Heren  Uur=16:15
Reeks:1
1 38 De Bondt Jeff AVKA 2’23.68 98
800 meter                 Sen Heren  Uur=16:15
Reeks:1
1 2153 Van Den Wijngaert Lex KAPE 2’00.85 96
2 1691 Cools Tim BRAB 2’10.83 91
3 1352 De Clercq Miguel BVAC 2’14.69 94
4 3626 De Bondt Walter AVKA 2’32.63 Mas 68
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=16:08
Reeks:1
1 101 Kalu Okoma Prince* OLSE 10.09m 2
2 429 Min Arne LYRA 7.47m 2
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=15:31
Reeks:1
1 1330 Iven Kyaly RESC 28.30m 0
2 532 Gysen Sofie KAPE 21.19m 2
discuswerpen 1,000kg      Sch Dames  Uur=16:26
Geen deelnemers     GP No 0
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=16:16
Reeks:1
1 202 Van Laer Emma KAPE 8.12m 0
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=16:16
Reeks:1
1 3153 Dierckx Veerle KAPE 7.85m Mas 79
2 1806 Callaerts Ellen KAPE 7.69m 83
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=16:25
Reeks:1
1 9909 Van Der Heyden Toon NL 29.82m Mas 0
2 520 Vander Avert Jens KAPE 24.99m 2
3 429 Min Arne LYRA 23.55m 2
4 9908 Knapen Henk NL 21.72m Mas 0
verspringen               Jun Dames  Uur=16:39
Reeks:1
1 166 Sabau Ellen AVKA 3.87m +0.0 98
2 251 Sortino Dulcia AVKA 3.71m +0.0 98
verspringen               Sen Dames  Uur=16:39
Reeks:1
1 2942 Coddens Kristien KAPE 3.46m +0.0 Mas 75
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren  Uur=15:49
Geen deelnemers     GP No 0
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=16:54
Reeks:1      Wind : 0.3
1 309 Beck Lynn KAPE 11.73 1
2 419 De Herdt Antje LYRA 13.06 2
3 539 Hermans Britt ATLA 13.33 2
4 768 Dua Jenthe KAPE 15.96 1
5 479 Sabau Evy AVKA 16.28 2
64 De Bie Catherine ACBR     NA 2
542 Jacobs Katleen ATLA     NA 1
102 Van Gelder Siege OLSE     NA 1
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=17:02
Reeks:1      Wind : -0.2
1 2331 Vancamp Hanne OLSE 14.33 99
2 9905 Van Gorkum Charlie NL 15.32 0
3 2469 Willems Eve VAC 16.67 0
4 9901 Schellekens Amina NL 17.48 0
5 9902 Bakker Annerice NL 17.59 0
2442 Vanhoof Loes ATLA     NA 99
100m horden 0,84m   Jun Dames  Uur=17:02
Reeks:1      Wind : 0.9
1 202 Van Laer Emma KAPE 16.07 0
100m horden 0,84m   Sen Dames  Uur=17:02
Reeks:1      Wind : 0.9
1 960 Van Hal Shauni ACHL 16.63 0
110m horden 0,914m   Sch Heren  Uur=17:01
Reeks:1      Wind : 0.0
2376 Vander Avert Jonas KAPE     NG 0
110m horden 1,00m Jun Jun Heren  Uur=17:21
Reeks:1      Wind : 0.4
1 355 Van den Eynden Jordi KAPE 14.77 98
2 412 Dumon Reindert KAAG 15.77 98
3 381 Laporte Vincent AVZK 15.82 97
454 Goossens Robin AVLO    DIS 97
110m horden 1,067m   Sen Heren  Uur=17:21
Reeks:1      Wind : 0.4
1 1625 Stevens Yannik KAPE 15.50 94
kogelstoten 7,260kg       Sen Heren  Uur=16:26
Geen deelnemers     GP No 0
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=17:39
Reeks:1
1 381 Laporte Vincent AVZK 40.80m 97
kogel 5,000kg M60…65 Mas Heren  Uur=16:09
Reeks:1
1 9909 Van Der Heyden Toon NL 9.60m 0
kogel 4,000kg M70+     Mas Heren  Uur=16:10
Reeks:1
1 9908 Knapen Henk NL 8.15m 0



Deze uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

2 thoughts on “Uitslag Snoepzakkenmeeting – 06.08.2016 – Kapellen

  1. Jetske Mooldijk schreef:

    Ik wil graag meedoen aan de 1500 steeple, maar ik weet niet waar en wanneer ik mezelf moet inschrijven. Zou iemand me hierover een tip kunnen geven?

  2. Hugo schreef:

    Inschrijven kan enkel ter plaatse op het wedstrijdsecretariaat, ten laatste 1 uur voor aanvang van de proef waaraan je wil deelnemen.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand