Op zaterdag 25 mei stond al de derde wedstrijd van het “A.A.S.-Criterium 2013″ in Aartselaar op het programma. De uitslag van deze meeting kan je HIER raadplegen, het foto-album kan je hieronder bekijken.
Meer foto’s van Stef Gielen …
[shashin type=”album” id=”120″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]
Onze benjamins-jongens – Daniel Anthonissen, Matteo Eykens, Alexander Anthonissen en Stephane Artois – verbeterden tijdens deze A.A.S.-meeting in Aartselaar het clubrecord 4 x 60 m. Met 38″40 doken ze onder het oude record uit 1991 (38″54) van het kwartet Niki Margetic, Raf Zuodar, Stoffel Hendrickx en Ward Raepsaet.
Op weg naar een nieuw clubrecord …
De tussenstand – na deze wedstrijd in Aartselaar – kan je HIER lezen.
Het programma van alle wedstrijden van dit “A.A.S.-criterium” kan je HIER bekijken. En wil je meer weten over het reglement van dit criterium, dan moet je HIER zijn. Al deze wedstrijden tellen ook mee voor de KAPE Doe-Mee-Trofee voor benjamins, pupillen en miniemen.