Uitslag Jeugdmeeting “A.A.S.-criterium” – 04.09.2011 – Kapellen
December 4, 2021 at 6:57 pm

Uitslag Jeugdmeeting “A.A.S.-criterium” – 04.09.2011 – Kapellen

Op zondag 4 september was KAPE organisator van de 7de wedstrijd van het “A.A.S.-Criterium 2011”. Hieronder kan je de uitslag raadplegen.

De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

Een foto-album – met dank aan Yannik Stevens – is hier te bekijken :

[salbumthumbs=76,1,n,n,center,]

UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=16:02
Reeks:1
1 1305 Massart Maxim AVKA 9.77 2
2 1621 Kortleven Renzo ACBR 9.84 2
3 1592 Philips Brent KAPE 10.05 2
4 3202 Anthonissen Alexander ACBR 10.13 4
5 2237 Van Loenhout Bert ESAK 10.19 2
6 3259 Artois Sebastien KAPE 10.23 2
7 2584 Mortelmans Tobias LIER 10.26 3
8 1664 Stienen Evert ABES 10.36 2
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:02
Reeks:2
1 2235 Jacobs Lennert ESAK 10.19 3
2 1307 Berben Jomme AVKA 10.27 3
3 1306 Berben Warre AVKA 10.36 2
4 1380 Geeraerts Jeroen LIER 10.40 2
5 1100 Bisschops Ilan SGOL 10.41 3
6 2331 Alaoui Benyamine BVAC 10.62 2
7 1088 Dua Jits KAPE 10.64 3
8 2586 Geussens Robbe ESAK 10.66 2
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:02
Reeks:3
1 3258 Artois Stephane KAPE 10.38 4
2 1712 Wuyts Tom LIER 10.40 2
3 2379 Vander  Avert Jens ACBR 10.41 2
4 2232 Suykerbuyk Renzo ACBR 11.17 2
5 1308 De Hertogh Kobe AVKA 11.46 3
6 2961 Eykens Matteo KAPE 11.47 4
7 1620 Mees Lars ACBR 11.99 2
8 2380 Vander Avert Nils ACBR 12.41 3
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:02
Reeks:4
1 9811 SEGHERS LOUIS NA 10.30 0
2 2168 Jacobs Witse LIER 11.20 4
3 1095 De Bruyn Janne KAPE 11.44 2
4 3048 Alaoui Ibrahim BVAC 12.15 4
5 1115 Van De Velde Lennert LIER 12.44 3
6 3208 Stienen Dries ABES 12.45 4
7 9810 BERBEN RHUNE NA 12.73 0
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:02
Reeks:5
1 1101 Vroom Roel SGOL 10.92 2
2 2236 Van Loenhout Warre ESAK 10.93 3
3 2547 Stelter Bryan KAPE 11.90 3
4 3159 De Hoon Kobe ACBR 12.02 3
5 2921 Verheyden Tim ESAK 12.79 4
6 2446 Gysen Dries KAPE 13.01 4
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:02
Reeks:6
1 9812 Wildemeersch Jasper NA 10.68 0
2 2262 Segers Louis ACBR 10.84 2
3 2166 Van Espen Andreas LIER 11.72 2
4 2951 Ben Fkih Hamdan Souhaib BVAC 12.39 3
5 9815 MIN ALEX NA 12.51 0
6 1114 Min Jari LIER 12.93 3
600 meter                 Ben Heren  Uur=18:30
Reeks:1
1 2237 Van Loenhout Bert ESAK 2’01.03 2
2 2331 Alaoui Benyamine BVAC 2’06.39 2
3 1305 Massart Maxim AVKA 2’09.48 2
4 1088 Dua Jits KAPE 2’10.18 3
5 2379 Vander  Avert Jens ACBR 2’10.29 2
6 1592 Philips Brent KAPE 2’14.14 2
7 2168 Jacobs Witse LIER 2’14.47 4
8 1380 Geeraerts Jeroen LIER 2’14.73 2
9 1664 Stienen Evert ABES 2’16.46 2
10 1621 Kortleven Renzo ACBR 2’16.54 2
11 1712 Wuyts Tom LIER 2’16.61 2
12 2232 Suykerbuyk Renzo ACBR 2’23.24 2
13 2586 Geussens Robbe ESAK 2’24.15 2
14 3048 Alaoui Ibrahim BVAC 2’24.70 4
15 1095 De Bruyn Janne KAPE 2’25.73 2
16 2380 Vander Avert Nils ACBR 2’27.78 3
17 1620 Mees Lars ACBR 2’29.11 2
600 meter                 Ben Heren  Uur=18:30
Reeks:2
1 3259 Artois Sebastien KAPE 2’08.48 2
2 3202 Anthonissen Alexander ACBR 2’10.57 4
3 2262 Segers Louis ACBR 2’14.02 2
4 2235 Jacobs Lennert ESAK 2’14.55 3
5 9811 SEGHERS LOUIS NA 2’15.45 0
6 2584 Mortelmans Tobias LIER 2’15.48 3
7 1306 Berben Warre AVKA 2’15.51 2
8 2236 Van Loenhout Warre ESAK 2’18.45 3
9 1101 Vroom Roel SGOL 2’22.66 2
10 1100 Bisschops Ilan SGOL 2’23.55 3
11 3258 Artois Stephane KAPE 2’26.02 4
12 1308 De Hertogh Kobe AVKA 2’26.42 3
13 2961 Eykens Matteo KAPE 2’28.08 4
14 2166 Van Espen Andreas LIER 2’35.07 2
15 3159 De Hoon Kobe ACBR 2’37.48 3
16 2446 Gysen Dries KAPE 2’38.93 4
17 2951 Ben Fkih Hamdan Souhaib BVAC 2’40.27 3
18 9812 Wildemeersch Jasper NA 2’43.84 0
19 2547 Stelter Bryan KAPE 2’43.87 3
20 2921 Verheyden Tim ESAK 2’45.86 4
21 9815 MIN ALEX NA 2’49.80 0
22 1115 Van De Velde Lennert LIER 2’51.49 3
23 1114 Min Jari LIER 3’00.09 3
verspringen               Ben Heren  Uur=18:01
Reeks:1
1 1305 Massart Maxim AVKA 3.58m 2
2 1592 Philips Brent KAPE 3.55m 2
3 1621 Kortleven Renzo ACBR 3.44m 2
4 2379 Vander  Avert Jens ACBR 3.38m 2
5 1306 Berben Warre AVKA 3.36m 2
6 9812 Wildemeersch Jasper NA 3.31m 0
7 2584 Mortelmans Tobias LIER 3.30m 3
8 2237 Van Loenhout Bert ESAK 3.28m 2
9 1712 Wuyts Tom LIER 3.26m 2
10 1380 Geeraerts Jeroen LIER 3.24m 2
11 2235 Jacobs Lennert ESAK 3.21m 3
12 1664 Stienen Evert ABES 3.20m 2
13 9811 SEGHERS LOUIS NA 3.20m 0
14 1088 Dua Jits KAPE 3.14m 3
15 2331 Alaoui Benyamine BVAC 3.11m 2
16 3202 Anthonissen Alexander ACBR 3.10m 4
17 2262 Segers Louis ACBR 3.04m 2
18 2586 Geussens Robbe ESAK 2.99m 2
19 1307 Berben Jomme AVKA 2.96m 3
20 3259 Artois Sebastien KAPE 2.95m 2
21 3258 Artois Stephane KAPE 2.88m 4
22 1101 Vroom Roel SGOL 2.86m 2
23 1100 Bisschops Ilan SGOL 2.86m 3
24 2236 Van Loenhout Warre ESAK 2.85m 3
25 2168 Jacobs Witse LIER 2.84m 4
26 2232 Suykerbuyk Renzo ACBR 2.84m 2
27 1095 De Bruyn Janne KAPE 2.78m 2
28 3208 Stienen Dries ABES 2.68m 4
29 1308 De Hertogh Kobe AVKA 2.66m 3
30 2446 Gysen Dries KAPE 2.50m 4
31 1620 Mees Lars ACBR 2.48m 2
32 2380 Vander Avert Nils ACBR 2.47m 3
33 2547 Stelter Bryan KAPE 2.43m 3
34 9810 BERBEN RHUNE NA 2.37m 0
35 3159 De Hoon Kobe ACBR 2.36m 3
36 3048 Alaoui Ibrahim BVAC 2.32m 4
37 2166 Van Espen Andreas LIER 2.24m 2
38 2961 Eykens Matteo KAPE 2.23m 4
39 9815 MIN ALEX NA 2.18m 0
40 2921 Verheyden Tim ESAK 2.03m 4
41 1114 Min Jari LIER 1.99m 3
42 2951 Ben Fkih Hamdan Souhaib BVAC 1.76m 3
kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=16:07
Reeks:1
1 2379 Vander  Avert Jens ACBR 9.24m 2
2 1592 Philips Brent KAPE 8.18m 2
3 2331 Alaoui Benyamine BVAC 8.12m 2
4 2237 Van Loenhout Bert ESAK 8.07m 2
5 1305 Massart Maxim AVKA 7.93m 2
6 1621 Kortleven Renzo ACBR 7.86m 2
7 1664 Stienen Evert ABES 7.81m 2
8 1306 Berben Warre AVKA 7.65m 2
9 2586 Geussens Robbe ESAK 7.57m 2
10 1101 Vroom Roel SGOL 7.48m 2
11 2584 Mortelmans Tobias LIER 7.42m 3
12 1088 Dua Jits KAPE 7.28m 3
13 3258 Artois Stephane KAPE 7.21m 4
14 1712 Wuyts Tom LIER 7.06m 2
15 1095 De Bruyn Janne KAPE 7.01m 2
16 9811 SEGHERS LOUIS NA 6.82m 0
17 1307 Berben Jomme AVKA 6.67m 3
18 1380 Geeraerts Jeroen LIER 6.62m 2
19 3259 Artois Sebastien KAPE 6.61m 2
20 3202 Anthonissen Alexander ACBR 6.55m 4
21 3159 De Hoon Kobe ACBR 6.48m 3
22 2380 Vander Avert Nils ACBR 6.21m 3
23 2262 Segers Louis ACBR 6.10m 2
24 2236 Van Loenhout Warre ESAK 6.06m 3
25 2168 Jacobs Witse LIER 6.02m 4
26 2235 Jacobs Lennert ESAK 6.01m 3
27 2232 Suykerbuyk Renzo ACBR 5.95m 2
28 9812 Wildemeersch Jasper NA 5.93m 0
29 1115 Van De Velde Lennert LIER 5.89m 3
30 1620 Mees Lars ACBR 5.82m 2
31 1100 Bisschops Ilan SGOL 5.70m 3
32 2166 Van Espen Andreas LIER 5.70m 2
33 2916 Robbens Lars ESAK 4.96m 3
34 3208 Stienen Dries ABES 4.91m 4
35 2446 Gysen Dries KAPE 4.65m 4
36 2547 Stelter Bryan KAPE 4.41m 3
37 3048 Alaoui Ibrahim BVAC 4.30m 4
38 1308 De Hertogh Kobe AVKA 3.99m 3
39 2921 Verheyden Tim ESAK 3.98m 4
40 2951 Ben Fkih Hamdan Souhaib BVAC 3.76m 3
41 2961 Eykens Matteo KAPE 3.23m 4
42 9810 BERBEN RHUNE NA 3.01m 0
4 x 60 meter              Ben Heren  Uur=14:26
Reeks:1
1 KAPE                   40.08
3258 Artois Stephane
3259 Artois Sebastien
1088 Dua Jits
1592 Philips Brent
2 ESAK                   40.77
2236 Van Loenhout Warre
2235 Jacobs Lennert
2586 Geussens Robbe
2237 Van Loenhout Bert
3 AVKA                   41.12
1308 De Hertogh Kobe
1305 Massart Maxim
1307 Berben Jomme
1306 Berben Warre
4 ACBR                   44.25
2380 Vander Avert Nils
1620 Mees Lars
9812 Wildemeersch Jasper NA
3202 Anthonissen Alexander
4 x 60 meter              Ben Heren  Uur=14:26
Reeks:2
1 ACBR                   40.49
9811 SEGHERS LOUIS NA
2232 Suykerbuyk Renzo
2379 Vander  Avert Jens
1621 Kortleven Renzo
2 LIER                   41.30
2168 Jacobs Witse
1712 Wuyts Tom
1380 Geeraerts Jeroen
2584 Mortelmans Tobias
3 KAPE                   45.50
2446 Gysen Dries
2961 Eykens Matteo
1095 De Bruyn Janne
2547 Stelter Bryan
60 meter                  Ben Dames  Uur=16:01
Reeks:1
1 1336 De Bie Catherine ACBR 9.35 2
2 1042 Bruwiere Sarah AVKA 10.06 2
3 1292 Verdonck Sam ACBR 10.44 2
4 2182 Peeters Ellen BVAC 10.48 3
5 1350 Pelckmans Aline LIER 10.51 2
6 1923 Nijssen Tessa* ESAK 10.53 2
7 863 Marien Lucca LIER 10.76 3
8 1954 Mouqni Catherine AVKA 11.09 3
60 meter                  Ben Dames  Uur=16:01
Reeks:2
1 1036 Sabau Evy AVKA 10.45 2
2 2060 Valkeneers Emily KAPE 10.49 2
3 1919 Liefooghe Jo-anne ABES 10.69 3
4 1249 Van Loock Rayna ACBR 10.99 3
5 2497 Maes Renke BVAC 11.03 2
6 1040 Corluy Gwen AVKA 11.16 2
7 1038 Maris Tyana AVKA 11.30 2
8 865 Tibax Lotte LIER 11.32 3
60 meter                  Ben Dames  Uur=16:01
Reeks:3
1 2567 Udechukwu Hilary ACBR 10.09 3
2 1865 Bruynseels Isabelle BVAC 10.90 3
3 861 Marien Kyra LIER 11.31 3
4 1039 De Belder Sofie AVKA 11.59 2
5 1033 Van Den Bossche Evy AVKA 11.68 2
6 1057 Van Dyck Emma AVKA 11.78 3
7 9813 Dua Hanne NA 12.21 0
8 1054 Van Den Bossche Elyn AVKA 12.50 4
60 meter                  Ben Dames  Uur=16:01
Reeks:4
1 1938 Gysen Sofie KAPE 10.98 2
2 1034 Stallaert Lien AVKA 11.23 2
3 1245 Geerts Chelsey ACBR 11.37 2
4 9814 Luyten Erynn NA 12.05 0
5 848 Luyten  Maritt SGOL 12.16 2
6 2399 Peetoom Nova* ESAK 12.72 4
7 834 De Bruyn Jeleen KAPE 12.97 3
861 Marien Kyra LIER NG 3
600 meter                 Ben Dames  Uur=17:21
Reeks:1
1 1336 De Bie Catherine ACBR 2’05.95 2
2 1042 Bruwiere Sarah AVKA 2’09.81 2
3 863 Marien Lucca LIER 2’11.52 3
4 1923 Nijssen Tessa* ESAK 2’12.35 2
5 1249 Van Loock Rayna ACBR 2’14.16 3
6 1036 Sabau Evy AVKA 2’15.21 2
7 1919 Liefooghe Jo-anne ABES 2’23.10 3
8 2182 Peeters Ellen BVAC 2’24.77 3
9 1865 Bruynseels Isabelle BVAC 2’28.62 3
10 1038 Maris Tyana AVKA 2’32.06 2
11 1039 De Belder Sofie AVKA 2’35.99 2
12 1054 Van Den Bossche Elyn AVKA 3’00.60 4
1954 Mouqni Catherine AVKA NG 3
600 meter                 Ben Dames  Uur=17:21
Reeks:2
1 2567 Udechukwu Hilary ACBR 2’16.04 3
2 1938 Gysen Sofie KAPE 2’22.39 2
3 1292 Verdonck Sam ACBR 2’25.18 2
4 2497 Maes Renke BVAC 2’27.53 2
5 2060 Valkeneers Emily KAPE 2’28.44 2
6 848 Luyten  Maritt SGOL 2’39.28 2
7 861 Marien Kyra LIER 2’39.81 3
8 865 Tibax Lotte LIER 2’41.60 3
9 1245 Geerts Chelsey ACBR 2’48.92 2
10 1057 Van Dyck Emma AVKA 2’52.87 3
11 2399 Peetoom Nova* ESAK 2’54.75 4
12 1033 Van Den Bossche Evy AVKA 2’55.78 2
13 9813 Dua Hanne NA 2’57.94 0
14 834 De Bruyn Jeleen KAPE 3’01.58 3
15 9814 Luyten Erynn NA 3’37.13 0
verspringen               Ben Dames  Uur=16:01
Reeks:1
1 1336 De Bie Catherine ACBR 3.68m 2
2 1923 Nijssen Tessa* ESAK 3.31m 2
3 1919 Liefooghe Jo-anne ABES 3.25m 3
4 1350 Pelckmans Aline LIER 3.25m 2
5 2567 Udechukwu Hilary ACBR 3.21m 3
6 1036 Sabau Evy AVKA 3.20m 2
7 1292 Verdonck Sam ACBR 3.17m 2
8 1249 Van Loock Rayna ACBR 3.17m 3
9 1042 Bruwiere Sarah AVKA 3.09m 2
10 2182 Peeters Ellen BVAC 3.00m 3
11 2060 Valkeneers Emily KAPE 2.94m 2
12 1938 Gysen Sofie KAPE 2.86m 2
13 1865 Bruynseels Isabelle BVAC 2.85m 3
14 2497 Maes Renke BVAC 2.83m 2
15 1040 Corluy Gwen AVKA 2.82m 2
16 865 Tibax Lotte LIER 2.75m 3
17 1954 Mouqni Catherine AVKA 2.74m 3
18 848 Luyten  Maritt SGOL 2.66m 2
19 863 Marien Lucca LIER 2.66m 3
20 1033 Van Den Bossche Evy AVKA 2.63m 2
21 1038 Maris Tyana AVKA 2.50m 2
22 9814 Luyten Erynn NA 2.45m 0
23 1057 Van Dyck Emma AVKA 2.44m 3
24 1039 De Belder Sofie AVKA 2.44m 2
25 861 Marien Kyra LIER 2.43m 3
26 1245 Geerts Chelsey ACBR 2.42m 2
27 1054 Van Den Bossche Elyn AVKA 2.36m 4
28 834 De Bruyn Jeleen KAPE 2.34m 3
29 2399 Peetoom Nova* ESAK 2.25m 4
30 9813 Dua Hanne NA 2.10m 0
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=16:54
Reeks:1
1 1919 Liefooghe Jo-anne ABES 8.63m 3
2 1923 Nijssen Tessa* ESAK 7.44m 2
3 1042 Bruwiere Sarah AVKA 7.43m 2
4 1350 Pelckmans Aline LIER 7.19m 2
5 1336 De Bie Catherine ACBR 7.18m 2
6 1292 Verdonck Sam ACBR 7.17m 2
7 1938 Gysen Sofie KAPE 6.47m 2
8 1865 Bruynseels Isabelle BVAC 6.32m 3
9 2567 Udechukwu Hilary ACBR 6.23m 3
10 865 Tibax Lotte LIER 6.13m 3
11 2060 Valkeneers Emily KAPE 5.78m 2
12 1033 Van Den Bossche Evy AVKA 5.72m 2
13 1038 Maris Tyana AVKA 5.68m 2
14 863 Marien Lucca LIER 5.67m 3
15 1249 Van Loock Rayna ACBR 5.60m 3
16 848 Luyten  Maritt SGOL 5.48m 2
17 2182 Peeters Ellen BVAC 5.41m 3
18 1040 Corluy Gwen AVKA 5.24m 2
19 1245 Geerts Chelsey ACBR 4.97m 2
20 1954 Mouqni Catherine AVKA 4.88m 3
21 2497 Maes Renke BVAC 4.83m 2
22 834 De Bruyn Jeleen KAPE 4.66m 3
23 1036 Sabau Evy AVKA 4.59m 2
24 861 Marien Kyra LIER 4.42m 3
25 1054 Van Den Bossche Elyn AVKA 4.27m 4
26 9814 Luyten Erynn NA 4.16m 0
27 1039 De Belder Sofie AVKA 4.08m 2
28 1057 Van Dyck Emma AVKA 3.95m 3
29 1034 Stallaert Lien AVKA 3.79m 2
30 2399 Peetoom Nova* ESAK 3.72m 4
31 9813 Dua Hanne NA 3.59m 0
4 x 60 meter              Ben Dames  Uur=13:58
Reeks:1
1 ACBR                   39.28
1292 Verdonck Sam
1249 Van Loock Rayna
2567 Udechukwu Hilary
1336 De Bie Catherine
2 AVKA                   41.81
1040 Corluy Gwen
1038 Maris Tyana
1038 Maris Tyana
1042 Bruwiere Sarah
3 LIER                   43.26
863 Marien Lucca
865 Tibax Lotte
861 Marien Kyra
1350 Pelckmans Aline
4 KAPE                   44.48
9813 Dua Hanne NA
834 De Bruyn Jeleen
1938 Gysen Sofie
2060 Valkeneers Emily
AVKA                       NA
1057 Van Dyck Emma
1054 Van Den Bossche Elyn
1039 De Belder Sofie
1954 Mouqni Catherine
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:34
Reeks:1
1 5147 Verreth Jonas LIER 11.51 0
2 5076 De Hertogh Stanne AVKA 11.61 0
3 4882 Van De Velde Jarne LIER 11.70 0
4 5070 Maris Jordy AVKA 11.96 0
5 5839 Temmerman Toby KAPE 12.00 1
6 6527 Masudi Jayda BVAC 12.40 1
7 5987 Knapen Yani ACBR 13.64 1
8 4878 Heylen Robbert LIER 13.65 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:34
Reeks:2
1 5414 Wildemeersch Thijs ACBR 13.83 1
2 4839 Mous Jonas KAPE 14.38 1
3 5068 Vermeulen Ben AVKA 14.43 0
4 4880 Marien Yenthe LIER 14.52 1
5 5411 Celen Robbert ACBR 14.70 1
6 5485 Marien Jonas LIER 15.26 1
7 5988 Knapen Ian ACBR 15.56 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:34
Reeks:3
1 6664 Bal Jaan ACBR 12.04 0
2 4835 Maes Lukas KAPE 12.86 1
3 6473 Alaoui Yousri BVAC 13.93 0
4 5069 Vanhulle Gil AVKA 14.01 1
5 5075 Berben Robbe AVKA 14.18 1
6 6072 Vander Avert Jonas ACBR 14.32 0
7 6217 Laureyssens Henri LIER 14.60 1
8 4840 Mous Thomas KAPE 14.69 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:34
Reeks:4
1 5484 Havermans Alex LIER 14.28 0
2 4858 Gueutal Thomas KAPE 14.38 1
3 4843 Gueutal William KAPE 14.53 1
4 5957 Van Den Bergh Stijn ESAK 14.92 1
5 5956 Peetoom Nelson* ESAK 15.97 1
4881 Tibax Joppe LIER NA 0
hoogspringen              Pup Heren  Uur=17:48
Reeks:1
1 6664 Bal Jaan ACBR 1.30m 0
2 5075 Berben Robbe AVKA 1.20m 1
3 6072 Vander Avert Jonas ACBR 1.20m 0
4 5070 Maris Jordy AVKA 1.20m 0
5 4858 Gueutal Thomas KAPE 1.15m 1
5 4880 Marien Yenthe LIER 1.15m 1
5 4878 Heylen Robbert LIER 1.15m 0
8 4838 Van Zele Bart KAPE 1.15m 1
9 5076 De Hertogh Stanne AVKA 1.15m 0
10 5987 Knapen Yani ACBR 1.10m 1
11 4835 Maes Lukas KAPE 1.10m 1
11 5484 Havermans Alex LIER 1.10m 0
13 5069 Vanhulle Gil AVKA 1.10m 1
14 6217 Laureyssens Henri LIER 1.10m 1
15 5411 Celen Robbert ACBR 1.05m 1
15 5988 Knapen Ian ACBR 1.05m 0
15 6473 Alaoui Yousri BVAC 1.05m 0
15 5068 Vermeulen Ben AVKA 1.05m 0
15 5485 Marien Jonas LIER 1.05m 1
20 4839 Mous Jonas KAPE 1.05m 1
21 5147 Verreth Jonas LIER 1.05m 0
22 4882 Van De Velde Jarne LIER 1.00m 0
22 6527 Masudi Jayda BVAC 1.00m 1
22 5414 Wildemeersch Thijs ACBR 1.00m 1
25 5957 Van Den Bergh Stijn ESAK 0.95m 1
26 5956 Peetoom Nelson* ESAK 0.95m 1
27 4881 Tibax Joppe LIER 0.90m 0
4840 Mous Thomas KAPE GP 1
5839 Temmerman Toby KAPE GP 1
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=18:30
Reeks:1
1 5075 Berben Robbe AVKA 37.17m 1
2 5988 Knapen Ian ACBR 36.67m 0
3 6664 Bal Jaan ACBR 35.54m 0
4 5987 Knapen Yani ACBR 35.25m 1
5 4835 Maes Lukas KAPE 35.17m 1
6 6527 Masudi Jayda BVAC 34.58m 1
7 6072 Vander Avert Jonas ACBR 33.57m 0
8 4882 Van De Velde Jarne LIER 32.55m 0
9 5147 Verreth Jonas LIER 30.86m 0
10 5839 Temmerman Toby KAPE 30.68m 1
11 5485 Marien Jonas LIER 30.17m 1
12 5076 De Hertogh Stanne AVKA 29.71m 0
13 5069 Vanhulle Gil AVKA 29.10m 1
14 4880 Marien Yenthe LIER 28.63m 1
15 5068 Vermeulen Ben AVKA 28.48m 0
16 5484 Havermans Alex LIER 27.93m 0
17 4878 Heylen Robbert LIER 27.67m 0
18 4858 Gueutal Thomas KAPE 27.52m 1
19 4839 Mous Jonas KAPE 26.45m 1
20 6473 Alaoui Yousri BVAC 25.51m 0
21 4838 Van Zele Bart KAPE 24.53m 1
22 5957 Van Den Bergh Stijn ESAK 24.50m 1
23 4843 Gueutal William KAPE 24.15m 1
24 5414 Wildemeersch Thijs ACBR 23.39m 1
25 6217 Laureyssens Henri LIER 21.57m 1
26 5411 Celen Robbert ACBR 21.23m 1
27 4840 Mous Thomas KAPE 20.85m 1
28 4881 Tibax Joppe LIER 19.42m 0
29 5956 Peetoom Nelson* ESAK 15.66m 1
30 5074 Bos Cedric AVKA 15.06m 1
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=15:34
Reeks:1
1 5988 Knapen Ian ACBR 24.12m 0
2 6072 Vander Avert Jonas ACBR 23.55m 0
3 5484 Havermans Alex LIER 22.28m 0
4 6664 Bal Jaan ACBR 20.69m 0
5 4835 Maes Lukas KAPE 18.82m 1
6 5147 Verreth Jonas LIER 17.84m 0
7 5987 Knapen Yani ACBR 17.53m 1
8 5485 Marien Jonas LIER 17.40m 1
9 5068 Vermeulen Ben AVKA 16.85m 0
10 4878 Heylen Robbert LIER 16.34m 0
11 4882 Van De Velde Jarne LIER 16.04m 0
12 4858 Gueutal Thomas KAPE 15.82m 1
13 4880 Marien Yenthe LIER 15.36m 1
14 4884 Wolfs Hannes LIER 14.75m 1
15 4839 Mous Jonas KAPE 14.70m 1
16 6527 Masudi Jayda BVAC 14.65m 1
17 4881 Tibax Joppe LIER 14.26m 0
18 6473 Alaoui Yousri BVAC 14.13m 0
19 5839 Temmerman Toby KAPE 14.05m 1
20 4843 Gueutal William KAPE 12.95m 1
21 5070 Maris Jordy AVKA 12.83m 0
22 6217 Laureyssens Henri LIER 12.62m 1
23 5075 Berben Robbe AVKA 12.38m 1
24 5076 De Hertogh Stanne AVKA 12.35m 0
25 5956 Peetoom Nelson* ESAK 11.62m 1
26 5957 Van Den Bergh Stijn ESAK 11.29m 1
27 5069 Vanhulle Gil AVKA 10.60m 1
28 4840 Mous Thomas KAPE 10.12m 1
29 5414 Wildemeersch Thijs ACBR 9.68m 1
30 5411 Celen Robbert ACBR 9.05m 1
31 5074 Bos Cedric AVKA 7.61m 1
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=13:54
Reeks:1
1 AVKA                   36.03
5076 De Hertogh Stanne
5075 Berben Robbe
5068 Vermeulen Ben
5070 Maris Jordy
2 KAPE                   37.29
4858 Gueutal Thomas
4838 Van Zele Bart
4843 Gueutal William
5839 Temmerman Toby
3 LIER                   37.98
4878 Heylen Robbert
4884 Wolfs Hannes
6217 Laureyssens Henri
5147 Verreth Jonas
4 ACBR                   38.09
6072 Vander Avert Jonas
5414 Wildemeersch Thijs
5411 Celen Robbert
6664 Bal Jaan
5 BVAC                   40.23
2331 Alaoui Benyamine
6473 Alaoui Yousri
3048 Alaoui Ibrahim
6527 Masudi Jayda
6 LIER                   41.11
5484 Havermans Alex
5485 Marien Jonas
4881 Tibax Joppe
4880 Marien Yenthe
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:24
Reeks:1
1 5063 Bruynseels Nathalie BVAC 11.80 0
2 4104 Claeys Eline ATLA 12.23 0
3 3940 Berben Jana KAPE 12.53 1
4 4989 Geussens Lore ESAK 13.38 0
5 4948 De Vos Anna AVKA 13.43 0
6 3925 Vermeulen Heleen KAPE 13.59 1
7 3975 De Coninck  Rune SGOL 13.71 1
8 4988 Van Loenhout Lora ESAK 13.94 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:24
Reeks:2
1 3929 Dua Jenthe KAPE 13.34 1
2 4442 Samoy Ameline ACBR 13.86 0
3 4181 Bruwiere Margo AVKA 14.21 0
4 4166 Van Dyck Marie AVKA 14.37 1
5 4581 Nouwen  Charlotte LIER 14.44 0
6 3967 Bervoets Stien LIER 14.49 1
7 5121 Vanthillo Cordulle ESAK 14.76 1
8 4510 Van Langenhove Tine ACBR 16.99 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:24
Reeks:3
1 3973 Theeuws Sam LIER 14.48 0
2 4580 Nouwen Annelore LIER 14.62 1
3 4168 Van Den Bossche Elke AVKA 14.99 0
4 4565 Segers Amma ACBR 15.02 0
5 5013 Van De Cloodt Evelyn ACBR 16.48 1
5452 Schroder Silke KAPE NG 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:24
Reeks:4
1 5457 Erkelens Dorien AVKA 14.82 0
2 4567 Meersman Dorien ACBR 20.28 0
3 5120 Van Hooijdonk Cato ESAK 21.01 1
4 4454 Van Winckel Amber ACBR 25.33 0
4453 Vercruysse Luna ACBR NG 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:24
Reeks:5
1 4177 Ilegems Sarah AVKA 13.89 1
2 5265 Peeters Kaat ESAK 14.83 1
3 4169 Stallaert Ine AVKA 15.05 0
4 4579 Luyten Julie LIER 15.61 1
5 4180 Callaert Jana AVKA 16.18 1
6 4176 Mampaey Jennifer AVKA 29.01 0
hoogspringen              Pup Dames  Uur=16:23
Reeks:1
1 4581 Nouwen  Charlotte LIER 1.25m 0
2 4104 Claeys Eline ATLA 1.25m 0
3 4948 De Vos Anna AVKA 1.20m 0
4 5063 Bruynseels Nathalie BVAC 1.20m 0
5 4989 Geussens Lore ESAK 1.20m 0
6 4442 Samoy Ameline ACBR 1.15m 0
7 4988 Van Loenhout Lora ESAK 1.15m 0
7 3940 Berben Jana KAPE 1.15m 1
9 4510 Van Langenhove Tine ACBR 1.10m 1
10 5265 Peeters Kaat ESAK 1.05m 1
11 4565 Segers Amma ACBR 1.05m 0
11 4580 Nouwen Annelore LIER 1.05m 1
13 4579 Luyten Julie LIER 1.05m 1
13 5457 Erkelens Dorien AVKA 1.05m 0
13 4169 Stallaert Ine AVKA 1.05m 0
16 3975 De Coninck  Rune SGOL 1.00m 1
16 4177 Ilegems Sarah AVKA 1.00m 1
18 3929 Dua Jenthe KAPE 1.00m 1
18 4453 Vercruysse Luna ACBR 1.00m 1
18 4181 Bruwiere Margo AVKA 1.00m 0
18 3967 Bervoets Stien LIER 1.00m 1
22 4567 Meersman Dorien ACBR 1.00m 0
23 4180 Callaert Jana AVKA 0.95m 1
23 5121 Vanthillo Cordulle ESAK 0.95m 1
23 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 0.95m 0
23 9816 Breeur Dami na 0.95m 0
23 3973 Theeuws Sam LIER 0.95m 0
28 5120 Van Hooijdonk Cato ESAK 0.95m 1
29 4454 Van Winckel Amber ACBR 0.90m 0
29 3925 Vermeulen Heleen KAPE 0.90m 1
29 4168 Van Den Bossche Elke AVKA 0.90m 0
32 4176 Mampaey Jennifer AVKA 0.85m 0
32 5013 Van De Cloodt Evelyn ACBR 0.85m 1
34 4166 Van Dyck Marie AVKA 0.80m 1
5452 Schroder Silke KAPE NG 1
hockeywerpen              Pup Dames  Uur=17:30
Reeks:1
1 3973 Theeuws Sam LIER 38.45m 0
2 4442 Samoy Ameline ACBR 27.98m 0
3 4581 Nouwen  Charlotte LIER 25.67m 0
4 3967 Bervoets Stien LIER 25.33m 1
5 5063 Bruynseels Nathalie BVAC 25.12m 0
6 5457 Erkelens Dorien AVKA 24.39m 0
7 4181 Bruwiere Margo AVKA 22.90m 0
8 4988 Van Loenhout Lora ESAK 22.65m 0
9 3940 Berben Jana KAPE 22.13m 1
10 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 22.10m 0
11 4454 Van Winckel Amber ACBR 21.56m 0
12 4168 Van Den Bossche Elke AVKA 21.11m 0
13 4582 Pelckmans Belene LIER 20.22m 0
14 4567 Meersman Dorien ACBR 20.02m 0
15 3925 Vermeulen Heleen KAPE 19.49m 1
16 5121 Vanthillo Cordulle ESAK 19.22m 1
17 5120 Van Hooijdonk Cato ESAK 18.96m 1
18 4104 Claeys Eline ATLA 18.18m 0
19 9816 Breeur Dami na 17.59m 0
20 4453 Vercruysse Luna ACBR 17.06m 1
21 5265 Peeters Kaat ESAK 16.53m 1
22 4177 Ilegems Sarah AVKA 16.49m 1
23 3929 Dua Jenthe KAPE 16.42m 1
24 4948 De Vos Anna AVKA 16.27m 0
25 4176 Mampaey Jennifer AVKA 16.08m 0
25 4166 Van Dyck Marie AVKA 16.08m 1
27 4510 Van Langenhove Tine ACBR 15.70m 1
28 4579 Luyten Julie LIER 15.59m 1
29 3975 De Coninck  Rune SGOL 15.35m 1
30 4580 Nouwen Annelore LIER 15.15m 1
31 3915 Leys  Loran SGOL 14.91m 1
32 4180 Callaert Jana AVKA 14.71m 1
33 5013 Van De Cloodt Evelyn ACBR 13.38m 1
34 4169 Stallaert Ine AVKA 13.15m 0
35 4565 Segers Amma ACBR 13.06m 0
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=13:54
Reeks:1
1 AVKA                   37.76
4177 Ilegems Sarah
4180 Callaert Jana
4181 Bruwiere Margo
4948 De Vos Anna
2 ESAK                   38.39
5265 Peeters Kaat
5121 Vanthillo Cordulle
4988 Van Loenhout Lora
4989 Geussens Lore
3 ACBR                   42.06
9816 Breeur Dami na
4510 Van Langenhove Tine
5013 Van De Cloodt Evelyn
4453 Vercruysse Luna
4 AVKA                   42.57
4166 Van Dyck Marie
4168 Van Den Bossche Elke
4169 Stallaert Ine
4176 Mampaey Jennifer
5 SGOL                   45.18
3915 Leys  Loran
9814 Luyten Erynn NA
848 Luyten  Maritt
3975 De Coninck  Rune
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=13:54
Reeks:2
1 KAPE                   37.95
3925 Vermeulen Heleen
3930 Van Thillo Kathleen
3940 Berben Jana
3929 Dua Jenthe
2 LIER                   39.52
4580 Nouwen Annelore
4579 Luyten Julie
4582 Pelckmans Belene
4581 Nouwen  Charlotte
3 ACBR                   41.29
4565 Segers Amma
4454 Van Winckel Amber
4567 Meersman Dorien
4442 Samoy Ameline
4 BVAC                   41.58
1865 Bruynseels Isabelle
2497 Maes Renke
2182 Peeters Ellen
5063 Bruynseels Nathalie
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:57
Reeks:1
1 7896 Van Den Eynden Jordi KAPE 13.27 98
2 7889 Folens Joren KAPE 14.64 98
3 8116 Mampuys Cedric AVKA 15.01 99
4 8147 Heylen Maarten LIER 15.57 98
5 8148 Maes Stijn LIER 15.74 98
6 8372 Peeters Dries ACBR 15.75 99
7 8113 Utens Nils AVKA 15.89 98
8 7882 Vermeulen Jochem KAPE 16.69 98
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:57
Reeks:2
1 8976 Alaoui Younas BVAC 16.59 98
2 7917 Huberdault Axel SGOL 16.89 98
3 8419 Van Langenhove Dries ACBR 17.60 99
4 8850 Richter Jordi KAPE 17.89 98
5 8110 Vermeulen Niels AVKA 18.01 98
6 9002 Joris Ignace LIER 18.11 99
7 8146 Desart Wout LIER 19.38 99
8 8490 Wuyts Alec LIER 19.93 99
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:57
Reeks:3
1 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 14.02 98
2 8819 Van Bragt Robrecht SGOL 16.08 98
3 9401 Truyens Aaron LIER 17.62 99
4 8424 Verdonck Jens ACBR 18.00 99
5 9113 Avonts Kristof SGOL 18.25 98
6 7911 Vroom Tijs SGOL 19.56 99
7 8470 Van Stokkum Arno ACBR 20.93 99
8 9144 Laureyssens Anthony LIER 22.05 99
150 meter                 Min Heren  Uur=16:59
Reeks:1
1 8372 Peeters Dries ACBR 20.54 99
2 8147 Heylen Maarten LIER 21.19 98
3 8148 Maes Stijn LIER 21.25 98
4 7896 Van Den Eynden Jordi KAPE 21.27 98
5 7882 Vermeulen Jochem KAPE 21.48 98
6 8819 Van Bragt Robrecht SGOL 21.55 98
150 meter                 Min Heren  Uur=16:59
Reeks:2
1 8850 Richter Jordi KAPE 21.17 98
2 8113 Utens Nils AVKA 21.67 98
3 8419 Van Langenhove Dries ACBR 21.85 99
4 7889 Folens Joren KAPE 22.03 98
5 8976 Alaoui Younas BVAC 22.20 98
6 8470 Van Stokkum Arno ACBR 22.28 99
150 meter                 Min Heren  Uur=16:59
Reeks:3
1 7917 Huberdault Axel SGOL 22.79 98
2 8110 Vermeulen Niels AVKA 23.35 98
3 8116 Mampuys Cedric AVKA 23.52 99
4 7880 Vermeulen Lander KAPE 23.70 99
5 8424 Verdonck Jens ACBR 25.73 99
6 8958 Van Leuven Bram LIER 27.71 98
150 meter                 Min Heren  Uur=16:59
Reeks:4
1 9002 Joris Ignace LIER 22.68 99
2 7870 Leys  Ruben SGOL 23.60 99
3 7923 Robyn  Hendrik SGOL 24.33 99
4 8490 Wuyts Alec LIER 24.48 99
150 meter                 Min Heren  Uur=16:59
Reeks:5
1 9113 Avonts Kristof SGOL 23.21 98
2 9469 De Hoon Joris ACBR 24.01 99
3 9144 Laureyssens Anthony LIER 24.67 99
4 7911 Vroom Tijs SGOL 25.44 99
150 meter                 Min Heren  Uur=16:59
Reeks:6
1 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 21.86 98
2 7902 De Rycke Vince KAPE 22.27 98
3 8146 Desart Wout LIER 22.97 99
4 9401 Truyens Aaron LIER 23.13 99
5 7893 Van Thillo Glenn KAPE 25.36 98
verspringen               Min Heren  Uur=18:46
Reeks:1
1 7896 Van Den Eynden Jordi KAPE 4.67m 98
2 8148 Maes Stijn LIER 4.55m 98
3 8372 Peeters Dries ACBR 4.53m 99
4 8147 Heylen Maarten LIER 4.22m 98
5 8850 Richter Jordi KAPE 4.17m 98
6 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 4.12m 98
7 7889 Folens Joren KAPE 4.11m 98
8 8819 Van Bragt Robrecht SGOL 3.98m 98
9 9002 Joris Ignace LIER 3.94m 99
10 8116 Mampuys Cedric AVKA 3.90m 99
11 8419 Van Langenhove Dries ACBR 3.83m 99
12 8113 Utens Nils AVKA 3.81m 98
13 7882 Vermeulen Jochem KAPE 3.79m 98
14 7917 Huberdault Axel SGOL 3.75m 98
15 8146 Desart Wout LIER 3.70m 99
16 8110 Vermeulen Niels AVKA 3.62m 98
17 9401 Truyens Aaron LIER 3.58m 99
18 8470 Van Stokkum Arno ACBR 3.56m 99
19 9113 Avonts Kristof SGOL 3.55m 98
20 7870 Leys  Ruben SGOL 3.55m 99
21 8976 Alaoui Younas BVAC 3.45m 98
22 8490 Wuyts Alec LIER 3.44m 99
23 9144 Laureyssens Anthony LIER 3.36m 99
24 7880 Vermeulen Lander KAPE 3.32m 99
25 7911 Vroom Tijs SGOL 3.29m 99
26 8491 Wuyts Matthias LIER 3.29m 98
27 7923 Robyn  Hendrik SGOL 3.14m 99
28 8120 Corluy Sam AVKA 3.10m 99
29 9469 De Hoon Joris ACBR 2.98m 99
30 8424 Verdonck Jens ACBR 2.90m 99
31 8958 Van Leuven Bram LIER 2.74m 98
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=16:45
Reeks:1
1 7896 Van Den Eynden Jordi KAPE 32.22m 98
2 7893 Van Thillo Glenn KAPE 29.62m 98
3 8113 Utens Nils AVKA 27.33m 98
4 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 23.62m 98
5 8372 Peeters Dries ACBR 23.43m 99
6 7917 Huberdault Axel SGOL 22.07m 98
7 8116 Mampuys Cedric AVKA 21.37m 99
8 8148 Maes Stijn LIER 20.79m 98
9 7882 Vermeulen Jochem KAPE 20.67m 98
10 8147 Heylen Maarten LIER 20.53m 98
11 7880 Vermeulen Lander KAPE 20.29m 99
12 8419 Van Langenhove Dries ACBR 20.20m 99
13 8146 Desart Wout LIER 19.93m 99
14 9401 Truyens Aaron LIER 18.93m 99
15 8819 Van Bragt Robrecht SGOL 18.79m 98
16 8850 Richter Jordi KAPE 18.40m 98
17 7889 Folens Joren KAPE 18.22m 98
18 9144 Laureyssens Anthony LIER 18.06m 99
19 9469 De Hoon Joris ACBR 17.18m 99
20 8110 Vermeulen Niels AVKA 16.55m 98
21 8976 Alaoui Younas BVAC 16.45m 98
22 9002 Joris Ignace LIER 16.42m 99
23 7911 Vroom Tijs SGOL 16.30m 99
24 8490 Wuyts Alec LIER 16.17m 99
25 7923 Robyn  Hendrik SGOL 15.29m 99
26 8470 Van Stokkum Arno ACBR 14.84m 99
27 9113 Avonts Kristof SGOL 14.30m 98
28 8491 Wuyts Matthias LIER 14.25m 98
29 8958 Van Leuven Bram LIER 14.11m 98
30 8424 Verdonck Jens ACBR 11.92m 99
31 7870 Leys  Ruben SGOL 11.33m 99
32 8120 Corluy Sam AVKA 9.64m 99
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=14:26
Reeks:1
1 KAPE                   44.34
8850 Richter Jordi
7889 Folens Joren
7882 Vermeulen Jochem
7896 Van Den Eynden Jordi
2 ACBR                   44.84
8372 Peeters Dries
8470 Van Stokkum Arno
8419 Van Langenhove Dries
8929 Vanagtmael Jelle
3 AVKA                   49.62
8116 Mampuys Cedric
8110 Vermeulen Niels
8113 Utens Nils
8120 Corluy Sam
SGOL                      DIS
8819 Van Bragt Robrecht
7917 Huberdault Axel
9113 Avonts Kristof
7870 Leys  Ruben
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=14:26
Reeks:2
1 LIER                   46.14
8148 Maes Stijn
9002 Joris Ignace
9401 Truyens Aaron
8147 Heylen Maarten
2 LIER                   52.01
8491 Wuyts Matthias
8490 Wuyts Alec
8958 Van Leuven Bram
9144 Laureyssens Anthony
3 SGOL                   52.61
7923 Robyn  Hendrik
1100 Bisschops Ilan
1101 Vroom Roel
7911 Vroom Tijs
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=14:52
Reeks:1
1 7220 Mortiers Lio AVKA 10.95 98
2 7084 Utens Nina AVKA 11.14 98
3 7796 Mouqni Laila AVKA 11.74 98
4 7442 Van Stokkum Eline ACBR 12.20 99
5 7921 Nijssen Kim* ESAK 13.60 99
7331 De Rooy Eva ACBR NG 98
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=14:52
Reeks:2
1 7443 Bal Loran ACBR 12.24 98
2 7374 Van de Vijver Caro ACBR 14.09 99
3 7087 Sabau Ellen AVKA 14.33 98
4 7095 De Belder Inne AVKA 14.41 99
5 6907 Lauwers Charlotte SGOL 14.70 99
6 6881 Baetens Rani SGOL 14.76 99
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=14:52
Reeks:3
1 7098 Debie Yana AVKA 12.48 98
2 7431 Marien Maja LIER 12.77 99
3 8029 Peeters Sille ESAK 13.48 99
4 7089 Peeters Laura AVKA 14.46 99
5 6918 Naenen  Kirsten SGOL 14.52 99
6 7088 Peymen Anouk AVKA 14.76 99
7 8077 Broos Sarah ESAK 15.30 98
8 7155 Rypens Indra AVKA 15.89 99
150 meter                 Min Dames  Uur=16:36
Reeks:1
1 7220 Mortiers Lio AVKA 21.53 98
2 7442 Van Stokkum Eline ACBR 21.78 99
3 7331 De Rooy Eva ACBR 21.94 98
4 7084 Utens Nina AVKA 22.21 98
5 7443 Bal Loran ACBR 22.40 98
6 7921 Nijssen Kim* ESAK 23.25 99
150 meter                 Min Dames  Uur=16:36
Reeks:2
1 7098 Debie Yana AVKA 23.53 98
2 7155 Rypens Indra AVKA 23.83 99
3 6881 Baetens Rani SGOL 24.07 99
4 7796 Mouqni Laila AVKA 24.64 98
5 7374 Van de Vijver Caro ACBR 24.88 99
6 7095 De Belder Inne AVKA 25.96 99
150 meter                 Min Dames  Uur=16:36
Reeks:3
1 7431 Marien Maja LIER 23.16 99
2 7088 Peymen Anouk AVKA 25.24 99
3 7087 Sabau Ellen AVKA 25.51 98
4 6907 Lauwers Charlotte SGOL 25.55 99
5 8077 Broos Sarah ESAK 26.73 98
150 meter                 Min Dames  Uur=16:36
Reeks:4
1 6875 Artois Severine KAPE 23.05 99
2 7089 Peeters Laura AVKA 24.45 99
3 6918 Naenen  Kirsten SGOL 25.01 99
4 7096 Bos Yannick AVKA 28.26 99
verspringen               Min Dames  Uur=16:29
Reeks:1
1 7084 Utens Nina AVKA 4.36m 98
2 7220 Mortiers Lio AVKA 4.11m 98
3 7098 Debie Yana AVKA 3.96m 98
4 7442 Van Stokkum Eline ACBR 3.94m 99
5 7443 Bal Loran ACBR 3.93m 98
6 7331 De Rooy Eva ACBR 3.76m 98
7 6881 Baetens Rani SGOL 3.71m 99
8 7374 Van de Vijver Caro ACBR 3.70m 99
9 7431 Marien Maja LIER 3.52m 99
10 7921 Nijssen Kim* ESAK 3.47m 99
11 7796 Mouqni Laila AVKA 3.42m 98
12 8077 Broos Sarah ESAK 3.42m 98
13 8029 Peeters Sille ESAK 3.36m 99
14 6875 Artois Severine KAPE 3.32m 99
15 7155 Rypens Indra AVKA 3.31m 99
16 6918 Naenen  Kirsten SGOL 3.27m 99
17 7087 Sabau Ellen AVKA 3.25m 98
18 6907 Lauwers Charlotte SGOL 3.20m 99
19 7096 Bos Yannick AVKA 3.18m 99
20 7088 Peymen Anouk AVKA 3.11m 99
21 7095 De Belder Inne AVKA 3.05m 99
22 7089 Peeters Laura AVKA 3.03m 99
23 6929 De Ceulaer Julie SGOL 2.92m 99
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=17:40
Reeks:1
1 7374 Van de Vijver Caro ACBR 9.96m 99
2 6875 Artois Severine KAPE 8.94m 99
3 7443 Bal Loran ACBR 8.35m 98
4 7921 Nijssen Kim* ESAK 8.06m 99
5 7331 De Rooy Eva ACBR 7.96m 98
6 8077 Broos Sarah ESAK 7.84m 98
7 7431 Marien Maja LIER 7.76m 99
8 7098 Debie Yana AVKA 7.64m 98
9 7084 Utens Nina AVKA 7.53m 98
10 7442 Van Stokkum Eline ACBR 7.44m 99
11 6881 Baetens Rani SGOL 7.28m 99
12 7796 Mouqni Laila AVKA 7.22m 98
13 7220 Mortiers Lio AVKA 6.90m 98
14 7089 Peeters Laura AVKA 6.58m 99
15 6907 Lauwers Charlotte SGOL 6.51m 99
16 7096 Bos Yannick AVKA 6.14m 99
17 7155 Rypens Indra AVKA 6.14m 99
18 8029 Peeters Sille ESAK 5.95m 99
19 6918 Naenen  Kirsten SGOL 5.84m 99
20 6929 De Ceulaer Julie SGOL 5.43m 99
21 7088 Peymen Anouk AVKA 5.28m 99
22 7087 Sabau Ellen AVKA 5.11m 98
23 7095 De Belder Inne AVKA 5.09m 99
4 x 80 meter              Min Dames  Uur=14:26
Reeks:1
1 ACBR                   46.59
7443 Bal Loran
7331 De Rooy Eva
7374 Van de Vijver Caro
7442 Van Stokkum Eline
2 AVKA                   46.98
7220 Mortiers Lio
7084 Utens Nina
7089 Peeters Laura
7098 Debie Yana
3 SGOL                   51.86
6918 Naenen  Kirsten
6907 Lauwers Charlotte
6929 De Ceulaer Julie
6881 Baetens Rani
4 AVKA                   51.99
7796 Mouqni Laila
7088 Peymen Anouk
7096 Bos Yannick
7095 De Belder Inne

De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

0 likes A.A.S.-criterium - archief , KAPE-meetings - archief #
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand