Uitslag Jeugdmeeting A.A.S.-criterium – 02.09.2017 – Kapellen
December 16, 2018 at 4:04 pm

Uitslag Jeugdmeeting A.A.S.-criterium – 02.09.2017 – Kapellen

Onze jaarlijkse septembermeeting in het kader van het “A.A.S.-criterium 2017” werd dit keer georganiseerd op zaterdag 2 september op de atletiekpiste in het gemeentepark. Overdonderende cijfers voor dit middagje atletiek in Kapellen: met liefst 215 deelnemers in totaal en 757 (!) prestaties in de uitslag. Met dank aan iedereen die haar of zijn steentje bijdroeg aan deze absolute topwedstrijd voor de jeugd.


De uitslag van deze meeting kan je HIER bekijken of downloaden in .pdf-formaat. De nieuwe tussenstand van het A.A.S.-criterium 2017, kan je HIER vinden !


 

… meer dan 200 foto’s van Irene Sebregts zijn hier te bekijken in ons foto-album !



UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=18:47
Reeks:1
17821Alaoui ZakariaBVAC10.479
28323Verelst ChielESAK11.128
38212Van Hoorick YbenACBR11.279
47566Devriendt LiamLIER11.369
56988Balazs StafACBR11.389
60 meter                  Ben Heren  Uur=18:47
Reeks:2
18651De Pooter CharlieACBR10.99
27253Lingier StefAVKA11.208
37886De Herdt MilanAVKA12.139
48210Coolen FinnACBR12.219
57759Andries ThomasAVKA12.969
66620Stappers KrijnACBR14.269
60 meter                  Ben Heren  Uur=18:47
Reeks:3
17818Honsia RickKAPE10.518
27994Mets ArthurAVKA10.628
37571Schrijvers LarsLIER11.058
48228Janssen StanLIER11.178
57572Tindemans JunesLIER11.188
67249Janssens MilanAVKA11.259
78982Ceulemans TimonAVKA11.619
60 meter                  Ben Heren  Uur=18:47
Reeks:4
17975Bos SiebeACHL9.608
27254Loos SenneAVKA9.618
37971Baerts WannesBVAC9.818
47257Thonon SimonAVKA9.938
57843Van Bael ArneAVKA10.008
68993Sebregts Joey*KAPE10.038
78155Verstraeten KobeKAPE10.138
verspringen               Ben Heren  Uur=17:46
Reeks:1
17971Baerts WannesBVAC3.65m8
27257Thonon SimonAVKA3.62m8
37843Van Bael ArneAVKA3.37m8
47254Loos SenneAVKA3.35m8
58211Coolen LarsACBR3.31m9
67975Bos SiebeACHL3.31m8
78155Verstraeten KobeKAPE3.29m8
88993Sebregts Joey*KAPE3.07m8
98323Verelst ChielESAK3.04m8
107818Honsia RickKAPE3.03m8
117249Janssens MilanAVKA2.82m9
127572Tindemans JunesLIER2.81m8
137253Lingier StefAVKA2.79m8
147821Alaoui ZakariaBVAC2.76m9
156988Balazs StafACBR2.67m9
168212Van Hoorick YbenACBR2.66m9
178228Janssen StanLIER2.65m8
187571Schrijvers LarsLIER2.65m8
197566Devriendt LiamLIER2.49m9
207759Andries ThomasAVKA2.27m9
218982Ceulemans TimonAVKA2.20m9
227886De Herdt MilanAVKA2.14m9
236620Stappers KrijnACBR2.01m9
7994Mets ArthurAVKA    NG8
kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=17:12
Reeks:1
17975Bos SiebeACHL9.39m8
27257Thonon SimonAVKA8.44m8
37843Van Bael ArneAVKA8.35m8
47249Janssens MilanAVKA7.57m9
57572Tindemans JunesLIER7.46m8
67818Honsia RickKAPE7.32m8
78993Sebregts Joey*KAPE7.17m8
87254Loos SenneAVKA7.01m8
97971Baerts WannesBVAC6.32m8
107253Lingier StefAVKA6.27m8
118155Verstraeten KobeKAPE6.22m8
127571Schrijvers LarsLIER6.00m8
137759Andries ThomasAVKA5.00m9
148212Van Hoorick YbenACBR4.79m9
157566Devriendt LiamLIER4.58m9
167821Alaoui ZakariaBVAC4.56m9
176988Balazs StafACBR4.39m9
188228Janssen StanLIER4.17m8
197886De Herdt MilanAVKA3.85m9
206620Stappers KrijnACBR2.78m9
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=15:00
Reeks:1
17975Bos SiebeACHL32.81m8
27843Van Bael ArneAVKA29.78m8
37254Loos SenneAVKA26.91m8
48993Sebregts Joey*KAPE25.85m8
57971Baerts WannesBVAC25.52m8
67257Thonon SimonAVKA22.68m8
77572Tindemans JunesLIER22.05m8
88211Coolen LarsACBR20.30m9
97249Janssens MilanAVKA19.08m9
107253Lingier StefAVKA18.42m8
118210Coolen FinnACBR17.40m9
127571Schrijvers LarsLIER17.14m8
137994Mets ArthurAVKA17.01m8
147818Honsia RickKAPE16.94m8
158651De Pooter CharlieACBR15.97m9
167886De Herdt MilanAVKA15.82m9
178323Verelst ChielESAK15.72m8
188155Verstraeten KobeKAPE15.30m8
197821Alaoui ZakariaBVAC14.49m9
208228Janssen StanLIER13.93m8
216988Balazs StafACBR13.84m9
227566Devriendt LiamLIER12.80m9
238212Van Hoorick YbenACBR11.76m9
248982Ceulemans TimonAVKA10.46m9
257759Andries ThomasAVKA10.23m9
266620Stappers KrijnACBR6.82m9
4 x 60 meter              Ben Heren  Uur=14:32
Reeks:1
1  AVKA                   42.00
7254Loos Senne
7257Thonon Simon
7843Van Bael Arne
7994Mets Arthur
2  LIER                   43.9
7571Schrijvers Lars
8228Janssen Stan
7566Devriendt Liam
7572Tindemans Junes
3  AVKA                   45.0
7249Janssens Milan
7253Lingier Stef
8982Ceulemans Timon
7886De Herdt Milan
4  ACBR                   46.46
6620Stappers Krijn
8211Coolen Lars
8210Coolen Finn
6988Balazs Staf
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:11
Reeks:1
12769Rosebel Juraily*BVAC11.009
22313Verelst NiesESAK11.158
31365Willaert CamieAVKA11.189
41485Vander Avert InneKAPE11.258
51845Cornelis RoxaneKAPE11.469
61773Idrisa Munahya*BVAC11.559
71656Gerets OdeLIER11.628
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:11
Reeks:2
12211Moens SienaLIER11.218
21655Dox LiliLIER11.558
39998Moons EvaNA11.990
41361Van Dorst LucieAVKA12.089
51654Dox KatoLIER12.238
69999Laureyssens ZitaNA12.590
71936Mertens Emma-ElisabethAVKA13.708
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:11
Reeks:3
12756Verbruggen AmberKAPE10.148
2929Vergult JolienRAM10.228
31515Cools EmmaAVKA10.688
41813Beudeker AlexiaACBR10.818
51353Leboda NinaAVKA10.818
6930Quaethoven LouiseRAM10.828
71484Vander Avert HanneKAPE10.858
81651Denolf AnkeLIER11.769
verspringen               Ben Dames  Uur=14:26
Reeks:1
1929Vergult JolienRAM3.19m8
22756Verbruggen AmberKAPE3.11m8
31515Cools EmmaAVKA3.10m8
4930Quaethoven LouiseRAM3.07m8
51813Beudeker AlexiaACBR3.02m8
61353Leboda NinaAVKA2.98m8
72211Moens SienaLIER2.96m8
81840Melotte JasmineAVKA2.91m8
91484Vander Avert HanneKAPE2.88m8
101485Vander Avert InneKAPE2.84m8
112313Verelst NiesESAK2.76m8
121365Willaert CamieAVKA2.71m9
139998Moons EvaNA2.69m0
142769Rosebel Juraily*BVAC2.65m9
151655Dox LiliLIER2.64m8
161656Gerets OdeLIER2.55m8
171773Idrisa Munahya*BVAC2.50m9
181654Dox KatoLIER2.48m8
191845Cornelis RoxaneKAPE2.47m9
201651Denolf AnkeLIER2.46m9
219999Laureyssens ZitaNA2.41m0
221361Van Dorst LucieAVKA2.34m9
232616Derfoufi SalmaBVAC2.10m8
241936Mertens Emma-ElisabethAVKA1.96m8
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=16:36
Reeks:1
11515Cools EmmaAVKA6.80m8
21353Leboda NinaAVKA6.55m8
31651Denolf AnkeLIER6.40m9
41485Vander Avert InneKAPE6.39m8
52756Verbruggen AmberKAPE6.06m8
6929Vergult JolienRAM5.79m8
71840Melotte JasmineAVKA5.47m8
82211Moens SienaLIER5.41m8
91654Dox KatoLIER5.35m8
101484Vander Avert HanneKAPE5.35m8
111813Beudeker AlexiaACBR5.33m8
12930Quaethoven LouiseRAM5.14m8
132313Verelst NiesESAK4.53m8
141936Mertens Emma-ElisabethAVKA4.48m8
151365Willaert CamieAVKA4.46m9
161655Dox LiliLIER4.32m8
171361Van Dorst LucieAVKA4.20m9
182769Rosebel Juraily*BVAC4.17m9
191845Cornelis RoxaneKAPE3.95m9
201656Gerets OdeLIER3.91m8
219998Moons EvaNA3.89m0
222616Derfoufi SalmaBVAC3.84m8
239999Laureyssens ZitaNA3.64m0
241773Idrisa Munahya*BVAC3.58m9
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=18:32
Reeks:1
11353Leboda NinaAVKA23.36m8
21515Cools EmmaAVKA20.94m8
31651Denolf AnkeLIER19.19m9
41840Melotte JasmineAVKA19.13m8
51485Vander Avert InneKAPE17.80m8
61813Beudeker AlexiaACBR15.79m8
71845Cornelis RoxaneKAPE14.52m9
81782Van Cleuvenbergen KatoKAPE14.12m8
92756Verbruggen AmberKAPE13.40m8
101484Vander Avert HanneKAPE13.26m8
111365Willaert CamieAVKA12.98m9
121773Idrisa Munahya*BVAC11.71m9
139999Laureyssens ZitaNA11.50m0
149998Moons EvaNA10.74m0
152616Derfoufi SalmaBVAC10.55m8
162769Rosebel Juraily*BVAC9.27m9
171936Mertens Emma-Elisabeth –AVKA8.88m8
1656Gerets OdeLIER    NG8
4 x 60 meter              Ben Dames  Uur=14:26
Reeks:1
1  KAPE                   43.0
2756Verbruggen Amber
1484Vander Avert Hanne
1485Vander Avert Inne
1845Cornelis Roxane
2  AVKA                   44.75
1353Leboda Nina
1515Cools Emma
1365Willaert Camie
1936Mertens Emma-Elisabeth –
3  LIER                   45.32
1655Dox Lili
1654Dox Kato
2211Moens Siena
1651Denolf Anke
60 meter                  Pup Heren  Uur=18:30
Reeks:1
11361Alaoui IsmailBVAC10.276
2847De Beuckelaer KobeAVKA10.407
31274Kortleven MiloACBR10.567
41046Haest AlexiACBR10.696
51880Verelst DaanESAK10.756
61701Gielen HannesESAK10.817
60 meter                  Pup Heren  Uur=18:30
Reeks:2
11770De Mulder GrimACBR9.857
21700Geurts BertESAK10.697
3432Balazs JuulACBR10.936
4848Stuer BorisAVKA11.167
5527Verhelst Wouter – 81KAPE11.227
61076Smout SenneLIER11.637
60 meter                  Pup Heren  Uur=18:30
Reeks:3
1730Verbelen WannesAVKA10.066
21273Aters JeffACBR10.087
3719Loos JarneAVKA10.326
41062Michel KasACBR10.337
51045Schaerlaeken JonasACBR10.346
61298Andries RobbieAVKA10.936
60 meter                  Pup Heren  Uur=18:30
Reeks:4
1726Van Dorst StanAVKA9.717
2342Gielen StefKAPE9.976
31073Devriendt LarsLIER9.986
4715Callaert JasperAVKA10.197
5343de Swerts TijsKAPE10.337
61286Michiels ThiboAVKA10.386
7722Sacre JelleAVKA10.496
81280Verstrepen FinnAVKA10.506
60 meter                  Pup Heren  Uur=18:30
Reeks:5
12122Itotoh TreasureBVAC9.07
21300Van Acker MatteoAVKA9.296
3862Vander Avert BenKAPE9.36
431Lucas RobbeACBR9.387
51422De Kock MervynBVAC9.727
62255Printems YannickACBR9.896
72247Verbruggen ThomasKAPE9.956
8724Vaerten MatsAVKA10.006
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=18:20
Reeks:1
11422De Kock MervynBVAC13.707
21770De Mulder GrimACBR13.777
3343de Swerts TijsKAPE14.447
41700Geurts BertESAK14.937
51076Smout SenneLIER16.647
840François SibeAVZK    NG6
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=18:20
Reeks:2
1847De Beuckelaer KobeAVKA13.87
21361Alaoui IsmailBVAC13.846
331Lucas RobbeACBR13.967
41280Verstrepen FinnAVKA15.696
51274Kortleven MiloACBR16.017
1046Haest AlexiACBR    NG6
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=18:20
Reeks:3
11073Devriendt LarsLIER13.526
21273Aters JeffACBR14.567
31880Verelst DaanESAK14.606
41299Stoop MatthiasAVKA14.697
5432Balazs JuulACBR14.806
61045Schaerlaeken JonasACBR15.246
71701Gielen HannesESAK15.537
1298Andries RobbieAVKA    NG6
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=18:20
Reeks:4
1719Loos JarneAVKA13.496
22255Printems YannickACBR13.576
3724Vaerten MatsAVKA13.986
4342Gielen StefKAPE14.586
5722Sacre JelleAVKA14.716
6715Callaert JasperAVKA14.847
71062Michel KasACBR14.887
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=18:20
Reeks:5
12122Itotoh TreasureBVAC11.387
21300Van Acker MatteoAVKA11.476
3718Leboda TiboAVKA11.806
41162De Herdt LarsLYRA12.636
5862Vander Avert BenKAPE13.336
6726Van Dorst StanAVKA13.377
72247Verbruggen ThomasKAPE13.796
8848Stuer BorisAVKA17.377
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=15:05
Reeks:1
1342Gielen StefKAPE23.90m6
2862Vander Avert BenKAPE22.92m6
32247Verbruggen ThomasKAPE20.52m6
4718Leboda TiboAVKA19.58m6
531Lucas RobbeACBR17.48m7
61300Van Acker MatteoAVKA17.04m6
71299Stoop MatthiasAVKA17.02m7
82122Itotoh TreasureBVAC16.76m7
91298Andries RobbieAVKA16.71m6
10343de Swerts TijsKAPE16.42m7
111073Devriendt LarsLIER16.05m6
121701Gielen HannesESAK15.31m7
131880Verelst DaanESAK14.77m6
141273Aters JeffACBR14.63m7
15724Vaerten MatsAVKA14.46m6
16432Balazs JuulACBR13.94m6
171045Schaerlaeken JonasACBR13.62m6
18719Loos JarneAVKA13.32m6
19715Callaert JasperAVKA13.21m7
202255Printems YannickACBR13.18m6
211062Michel KasACBR12.91m7
221361Alaoui IsmailBVAC12.81m6
23847De Beuckelaer KobeAVKA12.45m7
241422De Kock MervynBVAC12.36m7
25848Stuer BorisAVKA12.10m7
261274Kortleven MiloACBR11.36m7
271280Verstrepen FinnAVKA11.33m6
28527Verhelst Wouter – 81KAPE11.28m7
29730Verbelen WannesAVKA11.19m6
301770De Mulder GrimACBR10.37m7
311076Smout SenneLIER9.50m7
321046Haest AlexiACBR9.32m6
33726Van Dorst StanAVKA7.95m7
341700Geurts BertESAK7.55m7
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=16:53
Reeks:1
1718Leboda TiboAVKA37.46m6
2862Vander Avert BenKAPE33.47m6
31162De Herdt LarsLYRA32.16m6
41880Verelst DaanESAK31.26m6
51361Alaoui IsmailBVAC31.12m6
631Lucas RobbeACBR30.96m7
71273Aters JeffACBR30.01m7
81062Michel KasACBR29.96m7
91298Andries RobbieAVKA29.87m6
102122Itotoh TreasureBVAC29.15m7
11724Vaerten MatsAVKA28.65m6
121299Stoop MatthiasAVKA28.53m7
131073Devriendt LarsLIER27.50m6
14342Gielen StefKAPE27.38m6
151280Verstrepen FinnAVKA27.20m6
161286Michiels ThiboAVKA26.37m6
171422De Kock MervynBVAC24.53m7
18719Loos JarneAVKA24.34m6
19722Sacre JelleAVKA24.22m6
202255Printems YannickACBR24.19m6
211300Van Acker MatteoAVKA23.90m6
22726Van Dorst StanAVKA23.38m7
23715Callaert JasperAVKA23.23m7
242247Verbruggen ThomasKAPE22.90m6
251701Gielen HannesESAK22.40m7
26527Verhelst Wouter – 81KAPE21.90m7
27848Stuer BorisAVKA20.85m7
28847De Beuckelaer KobeAVKA20.63m7
291274Kortleven MiloACBR20.59m7
301045Schaerlaeken JonasACBR20.46m6
311770De Mulder GrimACBR19.83m7
32343de Swerts TijsKAPE19.77m7
331046Haest AlexiACBR19.44m6
34432Balazs JuulACBR16.44m6
351700Geurts BertESAK15.38m7
361076Smout SenneLIER13.62m7
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=13:45
Reeks:1
1  AVKA                   37.77
1300Van Acker Matteo
1280Verstrepen Finn
730Verbelen Wannes
724Vaerten Mats
2  KAPE                   39.19
527Verhelst Wouter – 81
343de Swerts Tijs
342Gielen Stef
862Vander Avert Ben
3  ACBR                   39.86
1046Haest Alexi
1045Schaerlaeken Jonas
1274Kortleven Milo
1062Michel Kas
4  ESAK                   41.65
8323Verelst Chiel
1701Gielen Hannes
1880Verelst Daan
1700Geurts Bert
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=13:45
Reeks:2
1  ACBR                   37.23
1770De Mulder Grim
1273Aters Jeff
2255Printems Yannick
31Lucas Robbe
2  BVAC                   37.29
1422De Kock Mervyn
2122Itotoh Treasure
1361Alaoui Ismail
715Callaert JasperAVKA
3  AVKA                   40.25
847De Beuckelaer Kobe
1298Andries Robbie
726Van Dorst Stan
719Loos Jarne
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=17:10
Reeks:1
14564Blomme IlaraKAPE13.136
24677Prijck CarolineBVAC13.157
34744Geeraerts MarieLIER14.986
44128Simons MarieACBR15.677
53761De Clopper MarieACBR15.786
4057Smet ChayenneBVAC    NG6
3759De Clopper DorienACBR    NG7
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=17:10
Reeks:2
14045Mangiapan MargauxKAPE12.286
25740Okaka OsahajiajieBVAC12.337
34879Idrisa Moza*BVAC14.237
43919Boeckx LiesSGOL14.486
54745Gerets IbeLIER14.546
65854Van Hassel LiseSGOL14.626
3771Michiels RoosACBR    NA7
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=17:10
Reeks:3
14705Caron HanneloreKAPE14.646
24930Lemmens RowenAVKA15.287
34933Michiels ZoëAVKA15.546
44946Blommers YentlAVKA15.886
55783Janssens CaitlynKAPE16.057
64945Schillemans LauraAVKA18.236
4750Tindemans MilaLIER    NG7
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=17:10
Reeks:4
13808Sebregts Ashley*KAPE12.606
24411Benarbia KenzaAVT12.636
34129Van Laer MirtheACBR12.766
45048Mertens LieselotAVKA13.556
54943De Decker JitskeAVKA13.676
65106Bos JoniACHL14.426
74188Lumbeeck SanneBVAC14.987
verspringen               Pup Dames  Uur=18:32
Reeks:1
14045Mangiapan MargauxKAPE3.52m6
24564Blomme IlaraKAPE3.42m6
34188Lumbeeck SanneBVAC3.40m7
44677Prijck CarolineBVAC3.32m7
55740Okaka OsahajiajieBVAC3.32m7
63808Sebregts Ashley*KAPE3.31m6
74943De Decker JitskeAVKA3.31m6
84129Van Laer MirtheACBR3.26m6
95796Rosebel Jefiney*BVAC3.22m7
104044Van Frausum EliseKAPE3.16m6
115048Mertens LieselotAVKA3.10m6
125854Van Hassel LiseSGOL3.09m6
133919Boeckx LiesSGOL3.04m6
144879Idrisa Moza*BVAC3.01m7
154930Lemmens RowenAVKA3.01m7
164946Blommers YentlAVKA2.97m6
174945Schillemans LauraAVKA2.92m6
184128Simons MarieACBR2.90m7
195106Bos JoniACHL2.84m6
203771Michiels RoosACBR2.78m7
214750Tindemans MilaLIER2.75m7
224042Hendrickx LooreKAPE2.73m7
233759De Clopper DorienACBR2.65m7
243761De Clopper MarieACBR2.64m6
253776Verhees VeronicaACBR2.60m7
264933Michiels ZoëAVKA2.56m6
274043Hendrickx LizeKAPE2.48m7
285783Janssens CaitlynKAPE2.42m7
294213Verhelst Tinne – 81KAPE2.21m7
304057Smet ChayenneBVAC2.21m6
3845Willepenninckx AmberACHL    GP7
4744Geeraerts MarieLIER    NG6
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=15:21
Reeks:1
15796Rosebel Jefiney*BVAC7.56m7
23808Sebregts Ashley*KAPE7.45m6
34335HEMELS KirbyACP7.36m6
44564Blomme IlaraKAPE7.00m6
54129Van Laer MirtheACBR6.93m6
64943De Decker JitskeAVKA6.59m6
73845Willepenninckx AmberACHL6.59m7
84750Tindemans MilaLIER6.44m7
94411Benarbia KenzaAVT6.35m6
105048Mertens LieselotAVKA6.06m6
114188Lumbeeck SanneBVAC6.06m7
124677Prijck CarolineBVAC6.02m7
135740Okaka OsahajiajieBVAC5.79m7
144945Schillemans LauraAVKA5.65m6
154879Idrisa Moza*BVAC5.64m7
163761De Clopper MarieACBR5.63m6
174705Caron HanneloreKAPE5.55m6
184745Gerets IbeLIER5.40m6
193919Boeckx LiesSGOL5.39m6
204744Geeraerts MarieLIER5.17m6
215854Van Hassel LiseSGOL5.10m6
224044Van Frausum EliseKAPE5.09m6
234946Blommers YentlAVKA5.04m6
244042Hendrickx LooreKAPE4.75m7
255106Bos JoniACHL4.50m6
264128Simons MarieACBR4.46m7
275783Janssens CaitlynKAPE4.32m7
283776Verhees VeronicaACBR4.18m7
294043Hendrickx LizeKAPE3.89m7
304930Lemmens RowenAVKA3.80m7
314933Michiels ZoëAVKA3.65m6
324057Smet ChayenneBVAC3.45m6
333759De Clopper DorienACBR3.33m7
343771Michiels RoosACBR3.20m7
discuswerpen 0,600kg      Pup Dames  Uur=16:48
Reeks:1
13808Sebregts Ashley*KAPE21.07m6
24411Benarbia KenzaAVT20.45m6
34335HEMELS KirbyACP20.41m6
44564Blomme IlaraKAPE19.20m6
55106Bos JoniACHL15.97m6
63761De Clopper MarieACBR15.70m6
73845Willepenninckx AmberACHL15.56m7
85048Mertens LieselotAVKA14.42m6
94188Lumbeeck SanneBVAC13.25m7
104750Tindemans MilaLIER12.87m7
114129Van Laer MirtheACBR12.83m6
125740Okaka OsahajiajieBVAC12.76m7
134879Idrisa Moza*BVAC12.49m7
144705Caron HanneloreKAPE12.34m6
154677Prijck CarolineBVAC12.23m7
164945Schillemans LauraAVKA12.06m6
175796Rosebel Jefiney*BVAC11.67m7
184943De Decker JitskeAVKA11.66m6
194042Hendrickx LooreKAPE11.65m7
204946Blommers YentlAVKA11.09m6
214745Gerets IbeLIER10.83m6
224930Lemmens RowenAVKA10.76m7
233919Boeckx LiesSGOL10.70m6
245783Janssens CaitlynKAPE9.53m7
254933Michiels ZoëAVKA9.32m6
263759De Clopper DorienACBR9.31m7
274213Verhelst Tinne – 81KAPE9.09m7
283771Michiels RoosACBR8.58m7
294057Smet ChayenneBVAC8.49m6
304043Hendrickx LizeKAPE8.30m7
314128Simons MarieACBR8.27m7
5854Van Hassel LiseSGOL    GP6
7020Boeckx SaarSGOL    NG4
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=13:45
Reeks:1
1  KAPE                   36.71
4045Mangiapan Margaux
4705Caron Hannelore
4044Van Frausum Elise
3808Sebregts Ashley*
2  BVAC                   37.82
5740Okaka Osahajiajie
4879Idrisa Moza*
4677Prijck Caroline
4188Lumbeeck Sanne
3  AVKA                   39.76
4930Lemmens Rowen
4945Schillemans Laura
4933Michiels Zoë
5048Mertens Lieselot
4  ACBR                   40.50
3759De Clopper Dorien
3761De Clopper Marie
3771Michiels Roos
4128Simons Marie
5  KAPE                   40.66
4564Blomme Ilara
5783Janssens Caitlyn
4042Hendrickx Loore
4043Hendrickx Lize
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=17:51
Reeks:1
15674Alaoui IbrahimBVAC16.504
25507Min LarsLYRA16.825
35465Geeraerts RubenLIER19.134
5174Crauwels DriesAVKA    NA4
5505Van Den Eede JoppeACBR    NG4
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=17:51
Reeks:2
15645Daemen AndertSGOL15.424
25172Bultynck MatsAVKA19.085
35469Smout SiebeLIER20.565
5890Vissenberg LarsKAPE    NG5
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=17:51
Reeks:3
15965Mees MathiasBVAC14.454
24908Van Liefferinge GlenBVAC14.634
35445De Clerck TimoACBR15.714
45183Vandekerckhove YoranAVKA15.955
55327Blomme JarnoKAPE16.354
66066Jacobs WitseKAPE16.424
74892Eykens MatteoKAPE16.544
85643Berben RhuneAVKA18.085
150 meter                 Min Heren  Uur=14:27
Reeks:1
15507Min LarsLYRA22.205
25465Geeraerts RubenLIER23.324
34655Heraly MaximKAPE23.355
45505Van Den Eede JoppeACBR24.224
55469Smout SiebeLIER27.025
150 meter                 Min Heren  Uur=14:27
Reeks:2
14683Philips ArnoACHL21.524
25645Daemen AndertSGOL21.574
34892Eykens MatteoKAPE21.724
45674Alaoui IbrahimBVAC22.764
55643Berben RhuneAVKA23.035
150 meter                 Min Heren  Uur=14:27
Reeks:3
15890Vissenberg LarsKAPE21.085
25965Mees MathiasBVAC21.764
36066Jacobs WitseKAPE22.014
45183Vandekerckhove YoranAVKA22.715
55172Bultynck MatsAVKA26.255
150 meter                 Min Heren  Uur=14:27
Reeks:4
15445De Clerck TimoACBR20.474
25327Blomme JarnoKAPE21.584
36098Hoornaert YnseKAPE22.334
45010Smet RubenACW23.394
55174Crauwels DriesAVKA25.194
hoogspringen              Min Heren  Uur=16:33
Reeks:1
15965Mees MathiasBVAC1.50m4
26098Hoornaert YnseKAPE1.50m4
34908Van Liefferinge GlenBVAC1.45m4
45183Vandekerckhove YoranAVKA1.35m5
45327Blomme JarnoKAPE1.35m4
65445De Clerck TimoACBR1.30m4
74892Eykens MatteoKAPE1.30m4
84683Philips ArnoACHL1.25m4
85010Smet RubenACW1.25m4
85172Bultynck MatsAVKA1.25m5
115890Vissenberg LarsKAPE1.25m5
125505Van Den Eede JoppeACBR1.20m4
135332Jochems BentAVKA1.20m5
145465Geeraerts RubenLIER1.15m4
145643Berben RhuneAVKA1.15m5
145507Min LarsLYRA1.15m5
175174Crauwels DriesAVKA1.15m4
185469Smout SiebeLIER1.10m5
195674Alaoui IbrahimBVAC1.10m4
4655Heraly MaximKAPE    NG5
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=18:26
Reeks:1
15730Gysen DriesKAPE8.88m4
26098Hoornaert YnseKAPE8.65m4
35445De Clerck TimoACBR8.53m4
45327Blomme JarnoKAPE7.75m4
55965Mees MathiasBVAC7.56m4
66066Jacobs WitseKAPE7.40m4
75645Daemen AndertSGOL7.39m4
84908Van Liefferinge GlenBVAC6.36m4
95469Smout SiebeLIER5.60m5
105332Jochems BentAVKA5.55m5
115674Alaoui IbrahimBVAC4.69m4
125174Crauwels DriesAVKA4.28m4
135172Bultynck MatsAVKA4.15m5
5183Vandekerckhove YoranAVKA    GP5
4892Eykens MatteoKAPE    GP4
5505Van Den Eede JoppeACBR    GP4
5643Berben RhuneAVKA    GP5
5507Min LarsLYRA    GP5
4655Heraly MaximKAPE    GP5
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=13:45
Reeks:1
1  KAPE                   45.16
4892Eykens Matteo
6098Hoornaert Ynse
5327Blomme Jarno
5890Vissenberg Lars
2  AVKA                   49.72
5172Bultynck Mats
5174Crauwels Dries
5643Berben Rhune
5183Vandekerckhove Yoran
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=16:43
Reeks:1
17632Janssen KaatACBR12.865
27810Zemmouri UlfaAVKA14.175
37681Mees JinseACBR14.735
47020Boeckx SaarSGOL14.734
58364Van Doninck DaphneACBR15.364
7188Balazs FienACBR    NG4
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=16:43
Reeks:2
18335Konneh BenduBVAC11.154
27239Lumbeeck LieseBVAC12.024
38024Schaerlaeken YanaACBR12.104
48004Vinck YanisLIER13.814
56904Van Aelst AmberKAPE14.785
67809Meuris InaAVKA15.265
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=16:43
Reeks:3
17840Dalle YodieKAPE10.804
27500Vander Avert CaroKAPE11.145
37498Dua HanneKAPE12.145
48065Van De Perre EvelynESAK12.365
56905Leys MerelKAPE12.525
7758Taelman LolaBVAC    NG5
150 meter                 Min Dames  Uur=14:09
Reeks:1
17840Dalle YodieKAPE21.624
28335Konneh BenduBVAC21.744
37483De Beuckelaer LaraAVKA23.514
47681Mees JinseACBR24.825
56877Verhees CelinaACBR25.154
68364Van Doninck DaphneACBR26.164
150 meter                 Min Dames  Uur=14:09
Reeks:2
17632Janssen KaatACBR22.455
27810Zemmouri UlfaAVKA22.905
37020Boeckx SaarSGOL23.454
47188Balazs FienACBR23.764
57187Baccarne EvaACBR26.744
150 meter                 Min Dames  Uur=14:09
Reeks:3
18024Schaerlaeken YanaACBR22.834
26905Leys MerelKAPE23.535
38004Vinck YanisLIER24.714
46904Van Aelst AmberKAPE25.435
57809Meuris InaAVKA27.255
150 meter                 Min Dames  Uur=14:09
Reeks:4
17683Min LenaLYRA22.725
27498Dua HanneKAPE22.785
37631Breems Charlotte*ACBR23.494
47758Taelman LolaBVAC23.805
58065Van De Perre EvelynESAK23.915
150 meter                 Min Dames  Uur=14:09
Reeks:5
17500Vander Avert CaroKAPE21.275
27675De Vries SamLYRA22.115
37687Van Eynde MilaLYRA22.655
47686Van Eynde LeniLYRA23.225
58555Garcia Lania*BVAC23.375
verspringen               Min Dames  Uur=15:48
Reeks:1
17675De Vries SamLYRA4.36m5
27500Vander Avert CaroKAPE4.27m5
38335Konneh BenduBVAC4.09m4
47686Van Eynde LeniLYRA4.04m5
58065Van De Perre EvelynESAK3.93m5
67687Van Eynde MilaLYRA3.87m5
78555Garcia Lania*BVAC3.86m5
88024Schaerlaeken YanaACBR3.83m4
97020Boeckx SaarSGOL3.80m4
107840Dalle YodieKAPE3.77m4
117188Balazs FienACBR3.74m4
127632Janssen KaatACBR3.72m5
137631Breems Charlotte*ACBR3.70m4
148004Vinck YanisLIER3.62m4
156905Leys MerelKAPE3.62m5
168364Van Doninck DaphneACBR3.61m4
177498Dua HanneKAPE3.57m5
187239Lumbeeck LieseBVAC3.56m4
197483De Beuckelaer LaraAVKA3.37m4
206904Van Aelst AmberKAPE3.35m5
216877Verhees CelinaACBR3.32m4
227758Taelman LolaBVAC3.28m5
237683Min LenaLYRA3.08m5
247810Zemmouri UlfaAVKA3.05m5
257187Baccarne EvaACBR3.03m4
267681Mees JinseACBR3.00m5
277809Meuris InaAVKA2.94m5
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=17:43
Reeks:1
17500Vander Avert CaroKAPE24.76m5
28004Vinck YanisLIER20.66m4
38364Van Doninck DaphneACBR20.41m4
48335Konneh BenduBVAC20.01m4
56904Van Aelst AmberKAPE19.55m5
67188Balazs FienACBR18.70m4
77809Meuris InaAVKA18.21m5
86905Leys MerelKAPE16.93m5
97498Dua HanneKAPE16.87m5
108065Van De Perre EvelynESAK16.05m5
117758Taelman LolaBVAC15.43m5
128024Schaerlaeken YanaACBR15.19m4
137810Zemmouri UlfaAVKA15.14m5
147239Lumbeeck LieseBVAC14.72m4
157840Dalle YodieKAPE13.92m4
166877Verhees CelinaACBR12.95m4
177681Mees JinseACBR12.15m5
187483De Beuckelaer LaraAVKA12.06m4
197020Boeckx SaarSGOL11.73m4
207187Baccarne EvaACBR10.09m4
4 x 80 meter              Min Dames  Uur=13:45
Reeks:1
1  KAPE                   45.71
7498Dua Hanne
6905Leys Merel
7500Vander Avert Caro
7840Dalle Yodie
2  LYRA                   45.87
7675De Vries Sam
7686Van Eynde Leni
7683Min Lena
7687Van Eynde Mila
3  AVKA                   48.99
8555Garcia Lania*BVAC
7483De Beuckelaer Lara
7809Meuris Ina
7810Zemmouri Ulfa
4  ACBR                   49.27
8024Schaerlaeken Yana
7681Mees Jinse
8364Van Doninck Daphne
7631Breems Charlotte*
100m horden 0,914m   Cad Heren  Uur=18:16
Reeks:1      Wind : 0.0
11130Vander Avert JensKAPE19.072
2910Wildemeersch JasperACBR19.143
31057Callaert VincentAVKA19.573
1131Vander Avert NilsKAPE    NA3
100m horden 0,914m   Cad Heren  Uur=18:16
Reeks:2      Wind : 0.6
11427Philips Brent – 81KAPE15.732
21363De Maeyer SuusAVKA16.563
31059Scheerder NielsAVKA17.033
1264Min ArneLYRA    NG2
1365Berben JommeAVKA    NG3
200 meter                 Cad Heren  Uur=16:14
Reeks:1      Wind : -0.3
11244Hellin RuneLIER26.723
21129Dua JitsKAPE28.233
31057Callaert VincentAVKA28.483
41242Crauwels BramLIER29.082
51553Van De Perre AlanESAK30.983
1264Min ArneLYRA    NG2
200 meter                 Cad Heren  Uur=16:14
Reeks:2      Wind : -1.1
11365Berben JommeAVKA25.233
21427Philips Brent – 81KAPE26.002
31243Geeraerts JeroenLIER26.052
41059Scheerder NielsAVKA26.503
51363De Maeyer SuusAVKA26.703
61356Lemmens Wander – 81AVKA26.762
1000 meter                Cad Heren  Uur=18:16
Reeks:1
11363De Maeyer SuusAVKA3’07.133
21130Vander Avert JensKAPE3’18.542
31131Vander Avert NilsKAPE3’42.493
1365Berben JommeAVKA    NG3
1059Scheerder NielsAVKA    NG3
hoogspringen              Cad Heren  Uur=15:36
Reeks:1
11264Min ArneLYRA1.82m2
21243Geeraerts JeroenLIER1.55m2
31427Philips Brent – 81KAPE1.55m2
41059Scheerder NielsAVKA1.50m3
5910Wildemeersch JasperACBR1.50m3
61365Berben JommeAVKA1.45m3
61057Callaert VincentAVKA1.45m3
81356Lemmens Wander – 81AVKA1.45m2
91244Hellin RuneLIER1.45m3
101129Dua JitsKAPE1.40m3
101363De Maeyer SuusAVKA1.40m3
101130Vander Avert JensKAPE1.40m2
131242Crauwels BramLIER1.20m2
4 x 100 meter             Cad Heren  Uur=13:54
Reeks:1
1  AVKA                   50.88
1363De Maeyer Suus
1365Berben Jomme
1356Lemmens Wander – 81
1059Scheerder Niels
2  KAPE                   54.84
1129Dua Jits
1131Vander Avert Nils
1130Vander Avert Jens
1427Philips Brent – 81
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=17:41
Reeks:1      Wind : 0.2
1887Henderickx CaroKAPE16.612
21416Bax AxelleLIER16.953
31409Ferny SamACBR17.462
41725Vandepaer EmelieLIER17.762
51726Vandepaer HanneLIER18.133
61727Tibax LotteLIER19.543
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=17:41
Reeks:2      Wind : -0.3
11034Martin NinaBVAC14.373
21779Mees MaiteBVAC14.662
31301Stuer MichelleAVKA16.903
41678Vinck YoniLIER17.782
51419Mariën KyraLIER17.823
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=17:41
Reeks:3      Wind : -0.9
11765Udechukwu HilaryKAPE12.223
21542Van den Brande LauraAVKA12.393
31386De Kock MyraBVAC13.352
41219Van De Vorst NathalieAVKA13.602
51821Peeters EllenBVAC14.203
61740Keuppens DriekeESAK18.503
200 meter                 Cad Dames  Uur=16:15
Reeks:1      Wind : -1.3
11386De Kock MyraBVAC28.902
2887Henderickx CaroKAPE29.722
31725Vandepaer EmelieLIER30.612
41779Mees MaiteBVAC30.942
200 meter                 Cad Dames  Uur=16:15
Reeks:2      Wind : -0.1
11409Ferny SamACBR30.822
21416Bax AxelleLIER31.543
31301Stuer MichelleAVKA31.823
41740Keuppens DriekeESAK33.133
51726Vandepaer HanneLIER33.643
200 meter                 Cad Dames  Uur=16:15
Reeks:3      Wind : 0.8
11213Bruynseels IsabelleAVKA28.543
21821Peeters EllenBVAC28.943
31529Verbert SofieAVKA30.393
41419Mariën KyraLIER32.043
51727Tibax LotteLIER32.333
200 meter                 Cad Dames  Uur=16:15
Reeks:4      Wind : -0.2
1856De Bie CatherineACBR26.092
21219Van De Vorst NathalieAVKA28.242
31574Sabau EvyAVKA29.042
41432De Herdt AntjeLYRA29.072
1386De Kock MyraBVAC    NG2
hoogspringen              Cad Dames  Uur=18:58
Reeks:1
11542Van den Brande LauraAVKA1.70m3
21219Van De Vorst NathalieAVKA1.50m2
31213Bruynseels IsabelleAVKA1.50m3
41218Van Den Neucker JorienAVKA1.40m3
51409Ferny SamACBR1.40m2
6887Henderickx CaroKAPE1.35m2
71419Mariën KyraLIER1.20m3
81574Sabau EvyAVKA1.30m2
91678Vinck YoniLIER1.25m2
111301Stuer MichelleAVKA1.25m3
111726Vandepaer HanneLIER1.25m3
121725Vandepaer EmelieLIER1.20m2
121416Bax AxelleLIER1.20m3
141779Mees MaiteBVAC1.20m2
151740Keuppens DriekeESAK1.20m3
161727Tibax LotteLIER1.10m3
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=17:46
Reeks:1
1386De Kock MyraBVAC    GP2
11616Gysen SofieKAPE25.27m2
21542Van den Brande LauraAVKA24.42m3
31678Vinck YoniLIER21.22m2
41219Van De Vorst NathalieAVKA20.28m2
51386De Kock MyraBVAC19.97m2
61213Bruynseels IsabelleAVKA19.93m3
71725Vandepaer EmelieLIER19.78m2
81727Tibax LotteLIER19.25m3
91419Mariën KyraLIER18.35m3
101218Van Den Neucker JorienAVKA18.24m3
111574Sabau EvyAVKA17.29m2
121295Arias Rodriguez MayaAVKA15.95m3
131529Verbert SofieAVKA15.90m3
141416Bax AxelleLIER15.89m3
151821Peeters EllenBVAC15.13m3
161740Keuppens DriekeESAK14.82m3
171409Ferny SamACBR14.18m2
181034Martin NinaBVAC12.58m3
191726Vandepaer HanneLIER12.46m3
201301Stuer MichelleAVKA12.04m3
211779Mees MaiteBVAC11.93m2
4 x 100 meter             Cad Dames  Uur=13:45
Reeks:1
1  LIER                   61.55
1725Vandepaer Emelie
1726Vandepaer Hanne
1419Mariën Kyra
1727Tibax Lotte
0 likes A.A.S.-criterium - archief , KAPE-meetings - archief # ,
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand