Op zaterdag 8 augustus, gingen we – speciaal wegens de vakantie – de “ongezonde” toer op met onze “Snoepzakkenmeeting” voor (bijna) alle categorieën (van pupillen tot masters). Speciaal op deze meeting was ook dat we – voor het eerst – afzonderlijke wedstrijden (200 m) voor atleten met een handicap organiseerden. De resultaten van deze meeting – die ook live te volgen waren – kan je hier vinden.

LIVE Resultsvia www.atletiekinfo.be/live



Deze uitslag kan HIER gedownload worden in .pdf

UITSLAG

60 meter                   Pup Heren Uur=13:11
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 9.14 4
2 2077 Eykens Matteo KAPE 9.43 4
3 1764 Anthonissen Daniel KAPE 9.67 5
4 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 9.88 5
5 2716 Blomme Jarno KAPE 10.30 4
6 1438 Gysen Dries KAPE 11.37 4
hoogspringen             Pup Heren Uur=13:56
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 1.40m 4
2 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 1.25m 5
3 2716 Blomme Jarno KAPE 1.15m 4
4 1764 Anthonissen Daniel KAPE 1.15m 5
5 2077 Eykens Matteo KAPE 1.00m 4
6 1438 Gysen Dries KAPE 0.95m 4
hockeywerpen             Pup Heren Uur=14:40
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 42.10m 4
2 1438 Gysen Dries KAPE 36.86m 4
3 2077 Eykens Matteo KAPE 31.98m 4
4 1764 Anthonissen Daniel KAPE 30.23m 5
5 2716 Blomme Jarno KAPE 23.63m 4
6 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 20.88m 5
60 meter                 Pup Dames Uur=13:07
Reeks:1
1 4567 Hutsebaut Jutta AVZK 9.00 5
2 4845 Vander Avert Caro KAPE 9.18 5
3 5469 Vermeulen Jane LYRA 10.11 4
4 5237 Van Aelst Amber KAPE 10.68 5
1000 meter               Pup Dames Uur=14:40
Reeks:1
1 5237 Van Aelst Amber KAPE 3’59.40 5
2 4295 Van Gelder Esmé OLSE 4’17.64 5
verspringen               Pup Dames Uur=14:37
Reeks:1
1 4567 Hutsebaut Jutta AVZK 3.90m 5
2 4845 Vander Avert Caro KAPE 3.70m 5
3 5469 Vermeulen Jane LYRA 3.54m 4
4 5237 Van Aelst Amber KAPE 3.15m 5
5 4295 Van Gelder Esmé OLSE 2.70m 5
300 meter                 Min Heren Uur=13:56
Reeks:1
1 5421 Philips – T81 Brent KAPE 48.05 2
2 4704 Gobert Jan OLSE 49.14 3
3 5874 De Cock Cedric ACW 49.31 2
4 5400 Bicker Jelle ABES 49.81 2
kogelstoten 3,000kg       Min Heren Uur=14:36
Reeks:1
1 5215 Vander Avert Jens KAPE 10.62m 2
2 5421 Philips – T81 Brent KAPE 7.72m 2
3 5874 De Cock Cedric ACW 6.54m 2
4 5214 Vander Avert Nils KAPE 6.24m 3
5 4704 Gobert Jan OLSE 4.96m 3
speerwerpen 400g         Min Heren Uur=13:16
Reeks:1
1 5421 Philips – T81 Brent KAPE 34.62m 2
2 5215 Vander Avert Jens KAPE 32.79m 2
3 5874 De Cock Cedric ACW 24.49m 2
4 5214 Vander Avert Nils KAPE 22.26m 3
300 meter                 Min Dames Uur=13:50
Reeks:1
1 7179 De Kock Myra BVAC 46.29 2
2 7628 Bicker Janne ABES 47.95 2
3 7875 Sabau Evy AVKA 49.80 2
4 7945 Maes Renke BVAC 51.78 2
hoogspringen             Min Dames Uur=14:41
Reeks:1
1 7179 De Kock Myra BVAC 1.43m 2
2 7945 Maes Renke BVAC 1.25m 2
3 7875 Sabau Evy AVKA 1.15m 2
kogelstoten 2,000kg       Min Dames Uur=13:14
Reeks:1
1 8105 Kosama Eva BVAC 11.11m 2
2 7087 Gysen Sofie KAPE 10.09m 2
3 7179 De Kock Myra BVAC 8.48m 2
100 meter                 Cad Heren Uur=15:31
Reeks:1     Wind : 0.0
1 949 Rombaut Stijn ACHL 12.17 0
2 937 Vlassenbroeck Liam ACHL 13.73 0
3 869 Claeys Ailko KAPE 14.01 1
4 1073 Jacobs Jari LYRA 14.17 1
400 meter                 Cad Heren Uur=16:40
Reeks:1
1 949 Rombaut Stijn ACHL 54.76 0
2 937 Vlassenbroeck Liam ACHL 70.28 0
1033 Maes Lukas KAPE    NG 1
polsstokspringen         Cad Heren Uur=16:39
Reeks:1
1 1066 Menten Elia OLSE 2.80m 0
1164 Vander Avert Jonas KAPE    NG 0
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren Uur=15:08
Reeks:1
1 1066 Menten Elia OLSE 10.22m 0
100 meter                 Cad Dames Uur=15:06
Reeks:1     Wind : -1.6
1 1068 Marteleur Sade OLSE 13.95 0
2 1090 Maas Britt ESAK 13.98 0
3 1067 Marteleur Effo OLSE 14.01 0
4 834 Gobert Ariadne OLSE 14.58 1
5 837 Brackeva Silke OLSE 15.01 1
6 1024 Van Thillo Kathleen KAPE 15.43 0
7 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 15.70 1
400 meter                 Cad Dames Uur=17:08
Reeks:1
1 1025 Vermeulen Heleen KAPE 65.07 1
2 836 Van Gelder Siege OLSE 65.99 1
3 834 Gobert Ariadne OLSE 66.57 1
polsstokspringen         Cad Dames Uur=15:59
-1 Geen deelnemers    GP 0
verspringen               Cad Dames Uur=16:04
Reeks:1
1 1329 Vanaenrode Amelien AVT 5.05m -0.2 0
2 1568 Steenmans Jitse LYRA 5.04m +0.0 0
3 1090 Maas Britt ESAK 4.85m +0.0 0
4 9901 HASSELTON AMY NL 4.81m -0.6 0
5 1571 Mattys Cato LYRA 4.36m +0.4 0
6 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 4.26m +0.6 1
7 1025 Vermeulen Heleen KAPE 4.02m +0.2 1
8 837 Brackeva Silke OLSE 3.91m +0.0 1
100 meter                 Sch Heren Uur=15:32
Reeks:1     Wind : 0.0
1 2833 Jacobs Jolan LYRA 12.87 99
400 meter                 Sch Heren Uur=16:36
Reeks:1
1 2801 Vermeulen Jochem KAPE 51.08 98
2 3080 Van Den Eynden Jordi KAPE 52.19 98
3 3019 Deprez Jacques ACBR 53.09 98
4 2668 Van Gelder Dries OLSE 54.76 98
5 2800 Vermeulen Lander KAPE 54.84 99
polsstokspringen         Sch Heren Uur=15:10
Reeks:1
1 3431 VANAGTMAEL JELLE KAPE 2.60m 0
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren Uur=17:04
Reeks:1
1 2798 Van Thillo Glenn KAPE 11.72m 98
2 9910 VAN DER HEYDEN TOON NL 10.00m Mas 0
3 6140 Van Boven Walter KAPE 9.38m Mas 54
100 meter                 Sch Dames Uur=15:07
Reeks:1     Wind : 0.8
1 2762 Van Laer Emma KAPE 13.05 98
2 2955 Alderweireld Kenzy OLSE 13.88 99
3 2696 Ooms Lenie VMOL 14.22 98
400 meter                 Sch Dames Uur=17:15
Reeks:1
1 2762 Van Laer Emma KAPE 62.35 98
2 2955 Alderweireld Kenzy OLSE 67.33 99
2696 Ooms Lenie VMOL    NG 98
polsstokspringen         Sch Dames Uur=15:59
-1 Geen deelnemers    GP 0
verspringen               Sch Dames Uur=16:03
Reeks:1
1 2762 Van Laer Emma KAPE 5.03m +0.6 98
2 3068 Vanaenrode Marjolein AVT 4.85m +0.0 98
3 2696 Ooms Lenie VMOL 4.49m +1.0 98
4 3179 Sabau Ellen AVKA 3.92m +0.0 98
100 meter                 Jun Heren Uur=15:13
Reeks:1     Wind : 1.0
1 930 Vanagtmael Sam KAPE 11.74 96
2 933 STRUYF MILAN ACBR 11.77 0
3 549 Hiele Tobias AVKA 12.90 97
400 meter                 Jun Heren Uur=16:00
-1 Geen deelnemers    GP 0
polsstokspringen         Jun Heren Uur=15:09
Reeks:1
1 930 Vanagtmael Sam KAPE 2.60m 96
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren Uur=15:54
Reeks:1
1 549 Hiele Tobias AVKA 6.69m 97
100 meter                 Sen Heren Uur=15:34
Reeks:1     Wind : 0.3
1 2837 Calluy Dylan OLSE 11.61 94
2 2687 Stevens Yannik KAPE 12.20 94
3 2389 Lenaerts Peter AVKA 12.42 86
4 6140 Van Boven Walter KAPE 13.64 Mas 54
400 meter                 Sen Heren Uur=17:09
Reeks:1
1 6997 Rondas Tom ABES 57.41 Mas 79
polsstokspringen         Sen Heren Uur=16:38
Reeks:1
1 3110 Verbraeken Tim KAPE 3.10m 93
kogelstoten 7,260kg       Sen Heren Uur=16:24
Reeks:1
1 5667 Vander Avert Dirk KAPE 11.89m Mas 72
2 2389 Lenaerts Peter AVKA 9.55m 86
100 meter                 Jun Dames Uur=16:46
Reeks:1     Wind : 0.0
1 9900 HASSELTON WINNY NL 13.63 0
2 640 Folens Merel KAPE 13.94 96
3 602 Maes Jynse BVAC 14.50 97
400 meter                 Jun Dames Uur=17:11
Reeks:1
1 9900 HASSELTON WINNY NL 63.78 0
polsstokspringen         Jun Dames Uur=16:00
-1 Geen deelnemers    GP 0
verspringen               Jun Dames Uur=16:44
Reeks:1
1 640 Folens Merel KAPE 4.80m -0.3 96
100 meter                 Sen Dames Uur=15:07
Reeks:1     Wind : 0.9
1 1747 Tessens Helena LYRA 13.12 95
2 1458 Van Hal Shauni ACHL 13.40 95
3 3084 Van De Venster Christel OLSE 14.67 Mas 71
4 1896 Willaert Jente KAPE 14.70 95
5 1937 Van Acker – T44 Marijke KAPE 19.65 87
400 meter                 Sen Dames Uur=17:11
Reeks:1
1 1896 Willaert Jente KAPE 68.99 95
polsstokspringen         Sen Dames Uur=16:00
-1 Geen deelnemers    GP 0
verspringen               Sen Dames Uur=16:45
Reeks:1
1 1747 Tessens Helena LYRA 5.31m +0.0 95
2 1722 Hermans Ine AVKA 5.15m +0.5 95
3 1458 Van Hal Shauni ACHL 5.01m +0.3 95
4 2001 Acke Britt OLSE 4.20m +0.0 95
200 meter AMH               Sen Dames Uur=14:33
Reeks:1     Wind : 0.3
1 1937 Van Acker – T44 Marijke KAPE 41.60 87



Deze uitslag kan HIER gedownload worden in .pdf

0 likes KAPE-meetings - archief # , , , ,
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand