Uitslag Jeugdmeeting “A.A.S.-criterium” – 03.09.2016 – Kapellen
January 25, 2021 at 4:11 pm

Uitslag Jeugdmeeting “A.A.S.-criterium” – 03.09.2016 – Kapellen

Onze “normale” wedstrijd binnen het “A.A.S.-criterium” viel ook nu in het eerste weekend van september. Op zaterdag 3 september ontvingen wij – in erg aangename weersomstandigheden – bijna 200 atleten van de verschillende deelnemende clubs op onze eigen piste in Kapellen. De uitslag van deze zevende A.A.S.-wedstrijd én de nieuwe tussenstand, kan je hier al vinden.

De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat. De nieuwe tussenstand – na 7 wedstrijden – is HIER te bekijken of te downloaden.

 

[shashin type=”album” id=”307″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

… en bekijk HIER de foto’s van Danny Gielen.



UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=15:27
Reeks:1
1 6591 De Mulder Grim ACBR 9.80 7
2 8577 de Swerts Tijs KAPE 10.71 7
3 7675 Corbiau Quinten LIER 11.05 8
4 8042 Gielen Hannes ESAK 11.37 7
5 8667 Verhelst Wouter KAPE 11.54 0
6 6592 Suykerbuyk Axl ACBR 12.34 8
7 7912 Van Aelst Ruben – 81 KAPE 12.57 7
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:27
Reeks:2
1 7166 Stoop Matthias AVKA 10.79 7
2 8223 Smout Senne LIER 11.09 7
3 7560 Mets Arthur AVKA 11.59 8
4 7640 Lingier Stef AVKA 11.74 8
5 7677 Tindemans Junes LIER 11.82 8
60 meter                  Ben Heren  Uur=15:27
Reeks:3
1 7089 De Kock Mervyn BVAC 9.56 7
2 7133 Lucas Robbe ACBR 9.58 7
3 7561 Van Dorst Stan AVKA 10.04 7
4 7607 Loos Senne AVKA 10.06 8
5 7573 Aters Jef ACBR 10.10 7
6 7913 Thonon Simon AVKA 10.22 8
7 8391 Verstraeten Kobe KAPE 10.53 0
8 7420 Callaert Jasper AVKA 10.78 7
verspringen               Ben Heren  Uur=16:17
Reeks:1
1 7133 Lucas Robbe ACBR 3.58m 7
2 7561 Van Dorst Stan AVKA 3.47m 7
3 7089 De Kock Mervyn BVAC 3.32m 7
4 6591 De Mulder Grim ACBR 3.29m 7
5 7573 Aters Jef ACBR 3.20m 7
6 7420 Callaert Jasper AVKA 3.15m 7
7 7607 Loos Senne AVKA 3.06m 8
8 7166 Stoop Matthias AVKA 3.04m 7
9 8577 de Swerts Tijs KAPE 3.02m 7
10 7675 Corbiau Quinten LIER 2.90m 8
11 8223 Smout Senne LIER 2.86m 7
12 7677 Tindemans Junes LIER 2.76m 8
13 8042 Gielen Hannes ESAK 2.64m 7
14 8667 Verhelst Wouter KAPE 2.53m 0
15 7640 Lingier Stef AVKA 2.50m 8
16 7560 Mets Arthur AVKA 2.44m 8
17 7912 Van Aelst Ruben – 81 KAPE 2.40m 7
18 6592 Suykerbuyk Axl ACBR 2.31m 8
kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=16:51
Reeks:1
1 7573 Aters Jef ACBR 9.68m 7
2 7166 Stoop Matthias AVKA 8.69m 7
3 7133 Lucas Robbe ACBR 7.89m 7
4 7089 De Kock Mervyn BVAC 7.63m 7
5 6591 De Mulder Grim ACBR 7.34m 7
6 8577 de Swerts Tijs KAPE 7.25m 7
7 7675 Corbiau Quinten LIER 6.74m 8
8 7420 Callaert Jasper AVKA 6.62m 7
9 7912 Van Aelst Ruben – 81 KAPE 6.40m 7
10 7561 Van Dorst Stan AVKA 6.39m 7
11 7607 Loos Senne AVKA 6.32m 8
12 8042 Gielen Hannes ESAK 5.94m 7
13 8223 Smout Senne LIER 5.36m 7
14 7560 Mets Arthur AVKA 5.18m 8
15 7677 Tindemans Junes LIER 5.16m 8
16 7640 Lingier Stef AVKA 5.03m 8
17 6592 Suykerbuyk Axl ACBR 4.62m 8
8667 Verhelst Wouter KAPE     NG 0
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=15:06
Reeks:1
1 7573 Aters Jef ACBR 31.93m 7
2 7166 Stoop Matthias AVKA 30.71m 7
3 7133 Lucas Robbe ACBR 26.31m 7
4 8577 de Swerts Tijs KAPE 25.50m 7
5 7675 Corbiau Quinten LIER 22.60m 8
6 7912 Van Aelst Ruben – 81 KAPE 20.51m 7
7 7420 Callaert Jasper AVKA 20.34m 7
8 8042 Gielen Hannes ESAK 20.27m 7
9 7089 De Kock Mervyn BVAC 20.12m 7
10 8391 Verstraeten Kobe KAPE 19.25m 0
11 6591 De Mulder Grim ACBR 18.81m 7
12 7607 Loos Senne AVKA 18.78m 8
13 7561 Van Dorst Stan AVKA 17.55m 7
14 7913 Thonon Simon AVKA 16.84m 8
15 7560 Mets Arthur AVKA 16.37m 8
16 8667 Verhelst Wouter KAPE 16.34m 0
17 6592 Suykerbuyk Axl ACBR 15.53m 8
18 7640 Lingier Stef AVKA 15.14m 8
19 7677 Tindemans Junes LIER 13.28m 8
20 8223 Smout Senne LIER 12.88m 7
4 x 60 meter              Ben Heren  Uur=14:50
Reeks:1
1   AVKA                   40.06
7561 Van Dorst Stan
7607 Loos Senne
7420 Callaert Jasper
7166 Stoop Matthias
2   ACBR                   40.51
6592 Suykerbuyk Axl
7573 Aters Jef
6591 De Mulder Grim
7133 Lucas Robbe
3   BVAC                   43.33
7675 Corbiau Quinten LIER
7677 Tindemans Junes LIER
8223 Smout Senne LIER
7089 De Kock Mervyn
4   KAPE                   43.96
8667 Verhelst Wouter
8577 de Swerts Tijs
8391 Verstraeten Kobe
7912 Van Aelst Ruben – 81
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:28
Reeks:1
1 1265 Michiels Roos ACBR 10.66 7
2 888 Vaudo Nina ESAK 10.83 0
3 75 Van Gysel Julie ACBR 10.98 7
4 1894 Verhelst Tine KAPE 11.18 0
5 1238 Kempen Eline LIER 11.18 7
6 1766 Verbruggen Amber KAPE 11.30 0
7 76 Wildemeersch Suzan ACBR 11.77 0
8 9900 Laureyssens Zita NA 12.9 0
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:28
Reeks:2
1 1762 Mannaerts Xippe ACBR 11.07 7
2 1239 Moens Siena LIER 11.26 8
3 550 El Barbar Mariam BVAC 11.31 7
4 502 Koppert Liselotte ATAC 11.48 8
5 770 Vander Avert Hanne KAPE 11.56 8
6 771 Vander Avert Inne KAPE 11.82 8
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:28
Reeks:3
1 1284 Lemmens Rowen AVKA 10.31 7
2 1014 Tindemans Mila LIER 10.55 7
3 802 Van Looy Irina LIER 10.58 7
4 1013 De Bie Maité LIER 11.05 7
5 767 Melotte Jasmine AVKA 11.10 8
6 681 Leboda Nina AVKA 11.14 8
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:28
Reeks:4
1 398 Simons Marie ACBR 10.01 7
2 1223 Lumbeeck Sanne BVAC 10.03 7
3 1379 Bala Lize BVAC 10.14 7
4 1850 Neutjens Jinte KAPE 12.07 7
5 1177 De Loose Hanne SGOL 12.78 8
verspringen               Ben Dames  Uur=15:02
Reeks:1
1 1223 Lumbeeck Sanne BVAC 3.35m 7
2 1379 Bala Lize BVAC 3.33m 7
3 1014 Tindemans Mila LIER 3.06m 7
4 888 Vaudo Nina ESAK 3.05m 0
5 1284 Lemmens Rowen AVKA 2.95m 7
6 398 Simons Marie ACBR 2.90m 7
7 1762 Mannaerts Xippe ACBR 2.81m 7
8 681 Leboda Nina AVKA 2.80m 8
9 550 El Barbar Mariam BVAC 2.79m 7
10 771 Vander Avert Inne KAPE 2.75m 8
11 802 Van Looy Irina LIER 2.73m 7
12 1013 De Bie Maité LIER 2.73m 7
13 1766 Verbruggen Amber KAPE 2.71m 0
14 1265 Michiels Roos ACBR 2.70m 7
15 770 Vander Avert Hanne KAPE 2.64m 8
16 1238 Kempen Eline LIER 2.64m 7
17 1894 Verhelst Tine KAPE 2.63m 0
18 502 Koppert Liselotte ATAC 2.62m 8
19 75 Van Gysel Julie ACBR 2.61m 7
20 767 Melotte Jasmine AVKA 2.60m 8
21 1239 Moens Siena LIER 2.52m 8
22 832 Van Liefferinge Evi BVAC 2.49m 7
23 76 Wildemeersch Suzan ACBR 2.43m 0
24 1850 Neutjens Jinte KAPE 2.38m 7
25 1177 De Loose Hanne SGOL 2.24m 8
26 9900 Laureyssens Zita NA 2.12m 0
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=16:25
Reeks:1
1 888 Vaudo Nina ESAK 9.07m 0
2 1223 Lumbeeck Sanne BVAC 7.42m 7
3 1014 Tindemans Mila LIER 7.24m 7
4 832 Van Liefferinge Evi BVAC 6.70m 7
5 1379 Bala Lize BVAC 6.51m 7
6 502 Koppert Liselotte ATAC 6.15m 8
7 802 Van Looy Irina LIER 6.01m 7
8 1013 De Bie Maité LIER 5.94m 7
9 398 Simons Marie ACBR 5.60m 7
10 1284 Lemmens Rowen AVKA 5.41m 7
11 770 Vander Avert Hanne KAPE 5.31m 8
12 1239 Moens Siena LIER 5.25m 8
13 681 Leboda Nina AVKA 4.91m 8
14 1766 Verbruggen Amber KAPE 4.74m 0
15 75 Van Gysel Julie ACBR 4.72m 7
16 1894 Verhelst Tine KAPE 4.71m 0
17 771 Vander Avert Inne KAPE 4.66m 8
18 550 El Barbar Mariam BVAC 4.60m 7
19 1762 Mannaerts Xippe ACBR 4.49m 7
20 76 Wildemeersch Suzan ACBR 4.40m 0
21 1265 Michiels Roos ACBR 4.40m 7
22 1850 Neutjens Jinte KAPE 4.40m 7
23 767 Melotte Jasmine AVKA 4.34m 8
24 1177 De Loose Hanne SGOL 3.31m 8
25 9900 Laureyssens Zita NA 3.04m 0
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=17:29
Reeks:1
1 888 Vaudo Nina ESAK 33.75m 0
2 1223 Lumbeeck Sanne BVAC 22.60m 7
3 1014 Tindemans Mila LIER 20.55m 7
4 681 Leboda Nina AVKA 17.74m 8
5 1284 Lemmens Rowen AVKA 16.31m 7
6 1850 Neutjens Jinte KAPE 16.16m 7
7 1379 Bala Lize BVAC 15.96m 7
8 1766 Verbruggen Amber KAPE 15.38m 0
9 502 Koppert Liselotte ATAC 15.22m 8
10 1265 Michiels Roos ACBR 13.72m 7
11 770 Vander Avert Hanne KAPE 13.24m 8
12 550 El Barbar Mariam BVAC 12.04m 7
13 1013 De Bie Maité LIER 12.03m 7
14 802 Van Looy Irina LIER 11.84m 7
15 832 Van Liefferinge Evi BVAC 11.82m 7
16 1239 Moens Siena LIER 11.40m 8
17 75 Van Gysel Julie ACBR 11.28m 7
18 771 Vander Avert Inne KAPE 10.58m 8
19 398 Simons Marie ACBR 10.21m 7
20 767 Melotte Jasmine AVKA 9.21m 8
21 9900 Laureyssens Zita NA 9.03m 0
22 1894 Verhelst Tine KAPE 8.77m 0
23 76 Wildemeersch Suzan ACBR 7.88m 0
1762 Mannaerts Xippe ACBR     NG 7
4 x 60 meter              Ben Dames  Uur=14:50
Reeks:1
1   BVAC                   41.65
1379 Bala Lize
550 El Barbar Mariam
832 Van Liefferinge Evi
1223 Lumbeeck Sanne
2   LIER                   42.90
1238 Kempen Eline
1013 De Bie Maité
1239 Moens Siena
1014 Tindemans Mila
3   ACBR                   43.38
76 Wildemeersch Suzan
1265 Michiels Roos
398 Simons Marie
75 Van Gysel Julie
4   KAPE                   45.16
1766 Verbruggen Amber
771 Vander Avert Inne
770 Vander Avert Hanne
1894 Verhelst Tine
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:28
Reeks:1
1 2020 Vissenberg Lars KAPE 9.16 0
2 1093 Jarvis Tibo BVAC 9.87 5
3 1398 Heraly Maxim KAPE 10.11 5
4 1799 De Ridder Rik ESAK 10.26 5
5 889 De Dieu Arthur AVKA 10.38 5
6 1351 Corbiau Maxime LIER 10.39 6
7 1659 Van Nuffel Joshua ACBR 11.34 6
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:28
Reeks:2
1 523 Hermans Louis ACBR 9.30 5
2 2202 Verbruggen Thomas KAPE 9.99 0
3 1284 Loos Jarne AVKA 10.76 6
4 887 Andries Robbie AVKA 10.93 6
5 721 Breban Tom ADD 11.29 6
6 1939 Smout Siebe LIER 11.64 5
7 1558 De Loose Wout SGOL 12.44 6
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:28
Reeks:3
1 1258 Printems Yannick ACBR 10.01 6
2 1626 Vinck Thyas lier 10.10 0
3 893 Vaerten Mats AVKA 10.17 6
4 1615 Jochems Bent AVKA 10.18 5
5 1625 Devriendt Lars LIER 10.22 6
6 563 Bultynck Mats AVKA 10.30 5
7 1008 De Hertogh Cis AVKA 10.55 6
8 1018 Gielen Stef KAPE 10.58 6
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:28
Reeks:4
1 1788 Bala Tino BVAC 9.08 5
2 1266 Luyts Elias SGOL 9.43 5
3 892 Leboda Tibo AVKA 9.59 6
4 724 Vandekerckhove Yoran AVKA 9.64 5
5 529 Venus Alexandef ACBR 9.82 0
6 1020 Vander Avert Ben KAPE 9.99 6
7 301 Van Roey Tibo ACHL 10.03 6
8 888 Berben Rhune AVKA 10.08 5
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=16:51
Reeks:1
1 523 Hermans Louis ACBR 12.59 5
2 1799 De Ridder Rik ESAK 13.74 5
3 1258 Printems Yannick ACBR 14.02 6
4 301 Van Roey Tibo ACHL 14.28 6
5 1626 Vinck Thyas lier 14.89 0
6 2333 Bequet Senne LIER 16.09 6
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=16:51
Reeks:2
1 2020 Vissenberg Lars KAPE 12.20 0
2 1093 Jarvis Tibo BVAC 12.96 5
3 2202 Verbruggen Thomas KAPE 14.02 0
4 887 Andries Robbie AVKA 14.64 6
5 1659 Van Nuffel Joshua ACBR 15.46 6
6 1939 Smout Siebe LIER 16.25 5
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=16:51
Reeks:3
1 1284 Loos Jarne AVKA 14.18 6
2 1018 Gielen Stef KAPE 14.66 6
3 1625 Devriendt Lars LIER 14.91 6
4 1008 De Hertogh Cis AVKA 14.95 6
5 529 Venus Alexandef ACBR 15.53 0
893 Vaerten Mats AVKA     NG 6
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=16:51
Reeks:4
1 1788 Bala Tino BVAC 11.17 5
2 724 Vandekerckhove Yoran AVKA 11.21 5
3 1266 Luyts Elias SGOL 13.02 5
4 892 Leboda Tibo AVKA 13.07 6
5 1615 Jochems Bent AVKA 13.67 5
6 1020 Vander Avert Ben KAPE 13.79 6
7 888 Berben Rhune AVKA 14.08 5
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=16:21
Reeks:1
1 721 Breban Tom ADD 40.13m 6
2 1788 Bala Tino BVAC 38.94m 5
3 892 Leboda Tibo AVKA 36.80m 6
4 1019 Anthonissen Daniel KAPE 36.75m 5
5 1626 Vinck Thyas lier 33.30m 0
6 523 Hermans Louis ACBR 33.03m 5
7 2020 Vissenberg Lars KAPE 31.00m 0
8 1093 Jarvis Tibo BVAC 30.99m 5
9 1020 Vander Avert Ben KAPE 30.76m 6
10 529 Venus Alexandef ACBR 30.69m 0
11 889 De Dieu Arthur AVKA 28.94m 5
12 1266 Luyts Elias SGOL 28.89m 5
13 888 Berben Rhune AVKA 28.86m 5
14 724 Vandekerckhove Yoran AVKA 28.08m 5
15 301 Van Roey Tibo ACHL 27.64m 6
16 1018 Gielen Stef KAPE 27.02m 6
17 1615 Jochems Bent AVKA 26.90m 5
18 563 Bultynck Mats AVKA 26.03m 5
19 887 Andries Robbie AVKA 25.42m 6
20 1398 Heraly Maxim KAPE 25.32m 5
21 1799 De Ridder Rik ESAK 24.18m 5
22 1284 Loos Jarne AVKA 23.06m 6
23 1008 De Hertogh Cis AVKA 22.57m 6
24 1625 Devriendt Lars LIER 21.93m 6
25 2202 Verbruggen Thomas KAPE 21.16m 0
26 1258 Printems Yannick ACBR 17.42m 6
27 1939 Smout Siebe LIER 16.90m 5
28 1558 De Loose Wout SGOL 12.05m 6
893 Vaerten Mats AVKA     NG 6
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=14:58
Reeks:1
1 1019 Anthonissen Daniel KAPE 29.13m 5
2 1018 Gielen Stef KAPE 20.78m 6
3 523 Hermans Louis ACBR 20.56m 5
4 721 Breban Tom ADD 20.43m 6
5 529 Venus Alexandef ACBR 19.72m 0
6 1020 Vander Avert Ben KAPE 18.12m 6
7 1788 Bala Tino BVAC 18.10m 5
8 301 Van Roey Tibo ACHL 17.13m 6
9 892 Leboda Tibo AVKA 16.43m 6
10 888 Berben Rhune AVKA 15.91m 5
11 1266 Luyts Elias SGOL 15.35m 5
12 563 Bultynck Mats AVKA 14.96m 5
13 9901 Vissenberg Lars NA 14.82m 0
14 1093 Jarvis Tibo BVAC 14.75m 5
15 2202 Verbruggen Thomas KAPE 13.96m 0
16 724 Vandekerckhove Yoran AVKA 13.76m 5
17 1615 Jochems Bent AVKA 13.52m 5
18 1284 Loos Jarne AVKA 13.39m 6
19 887 Andries Robbie AVKA 13.30m 6
20 1626 Vinck Thyas lier 12.96m 0
21 1799 De Ridder Rik ESAK 12.87m 5
22 1258 Printems Yannick ACBR 12.60m 6
23 1625 Devriendt Lars LIER 12.46m 6
24 893 Vaerten Mats AVKA 11.75m 6
25 2333 Bequet Senne LIER 11.71m 6
26 1398 Heraly Maxim KAPE 10.75m 5
27 1939 Smout Siebe LIER 9.03m 5
28 1008 De Hertogh Cis AVKA 8.95m 6
29 1558 De Loose Wout SGOL 8.04m 6
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=14:50
Reeks:1
1   avka                   36.18
562 Claes Arno
888 Berben Rhune
892 Leboda Tibo
724 Vandekerckhove Yoran
2   KAPE                   36.57
1020 Vander Avert Ben
2020 Vissenberg Lars
1019 Anthonissen Daniel
2202 Verbruggen Thomas
3   ACBR                   39.06
1659 Van Nuffel Joshua
1258 Printems Yannick
523 Hermans Louis
529 Venus Alexandef
4   LIER                   40.49
1626 Vinck Thyas
1625 Devriendt Lars
1939 Smout Siebe
1351 Corbiau Maxime
5   AVKA                   40.60
1284 Loos Jarne
1008 De Hertogh Cis
887 Andries Robbie
893 Vaerten Mats
6   AVKA                   43.84
7913 Thonon Simon
7640 Lingier Stef
7560 Mets Arthur
889 De Dieu Arthur
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:59
Reeks:1
1 3209 Willemyns Zoe 14.41 0
2 2941 Lefever Lore SGOL 14.45 6
3 3900 Teck Ashley AVKA 14.55 6
4 3572 De Wachter Hanne AVKA 15.02 6
4687 Springael Luna ACBR     NG 6
4242 Schoonheydt Nuria ACBR     NG 6
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:59
Reeks:2
1 3914 Janssen Kaat ACBR 13.81 5
2 4132 Blomme Ilara KAPE 14.71 6
3 4131 Van Aelst Amber KAPE 14.75 5
4 2881 Mees Jinse ACBR 15.37 5
5 3667 Michiels Zoë AVKA 15.65 6
6 3996 D’eer Nanou AVKA 16.03 6
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:59
Reeks:3
1 3673 Vander Avert Caro KAPE 11.11 5
2 4020 Dua Hanne KAPE 12.48 5
3 4036 Van De Perre Evelyn ESAK 12.79 5
4 4274 Leys Merel KAPE 13.49 5
5 2883 Van Laer Mirthe ACBR 13.49 6
6 3556 Paquay Femke ACHL 14.42 6
7 3098 Taelman Lola BVAC 16.03 5
3462 Tolbecq Iris ACP     NG 6
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:59
Reeks:4
1 4726 Sebregts Ashley* KAPE 13.59 6
2 3426 Koppert Elisabeth ATAC 13.78 6
3 3566 Geeraerts Marie LIER 15.26 6
4 2940 Boeckx Lies SGOL 33.7 6
3315 De Decker Jitske AVKA     NG 6
verspringen               Pup Dames  Uur=17:50
Reeks:1
1 3673 Vander Avert Caro KAPE 3.82m 5
2 3914 Janssen Kaat ACBR 3.63m 5
3 3556 Paquay Femke ACHL 3.58m 6
4 4726 Sebregts Ashley* KAPE 3.40m 6
5 4036 Van De Perre Evelyn ESAK 3.39m 5
6 4274 Leys Merel KAPE 3.36m 5
7 3098 Taelman Lola BVAC 3.31m 5
8 3709 Van Looy Milena LIER 3.28m 5
9 4131 Van Aelst Amber KAPE 3.19m 5
10 4242 Schoonheydt Nuria ACBR 3.18m 6
11 2883 Van Laer Mirthe ACBR 3.15m 6
12 4132 Blomme Ilara KAPE 3.13m 6
13 2882 Van Gysel Charlotte ACBR 3.12m 5
14 4020 Dua Hanne KAPE 3.07m 5
15 2941 Lefever Lore SGOL 2.98m 6
16 3566 Geeraerts Marie LIER 2.92m 6
17 3900 Teck Ashley AVKA 2.85m 6
18 2881 Mees Jinse ACBR 2.85m 5
19 3573 Schillemans Laura AVKA 2.73m 6
20 2940 Boeckx Lies SGOL 2.73m 6
21 4687 Springael Luna ACBR 2.63m 6
22 3663 Blommers Yentl AVKA 2.55m 6
23 3996 D’eer Nanou AVKA 2.53m 6
24 3667 Michiels Zoë AVKA 2.28m 6
3572 De Wachter Hanne AVKA     NG 6
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=15:43
Reeks:1
1 3673 Vander Avert Caro KAPE 9.80m 5
2 4020 Dua Hanne KAPE 8.67m 5
3 3098 Taelman Lola BVAC 7.31m 5
4 4131 Van Aelst Amber KAPE 6.82m 5
5 4274 Leys Merel KAPE 6.70m 5
6 3426 Koppert Elisabeth ATAC 6.61m 6
7 3062 De Clippeleer Elien ACHL 6.47m 6
8 4036 Van De Perre Evelyn ESAK 6.45m 5
9 4726 Sebregts Ashley* KAPE 6.26m 6
10 3709 Van Looy Milena LIER 5.98m 5
11 2883 Van Laer Mirthe ACBR 5.75m 6
12 4132 Blomme Ilara KAPE 5.66m 6
13 4242 Schoonheydt Nuria ACBR 5.36m 6
14 3556 Paquay Femke ACHL 5.34m 6
15 2882 Van Gysel Charlotte ACBR 5.29m 5
16 3315 De Decker Jitske AVKA 5.25m 6
17 2881 Mees Jinse ACBR 4.80m 5
18 3572 De Wachter Hanne AVKA 4.75m 6
19 2941 Lefever Lore SGOL 4.74m 6
20 3914 Janssen Kaat ACBR 4.73m 5
21 3996 D’eer Nanou AVKA 4.65m 6
22 3900 Teck Ashley AVKA 4.64m 6
23 3663 Blommers Yentl AVKA 4.45m 6
24 3573 Schillemans Laura AVKA 4.22m 6
25 2940 Boeckx Lies SGOL 3.71m 6
26 3566 Geeraerts Marie LIER 3.61m 6
27 3209 Willemyns Zoe 3.52m 0
28 4687 Springael Luna ACBR 3.38m 6
29 3667 Michiels Zoë AVKA 3.37m 6
discuswerpen 0,600kg      Pup Dames  Uur=16:32
Reeks:1
1 4131 Van Aelst Amber KAPE 19.88m 5
2 3673 Vander Avert Caro KAPE 19.72m 5
3 3426 Koppert Elisabeth ATAC 17.89m 6
4 4036 Van De Perre Evelyn ESAK 17.61m 5
5 4020 Dua Hanne KAPE 17.09m 5
6 4726 Sebregts Ashley* KAPE 16.53m 6
7 3098 Taelman Lola BVAC 15.88m 5
8 3914 Janssen Kaat ACBR 15.84m 5
9 3062 De Clippeleer Elien ACHL 15.83m 6
10 4132 Blomme Ilara KAPE 15.65m 6
11 3556 Paquay Femke ACHL 14.18m 6
12 4274 Leys Merel KAPE 13.43m 5
13 2882 Van Gysel Charlotte ACBR 13.37m 5
14 2883 Van Laer Mirthe ACBR 13.24m 6
15 2941 Lefever Lore SGOL 13.13m 6
16 4242 Schoonheydt Nuria ACBR 11.58m 6
17 2881 Mees Jinse ACBR 10.95m 5
18 3572 De Wachter Hanne AVKA 10.77m 6
19 3900 Teck Ashley AVKA 10.32m 6
20 3573 Schillemans Laura AVKA 10.23m 6
21 3663 Blommers Yentl AVKA 9.83m 6
22 4687 Springael Luna ACBR 9.53m 6
23 3315 De Decker Jitske AVKA 9.20m 6
24 3566 Geeraerts Marie LIER 8.76m 6
25 3209 Willemyns Zoe 8.47m 0
26 3996 D’eer Nanou AVKA 8.35m 6
27 2940 Boeckx Lies SGOL 8.30m 6
28 3667 Michiels Zoë AVKA 7.03m 6
3709 Van Looy Milena LIER     GP 5
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=14:50
Reeks:1
1   KAPE                   36.82
4020 Dua Hanne
4274 Leys Merel
4726 Sebregts Ashley*
3673 Vander Avert Caro
2   Gemengde ploeg                     38.40
2941 Lefever Lore SGOL
3914 Janssen Kaat ACBR
2940 Boeckx Lies SGOL
3209 Willemyns Zoe
3   ACBR                 39.87
4687 Springael Luna
4242 Schoonheydt Nuria
2881 Mees Jinse
2883 Van Laer Mirthe
4   AVKA                   40.32
3315 De Decker Jitske
3663 Blommers Yentl
3900 Teck Ashley
3572 De Wachter Hanne
5   AVKA                   42.33
1284 Lemmens Rowen
3573 Schillemans Laura
3996 D’eer Nanou
3667 Michiels Zoë
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=17:27
Reeks:1
1 3754 Daemen Andert SGOL 17.74 4
2 4911 Wuyts Zeno SGOL 18.38 0
3 4890 Bequet Robbe LIER 20.15 4
4 4342 Geeraerts Ruben LIER 24.70 4
5155 Van Dessel Leon LIER     NG 4
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=17:27
Reeks:2
1 4076 Wildemeersch Jasper ACBR 15.42 0
2 4308 Eykens Matteo KAPE 17.42 4
3 4439 Vander Avert Nils KAPE 17.73 3
4 4711 Heraly Yannick KAPE 18.84 3
4584 Van Den Eede Joppe ACBR     NA 4
4668 De Wit Merijn** ESAK     NG 4
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=17:27
Reeks:3
1 5188 Seghers Louis ACBR 14.85 3
2 4879 Scheerder Niels AVKA 15.43 3
3 4459 Callaert Vincent AVKA 16.00 3
4 4426 De Hertogh Kobe AVKA 17.67 3
5 4234 El Barbar Youssef BVAC 17.78 4
6 4877 Blomme Jarno KAPE 18.33 4
7 4573 Crauwels Dries AVKA 21.20 4
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=17:27
Reeks:4
1 4574 De Maeyer Suus AVKA 13.28 3
2 4353 Berben Jomme AVKA 14.04 3
3 4765 Dua Jits KAPE 14.91 3
4 4501 Van Liefferinge Glen BVAC 15.87 4
5 3752 Verhoeven Cedric OLSE 16.95 0
6 4742 Jacobs Witse KAPE 17.20 4
3830 Mees Mathias BVAC     NG 4
150 meter                 Min Heren  Uur=14:51
Reeks:1
1 3754 Daemen Andert SGOL 22.76 4
2 4668 De Wit Merijn** ESAK 23.70 4
3 4342 Geeraerts Ruben LIER 23.96 4
4 4890 Bequet Robbe LIER 25.43 4
5 5155 Van Dessel Leon LIER 27.16 4
150 meter                 Min Heren  Uur=14:51
Reeks:2
1 4438 Anthonissen Alexander KAPE 21.92 4
2 5183 Debecker Mauro ESAK 23.55 3
3 4711 Heraly Yannick KAPE 24.18 3
4 4877 Blomme Jarno KAPE 24.23 4
5 4584 Van Den Eede Joppe ACBR 25.68 4
6 4573 Crauwels Dries AVKA 28.46 4
150 meter                 Min Heren  Uur=14:51
Reeks:3
1 4790 Van De Perre Alan ESAK 22.11 3
2 3830 Mees Mathias BVAC 22.89 4
3 4426 De Hertogh Kobe AVKA 23.97 3
4 4234 El Barbar Youssef BVAC 24.42 4
5 4501 Van Liefferinge Glen BVAC 24.52 4
150 meter                 Min Heren  Uur=14:51
Reeks:4
1 4574 De Maeyer Suus AVKA 20.73 3
2 4765 Dua Jits KAPE 21.42 3
3 4343 Hellin Rune LIER 21.80 3
4 4076 Wildemeersch Jasper ACBR 21.84 0
5 4308 Eykens Matteo KAPE 22.59 4
6 4742 Jacobs Witse KAPE 22.61 4
150 meter                 Min Heren  Uur=14:51
Reeks:5
1 4353 Berben Jomme AVKA 19.69 3
2 3752 Verhoeven Cedric OLSE 20.45 0
3 4879 Scheerder Niels AVKA 20.53 3
4 5188 Seghers Louis ACBR 21.43 3
5 4459 Callaert Vincent AVKA 22.20 3
6 4911 Wuyts Zeno SGOL 22.35 0
hoogspringen              Min Heren  Uur=17:20
Reeks:1
1 4076 Wildemeersch Jasper ACBR 1.50m 0
1 4765 Dua Jits KAPE 1.50m 3
3 4438 Anthonissen Alexander KAPE 1.45m 4
4 5188 Seghers Louis ACBR 1.45m 3
4 3830 Mees Mathias BVAC 1.45m 4
6 4574 De Maeyer Suus AVKA 1.35m 3
6 3752 Verhoeven Cedric OLSE 1.35m 0
8 4501 Van Liefferinge Glen BVAC 1.35m 4
8 4353 Berben Jomme AVKA 1.35m 3
10 4459 Callaert Vincent AVKA 1.30m 3
10 4743 Artois Stephane KAPE 1.30m 4
10 4343 Hellin Rune LIER 1.30m 3
10 4790 Van De Perre Alan ESAK 1.30m 3
14 4668 De Wit Merijn** ESAK 1.30m 4
15 4879 Scheerder Niels AVKA 1.30m 3
16 4911 Wuyts Zeno SGOL 1.25m 0
17 4742 Jacobs Witse KAPE 1.20m 4
18 4308 Eykens Matteo KAPE 1.20m 4
19 4426 De Hertogh Kobe AVKA 1.20m 3
20 4234 El Barbar Youssef BVAC 1.15m 4
21 4439 Vander Avert Nils KAPE 1.15m 3
22 4711 Heraly Yannick KAPE 1.15m 3
23 4877 Blomme Jarno KAPE 1.10m 4
23 5183 Debecker Mauro ESAK 1.10m 3
25 4584 Van Den Eede Joppe ACBR 1.05m 4
26 5155 Van Dessel Leon LIER 1.05m 4
26 4342 Geeraerts Ruben LIER 1.05m 4
28 4890 Bequet Robbe LIER 1.05m 4
29 3754 Daemen Andert SGOL 0.95m 4
4573 Crauwels Dries AVKA     GP 4
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=18:04
Reeks:1
1 4438 Anthonissen Alexander KAPE 11.82m 4
2 5188 Seghers Louis ACBR 10.58m 3
3 4353 Berben Jomme AVKA 10.55m 3
4 4765 Dua Jits KAPE 9.25m 3
5 4574 De Maeyer Suus AVKA 9.25m 3
6 4790 Van De Perre Alan ESAK 8.62m 3
7 4436 Gysen Dries KAPE 7.76m 4
8 4343 Hellin Rune LIER 7.68m 3
9 4880 Jochems Seppe AVKA 7.24m 3
10 4879 Scheerder Niels AVKA 7.18m 3
11 4742 Jacobs Witse KAPE 6.77m 4
12 3830 Mees Mathias BVAC 6.50m 4
13 4439 Vander Avert Nils KAPE 6.40m 3
14 4459 Callaert Vincent AVKA 6.08m 3
15 3754 Daemen Andert SGOL 6.06m 4
16 4877 Blomme Jarno KAPE 5.96m 4
17 4911 Wuyts Zeno SGOL 5.86m 0
18 4584 Van Den Eede Joppe ACBR 5.64m 4
19 4308 Eykens Matteo KAPE 5.56m 4
20 4501 Van Liefferinge Glen BVAC 5.46m 4
21 4890 Bequet Robbe LIER 5.43m 4
22 4234 El Barbar Youssef BVAC 5.22m 4
4573 Crauwels Dries AVKA     NG 4
4076 Wildemeersch Jasper ACBR     NG 0
4426 De Hertogh Kobe AVKA     NG 3
4711 Heraly Yannick KAPE     NG 3
5155 Van Dessel Leon LIER     NG 4
4668 De Wit Merijn** ESAK     NG 4
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=14:51
Reeks:1
1   KAPE                   47.01
4308 Eykens Matteo
4742 Jacobs Witse
4711 Heraly Yannick
4765 Dua Jits
2   ACBR                   47.18
5183 Debecker Mauro ESAK
4584 Van Den Eede Joppe
5188 Seghers Louis
4076 Wildemeersch Jasper
3   BVAC                   47.31
4501 Van Liefferinge Glen
4234 El Barbar Youssef
1788 Bala Tino
3830 Mees Mathias
4   LIERSE                 50.31
4668 De Wit Merijn** ESAK
5155 Van Dessel Leon
4890 Bequet Robbe
4343 Hellin Rune
5   AVKA                   52.83
4426 De Hertogh Kobe
1615 Jochems Bent
563 Bultynck Mats
4573 Crauwels Dries
  AVKA                      DIS
4353 Berben Jomme
4879 Scheerder Niels
4459 Callaert Vincent
4574 De Maeyer Suus
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=17:28
Reeks:1
1 6960 Peeters Ellen BVAC 11.11 3
2 6628 Dalle Yodie KAPE 11.35 4
3 5818 Vandenbempt Lore ACBR 12.61 3
4 6913 Stuer Michelle AVKA 13.75 3
5 7057 Baccarne Eva ACBR 15.16 4
6 5869 Boeckx Saar SGOL 15.47 4
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=17:28
Reeks:2
1 6378 Bruynseels Isabelle AVKA 11.42 3
2 6817 Vinck Jaris LIER 13.58 0
3 6975 Van Doninck Daphne ACBR 15.23 4
4 6644 Tibax Lotte LIER 15.41 3
7224 Springael Kiara ACBR     NG 4
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=17:28
Reeks:3
1 5866 Udechukwu Hilary OLSE 10.66 3
2 7118 Martin Nina BVAC 11.06 3
3 6152 Verbert Sofie AVKA 12.47 0
4 6623 Keuppens Drieke ESAK 12.63 3
5 6370 Bax Axelle LIER 13.45 3
6 6764 Van Put Loranne AVKA 14.51 3
7 6815 Mariën Kyra LIER 14.87 3
150 meter                 Min Dames  Uur=14:51
Reeks:1
1 6628 Dalle Yodie KAPE 22.71 4
2 6152 Verbert Sofie AVKA 23.67 0
3 5869 Boeckx Saar SGOL 25.40 4
4 6975 Van Doninck Daphne ACBR 27.23 4
5 7224 Springael Kiara ACBR 29.94 4
150 meter                 Min Dames  Uur=14:51
Reeks:2
1 6815 Mariën Kyra LIER 24.18 3
2 6913 Stuer Michelle AVKA 24.50 3
3 6817 Vinck Jaris LIER 25.18 0
4 7057 Baccarne Eva ACBR 28.19 4
150 meter                 Min Dames  Uur=14:51
Reeks:3
1 5866 Udechukwu Hilary OLSE 20.38 3
2 6960 Peeters Ellen BVAC 21.83 3
3 6378 Bruynseels Isabelle AVKA 21.94 3
4 6764 Van Put Loranne AVKA 22.79 3
5 7118 Martin Nina BVAC 23.01 3
6 6644 Tibax Lotte LIER 23.49 3
150 meter                 Min Dames  Uur=14:51
Reeks:4
1 6370 Bax Axelle LIER 22.74 3
2 6267 Breban Linde ADD 23.89 4
3 5818 Vandenbempt Lore ACBR 24.09 3
4 6623 Keuppens Drieke ESAK 24.72 3
5 6164 Van den Bossche Elyn AVKA 30.74 4
verspringen               Min Dames  Uur=15:37
Reeks:1
1 5866 Udechukwu Hilary OLSE 4.46m 3
2 7118 Martin Nina BVAC 4.23m 3
3 6378 Bruynseels Isabelle AVKA 4.21m 3
4 6764 Van Put Loranne AVKA 4.09m 3
5 6152 Verbert Sofie AVKA 3.97m 0
6 6960 Peeters Ellen BVAC 3.97m 3
7 6628 Dalle Yodie KAPE 3.91m 4
8 5818 Vandenbempt Lore ACBR 3.80m 3
9 6644 Tibax Lotte LIER 3.73m 3
10 6370 Bax Axelle LIER 3.72m 3
11 6815 Mariën Kyra LIER 3.65m 3
12 6623 Keuppens Drieke ESAK 3.61m 3
13 6267 Breban Linde ADD 3.58m 4
14 6975 Van Doninck Daphne ACBR 3.40m 4
15 5869 Boeckx Saar SGOL 3.33m 4
16 6817 Vinck Jaris LIER 3.31m 0
17 6248 Koppert Emma-Louise ATAC 3.26m 4
18 6913 Stuer Michelle AVKA 3.12m 3
19 7057 Baccarne Eva ACBR 2.85m 4
20 7224 Springael Kiara ACBR 2.59m 4
21 6164 Van den Bossche Elyn AVKA 2.52m 4
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=17:27
Reeks:1
1 6378 Bruynseels Isabelle AVKA 26.27m 3
2 6267 Breban Linde ADD 22.15m 4
3 6975 Van Doninck Daphne ACBR 21.48m 4
4 6817 Vinck Jaris LIER 18.94m 0
5 6644 Tibax Lotte LIER 17.93m 3
6 6370 Bax Axelle LIER 17.89m 3
7 6815 Mariën Kyra LIER 16.26m 3
8 7118 Martin Nina BVAC 15.98m 3
9 6152 Verbert Sofie AVKA 14.73m 0
10 6960 Peeters Ellen BVAC 14.12m 3
11 6913 Stuer Michelle AVKA 14.04m 3
12 6248 Koppert Emma-Louise ATAC 13.65m 4
13 6164 Van den Bossche Elyn AVKA 13.22m 4
14 7224 Springael Kiara ACBR 13.16m 4
15 6800 Lumbeeck Liese BVAC 13.03m 4
16 6764 Van Put Loranne AVKA 12.98m 3
17 6623 Keuppens Drieke ESAK 11.62m 3
18 6543 Peetoom Nova* ESAK 9.29m 4
19 7057 Baccarne Eva ACBR 8.90m 4
20 5869 Boeckx Saar SGOL 8.78m 4
6248 Koppert Emma-Louise ATAC     NG 4
4 x 80 meter              Min Dames  Uur=14:51
Reeks:1
1   AVKA                   49.16
6378 Bruynseels Isabelle
6152 Verbert Sofie
6164 Van den Bossche Elyn
6764 Van Put Loranne
2   LIER                   49.77
6644 Tibax Lotte
6815 Mariën Kyra
6817 Vinck Jaris
5869 Boeckx Saar SGOL
3   ACBR                   55.15
7224 Springael Kiara
6975 Van Doninck Daphne
7057 Baccarne Eva
5818 Vandenbempt Lore
  BVAC                       NG
7135 Konneh Bendu
3098 Taelman Lola
7118 Martin Nina
6960 Peeters Ellen
100m horden 0,914m   Cad Heren  Uur=17:30
Reeks:1      Wind : -0.1
1 470 Geeraerts Jeroen LIER 20.83 2
2 520 Vander Avert Jens KAPE 21.52 2
3 282 Wildermeersch Thijs ACBR 22.51 0
1024 Philips Brent – 81 KAPE     NG 2
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:44
Reeks:1      Wind : -0.5
1 885 Lemmens Wander – 81 AVKA 27.43 2
2 1024 Philips Brent – 81 KAPE 27.90 2
3 191 Taelman Lou BVAC 28.87 2
4 520 Vander Avert Jens KAPE 29.27 2
5 282 Wildermeersch Thijs ACBR 30.22 0
470 Geeraerts Jeroen LIER     NG 2
1000 meter                Cad Heren  Uur=17:50
Reeks:1
1 885 Lemmens Wander – 81 AVKA 3’17.38 2
2 65 Suykerbuyk Renzo ACBR 3’24.92 2
3 520 Vander Avert Jens KAPE 3’31.25 2
hoogspringen              Cad Heren  Uur=14:56
Reeks:1
1 470 Geeraerts Jeroen LIER 1.65m 2
2 379 Kortleven Renzo ACBR 1.55m 2
3 1024 Philips Brent – 81 KAPE 1.45m 2
3 520 Vander Avert Jens KAPE 1.45m 2
5 528 Mariën Yenthe KAPE 1.45m 1
6 885 Lemmens Wander – 81 AVKA 1.40m 2
7 282 Wildermeersch Thijs ACBR 1.35m 0
4 x 100 meter             Cad Heren  Uur=14:16
Geen deelnemers
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=17:08
Reeks:1      Wind : 0.3
1 768 Dua Jenthe KAPE 15.04 1
2 470 De Peuter Freya LIER 16.40 1
3 579 Maes Renke BVAC 16.66 2
4 810 D’haen Amber BVAC 18.23 1
5 894 Van Langenhove Tine ACBR 18.28 1
6 322 Breems Roselien** ACBR 20.05 1
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=17:08
Reeks:2      Wind : -0.7
1 479 Sabau Evy AVKA 15.59 2
2 378 Vandekerckhove Kiara AVKA 15.90 1
3 146 Mees Maite BVAC 15.96 2
4 1021 Luyten Julie LIER 17.78 1
5 870 Vinck Yoni LIER 18.08 0
6 893 Van De Cloodt Evelyn ACBR 18.51 1
200 meter                 Cad Dames  Uur=15:37
Reeks:1      Wind : -0.5
1 768 Dua Jenthe KAPE 31.32 1
2 322 Breems Roselien** ACBR 31.74 1
3 893 Van De Cloodt Evelyn ACBR 34.23 1
4 470 De Peuter Freya LIER 34.98 1
200 meter                 Cad Dames  Uur=15:37
Reeks:2      Wind : 0.0
1 479 Sabau Evy AVKA 29.33 2
2 1021 Luyten Julie LIER 29.45 1
3 810 D’haen Amber BVAC 29.89 1
4 146 Mees Maite BVAC 30.88 2
5 579 Maes Renke BVAC 31.34 2
6 870 Vinck Yoni LIER 33.38 0
hoogspringen              Cad Dames  Uur=17:52
Reeks:1
1 1021 Luyten Julie LIER 1.40m 1
2 378 Vandekerckhove Kiara AVKA 1.40m 1
3 479 Sabau Evy AVKA 1.30m 2
4 870 Vinck Yoni LIER 1.25m 0
5 579 Maes Renke BVAC 1.25m 2
6 810 D’haen Amber BVAC 1.20m 1
146 Mees Maite BVAC     NG 2
893 Van De Cloodt Evelyn ACBR     NG 1
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=15:35
Reeks:1
1 298 Van den Bossche Evy AVKA 20.43m 2
2 532 Gysen Sofie KAPE 20.27m 2
3 870 Vinck Yoni LIER 19.88m 0
4 1021 Luyten Julie LIER 18.10m 1
5 893 Van De Cloodt Evelyn ACBR 17.35m 1
6 470 De Peuter Freya LIER 17.03m 1
7 479 Sabau Evy AVKA 15.39m 2
8 378 Vandekerckhove Kiara AVKA 14.90m 1
9 894 Van Langenhove Tine ACBR 14.32m 1
10 810 D’haen Amber BVAC 11.87m 1
11 146 Mees Maite BVAC 11.03m 2
4 x 100 meter             Cad Dames  Uur=14:16
Geen deelnemers



De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

KAPE - 03.09.2016

0 likes A.A.S.-criterium - archief , KAPE-meetings - archief # , , ,
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand