Uitslagen KAPE 90 Meerkampen – 11.09.2011 – Kapellen
July 6, 2022 at 5:20 pm

Uitslagen KAPE 90 Meerkampen – 11.09.2011 – Kapellen

Op zondag 11 september organiseerde KAPE in het Kapelse gemeentepark de “KAPE 90 Meerkampen”, in de voormiddag voor benjamins, pupillen en miniemen, in de namiddag voor atleten vanaf cadet. De uitslagen kan je hier bekijken.

De uitslag je kan HIER downloaden in .pdf-formaat.

UITSLAG

vierkamp                  Ben Heren  Uur=13:22
Reeks:1
1 1086 Milloen Sander AVZK 1511p 2
2 2237 Van Loenhout Bert ESAK 1405p 2
3 1592 Philips Brent KAPE 1306p 2
4 3259 Artois Sebastien KAPE 1167p 2
5 2379 Vander  Avert Jens ACBR 1156p 2
6 1088 Dua Jits KAPE 1097p 3
7 2235 Jacobs Lennert ESAK 937p 3
8 1588 Pintens Jens HAKI 842p 4
9 3131 Coessens Vidar KAPE 746p 3
10 1497 Hulstaert Gilles HAKI 641p 2
11 3258 Artois Stephane KAPE 636p 4
12 3275 Hulstaert Ferre HAKI 507p 4
13 2380 Vander Avert Nils ACBR 448p 3
14 2547 Stelter Bryan KAPE 424p 3
15 1095 De Bruyn Janne KAPE 269p 2
60 meter                  Ben Heren  Uur=10:53
Reeks:1
1 1086 Milloen Sander AVZK 9.70 2 491 P
2 2237 Van Loenhout Bert ESAK 10.26 2 369 P
3 2235 Jacobs Lennert ESAK 10.33 3 355 P
4 1592 Philips Brent KAPE 10.33 2 355 P
5 3259 Artois Sebastien KAPE 10.36 2 349 P
6 1588 Pintens Jens HAKI 10.54 4 314 P
7 1088 Dua Jits KAPE 10.65 3 293 P
60 meter                  Ben Heren  Uur=10:53
Reeks:2
1 2379 Vander  Avert Jens ACBR 10.60 2 302 P
2 3131 Coessens Vidar KAPE 10.75 3 275 P
3 3258 Artois Stephane KAPE 11.07 4 220 P
4 1497 Hulstaert Gilles HAKI 11.35 2 177 P
5 2547 Stelter Bryan KAPE 11.92 3 102 P
6 3275 Hulstaert Ferre HAKI 12.01 4 92 P
7 2380 Vander Avert Nils ACBR 12.13 3 80 P
8 1095 De Bruyn Janne KAPE 12.20 2 73 P
600 meter                 Ben Heren  Uur=13:21
Reeks:1
1 2237 Van Loenhout Bert ESAK 2’01.5 2 543 P
2 1088 Dua Jits KAPE 2’08.5 3 444 P
3 1592 Philips Brent KAPE 2’08.9 2 439 P
4 1086 Milloen Sander AVZK 2’09.3 2 433 P
5 2379 Vander  Avert Jens ACBR 2’09.7 2 428 P
6 3259 Artois Sebastien KAPE 2’14.45 2 367 P
7 2235 Jacobs Lennert ESAK 2’25.38 3 244 P
8 1497 Hulstaert Gilles HAKI 2’27.46 2 224 P
9 1588 Pintens Jens HAKI 2’28.76 4 211 P
10 3131 Coessens Vidar KAPE 2’30.66 3 193 P
11 3275 Hulstaert Ferre HAKI 2’33.47 4 169 P
12 3258 Artois Stephane KAPE 2’33.87 4 165 P
13 2380 Vander Avert Nils ACBR 2’34.00 3 164 P
14 2547 Stelter Bryan KAPE 2’37.76 3 134 P
1095 De Bruyn Janne KAPE NG 2
verspringen               Ben Heren  Uur=10:45
Reeks:1
1 1086 Milloen Sander AVZK 3.66m 2 276 P
2 2237 Van Loenhout Bert ESAK 3.45m 2 230 P
3 1592 Philips Brent KAPE 3.40m 2 220 P
4 2379 Vander  Avert Jens ACBR 3.25m 2 189 P
5 2235 Jacobs Lennert ESAK 3.20m 3 179 P
6 1088 Dua Jits KAPE 3.10m 3 160 P
7 3131 Coessens Vidar KAPE 3.09m 3 158 P
8 1588 Pintens Jens HAKI 2.96m 4 134 P
9 3259 Artois Sebastien KAPE 2.88m 2 120 P
10 1497 Hulstaert Gilles HAKI 2.75m 2 98 P
11 3258 Artois Stephane KAPE 2.69m 4 88 P
12 3275 Hulstaert Ferre HAKI 2.66m 4 83 P
13 2547 Stelter Bryan KAPE 2.57m 3 69 P
14 2380 Vander Avert Nils ACBR 2.42m 3 48 P
15 1095 De Bruyn Janne KAPE 2.36m 2 40 P
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=11:59
Reeks:1
1 3259 Artois Sebastien KAPE 33.97m 2 331 P
2 1086 Milloen Sander AVZK 32.41m 2 311 P
3 1592 Philips Brent KAPE 30.94m 2 292 P
4 2237 Van Loenhout Bert ESAK 28.68m 2 263 P
5 2379 Vander  Avert Jens ACBR 26.66m 2 237 P
6 1088 Dua Jits KAPE 23.77m 3 200 P
7 1588 Pintens Jens HAKI 22.48m 4 183 P
8 3258 Artois Stephane KAPE 20.88m 4 163 P
9 3275 Hulstaert Ferre HAKI 20.86m 4 163 P
10 2235 Jacobs Lennert ESAK 20.55m 3 159 P
11 1095 De Bruyn Janne KAPE 20.36m 2 156 P
12 2380 Vander Avert Nils ACBR 20.31m 3 156 P
13 1497 Hulstaert Gilles HAKI 19.22m 2 142 P
14 3131 Coessens Vidar KAPE 17.47m 3 120 P
15 2547 Stelter Bryan KAPE 17.38m 3 119 P
vierkamp                  Ben Dames  Uur=12:59
Reeks:1
1 1923 Nijssen Tessa* ESAK 1041p 2
2 840 Milloen Nele AVZK 1024p 2
3 2060 Valkeneers Emily KAPE 855p 2
4 1175 Naessens Jolien HAKI 335p 2
5 9820 Dua Hanne NA 267p 0
6 2328 Thiryn Merel KAPE 246p 4
7 834 De Bruyn Jeleen KAPE 73p 3
60 meter                  Ben Dames  Uur=10:33
Reeks:1
1 840 Milloen Nele AVZK 10.05 2 413 P
2 2060 Valkeneers Emily KAPE 10.40 2 341 P
3 1923 Nijssen Tessa* ESAK 10.41 2 339 P
4 1175 Naessens Jolien HAKI 11.38 2 173 P
5 9820 Dua Hanne NA 11.90 0 105 P
6 2328 Thiryn Merel KAPE 12.03 4 90 P
7 834 De Bruyn Jeleen KAPE 13.65 3
600 meter                 Ben Dames  Uur=12:59
Reeks:1
1 1923 Nijssen Tessa* ESAK 2’12.75 2 389 P
2 840 Milloen Nele AVZK 2’13.98 2 373 P
3 2060 Valkeneers Emily KAPE 2’28.81 2 211 P
4 9820 Dua Hanne NA 2’39.16 0 123 P
5 2328 Thiryn Merel KAPE 2’44.00 4 90 P
6 1175 Naessens Jolien HAKI 2’47.99 2 66 P
7 834 De Bruyn Jeleen KAPE 3’16.39 3
hoogspringen              Ben Dames  Uur=11:29
Reeks:1
1 1923 Nijssen Tessa* ESAK 1.02m 2 211 P
2 2060 Valkeneers Emily KAPE 1.02m 2 211 P
3 840 Milloen Nele AVZK 0.96m 2 163 P
4 1175 Naessens Jolien HAKI 0.80m 2 55 P
5 2328 Thiryn Merel KAPE 0.80m 4 55 P
6 9820 Dua Hanne NA 0.75m 0 28 P
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=12:16
Reeks:1
1 1923 Nijssen Tessa* ESAK 16.06m 2 102 P
2 2060 Valkeneers Emily KAPE 15.28m 2 92 P
3 840 Milloen Nele AVZK 13.86m 2 75 P
4 834 De Bruyn Jeleen KAPE 13.68m 3 73 P
5 1175 Naessens Jolien HAKI 11.10m 2 41 P
6 9820 Dua Hanne NA 8.58m 0
7 2328 Thiryn Merel KAPE 8.50m 4
vierkamp                  Pup Heren  Uur=12:52
Reeks:1
1 6664 Bal Jaan ACBR 1941p 0
2 4846 Van Herck Brent ARAC 1855p 0
3 6072 Vander Avert Jonas ACBR 1470p 0
4 5340 Van Regenmortel Nico HAKI 1229p 0
5 4838 Van Zele Bart KAPE 645p 1
60 meter                  Pup Heren  Uur=10:13
Reeks:1
1 6664 Bal Jaan ACBR 9.25 0 600 P
2 6072 Vander Avert Jonas ACBR 9.44 0 552 P
3 4846 Van Herck Brent ARAC 9.73 0 484 P
4 5340 Van Regenmortel Nico HAKI 9.77 0 474 P
1000 meter                Pup Heren  Uur=12:51
Reeks:1
1 4846 Van Herck Brent ARAC 3’22.86 0 691 P
2 6664 Bal Jaan ACBR 3’29.69 0 629 P
3 6072 Vander Avert Jonas ACBR 3’39.18 0 549 P
4 4838 Van Zele Bart KAPE 3’50.51 1 460 P
5 5340 Van Regenmortel Nico HAKI 4’07.65 0 339 P
verspringen               Pup Heren  Uur=11:19
Reeks:1
1 6664 Bal Jaan ACBR 4.10m 0 379 P
2 6072 Vander Avert Jonas ACBR 4.06m 0 369 P
3 4846 Van Herck Brent ARAC 3.87m 0 324 P
4 5340 Van Regenmortel Nico HAKI 3.74m 0 294 P
5 4838 Van Zele Bart KAPE 3.23m 1 185 P
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=11:19
Reeks:1
1 4846 Van Herck Brent ARAC 22.98m 0 356 P
2 6664 Bal Jaan ACBR 21.86m 0 333 P
3 5340 Van Regenmortel Nico HAKI 11.19m 0 122 P
6072 Vander Avert Jonas ACBR GP 0
vierkamp                  Pup Dames  Uur=12:52
Reeks:1
1 9821 Gotink Lisa NA 1560p 0
2 3940 Berben Jana KAPE 1547p 1
3 3929 Dua Jenthe KAPE 1280p 1
4 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 1127p 0
5 3925 Vermeulen Heleen KAPE 1051p 1
6 4357 Thijs Femke HAKI 970p 1
7 5452 Schroder Silke KAPE 802p 1
8 4354 Leclercq Leen HAKI 530p 1
60 meter                  Pup Dames  Uur=11:11
Reeks:1
1 9821 Gotink Lisa NA 9.28 0 592 P
2 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 9.82 0 463 P
3 3929 Dua Jenthe KAPE 9.90 1 445 P
4 3940 Berben Jana KAPE 9.93 1 439 P
5 3925 Vermeulen Heleen KAPE 10.17 1 387 P
6 4357 Thijs Femke HAKI 10.40 1 341 P
7 4354 Leclercq Leen HAKI 10.78 1 270 P
8 5452 Schroder Silke KAPE 10.78 1 270 P
1000 meter                Pup Dames  Uur=12:52
Reeks:1
1 3929 Dua Jenthe KAPE 3’40.84 1 535 P
2 3940 Berben Jana KAPE 3’42.84 1 519 P
3 3925 Vermeulen Heleen KAPE 3’44.10 1 509 P
4 9821 Gotink Lisa NA 3’49.34 0 469 P
5 4357 Thijs Femke HAKI 4’12.89 1 305 P
6 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 4’14.31 0 296 P
7 5452 Schroder Silke KAPE 4’36.28 1 176 P
8 4354 Leclercq Leen HAKI 5’07.3 1 57 P
hoogspringen              Pup Dames  Uur=10:50
Reeks:1
1 3940 Berben Jana KAPE 1.23m 1 397 P
2 9821 Gotink Lisa NA 1.17m 0 341 P
3 4357 Thijs Femke HAKI 1.05m 1 235 P
4 3929 Dua Jenthe KAPE 1.00m 1 194 P
5 5452 Schroder Silke KAPE 1.00m 1 194 P
6 4354 Leclercq Leen HAKI 0.95m 1 156 P
7 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 0.95m 0 156 P
8 3925 Vermeulen Heleen KAPE 0.85m 1 86 P
discuswerpen 0,600kg      Pup Dames  Uur=12:14
Reeks:1
1 4615 Savelkouls Mila ATLA 30.41m 0 512 P
2 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 15.83m 0 212 P
3 3940 Berben Jana KAPE 14.84m 1 192 P
4 5452 Schroder Silke KAPE 13.28m 1 162 P
5 9821 Gotink Lisa NA 13.08m 0 158 P
6 3929 Dua Jenthe KAPE 10.34m 1 106 P
7 4357 Thijs Femke HAKI 9.40m 1 89 P
8 3925 Vermeulen Heleen KAPE 8.27m 1 69 P
9 4354 Leclercq Leen HAKI 7.05m 1 47 P
vijfkamp                  Min Heren  Uur=13:06
Reeks:1
1 8279 Boschmans Jari HAKI 3465p 98
2 8283 Ligneel Florian ZA 3214p 98
3 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 2649p 98
4 8850 Richter Jordi KAPE 2334p 98
5 7889 Folens Joren KAPE 2267p 98
6 8116 Mampuys Cedric AVKA 2133p 99
7 8356 Van Houtte Dries HAKI 1869p 98
8 8060 Meeus Brian ARAC 1791p 98
9 7893 Van Thillo Glenn KAPE 1523p 98
10 9178 Clockaerts Remko HAKI 1367p 99
11 7896 Van Den Eynden Jordi KAPE 1143p 98
80 meter                  Min Heren  Uur=11:30
Reeks:1
1 8279 Boschmans Jari HAKI 10.40 98 898 P
2 8850 Richter Jordi KAPE 11.36 98 673 P
3 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 11.58 98 626 P
4 7896 Van Den Eynden Jordi KAPE 11.68 98 605 P
5 8283 Ligneel Florian ZA 11.70 98 601 P
6 7889 Folens Joren KAPE 12.01 98 538 P
80 meter                  Min Heren  Uur=11:30
Reeks:2
1 8060 Meeus Brian ARAC 12.31 98 480 P
2 8116 Mampuys Cedric AVKA 12.42 99 460 P
3 8356 Van Houtte Dries HAKI 12.79 98 394 P
4 9178 Clockaerts Remko HAKI 13.04 99 352 P
5 7893 Van Thillo Glenn KAPE 13.43 98 291 P
1000 meter                Min Heren  Uur=13:06
Reeks:1
1 8283 Ligneel Florian ZA 3’11.88 98 794 P
2 8279 Boschmans Jari HAKI 3’14.44 98 769 P
3 8850 Richter Jordi KAPE 3’25.14 98 670 P
4 7889 Folens Joren KAPE 3’25.84 98 664 P
5 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 3’33.29 98 598 P
6 8116 Mampuys Cedric AVKA 3’41.24 99 532 P
7 8356 Van Houtte Dries HAKI 3’42.33 98 523 P
8 8060 Meeus Brian ARAC 3’49.82 98 465 P
9 9178 Clockaerts Remko HAKI 4’01.44 99 381 P
7893 Van Thillo Glenn KAPE NG 98
verspringen               Min Heren  Uur=12:14
Reeks:1
1 8279 Boschmans Jari HAKI 5.33m 98 710 P
2 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 4.75m 98 546 P
3 7889 Folens Joren KAPE 4.28m 98 423 P
4 8850 Richter Jordi KAPE 4.19m 98 401 P
5 8116 Mampuys Cedric AVKA 4.09m 99 376 P
6 8283 Ligneel Florian ZA 4.08m 98 374 P
7 8356 Van Houtte Dries HAKI 3.63m 98 269 P
8 7893 Van Thillo Glenn KAPE 3.62m 98 267 P
9 8060 Meeus Brian ARAC 3.52m 98 245 P
10 9178 Clockaerts Remko HAKI 3.26m 99 191 P
7896 Van Den Eynden Jordi KAPE GP 98
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=11:12
Reeks:1
1 8283 Ligneel Florian ZA 11.99m 98 684 P
2 8279 Boschmans Jari HAKI 11.38m 98 642 P
3 7893 Van Thillo Glenn KAPE 9.37m 98 506 P
4 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 8.90m 98 474 P
5 8116 Mampuys Cedric AVKA 8.45m 99 444 P
6 8356 Van Houtte Dries HAKI 7.70m 98 393 P
7 8060 Meeus Brian ARAC 7.43m 98 375 P
8 8850 Richter Jordi KAPE 6.93m 98 342 P
9 7889 Folens Joren KAPE 6.31m 98 301 P
10 9178 Clockaerts Remko HAKI 5.31m 99 236 P
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=10:53
Reeks:1
1 8283 Ligneel Florian ZA 41.81m 98 761 P
2 7896 Van Den Eynden Jordi KAPE 31.59m 98 538 P
3 7893 Van Thillo Glenn KAPE 27.88m 98 459 P
4 8279 Boschmans Jari HAKI 27.29m 98 446 P
5 8929 Vanagtmael Jelle ACBR 25.34m 98 405 P
6 7889 Folens Joren KAPE 22.26m 98 341 P
7 8116 Mampuys Cedric AVKA 21.26m 99 321 P
8 8356 Van Houtte Dries HAKI 19.76m 98 290 P
9 8850 Richter Jordi KAPE 17.68m 98 248 P
10 8060 Meeus Brian ARAC 16.55m 98 226 P
11 9178 Clockaerts Remko HAKI 15.60m 99 207 P
vijfkamp                  Min Dames  Uur=13:11
Reeks:1
1 7407 Lucas Vie ASVO 2551p 98
2 7248 Robbroeckx Hanne HAKI 2352p 98
3 7443 Bal Loran ACBR 2220p 98
4 6875 Artois Severine KAPE 2125p 99
5 7921 Nijssen Kim* ESAK 1929p 99
80 meter                  Min Dames  Uur=11:55
Reeks:1
1 7248 Robbroeckx Hanne HAKI 11.49 98 645 P
2 7407 Lucas Vie ASVO 11.99 98 542 P
3 7443 Bal Loran ACBR 12.19 98 503 P
4 6875 Artois Severine KAPE 12.27 99 488 P
5 7921 Nijssen Kim* ESAK 12.66 99 416 P
1000 meter                Min Dames  Uur=13:11
Reeks:1
1 7443 Bal Loran ACBR 3’36.73 98 569 P
2 7921 Nijssen Kim* ESAK 3’39.75 99 544 P
3 7407 Lucas Vie ASVO 3’49.79 98 465 P
4 6875 Artois Severine KAPE 3’53.58 99 437 P
5 7248 Robbroeckx Hanne HAKI 4’03.14 98 369 P
hoogspringen              Min Dames  Uur=12:44
Reeks:1
1 7248 Robbroeckx Hanne HAKI 1.39m 98 558 P
2 7443 Bal Loran ACBR 1.33m 98 496 P
3 6875 Artois Severine KAPE 1.30m 99 466 P
4 7407 Lucas Vie ASVO 1.25m 98 417 P
5 7921 Nijssen Kim* ESAK 1.20m 99 369 P
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=10:55
Reeks:1
1 7407 Lucas Vie ASVO 11.29m 98 636 P
2 7097 Jacobs Caroline LOOI 10.58m 98 588 P
3 7248 Robbroeckx Hanne HAKI 10.04m 98 551 P
4 6875 Artois Severine KAPE 9.70m 99 528 P
5 7443 Bal Loran ACBR 8.23m 98 429 P
6 7921 Nijssen Kim* ESAK 7.76m 99 397 P
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=12:14
Reeks:1
1 7097 Jacobs Caroline LOOI 31.06m 98 526 P
2 7407 Lucas Vie ASVO 29.42m 98 491 P
3 7248 Robbroeckx Hanne HAKI 16.73m 98 229 P
4 7443 Bal Loran ACBR 16.43m 98 223 P
5 6875 Artois Severine KAPE 15.57m 99 206 P
6 7921 Nijssen Kim* ESAK 15.39m 99 203 P
vijfkamp                  Cad Heren  Uur=17:27
Reeks:1
1 1330 Vanagtmael Sam ACBR 2579p 96
2 799 Vercauteren Jari AVKA 2439p 96
3 1032 Meeusen Dries ABES 2378p 96
4 681 Van Hooydonck Pieter KAPE 1831p 96
5 1265 Delmarche Olivier ATLA 1791p 97
6 1300 Baetens Joren KAPE 1731p 96
7 666 Eykens Remy KAPE 1433p 97
8 1389 Emmerechts Greg KAPE 1422p 96
9 1461 Gommers Jeroen KAPE 1332p 97
10 1091 Bienens Michiel ACHL 1320p 96
11 1447 Stelter Mo KAPE 545p 97
verspringen               Cad Heren  Uur=14:45
Reeks:1
1 1330 Vanagtmael Sam ACBR 6.07m +0.0 96 602 P
2 1265 Delmarche Olivier ATLA 5.29m +0.0 97 439 P
3 799 Vercauteren Jari AVKA 5.11m +0.0 96 404 P
4 1461 Gommers Jeroen KAPE 5.03m +0.0 97 388 P
5 1032 Meeusen Dries ABES 5.01m -0.3 96 384 P
6 1300 Baetens Joren KAPE 4.79m +0.0 96 343 P
7 666 Eykens Remy KAPE 4.52m +0.8 97 294 P
8 1389 Emmerechts Greg KAPE 4.50m +0.0 96 290 P
9 681 Van Hooydonck Pieter KAPE 4.49m +0.0 96 288 P
10 1091 Bienens Michiel ACHL 4.42m +0.0 96 276 P
11 1447 Stelter Mo KAPE 2.95m +0.0 97 60 P
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=14:49
Reeks:1
1 1032 Meeusen Dries ABES 42.59m 96 480 P
2 681 Van Hooydonck Pieter KAPE 41.57m 96 465 P
3 799 Vercauteren Jari AVKA 41.29m 96 461 P
4 1330 Vanagtmael Sam ACBR 35.77m 96 381 P
5 1265 Delmarche Olivier ATLA 27.57m 97 265 P
6 1091 Bienens Michiel ACHL 27.33m 96 262 P
7 1300 Baetens Joren KAPE 26.99m 96 257 P
8 1389 Emmerechts Greg KAPE 22.38m 96 194 P
9 666 Eykens Remy KAPE 21.31m 97 179 P
10 1461 Gommers Jeroen KAPE 20.96m 97 174 P
11 1447 Stelter Mo KAPE 15.19m 97 98 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:04
Reeks:1      Wind : 0.0
1 1330 Vanagtmael Sam ACBR 24.20 96 675 P
2 1032 Meeusen Dries ABES 24.80 96 623 P
3 1461 Gommers Jeroen KAPE 25.80 97 540 P
4 1265 Delmarche Olivier ATLA 26.90 97 455 P
5 1091 Bienens Michiel ACHL 28.60 96 337 P
6 666 Eykens Remy KAPE 29.50 97 281 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:04
Reeks:2      Wind : -0.3
1 799 Vercauteren Jari AVKA 25.84 96 537 P
2 1300 Baetens Joren KAPE 27.67 96 400 P
3 681 Van Hooydonck Pieter KAPE 28.91 96 317 P
4 1389 Emmerechts Greg KAPE 30.46 96 226 P
5 1447 Stelter Mo KAPE 37.00 97
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=16:12
Reeks:1
1 799 Vercauteren Jari AVKA 37.12m 96 606 P
2 1330 Vanagtmael Sam ACBR 31.48m 96 494 P
3 1032 Meeusen Dries ABES 30.37m 96 472 P
4 681 Van Hooydonck Pieter KAPE 23.51m 96 339 P
5 1389 Emmerechts Greg KAPE 22.77m 96 324 P
6 1300 Baetens Joren KAPE 22.15m 96 313 P
7 1447 Stelter Mo KAPE 20.00m 97 272 P
8 666 Eykens Remy KAPE 19.16m 97 256 P
9 1265 Delmarche Olivier ATLA 18.50m 97 244 P
10 1461 Gommers Jeroen KAPE 17.72m 97 230 P
1091 Bienens Michiel ACHL GP 96
1500 meter                Cad Heren  Uur=17:28
Reeks:1
1 1091 Bienens Michiel ACHL 5’21.03 96 445 P
2 799 Vercauteren Jari AVKA 5’23.72 96 431 P
3 1330 Vanagtmael Sam ACBR 5’24.57 96 427 P
4 666 Eykens Remy KAPE 5’25.34 97 423 P
5 681 Van Hooydonck Pieter KAPE 5’25.38 96 422 P
6 1032 Meeusen Dries ABES 5’26.11 96 419 P
7 1300 Baetens Joren KAPE 5’26.27 96 418 P
8 1389 Emmerechts Greg KAPE 5’32.22 96 388 P
9 1265 Delmarche Olivier ATLA 5’32.35 97 388 P
10 1447 Stelter Mo KAPE 6’45.22 97 110 P
1461 Gommers Jeroen KAPE NG 97
vijfkamp                 Cad Dames  Uur=16:57
Reeks:1
1 939 Hofman Jorien ASVO 2927p 96
2 685 Folens Merel KAPE 2679p 96
3 1163 Van Der Auwera Anouchka ACHL 2516p 97
4 375 Pletinckx Leslie Marie RCAS 2265p 0
5 1019 D’huyvetter Eline AVLO 2090p 96
6 1153 Goossens Julie ACHL 1625p 97
7 1459 Nijssen Fiona* ESAK 1488p 97
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=13:55
Reeks:1      Wind : 0.3
1 939 Hofman Jorien ASVO 12.75 96 769 P
2 685 Folens Merel KAPE 12.91 96 750 P
3 1019 D’huyvetter Eline AVLO 13.71 96 657 P
4 1163 Van Der Auwera Anouchka ACHL 13.84 97 642 P
5 375 Pletinckx Leslie Marie RCAS 14.51 0 569 P
6 1153 Goossens Julie ACHL 17.33 97 307 P
7 1459 Nijssen Fiona* ESAK 17.52 97 292 P
hoogspringen              Cad Dames  Uur=15:09
Reeks:1
1 939 Hofman Jorien ASVO 1.59m 96 724 P
2 685 Folens Merel KAPE 1.47m 96 588 P
3 1163 Van Der Auwera Anouchka ACHL 1.47m 97 588 P
4 375 Pletinckx Leslie Marie RCAS 1.30m 0 409 P
5 1459 Nijssen Fiona* ESAK 1.25m 97 359 P
6 1019 D’huyvetter Eline AVLO 1.25m 96 359 P
7 1153 Goossens Julie ACHL 1.25m 97 359 P
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=15:30
Reeks:1
1 375 Pletinckx Leslie Marie RCAS 10.06m 0 533 P
2 939 Hofman Jorien ASVO 9.88m 96 522 P
3 1163 Van Der Auwera Anouchka ACHL 9.49m 97 496 P
4 1019 D’huyvetter Eline AVLO 8.88m 96 456 P
5 685 Folens Merel KAPE 8.36m 96 423 P
6 1153 Goossens Julie ACHL 7.73m 97 382 P
7 1459 Nijssen Fiona* ESAK 6.59m 97 309 P
verspringen               Cad Dames  Uur=15:59
Reeks:1
1 939 Hofman Jorien ASVO 5.01m +0.0 96 562 P
2 685 Folens Merel KAPE 4.53m +0.0 96 436 P
3 1153 Goossens Julie ACHL 4.37m -1.3 97 396 P
4 1163 Van Der Auwera Anouchka ACHL 4.35m -0.4 97 391 P
5 375 Pletinckx Leslie Marie RCAS 4.29m +0.0 0 376 P
6 1019 D’huyvetter Eline AVLO 4.13m +0.0 96 338 P
7 1459 Nijssen Fiona* ESAK 3.84m +0.0 97 272 P
speerwerpen 500g          Cad Dames  Uur=16:57
Reeks:1
1 685 Folens Merel KAPE 30.29m 96 482 P
2 1163 Van Der Auwera Anouchka ACHL 25.90m 97 399 P
3 375 Pletinckx Leslie Marie RCAS 24.77m 0 378 P
4 939 Hofman Jorien ASVO 23.29m 96 350 P
5 1019 D’huyvetter Eline AVLO 19.50m 96 280 P
6 1459 Nijssen Fiona* ESAK 18.25m 97 256 P
7 1153 Goossens Julie ACHL 14.13m 97 181 P
vijfkamp                  Sch Heren  Uur=17:06
Reeks:1
1 2690 Willem Ben LIER 2732p 94
2 2934 Verreydt Yentl ACHL 2609p 95
3 2796 Giebens Robbert OLSE 2228p 94
4 2939 Op De Beeck Frederic ACHL 2185p 95
5 3012 Verheyen  Bram OLSE 2110p 95
6 3015 Van Boven Jordy KAPE 1868p 95
7 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 1802p 95
8 2566 Meyvisch Pjotr DUFF 1763p 95
9 2571 Blommaerts Toon DUFF 1676p 95
10 2797 Hannes Michiel OLSE 1585p 95
11 3062 Peeters Frank DUFF 1486p 94
12 2573 Stevens Yannik KAPE 662p 94
verspringen               Sch Heren  Uur=14:42
Reeks:1
1 2690 Willem Ben LIER 5.92m +0.0 94 569 P
2 2934 Verreydt Yentl ACHL 5.60m +0.0 95 502 P
3 2939 Op De Beeck Frederic ACHL 5.36m +0.0 95 453 P
4 2796 Giebens Robbert OLSE 5.24m +0.0 94 429 P
5 3012 Verheyen  Bram OLSE 5.14m +0.0 95 409 P
6 3015 Van Boven Jordy KAPE 5.08m +0.0 95 398 P
7 2797 Hannes Michiel OLSE 5.06m +0.0 95 394 P
8 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 4.98m -0.9 95 378 P
9 2566 Meyvisch Pjotr DUFF 4.58m +0.0 95 304 P
10 2571 Blommaerts Toon DUFF 4.49m +0.0 95 288 P
11 2573 Stevens Yannik KAPE 4.48m +0.0 94 287 P
12 3062 Peeters Frank DUFF 4.23m +0.0 94 244 P
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=15:36
Reeks:1
1 2690 Willem Ben LIER 42.46m 94 478 P
2 2934 Verreydt Yentl ACHL 40.02m 95 442 P
3 2796 Giebens Robbert OLSE 35.52m 94 378 P
4 3012 Verheyen  Bram OLSE 33.75m 95 352 P
5 3015 Van Boven Jordy KAPE 29.79m 95 296 P
6 2566 Meyvisch Pjotr DUFF 28.80m 95 282 P
7 3062 Peeters Frank DUFF 28.62m 94 280 P
8 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 23.16m 95 204 P
9 2571 Blommaerts Toon DUFF 19.68m 95 157 P
2797 Hannes Michiel OLSE GP 95
2939 Op De Beeck Frederic ACHL GP 95
2573 Stevens Yannik KAPE GP 94
200 meter                 Sch Heren  Uur=15:39
Reeks:1      Wind : -0.1
1 2690 Willem Ben LIER 23.74 94 717 P
2 2934 Verreydt Yentl ACHL 24.34 95 663 P
3 2939 Op De Beeck Frederic ACHL 24.53 95 646 P
4 3012 Verheyen  Bram OLSE 25.23 95 587 P
5 3015 Van Boven Jordy KAPE 25.59 95 557 P
6 3062 Peeters Frank DUFF 25.75 94 544 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=15:39
Reeks:2      Wind : -0.8
1 2797 Hannes Michiel OLSE 26.14 95 513 P
2 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 26.45 95 489 P
3 2796 Giebens Robbert OLSE 26.52 94 484 P
4 2571 Blommaerts Toon DUFF 28.10 95 370 P
5 2566 Meyvisch Pjotr DUFF 28.75 95 327 P
2573 Stevens Yannik KAPE NA 94
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=17:06
Reeks:1
1 2796 Giebens Robbert OLSE 37.45m 94 613 P
2 2690 Willem Ben LIER 31.87m 94 501 P
3 2934 Verreydt Yentl ACHL 29.82m 95 461 P
4 2939 Op De Beeck Frederic ACHL 26.76m 95 401 P
5 2573 Stevens Yannik KAPE 25.40m 94 375 P
6 2797 Hannes Michiel OLSE 21.99m 95 310 P
7 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 21.17m 95 294 P
8 3012 Verheyen  Bram OLSE 20.11m 95 274 P
9 3015 Van Boven Jordy KAPE 19.56m 95 264 P
10 2571 Blommaerts Toon DUFF 18.10m 95 237 P
11 2566 Meyvisch Pjotr DUFF 17.62m 95 228 P
3062 Peeters Frank DUFF GP 94
1500 meter                Sch Heren  Uur=17:39
Reeks:1
1 2939 Op De Beeck Frederic ACHL 4’39.3 95 685 P
2 2571 Blommaerts Toon DUFF 4’49.1 95 624 P
3 2566 Meyvisch Pjotr DUFF 4’49.5 95 622 P
4 2934 Verreydt Yentl ACHL 5’03.3 95 541 P
5 3012 Verheyen  Bram OLSE 5’12.8 95 488 P
6 2690 Willem Ben LIER 5’16.7 94 467 P
7 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 5’22.5 95 437 P
8 3062 Peeters Frank DUFF 5’26.3 94 418 P
9 2797 Hannes Michiel OLSE 5’36.4 95 368 P
10 3015 Van Boven Jordy KAPE 5’39.7 95 353 P
11 2796 Giebens Robbert OLSE 5’46.0 94 324 P
2573 Stevens Yannik KAPE NA 94
vijfkamp                  Sch Dames  Uur=17:02
Reeks:1
1 2972 Van Hal Shauni ACHL 2294p 95
2 3003 Maudens Lore VS 2142p 94
3 2617 Tampere Lotte KAPE 2042p 94
4 2379 Piraprez Melissa RCAS 1982p 0
5 3161 Francken Margaux LYRA 1952p 95
6 2867 Samoy Alexine ACBR 1830p 95
7 3172 Emmerechts Laura KAPE 1564p 94
8 2961 Goossens Andrea ACHL 1524p 94
9 3168 Lambregts Ylen ATAC 1399p 94
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:35
Reeks:1      Wind : 0.0
1 3161 Francken Margaux LYRA 18.80 95 409 P
2 2617 Tampere Lotte KAPE 19.80 94 319 P
3 2867 Samoy Alexine ACBR 20.10 95 294 P
4 3172 Emmerechts Laura KAPE 20.60 94 254 P
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:35
Reeks:2      Wind : -0.2
1 2972 Van Hal Shauni ACHL 16.82 95 617 P
2 3003 Maudens Lore VS 17.27 94 566 P
3 2379 Piraprez Melissa RCAS 19.01 0 389 P
4 3168 Lambregts Ylen ATAC 19.50 94 345 P
5 2961 Goossens Andrea ACHL 20.25 94 282 P
kogelstoten 4,000kg       Sch Dames  Uur=15:11
Reeks:1
1 3161 Francken Margaux LYRA 8.91m 95 458 P
2 2379 Piraprez Melissa RCAS 8.45m 0 428 P
3 3003 Maudens Lore VS 8.26m 94 416 P
4 3168 Lambregts Ylen ATAC 7.34m 94 357 P
5 2617 Tampere Lotte KAPE 6.96m 94 332 P
6 2867 Samoy Alexine ACBR 6.88m 95 327 P
7 2972 Van Hal Shauni ACHL 6.74m 95 318 P
8 3172 Emmerechts Laura KAPE 6.57m 94 308 P
9 2961 Goossens Andrea ACHL 5.76m 94 256 P
hoogspringen              Sch Dames  Uur=16:28
Reeks:1
1 2972 Van Hal Shauni ACHL 1.46m 95 577 P
2 3003 Maudens Lore VS 1.35m 94 460 P
2 3168 Lambregts Ylen ATAC 1.35m 94 460 P
4 2867 Samoy Alexine ACBR 1.35m 95 460 P
4 2961 Goossens Andrea ACHL 1.35m 94 460 P
6 2617 Tampere Lotte KAPE 1.35m 94 460 P
7 3161 Francken Margaux LYRA 1.35m 95 460 P
8 3172 Emmerechts Laura KAPE 1.25m 94 359 P
9 2379 Piraprez Melissa RCAS 1.25m 0 359 P
verspringen               Sch Dames  Uur=16:45
Reeks:1
1 2972 Van Hal Shauni ACHL 4.46m +0.0 95 418 P
2 2617 Tampere Lotte KAPE 4.43m +0.0 94 411 P
3 2867 Samoy Alexine ACBR 4.32m +0.0 95 384 P
4 3003 Maudens Lore VS 4.24m +0.0 94 364 P
5 2379 Piraprez Melissa RCAS 4.21m +0.0 0 357 P
6 3161 Francken Margaux LYRA 4.12m +0.0 95 336 P
7 3172 Emmerechts Laura KAPE 4.09m +0.0 94 329 P
8 2961 Goossens Andrea ACHL 3.72m +0.0 94 246 P
3168 Lambregts Ylen ATAC GP +0.0 94
800 meter                 Sch Dames  Uur=17:02
Reeks:1
1 2617 Tampere Lotte KAPE 2’44.67 94 520 P
2 2379 Piraprez Melissa RCAS 2’51.41 0 449 P
3 2867 Samoy Alexine ACBR 3’00.00 95 365 P
4 2972 Van Hal Shauni ACHL 3’00.16 95 364 P
5 3003 Maudens Lore VS 3’03.24 94 336 P
6 3172 Emmerechts Laura KAPE 3’05.68 94 314 P
7 3161 Francken Margaux LYRA 3’08.61 95 289 P
8 2961 Goossens Andrea ACHL 3’09.74 94 280 P
9 3168 Lambregts Ylen ATAC 3’15.20 94 237 P
vijfkamp                  Jun Heren  Uur=18:08
Reeks:1
1 544 Leyssens Sam ACBR 2031p 93
2 736 Maes Bart LIER 1802p 93
3 789 Smits Jorn ACBR 1748p 93
4 683 Verbraeken Tim KAPE 1625p 93
5 364 Folens Reinout KAPE 845p 93
6 365 Guldentops Maarten DUFF 821p 92
verspringen               Jun Heren  Uur=15:22
Reeks:1
1 364 Folens Reinout KAPE 5.83m +0.0 93 550 P
2 544 Leyssens Sam ACBR 5.76m +0.0 93 535 P
3 789 Smits Jorn ACBR 5.58m -0.3 93 498 P
4 683 Verbraeken Tim KAPE 5.31m +0.0 93 443 P
5 736 Maes Bart LIER 5.24m +0.0 93 429 P
6 365 Guldentops Maarten DUFF 4.66m -0.5 92 319 P
speerwerpen 800g          Jun Heren  Uur=16:20
Reeks:1
1 736 Maes Bart LIER 37.97m 93 413 P
2 789 Smits Jorn ACBR 35.57m 93 378 P
3 544 Leyssens Sam ACBR 32.34m 93 332 P
4 683 Verbraeken Tim KAPE 32.15m 93 330 P
5 364 Folens Reinout KAPE 29.71m 93 295 P
6 365 Guldentops Maarten DUFF 8.22m 92
200 meter                 Jun Heren  Uur=16:21
Reeks:1      Wind : 0.2
1 544 Leyssens Sam ACBR 23.91 93 701 P
2 736 Maes Bart LIER 25.43 93 570 P
3 683 Verbraeken Tim KAPE 25.69 93 549 P
4 789 Smits Jorn ACBR 25.90 93 532 P
5 365 Guldentops Maarten DUFF 26.44 92 490 P
364 Folens Reinout KAPE NG 93
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=17:58
Reeks:1
1 544 Leyssens Sam ACBR 29.94m 93 463 P
2 736 Maes Bart LIER 26.17m 93 390 P
3 789 Smits Jorn ACBR 23.60m 93 340 P
4 683 Verbraeken Tim KAPE 21.63m 93 303 P
365 Guldentops Maarten DUFF GP 92
1500 meter                Jun Heren  Uur=18:07
Reeks:1
1 365 Guldentops Maarten DUFF 4’29.82 92
2 694 De Rijck Pieter ESAK 4’40.63 93
3 789 Smits Jorn ACBR 4’44.36 93
4 683 Verbraeken Tim KAPE 4’51.59 93
5 544 Leyssens Sam ACBR 5’16.52 93
6 736 Maes Bart LIER 5’53.66 93
364 Folens Reinout KAPE NG 93
vijfkamp                  Sen Heren  Uur=18:05
Reeks:1
1 1878 Vanhaeren Tim KAPE 3161p 88
2 1879 Vanhaeren Bram KAPE 2978p 90
3 2220 Lichtert Stijn OLSE 2821p 87
4 2248 Debue Jeroen KAPE 2691p 87
5 2895 Vanderkruys Toon OLSE 2469p 91
6 1871 Van Es Stein DUFF 2282p 83
7 2207 De Beule Jurgen OLSE 2254p 86
8 2208 Billiet Kevin OLSE 2196p 89
9 2596 Schrauwen Bert KAPE 2031p 84
10 1892 Biesemans Toon DUFF 1956p 91
11 5147 Goethals Jurgen ASVO 1952p Mas 72
12 1894 Verlinden Joris DUFF 1683p 91
verspringen               Sen Heren  Uur=15:20
Reeks:1
1 1879 Vanhaeren Bram KAPE 6.34m +0.0 90 661 P
2 2220 Lichtert Stijn OLSE 6.28m +0.0 87 648 P
3 1878 Vanhaeren Tim KAPE 5.99m -0.8 88 584 P
4 2248 Debue Jeroen KAPE 5.82m +0.0 87 548 P
5 2895 Vanderkruys Toon OLSE 5.40m +0.0 91 461 P
6 2596 Schrauwen Bert KAPE 5.08m +0.0 84 398 P
7 5147 Goethals Jurgen ASVO 4.99m +0.0 Mas 72 380 P
8 2207 De Beule Jurgen OLSE 4.93m -0.2 86 369 P
9 1871 Van Es Stein DUFF 4.85m +0.0 83 354 P
10 2208 Billiet Kevin OLSE 4.65m +0.0 89 317 P
11 1894 Verlinden Joris DUFF 4.65m +0.0 91 317 P
12 1892 Biesemans Toon DUFF 4.55m +0.0 91 299 P
speerwerpen 800g          Sen Heren  Uur=16:18
Reeks:1
1 2248 Debue Jeroen KAPE 44.61m 87 509 P
2 1878 Vanhaeren Tim KAPE 43.43m 88 492 P
3 2895 Vanderkruys Toon OLSE 41.88m 91 469 P
4 2596 Schrauwen Bert KAPE 41.09m 84 458 P
5 2220 Lichtert Stijn OLSE 36.25m 87 388 P
6 1879 Vanhaeren Bram KAPE 33.51m 90 349 P
7 5147 Goethals Jurgen ASVO 27.46m Mas 72 264 P
8 2207 De Beule Jurgen OLSE 26.56m 86 251 P
9 1871 Van Es Stein DUFF 24.88m 83 228 P
10 2208 Billiet Kevin OLSE 23.34m 89 207 P
11 1892 Biesemans Toon DUFF 22.77m 91 199 P
12 1894 Verlinden Joris DUFF 15.22m 91 98 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:33
Reeks:1      Wind : 0.0
1 1878 Vanhaeren Tim KAPE 22.35 88 848 P
2 1879 Vanhaeren Bram KAPE 22.56 90 828 P
3 2220 Lichtert Stijn OLSE 22.85 87 800 P
4 2248 Debue Jeroen KAPE 24.85 87 619 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:33
Reeks:2      Wind : 0.2
1 2207 De Beule Jurgen OLSE 24.97 86 609 P
2 2895 Vanderkruys Toon OLSE 25.34 91 578 P
3 2208 Billiet Kevin OLSE 25.42 89 571 P
4 5147 Goethals Jurgen ASVO 26.59 Mas 72 478 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:33
Reeks:3      Wind : -0.3
1 1871 Van Es Stein DUFF 25.54 83 561 P
2 1892 Biesemans Toon DUFF 26.24 91 505 P
3 1894 Verlinden Joris DUFF 27.67 91 400 P
4 2596 Schrauwen Bert KAPE 27.92 84 382 P
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=18:03
Reeks:1
1 1878 Vanhaeren Tim KAPE 29.73m 88 459 P
2 1879 Vanhaeren Bram KAPE 26.99m 90 406 P
3 2895 Vanderkruys Toon OLSE 25.46m 91 376 P
4 2596 Schrauwen Bert KAPE 24.51m 84 358 P
5 2220 Lichtert Stijn OLSE 23.61m 87 340 P
6 2248 Debue Jeroen KAPE 22.08m 87 311 P
7 1871 Van Es Stein DUFF 20.23m 83 276 P
8 2208 Billiet Kevin OLSE 19.17m 89 257 P
9 2207 De Beule Jurgen OLSE 17.93m 86 234 P
10 1892 Biesemans Toon DUFF 16.06m 91 199 P
11 1894 Verlinden Joris DUFF 16.05m 91 199 P
12 5147 Goethals Jurgen ASVO 15.09m Mas 72 182 P
1500 meter                Sen Heren  Uur=18:05
Reeks:1
1 1871 Van Es Stein DUFF 4’12.64 83 863 P
2 2208 Billiet Kevin OLSE 4’15.34 89 844 P
3 2207 De Beule Jurgen OLSE 4’23.03 86 791 P
4 1878 Vanhaeren Tim KAPE 4’24.98 88 778 P
5 1892 Biesemans Toon DUFF 4’28.63 91 754 P
6 1879 Vanhaeren Bram KAPE 4’31.67 90 734 P
7 2248 Debue Jeroen KAPE 4’36.26 87 704 P
8 1894 Verlinden Joris DUFF 4’41.78 91 669 P
9 5147 Goethals Jurgen ASVO 4’45.25 Mas 72 648 P
10 2220 Lichtert Stijn OLSE 4’45.75 87 645 P
11 2895 Vanderkruys Toon OLSE 4’55.62 91 585 P
12 2596 Schrauwen Bert KAPE 5’22.85 84 435 P
vijfkamp                  AC Dames  Uur=16:45
Reeks:1
1 1222 Louviaux Carmen KAPE 2206p Sen 90
2 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 2152p Jun 92
3 1035 Cadenas Cristina RCAS 2056p Sen 0
4 1225 Van Den Wyngaert Bo KAPE 1261p Sen 91
100m horden 0,84m   AC Dames  Uur=14:30
Reeks:1      Wind : 0.0
1 1222 Louviaux Carmen KAPE 18.00 Sen 90 488 P
2 1035 Cadenas Cristina RCAS 18.05 Sen 0 483 P
3 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 19.52 Jun 92 343 P
4 1225 Van Den Wyngaert Bo KAPE 23.47 Sen 91 79 P
kogelstoten 4,000kg       AC Dames  Uur=14:39
Reeks:1
1 1035 Cadenas Cristina RCAS 8.87m Sen 0 456 P
2 1222 Louviaux Carmen KAPE 8.07m Sen 90 404 P
3 1225 Van Den Wyngaert Bo KAPE 7.93m Sen 91 395 P
4 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 7.14m Jun 92 344 P
hoogspringen              AC Dames  Uur=15:38
Reeks:1
1 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 1.36m Jun 92 470 P
2 1225 Van Den Wyngaert Bo KAPE 1.36m Sen 91 470 P
3 1035 Cadenas Cristina RCAS 1.33m Sen 0 439 P
4 1222 Louviaux Carmen KAPE 1.25m Sen 90 359 P
verspringen               AC Dames  Uur=16:22
Reeks:1
1 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 4.44m +0.0 Jun 92 413 P
2 1222 Louviaux Carmen KAPE 4.38m +0.0 Sen 90 398 P
3 1035 Cadenas Cristina RCAS 4.08m +0.0 Sen 0 326 P
4 1225 Van Den Wyngaert Bo KAPE 4.04m +0.0 Sen 91 317 P
800 meter                 AC Dames  Uur=16:45
Reeks:1
1 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 2’39.20 Jun 92 582 P
2 1222 Louviaux Carmen KAPE 2’41.42 Sen 90 557 P
3 1035 Cadenas Cristina RCAS 3’01.46 Sen 0 352 P
1225 Van Den Wyngaert Bo KAPE NG Sen 91



De uitslag je kan HIER downloaden in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand