KAPE bij de “Internationale Elite 2016”
June 13, 2024 at 4:56 am

KAPE bij de “Internationale Elite 2016”

Atleten van KAPE nemen net als in 2015 weer een plaatsje in bij de nationale elite-atleten in 2016. Zo blijkt uit de recent bekendgemaakte selectie van topatleten. Renée Eykens behoudt haar plaats bij de “internationale elite B1” voor de 800 m en Jochem Vermeulen doet zijn intrede bij de “internationale elite C” voor de 1500 m.


Met deze 2 KAPE-atleten – beiden begeleidt door Paul Sauviller – bij de “internationale elite” zit ons clubje weer in goed gezelschap. Ex-KAPE-ër Stef Vanhaeren behoorde – helaas – niet meer tot deze elitegroep en heeft inmiddels zijn afscheid aan de atletiek aangekondigd.


INTERNATIONALE ELITE 2016

Naam Geb. Jaar Discipline Club Trainer
A1
Philip MILANOV 91 DT VAC Emil Milanov
Thomas VAN DER PLAETSEN 90 DEC DEIN Michael Van Der Plaetsen
Eline BERINGS 86 100H RCG Lieve Van Mechelen
Bashir ABDI 89 10000 RCG Peter Robbens
Niels PITTOMVILS 92 HEPi LOOI Fernando Oliva
4 x 400 M Jacques Borlée
A2
Pieter-Jan HANNES 92 1500 OLSE Rik Didden
Michael BULTHEEL 86 400H FLAC Jacques Borlée
Hans VAN ALPHEN 82  DEC  VAC Wim Vandeven
Axelle DAUWENS 90 400mH ACME Philip Gilson
Almensh BELETE 89 X/10.000 VAC Ivo Hendrix
4 x 400 V Patrick Himschoot
A3
Hannelore DESMET 89 HJ LOOI Wim Vandeven
Sara AERTS 84 100H VAC Wim Vandeven
Louise CARTON 94 5000 ACME Dirk Engelen
Aaron BOTTERMAN 94 800 KAAG Noel Montrucchio
Mathias BROOTHAERTS 94 LJ LYRA Laurent Broothaerts/Dirk Vermeulen
Dario DE BORGER 92 110H ROBA Patrick Himschoot
Hanne CLAES 91 200 DCLA Rudi Diels/ Wim Van Avondt
B1
Jolien BOUMKWO 93 SP RCG Veerle Blondeel
Hanne MAUDENS 97 HEP VS Stefaan Vanderstichelen
Steven CASTEELE 94 X KKS Roel Breugelmans
Nenah DE CONINCK 96 400h/100h KAAG Patrick Himschoot
Pieter CLAUS 93 1500 EA Raymond Van Paemel
Simon DEBOGNIES 96 5000 OEH Tim Moriau
Imana TRUYERS 93 5000 AVT Rik Didden
Renée EYKENS 96 800 KAPE Paul Sauvillier
Isaac KIMELI 94 1500 OEH Tim Moriau
Dieter KERSTEN 96 5000/10000 ADD Karel Lismont
Maarten KERSTEN 96 5000/10000 ADD Karel Lismont
Alessandro VAN DE SANDE 97 DEC OB Sonja Deschacht /Fernando Oliva
Chloe BEAUCARNE 97 100H DEIN Patrick Himschoot
Noor VIDTS 96 HEPT VAC Fernando Oliva
4 x 400 M U20 Serge Moreaux
C
Jochem VERMEULEN 98 800/1500 KAPE Paul Sauviller
Niel MORY 99 JT VS Andy De Coster
Marvin NICQUE 98 LJ ACW Gino De Beule
Laures BAUWENS 99 100/200 RCG Leopold Vanh Hamme
Justine TINCK 99 1500/3000 AVLO Dirk De MAesschalck
Rani BAILLEVIER 98 400 OLSE Jeroen De Meyer
Babette VANDEPUTTE 98 DT ATLA Ronald Becker
Hanne DE BAENE 98 PV OB Peter Moreels
Aude SCHELDEMAN 99 JT ADD Pieter Spaepe
Tuur BRAS 99 400H OEH Dirk Vandenbossche
4×100 meisjes 4×100 Geert Van Nieuwenhuyze



FEDERALE  ELITE  2016

Naam ° Disc Club Trainer
F
Bram GHUYS 93 HJ OEH Chris Van Landschoot
B2
Justien GRILLET 94 400 VS Leopold Van Hamme
Ben BROEDERS 95 PV DCLA Steven Taelman
Kato VAN DEN BRULLE 96 JT ALVA Kurt Boffel
Tobias CAPIAU 97 LJ DEIN Michel Boels
Vanessa STERCKENDRIES 95 HT OEH Kurt Boffel
Dylan OWUSU 97 400mH RCG Werner Vermeire
Stijn BAETEN 94 800 BONH Freddy Mees
Auréle VANDEPUTTE 95 800 HAC Andy Inghelbrecht
Jarne DUCHATEAU 96 JT OB Patrick Bosschaert
0 likes Allerlei #
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand