Jeugdmeeting A.A.S.-criterium (2) – 04.09.2010 – Kapellen
December 4, 2021 at 8:02 pm

Jeugdmeeting A.A.S.-criterium (2) – 04.09.2010 – Kapellen

Op zaterdag 4 september werd de laatste wedstrijd vóór de finale van het A.A.S.-criterium in Kapellen betwist. De uitslag en de foto’s kan je hier vinden.


Klik HIER voor de uitslag in .pdf-formaat en HIER voor de foto’s van Yannik Stevens en Luc Peeters (AVKA).


strong>UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=16:19
Reeks:1
1 1398 Peetoom Nelson* ESAK 10.14 1
2 1195 Maes Lukas KAPE 10.25 1
3 1192 Van Loenhout Bert ESAK 10.42 2
4 1191 Van Den Bergh Stijn ESAK 11.51 1
5 1193 De Bruyn Janne KAPE 11.99 2
6 9502 VAN DER VREKEN STIJ NA 12.25 0
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:19
Reeks:2
1 1566 Claessens Bram AVKA 10.32 1
2 1190 Jacobs Lennert ESAK 10.49 3
3 809 Raaffels Oscar KAPE 11.23 1
4 1223 Van Loenhout Warre ESAK 11.62 3
5 1884 De Hertogh Kobe AVKA 11.89 3
6 2072 Raaffels Basiel KAPE 12.42 3
7 1281 Stelter Bryan KAPE 12.53 3
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:19
Reeks:3
1 1543 Mous Thomas KAPE 10.61 1
2 1417 Philips Brent KAPE 10.80 2
3 1544 Mous Jonas KAPE 11.01 1
4 2204 Bos Cedric AVKA 11.52 1
5 1591 Vander  Avert Jens ACBR 11.55 2
6 1875 Fieuws Barend LIER 11.60 3
7 9508 EYKENS MATEO NA 13.01 0
8 1592 Vander Avert Nils ACBR 13.03 3
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:19
Reeks:4
1 2132 Braspenning Joris DUFF 9.82 1
2 9505 THOMAS GUEUTAL NA 10.28 0
3 1133 De Clerck Joran LIER 10.31 1
4 1123 Vanhulle Gil AVKA 10.60 1
5 1224 Geussens Robbe ESAK 10.88 2
6 1040 Wuyts Tom LIER 10.93 2
7 356 Weemaes Senne AVKA 10.96 1
8 2158 Dua Jits KAPE 11.38 3
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:19
Reeks:5
1 407 Temmerman Toby KAPE 9.80 1
2 431 Massart Maxim AVKA 10.20 2
3 1414 Knapen Yani ACBR 10.36 1
4 1039 Verschueren Arne LIER 10.41 1
5 1760 Gueutal William KAPE 10.42 1
6 1895 Wolfs Hannes LIER 10.48 1
7 780 Pittoors Dries SGOL 10.49 1
8 1187 Fierens Jorge LYRA 10.54 1
600 meter                 Ben Heren  Uur=18:53
Reeks:1
1 1543 Mous Thomas KAPE 2’11.09 1
2 780 Pittoors Dries SGOL 2’14.72 1
3 1191 Van Den Bergh Stijn ESAK 2’21.18 1
4 809 Raaffels Oscar KAPE 2’25.55 1
5 1223 Van Loenhout Warre ESAK 2’28.65 3
6 1566 Claessens Bram AVKA 2’29.75 1
7 1760 Gueutal William KAPE 2’30.17 1
8 1544 Mous Jonas KAPE 2’31.18 1
9 1190 Jacobs Lennert ESAK 2’33.41 3
10 2204 Bos Cedric AVKA 2’35.34 1
11 1193 De Bruyn Janne KAPE 2’37.21 2
12 2072 Raaffels Basiel KAPE 2’41.20 3
13 1592 Vander Avert Nils ACBR 2’44.34 3
14 1281 Stelter Bryan KAPE 2’49.16 3
15 9508 EYKENS MATEO NA 2’52.87 0
1895 Wolfs Hannes LIER NG 1
1884 De Hertogh Kobe AVKA NG 3
1133 De Clerck Joran LIER NG 1
600 meter                 Ben Heren  Uur=18:53
Reeks:2
1 1039 Verschueren Arne LIER 1’58.63 1
2 1195 Maes Lukas KAPE 2’02.37 1
3 1192 Van Loenhout Bert ESAK 2’04.17 2
4 2132 Braspenning Joris DUFF 2’06.47 1
5 1187 Fierens Jorge LYRA 2’09.70 1
6 1414 Knapen Yani ACBR 2’11.17 1
7 356 Weemaes Senne AVKA 2’15.02 1
8 1417 Philips Brent KAPE 2’18.75 2
9 2158 Dua Jits KAPE 2’19.76 3
10 1123 Vanhulle Gil AVKA 2’20.28 1
11 407 Temmerman Toby KAPE 2’21.07 1
12 1875 Fieuws Barend LIER 2’23.20 3
13 1224 Geussens Robbe ESAK 2’23.67 2
14 1040 Wuyts Tom LIER 2’25.74 2
15 1591 Vander  Avert Jens ACBR 2’26.92 2
verspringen               Ben Heren  Uur=18:44
Reeks:1
1 407 Temmerman Toby KAPE 3.59m 1
2 2132 Braspenning Joris DUFF 3.44m 1
3 1417 Philips Brent KAPE 3.28m 2
4 1039 Verschueren Arne LIER 3.27m 1
5 780 Pittoors Dries SGOL 3.17m 1
6 1414 Knapen Yani ACBR 3.16m 1
7 431 Massart Maxim AVKA 3.08m 2
8 1040 Wuyts Tom LIER 3.05m 2
9 1543 Mous Thomas KAPE 3.03m 1
10 9505 THOMAS GUEUTAL NA 3.02m 0
11 1195 Maes Lukas KAPE 3.01m 1
12 1123 Vanhulle Gil AVKA 2.98m 1
13 1760 Gueutal William KAPE 2.97m 1
14 1566 Claessens Bram AVKA 2.90m 1
15 1187 Fierens Jorge LYRA 2.90m 1
16 356 Weemaes Senne AVKA 2.85m 1
17 1190 Jacobs Lennert ESAK 2.81m 3
18 1192 Van Loenhout Bert ESAK 2.80m 2
19 1191 Van Den Bergh Stijn ESAK 2.76m 1
20 1544 Mous Jonas KAPE 2.75m 1
21 2158 Dua Jits KAPE 2.74m 3
22 1875 Fieuws Barend LIER 2.73m 3
23 1591 Vander  Avert Jens ACBR 2.71m 2
24 809 Raaffels Oscar KAPE 2.68m 1
25 1224 Geussens Robbe ESAK 2.58m 2
26 1223 Van Loenhout Warre ESAK 2.48m 3
27 2072 Raaffels Basiel KAPE 2.40m 3
28 2204 Bos Cedric AVKA 2.25m 1
29 1592 Vander Avert Nils ACBR 2.22m 3
30 1193 De Bruyn Janne KAPE 2.13m 2
31 1281 Stelter Bryan KAPE 2.07m 3
32 9508 EYKENS MATEO NA 1.46m 0
kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=18:16
Reeks:1
1 407 Temmerman Toby KAPE 8.92m 1
2 1895 Wolfs Hannes LIER 8.22m 1
3 1414 Knapen Yani ACBR 8.05m 1
4 1039 Verschueren Arne LIER 7.82m 1
5 1760 Gueutal William KAPE 7.68m 1
6 1187 Fierens Jorge LYRA 7.54m 1
7 1224 Geussens Robbe ESAK 7.22m 2
8 1133 De Clerck Joran LIER 7.01m 1
9 431 Massart Maxim AVKA 6.97m 2
10 1195 Maes Lukas KAPE 6.36m 1
11 1123 Vanhulle Gil AVKA 6.36m 1
12 1192 Van Loenhout Bert ESAK 6.07m 2
13 809 Raaffels Oscar KAPE 5.94m 1
14 9505 THOMAS GUEUTAL NA 5.89m 0
15 1040 Wuyts Tom LIER 5.79m 2
16 1544 Mous Jonas KAPE 5.74m 1
17 1591 Vander  Avert Jens ACBR 5.62m 2
18 1191 Van Den Bergh Stijn ESAK 5.61m 1
19 1543 Mous Thomas KAPE 5.61m 1
20 1193 De Bruyn Janne KAPE 5.57m 2
21 1566 Claessens Bram AVKA 5.42m 1
22 1875 Fieuws Barend LIER 5.18m 3
23 1398 Peetoom Nelson* ESAK 5.10m 1
24 1417 Philips Brent KAPE 5.06m 2
25 1190 Jacobs Lennert ESAK 5.01m 3
26 1223 Van Loenhout Warre ESAK 4.73m 3
27 2072 Raaffels Basiel KAPE 4.68m 3
28 2204 Bos Cedric AVKA 4.42m 1
29 1592 Vander Avert Nils ACBR 4.16m 3
30 1884 De Hertogh Kobe AVKA 4.14m 3
31 2158 Dua Jits KAPE 3.61m 3
32 1281 Stelter Bryan KAPE 3.56m 3
33 9508 EYKENS MATEO NA 2.11m 0
4 x 60 meter              Ben Heren  Uur=14:03
Reeks:1
1 KAPE 1                 39.93
1760 Gueutal William
1195 Maes Lukas
1543 Mous Thomas
407 Temmerman Toby
2 LIER                   40.12
1039 Verschueren Arne
1040 Wuyts Tom
1133 De Clerck Joran
1895 Wolfs Hannes
3 NA                     41.77
2158 Dua Jits KAPE
1417 Philips Brent KAPE
1544 Mous Jonas KAPE
9505 THOMAS GUEUTAL
4 AVKA                   42.04
1566 Claessens Bram
1123 Vanhulle Gil
356 Weemaes Senne
2204 Bos Cedric
4 x 60 meter              Ben Heren  Uur=14:03
Reeks:2
1 ESAK                   42.28
1191 Van Den Bergh Stijn
1398 Peetoom Nelson*
1192 Van Loenhout Bert
1224 Geussens Robbe
2 ACBR                   46.67
1190 Jacobs Lennert ESAK
1223 Van Loenhout Warre ESAK
1592 Vander Avert Nils
1591 Vander  Avert Jens
3 KAPE                   47.06
809 Raaffels Oscar
2072 Raaffels Basiel
1193 De Bruyn Janne
1281 Stelter Bryan
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:21
Reeks:1
1 9501 VAN LINDE DANI NA 10.58 0
2 9507 KAAGMAN ROSANNE NED 11.29 0
3 1474 Peeters Lisa AVKA 12.42 2
4 9504 PEETOOM NOVA NA 13.34 0
5 1776 De Bruyn Jeleen KAPE 13.47 3
6 9503 VAN DEN BERGH ELLEN NA 14.87 0
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:21
Reeks:2
1 895 Tibax Lotte LIER 11.16 3
2 736 Van Langenhove Tine ACBR 11.22 1
3 989 Sabau Evy AVKA 11.25 2
4 596 Blockx June OLSE 11.60 3
5 1624 Peeters Kirsten LIER 11.74 1
6 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 11.75 1
7 308 Van Den Bossche Evy AVKA 11.82 2
8 592 De Belder Sofie AVKA 11.83 2
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:21
Reeks:3
1 591 Callaert Jana AVKA 10.63 1
2 1334 Schroder Silke KAPE 10.71 1
3 1206 Nijssen Tessa* ESAK 10.85 2
4 427 Van Dyck Marie AVKA 11.02 1
5 173 Van Loock Rayna ACBR 11.31 3
6 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 11.52 1
7 196 Corluy Gwen AVKA 11.79 2
418 Van Laere Annelore ZWAT NG 2
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:21
Reeks:4
1 890 Bervoets Stien LIER 10.37 1
2 473 Vermeulen Heleen KAPE 10.60 1
3 589 Bruwiere Sarah AVKA 10.63 2
4 1193 Luyten Julie LIER 10.82 1
5 642 Pinxteren  Tine SGOL 10.96 1
6 893 De Peuter Freya LIER 11.00 1
7 992 Valkeneers Emily KAPE 11.13 2
8 1072 Marien Lucca LIER 11.32 3
60 meter                  Ben Dames  Uur=17:21
Reeks:5
1 174 De Bie Catherine ACBR 9.45 2
2 9506 KAAGMAN CAECILIA NED 9.66 0
3 1145 Maes Katrijn LIER 9.84 2
4 644 Dua Jenthe KAPE 10.04 1
5 630 De Coninck  Rune SGOL 10.15 1
6 1719 Berben Jana KAPE 10.24 1
7 1035 Peeters Kaat ESAK 10.54 1
419 Van Laere  Lieselotte ZWAT NG 1
600 meter                 Ben Dames  Uur=17:47
Reeks:1
1 1334 Schroder Silke KAPE 2’24.12 1
2 1072 Marien Lucca LIER 2’24.67 3
3 992 Valkeneers Emily KAPE 2’29.88 2
4 592 De Belder Sofie AVKA 2’30.31 2
5 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 2’30.93 1
6 427 Van Dyck Marie AVKA 2’32.24 1
7 1624 Peeters Kirsten LIER 2’40.66 1
8 196 Corluy Gwen AVKA 2’42.80 2
9 9507 KAAGMAN ROSANNE NED 2’46.85 0
10 1474 Peeters Lisa AVKA 2’47.14 2
11 308 Van Den Bossche Evy AVKA 2’48.66 2
12 895 Tibax Lotte LIER 2’53.80 3
13 1776 De Bruyn Jeleen KAPE 3’04.89 3
9501 VAN LINDE DANI NA NG 0
600 meter                 Ben Dames  Uur=17:47
Reeks:2
1 644 Dua Jenthe KAPE 2’05.05 1
2 630 De Coninck  Rune SGOL 2’11.83 1
3 1145 Maes Katrijn LIER 2’14.64 2
4 890 Bervoets Stien LIER 2’15.26 1
5 1719 Berben Jana KAPE 2’15.88 1
6 1035 Peeters Kaat ESAK 2’15.91 1
7 174 De Bie Catherine ACBR 2’16.18 2
8 473 Vermeulen Heleen KAPE 2’17.68 1
9 1206 Nijssen Tessa* ESAK 2’18.54 2
10 9506 KAAGMAN CAECILIA NED 2’19.22 0
11 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 2’19.52 1
12 1193 Luyten Julie LIER 2’20.74 1
13 642 Pinxteren  Tine SGOL 2’22.27 1
14 591 Callaert Jana AVKA 2’26.56 1
15 173 Van Loock Rayna ACBR 2’27.71 3
16 989 Sabau Evy AVKA 2’29.74 2
17 589 Bruwiere Sarah AVKA 2’30.37 2
18 893 De Peuter Freya LIER 2’34.90 1
verspringen               Ben Dames  Uur=15:48
Reeks:1
1 419 Van Laere  Lieselotte ZWAT 3.91m 1
2 9506 KAAGMAN CAECILIA NED 3.48m 0
3 417 Van Der Vreken Lotte ZWAT 3.47m 1
4 618 Vanden Bosch Amber ZWAT 3.43m 1
5 1719 Berben Jana KAPE 3.31m 1
6 415 Duym Farah ZWAT 3.31m 1
7 174 De Bie Catherine ACBR 3.21m 2
8 630 De Coninck  Rune SGOL 3.13m 1
9 1206 Nijssen Tessa* ESAK 3.11m 2
10 1334 Schroder Silke KAPE 3.11m 1
11 644 Dua Jenthe KAPE 3.08m 1
12 1035 Peeters Kaat ESAK 3.06m 1
13 890 Bervoets Stien LIER 3.05m 1
14 1193 Luyten Julie LIER 3.01m 1
15 642 Pinxteren  Tine SGOL 3.01m 1
16 9501 VAN LINDE DANI NA 3.00m 0
17 992 Valkeneers Emily KAPE 2.95m 2
18 1072 Marien Lucca LIER 2.95m 3
19 473 Vermeulen Heleen KAPE 2.94m 1
20 1145 Maes Katrijn LIER 2.88m 2
21 893 De Peuter Freya LIER 2.87m 1
22 894 Pelckmans Aline LIER 2.85m 2
23 427 Van Dyck Marie AVKA 2.78m 1
24 989 Sabau Evy AVKA 2.76m 2
25 173 Van Loock Rayna ACBR 2.75m 3
26 736 Van Langenhove Tine ACBR 2.73m 1
27 591 Callaert Jana AVKA 2.72m 1
28 589 Bruwiere Sarah AVKA 2.61m 2
29 1474 Peeters Lisa AVKA 2.61m 2
30 196 Corluy Gwen AVKA 2.61m 2
31 308 Van Den Bossche Evy AVKA 2.55m 2
32 596 Blockx June OLSE 2.55m 3
33 895 Tibax Lotte LIER 2.53m 3
34 1624 Peeters Kirsten LIER 2.51m 1
35 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 2.48m 1
36 592 De Belder Sofie AVKA 2.45m 2
37 9507 KAAGMAN ROSANNE NED 2.44m 0
38 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 2.42m 1
39 418 Van Laere Annelore ZWAT 2.40m 2
40 9504 PEETOOM NOVA NA 2.05m 0
41 1776 De Bruyn Jeleen KAPE 2.03m 3
42 9503 VAN DEN BERGH ELLEN NA 1.81m 0
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=17:05
Reeks:1
1 890 Bervoets Stien LIER 8.08m 1
2 1719 Berben Jana KAPE 7.02m 1
3 1334 Schroder Silke KAPE 6.92m 1
4 9501 VAN LINDE DANI NA 6.85m 0
5 9506 KAAGMAN CAECILIA NED 6.76m 0
6 419 Van Laere  Lieselotte ZWAT 6.58m 1
7 1253 Vanthillo Cordulle ESAK 6.56m 1
8 1206 Nijssen Tessa* ESAK 6.55m 2
9 1193 Luyten Julie LIER 6.44m 1
10 644 Dua Jenthe KAPE 6.42m 1
11 894 Pelckmans Aline LIER 6.24m 2
12 417 Van Der Vreken Lotte ZWAT 6.21m 1
13 642 Pinxteren  Tine SGOL 6.11m 1
14 174 De Bie Catherine ACBR 6.04m 2
15 415 Duym Farah ZWAT 5.90m 1
16 589 Bruwiere Sarah AVKA 5.90m 2
17 1797 Van De Cloodt Evelyn ACBR 5.55m 1
18 992 Valkeneers Emily KAPE 5.54m 2
19 591 Callaert Jana AVKA 5.50m 1
20 1035 Peeters Kaat ESAK 5.47m 1
21 893 De Peuter Freya LIER 5.34m 1
22 736 Van Langenhove Tine ACBR 5.17m 1
23 630 De Coninck  Rune SGOL 5.15m 1
24 1072 Marien Lucca LIER 5.14m 3
25 173 Van Loock Rayna ACBR 5.13m 3
26 1624 Peeters Kirsten LIER 5.08m 1
27 308 Van Den Bossche Evy AVKA 5.01m 2
28 473 Vermeulen Heleen KAPE 4.99m 1
29 418 Van Laere Annelore ZWAT 4.86m 2
30 596 Blockx June OLSE 4.82m 3
31 1145 Maes Katrijn LIER 4.48m 2
32 196 Corluy Gwen AVKA 4.36m 2
33 9507 KAAGMAN ROSANNE NED 4.34m 0
34 1998 ROSSEELS ANKE KAPE 4.07m 0
35 427 Van Dyck Marie AVKA 3.79m 1
36 895 Tibax Lotte LIER 3.70m 3
37 989 Sabau Evy AVKA 3.62m 2
38 1776 De Bruyn Jeleen KAPE 3.31m 3
39 1474 Peeters Lisa AVKA 3.10m 2
40 592 De Belder Sofie AVKA 3.02m 2
41 9504 PEETOOM NOVA NA 2.60m 0
42 9503 VAN DEN BERGH ELLEN NA 2.48m 0
4 x 60 meter              Ben Dames  Uur=15:12
Reeks:1
1 ZWAT                   38.40
618 Vanden Bosch Amber
415 Duym Farah
417 Van Der Vreken Lotte
419 Van Laere  Lieselotte
2 KAPE                   40.02
473 Vermeulen Heleen
1719 Berben Jana
1334 Schroder Silke
644 Dua Jenthe
3 ACBR                   44.66
173 Van Loock Rayna
1797 Van De Cloodt Evelyn
736 Van Langenhove Tine
174 De Bie Catherine
4 AVKA                   46.86
1474 Peeters Lisa
427 Van Dyck Marie
592 De Belder Sofie
308 Van Den Bossche Evy
4 x 60 meter              Ben Dames  Uur=15:12
Reeks:2
1 LIER                   41.21
893 De Peuter Freya
1624 Peeters Kirsten
890 Bervoets Stien
1145 Maes Katrijn
2 LIER                   42.73
894 Pelckmans Aline
1072 Marien Lucca
895 Tibax Lotte
1193 Luyten Julie
3 AVKA                   42.99
589 Bruwiere Sarah
591 Callaert Jana
196 Corluy Gwen
989 Sabau Evy
4 KAPE                   46.56
9501 VAN LINDE DANI NA
992 Valkeneers Emily
1776 De Bruyn Jeleen
419 Van Laere  Lieselotte ZWAT
5 NA                     50.88
1035 Peeters Kaat ESAK
1253 Vanthillo Cordulle ESAK
9503 VAN DEN BERGH ELLEN
9504 PEETOOM NOVA
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:25
Reeks:1
1 4444 Verhulst  Bent SGOL 13.14 99
2 5270 Joris Ignace LIER 13.43 99
3 3901 Van Stokkum Arno ACBR 13.60 99
4 4052 De Hertogh Stanne AVKA 13.70 0
5 4693 Heylen Robbert LIER 13.72 0
6 5664 ALBERTINI RENO LIER 14.31 0
7 5420 Bauwens  Jonathan SGOL 20.7 99
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:25
Reeks:2
1 4053 Janssens  Robbe AVKA 13.22 0
2 4697 Wuyts Alec LIER 13.73 99
3 5157 Vander Avert Jonas ACBR 13.83 0
4 4691 Desart Wout LIER 14.61 99
5 3914 Corluy Sam AVKA 15.37 99
6 3910 Vermeulen Ben AVKA 15.43 0
7 5002 Knapen Ian ACBR 15.84 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:25
Reeks:3
1 4033 Peeters Dries ACBR 11.50 99
2 4069 Mampuys Cedric AVKA 11.85 99
3 5078 De Blende Wolf AVKA 12.88 99
4 4054 Niclaes Jonas AVKA 13.06 99
5 3897 Bal Jaan ACBR 13.21 0
6 3989 Maris Jordy AVKA 13.23 0
7 4533 Van Langenhove Dries ACBR 13.46 99
8 4986 Truyens Aaron LIER 13.58 99
hoogspringen              Pup Heren  Uur=17:27
Reeks:1
1 4033 Peeters Dries ACBR 1.35m 99
2 4069 Mampuys Cedric AVKA 1.30m 99
3 4986 Truyens Aaron LIER 1.20m 99
4 5078 De Blende Wolf AVKA 1.20m 99
5 4053 Janssens  Robbe AVKA 1.20m 0
6 3897 Bal Jaan ACBR 1.15m 0
7 4691 Desart Wout LIER 1.15m 99
8 4054 Niclaes Jonas AVKA 1.10m 99
8 4533 Van Langenhove Dries ACBR 1.10m 99
8 4266 Vermeulen Lander KAPE 1.10m 99
8 5270 Joris Ignace LIER 1.10m 99
12 4444 Verhulst  Bent SGOL 1.10m 99
13 4052 De Hertogh Stanne AVKA 1.05m 0
13 5157 Vander Avert Jonas ACBR 1.05m 0
13 3914 Corluy Sam AVKA 1.05m 99
16 4697 Wuyts Alec LIER 1.05m 99
17 5002 Knapen Ian ACBR 1.00m 0
17 3989 Maris Jordy AVKA 1.00m 0
19 5420 Bauwens  Jonathan SGOL 1.00m 99
20 4693 Heylen Robbert LIER 1.00m 0
21 3901 Van Stokkum Arno ACBR 0.90m 99
21 3910 Vermeulen Ben AVKA 0.90m 0
21 5664 ALBERTINI RENO LIER 0.90m 0
24 4694 Tibax Joppe LIER 0.90m 0
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=18:27
Reeks:1
1 4986 Truyens Aaron LIER 39.47m 99
2 4033 Peeters Dries ACBR 38.31m 99
3 4054 Niclaes Jonas AVKA 37.67m 99
4 5078 De Blende Wolf AVKA 32.37m 99
5 4691 Desart Wout LIER 32.11m 99
6 4266 Vermeulen Lander KAPE 31.82m 99
7 3897 Bal Jaan ACBR 31.17m 0
8 4444 Verhulst  Bent SGOL 30.57m 99
9 5002 Knapen Ian ACBR 29.84m 0
10 4213 Tuyls Keanu ZWAT 29.37m 99
11 5270 Joris Ignace LIER 29.09m 99
12 4533 Van Langenhove Dries ACBR 27.72m 99
13 4069 Mampuys Cedric AVKA 26.29m 99
14 4697 Wuyts Alec LIER 25.84m 99
15 3901 Van Stokkum Arno ACBR 25.45m 99
16 5157 Vander Avert Jonas ACBR 25.42m 0
17 4053 Janssens  Robbe AVKA 25.29m 0
18 3910 Vermeulen Ben AVKA 25.13m 0
19 5664 ALBERTINI RENO LIER 24.05m 0
20 3914 Corluy Sam AVKA 23.66m 99
21 3989 Maris Jordy AVKA 22.48m 0
22 4693 Heylen Robbert LIER 20.02m 0
23 4694 Tibax Joppe LIER 19.44m 0
24 5420 Bauwens  Jonathan SGOL 10.21m 99
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=15:34
Reeks:1
1 5078 De Blende Wolf AVKA 20.25m 99
2 4033 Peeters Dries ACBR 19.60m 99
3 5157 Vander Avert Jonas ACBR 18.90m 0
4 4069 Mampuys Cedric AVKA 18.54m 99
5 5002 Knapen Ian ACBR 18.48m 0
6 4697 Wuyts Alec LIER 18.39m 99
7 4986 Truyens Aaron LIER 18.02m 99
8 4266 Vermeulen Lander KAPE 16.35m 99
9 4054 Niclaes Jonas AVKA 15.83m 99
10 4691 Desart Wout LIER 15.57m 99
11 4052 De Hertogh Stanne AVKA 15.34m 0
12 5270 Joris Ignace LIER 14.74m 99
13 4444 Verhulst  Bent SGOL 14.67m 99
14 4053 Janssens  Robbe AVKA 14.08m 0
15 4533 Van Langenhove Dries ACBR 13.97m 99
16 3897 Bal Jaan ACBR 13.84m 0
17 3901 Van Stokkum Arno ACBR 13.05m 99
18 4693 Heylen Robbert LIER 11.53m 0
19 3910 Vermeulen Ben AVKA 11.38m 0
20 3989 Maris Jordy AVKA 11.18m 0
21 5664 ALBERTINI RENO LIER 10.78m 0
22 4694 Tibax Joppe LIER 10.08m 0
23 3914 Corluy Sam AVKA 9.12m 99
24 5420 Bauwens  Jonathan SGOL 4.35m 99
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=13:58
Reeks:1
1 AVKA                   36.13
3989 Maris Jordy
4052 De Hertogh Stanne
4053 Janssens  Robbe
5078 De Blende Wolf
2 ACBR                   36.52
4533 Van Langenhove Dries
3901 Van Stokkum Arno
3897 Bal Jaan
4033 Peeters Dries
3 AVKA                   38.63
4054 Niclaes Jonas
3914 Corluy Sam
3910 Vermeulen Ben
4069 Mampuys Cedric
4 LIER                   39.06
5270 Joris Ignace
4691 Desart Wout
4694 Tibax Joppe
4986 Truyens Aaron
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:06
Reeks:1
1 4480 Geussens Lore ESAK 13.69 0
2 3518 Samoy Ameline ACBR 14.17 0
3 4582 Maes Charlotte LIER 15.54 0
4 3668 Meersman Dorien ACBR 22.50 0
3875 Van Thillo Kathleen KAPE DIS 0
4545 Mampaey Jennifer AVKA DIS 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:06
Reeks:2
1 4460 Van Loenhout Lora ESAK 13.32 0
2 4072 Van De Velde Ilka SGOL 14.78 99
3 4629 Peeters Laura AVKA 14.86 99
4 5213 Erkelens Dorien AVKA 15.38 0
5 4633 Theuns Nelle AVKA 16.07 99
3687 Ruts Leen AVKA NG 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:06
Reeks:3
1 4453 Fieuws Saar LIER 13.71 99
2 4003 De Belder Inne AVKA 14.24 99
3 4335 Nouwen  Charlotte LIER 14.74 0
4 4152 Peymen Anouk AVKA 14.84 99
5 4004 Vandenbogaerde Jessy AVKA 15.03 99
6 4045 Baetens Rani SGOL 15.64 99
7 4056 Lauwers Charlotte SGOL 16.29 99
8 3689 Van Den Bossche Elke AVKA 22.61 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=16:06
Reeks:4
1 4759 Driesen Hanneke ESAK 12.61 99
2 4641 Nijssen Kim* ESAK 12.72 99
3 3524 Van Stokkum Eline ACBR 13.27 99
4 3667 Van de Vijver Caro ACBR 14.12 99
5 4160 Van Hooydonk Evi ACBR 14.26 0
6 4459 Peeters Sille ESAK 14.48 99
4002 Bruwiere Margo AVKA NG 0
4680 Vermonden Julie ESAK NG 99
hoogspringen              Pup Dames  Uur=16:18
Reeks:1
1 4335 Nouwen  Charlotte LIER 1.20m 0
2 4759 Driesen Hanneke ESAK 1.20m 99
3 4641 Nijssen Kim* ESAK 1.20m 99
3 3667 Van de Vijver Caro ACBR 1.20m 99
5 4680 Vermonden Julie ESAK 1.15m 99
5 3542 Van Doninck Ymen ACBR 1.15m 99
7 4453 Fieuws Saar LIER 1.10m 99
7 4459 Peeters Sille ESAK 1.10m 99
9 4460 Van Loenhout Lora ESAK 1.10m 0
9 3518 Samoy Ameline ACBR 1.10m 0
11 4072 Van De Velde Ilka SGOL 1.10m 99
12 4056 Lauwers Charlotte SGOL 1.05m 99
12 3524 Van Stokkum Eline ACBR 1.05m 99
12 4045 Baetens Rani SGOL 1.05m 99
15 4152 Peymen Anouk AVKA 1.05m 99
16 4480 Geussens Lore ESAK 1.00m 0
16 4582 Maes Charlotte LIER 1.00m 0
16 4160 Van Hooydonk Evi ACBR 1.00m 0
16 4004 Vandenbogaerde Jessy AVKA 1.00m 99
16 4050 De Ceulaer Julie SGOL 1.00m 99
16 4629 Peeters Laura AVKA 1.00m 99
22 4336 Pelckmans Belene LIER 0.95m 0
22 4002 Bruwiere Margo AVKA 0.95m 0
22 3687 Ruts Leen AVKA 0.95m 0
25 5210 Bos Yannick AVKA 0.95m 99
26 4003 De Belder Inne AVKA 0.95m 99
27 4332 Eyckmans Helene LIER 0.90m 0
27 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 0.90m 0
29 3689 Van Den Bossche Elke AVKA 0.90m 0
29 3668 Meersman Dorien ACBR 0.90m 0
31 5213 Erkelens Dorien AVKA 0.85m 0
31 4633 Theuns Nelle AVKA 0.85m 99
33 4545 Mampaey Jennifer AVKA 0.85m 0
hockeywerpen              Pup Dames  Uur=17:47
Reeks:1
1 4453 Fieuws Saar LIER 31.53m 99
2 3667 Van de Vijver Caro ACBR 30.61m 99
3 4641 Nijssen Kim* ESAK 27.67m 99
4 3524 Van Stokkum Eline ACBR 26.34m 99
5 4335 Nouwen  Charlotte LIER 25.76m 0
6 3542 Van Doninck Ymen ACBR 21.64m 99
7 3518 Samoy Ameline ACBR 21.42m 0
8 5210 Bos Yannick AVKA 21.31m 99
9 3689 Van Den Bossche Elke AVKA 20.92m 0
10 4004 Vandenbogaerde Jessy AVKA 19.44m 99
11 4460 Van Loenhout Lora ESAK 18.75m 0
12 3668 Meersman Dorien ACBR 17.67m 0
13 5213 Erkelens Dorien AVKA 17.26m 0
14 4582 Maes Charlotte LIER 16.97m 0
15 4633 Theuns Nelle AVKA 16.81m 99
16 4152 Peymen Anouk AVKA 16.67m 99
17 4056 Lauwers Charlotte SGOL 16.63m 99
18 3875 Van Thillo Kathleen KAPE 16.49m 0
19 4050 De Ceulaer Julie SGOL 16.28m 99
20 4629 Peeters Laura AVKA 15.97m 99
21 4045 Baetens Rani SGOL 15.68m 99
22 4759 Driesen Hanneke ESAK 15.63m 99
23 4002 Bruwiere Margo AVKA 14.89m 0
24 4459 Peeters Sille ESAK 13.39m 99
25 4003 De Belder Inne AVKA 13.15m 99
26 4072 Van De Velde Ilka SGOL 10.59m 99
27 4545 Mampaey Jennifer AVKA 9.28m 0
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=13:49
Reeks:1
1 ESAK                   36.38
4759 Driesen Hanneke
4459 Peeters Sille
4460 Van Loenhout Lora
4680 Vermonden Julie
2 AVKA                   38.81
4002 Bruwiere Margo
4152 Peymen Anouk
4003 De Belder Inne
4629 Peeters Laura
3 LIER                   40.11
4582 Maes Charlotte
4332 Eyckmans Helene
4336 Pelckmans Belene
4335 Nouwen  Charlotte
4 ACBR                   40.22
3524 Van Stokkum Eline
3667 Van de Vijver Caro
3668 Meersman Dorien
3518 Samoy Ameline
5 SGOL                   40.90
4045 Baetens Rani
4056 Lauwers Charlotte
4050 De Ceulaer Julie
4072 Van De Velde Ilka
6 AVKA                   43.47
5210 Bos Yannick
4545 Mampaey Jennifer
3689 Van Den Bossche Elke
4633 Theuns Nelle
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=15:03
Reeks:1
1 7070 Vanagtmael Jelle ACBR 15.74 98
2 7394 Vermeulen Jochem KAPE 16.66 98
3 8577 WELTER TOM AVKA 17.43 0
8205 Verbiest Wout* ESAK NA 97
7579 Van de Velde  Nick SGOL NG 98
7552 Dure Ruben SGOL NG 98
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=15:03
Reeks:2
1 7482 Van Den Eynden Jordi KAPE 13.92 98
2 7083 Verbert Tom AVKA 17.26 97
3 7799 Denaux Jesse LIER 17.31 98
4 7865 Eykens Remy KAPE 18.45 97
5 7980 STELTER MO KAPE 20.09 97
6 7995 Richter Jordi KAPE 20.23 98
7808 Wuyts Matthias LIER NG 98
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=15:03
Reeks:3
1 7321 Neegers Jonas AVKA 17.62 97
2 7556 Huberdault Axel SGOL 17.85 98
3 7078 Vermeulen Niels AVKA 18.24 98
4 7080 Hiele Wannes AVKA 18.73 97
5 7395 Van Thillo Glenn KAPE 18.73 98
6 8348 Avonts Kristof SGOL 18.81 98
7 7081 Hiele Tobias AVKA 20.28 97
8 7320 Neegers Wout AVKA 21.89 97
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=15:03
Reeks:4
1 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 13.78 97
2 7924 Castrel Yentel LYRA 14.39 97
3 7554 Vlaminckx Sander LYRA 14.45 97
4 7253 Folens Joren KAPE 15.04 98
5 7801 Heylen Maarten LIER 15.74 98
6 7890 Maes Stijn LIER 16.58 98
7 7205 Janssens Benjamin AVKA 16.69 98
8 7575 Van Bragt Robrecht SGOL 16.75 98
150 meter                 Min Heren  Uur=18:11
Reeks:1
1 8205 Verbiest Wout* ESAK 21.89 97
2 7070 Vanagtmael Jelle ACBR 22.68 98
3 7865 Eykens Remy KAPE 24.75 97
4 9509 PITTOORS JONAS NA 25.52 0
5 8437 Cambier Maxim LIER 26.90 97
150 meter                 Min Heren  Uur=18:11
Reeks:2
1 7579 Van de Velde  Nick SGOL 22.74 98
2 7083 Verbert Tom AVKA 23.81 97
3 8577 WELTER TOM AVKA 23.90 0
4 7395 Van Thillo Glenn KAPE 25.28 98
5 7552 Dure Ruben SGOL 25.92 98
6 7980 STELTER MO KAPE 25.94 97
150 meter                 Min Heren  Uur=18:11
Reeks:3
1 7078 Vermeulen Niels AVKA 24.47 98
2 8348 Avonts Kristof SGOL 24.68 98
3 7995 Richter Jordi KAPE 24.88 98
4 7992 Van Leuven Bram LIER 28.18 98
7535 Utens Nils AVKA NG 98
150 meter                 Min Heren  Uur=18:11
Reeks:4
1 7205 Janssens Benjamin AVKA 23.09 98
2 7081 Hiele Tobias AVKA 23.71 97
3 7321 Neegers Jonas AVKA 24.08 97
4 7556 Huberdault Axel SGOL 24.10 98
5 7808 Wuyts Matthias LIER 24.93 98
6 7320 Neegers Wout AVKA 24.96 97
150 meter                 Min Heren  Uur=18:11
Reeks:5
1 7939 Michielsen Lars ESAK 22.23 97
2 7575 Van Bragt Robrecht SGOL 22.27 98
3 7890 Maes Stijn LIER 22.36 98
4 7080 Hiele Wannes AVKA 22.44 97
5 7799 Denaux Jesse LIER 22.51 98
6 7358 Swinnen Ilias LYRA 23.41 98
150 meter                 Min Heren  Uur=18:11
Reeks:6
1 7924 Castrel Yentel LYRA 20.32 97
2 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 21.15 97
3 7482 Van Den Eynden Jordi KAPE 21.68 98
4 7394 Vermeulen Jochem KAPE 21.77 98
5 7801 Heylen Maarten LIER 21.86 98
6 7253 Folens Joren KAPE 22.84 98
verspringen               Min Heren  Uur=18:11
Reeks:1
1 7924 Castrel Yentel LYRA 4.50m 97
2 7890 Maes Stijn LIER 4.28m 98
3 7575 Van Bragt Robrecht SGOL 4.27m 98
4 7482 Van Den Eynden Jordi KAPE 4.22m 98
5 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 4.22m 97
6 7554 Vlaminckx Sander LYRA 4.14m 97
7 7801 Heylen Maarten LIER 4.14m 98
8 7083 Verbert Tom AVKA 4.10m 97
9 7799 Denaux Jesse LIER 4.07m 98
10 7253 Folens Joren KAPE 4.07m 98
11 7070 Vanagtmael Jelle ACBR 4.04m 98
12 8577 WELTER TOM AVKA 4.04m 0
13 7205 Janssens Benjamin AVKA 3.94m 98
14 7394 Vermeulen Jochem KAPE 3.92m 98
15 7080 Hiele Wannes AVKA 3.84m 97
16 8205 Verbiest Wout* ESAK 3.78m 97
17 7321 Neegers Jonas AVKA 3.76m 97
18 7579 Van de Velde  Nick SGOL 3.70m 98
19 7865 Eykens Remy KAPE 3.57m 97
20 7995 Richter Jordi KAPE 3.56m 98
21 7556 Huberdault Axel SGOL 3.54m 98
22 7078 Vermeulen Niels AVKA 3.44m 98
23 7535 Utens Nils AVKA 3.39m 98
24 7808 Wuyts Matthias LIER 3.32m 98
25 7081 Hiele Tobias AVKA 3.32m 97
26 7320 Neegers Wout AVKA 3.26m 97
27 7980 STELTER MO KAPE 3.20m 97
28 8348 Avonts Kristof SGOL 3.12m 98
29 7552 Dure Ruben SGOL 3.01m 98
30 8437 Cambier Maxim LIER 2.92m 97
31 7992 Van Leuven Bram LIER 2.74m 98
7573 Roeyen Pieter SGOL NG 97
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=16:52
Reeks:1
1 7554 Vlaminckx Sander LYRA 27.46m 97
2 7191 Van De Vijver Lorenzo ACBR 27.05m 97
3 7924 Castrel Yentel LYRA 26.52m 97
4 7573 Roeyen Pieter SGOL 25.88m 97
5 7358 Swinnen Ilias LYRA 25.01m 98
6 7482 Van Den Eynden Jordi KAPE 24.72m 98
7 7395 Van Thillo Glenn KAPE 23.67m 98
8 7535 Utens Nils AVKA 23.01m 98
9 7321 Neegers Jonas AVKA 22.84m 97
10 7801 Heylen Maarten LIER 22.02m 98
11 7980 STELTER MO KAPE 21.74m 97
12 7070 Vanagtmael Jelle ACBR 20.74m 98
13 8577 WELTER TOM AVKA 20.43m 0
14 7394 Vermeulen Jochem KAPE 20.33m 98
15 7575 Van Bragt Robrecht SGOL 19.83m 98
16 7890 Maes Stijn LIER 19.83m 98
17 7865 Eykens Remy KAPE 18.50m 97
18 7083 Verbert Tom AVKA 18.11m 97
19 7799 Denaux Jesse LIER 18.05m 98
20 8205 Verbiest Wout* ESAK 17.39m 97
21 7205 Janssens Benjamin AVKA 17.27m 98
22 7808 Wuyts Matthias LIER 17.10m 98
23 8437 Cambier Maxim LIER 17.07m 97
24 7320 Neegers Wout AVKA 16.86m 97
25 7080 Hiele Wannes AVKA 15.77m 97
26 7579 Van de Velde  Nick SGOL 15.76m 98
27 7253 Folens Joren KAPE 15.24m 98
28 7556 Huberdault Axel SGOL 14.64m 98
29 7552 Dure Ruben SGOL 14.54m 98
30 7992 Van Leuven Bram LIER 14.15m 98
31 7995 Richter Jordi KAPE 13.04m 98
32 7081 Hiele Tobias AVKA 12.68m 97
33 7078 Vermeulen Niels AVKA 11.80m 98
34 8348 Avonts Kristof SGOL 8.98m 98
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=14:14
Reeks:1
1 SGOL                   46.23
7573 Roeyen Pieter
7579 Van de Velde  Nick
7556 Huberdault Axel
7575 Van Bragt Robrecht
2 AVKA                   46.94
7205 Janssens Benjamin
8577 WELTER TOM
7321 Neegers Jonas
7080 Hiele Wannes
3 KAPE                   47.36
7253 Folens Joren
7995 Richter Jordi
7394 Vermeulen Jochem
7482 Van Den Eynden Jordi
4 LIER                   47.67
7890 Maes Stijn
7801 Heylen Maarten
7799 Denaux Jesse
7992 Van Leuven Bram
5 AVKA                   49.75
7083 Verbert Tom
7320 Neegers Wout
7081 Hiele Tobias
7078 Vermeulen Niels
6 SGOL                   53.08
8348 Avonts Kristof
5420 Bauwens  Jonathan
7552 Dure Ruben
4444 Verhulst  Bent
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=15:03
Reeks:1
1 7521 Van Loon Jolien ACBR 13.67 97
2 8115 ARRAS ANKI LIER 13.71 0
3 7108 Lauwers Jolien SGOL 15.19 97
4 7418 Sabau Ellen AVKA 15.61 98
5 7756 Broos Sarah ESAK 16.30 98
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=15:03
Reeks:2
1 6787 Peeters Katelijne ACBR 13.56 97
2 6913 Van De Vreken Joke AVKA 13.99 98
3 6675 Bal Loran ACBR 14.18 98
4 7113 Denis Jolien KAPE 14.43 97
5 6914 Lemmens Dorien AVKA 14.88 97
6 7188 Peymen Laura AVKA 15.23 97
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=15:03
Reeks:3
1 7087 Utens Nina AVKA 11.97 98
2 7468 Hanssens Marie ESAK 12.12 98
3 6678 Hellinckx Lotte ACBR 12.14 97
4 6806 Melis Mathilde AVKA 12.94 98
5 7616 Nijssen Fiona* ESAK 13.63 97
6 7110 Pinxteren Lynn SGOL 13.70 97
7 6676 De Rooy Eva ACBR 14.47 98
6689 Van Doninck Eline ACBR NG 97
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=15:03
Reeks:4
1 7339 Couckuyt Paulien AVKA 9.96 97
2 6933 Swinnen Moran LYRA 10.04 97
3 6801 Horemans Annelies ACBR 10.21 97
4 6887 Blockx Dante OLSE 10.86 98
5 7020 Van Laer Emma KAPE 11.23 98
6 6805 Laurent Daphne AVKA 11.24 97
7 7280 Mouqni Laila AVKA 11.65 98
8 6915 Mortiers Lio AVKA 11.67 98
verspringen               Min Dames  Uur=17:29
Reeks:1
1 7339 Couckuyt Paulien AVKA 4.75m 97
2 6887 Blockx Dante OLSE 4.67m 98
3 6801 Horemans Annelies ACBR 4.43m 97
4 6689 Van Doninck Eline ACBR 4.23m 97
5 7020 Van Laer Emma KAPE 4.19m 98
6 6915 Mortiers Lio AVKA 4.15m 98
7 6805 Laurent Daphne AVKA 4.12m 97
8 6806 Melis Mathilde AVKA 4.07m 98
9 7087 Utens Nina AVKA 3.96m 98
10 7468 Hanssens Marie ESAK 3.90m 98
11 7110 Pinxteren Lynn SGOL 3.89m 97
12 7616 Nijssen Fiona* ESAK 3.80m 97
13 6678 Hellinckx Lotte ACBR 3.68m 97
14 6914 Lemmens Dorien AVKA 3.60m 97
15 7533 Jacobs Eline AVKA 3.58m 97
16 7521 Van Loon Jolien ACBR 3.56m 97
17 6676 De Rooy Eva ACBR 3.50m 98
18 6675 Bal Loran ACBR 3.44m 98
19 6913 Van De Vreken Joke AVKA 3.33m 98
20 6787 Peeters Katelijne ACBR 3.28m 97
21 8115 ARRAS ANKI LIER 3.28m 0
22 7280 Mouqni Laila AVKA 3.27m 98
23 7108 Lauwers Jolien SGOL 3.16m 97
24 6968 Stevens Utti KAPE 3.11m 98
25 7113 Denis Jolien KAPE 3.09m 97
26 7418 Sabau Ellen AVKA 2.97m 98
27 7482 Coenraerds Tiba ESAK 2.93m 98
28 7756 Broos Sarah ESAK 2.86m 98
29 8003 Van Den Eynden Tina KAPE 2.84m 97
30 7188 Peymen Laura AVKA 2.78m 97
8063 Van Camp Clara SGOL NG 97
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=18:16
Reeks:1
1 7521 Van Loon Jolien ACBR 11.75m 97
2 7339 Couckuyt Paulien AVKA 9.75m 97
3 7110 Pinxteren Lynn SGOL 9.16m 97
4 6805 Laurent Daphne AVKA 9.01m 97
5 6801 Horemans Annelies ACBR 8.70m 97
6 6887 Blockx Dante OLSE 8.50m 98
7 7020 Van Laer Emma KAPE 8.20m 98
8 7616 Nijssen Fiona* ESAK 8.05m 97
9 6689 Van Doninck Eline ACBR 7.87m 97
10 6806 Melis Mathilde AVKA 7.78m 98
11 6787 Peeters Katelijne ACBR 7.45m 97
12 7468 Hanssens Marie ESAK 7.29m 98
13 6914 Lemmens Dorien AVKA 7.24m 97
14 7087 Utens Nina AVKA 7.22m 98
15 6676 De Rooy Eva ACBR 7.05m 98
16 6675 Bal Loran ACBR 6.99m 98
17 7756 Broos Sarah ESAK 6.71m 98
18 7108 Lauwers Jolien SGOL 6.69m 97
19 6968 Stevens Utti KAPE 6.66m 98
20 7482 Coenraerds Tiba ESAK 6.64m 98
21 6913 Van De Vreken Joke AVKA 6.62m 98
22 8063 Van Camp Clara SGOL 6.61m 97
23 7533 Jacobs Eline AVKA 6.50m 97
24 7280 Mouqni Laila AVKA 6.38m 98
25 8003 Van Den Eynden Tina KAPE 6.37m 97
26 6678 Hellinckx Lotte ACBR 6.33m 97
27 6915 Mortiers Lio AVKA 6.29m 98
28 7188 Peymen Laura AVKA 6.08m 97
29 7113 Denis Jolien KAPE 5.87m 97
30 7418 Sabau Ellen AVKA 4.60m 98
4 x 80 meter              Min Dames  Uur=14:20
Reeks:1
1 AVKA                   48.82
6914 Lemmens Dorien
7533 Jacobs Eline
7280 Mouqni Laila
7188 Peymen Laura
2 AVKA                   49.49
7087 Utens Nina
6678 Hellinckx Lotte ACBR
7418 Sabau Ellen
6913 Van De Vreken Joke
AVKA                      DIS
7339 Couckuyt Paulien
6805 Laurent Daphne
6806 Melis Mathilde
6915 Mortiers Lio
4 x 80 meter              Min Dames  Uur=14:20
Reeks:2
1 KAPE                   48.62
7020 Van Laer Emma
7113 Denis Jolien
6968 Stevens Utti
8003 Van Den Eynden Tina
2 ACBR                   48.83
7521 Van Loon Jolien
6787 Peeters Katelijne
6675 Bal Loran
6676 De Rooy Eva
3 SGOL                   50.84
7110 Pinxteren Lynn
7108 Lauwers Jolien
4045 Baetens Rani
8063 Van Camp Clara
4 ESAK                   50.93
7616 Nijssen Fiona*
7468 Hanssens Marie
7482 Coenraerds Tiba
7756 Broos Sarah
150 meter                 Min Dames  Uur=17:07
Reeks:1
1 8115 ARRAS ANKI LIER 23.72 0
2 7113 Denis Jolien KAPE 23.77 97
3 8063 Van Camp Clara SGOL 24.82 97
4 7533 Jacobs Eline AVKA 24.84 97
5 7188 Peymen Laura AVKA 26.18 97
6 7756 Broos Sarah ESAK 28.35 98
150 meter                 Min Dames  Uur=17:07
Reeks:2
1 7616 Nijssen Fiona* ESAK 24.20 97
2 7280 Mouqni Laila AVKA 25.59 98
3 6913 Van De Vreken Joke AVKA 26.65 98
4 7482 Coenraerds Tiba ESAK 26.91 98
5 7418 Sabau Ellen AVKA 27.36 98
7108 Lauwers Jolien SGOL NG 97
150 meter                 Min Dames  Uur=17:07
Reeks:3
1 7087 Utens Nina AVKA 22.88 98
2 6806 Melis Mathilde AVKA 23.47 98
3 6914 Lemmens Dorien AVKA 23.50 97
4 6787 Peeters Katelijne ACBR 24.05 97
5 7110 Pinxteren Lynn SGOL 24.18 97
6 6675 Bal Loran ACBR 24.42 98
150 meter                 Min Dames  Uur=17:07
Reeks:4
1 7468 Hanssens Marie ESAK 21.11 98
2 6805 Laurent Daphne AVKA 22.03 97
3 6915 Mortiers Lio AVKA 22.83 98
4 6676 De Rooy Eva ACBR 23.20 98
5 6678 Hellinckx Lotte ACBR 23.33 97
6 6689 Van Doninck Eline ACBR 23.36 97
150 meter                 Min Dames  Uur=17:07
Reeks:5
1 7339 Couckuyt Paulien AVKA 19.95 97
2 6933 Swinnen Moran LYRA 20.35 97
3 6887 Blockx Dante OLSE 20.76 98
4 7020 Van Laer Emma KAPE 21.27 98
5 6801 Horemans Annelies ACBR 21.31 97
6 7466 Michielsen Floor ESAK 21.31 9

Klik HIER voor de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes A.A.S.-criterium - archief , KAPE-meetings - archief
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand