KAPE bij de “Elite 2015”
November 30, 2021 at 11:24 am

KAPE bij de “Elite 2015”

Atleten van KAPE nemen net als in 2014 weer een plaatsje in bij de nationale elite-atleten in 2015. Zo blijkt uit de recent gepubliceerde selectie van topatleten. Renée Eykens stijgt op de ladder van de “internationale elite C” naar de “internationale elite B1” voor de 800 m, Stef Vanhaeren maakt een sprong van de “federale elite F” naar de “internationale elite A3” voor de 400 H.


Met deze 2 KAPE-atleten – beiden begeleidt door Paul Sauviller – bij de “internationale elite” zit ons clubje weer in goed gezelschap. Kijk maar even hieronder … proficiat !

A1

Hans VAN ALPHEN 82 DEC VAC Wim Vandeven
Thomas VAN DER PLAETSEN 90 DEC DEIN Michael Van Der Plaetsen
Eline BERINGS 86 100H RCG Lieve Van Mechelen
Bashir ABDI 89 10.000 RCG Peter Robbens
4 x 400 M Jacques Borlée

A2

Pieter-Jan HANNES 92 1500 OLSE Danny Hannes
Michael BULTHEEL 86 400H FLAC Jacques Borlée
Philip MILANOV 91 DT VAC Emil Milanov
Jeroen D’HOEDT 90 X OEH Dirk De Maesschalck
Axelle DAUWENS 90 400mH ACME Philip Gilson
Almensh BELETE 89 X/10.000 VAC Ivo Hendrix
Sara AERTS 84 100H VAC Wim Vandeven
4 x 400 V  Patrick Himschoot

A3

Niels PITTOMVILS 92 DEC LOOI Fernando Oliva
Koen NAERT 89 10.000/X EA Raymond Van Paemel
Stef VANHAEREN 92 400H KAPE Paul Sauviller
Jan VAN DEN BROECK 89 800 LAT Frankie De Feyter
Aaron BOTTERMAN 94 800 KAAG Noel Montrucchio
Mathias BROOTHAERTS 94 LJ LYRA Laurent Broothaerts
Chloe HENRY 87 PV VAC Philippe d’Encausse
Dario DE BORGER 92 110H ROBA Patrick Himschoot
Bram GHUYS 93 HJ OEH Chris Van Landschoot

B1

Jolien BOUMKWO 93 SP RCG Veerle Blondeel
Ben BROEDERS 95 PV DCLA Steven Taeleman
Steven CASTEELE 94 X KKS Roel Breugelmans
Nenah DE CONINCK 96 400h/100h KAAG Patrick Himschoot
Sarah MISSINNE 95 100H KAAG P. Himschoot
Simon DEBOGNIES 96 5000 OEH Tim Moriau
Jarne DUCHATEAU 96 JT OB T. Duchateau/P. Bosschaert
Renée EYKENS 96 800 KAPE Paul Sauvillier
Isaac KIMELI 94 1500 OEH Tim Moriau
Rani NAGELS 95 400 LAT Yves De Rop
Charlotte SIJMENS 95 3000mst DCLA Roel Breugelmans
Vanessa STERCKENDRIES 95 HT SPVI Kurt Boffel
Auréle VANDEPUTTE 95 800 HAC Andy Ingelbrecht
Noor VIDTS 96 HEPT VAC Fernando Oliva

C

Alessandro VAN DE SANDE 97 DEC OB Sonja De Schacht
Tobias CAPIAU 97 DEC DEIN Chris Van Landschoot
Alexander DOOM 97 400 AVR Christ Doom
Ilya DEFRERE 97 SP DCLA Herman Van Uytven
Mathias QUINTELIER 97 SP AVKA Dirk De Herdt
Lotte SCHELDEMAN 97 800 ADD Marc Lismont
Chloe BEAUCARNE 97 100H DEIN Patrick Himschoot
Manon DEPUYDT 97 200/100 HCO Philip Gilson
Hanne MAUDENS 97 LJ VS Stefaan Vanderstichelen
Bethlehem TIELENS 98 JT OB Patrick Bosschaert
Celien HOFMAN 97 TJ RIEM Robin Troch
Dylan OWUSU 97 400H RCG Werner Vermeire

De volledige lijst kan je ook HIER vinden.

0 likes Allerlei #
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand