Uitslag “Snoepzakkenmeeting” & “Open Provinciaal Kampioenschap Hamer” – 09.08.2014 – Kapellen
December 4, 2021 at 3:55 pm

Uitslag “Snoepzakkenmeeting” & “Open Provinciaal Kampioenschap Hamer” – 09.08.2014 – Kapellen

Mooi ingebed in onze lekkere “Snoepzakkenmeeting” – voor benjamins t.e.m. masters – op zaterdag 9 augustus, zat ook het “Open Provinciaal Kampioenschap Hamerslingeren”, dat voor het eerst in Kapellen werd georganiseerd. In een prettig zomerweertje werd het een marathonwedstrijd, vooral voor de hamerslingeraars.

snoep 1

… dag iedereen !!!

[shashin type=”album” id=”178″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Meer foto’s van Danny Gielen …

PROVINCIALE KAMPIOENEN HAMERSLINGEREN

Cadetten-Meisjes Vanbroekhoven Lore VMOL 42 m 46
Cadetten-Jongens Vanbroekhoven Senne VMOL 46 m 05
Scholieren-Meisjes Caers Thalissa VMOL 40 m 54
Scholieren-Jongens Vanbroekhoven Stef VMOL 55 m 25
Juniors-Dames Verwimp Eline VMOL 39 m 71
Juniors-Heren Luyts Stijn AVKA 26 m 84
Seniors-Dames De Meyer Vicky OLSE 32 m 45
Seniors-Heren Van Campenhout Jannick AVKA 47 m 13
Masters-Dames W35 Dierckx Veerle KAPE 19 m 37
Masters-Dames W45 Kathleen De Wolf RAM 36 m 05
Masters-Dames W55 Szabo Erzsi OLSE 33 m 17
Masters-Heren M40 Vander Avert Dirk KAPE 31 m 77
Masters-Heren M50 De Herdt Dirk AVKA 30 m 75
Masters-Heren M55 Van Gansen Julien ACHL 30 m 75
Masters-Heren M60 Ooms Gerard VMOL 32 m 80
Masters-Heren M70 De Backer Ferdinand LIER 15 m 19

 

Veerle

Veerle Dierckx … provinciaal kampioen hamer W35 …

Dirk

… en Dirk Vander Avert provinciaal kampioen hamer M40.

 

Download HIER de uitslag in .pdf.

UITSLAG

kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=13:21
Reeks:1
1 6890 Anthonissen Daniel KAPE 9.38m 5
2 7681 Vander Avert Ben KAPE 7.76m 6
3 7589 Vandekerckhove Yoran AVKA 6.97m 5
4 6889 Gielen Stef KAPE 6.00m 6
5 7680 Heraly Maxim KAPE 4.64m 5
hoogspringen              Ben Heren  Uur=14:51
Reeks:1
1 7589 Vandekerckhove Yoran AVKA 1.20m 5
2 6890 Anthonissen Daniel KAPE 1.08m 5
3 7681 Vander Avert Ben KAPE 0.95m 6
4 6889 Gielen Stef KAPE 0.95m 6
5 7680 Heraly Maxim KAPE 0.90m 5
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=14:37
Reeks:1
1 886 Vander Avert Caro KAPE 10.38m 5
2 257 Dua Hanne KAPE 9.84m 5
3 1923 Vaudo Nina* ESAK 7.22m 7
4 1127 El Ayadi Nisrine OLSE 6.87m 5
5 379 Van Aelst Amber KAPE 6.30m 5
6 600 Van Looy Milena LIER 5.32m 5
7 43 Walschaers Marieke ACHL 4.72m 6
8 1447 Blomme Ilara KAPE 4.45m 6
9 599 Van Looy Irina LIER 4.37m 7
10 9852 SWINKELS GHISLAINE NA 3.98m 0
verspringen               Ben Dames  Uur=13:33
Reeks:1
1 886 Vander Avert Caro KAPE 3.60m 5
2 257 Dua Hanne KAPE 3.38m 5
3 43 Walschaers Marieke ACHL 3.17m 6
4 1447 Blomme Ilara KAPE 2.97m 6
5 600 Van Looy Milena LIER 2.95m 5
6 1923 Vaudo Nina* ESAK 2.80m 7
7 1127 El Ayadi Nisrine OLSE 2.68m 5
8 379 Van Aelst Amber KAPE 2.67m 5
9 599 Van Looy Irina LIER 2.45m 7
10 1922 Vaudo Fauve* ESAK 2.36m 5
11 9852 SWINKELS GHISLAINE NA 2.17m 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=13:13
Reeks:1
1 802 Artois Stephane KAPE 8.96 4
2 352 Anthonissen Alexander KAPE 9.50 4
3 1068 Heraly Yannick KAPE 10.22 3
4 1573 Eykens Matteo KAPE 10.30 4
5 1070 Vander Avert Nils KAPE 10.55 3
6 1672 Blomme Jarno KAPE 10.59 4
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=14:39
Reeks:1
1 802 Artois Stephane KAPE 45.67m 4
2 352 Anthonissen Alexander KAPE 42.08m 4
3 1070 Vander Avert Nils KAPE 30.13m 3
4 1068 Heraly Yannick KAPE 23.41m 3
5 1573 Eykens Matteo KAPE 23.32m 4
6 1672 Blomme Jarno KAPE 22.17m 4
60 meter                  Pup Dames  Uur=13:11
Reeks:1
1 3678 Thiryn Merel KAPE 10.69 4
2 9851 WALSCHAERS PAULIEN NA 11.56 Ben 0
verspringen               Pup Dames  Uur=14:08
Reeks:1
1 4744 Peeters Ellen BVAC 3.61m 3
2 3678 Thiryn Merel KAPE 2.96m 4
3 9851 WALSCHAERS PAULIEN NA 1.77m Ben 0
300 meter                 Min Heren  Uur=14:30
Reeks:1
1 4910 El Morabiti Elias BVAC 45.86 1
2 4134 Mous Thomas KAPE 46.67 1
3 4133 Mous Jonas KAPE 49.98 1
4 4135 Van Zele Bart KAPE 53.14 1
5 4700 Geussens Robbe ESAK 56.19 2
speerwerpen 400g          Min Heren  Uur=13:23
Reeks:1
1 4217 Artois Sebastien KAPE 28.46m 2
2 4135 Van Zele Bart KAPE 27.18m 1
3 4134 Mous Thomas KAPE 26.03m 1
4 4427 Vander Avert Jens KAPE 24.00m 2
5 4133 Mous Jonas KAPE 22.99m 1
6 4700 Geussens Robbe ESAK 19.80m 2
7 4620 El Ayadi Badr OLSE 18.98m 2
4910 El Morabiti Elias BVAC     GP 1
300 meter                 Min Dames  Uur=14:30
Reeks:1
1 6935 Beck Lynn KAPE 45.20 1
2 9850 HASSELTON AMY 46.05 0
3 7394 Vanthillo Cordulle ESAK 48.28 1
4 7451 Nijssen Tessa* ESAK 48.47 2
5 7181 De Bie Catherine ACBR 49.08 2
300 meter                 Min Dames  Uur=14:30
Reeks:2
1 6553 Vermeulen Heleen KAPE 47.88 1
2 6859 Pelckmans Aline LIER 49.98 2
3 6433 Dua Jenthe KAPE 50.63 1
4 7080 Sabau Evy AVKA 51.26 2
5 6896 Vandekerckhove Kiara AVKA 52.17 1
300 meter                 Min Dames  Uur=14:30
Reeks:3
1 7784 KOSAMA EVA BVAC 47.67 0
2 7518 Defloor Eva BVAC 50.34 2
3 6936 Vercruysse Luna KAPE 50.35 1
4 7313 Berben Jana KAPE 52.09 1
5 6220 Maes Renke BVAC 53.03 2
6 7353 D’haen Amber BVAC 54.40 1
hoogspringen              Min Dames  Uur=14:17
Reeks:1
1 6935 Beck Lynn KAPE 1.52m 1
2 9850 HASSELTON AMY 1.39m 0
3 7313 Berben Jana KAPE 1.33m 1
4 6896 Vandekerckhove Kiara AVKA 1.33m 1
5 7784 KOSAMA EVA BVAC 1.25m 0
5 7451 Nijssen Tessa* ESAK 1.25m 2
7 7394 Vanthillo Cordulle ESAK 1.25m 1
8 6859 Pelckmans Aline LIER 1.20m 2
9 6936 Vercruysse Luna KAPE 1.20m 1
10 6433 Dua Jenthe KAPE 1.15m 1
100 meter                 Cad Heren  Uur=14:51
Reeks:1      Wind : 0.4
1 279 Van Buggenhout Jarne SPBO 12.23 99
2 69 Rombaut Stijn ACHL 12.64 0
3 121 Masure Michel SPBO 12.88 99
4 638 Torfs Wouter BRAB 13.11 99
5 326 Vlassenbroeck Liam ACHL 14.03 0
6 503 Dehertogh Arne SPBO 14.20 99
7 523 Vermeiren Jef ACHL 14.46 0
400 meter                 Cad Heren  Uur=16:15
Reeks:1
1 279 Van Buggenhout Jarne SPBO 54.00 99
2 69 Rombaut Stijn ACHL 59.61 0
3 3 Pelgrims Tristan DCLA 64.02 0
4 523 Vermeiren Jef ACHL 68.90 0
5 326 Vlassenbroeck Liam ACHL 75.02 0
572 Vander Avert Jonas KAPE     NG 0
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=16:29
Reeks:1
1 201 Vanbroekhoven Senne VMOL 12.18m 99
2 121 Masure Michel SPBO 10.82m 99
3 692 El Ayadi Yassin OLSE 7.96m 99
4 503 Dehertogh Arne SPBO 7.16m 99
polsstokspringen          Cad Heren  Uur=15:41
Reeks:1
1 572 Vander Avert Jonas KAPE 2.60m 0
200 meter                 Cad Dames  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : 0.0
1 760 Geussens Lore ESAK 27.99 0
2 1057 Luxem Roxaan ACHL 28.10 99
3 990 Christiaensen Hanne LIER 28.84 0
4 20 Samoy Ameline ACBR 30.71 0
5 157 Van Thillo Kathleen KAPE 31.79 0
400 meter                 Cad Dames  Uur=16:08
Reeks:1
1 461 Alderweireld Kenzy OLSE 63.49 99
2 990 Christiaensen Hanne LIER 65.53 0
3 760 Geussens Lore ESAK 65.71 0
4 462 Gobert Myrthe OLSE 68.34 0
verspringen               Cad Dames  Uur=15:36
Reeks:1
1 462 Gobert Myrthe OLSE 4.13m +0.0 0
2 664 De Belder Inne AVKA 4.10m +0.0 99
3 20 Samoy Ameline ACBR 4.07m +0.0 0
100 meter                 Sch Heren  Uur=14:51
Reeks:1      Wind : 0.7
1 2799 Gommers Jeroen KAPE 11.77 97
2 2487 Willemse Vincent LIER 12.22 97
3 2222 Cop Jonas WIBO 14.24 98
400 meter                 Sch Heren  Uur=15:43
Reeks:1
1 2239 Ameryckx Bastiaan OPW 51.11 98
2 2231 Van Den Eynden Jordi KAPE 52.84 98
3 2592 Torfs Daan BRAB 54.96 97
4 2489 Van Gelder Dries OLSE 55.15 98
5 2799 Gommers Jeroen KAPE 56.73 97
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren  Uur=16:29
Reeks:1
1 2232 Van Thillo Glenn KAPE 11.42m 98
2 2222 Cop Jonas WIBO 9.88m 98
3 2489 Van Gelder Dries OLSE 9.12m 98
polsstokspringen          Sch Heren  Uur=15:41
Reeks:1
1 2859 Sterckx Jesse BVAC 3.70m 98
2 2484 Deckers Lode OLSE 2.90m 98
200 meter                 Sch Dames  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : 0.0
1 3125 Maes Jynse BVAC 28.40 97
400 meter                 Sch Dames  Uur=16:10
Reeks:1
1 3216 Philips Lotte SPBO 62.97 97
2 3953 DE ROOY EVA ACBR 63.18 0
3 3441 Blockx Dante OLSE 63.31 98
4 3290 Vervaet Elien AVLO 70.77 98
verspringen               Sch Dames  Uur=16:14
Reeks:1
1 3559 Sabau Ellen AVKA 4.09m +0.0 98
hoogspringen              Sch Dames  Uur=15:34
Reeks:1
1 3290 Vervaet Elien AVLO 1.45m 98
100 meter                 Jun Heren  Uur=15:05
Reeks:1      Wind : -0.4
1 1448 Hofmans Victor OLSE 11.37 Sen 94
2 369 Gordon Kevin ESAK 12.08 95
3 453 Van Doorslaer Tim ACBR 12.18 96
4 503 Kikota Michee Jozef OLSE 12.22 95
5 9855 ABU DIAWARA NA 12.99 0
6 53 Segers – 21 Toon SPBO 13.10 95
400 meter                 Jun Heren  Uur=15:45
Reeks:1
1 635 DOULY ANTOINE WS 52.62 0
2 142 Van Boven Jordy KAPE 54.32 95
369 Gordon Kevin ESAK     NG 95
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=17:14
Reeks:1
1 339 Luyts Stijn AVKA 11.95m 95
polsstokspringen          Jun Heren  Uur=16:17
-1 Geen deelnemers     GP No 0
100 meter                 Sen Heren  Uur=15:05
Reeks:1      Wind : -0.1
1 1805 Leyssens Sam ACBR 11.73 93
2 2434 Boschmans Jurian LAT 11.80 94
3 9854 VAN DRIESSCHE JEROEN 12.16 0
4 1777 Krijnen Filip ESAK 12.37 91
5 2157 Declercq Pieterjan ACBR 12.88 94
100 meter                 Sen Heren  Uur=15:05
Reeks:2      Wind : -0.1
1 2014 De Herdt Gorik AVKA 12.79 90
2 1116 Permentier Johan SPBO 13.01 79
3 4294 Van Boven Walter KAPE 13.56 Mas 54
4 4604 Pelckmans Dimitri LIER 13.78 Mas 69
400 meter                 Sen Heren  Uur=15:53
Reeks:2
1 2204 Vanhaeren Tim KAPE 50.45 88
2 1805 Leyssens Sam ACBR 53.63 93
3 1777 Krijnen Filip ESAK 57.08 91
4 1143 Rondas Tom ABES 57.63 79
5 2157 Declercq Pieterjan ACBR 59.07 94
6 2180 Ceulemans Yannick ACBR 60.43 94
kogelstoten 7,260kg       Sen Heren  Uur=17:17
Reeks:1
1 1820 Van Campenhout Jannick AVKA 13.98m 91
2 2171 Van Campenhout Jordi AVKA 13.39m 88
3 1308 Goossens Bjorn ACHL 11.67m 87
4 1450 Willem Ben LIER 11.57m 94
5 2204 Vanhaeren Tim KAPE 11.35m 88
6 4762 Vander Avert Dirk KAPE 11.20m Mas 72
7 1857 Debue Jeroen KAPE 11.19m 87
8 1941 Schrauwen Bert KAPE 10.66m 84
9 5250 De Herdt Dirk AVKA 10.30m Mas 59
polsstokspringen          Sen Heren  Uur=15:41
Reeks:1
1 4762 Vander Avert Dirk KAPE 2.50m Mas 72
200 meter                 Jun Dames  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : -0.1
1 347 Van Hoeck Ine ACHL 25.61 96
2 278 Eykens Renee KAPE 26.13 96
3 403 Kassima Tabitha OLSE 26.74 96
400 meter                 Jun Dames  Uur=16:09
Reeks:1
1 247 De Schutter Nathalie ACBR 62.28 96
399 Pinter Eline BVAC     NA 96
hoogspringen              Jun Dames  Uur=16:27
Reeks:1
1 317 Folens Merel KAPE 1.51m 96
200 meter                 Sen Dames  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : -0.1
1 859 Janssens Marijne SGOL 26.90 93
2 2554 Coddens Kristien KAPE 33.63 Mas 75
400 meter                 Sen Dames  Uur=16:10
Reeks:1
1 1355 Claes Jente BVAC 59.70 92
2 3047 Van De Venster Christel OLSE 62.41 Mas 71
3 815 Deroose Els ACBR 65.27 93
4 2109 RASSART HELENE WS 68.93 0
5 1837 CEPHALE FANNY WS 71.43 0
hoogspringen              Sen Dames  Uur=16:30
Reeks:1
1 1582 Maes Margit BVAC 1.51m 94
2 3479 Dierckx Veerle KAPE 1.20m Mas 79
hamerslingeren 4,000kg    Cad Heren  Uur=18:15
Reeks:1
1 201 Vanbroekhoven Senne VMOL 46.05m 99 PK1
2 692 El Ayadi Yassin OLSE 19.26m 99 PK2
hamerslingeren 3,000kg    Cad Dames  Uur=16:30
Reeks:1
1 183 Vanbroekhoven Lore VMOL 42.46m 99 PK1
2 157 Van Thillo Kathleen KAPE 18.99m 0 PK2
hamerslingeren 5,000kg    Sch Heren  Uur=19:00
Reeks:1
1 2255 Vanbroekhoven Stef VMOL 55.25m 97 PK1
2 2530 Slootmans Stijn LYRA 46.93m 97 PK2
3 2232 Van Thillo Glenn KAPE 36.07m 98 PK3
4 2222 Cop Jonas WIBO 29.95m 98
5 2138 Van Hal Jens ACHL 18.61m 98
6 2256 Willems Ian VMOL 12.03m 98
hamerslingeren 3,000kg    Sch Dames  Uur=16:31
Reeks:1
1 3250 Caers Thalissa VMOL 40.54m 98 PK1
2 3228 Stevens Utti KAPE 26.04m 98 PK2
hamerslingeren 6 kg    Jun Heren  Uur=17:14
Reeks:1
1 339 Luyts Stijn AVKA 26.84m 95 PK1
hamerslingeren 4,000kg    Jun Dames  Uur=17:56
Reeks:1
1 76 Verwimp Eline VMOL 39.71m 95 PK1
2 264 Van Hooste Melissa VOLH 34.25m 95
3 131 Verhoeven Hannelore ACHL 29.74m 95 PK2
4 278 Eykens Renee KAPE 16.85m 96 PK3
5 317 Folens Merel KAPE 11.71m 96
hamerslingeren 7,260kg    Sen Heren  Uur=20:25
Reeks:1
1 1820 Van Campenhout Jannick AVKA 47.13m 91 PK1
2 1308 Goossens Bjorn ACHL 38.25m 87 PK2
3 1426 Giebens Robbert OLSE 37.56m 94 PK3
4 2171 Van Campenhout Jordi AVKA 29.01m 88
5 1610 De Meyer Jeroen OLSE 21.87m 87
hamerslingeren 4,000kg    Sen Dames  Uur=17:59
Reeks:1
1 9856 COLLINS CHIARA 48.95m 0
2 1198 Van Stappen Elien VOLH 40.15m 93
3 1516 De Meyer Vicky OLSE 32.45m 85 PK1
4 1577 Vanuytven Valentien ACHL 32.36m 89 PK2
5 1544 Wauman Lien ACW 23.24m 86
hamer 7,260kg M35…45 Mas Heren  Uur=20:26
Reeks:1
1 4762 Vander Avert Dirk KAPE 31.77m 72 PK1
2 4596 Peers Tom OLSE 24.10m 72
hamer 6,000kg M50,M55  Mas Heren  Uur=19:40
Reeks:1
1 5590 Van Gansen Julien ACHL 30.75m 56 PK1
2 4294 Van Boven Walter KAPE 17.85m 54
3 4254 Van de Reijd Jozef VMOL 12.98m 55
4 5250 De Herdt Dirk AVKA 30.75m 59 PK1
4266 Beckers Serge RAM     NG 62
hamer 5,000kg M60+ Mas Heren  Uur=19:01
Reeks:1
1 3952 Ooms Gerard VMOL 32.80m 49 PK1
hamerslingeren 4,000kg M7 Mas Heren  Uur=18:16
Reeks:1
1 5165 De Backer Ferdinand LIER 15.19m 44 PK1
hamerslingeren 3,000kg M8 Mas Heren  Uur=18:16
-1 Geen deelnemers     GP No 0
hamer 2,000kg W75+ Mas Dames  Uur=16:32
-1 Geen deelnemers     GP No 0
hamer 4,000kg W35,40,45   Mas Dames  Uur=18:15
Reeks:1
1 2744 De Wolf Kathleen RAM 36.05m 67 PK1
2 2335 Vos Ingrid ACW 34.40m 66
3 2738 Boelen Diana VMOL 27.00m 69
4 2541 Keulemans Miriam WIBO 26.09m 67
5 3479 Dierckx Veerle KAPE 19.37m 79 PK1
hamer 3,000kg W50+   Mas Dames  Uur=16:34
Reeks:1
1 9853 VAN ANHOLT ANNIE NL 34.04m 0
2 3046 Szabo Erzsi OLSE 33.17m 57 PK1


Download HIER de uitslag in .pdf.

0 likes Kampioenschappen - archief , KAPE-meetings - archief # , , , ,
Share: / / /

6 thoughts on “Uitslag “Snoepzakkenmeeting” & “Open Provinciaal Kampioenschap Hamer” – 09.08.2014 – Kapellen

  1. van roosenbroek schreef:

    Bedankt om de uitslag zo vlug online te zetten!

  2. Danny Gielen schreef:

    Succesvolle meeting voor de KAPE atleten, veel persoonlijke en seizoenrecords. Proficiat!

  3. Marcel Gysbrechts schreef:

    Dag Danny,

    heb je eventueel wat foto’s van Olse atleten genomen? Het is voor in onze wekelijkse Olse gazet. Als ik ze mag gebruiken dan vermeld ik uiteraard jouw naam als fotograaf.

    Alvast bedankt,

    Marcel Gysbrechts
    Olse Merksem

  4. Hugo schreef:

    Dag Marcel,

    De foto’s van OLSE-atleten van Danny mogen – mits bronvermelding “Danny Gielen (KAPE)” – gebruikt worden voor jullie tijdschrift.

    Hugo De Hoon
    Secretaris KAPE

  5. Melissa schreef:

    Waar kan ik de foto’s van Danny vinden?

  6. Hugo schreef:

    Klik op het kleine fotootje in het verslag hierboven en alle foto’s van Danny openen zich. Vergroten … en je kan ze – één na één – bekijken.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand