Europees Kampioenschap Beloften U23 – 13.07.2017 t.e.m. 16.07.2017 – Bydgoszcz (POL)
December 4, 2022 at 8:22 am

Europees Kampioenschap Beloften U23 – 13.07.2017 t.e.m. 16.07.2017 – Bydgoszcz (POL)

Op het “Europees Kampioenschap Beloften” – van donderdag 13 juli t.e.m. zondag 16 juli – in het Poolse Bydgoszcz, heeft Renée Eykens de keuze uit twee nummers waarvoor ze het minimum behaalde. Zowel op de 800 m als de 1500 m staat ze momenteel op de (mogelijke) startlijsten.


Op de 800 m gaat Renée in de slag met volgende atleten …




Indien ze start op de 1500 m zijn dit haar opponenten:




TEAM BELGIUM

De atleten van het Belgisch team komen aan de start op volgende data en uren (lokale tijd = Belgische tijd):

Donderdag 13 juli 
Voormiddag
10:00 100mH 7K W Hanne Maudens
Noor Vidts
11:15 Hoog 7K W A+B Hanne Maudens
Noor Vidts
12:40 400m M R1 Alexander Doom
Namiddag
15:05 Kogel 7K W A+B Hanne Maudens
Noor Vidts
17:00 Polsstok W Q A+B Elien De Vocht
17:15 200m 7K W Hanne Maudens
Noor Vidts
17:50 800m W R1 Renée Eykens
18:30 10.000m M Final Dieter Kersten
Vrijdag 14 juli 
Voormiddag
10:05 Hamer W Q A Vanessa Sterckendries
11:00 Polsstok M Q A+B Ben Broeders
11:40 Hamer W Q B Vanessa Sterckendries
11:20 1500m W R1 Renée Eykens
12:25 Ver 7K W A+B Hanne Maudens
Noor Vidts
12:30 400mH W R1 Nenah De Coninck
Margo Van Puyvelde
13:00 400mH M R1 Dylan Owusu
Namiddag
14:50 Speer 7K W  A Hanne Maudens
Noor Vidts
16:10 Speer 7K W B Hanne Maudens
Noor Vidts
17:10 400m M SF Alexander Doom
Michaël Rossaert
17:55 800m 7K W Final Hanne Maudens
Noor Vidts
Zaterdag 15 juli 
Voormiddag
12:05 4 x 400m M R1 Team
12:50 Ver W Q A+B Hanne Maudens
13:00 Speer W Q A+B Kato Van Den Brulle
Namiddag
15:48 400mH W SF Nenah De Coninck
Margo Van Puyvelde
16:09 400mH M SF Dylan Owusu
17:20 Polsstok W Final Elien De Vocht
18:35 400m M Final Alexander Doom
Michaël Rossaert
19:18 800m W Final Renée Eykens
19:30 Hamer W Final Vanessa Sterckendries
20:10 5000m M Final Simon Debognies
Zondag 16 juli 
Namiddag
15:35 Ver W Final Hanne Maudens
15:57 400mH W Final Nenah De Coninck
Margo Van Puyvelde
16:28 400mH M Final Dylan Owusu
17:05 1500m W Final Renée Eykens
17:40 Polsstok M Final Ben Broeders
17:56 5000m W Final Lisa Rooms
19:00 Speer W Final Kato Van Den Brulle
19:55 4 x 400m M Final Team



HET STADION

Het Zdzislaw-Krzyszkowiak-stadion in Bygdosczc

0 likes Kampioenschappen - archief # , ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand