Uitslag “Beker van Vlaanderen Alle Categorieën Heren” – 1ste Landelijke – 15.05.2016 – Kapellen
August 15, 2018 at 7:26 am

Uitslag “Beker van Vlaanderen Alle Categorieën Heren” – 1ste Landelijke – 15.05.2016 – Kapellen

Onze heren hadden de luxe om hun “Beker van Vlaanderen Alle Categorieën Heren” op de eigen vertrouwde atletiekpiste te mogen betwisten. Op zondag 15 mei speelde KAPE immers gastheer voor 11 bezoekende clubs uit diverse delen van Vlaanderen. Ons (erg jonge) team werd uiteindelijk 9de in de eindstand en blijft knap in deze afdeling.


Fijn middagje atletiek in het gemeentepark te Kapellen … met dank aan alle medewerkers die er weer een piekfijne organisatie van onze club hebben van gemaakt. Jullie zijn onbetaalbaar !

BVV AC Heren - 15.05.2016 - Kapellen (162)

… ons herenteam A.C. dat 9de werd in de eindstand

… meer dan 200 foto’s van Heleen Vermeulen en Hubert Hendrickx zitten in dit foto-album !




Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.


EINDSTAND

ACWACHLVSADDLEBBKKSVMOLACBRKAPEAZWASVOHAC
400 H64138579311102
40013931074265811
10010116531327498
80097104115632138
150011936132810574
110 H81065713911
300076413910811235
500068379131121045
20091374511210386
4 x 1001113847109356
4 x 40013410711592386
polsstok910133.55.578113.505.5
hoog74911210385136
HSS91310113576824
speer11810913267543
kogel11713384951026
ver11133105897624
discus97106531121348
TOTAAL170156135127.5126.5126123118109.510297.5ff
PLAATS123456789101112



Ons team: Vince De Rycke, Lukas Maes, Qendrim Jonuzi, Corneel Raaffels, Oscar Raaffels, Jordi Richter, Arno Roelants, Yannik Stevens, Timothy Truyts, Sam Vanagtmael, Jordy Van Boven, Jordi Van den Eynden, Lex Van den Wijngaert, Dirk Vander Avert, Jonas Vander Avert en Lander Vermeulen.


UITSLAG

400m horden 0,914m   AC Heren  Uur=14:31
Reeks:1
11375Zephirin JoachimKKS58.08Sen857
22283Van Den Berghe RubenLEBB59.19Sen895
32115Cool RanecACHL61.71Sen914
41159Peeters StijnACBR64.45Sen943
5243Robbens DieterASVO66.24Jun972
400m horden 0,914m   AC Heren  Uur=14:31
Reeks:2
11761Verbraekel NielsVS55.12Sen9613
2355Van den Eynden JordiKAPE55.42Jun9811
31441Sercu OlivierAZW55.47Sen9610
41856Swinnen JefVMOL57.72Sen969
51459Lubon CamilleADD57.96Sen968
62311Van De Voorde GerbenACW59.08Sen906
400 meter                 AC Heren  Uur=14:33
Reeks:1
1337Deprez JacquesACBR52.98Jun986
22530Vermeulen LanderKAPE53.56Sch995
31548Verdonck SimonKKS54.13Sen964
41759Van Caelenberghe StefaanVS54.24Sen943
5128Hus MartijnVMOL56.67Jun972
400 meter                 AC Heren  Uur=14:33
Reeks:2
12219Rossaert MichaëlACW48.73Sen9513
2259Botte StefASVO50.32Jun9811
32210Henri ArneADD50.91Sen9310
41278Mees JefACHL50.99Sen969
51451Rotsaert TiboAZW51.38Sen908
62318De Mol AikoLEBB51.61Sen887
100 meter                 AC Heren  Uur=14:48
Reeks:1      Wind : 0.7
12477Seyns LucasAZW11.36Sch999
2218De Lathauwer LennertVS11.46Jun986
32012Houben TomADD11.49Sen855
42787Jonuzi Qendrim*KAPE11.95Sch994
51162Slegers NikoVMOL12.17Sen962
100 meter                 AC Heren  Uur=14:48
Reeks:2      Wind : 0.5
11379Herreman LarsKKS10.91Sen8713
2401Vleminckx KobeACHL10.93Jun9811
32220Meyer YannickACW11.04Sen8810
41702Van Hauwermeiren JasperASVO11.38Sen968
52042Bal JaanACBR11.38Sch07
62587Thys YoshiLEBB12.04Sen923
800 meter                 AC Heren  Uur=15:02
Reeks:1
11452Omey HansAZW1’57.86Sen8613
22032De Maersschalck PieterLEBB1’58.15Sen8811
31763De Vydt MichielVS1’58.40Sen9310
42053De Rop PieterACW1’59.21Sen969
5265Lefebvre DaanASVO1’59.91Jun978
62471Vriens LukasACHL2’00.49Sen897
71636Stevens DaanVMOL2’02.57Sen916
81378Maricau FlorensKKS2’06.28Sen965
92647Le Jeune RubenADD2’06.80Sch994
102045Van Stokkum ArnoACBR2’08.00Sch993
11234De Rycke VinceKAPE2’08.99Jun982
1500 meter                AC Heren  Uur=15:18
Reeks:1
1378De Smet DriesLEBB3’59.41Jun9813
22156De Locht CisseACW4’00.68Sch9911
31867Goethals BenoitACBR4’00.94Sen9110
41267Van Rooy TomACHL4’01.04Sen829
51170Agten ArneVMOL4’02.54Sen958
6155Vermeire HenokAZW4’05.45Jun977
7300Teuchie ArnoADD4’05.85Jun986
8558Maes LukasKAPE4’23.18Cad15
91651Vandeneede Jean-baptistASVO4’28.83Sen934
102450Teirlinck BramVS4’34.97Sch993
112197Durnez LanderKKS4’37.24Sch992
110m horden 1,067m   AC Heren  Uur=16:26
Reeks:1      Wind : 2.0
113Van Der Reysen BramACW17.52Jun988
2268Laevens NielsKKS17.68Jun987
3299Metten LorijnADD19.54Jun986
4225Vierendeels SverreLEBB22.73Jun985
110m horden 1,067m   AC Heren  Uur=16:26
Reeks:2      Wind : 0.0
11198Hooyberghs JensVMOL15.32Sen9313
21625Stevens YannikKAPE15.34Sen9411
31274Bienens MichielACHL16.3Sen9610
42295Ceulemans YannickACBR16.77Sen949
1768Bollaert BramVS    NGSen92
1448Verdonck EmileAZW   DISSen95
3000 meter                AC Heren  Uur=16:50
Reeks:1
11661Kersten DieterADD8’22.52Sen9613
22093Van Peborgh NickACBR8’23.95Sen8411
31374Casteele StevenKKS8’31.01Sen9410
4224Van Laethem GaetanLEBB9’06.35Jun979
51634Michiels YannickVMOL9’08.13Sen918
61140Verbeeck ThijsACW9’10.77Sen917
71464Renders NickACHL9’12.60Sen866
82114De Wolf OlivierASVO9’13.56Sen895
92347Vandenborne TimVS9’24.37Sch994
10154Decoutere NatanAZW10’24.97Jun973
11480Raaffels CorneelKAPE10’37.51Jun982
5000 meter                AC Heren  Uur=16:51
Reeks:1
11551Casteele MathijsKKS15’05.66Sen8913
21167Geys RubenVMOL15’17.60Sen8911
32153Van Den Wijngaert LexKAPE15’29.19Sen9610
41586Slachmuylders NielsLEBB15’31.34Sen889
52268Schauwaers KevinACHL15’35.36Sen868
61724Hubrechts GijsADD15’35.58Sen937
71139Cappaert FredericACW15’50.58Sen926
85320Van Giel WannesASVO16’33.34Mas805
94947Dagafa Arado Tola*AZW16’36.23Mas804
101762De Vos ReindertVS17’05.20Sen913
112296Smits JornACBR18’47.06Sen932
200 meter                 AC Heren  Uur=16:22
Reeks:1      Wind : 0.2
11451Rotsaert TiboAZW22.64Sen908
21702Van Hauwermeiren JasperASVO23.21Sen966
3297Gijsen MaartenADD23.68Jun984
41617Van Boven JordyKAPE24.09Sen953
52046Van Herck BrentVMOL24.12Sch02
200 meter                 AC Heren  Uur=16:22
Reeks:2      Wind : 0.6
1401Vleminckx KobeACHL21.85Jun9813
21379Herreman LarsKKS21.98Sen8711
32042Bal JaanACBR22.52Sch010
42220Meyer YannickACW22.6Sen889
5218De Lathauwer LennertVS22.72Jun987
61332Van Nuffel DannyLEBB23.22Sen955
4 x 100 meter             AC Heren  Uur=17:17
Reeks:1
1  KKS                    43.70  HT      10
1978Goethals Bert
1379Herreman Lars
2606Lahaye Simon
2200Kesteloot Niels
2  ACBR                   44.33  HT      9
2616Van Langenhove Dries
2044Peeters Dries
2817Van Riel Robbe
2042Bal Jaan
3  LEBB                   44.88  HT       7
1332Van Nuffel Danny
2032De Maersschalck Pieter
2318De Mol Aiko
2587Thys Yoshi
4  ASVO                   45.08  HT       6
4728De Vriese Christophe
259Botte Stef
1702Van Hauwermeiren Jasper
1703Gheerolfs Joachim
5  AZW                    45.27  HT       5
156Christiaens PieterAZW
1448Verdonck EmileAZW
1449Decraene WouterAZW
2477Seyns LucasAZW
4 x 100 meter             AC Heren  Uur=17:17
Reeks:2
1  ACHL                   42.12  41.85   13
2122Rombaut Stijn
1622De Pauw Brent
1278Mees Jef
401Vleminckx Kobe
2  ACW                    43.65  43.44   11
1917Van Oost Ewout
15Fatoichan  De Meester Joa
2031Meese Maarten
2220Meyer Yannick
3  VS                     44.53  44.35    8
2344De Sutter Brenton
1578D’hondt Jonathan
1761Verbraekel Niels
1759Van Caelenberghe Stefaan
4  ADD                    45.64  45.28    4
299Metten Lorijn
394Mertens Michiel
297Gijsen Maarten
2012Houben Tom
5  KAPE                   46.17  45.90    3
2787Jonuzi Qendrim*
2342Vanagtmael Sam
1625Stevens Yannik
369Richter Jordi
  VMOL                       NA
128Hus Martijn
33Bleyen Seppe
1162Slegers Niko
1163Hagen Michiel
4 x 400 meter             AC Heren  Uur=17:29
Reeks:1
1  LEBB                   3’25.88  11
1332Van Nuffel Danny
2318De Mol Aiko
2283Van Den Berghe Ruben
2032De Maersschalck Pieter
2  AZW                    3’30.24  8
1450Ostyn Niels
1440Sercu Julien
1441Sercu Olivier
1451Rotsaert Tibo
3  ASVO                   3’33.82  6
259Botte Stef
1703Gheerolfs Joachim
1704Vanderbeken Jonas
265Lefebvre Daan
4  KKS                    3’34.19  5
1548Verdonck SimonKKS
383Monserez DylanKKS
1375Zephirin JoachimKKS
2197Durnez LanderKKS
5  ACBR                   3’41.92  2
337Deprez Jacques
1867Goethals Benoit
1159Peeters Stijn
2227Dewint Notus
4 x 400 meter             AC Heren  Uur=17:29
Reeks:2
1  ACW                    3’24.45  13
2311Van De Voorde Gerben
2031Meese Maarten
2053De Rop Pieter
2219Rossaert Michaël
2  VS                     3’29.04  10
1761Verbraekel Niels
1763De Vydt Michiel
218De Lathauwer Lennert
1766Timmermans Siemen
3  VMOL                   3’29.59  9
1856Swinnen Jef
1170Agten Arne
2330Vanherck Jorne
1198Hooyberghs Jens
4  ADD                    3’30.94  7
2210Henri Arne
2439Schoefs Daan
2584Knapen Stijn
1459Lubon Camille
5  ACHL                   3’36.30  4
2115Cool Ranec
1274Bienens Michiel
1275Verbiest Maarten
1622De Pauw Brent
6  KAPE                   3’37.83  3
1617Van Boven Jordy
1006Raaffels Oscar
2530Vermeulen Lander
355Van den Eynden Jordi
polsstokspringen          AC Heren  Uur=16:33
Reeks:1
11766Timmermans SiemenVS4.60mSen9313
21815Ghoos ThomasACBR4.50mSen9111
31274Bienens MichielACHL4.10mSen9610
41917Van Oost EwoutACW3.80mSen969
5333Daniels SenneVMOL3.60mJun988
6124Van Iseghem TimKKS3.20mJun977
72120Bogaerts JonasLEBB3.00mSen945.5
74726Geenens DieterASVO3.00mMas685.5
92376Vander Avert JonasKAPE3.00mSch03.5
9297Gijsen MaartenADD3.00mJun983.5
156Christiaens PieterAZW    GPJun970
hoogspringen              AC Heren  Uur=15:27
Reeks:1
11448Verdonck EmileAZW2.03mSen9513
21806Jacobs BrettADD2.00mSen9411
32200Kesteloot NielsKKS1.95mSch9910
41578D’hondt JonathanVS1.85mSen969
52817Van Riel RobbeACBR1.80mSch998
6101Luckx ReinoutACW1.80mJun987
72433Vandriessche JonasASVO1.75mSch06
84578Vander Avert DirkKAPE1.75mMas725
9386Caerels RikACHL1.75mJun984
1034Vanbroekhoven StefVMOL1.70mJun973
111872De Proft MichielLEBB1.50mSen902
hinkstapspringen          AC Heren  Uur=14:46
Reeks:1
12228Beyens KristofACHL13.57m1Sen8313
22010Pappers RafaelADD13.26m2Sen9111
31578D’hondt JonathanVS12.95m0Sen9610
413Van Der Reysen BramACW12.51m1.1Jun989
52342Vanagtmael SamKAPE12.36m1.5Sen968
62046Van Herck BrentVMOL12.29m1.1Sch07
72227Dewint NotusACBR12.11m0.5Sch06
82606Lahaye SimonKKS11.92m2Sch995
92434Lefebvre ElardASVO11.81m1.4Sch04
102367De Wilde SanderLEBB11.79m1.2Sen943
111440Sercu JulienAZW11.75m0.7Sen962
speerwerpen 800g          AC Heren  Uur=15:06
Reeks:1
12120Bogaerts JonasLEBB52.78mSen9413
2338Van Cappellen Pieter-janACW52.56mJun9811
35958De CosterVS50.65mMas010
42121Spaepen PieterADD50.49mSen849
581Eelen KoenACHL49.60mJun988
62333Helsen JorgACBR45.07mSen837
72164Wils SanderVMOL44.88mSen936
8521Roelants ArnoKAPE44.66mJun985
91449Decraene WouterAZW40.56mSen834
102451Van Coppenolle FlorisASVO40.40mSen843
11268Laevens NielsKKS39.01mJun982
kogelstoten 7,260kg       AC Heren  Uur=14:56
Reeks:1
14500Eeckhout FilipVS14.85mMas7913
25468Pauwels BartACW14.06mMas7811
32084Truyts TimothyKAPE13.60mSen8910
41818Geukens BartVMOL13.18mSen829
54515Morret MichaelLEBB11.01mMas698
62344Goossens BjornACHL10.77mSen877
74648Lucas StevenASVO10.70mMas696
82529Leyssens SamACBR10.59mSen935
9136Denolf OlivierKKS10.11mJun984
101722Albert BrentADD9.97mSen953
112167Migneau MaartenAZW7.29mSen872
verspringen               AC Heren  Uur=16:09
Reeks:1
12228Beyens KristofACHL6.89m1Sen8313
2100Nicque MarvinACW6.68m0.9Jun9811
32010Pappers RafaelADD6.62m0Sen9110
41198Hooyberghs JensVMOL6.60m0Sen939
52200Kesteloot NielsKKS6.46m1.1Sch998
62817Van Riel RobbeACBR6.39m2.2Sch997
72342Vanagtmael SamKAPE6.29m1Sen966
82283Van Den Berghe RubenLEBB6.02m1.4Sen895
92433Vandriessche JonasASVO5.51m1.2Sch04
101760Van Doorsselaer NickVS5.39m0.9Sen953
114261Bossuyt FilipAZW2.22m0.7Mas572
discuswerpen 2,000kg      AC Heren  Uur=16:18
Reeks:1
12084Truyts TimothyKAPE45.56mSen8913
21818Geukens BartVMOL41.77mSen8211
34500Eeckhout FilipVS40.52mMas7910
415Fatoichan  De Meester JoaACW39.37mJun989
52451Van Coppenolle FlorisASVO34.70mSen848
62020Van Den Schoor TimACHL33.96mSen857
72121Spaepen PieterADD32.63mSen846
82367De Wilde SanderLEBB30.50mSen945
91449Decraene WouterAZW29.90mSen834
10383Monserez DylanKKS29.70mJun973
112529Leyssens SamACBR28.23mSen932
0 likes Interclubs - archief , KAPE-meetings - archief # ,
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand