Uitslag Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens Landelijke 2A – 10.05.2009 – Kapellen
July 6, 2022 at 10:16 am

Uitslag Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens Landelijke 2A – 10.05.2009 – Kapellen

Op zondag 10 mei was het de beurt aan KAPE voor de organisatie van de “Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens” in de 2de Landelijke Afdeling A. AC Herentals werd de winnaar en ons team werd 6de. Wij danken alle deelnemende ploegen voor een sportieve middag atletiek en alle KAPE-medewerkers voor hun inzet !

BVV Cad_Sch 10052009 (3)



EINDSTAND

Organisatie: KAPE te Kapellen
1 AC Herentals 219
2 Atl. Belgica Edegem Sport 201
3 AC Lyra 192
4 AV Kontich Aartselaar 177
5 Olse Merksem 177
6 AC Kapellen 165
7 RC Tienen 153
8 Regio Atletiek Mechelen 132
9 AC Duffel 115
10 Volharding Beveren 114
11 Swin 111
12 Atletica 84 99


BVV Cad_Sch 10052009 (51)



Onze ploeg

Cadetten-Jongens : Stijn Adriaensen, Sybren Oerlemans, Marnix Van Laer, Yannik Stevens, Brent Van Steenbrugge, Tomas Verduyn en Jago Verweyen.
Scholieren-Jongens : Glenn Den Haese, Reinout Folens, Simon Inghels, Jelle Van de Sande, Stef Vanhaeren, Quinten Van Laer en Tim Verbraeken.


De foto’s van deze “Beker van Vlaanderen” van Johnny Van den Eynden zijn HIER te bekijken.


UITSLAG

300m horden 0,762m   Cad Heren Uur=14:26
Reeks:1
1 1212 VAN HAELE THOMAS RCT 45.10 94
2 1009 VERREYDT YENTL ACHL 45.59 95
3 655 VAN OLMEN KRISTOF ABES 49.94 94
4 746 WATERSCHOOT JENS OLSE 50.90 94
5 1608 GOIRIS LENNERT VOLH 51.47 95
300m horden 0,762m   Cad Heren Uur=14:26
Reeks:2
1 1564 KOTI ADROBA ANTHONY RAM 42.51 94
2 823 COSAERT SEBASTIAAN AVKA 45.90 94
3 1598 VAN STEENBRUGGE BRENT KAPE 49.51 95
4 859 SEGERS SENNE LYRA 51.66 95
5 677 BLOMMAERTS TOON DUFF 54.69 95
100 meter                 Cad Heren Uur=14:39
Reeks:1     Wind : 0.2
1 1718 SPEETJENS BRAM AT84 12.52 0
2 1116 DE DECKER HANS VOLH 13.08 94
3 1424 GIEDTS SAM RCT 13.50 95
4 1080 OERLEMANS SYBREN KAPE 13.74 94
5 1114 LAURYSSEN FLORIAN RAM 14.80 95
676 VAN KEER ARNE DUFF    NG 95
100 meter                 Cad Heren Uur=14:39
Reeks:2     Wind : -0.7
1 1272 BROOTHAERTS MATHIAS AVKA 11.77 94
2 1561 SORTINO JEREMI ABES 11.84 94
3 1297 ARTOIS WILLIAM ACHL 12.24 94
4 836 BOSCHMANS JURIAN SWIN 12.60 94
5 749 VAN ROEY STEFAN OLSE 12.70 94
6 657 PRINGUET SAM LYRA 12.92 94
800 meter                 Cad Heren Uur=15:12
Reeks:1
1 1212 VAN HAELE THOMAS RCT 2’08.73 94
2 1353 DE BRUYN SAM SWIN 2’12.29 94
3 1385 MAEYNINCKX JONAS ACHL 2’15.65 94
4 670 MATTHYSSENS STEVE DUFF 2’17.17 94
5 652 MASELIS JONAS ABES 2’18.35 95
6 711 VERMEULEN JELLE AVKA 2’18.38 94
7 724 VERHEYEN BRAM OLSE 2’23.63 95
8 1563 STORMS ILIE LYRA 2’29.96 94
9 1413 VERDUYN TOMAS KAPE 2’32.77 95
10 1117 VAN WIELE JEROEN VOLH 2’33.42 95
11 1565 HENDRIX ROBIN RAM 2’35.47 95
1500 meter               Cad Heren Uur=15:40
Reeks:1
1 1094 DENIS SIMON DUFF 4’31.63 95
2 1006 RENDERS YELTE ACHL 4’35.81 94
3 1347 ADRIAENSEN STIJN KAPE 4’39.20 94
4 815 JACOBS FREDERICK AVKA 4’55.53 94
5 748 VAN IMMERSEEL SEPPE OLSE 5’03.06 94
6 913 MOLENBROECK RANDY LYRA 5’03.78 94
7 1289 PELLEMANS HENDRIK RAM 5’12.51 95
8 1560 LEEUWS EVERT ABES 5’16.02 95
9 1480 VAN STEEN JOANNES VOLH 6’02.03 95
10 834 PEETERS GUNTHER SWIN 6’27.37 95
1244 BARAS GILL RCT    NG 94
200 meter                 Cad Heren Uur=15:51
Reeks:1     Wind : -0.1
1 662 DRUYTS MATTHIAS LYRA 26.33 94
2 1523 DE BONDT MATTHIAS RCT 27.32 94
3 823 COSAERT SEBASTIAAN AVKA 27.38 94
4 1094 DENIS SIMON DUFF 29.33 95
5 1608 GOIRIS LENNERT VOLH 29.99 95
200 meter                 Cad Heren Uur=15:51
Reeks:2     Wind : 0.6
1 1535 CALLUY DYLAN OLSE 24.50 94
2 1564 KOTI ADROBA ANTHONY RAM 25.26 94
3 1519 ROBBEN ANDRIES ACHL 25.56 94
4 1657 BADEGE SAMMY SWIN 26.87 94
5 1598 VAN STEENBRUGGE BRENT KAPE 28.27 95
6 1582 BRAECKMANS LUKAS ABES 32.76 95
400 meter                 Cad Heren Uur=16:25
Reeks:1
1 1553 VAN DEN BROECK SANDER OLSE 60.96 94
2 1059 VAN VLERKEN DAAN ACHL 61.33 95
3 1115 VAN MOESEKE ROBIN VOLH 62.84 94
4 859 SEGERS SENNE LYRA 66.18 95
5 671 VAN BRANTEGEM FILIP DUFF 66.23 94
400 meter                 Cad Heren Uur=16:25
Reeks:2
1 651 BERTELS BRECHT ABES 53.85 94
2 745 VANNIEUWENBORG RUBEN RAM 59.33 94
3 1424 GIEDTS SAM RCT 60.81 95
4 1205 HIELE ROBIN AVKA 63.15 95
5 869 STEVENS YANNIK KAPE 69.91 94
4 x 100 meter             Cad Heren Uur=17:57
Reeks:1
1   KAPE                     52.39
868 VAN LAER MARNIX
1598 VAN STEENBRUGGE BRENT
1080 OERLEMANS SYBREN
1416 VERWEYEN JAGO
2   RAM                     53.31
745 VANNIEUWENBORG RUBEN
1564 KOTI ADROBA ANTHONY
744 CIPERS TOMAS
1565 HENDRIX ROBIN
3   VOLH                     53.52
1115 VAN MOESEKE ROBIN
1608 GOIRIS LENNERT
1116 DE DECKER HANS
1162 DE PREKEL LAURENZ
4   SWIN                     54.90
834 PEETERS GUNTHER
1353 DE BRUYN SAM
1657 BADEGE SAMMY
836 BOSCHMANS JURIAN
5   DUFF                     57.57
670 MATTHYSSENS STEVE
671 VAN BRANTEGEM FILIP
860 VAN DESSEL FLIP
1094 DENIS SIMON
4 x 100 meter             Cad Heren Uur=17:57
Reeks:2
1   ACHL                     48.92
1519 ROBBEN ANDRIES
1448 LAURENT ROBBEN
1009 VERREYDT YENTL
1297 ARTOIS WILLIAM
2   OLSE                     49.44
749 VAN ROEY STEFAN
728 LOSSIE MAXIM
994 PAUWELS CHRISTOPHE
1535 CALLUY DYLAN
3   LYRA                     50.57
993 SEUTIN BERNARD
911 GEUSKENS WILLEM
657 PRINGUET SAM
659 GOOVAERTS JENS
4   ABES                     50.95
651 BERTELS BRECHT
654 SELS RIK
655 VAN OLMEN KRISTOF
1561 SORTINO JEREMI
5   AVKA                     52.80
1205 HIELE ROBIN
1148 NEEGERS TOM
823 COSAERT SEBASTIAAN
711 VERMEULEN JELLE
  RCT                         DIS
1423 LENAERTS SANDER
1212 VAN HAELE THOMAS
1523 DE BONDT MATTHIAS
1424 GIEDTS SAM
hoogspringen             Cad Heren Uur=16:21
Reeks:1
1 1115 VAN MOESEKE ROBIN VOLH 1.60m 94
2 745 VANNIEUWENBORG RUBEN RAM 1.60m 94
3 993 SEUTIN BERNARD LYRA 1.60m 95
4 1009 VERREYDT YENTL ACHL 1.55m 95
5 752 VIAENE YENTE AT84 1.50m 95
6 868 VAN LAER MARNIX KAPE 1.40m 95
6 724 VERHEYEN BRAM OLSE 1.40m 95
6 1205 HIELE ROBIN AVKA 1.40m 95
9 677 BLOMMAERTS TOON DUFF 1.30m 95
10 1200 DE PRIJCK DAAN ABES 1.20m 95
verspringen               Cad Heren Uur=15:04
Reeks:1
1 1272 BROOTHAERTS MATHIAS AVKA 5.97m +0.0 94
2 1718 SPEETJENS BRAM AT84 5.60m +1.7 0
3 836 BOSCHMANS JURIAN SWIN 5.48m +1.0 94
4 1297 ARTOIS WILLIAM ACHL 5.03m -1.1 94
5 662 DRUYTS MATTHIAS LYRA 5.00m +0.0 94
6 1080 OERLEMANS SYBREN KAPE 4.90m +0.0 94
7 1609 VAN LOOY JAN OLSE 4.84m +0.0 94
8 1162 DE PREKEL LAURENZ VOLH 4.72m -0.1 94
9 1666 RUYMAEKERS MARIUS ABES 4.60m +0.0 94
10 1423 LENAERTS SANDER RCT 4.51m +0.0 95
11 665 MEYVISCH PJOTR DUFF 4.12m +0.0 95
12 1114 LAURYSSEN FLORIAN RAM 4.02m +2.0 95
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren Uur=14:43
Reeks:1
1 1416 VERWEYEN JAGO KAPE 13.35m 94
2 722 GIEBENS ROBBERT OLSE 12.37m 94
3 659 GOOVAERTS JENS LYRA 11.42m 95
4 1674 ROBBEN LAURENT ACHL 10.36m 94
5 1353 DE BRUYN SAM SWIN 10.17m 94
6 1480 VAN STEEN JOANNES VOLH 10.00m 95
7 1561 SORTINO JEREMI ABES 7.72m 94
8 711 VERMEULEN JELLE AVKA 7.31m 94
9 860 VAN DESSEL FLIP DUFF 6.85m 94
10 744 CIPERS TOMAS RAM 6.62m 94
11 1423 LENAERTS SANDER RCT 5.35m 95
speerwerpen 600g         Cad Heren Uur=17:09
Reeks:1
1 1416 VERWEYEN JAGO KAPE 46.37m 94
2 752 VIAENE YENTE AT84 40.37m 95
3 1674 ROBBEN LAURENT ACHL 39.04m 94
4 1116 DE DECKER HANS VOLH 35.65m 94
5 1148 NEEGERS TOM AVKA 35.00m 94
6 1092 HAVERMANS THOMAS LYRA 32.01m 95
7 653 ROGGEMANS JAN ABES 26.34m 94
8 1523 DE BONDT MATTHIAS RCT 23.30m 94
9 820 HANNES MICHIEL OLSE 22.02m 95
10 665 MEYVISCH PJOTR DUFF 21.58m 95
11 1565 HENDRIX ROBIN RAM 8.00m 95
12 834 PEETERS GUNTHER SWIN 6.68m 95
discuswerpen 1,000kg     Cad Heren Uur=17:11
Reeks:1
1 722 GIEBENS ROBBERT OLSE 44.86m 94
2 659 GOOVAERTS JENS LYRA 40.75m 95
3 653 ROGGEMANS JAN ABES 30.00m 94
4 855 OP DE BEECK FREDERIC ACHL 28.07m 95
5 1148 NEEGERS TOM AVKA 27.98m 94
6 744 CIPERS TOMAS RAM 27.30m 94
7 1657 BADEGE SAMMY SWIN 25.94m 94
8 868 VAN LAER MARNIX KAPE 24.71m 95
9 1117 VAN WIELE JEROEN VOLH 19.87m 95
10 860 VAN DESSEL FLIP DUFF 18.48m 94
1244 BARAS GILL RCT    NG 94
400m horden 0,84m   Sch Heren Uur=16:54
Reeks:1
1 2963 DUYSBURGH JEROEN RAM 65.38 92
2 2687 VAN HOYE SANDER LYRA 67.45 93
3 2706 SMET GLENN VOLH 67.50 93
4 3038 RAES ROHAN RCT 68.79 92
5 2527 MOUBILE MOHAMED OLSE 70.90 92
6 3023 VAN BEVEREN JASON AT84 75.49 92
400m horden 0,84m   Sch Heren Uur=16:54
Reeks:2
1 2737 VANHAEREN STEF KAPE 52.24 92
2 2407 BOUCKAERT JOREN ABES 59.14 93
3 2538 VAN DER WEKEN KOEN SWIN 61.38 92
4 2855 BOONEN WANNES ACHL 66.67 93
5 2450 VAN CALSTER LAURENS AVKA 71.54 93
100 meter                 Sch Heren Uur=14:53
Reeks:1     Wind : -0.8
1 2539 VAN HONSTE DENNIS SWIN 12.30 93
2 3105 DE KEERSMAEKER NICOLAS AT84 12.85 93
3 2555 FOLENS REINOUT KAPE 12.93 93
4 2650 BAELUS LEANDER OLSE 13.38 93
5 2818 WUYTACK DARIO VOLH 13.82 93
100 meter                 Sch Heren Uur=14:53
Reeks:2     Wind : -0.5
1 2649 SEUTIN RODRIC LYRA 11.63 92
2 3107 NTI ANTHONY ABES 11.78 92
3 2461 VERCAMMEN FILIP AVKA 11.79 93
4 2862 CLAESSENS BART ACHL 12.23 92
5 3061 VERSTAPPEN BRECHT RCT 12.38 93
6 3151 CORNETTE DARIO DUFF 12.48 93
800 meter                 Sch Heren Uur=15:21
Reeks:1
1 2446 GROFFEN ANDY AVKA 1’59.25 92
2 2410 DEN EXTER NIEK* DUFF 2’02.88 92
3 2524 VAN EYNDHOVEN PETER ABES 2’03.22 93
4 2528 BOUCHIKHI LAHSENE OLSE 2’05.34 93
5 2675 HUTS GIJSBRECHT RCT 2’07.57 92
6 2856 SELS LANDER ACHL 2’08.63 92
7 2707 VAN STRIJDONCK JASPER VOLH 2’08.92 93
8 3000 VOCHTEN NICK AT84 2’15.23 92
9 2554 VAN LAER QUINTEN KAPE 2’22.53 93
10 2550 VETS GERT LYRA 2’22.75 93
11 2464 MOONS BART RAM 2’27.38 93
1500 meter               Sch Heren Uur=15:44
Reeks:1
1 2526 HANNES PIETER-JAN OLSE 4’02.13 92
2 2995 GIJSELINK TOM RAM 4’17.17 92
3 2409 VAN WINKEL JONATHAN DUFF 4’18.89 92
4 2787 STRUYVEN ROBBERT RCT 4’20.95 93
5 2404 NACKAERTS KRISTOF LYRA 4’23.21 92
6 2860 TORFS DRIES ACHL 4’33.31 92
7 2705 SAMSON BART VOLH 4’38.47 93
8 2399 KERREMANS BEN ABES 4’45.40 92
9 3021 GORREBEECK EDDY AT84 5’15.00 93
10 2559 VAN DE SANDE JELLE KAPE 5’18.33 93
11 2536 PEETERS MATTHIAS SWIN 5’50.35 93
200 meter                 Sch Heren Uur=16:07
Reeks:1     Wind : 1.6
1 2862 CLAESSENS BART ACHL 24.61 92
2 3061 VERSTAPPEN BRECHT RCT 25.16 93
3 2465 VAN ONGEVAL TIJS RAM 25.61 93
4 2426 JERUSALEM MATTHIAS LYRA 27.20 92
5 2818 WUYTACK DARIO VOLH 28.09 93
200 meter                 Sch Heren Uur=16:07
Reeks:2     Wind : 0.8
1 2737 VANHAEREN STEF KAPE 22.27 92
2 3003 BRUYLANDTS YANN OLSE 22.51 92
3 2397 AKENZUA NEIL ABES 23.08 93
4 2674 MARIEN INDI AVKA 24.91 92
5 3151 CORNETTE DARIO DUFF 24.91 93
6 3105 DE KEERSMAEKER NICOLAS AT84 25.79 93
400 meter                 Sch Heren Uur=17:05
Reeks:1
1 2463 DIRIX TOM LYRA 54.94 92
2 2995 GIJSELINK TOM RAM 56.20 92
3 2539 VAN HONSTE DENNIS SWIN 58.00 93
4 3050 RELAES DAMIAAN AT84 59.37 93
5 2751 VAN RAEMDONCK FILIP VOLH 60.74 92
6 2412 GULDENTOPS MAARTEN DUFF 65.68 92
400 meter                 Sch Heren Uur=17:05
Reeks:2
1 2446 GROFFEN ANDY AVKA 51.2 92
2 2493 VAN DE VEL DE SOUSA ALEX. ACHL 51.7 92
3 2398 BERTELS THOMAS ABES 52.7 92
4 2786 DE CLERCK JENS RCT 56.5 93
5 2529 BOUCHIKHI HOUSSINE OLSE 62.2 93
6 3108 INGHELS SIMON KAPE 64.1 92
4 x 100 meter             Sch Heren Uur=17:45
Reeks:1
1   KAPE                     48.61
2556 VERBRAEKEN TIM
3126 DEN HAESE GLENN
2555 FOLENS REINOUT
2737 VANHAEREN STEF
2   SWIN                     50.17
2536 PEETERS MATTHIAS
2538 VAN DER WEKEN KOEN
2539 VAN HONSTE DENNIS
2541 SOMMER PIETER
3   RAM                     50.50
2464 MOONS BART
2963 DUYSBURGH JEROEN
2465 VAN ONGEVAL TIJS
2995 GIJSELINK TOM
4   VOLH                     51.37
2818 WUYTACK DARIO
2706 SMET GLENN
2705 SAMSON BART
2707 VAN STRIJDONCK JASPER
5   DUFF                     51.69
3151 CORNETTE DARIO
2409 VAN WINKEL JONATHAN
2412 GULDENTOPS MAARTEN
2413 VANDE VELDE TIM
  AT84                         NA
3050 RELAES DAMIAAN
3105 DE KEERSMAEKER NICOLAS
3053 DE GENDT SVEN
3013 VERCAUTEREN JIRKY
4 x 100 meter             Sch Heren Uur=17:45
Reeks:2
1   ABES                     44.85
3107 NTI ANTHONY
2398 BERTELS THOMAS
2402 TANGHE ANTON
2397 AKENZUA NEIL
2   ACHL                     47.14
2730 DE PAUW BRENT
3035 LEDEGEN DIETMAR
2493 VAN DE VEL DE SOUSA ALEX.
2862 CLAESSENS BART
3   RCT                     47.60
2786 DE CLERCK JENS
2675 HUTS GIJSBRECHT
2966 RENIERS WOUT
3061 VERSTAPPEN BRECHT
4   AVKA                     47.80
2674 MARIEN INDI
2450 VAN CALSTER LAURENS
2461 VERCAMMEN FILIP
2446 GROFFEN ANDY
5   LYRA                     47.96
2649 SEUTIN RODRIC
2463 DIRIX TOM
2426 JERUSALEM MATTHIAS
2687 VAN HOYE SANDER
6   OLSE                     49.21
2650 BAELUS LEANDER
2526 HANNES PIETER-JAN
2529 BOUCHIKHI HOUSSINE
3003 BRUYLANDTS YANN
hoogspringen             Sch Heren Uur=15:15
Reeks:1
1 3134 VAN WOUWE TOM ABES 1.90m 92
2 3003 BRUYLANDTS YANN OLSE 1.68m 92
3 2966 RENIERS WOUT RCT 1.65m 93
4 2555 FOLENS REINOUT KAPE 1.60m 93
5 2461 VERCAMMEN FILIP AVKA 1.55m 93
6 2687 VAN HOYE SANDER LYRA 1.55m 93
7 2464 MOONS BART RAM 1.50m 93
8 2969 JACOBS YANICK ACHL 1.40m 92
9 2707 VAN STRIJDONCK JASPER VOLH 1.40m 93
3000 VOCHTEN NICK AT84    GP 92
2541 SOMMER PIETER SWIN    NG 92
discuswerpen 1,500kg     Sch Heren Uur=15:06
Reeks:1
1 3085 VANDENHEEDE PIETER RCT 43.29m 93
2 2656 VANDERHEIJDEN MATHIAS ACHL 39.32m 92
3 3053 DE GENDT SVEN AT84 33.50m 93
4 2674 MARIEN INDI AVKA 30.09m 92
5 2927 MEEUS FILIP LYRA 28.86m 93
6 2538 VAN DER WEKEN KOEN SWIN 25.28m 92
7 2873 CRAEN JANNES ABES 25.18m 93
8 2452 EYSACKERS JOLAN OLSE 20.89m 93
9 2556 VERBRAEKEN TIM KAPE 20.39m 93
10 2705 SAMSON BART VOLH 13.13m 93
speerwerpen 700g         Sch Heren Uur=16:11
Reeks:1
1 2926 MEEUS HANS LYRA 63.19m 92
2 3085 VANDENHEEDE PIETER RCT 50.42m 93
3 2656 VANDERHEIJDEN MATHIAS ACHL 48.62m 92
4 2413 VANDE VELDE TIM DUFF 43.90m 92
5 3013 VERCAUTEREN JIRKY AT84 40.60m 92
6 2403 WOUTERS STIJN ABES 39.11m 92
7 3126 DEN HAESE GLENN KAPE 38.15m 93
8 2465 VAN ONGEVAL TIJS RAM 26.78m 93
9 2527 MOUBILE MOHAMED OLSE 21.85m 92
10 2751 VAN RAEMDONCK FILIP VOLH 16.60m 92
11 2698 VAN DE VREKEN BOB AVKA 16.32m 93
12 2536 PEETERS MATTHIAS SWIN 14.69m 93
verspringen               Sch Heren Uur=16:25
Reeks:1
1 2541 SOMMER PIETER SWIN 6.64m +0.0 92
2 2397 AKENZUA NEIL ABES 5.86m -0.2 93
3 2649 SEUTIN RODRIC LYRA 5.66m +0.0 92
4 3035 LEDEGEN DIETMAR ACHL 5.30m +0.0 92
5 2706 SMET GLENN VOLH 5.29m -0.8 93
6 3126 DEN HAESE GLENN KAPE 5.06m +0.8 93
7 2675 HUTS GIJSBRECHT RCT 4.92m +1.5 92
8 2412 GULDENTOPS MAARTEN DUFF 4.71m +0.0 92
9 3053 DE GENDT SVEN AT84 4.59m +0.0 93
10 2650 BAELUS LEANDER OLSE 4.47m +0.0 93
11 2698 VAN DE VREKEN BOB AVKA 3.46m -0.8 93
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren Uur=16:07
Reeks:1
1 3013 VERCAUTEREN JIRKY AT84 12.96m 92
2 2927 MEEUS FILIP LYRA 11.16m 93
3 2398 BERTELS THOMAS ABES 10.79m 92
4 2413 VANDE VELDE TIM DUFF 10.53m 92
5 2556 VERBRAEKEN TIM KAPE 9.45m 93
6 2963 DUYSBURGH JEROEN RAM 9.20m 92
7 2966 RENIERS WOUT RCT 9.06m 93
8 2452 EYSACKERS JOLAN OLSE 9.04m 93
9 2969 JACOBS YANICK ACHL 8.37m 92
10 2450 VAN CALSTER LAURENS AVKA 6.94m 93
0 likes Interclubs - archief , KAPE-meetings - archief # ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand