Uitslag Jeugdmeeting A.A.S.-criterium – 05.09.2015 – Kapellen
November 29, 2021 at 8:52 am

Uitslag Jeugdmeeting A.A.S.-criterium – 05.09.2015 – Kapellen

Onze traditionele bijdrage tot het A.A.S.-criterium van 2015, stond dit jaar gepland op zaterdag 5 september. Regenbuien konden de – bijna 200 – deelnemers er niet van weerhouden om op onze atletiekpiste in het gemeentepark op jacht te gaan naar weer wat extra punten voor de verschillende rangschikkingen van dit criterium. De uitslag en nieuwe tussenstand is hier beschikbaar.


De uitslag van deze A.A.S.-meeting kan je HIER downloaden in .pdf-formaat. De laatste tussenstand – vóór de finale in Essen – kan je HIER bekijken.


DSC_9171

[shashin type=”album” id=”231″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

… een uitgebreid foto-album van onze atleten – door de lens van Danny Gielen – kan je hier bekijken.



UITSLAG

60 meter                   Ben Heren Uur=15:11
Reeks:1
1 7828 Corbiau Maxime LIER 10.43 6
2 6726 Gielen Stef KAPE 10.67 6
3 7056 Devriendt Lars LIER 10.73 6
4 7231 Vaerten Mats AVKA 10.80 6
5 8373 Verbruggen Thomas KAPE 10.91 6
6 7914 Loos Jarne AVKA 10.99 6
7 8140 Aters Jef ACBR 11.21 7
60 meter                 Ben Heren Uur=15:11
Reeks:2
1 7212 Leboda Tibo AVKA 9.87 6
2 7829 Leyssens Lennard LIER 9.94 6
3 6832 De Kock Mervyn BVAC 9.96 7
4 7228 Vander Avert Ben KAPE 10.09 6
5 8156 Printems Yannick ACBR 10.30 6
6 7059 Vinck Thyas LIER 10.39 6
7 7878 Kortleven Milo ACBR 11.73 7
60 meter                 Ben Heren Uur=15:11
Reeks:3
1 7128 Van Der Poel Daan ACBR 10.95 6
2 8652 Verstraeten Kobe KAPE 11.04 7
3 7648 Luyts Nathan SGOL 11.15 6
4 7590 Callaert Jasper AVKA 11.34 7
5 7214 Andries Robbie AVKA 11.60 6
6 8139 Schaerlaeken Jonas ACBR 12.26 6
7 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 13.24 7
60 meter                 Ben Heren Uur=15:11
Reeks:4
1 7404 Willaert Thomas KAPE 10.63 6
2 7419 De Hertogh Cis AVKA 11.12 6
3 8078 Alaoui Ismail BVAC 11.42 6
4 7403 Willaert Mathias KAPE 11.50 7
5 7235 Baerts Matz LIER 11.81 6
6 8028 Gielen Hannes ESAK 11.89 7
7 9951 Van Nuffel Joshua N/A 11.97 0
verspringen               Ben Heren Uur=16:39
Reeks:1
1 7212 Leboda Tibo AVKA 3.62m 6
2 7829 Leyssens Lennard LIER 3.41m 6
3 7228 Vander Avert Ben KAPE 3.31m 6
4 8156 Printems Yannick ACBR 3.31m 6
5 7059 Vinck Thyas LIER 3.18m 6
6 7056 Devriendt Lars LIER 3.12m 6
7 7404 Willaert Thomas KAPE 3.09m 6
8 7231 Vaerten Mats AVKA 3.08m 6
9 7128 Van Der Poel Daan ACBR 3.03m 6
10 8373 Verbruggen Thomas KAPE 3.00m 6
11 6832 De Kock Mervyn BVAC 2.96m 7
12 7403 Willaert Mathias KAPE 2.96m 7
13 8140 Aters Jef ACBR 2.94m 7
14 7914 Loos Jarne AVKA 2.89m 6
15 7648 Luyts Nathan SGOL 2.88m 6
16 7828 Corbiau Maxime LIER 2.85m 6
17 6726 Gielen Stef KAPE 2.75m 6
18 7590 Callaert Jasper AVKA 2.75m 7
19 7878 Kortleven Milo ACBR 2.67m 7
20 8652 Verstraeten Kobe KAPE 2.65m 7
21 9951 Van Nuffel Joshua N/A 2.65m 0
22 7419 De Hertogh Cis AVKA 2.60m 6
23 8078 Alaoui Ismail BVAC 2.58m 6
24 7235 Baerts Matz LIER 2.55m 6
25 8028 Gielen Hannes ESAK 2.47m 7
26 8139 Schaerlaeken Jonas ACBR 2.34m 6
27 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 1.92m 7
7214 Andries Robbie AVKA    NG 6
kogelstoten 1,000kg       Ben Heren Uur=17:28
Reeks:1
1 7228 Vander Avert Ben KAPE 9.30m 6
2 6726 Gielen Stef KAPE 7.74m 6
3 8373 Verbruggen Thomas KAPE 7.63m 6
4 7828 Corbiau Maxime LIER 7.61m 6
5 7404 Willaert Thomas KAPE 7.58m 6
6 7212 Leboda Tibo AVKA 7.48m 6
7 7059 Vinck Thyas LIER 7.07m 6
8 7056 Devriendt Lars LIER 7.02m 6
9 7128 Van Der Poel Daan ACBR 6.96m 6
10 8156 Printems Yannick ACBR 6.95m 6
11 7419 De Hertogh Cis AVKA 6.69m 6
12 7231 Vaerten Mats AVKA 6.33m 6
13 6832 De Kock Mervyn BVAC 6.15m 7
14 7829 Leyssens Lennard LIER 6.10m 6
15 7235 Baerts Matz LIER 6.09m 6
16 7590 Callaert Jasper AVKA 6.04m 7
17 8140 Aters Jef ACBR 5.97m 7
18 7403 Willaert Mathias KAPE 5.70m 7
19 7878 Kortleven Milo ACBR 5.51m 7
20 8078 Alaoui Ismail BVAC 5.48m 6
21 7648 Luyts Nathan SGOL 5.27m 6
22 9951 Van Nuffel Joshua N/A 5.19m 0
23 8028 Gielen Hannes ESAK 5.00m 7
24 7914 Loos Jarne AVKA 4.98m 6
25 8139 Schaerlaeken Jonas ACBR 4.93m 6
26 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 4.80m 7
27 8652 Verstraeten Kobe KAPE 4.67m 7
hockeywerpen             Ben Heren Uur=15:18
Reeks:1
1 7228 Vander Avert Ben KAPE 29.41m 6
2 7059 Vinck Thyas LIER 28.50m 6
3 7212 Leboda Tibo AVKA 28.36m 6
4 7404 Willaert Thomas KAPE 26.29m 6
5 7403 Willaert Mathias KAPE 26.10m 7
6 7828 Corbiau Maxime LIER 23.54m 6
7 6726 Gielen Stef KAPE 23.45m 6
8 8140 Aters Jef ACBR 22.94m 7
9 8373 Verbruggen Thomas KAPE 22.24m 6
10 8156 Printems Yannick ACBR 20.83m 6
11 7214 Andries Robbie AVKA 20.50m 6
12 7056 Devriendt Lars LIER 19.67m 6
13 8078 Alaoui Ismail BVAC 19.18m 6
14 7128 Van Der Poel Daan ACBR 19.15m 6
15 7235 Baerts Matz LIER 18.26m 6
16 7829 Leyssens Lennard LIER 18.22m 6
17 7419 De Hertogh Cis AVKA 18.18m 6
18 6832 De Kock Mervyn BVAC 17.36m 7
19 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 17.33m 7
20 7648 Luyts Nathan SGOL 17.26m 6
21 7878 Kortleven Milo ACBR 17.25m 7
22 8028 Gielen Hannes ESAK 16.45m 7
23 7231 Vaerten Mats AVKA 16.34m 6
24 7590 Callaert Jasper AVKA 15.41m 7
25 9951 Van Nuffel Joshua N/A 14.99m 0
26 7914 Loos Jarne AVKA 14.94m 6
27 8652 Verstraeten Kobe KAPE 14.64m 7
28 8139 Schaerlaeken Jonas ACBR 14.55m 6
4 x 60 meter             Ben Heren Uur=13:25
Reeks:1
1 KAPE                   40.47 KAPE
8652 Verstraeten Kobe
6726 Gielen Stef
8373 Verbruggen Thomas
7228 Vander Avert Ben
2 AVKA                   41.01 AVKA
7231 Vaerten Mats
7214 Andries Robbie
7914 Loos Jarne
7212 Leboda Tibo
3 LIER                   41.43
7059 Vinck Thyas LIER
7056 Devriendt Lars
7235 Baerts Matz
7828 Corbiau Maxime
4 ACBR                   42.69
7878 Kortleven Milo ACBR
8139 Schaerlaeken Jonas
8156 Printems Yannick
8140 Aters Jef
60 meter                 Ben Dames Uur=15:01
Reeks:1
1 1852 Van Der Stighelen Hanna LIER 10.91 6
2 1253 Vaudo Nina** ESAK 10.99 7
3 1551 Lefever Lore SGOL 11.03 6
4 1255 Van Gysel Julie ACBR 12.00 7
5 9950 Venus Ragna NA 12.33 0
6 2249 De Keyser Sofie ACBR 13.77 7
60 meter                 Ben Dames Uur=15:01
Reeks:2
1 1445 De Decker Jitske AVKA 10.69 6
2 1661 Teck Ashley AVKA 11.25 6
3 1517 D’eer Nanou AVKA 11.52 6
4 1339 Schillemans Laura AVKA 11.59 6
5 735 Van Extergem Mare SGOL 11.92 7
6 1024 Hofstede Ezri BVAC 12.42 7
60 meter                 Ben Dames Uur=15:01
Reeks:3
1 2189 Simons Marie ACBR 10.42 7
2 732 Willemyns Zoë SGOL 10.56 6
3 1215 Gerets Ibe LIER 10.60 6
4 1966 Van Frausum Elise KAPE 10.75 6
5 1981 Lemmens Rowen AVKA 10.86 7
6 1518 De Wachter Hanne AVKA 10.97 6
7 1216 Tindemans Mila LIER 11.08 7
60 meter                 Ben Dames Uur=15:01
Reeks:4
1 1214 Geeraerts Marie LIER 10.03 6
2 1256 Van Laer Mirthe ACBR 10.10 6
3 1254 Schoonheydt Nuria ACBR 10.15 6
4 1965 Blomme Ilara KAPE 10.25 6
5 1315 Lumbeeck Sanne BVAC 10.27 7
6 1662 Van Tiggelen Charlotte AVKA 10.53 6
7 9953 Wildemeersch Suzan N/A 12.99 0
verspringen               Ben Dames Uur=15:00
Reeks:1
1 1256 Van Laer Mirthe ACBR 3.43m 6
2 1965 Blomme Ilara KAPE 3.22m 6
3 1315 Lumbeeck Sanne BVAC 3.21m 7
4 1445 De Decker Jitske AVKA 3.19m 6
5 1214 Geeraerts Marie LIER 3.15m 6
6 1254 Schoonheydt Nuria ACBR 3.15m 6
7 1981 Lemmens Rowen AVKA 2.98m 7
8 1253 Vaudo Nina** ESAK 2.95m 7
9 1661 Teck Ashley AVKA 2.93m 6
10 2189 Simons Marie ACBR 2.92m 7
11 1339 Schillemans Laura AVKA 2.91m 6
12 1966 Van Frausum Elise KAPE 2.91m 6
13 1518 De Wachter Hanne AVKA 2.91m 6
14 1216 Tindemans Mila LIER 2.85m 7
15 1215 Gerets Ibe LIER 2.83m 6
16 732 Willemyns Zoë SGOL 2.81m 6
17 1852 Van Der Stighelen Hanna LIER 2.81m 6
18 1551 Lefever Lore SGOL 2.81m 6
19 1662 Van Tiggelen Charlotte AVKA 2.77m 6
20 1517 D’eer Nanou AVKA 2.66m 6
21 1024 Hofstede Ezri BVAC 2.56m 7
22 735 Van Extergem Mare SGOL 2.46m 7
23 9950 Venus Ragna NA 2.36m 0
24 1255 Van Gysel Julie ACBR 2.33m 7
25 1313 Van Liefferinge Evi BVAC 2.26m 7
26 9953 Wildemeersch Suzan N/A 2.22m 0
27 2249 De Keyser Sofie ACBR 1.90m 7
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames Uur=16:47
Reeks:1
1 1256 Van Laer Mirthe ACBR 8.11m 6
2 1253 Vaudo Nina** ESAK 7.42m 7
3 1965 Blomme Ilara KAPE 7.05m 6
4 1254 Schoonheydt Nuria ACBR 6.87m 6
5 1445 De Decker Jitske AVKA 6.86m 6
6 9950 Venus Ragna NA 6.60m 0
7 1518 De Wachter Hanne AVKA 6.19m 6
8 1662 Van Tiggelen Charlotte AVKA 6.15m 6
9 1216 Tindemans Mila LIER 6.01m 7
10 1661 Teck Ashley AVKA 6.00m 6
11 1315 Lumbeeck Sanne BVAC 5.98m 7
12 1517 D’eer Nanou AVKA 5.97m 6
13 1966 Van Frausum Elise KAPE 5.52m 6
14 1313 Van Liefferinge Evi BVAC 5.41m 7
15 1024 Hofstede Ezri BVAC 5.24m 7
16 2189 Simons Marie ACBR 5.12m 7
17 1551 Lefever Lore SGOL 5.05m 6
18 1852 Van Der Stighelen Hanna LIER 4.82m 6
19 1215 Gerets Ibe LIER 4.64m 6
20 1981 Lemmens Rowen AVKA 4.62m 7
21 1214 Geeraerts Marie LIER 4.47m 6
22 1339 Schillemans Laura AVKA 4.40m 6
23 2249 De Keyser Sofie ACBR 4.30m 7
24 732 Willemyns Zoë SGOL 3.87m 6
25 735 Van Extergem Mare SGOL 3.75m 7
26 9953 Wildemeersch Suzan N/A 3.50m 0
27 1255 Van Gysel Julie ACBR 3.15m 7
hockeywerpen             Ben Dames Uur=17:46
Reeks:1
1 1253 Vaudo Nina** ESAK 21.41m 7
2 1965 Blomme Ilara KAPE 20.68m 6
3 1661 Teck Ashley AVKA 18.09m 6
4 1315 Lumbeeck Sanne BVAC 17.92m 7
5 1551 Lefever Lore SGOL 16.98m 6
6 1518 De Wachter Hanne AVKA 16.32m 6
7 1339 Schillemans Laura AVKA 16.14m 6
8 1254 Schoonheydt Nuria ACBR 15.98m 6
9 1216 Tindemans Mila LIER 15.50m 7
10 1662 Van Tiggelen Charlotte AVKA 14.73m 6
11 9950 Venus Ragna NA 14.68m 0
12 735 Van Extergem Mare SGOL 14.62m 7
13 1445 De Decker Jitske AVKA 14.59m 6
14 1256 Van Laer Mirthe ACBR 14.40m 6
15 2189 Simons Marie ACBR 12.65m 7
16 1981 Lemmens Rowen AVKA 11.45m 7
17 1852 Van Der Stighelen Hanna LIER 11.06m 6
18 1313 Van Liefferinge Evi BVAC 10.39m 7
19 732 Willemyns Zoë SGOL 10.34m 6
20 2249 De Keyser Sofie ACBR 9.73m 7
21 1255 Van Gysel Julie ACBR 9.60m 7
22 1214 Geeraerts Marie LIER 8.64m 6
4 x 60 meter             Ben Dames Uur=13:24
Reeks:1
1 AVKA                   41.73 LIER
1216 Tindemans Mila
1852 Van Der Stighelen Hanna
1965 Blomme Ilara
1518 De Wachter Hanne
2 AVKA                   42.13 AVKA
1662 Van Tiggelen Charlotte
1445 De Decker Jitske
1661 Teck Ashley
1981 Lemmens Rowen
3 ACBR                   43.73 ACBR
2249 De Keyser Sofie
1255 Van Gysel Julie
1254 Schoonheydt Nuria
1256 Van Laer Mirthe
4 AVKA                   45.35 BVAC
1315 Lumbeeck Sanne
1024 Hofstede Ezri
1313 Van Liefferinge Evi
1517 D’eer Nanou
60 meter                 Pup Heren Uur=15:24
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 9.20 4
2 1572 Mees Mathias BVAC 9.48 4
3 2077 Eykens Matteo KAPE 9.62 4
4 2694 Jacobs Witse LIER 9.62 4
5 1764 Anthonissen Daniel KAPE 9.70 5
6 2727 Lemmens Bran AVKA 9.73 4
7 1575 Tamba Elijah BVAC 9.78 5
8 1808 Stuer Tibo LIER 10.10 4
60 meter                 Pup Heren Uur=15:24
Reeks:2
1 2716 Blomme Jarno KAPE 9.94 4
2 2442 Luyts Elias SGOL 9.94 5
3 1954 Van Liefferinge Glen BVAC 10.01 4
4 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 10.09 5
5 1980 Jochems Bent AVKA 10.11 5
6 3357 Berben Rhune AVKA 10.11 5
7 1868 Van Den Eede Joppe ACBR 10.50 4
8 1804 Geeraerts Ruben LIER 10.50 4
60 meter                 Pup Heren Uur=15:24
Reeks:3
1 1849 De Bie Louis ACBR 9.43 4
2 2624 Van Dessel Leon LIER 10.86 4
3 3380 Van Goethem Thor AVKA 10.87 4
4 2501 Bultynck Mats AVKA 11.04 5
5 1870 Venus – 81 Alexander ACBR 11.39 5
6 2998 De Keyser Stijn ACBR 11.52 5
7 2123 Crauwels Dries AVKA 11.55 4
8 1438 Gysen Dries KAPE 11.56 4
60 meter                 Pup Heren Uur=15:24
Reeks:4
1 2875 Alaoui Ibrahim BVAC 10.05 4
2 2658 De Wit Merijn** ESAK 10.12 4
3 2622 Van Der Stighelen Lander LIER 10.31 4
4 3379 Van den Brande Senne AVKA 10.54 4
5 1663 Heraly Maxim KAPE 10.55 5
6 2500 De Ridder Rik ESAK 10.72 5
7 9952 Jacobs Joep N/A 11.56 0
60m horden 0,762m/6H   Pup Heren Uur=16:52
Reeks:1
1 1849 De Bie Louis ACBR 13.01 4
2 1575 Tamba Elijah BVAC 14.20 5
3 3379 Van den Brande Senne AVKA 14.52 4
4 2624 Van Dessel Leon LIER 14.98 4
5 1804 Geeraerts Ruben LIER 15.62 4
6 3380 Van Goethem Thor AVKA 16.03 4
7 2998 De Keyser Stijn ACBR 18.92 5
60m horden 0,762m/6H   Pup Heren Uur=16:52
Reeks:2
1 2658 De Wit Merijn** ESAK 13.29 4
2 2622 Van Der Stighelen Lander LIER 13.56 4
3 2875 Alaoui Ibrahim BVAC 13.65 4
4 2500 De Ridder Rik ESAK 15.20 5
5 1870 Venus – 81 Alexander ACBR 15.92 5
6 2123 Crauwels Dries AVKA 16.10 4
1438 Gysen Dries KAPE    NG 4
60m horden 0,762m/6H   Pup Heren Uur=16:52
Reeks:3
1 1954 Van Liefferinge Glen BVAC 12.72 4
2 1980 Jochems Bent AVKA 13.55 5
3 2442 Luyts Elias SGOL 13.67 5
4 1764 Anthonissen Daniel KAPE 13.82 5
5 1808 Stuer Tibo LIER 15.55 4
6 1868 Van Den Eede Joppe ACBR 15.60 4
2077 Eykens Matteo KAPE    NA 4
60m horden 0,762m/6H   Pup Heren Uur=16:52
Reeks:4
1 1572 Mees Mathias BVAC 11.95 4
2 1763 Anthonissen Alexander KAPE 12.06 4
3 2694 Jacobs Witse LIER 12.90 4
4 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 13.19 5
5 2727 Lemmens Bran AVKA 13.76 4
6 2716 Blomme Jarno KAPE 13.95 4
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren Uur=15:24
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 10.60m 4
2 2719 Artois Stephane KAPE 9.67m 4
3 1438 Gysen Dries KAPE 8.64m 4
4 2694 Jacobs Witse LIER 7.48m 4
5 1572 Mees Mathias BVAC 7.47m 4
6 2077 Eykens Matteo KAPE 7.32m 4
7 1575 Tamba Elijah BVAC 7.19m 5
8 1870 Venus – 81 Alexander ACBR 6.87m 5
9 1764 Anthonissen Daniel KAPE 6.80m 5
10 1868 Van Den Eede Joppe ACBR 6.66m 4
11 2727 Lemmens Bran AVKA 6.65m 4
12 2658 De Wit Merijn** ESAK 6.53m 4
13 1954 Van Liefferinge Glen BVAC 6.39m 4
14 1804 Geeraerts Ruben LIER 6.24m 4
15 1849 De Bie Louis ACBR 6.06m 4
16 2716 Blomme Jarno KAPE 6.03m 4
17 3357 Berben Rhune AVKA 5.90m 5
18 3379 Van den Brande Senne AVKA 5.84m 4
19 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 5.73m 5
20 1980 Jochems Bent AVKA 5.66m 5
21 2624 Van Dessel Leon LIER 5.64m 4
22 2442 Luyts Elias SGOL 5.28m 5
23 2622 Van Der Stighelen Lander LIER 5.15m 4
24 2875 Alaoui Ibrahim BVAC 5.08m 4
25 2998 De Keyser Stijn ACBR 4.71m 5
26 2500 De Ridder Rik ESAK 4.64m 5
27 9952 Jacobs Joep N/A 4.62m 0
28 1663 Heraly Maxim KAPE 4.61m 5
29 2501 Bultynck Mats AVKA 4.44m 5
30 1808 Stuer Tibo LIER 4.43m 4
31 2123 Crauwels Dries AVKA 4.27m 4
32 3380 Van Goethem Thor AVKA 4.21m 4
2199 De La Bruyere Ward ESAK    NG 5
hockeywerpen             Pup Heren Uur=16:57
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 40.90m 4
2 2694 Jacobs Witse LIER 37.34m 4
3 1954 Van Liefferinge Glen BVAC 34.30m 4
4 2658 De Wit Merijn** ESAK 33.66m 4
5 1572 Mees Mathias BVAC 31.69m 4
6 2624 Van Dessel Leon LIER 31.41m 4
7 1438 Gysen Dries KAPE 30.78m 4
8 1868 Van Den Eede Joppe ACBR 30.65m 4
9 2077 Eykens Matteo KAPE 30.63m 4
10 1849 De Bie Louis ACBR 29.84m 4
11 1764 Anthonissen Daniel KAPE 29.20m 5
12 3357 Berben Rhune AVKA 28.45m 5
13 2500 De Ridder Rik ESAK 26.58m 5
14 1804 Geeraerts Ruben LIER 26.18m 4
15 2622 Van Der Stighelen Lander LIER 25.93m 4
16 1808 Stuer Tibo LIER 25.83m 4
17 2727 Lemmens Bran AVKA 24.98m 4
18 2716 Blomme Jarno KAPE 24.89m 4
19 3379 Van den Brande Senne AVKA 24.73m 4
20 1575 Tamba Elijah BVAC 24.58m 5
21 1980 Jochems Bent AVKA 24.40m 5
22 1870 Venus – 81 Alexander ACBR 23.94m 5
23 2875 Alaoui Ibrahim BVAC 23.68m 4
24 2442 Luyts Elias SGOL 23.54m 5
25 9952 Jacobs Joep N/A 22.62m 0
26 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 21.50m 5
27 1663 Heraly Maxim KAPE 20.05m 5
28 3380 Van Goethem Thor AVKA 18.89m 4
29 2998 De Keyser Stijn ACBR 18.23m 5
30 2501 Bultynck Mats AVKA 17.62m 5
31 2123 Crauwels Dries AVKA 14.85m 4
4 x 60 meter             Pup Heren Uur=13:33
Reeks:1
1 BVAC                   37.60 BVAC
2875 Alaoui Ibrahim
1575 Tamba Elijah
1954 Van Liefferinge Glen
1572 Mees Mathias
2 KAPE                   38.50 KAPE
2077 Eykens Matteo
1764 Anthonissen Daniel
1663 Heraly Maxim
1438 Gysen Dries
3 AVKA                   38.64 AVKA
2727 Lemmens Bran
1981 Vandekerckhove Yoran
1980 Jochems Bent
3379 Van den Brande Senne
4 LIER                   39.14 LIER
1804 Geeraerts Ruben
2624 Van Dessel Leon
2622 Van Der Stighelen Lander
1808 Stuer Tibo
5 ACBR                   40.95 ACBR
1870 Venus – 81 Alexander
2998 De Keyser Stijn
1868 Van Den Eede Joppe
1849 De Bie Louis
6 AVKA                   43.52 AVKA
3380 Van Goethem Thor
2123 Crauwels Dries
7419 De Hertogh Cis
2501 Bultynck Mats
60m horden 0,762m/6H   Pup Dames Uur=16:40
Reeks:1
1 5679 De Keyser Kathy ACBR 13.53 4
2 4474 Breesch Aster BVAC 13.73 4
3 4821 Gehre Sien-Meng AVKA 15.59 5
4 4827 Van Brusselen Ayla AVKA 16.85 5
5 5145 Van den Bossche Elyn AVKA 23.62 4
60m horden 0,762m/6H   Pup Dames Uur=16:40
Reeks:2
1 4990 Meulders Marie AVZK 11.63 4
2 5627 Konneh Bendu BVAC 12.13 4
3 4580 Dua Hanne KAPE 13.56 5
4 5578 Leys Merel KAPE 14.11 5
5 4845 Vander Avert Caro KAPE 14.21 5
6 4811 Lumbeeck Liese BVAC 14.49 4
60m horden 0,762m/6H   Pup Dames Uur=16:40
Reeks:3
1 4523 Taelman Lola BVAC 13.99 5
2 5234 Peetoom Nova* ESAK 14.06 4
3 5235 Van De Perre Evelyn ESAK 14.72 5
4 4741 Mees Jinse ACBR 17.37 5
5 5237 Van Aelst Amber KAPE 17.76 5
verspringen               Pup Dames Uur=17:24
Reeks:1
1 4990 Meulders Marie AVZK 3.77m 4
2 4423 Gendarme Xana AVZK 3.63m 4
3 5235 Van De Perre Evelyn ESAK 3.40m 5
4 5627 Konneh Bendu BVAC 3.35m 4
5 4845 Vander Avert Caro KAPE 3.35m 5
6 4474 Breesch Aster BVAC 3.26m 4
7 4523 Taelman Lola BVAC 3.22m 5
8 4580 Dua Hanne KAPE 3.14m 5
9 4811 Lumbeeck Liese BVAC 3.02m 4
10 5237 Van Aelst Amber KAPE 2.93m 5
11 5234 Peetoom Nova* ESAK 2.88m 4
12 4821 Gehre Sien-Meng AVKA 2.84m 5
13 4692 Vinck Yanis LIER 2.83m 4
14 4827 Van Brusselen Ayla AVKA 2.81m 5
15 5578 Leys Merel KAPE 2.76m 5
16 5679 De Keyser Kathy ACBR 2.70m 4
17 4744 Van Gysel Charlotte ACBR 2.66m 5
18 5145 Van den Bossche Elyn AVKA 2.44m 4
19 4741 Mees Jinse ACBR 2.26m 5
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames Uur=15:49
Reeks:1
1 5627 Konneh Bendu BVAC 9.30m 4
2 4423 Gendarme Xana AVZK 8.59m 4
3 4845 Vander Avert Caro KAPE 8.49m 5
4 4580 Dua Hanne KAPE 7.78m 5
5 5623 Khan Kira KAPE 6.29m 4
6 4523 Taelman Lola BVAC 6.23m 5
7 4692 Vinck Yanis LIER 6.13m 4
8 5679 De Keyser Kathy ACBR 6.02m 4
9 5145 Van den Bossche Elyn AVKA 6.00m 4
10 4990 Meulders Marie AVZK 5.93m 4
11 5237 Van Aelst Amber KAPE 5.69m 5
12 5578 Leys Merel KAPE 5.26m 5
13 5553 Thiryn Merel KAPE 5.21m 4
14 4744 Van Gysel Charlotte ACBR 4.80m 5
15 4811 Lumbeeck Liese BVAC 4.79m 4
16 4827 Van Brusselen Ayla AVKA 4.76m 5
17 4474 Breesch Aster BVAC 4.72m 4
18 4741 Mees Jinse ACBR 4.60m 5
19 5234 Peetoom Nova* ESAK 4.54m 4
20 5235 Van De Perre Evelyn ESAK 4.48m 5
discuswerpen 0,600kg     Pup Dames Uur=15:10
Reeks:1
1 4423 Gendarme Xana AVZK 24.87m 4
2 4580 Dua Hanne KAPE 19.27m 5
3 4845 Vander Avert Caro KAPE 18.56m 5
4 5627 Konneh Bendu BVAC 17.89m 4
5 5613 Rumers Eden RCT 17.60m 4
6 4185 Milloen Sarie AVZK 13.19m 5
7 5237 Van Aelst Amber KAPE 12.93m 5
8 5679 De Keyser Kathy ACBR 12.86m 4
9 4692 Vinck Yanis LIER 12.82m 4
10 4744 Van Gysel Charlotte ACBR 11.95m 5
11 5623 Khan Kira KAPE 11.83m 4
12 4474 Breesch Aster BVAC 11.51m 4
13 4523 Taelman Lola BVAC 11.49m 5
14 4741 Mees Jinse ACBR 11.15m 5
15 4811 Lumbeeck Liese BVAC 11.02m 4
16 5553 Thiryn Merel KAPE 10.48m 4
17 5578 Leys Merel KAPE 10.23m 5
18 5145 Van den Bossche Elyn AVKA 9.98m 4
19 5235 Van De Perre Evelyn ESAK 9.96m 5
20 5234 Peetoom Nova* ESAK 9.51m 4
4 x 60 meter             Pup Dames Uur=13:24
Reeks:1
1 AVZK                   35.62 AVZK
4423 Gendarme Xana
4185 Milloen Sarie
4567 Hutsebaut Jutta
4990 Meulders Marie
2 BVAC                   38.22 BVAC
4474 Breesch Aster
4811 Lumbeeck Liese
4523 Taelman Lola
5627 Konneh Bendu
3 LIER                   42.32 ACBR
4741 Mees Jinse
4744 Van Gysel Charlotte
5679 De Keyser Kathy
4692 Vinck Yanis
4 avka                   43.34 AVKA
4821 Gehre Sien-Meng
1339 Schillemans Laura
5145 Van den Bossche Elyn
4827 Van Brusselen Ayla
80m horden 0,84m     Min Heren Uur=17:28
Reeks:1
1 5382 Berben Jomme AVKA 15.97 3
2 5383 Berben Warre AVKA 16.38 2
3 5198 Massart Maxim AVKA 17.14 2
4 5054 Geeraerts Jeroen LIER 17.37 2
5 5527 Callaert Vincent AVKA 18.44 3
5631 Geussens Robbe ESAK    NA 2
5105 Suykerbuyk Renzo ACBR    NA 2
80m horden 0,84m     Min Heren Uur=17:28
Reeks:2
1 4873 Tamba Gabriel BVAC 14.41 2
2 9955 Haest Jip NL 14.49 0
3 5421 Philips – T81 Brent KAPE 14.95 2
4 5695 De Maeyer Suus AVKA 16.80 3
5 5798 Lemmens Wander AVKA 17.03 2
6 5104 Kortleven Renzo ACBR 17.23 2
7 5401 Eyckmans Fedde ABES 17.54 3
80m horden 0,84m     Min Heren Uur=17:28
Reeks:3
1 6304 wildemeersch jasper ACBR 16.04 0
2 5215 Vander Avert Jens KAPE 18.87 2
3 5214 Vander Avert Nils KAPE 19.19 3
4 4955 Heraly Yannick KAPE 19.80 3
5384 De Hertogh Kobe AVKA    NG 3
150 meter                 Min Heren Uur=16:32
Reeks:1
1 5527 Callaert Vincent AVKA 22.44 3
2 5215 Vander Avert Jens KAPE 22.45 2
3 5856 Debecker Mauro ESAK 22.46 3
4 5100 De Bie Jules ACBR 24.66 2
5 4955 Heraly Yannick KAPE 24.77 3
6 5214 Vander Avert Nils KAPE 25.92 3
150 meter                 Min Heren Uur=16:32
Reeks:2
1 9955 Haest Jip NL 21.23 0
2 5421 Philips – T81 Brent KAPE 21.96 2
3 5695 De Maeyer Suus AVKA 22.41 3
4 5633 Van De Perre Alan ESAK 24.38 3
150 meter                 Min Heren Uur=16:32
Reeks:3
1 4873 Tamba Gabriel BVAC 20.46 2
2 5383 Berben Warre AVKA 20.75 2
3 5382 Berben Jomme AVKA 20.92 3
4 5104 Kortleven Renzo ACBR 21.58 2
5 5798 Lemmens Wander AVKA 21.79 2
6 5103 Konteh Noah ACBR 21.95 3
150 meter                 Min Heren Uur=16:32
Reeks:4
1 5054 Geeraerts Jeroen LIER 22.15 2
2 5522 De Deckker Daan ACBR 22.71 2
3 5105 Suykerbuyk Renzo ACBR 24.21 2
4 5384 De Hertogh Kobe AVKA 25.31 3
5 5197 Jochems Seppe AVKA 26.86 3
hoogspringen             Min Heren Uur=15:57
Reeks:1
1 4873 Tamba Gabriel BVAC 1.40m 2
1 5104 Kortleven Renzo ACBR 1.40m 2
3 5198 Massart Maxim AVKA 1.40m 2
3 5383 Berben Warre AVKA 1.40m 2
5 6304 wildemeersch jasper ACBR 1.35m 0
6 5695 De Maeyer Suus AVKA 1.25m 3
6 5054 Geeraerts Jeroen LIER 1.25m 2
8 5798 Lemmens Wander AVKA 1.25m 2
9 5522 De Deckker Daan ACBR 1.25m 2
10 5215 Vander Avert Jens KAPE 1.20m 2
10 5421 Philips – T81 Brent KAPE 1.20m 2
12 5382 Berben Jomme AVKA 1.20m 3
12 5856 Debecker Mauro ESAK 1.20m 3
14 5633 Van De Perre Alan ESAK 1.15m 3
14 4955 Heraly Yannick KAPE 1.15m 3
16 5105 Suykerbuyk Renzo ACBR 1.15m 2
16 5527 Callaert Vincent AVKA 1.15m 3
18 5100 De Bie Jules ACBR 1.10m 2
19 5214 Vander Avert Nils KAPE 1.10m 3
19 5197 Jochems Seppe AVKA 1.10m 3
21 5384 De Hertogh Kobe AVKA 1.00m 3
discuswerpen 0,750kg     Min Heren Uur=17:31
Reeks:1
1 5198 Massart Maxim AVKA 35.25m 2
2 9955 Haest Jip NL 34.65m 0
3 5421 Philips – T81 Brent KAPE 29.52m 2
4 5104 Kortleven Renzo ACBR 29.17m 2
5 5215 Vander Avert Jens KAPE 28.40m 2
6 5788 Artois Sebastien KAPE 25.02m 2
7 5382 Berben Jomme AVKA 24.84m 3
8 5631 Geussens Robbe ESAK 24.32m 2
9 5383 Berben Warre AVKA 23.52m 2
10 5054 Geeraerts Jeroen LIER 19.61m 2
11 5695 De Maeyer Suus AVKA 19.35m 3
12 6304 wildemeersch jasper ACBR 18.24m 0
13 5100 De Bie Jules ACBR 17.08m 2
14 5105 Suykerbuyk Renzo ACBR 16.74m 2
15 5633 Van De Perre Alan ESAK 15.99m 3
16 5527 Callaert Vincent AVKA 13.78m 3
17 5856 Debecker Mauro ESAK 13.78m 3
18 5197 Jochems Seppe AVKA 13.63m 3
19 5103 Konteh Noah ACBR 13.52m 3
20 4873 Tamba Gabriel BVAC 13.29m 2
21 5522 De Deckker Daan ACBR 13.23m 2
22 4955 Heraly Yannick KAPE 12.44m 3
23 5384 De Hertogh Kobe AVKA 12.00m 3
24 5798 Lemmens Wander AVKA 11.99m 2
5214 Vander Avert Nils KAPE    GP 3
4 x 80 meter             Min Heren Uur=13:56
Reeks:1
1 ACBR                   47.00 ACBR
5522 De Deckker Daan
6304 wildemeersch jasper
5105 Suykerbuyk Renzo
5103 Konteh Noah
2 KAPE                   48.90 KAPE
5214 Vander Avert Nils
4955 Heraly Yannick
5215 Vander Avert Jens
5788 Artois Sebastien
3 AVKA                   49.20 AVKA
5695 De Maeyer Suus
5384 De Hertogh Kobe
5197 Jochems Seppe
5798 Lemmens Wander
60m horden 0,762m/6H   Min Dames Uur=17:06
Reeks:1
1 7470 De Bie Catherine ACBR 10.67 2
2 7253 Martin Nina BVAC 11.69 3
3 8146 Peeters Ellen BVAC 12.71 3
4 7463 Verbert Sofie AVKA 13.91 3
5 7347 Vandepaer Emelie LIER 14.46 2
8062 Valkeneers Emily KAPE    NG 2
7346 Tibax Lotte LIER    NG 3
60m horden 0,762m/6H   Min Dames Uur=17:06
Reeks:2
1 8041 Defloor Eva BVAC 12.47 2
2 7875 Sabau Evy AVKA 12.48 2
3 7087 Gysen Sofie KAPE 13.07 2
4 7945 Maes Renke BVAC 13.41 2
5 7381 Keuppens Drieke ESAK 14.45 3
6 7343 Mariën Kyra LIER 16.54 3
60m horden 0,762m/6H   Min Dames Uur=17:06
Reeks:3
1 7361 Udechukwu Hilary OLSE 10.47 3
1 7045 Van Linden Dani OLSE 10.47 2
3 7179 De Kock Myra BVAC 10.88 2
4 7345 Stuer Lotte LIER 11.00 2
5 7454 Bruwiere Sarah AVKA 11.24 2
6 7948 Van De Vorst Nathalie AVKA 11.58 2
150 meter                 Min Dames Uur=16:33
Reeks:1
1 8062 Valkeneers Emily KAPE 23.16 2
2 8146 Peeters Ellen BVAC 23.23 3
3 7347 Vandepaer Emelie LIER 24.56 2
4 7253 Martin Nina BVAC 25.18 3
5 7463 Verbert Sofie AVKA 26.50 3
150 meter                 Min Dames Uur=16:33
Reeks:2
1 7779 Robbroeckx Niri AVKA 24.12 2
2 7343 Mariën Kyra LIER 26.59 3
3 7346 Tibax Lotte LIER 26.74 3
4 7381 Keuppens Drieke ESAK 26.97 3
7742 Van den Bossche Evy AVKA    NG 2
150 meter                 Min Dames Uur=16:33
Reeks:3
1 7948 Van De Vorst Nathalie AVKA 22.43 2
2 7344 Mariën Lucca LIER 22.43 3
3 7087 Gysen Sofie KAPE 23.52 2
4 7293 Bruynseels Isabelle BVAC 23.71 3
5 7945 Maes Renke BVAC 23.98 2
150 meter                 Min Dames Uur=16:33
Reeks:4
1 7454 Bruwiere Sarah AVKA 20.82 2
2 7345 Stuer Lotte LIER 21.63 2
3 8041 Defloor Eva BVAC 22.10 2
4 7251 Pelckmans Aline LIER 22.17 2
5 7875 Sabau Evy AVKA 23.04 2
150 meter                 Min Dames Uur=16:33
Reeks:5
1 8105 Kosama Eva BVAC 20.33 2
2 7470 De Bie Catherine ACBR 20.49 2
3 7361 Udechukwu Hilary OLSE 20.50 3
4 7045 Van Linden Dani OLSE 20.85 2
5 7179 De Kock Myra BVAC 20.95 2
6 6945 Peeters Jetse DUFF 21.66 2
verspringen               Min Dames Uur=15:40
Reeks:1
1 7470 De Bie Catherine ACBR 4.57m 2
2 7361 Udechukwu Hilary OLSE 4.54m 3
3 7345 Stuer Lotte LIER 4.23m 2
4 7454 Bruwiere Sarah AVKA 4.13m 2
5 7179 De Kock Myra BVAC 4.13m 2
6 7948 Van De Vorst Nathalie AVKA 4.11m 2
7 7251 Pelckmans Aline LIER 4.06m 2
8 8041 Defloor Eva BVAC 3.91m 2
9 8105 Kosama Eva BVAC 3.90m 2
10 7253 Martin Nina BVAC 3.85m 3
11 7875 Sabau Evy AVKA 3.74m 2
12 7344 Mariën Lucca LIER 3.67m 3
13 8146 Peeters Ellen BVAC 3.57m 3
14 7945 Maes Renke BVAC 3.54m 2
15 7087 Gysen Sofie KAPE 3.54m 2
16 8062 Valkeneers Emily KAPE 3.50m 2
17 7293 Bruynseels Isabelle BVAC 3.46m 3
18 7347 Vandepaer Emelie LIER 3.44m 2
19 7343 Mariën Kyra LIER 3.38m 3
20 7779 Robbroeckx Niri AVKA 3.29m 2
21 7463 Verbert Sofie AVKA 3.22m 3
22 7346 Tibax Lotte LIER 3.00m 3
23 7349 Vinck Yoni LIER 2.96m 2
24 7381 Keuppens Drieke ESAK 2.90m 3
7742 Van den Bossche Evy AVKA    NG 2
discuswerpen 0,750kg     Min Dames Uur=18:20
Reeks:1
1 7940 Le Clerq Chiara LYRA 29.43m 2
2 6959 Milloen Nele AVZK 24.96m 2
3 7087 Gysen Sofie KAPE 21.74m 2
4 7293 Bruynseels Isabelle BVAC 20.15m 3
5 7859 Zizzari Lotte ATLA 20.15m 3
6 7454 Bruwiere Sarah AVKA 18.79m 2
7 7349 Vinck Yoni LIER 18.03m 2
8 7345 Stuer Lotte LIER 17.71m 2
9 7179 De Kock Myra BVAC 17.34m 2
10 8105 Kosama Eva BVAC 16.44m 2
11 7344 Mariën Lucca LIER 16.20m 3
12 7251 Pelckmans Aline LIER 16.01m 2
13 7470 De Bie Catherine ACBR 15.38m 2
14 7742 Van den Bossche Evy AVKA 15.30m 2
15 8146 Peeters Ellen BVAC 14.71m 3
16 7346 Tibax Lotte LIER 14.11m 3
17 7343 Mariën Kyra LIER 14.01m 3
18 8062 Valkeneers Emily KAPE 13.42m 2
19 7875 Sabau Evy AVKA 13.40m 2
20 7347 Vandepaer Emelie LIER 13.30m 2
21 7779 Robbroeckx Niri AVKA 13.19m 2
22 7948 Van De Vorst Nathalie AVKA 13.06m 2
23 8041 Defloor Eva BVAC 12.72m 2
24 7463 Verbert Sofie AVKA 12.18m 3
25 7381 Keuppens Drieke ESAK 9.72m 3
26 7945 Maes Renke BVAC 9.55m 2
4 x 80 meter             Min Dames Uur=13:34
Reeks:1
1 AVKA                   47.30 AVKA
7948 Van De Vorst Nathalie
7875 Sabau Evy
7779 Robbroeckx Niri
7454 Bruwiere Sarah
2 KAPE                   47.92
8062 Valkeneers Emily KAPE
5623 Khan Kira
4845 Vander Avert Caro
7087 Gysen Sofie
3 LIER                   48.72 LIER
7345 Stuer Lotte
7344 Mariën Lucca
7346 Tibax Lotte
7343 Mariën Kyra
                       NA BVAC
8041 Defloor Eva
7945 Maes Renke
7179 De Kock Myra
8105 Kosama Eva
100m horden 0,914m   Cad Heren Uur=17:38
Reeks:1     Wind : -0.6
1 1606 Masudi Jayda BVAC 17.68 1
2 1164 Vander Avert Jonas KAPE 17.85 0
3 1087 Rubben Arne ACBR 20.98 1
4 1468 Van Zele Bart KAPE 22.73 1
5 1167 Coppens Arno LIER 23.18 0
6 1060 Mariën Yenthe LIER 23.83 1
7 1259 Mous Jonas KAPE 23.91 1
1520 Havermans Alex LIER    NG 0
200 meter                 Cad Heren Uur=15:50
Reeks:1     Wind : 1.0
1 1087 Rubben Arne ACBR 25.99 1
2 1606 Masudi Jayda BVAC 26.16 1
3 1705 El Morabiti Elias BVAC 27.17 1
4 1468 Van Zele Bart KAPE 30.86 1
200 meter                 Cad Heren Uur=15:50
Reeks:2     Wind : 0.8
1 1080 Baccarne Dennis ACBR 26.93 1
2 1520 Havermans Alex LIER 27.11 0
3 1466 Peetoom Nelson* ESAK 29.02 1
4 1061 Tibax Joppe LIER 29.68 0
5 1060 Mariën Yenthe LIER 30.08 1
6 1259 Mous Jonas KAPE 31.84 1
1000 meter               Cad Heren Uur=17:55
Reeks:1
1 1033 Maes Lukas KAPE 2’59.97 1
2 1080 Baccarne Dennis ACBR 2’59.97 1
3 1164 Vander Avert Jonas KAPE 3’22.89 0
4 1466 Peetoom Nelson* ESAK 3’25.23 1
5 1167 Coppens Arno LIER 3’42.07 0
6 1060 Mariën Yenthe LIER 3’42.89 1
7 1061 Tibax Joppe LIER 3’43.56 0
8 1468 Van Zele Bart KAPE 4’02.43 1
1520 Havermans Alex LIER    NG 0
1259 Mous Jonas KAPE    NG 1
hoogspringen             Cad Heren Uur=16:52
Reeks:1
1 1164 Vander Avert Jonas KAPE 1.50m 0
2 1520 Havermans Alex LIER 1.45m 0
3 1080 Baccarne Dennis ACBR 1.45m 1
4 1087 Rubben Arne ACBR 1.35m 1
5 1167 Coppens Arno LIER 1.30m 0
5 1606 Masudi Jayda BVAC 1.30m 1
7 1060 Mariën Yenthe LIER 1.30m 1
8 1468 Van Zele Bart KAPE 1.25m 1
9 1259 Mous Jonas KAPE 1.20m 1
1061 Tibax Joppe LIER    GP 0
4 x 100 meter             Cad Heren Uur=13:56
Reeks:1
1 KAPE                   54.91 KAPE
1259 Mous Jonas
1468 Van Zele Bart
1033 Maes Lukas
1164 Vander Avert Jonas
2 LIER                   55.24 LIER
1667 Kempenaers Lars
1060 Mariën Yenthe
1061 Tibax Joppe
1520 Havermans Alex
80m horden 0,762m   Cad Dames Uur=17:21
Reeks:1     Wind : -0.3
1 1595 Vanthillo Cordulle ESAK 14.47 1
2 1042 Berben Jana KAPE 15.22 1
3 1092 Samoy Ameline ACBR 15.22 0
4 1217 Vercruysse Luna KAPE 17.39 1
5 1657 Luyten Julie LIER 17.58 1
6 934 D’haen Amber BVAC 19.57 1
7 1661 Van De Cloodt Evelyn ACBR 22.30 1
1170 Van Langenhove Tine ACBR    NG 1
200 meter                 Cad Dames Uur=15:44
Reeks:1     Wind : 0.0
1 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 30.77 1
2 1217 Vercruysse Luna KAPE 31.50 1
3 934 D’haen Amber BVAC 31.65 1
4 1170 Van Langenhove Tine ACBR 32.77 1
200 meter                 Cad Dames Uur=15:44
Reeks:2     Wind : 0.0
1 1090 Maas Britt ESAK 28.09 0
2 1157 Callaert Jana AVKA 30.22 1
3 1092 Samoy Ameline ACBR 30.87 0
4 1657 Luyten Julie LIER 30.92 1
5 978 Dua Jenthe KAPE 31.88 1
6 1661 Van De Cloodt Evelyn ACBR 36.24 1
hoogspringen             Cad Dames Uur=17:55
Reeks:1
1 1090 Maas Britt ESAK 1.50m 0
2 1595 Vanthillo Cordulle ESAK 1.30m 1
3 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 1.30m 1
4 1657 Luyten Julie LIER 1.30m 1
5 934 D’haen Amber BVAC 1.20m 1
5 1170 Van Langenhove Tine ACBR 1.20m 1
5 1217 Vercruysse Luna KAPE 1.20m 1
8 1661 Van De Cloodt Evelyn ACBR 1.05m 1
discuswerpen 1,000kg     Cad Dames Uur=15:36
Reeks:1
1 1369 Van den Bossche Elke AVKA 20.77m 0
2 1217 Vercruysse Luna KAPE 19.39m 1
3 1090 Maas Britt ESAK 15.72m 0
4 1661 Van De Cloodt Evelyn ACBR 15.62m 1
5 1657 Luyten Julie LIER 15.38m 1
6 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 14.97m 1
7 934 D’haen Amber BVAC 13.82m 1
8 1170 Van Langenhove Tine ACBR 13.64m 1
4 x 100 meter             Cad Dames Uur=13:56
Reeks:1
1 AVKA                   64.71 AVKA
1161 Vandekerckhove Kiara
7463 VERBERT SOFIE
7742 VAN DEN BOSSCHE EVY
1369 Van den Bossche Elke



De uitslag van deze A.A.S.-meeting kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

0 likes A.A.S.-criterium - archief , KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand