Belgische Kampioenen KAPE
December 7, 2021 at 3:19 am

Belgische Kampioenen KAPE

Sinds de oprichting van de club, beklommen al heel wat KAPE-atleten het hoogste podium op een “Belgisch Kampioenschap”. Het lijstje wordt – naar wij hopen – met enige regelmaat aangevuld. Maar dit is de huidige stand van zaken …

Jaar Atleet Proef Categorie
1930 Frans Adriaenssens 1500 m Juniors
1932 Albert Dielen 1000 m Scholieren
1934 Albert Dielen Veldlopen Juniors
1935 Alfons Janssens 2000 m Scholieren
1961 Hubert Hendrickx Verspringen Seniors
1982 Peter Van den Eynden Kogelstoten Cadetten
1985 Monique Denis Discuswerpen Juniors
1985 Steve Van de Velde Hinkstapspringen Cadetten
1986 Peter Van den Eynden Kogelstoten Juniors
1991 Stefan Gorts 300 m Horden Cadetten
1992 Henri Simons Veldlopen Veteranen (M60)
1993 Hubert Hendrickx Polsstokspringen Veteranen (M60)
1995 Kim Hendrickx Speerwerpen Cadetten
1995 Kim Hendrickx Meerkamp Cadetten
1997 Raf Zuodar Meerkamp Cadetten
1997 Henri Simons 10000 m Veteranen (M65)
1997 Henri Simons 5000 m Veteranen (M65)
1997 Karen Verbiest Hinkstapspringen Cadetten
1998 Wim De Hoon 800 m (Indoor) Cadetten
1998 Henri Simons Halve Marathon Veteranen (M65)
1998 Wim De Hoon 400 m Cadetten
1999 Greet Souvereyns Kogelstoten (Indoor) Scholieren
2000 Wim De Hoon 400 m (Indoor) Scholieren
2000 Wim De Hoon 400 m Horden Scholieren
2002 Nathalie Pintens Meerkamp (Indoor) Cadetten
2002 Henri Simons 10000 m Veteranen (M70+)
2002 Henri Simons 1500 m Veteranen (M70+)
2003 Henri Simons Veldlopen Veteranen (M70+)
2003 Henri Simons 10000 m Veteranen (M70+)
2004 Henri Simons Veldlopen Masters (M70+)
2004 Dieter Simons Speerwerpen Juniors
2005 Tatjana Richter Hinkstapspringen (Indoor) Cadetten
2007 Stef Vanhaeren 200 m (Indoor) Cadetten
2007 Stef Vanhaeren 300 m Horden Cadetten
2008 Stef Vanhaeren 400 m Horden Scholieren
2009 Stef Vanhaeren 400 m (Indoor) Scholieren
2009 Emma Van Laer Veldlopen Pupillen
2009 Stef Vanhaeren 110 m Horden Scholieren
2010 Stef Vanhaeren 400 m (Indoor) Juniors
2010 Emma Van Laer Veldlopen Miniemen
2010 Renée Eykens Veldlopen Cadetten
2010 Stef Vanhaeren 400 m Horden Juniors
2010 Stef Vanhaeren 400 m Juniors
2011 Stef Vanhaeren 400 m (Indoor) Juniors
2011 Renée Eykens 800 m (Indoor) Cadetten
2011 Renée Eykens Veldlopen Cadetten
2011 Renée Eykens 1500 m Cadetten
2011 Stef Vanhaeren 400 m Juniors
2012 Renée Eykens Veldlopen Scholieren
2012 Renée Eykens 800 m (Indoor) Scholieren
2012 Peter Van den Eynden Discus Masters (M45)
2012 Peter Van den Eynden Kogel Masters (M45)
2012 Renée Eykens 800 m Scholieren
2012 Stef Vanhaeren 400 m Beloften
2013 Renée Eykens 800 m (Indoor) Scholieren
2013 Stef Vanhaeren 400 m (Indoor) Beloften
2013 Dirk Vander Avert Hoog (Indoor) Masters (M40)
2013 Dirk Vander Avert Hoog Masters (M40)
2013 Dirk Vander Avert Speerwerpen Masters (M40)
2013 Renée Eykens 1500 m Scholieren
2013 Marijke Van Acker 100 m AMH Seniors (T44)
2013 Marijke Van Acker 200 m AMH Seniors (T44)
2013 Stef Vanhaeren 400 m horden Beloften
2014 Stef Vanhaeren 400 m (Indoor) Beloften
2014 Renée Eykens 800 m (Indoor) Juniors
2014 Robbe Van Riel Hinkstapspringen (Indoor) Cadetten
2014 Dirk Vander Avert Hoogspringen (Indoor) Masters (M40)
2014 Marijke Van Acker 100 m AMH Seniors (T44)
2014 Marijke Van Acker 200 m AMH Seniors (T44)
2014 Renée Eykens 1500 m Juniors
2015 Renée Eykens 800 m (Indoor) Juniors
2015 Robbe Van Riel Hinkstapspringen (Indoor) Scholieren
2015 Walter Van Boven 60 m (Indoor) Masters (M60)
2015 Dirk Vander Avert Hoogspringen (Indoor) Masters (M40)
2015 Walter Van Boven 200 m (Indoor) Masters (M60)
2015 Walter Van Boven 100 m Masters (M60)
2015 Lynn Beck 80 m Horden Cadetten
2015 Emma Van Laer 400 m Horden Scholieren
2015 Jordi Van den Eynden 110 m Horden Scholieren
2015 Yannik Stevens 110 m Horden Beloften
2016 Jochem Vermeulen 800 m (Indoor) Juniors
2016 Dirk Vander Avert Hoogspringen (Indoor) Masters (M40)
2016 Walter Van Boven 200 m (Indoor) Masters (M60)
2016 Walter Van Boven 200 m Masters (M60)
2016 Dirk Vander Avert Hoogspringen Masters (M40)
2016 Marijke Van Acker 200 m AMH Seniors (T44)
2016 Lynn Beck 80 m Horden Cadetten
2016 Heleen Vermeulen 1500 m steeple Cadetten
2017 Emma Van Laer 400 m Juniors
2017 Lynn Beck 60 m horden (Indoor) Scholieren
2017 Dirk Vander Avert Hoogspringen (Indoor) Masters (M40)
2017 Dirk Vander Avert Hoogspringen Masters (M40)
2017 Gitte Haenen 100 m AMH Seniors (T42)
2017 Gitte Haenen 200 m AMH Seniors (T42)
2017 Renée Eykens 1500 m Seniors
2017 Heleen Vermeulen 2000 m steeple Scholieren
2017 Emma Van Laer 400 m horden Juniors
2017 Jordi Van den Eynden 400 m horden Juniors
2017 Jochem Vermeulen 1500 m Juniors
2017 Eline Pinter 1500 m Beloften
0 likes Allerlei , KAPE Intern #
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand