De “KAPE Jogging Trofee” heeft als doel onze joggers – op het einde van het seizoen – te belonen voor hun actieve deelname aan joggings of stratenlopen onder de vlag van “KAPE” of het “KAPE Jogging Team”. Vanaf het seizoen 2007-2008 komen alle joggings tussen 1 november (de officiële start van het atletiekseizoen) en 31 oktober (het einde van het atletiekseizoen) in aanmerking voor deze “KAPE Jogging Trofee”.
De belangrijkste regels even op een rijtje :
- deze trofee is zowel voor atleten mét een wedstrijdnummer, als joggers zonder wedstrijdnummer.
- alle joggings en stratenlopen tussen 1 november en 31 oktober tellen voor deze trofee.
- deelname aan de joggings dient te gebeuren onder de naam van “KAPE” of “KAPE Jogging Team” : (indien bij de inschrijving geen club kan opgegeven worden, vervalt uiteraard deze voorwaarde).
- om in aanmerking te komen voor de beloning dient men aan minstens 7 joggings of stratenlopen deelgenomen te hebben.
Op het einde van het zomerseizoen wordt de rekening gemaakt. Alle atleten en joggers die aan de voorwaarden voldaan hebben, ontvangen een prijs. De uitreiking van deze “KAPE Jogging Trofee” is voorzien op het KAPE-Clubfeest.
Wegens het grote aanbod van joggings en stratenlopen, moeten de atleten of joggers die deelnemen aan dergelijke wedstrijden de uitslagen wel melden aan het clubsecretariaat (wij zijn immers geen detectives die alle uitslagen uitvlooien). Dit mag door een kopie van de officiële uitslag beschikbaar te stellen of door de deelname en resultaten te melden en te verwijzen naar de website van de organisatie.
Voor al onze liefhebbers van joggings en stratenlopen een extra stimulans om een tandje bij te steken !