KAPE sprint-, spring- en werpcriterium – 02.05.2009 – Kapellen
December 7, 2021 at 2:45 am

KAPE sprint-, spring- en werpcriterium – 02.05.2009 – Kapellen

Op zaterdag 2 mei openden we onze eigen meetingreeks voor 2009 met het “KAPE sprint-, spring- en werpcriterium”, een open meeting met een voorprogramma voor de jeugd. Een vluchtige blik op de voornaamste resultaten van onze atleten én de uitslag van deze meeting.

KAPE 02052009 (74)

Klik HIER voor meer foto’s van Johnny Van den Eynden.



UITSLAG

60 meter                   Ben Heren Uur=14:02
Reeks:1
1 1608 VAN LOENHOUT BERT ESAK 11.14 2
2 2023 SMET LIAM KAPE 11.91 0
3 1102 TUYLS STORM SWIN 12.29 2
4 9002 DECLERCQ XANDER AVKA 12.76 0
5 1617 DE BRUYN JANNE KAPE 13.64 2
60 meter                 Ben Heren Uur=14:02
Reeks:2
1 1615 PEIRELINCK KOEN-JR KAPE 10.28 0
2 2418 VAN HOEYDONCK RUBEN ACBR 10.83 0
3 2368 VANDER AVERT JONAS ACBR 11.25 0
4 1902 DICTUS JENS ESAK 11.30 1
5 2424 GEUSSENS ROBBE ESAK 11.47 2
hockeywerpen             Ben Heren Uur=14:52
Reeks:1
1 1615 PEIRELINCK KOEN-JR KAPE 21.41m 0
2 2023 SMET LIAM KAPE 17.29m 0
3 1902 DICTUS JENS ESAK 17.14m 1
4 2418 VAN HOEYDONCK RUBEN ACBR 16.60m 0
5 1307 RAAFFELS OSCAR KAPE 14.57m 1
6 1608 VAN LOENHOUT BERT ESAK 12.00m 2
7 2368 VANDER AVERT JONAS ACBR 11.58m 0
8 9002 DECLERCQ XANDER AVKA 9.29m 0
9 2424 GEUSSENS ROBBE ESAK 9.05m 2
10 1617 DE BRUYN JANNE KAPE 8.31m 2
11 1102 TUYLS STORM SWIN 7.47m 2
60 meter                 Ben Dames Uur=14:02
Reeks:1
1 1650 GEUSSENS LORE ESAK 9.91 0
2 1649 DICTUS JORIEN ESAK 10.39 0
3 1347 VAN LOENHOUT LORA ESAK 10.57 0
4 1354 VAN THILLO KATHLEEN KAPE 10.64 0
5 2621 BERBEN JANA KAPE 11.11 1
6 1138 VERMEULEN HELEEN KAPE 11.66 1
7 2619 SNIJDERS CARO KAPE 12.01 0
hockeywerpen             Ben Dames Uur=14:08
Reeks:1
1 1649 DICTUS JORIEN ESAK 19.83m 0
2 1650 GEUSSENS LORE ESAK 15.59m 0
3 1354 VAN THILLO KATHLEEN KAPE 13.25m 0
4 1347 VAN LOENHOUT LORA ESAK 12.54m 0
5 2490 SCHRODER SILKE KAPE 11.11m 1
6 2619 SNIJDERS CARO KAPE 10.89m 0
7 2621 BERBEN JANA KAPE 10.72m 1
8 1138 VERMEULEN HELEEN KAPE 10.69m 1
60 meter                 Pup Heren Uur=14:09
Reeks:1
1 4333 VERMEULEN LANDER KAPE 10.05 99
2 4569 RICHTER JORDI KAPE 10.06 98
3 9001 DECLERCQ STEPHEN AVKA 10.28 0
4 5029 LAUWERS YANNICK KAPE 10.42 99
5 4570 VAN THILLO GLENN KAPE 10.55 98
60 meter                 Pup Heren Uur=14:09
Reeks:2
1 4218 FOLENS JOREN KAPE 9.38 98
2 5340 VAN WIJK VINCENT KAPE 9.45 98
3 4334 VERMEULEN JOCHEM KAPE 9.47 98
4 4216 VAN DEN EYNDEN JORDI KAPE 9.50 98
5 4219 RAAFFELS CORNEEL KAPE 10.04 98
6 4001 TUYLS KEANU SWIN 10.59 99
verspringen               Pup Heren Uur=14:59
Reeks:1
1 5340 VAN WIJK VINCENT KAPE 3.97m 98
2 4218 FOLENS JOREN KAPE 3.77m 98
3 4216 VAN DEN EYNDEN JORDI KAPE 3.74m 98
4 4219 RAAFFELS CORNEEL KAPE 3.65m 98
5 4334 VERMEULEN JOCHEM KAPE 3.59m 98
6 4570 VAN THILLO GLENN KAPE 3.26m 98
7 9001 DECLERCQ STEPHEN AVKA 3.22m 0
8 4333 VERMEULEN LANDER KAPE 3.16m 99
9 4001 TUYLS KEANU SWIN 3.11m 99
10 5029 LAUWERS YANNICK KAPE 2.79m 99
4569 RICHTER JORDI KAPE    GP 98
60 meter                 Pup Dames Uur=14:02
Reeks:1
1 3873 VAN LAER EMMA KAPE 8.91 98
2 4325 MATTHYSEN LAURA KAPE 9.86 99
3 4282 NIJSEN KIM* ESAK 10.12 99
4 4827 SMETS VALERIE KAPE 11.33 99
verspringen               Pup Dames Uur=14:00
Reeks:1
1 3873 VAN LAER EMMA KAPE 4.06m 98
2 4325 MATTHYSEN LAURA KAPE 3.54m 99
3 4282 NIJSEN KIM* ESAK 3.39m 99
4 4827 SMETS VALERIE KAPE 2.81m 99
80 meter                 Min Heren Uur=14:41
Reeks:1
1 6988 ABOU EL FATH MO KAPE 13.47 97
2 7590 EMMERECHTS GREG KAPE 13.51 96
hoogspringen             Min Heren Uur=14:02
Reeks:1
1 7590 EMMERECHTS GREG KAPE 1.25m 96
2 6988 ABOU EL FATH MO KAPE 1.10m 97
80 meter                 Min Dames Uur=14:42
Reeks:1
1 6532 HEYNDERICKX LOTTE LIER 11.17 97
2 6261 FOLENS MEREL KAPE 11.31 96
3 6514 AKKERMANS LIZE ESAK 11.89 97
4 7133 VAN ERMENGEM NEL KAPE 12.40 96
5 7067 CLAES ANNELIES KAPE 13.48 96
6 6522 PEIRELINCK JUDITH KAPE 13.49 97
7 6593 NYSSEN FIONA* ESAK 13.52 97
hoogspringen             Min Dames Uur=15:24
Reeks:1
1 6261 FOLENS MEREL KAPE 1.48m 96
2 6532 HEYNDERICKX LOTTE LIER 1.28m 97
3 7133 VAN ERMENGEM NEL KAPE 1.20m 96
4 6522 PEIRELINCK JUDITH KAPE 1.20m 97
5 6514 AKKERMANS LIZE ESAK 1.15m 97
6 6593 NYSSEN FIONA* ESAK 1.05m 97
6 7067 CLAES ANNELIES KAPE 1.05m 96
100 meter                 Cad Heren Uur=16:01
Reeks:1     Wind : 0.1
1 1645 KERREMANS TIMO ACBR 11.71 94
2 1535 CALLUY DYLAN OLSE 12.32 94
3 1382 VINCK SAM ESAK 12.43 95
4 749 VAN ROEY STEFAN OLSE 12.86 94
5 728 LOSSIE MAXIM OLSE 13.91 95
100 meter                 Cad Heren Uur=16:01
Reeks:2     Wind : 0.1
1 1181 KIKOTA MICHEE JOZEF ACBR 12.06 95
2 1416 VERWEYEN JAGO KAPE 12.33 94
3 1241 DECLERCQ PIETERJAN ACBR 12.98 94
4 868 VAN LAER MARNIX KAPE 13.96 95
200 meter                 Cad Heren Uur=16:55
Reeks:1     Wind : 0.1
1 1645 KERREMANS TIMO ACBR 23.85 94
2 1535 CALLUY DYLAN OLSE 24.30 94
3 1181 KIKOTA MICHEE JOZEF ACBR 24.79 95
4 1382 VINCK SAM ESAK 25.06 95
5 1416 VERWEYEN JAGO KAPE 25.86 94
6 818 VLAEMINCK MATTHIAS ACBR 27.35 94
200 meter                 Cad Heren Uur=16:55
Reeks:2     Wind : 0.2
1 749 VAN ROEY STEFAN OLSE 25.89 94
2 1241 DECLERCQ PIETERJAN ACBR 26.11 94
3 1094 DENIS SIMON DUFF 27.31 95
4 728 LOSSIE MAXIM OLSE 28.31 95
869 STEVENS YANNIK KAPE    NG 94
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren Uur=16:38
Reeks:1
1 1326 NEELEN JESPER ESAK 13.12m 94
2 1416 VERWEYEN JAGO KAPE 12.96m 94
3 1241 DECLERCQ PIETERJAN ACBR 11.30m 94
4 1645 KERREMANS TIMO ACBR 10.43m 94
5 868 VAN LAER MARNIX KAPE 9.04m 95
6 869 STEVENS YANNIK KAPE 7.00m 94
speerwerpen 600g         Cad Heren Uur=18:05
Reeks:1
1 1416 VERWEYEN JAGO KAPE 44.09m 94
2 1241 DECLERCQ PIETERJAN ACBR 31.32m 94
3 1645 KERREMANS TIMO ACBR 30.62m 94
4 868 VAN LAER MARNIX KAPE 29.72m 95
5 818 VLAEMINCK MATTHIAS ACBR 29.14m 94
6 1094 DENIS SIMON DUFF 19.23m 95
7 869 STEVENS YANNIK KAPE 16.61m 94
100 meter                 Cad Dames Uur=15:51
Reeks:1     Wind : 0.3
1 579 PEETERS LINDE BONH 13.56 94
2 620 EYSACKERS ELIEN OLSE 13.67 94
3 1281 ACKE BRITT ACBR 13.90 95
4 1050 VAN SCHIL HENRIKE ESAK 14.12 94
5 1167 VAN HERCK BRITT LIER 14.26 95
6 1001 AKKERMANS HANNE ESAK 14.53 94
7 996 GOOSSENS ANNECHIEN SGOL 15.39 95
100 meter                 Cad Dames Uur=15:51
Reeks:2     Wind : 0.2
1 1577 WASTYN LENA AVKA 14.04 94
2 806 TAMPERE LOTTE KAPE 14.22 94
3 1006 DE BRUYN JELKE KAPE 14.93 94
4 1256 EMMERECHTS LAURA KAPE 15.03 94
5 807 TAMPERE HANNE KAPE 15.87 95
6 1507 FERKET CHARLOTTE OLSE 15.96 95
200 meter                 Cad Dames Uur=16:55
Reeks:1     Wind : 0.7
1 579 PEETERS LINDE BONH 27.73 94
2 620 EYSACKERS ELIEN OLSE 27.90 94
3 1281 ACKE BRITT ACBR 28.72 95
4 1050 VAN SCHIL HENRIKE ESAK 28.95 94
5 1190 TALLOEN LOUISE ACBR 29.27 95
6 806 TAMPERE LOTTE KAPE 29.43 94
800 meter                 Cad Dames Uur=17:47
Reeks:1
1 1207 DE BIE KIM ESAK 2’25.20 94
2 1125 POMPEN ILKE ACBR 2’31.82 95
3 814 ICKX LIESELOT KAPE 2’45.05 95
hoogspringen             Cad Dames Uur=16:13
Reeks:1
1 1190 TALLOEN LOUISE ACBR 1.38m 95
2 1125 POMPEN ILKE ACBR 1.35m 95
3 1256 EMMERECHTS LAURA KAPE 1.35m 94
4 1001 AKKERMANS HANNE ESAK 1.30m 94
4 1006 DE BRUYN JELKE KAPE 1.30m 94
6 996 GOOSSENS ANNECHIEN SGOL 1.25m 95
6 806 TAMPERE LOTTE KAPE 1.25m 94
verspringen               Cad Dames Uur=16:55
Reeks:1
1 806 TAMPERE LOTTE KAPE 4.53m +0.0 94
2 1001 AKKERMANS HANNE ESAK 4.47m +0.0 94
3 1190 TALLOEN LOUISE ACBR 4.41m +0.0 95
4 1256 EMMERECHTS LAURA KAPE 4.41m +0.0 94
5 1167 VAN HERCK BRITT LIER 4.38m +0.0 95
6 1006 DE BRUYN JELKE KAPE 4.01m +0.0 94
7 807 TAMPERE HANNE KAPE 3.48m +0.0 95
8 1577 WASTYN LENA AVKA 3.42m +0.3 94
100 meter                 Sch Heren Uur=16:18
Reeks:1     Wind : 0.2
1 2727 JANSSENS KENJI ESAK 12.79 93
2 2555 FOLENS REINOUT KAPE 12.97 93
3 2685 DE RIJCK PIETER ESAK 13.11 93
4 2556 VERBRAEKEN TIM KAPE 13.72 93
100 meter                 Sch Heren Uur=16:18
Reeks:2     Wind : 0.0
1 2737 VANHAEREN STEF KAPE 11.38 92
2 3003 BRUYLANDTS YANN OLSE 11.43 92
3 3111 KERREMANS ROBIN ACBR 12.11 92
4 2874 NEELEN ROLF ESAK 12.13 92
5 2609 LEYSSENS SAM ACBR 12.48 93
200 meter                 Sch Heren Uur=17:36
Reeks:1     Wind : 0.0
1 2737 VANHAEREN STEF KAPE 22.3 92
2 3003 BRUYLANDTS YANN OLSE 22.5 92
3 3111 KERREMANS ROBIN ACBR 23.8 92
4 2874 NEELEN ROLF ESAK 24.2 92
200 meter                 Sch Heren Uur=17:36
Reeks:2     Wind : 0.5
1 2609 LEYSSENS SAM ACBR 25.29 93
2 2555 FOLENS REINOUT KAPE 26.09 93
3 2727 JANSSENS KENJI ESAK 26.20 93
4 2685 DE RIJCK PIETER ESAK 26.56 93
2556 VERBRAEKEN TIM KAPE    DIS 93
discuswerpen 1,500kg     Sch Heren Uur=16:04
Reeks:1
1 2874 NEELEN ROLF ESAK 39.73m 92
2 2609 LEYSSENS SAM ACBR 28.07m 93
3 2555 FOLENS REINOUT KAPE 26.00m 93
4 3111 KERREMANS ROBIN ACBR 22.71m 92
5 2556 VERBRAEKEN TIM KAPE 22.32m 93
6 2685 DE RIJCK PIETER ESAK 19.58m 93
speerwerpen 700g         Sch Heren Uur=17:29
Reeks:1
1 2874 NEELEN ROLF ESAK 33.33m 92
2 2555 FOLENS REINOUT KAPE 31.63m 93
3 3111 KERREMANS ROBIN ACBR 26.67m 92
4 2685 DE RIJCK PIETER ESAK 23.73m 93
5 2609 LEYSSENS SAM ACBR 22.05m 93
6 2556 VERBRAEKEN TIM KAPE 21.64m 93
100 meter                 Sch Dames Uur=15:15
Reeks:1     Wind : 0.7
1 2609 HIMPENS LIESSE KAPE 13.22 93
2 2575 SEMAL LOTTE OLSE 13.40 92
3 2889 ACKE SARAH ACBR 13.50 92
4 2522 VAN HOOYDONCK ANNELIES KAPE 13.58 92
5 2881 ENGELEN DROIKA OLSE 13.79 92
6 2741 CHAULIAC MARGOT ABES 14.34 93
7 2681 MAMPAEY GITTE LIER 14.66 93
200 meter                 Sch Dames Uur=16:26
Reeks:1     Wind : 0.4
1 2575 SEMAL LOTTE OLSE 27.99 92
2 2522 VAN HOOYDONCK ANNELIES KAPE 28.23 92
3 2881 ENGELEN DROIKA OLSE 29.12 92
200 meter                 Sch Dames Uur=16:26
Reeks:2     Wind : 0.0
1 2609 HIMPENS LIESSE KAPE 26.92 93
2 2889 ACKE SARAH ACBR 27.85 92
3 2888 VANGEEL CHARLOTTE LIER 30.41 93
4 2561 RICHTER SARAYA KAPE 30.56 92
800 meter                 Sch Dames Uur=17:40
Reeks:1
1 2741 CHAULIAC MARGOT ABES 2’32.24 93
2 2888 VANGEEL CHARLOTTE LIER 2’53.58 93
hoogspringen             Sch Dames Uur=17:06
Reeks:1
1 2681 MAMPAEY GITTE LIER 1.36m 93
2 2609 HIMPENS LIESSE KAPE 1.33m 93
3 2522 VAN HOOYDONCK ANNELIES KAPE 1.30m 92
4 2561 RICHTER SARAYA KAPE 1.25m 92
verspringen               Sch Dames Uur=16:02
Reeks:1
1 2609 HIMPENS LIESSE KAPE 4.61m +0.0 93
2 2561 RICHTER SARAYA KAPE 4.46m +0.5 92
3 2522 VAN HOOYDONCK ANNELIES KAPE 4.31m +0.9 92
4 2888 VANGEEL CHARLOTTE LIER 4.10m +0.0 93
5 2820 VAN HERCK STEFFI LIER 3.97m +0.0 93
6 2681 MAMPAEY GITTE LIER 3.78m +0.0 93
100 meter                 AC Heren Uur=17:01
Reeks:1     Wind : 0.4
1 2105 HENDRIKX JOREN ACBR 11.36 Sen 83
2 414 LOSSIE YANNICK OLSE 11.46 Jun 91
3 3029 STRIJBOS KEVIN KAPE 11.81 Sen 89
4 577 KRIJNEN FILIP ESAK 12.17 Jun 91
5 2194 VAN HALEN WIM KAPE 12.18 Sen 85
6 9003 DA CONCEICAO SEBASTIAO NA 12.62 Sen 0
7 4947 HEYLEN RONALD BRAB 12.65 Mas 62
8 672 SIMONS STEFAN LIER 12.79 Jun 91
100 meter                 AC Heren Uur=17:01
Reeks:2     Wind : -0.5
1 852 VANDERKRUYS TOON ACBR 12.16 Jun 91
2 3276 PIEDJEU RAYMOND JOEL* BRAB 12.18 Sen 82
3 2124 SCHRAUWEN STEVEN KAPE 12.27 Sen 86
4 783 DOBBELEIR YANNICK KAPE 12.52 Jun 91
5 579 DE BRUYN JESSE KAPE 13.32 Jun 91
6 2125 SCHRAUWEN BERT KAPE 13.35 Sen 84
7 495 SCHRAUWEN JEROEN KAPE 13.83 Jun 91
8 5873 VAN DE VREKEN LUC AVKA 14.68 Mas 64
200 meter                 AC Heren Uur=17:13
Reeks:1     Wind : 0.9
1 2105 HENDRIKX JOREN ACBR 22.72 Sen 83
2 414 LOSSIE YANNICK OLSE 22.94 Jun 91
3 2424 VANHAEREN TIM KAPE 23.71 Sen 88
4 3276 PIEDJEU RAYMOND JOEL* BRAB 24.54 Sen 82
5 2194 VAN HALEN WIM KAPE 24.81 Sen 85
621 VANHAEREN BRAM KAPE    NA Jun 90
200 meter                 AC Heren Uur=17:13
Reeks:2     Wind : 0.6
1 3029 STRIJBOS KEVIN KAPE 23.73 Sen 89
2 852 VANDERKRUYS TOON ACBR 24.08 Jun 91
3 577 KRIJNEN FILIP ESAK 24.48 Jun 91
4 2124 SCHRAUWEN STEVEN KAPE 25.03 Sen 86
5 2592 DE BIE DRIES ESAK 25.08 Sen 89
6 4947 HEYLEN RONALD BRAB 25.84 Mas 62
200 meter                 AC Heren Uur=17:13
Reeks:3     Wind : 0.0
1 783 DOBBELEIR YANNICK KAPE 25.33 Jun 91
2 672 SIMONS STEFAN LIER 25.68 Jun 91
3 2125 SCHRAUWEN BERT KAPE 26.95 Sen 84
4 495 SCHRAUWEN JEROEN KAPE 28.73 Jun 91
579 DE BRUYN JESSE KAPE    NG Jun 91
5873 VAN DE VREKEN LUC AVKA    NG Mas 64
kogelstoten 7,260kg       AC Heren Uur=16:10
Reeks:1
1 6787 VAN DER AVERT DIRK ACBR 12.75m Mas 72
2 2424 VANHAEREN TIM KAPE 11.57m Sen 88
3 2125 SCHRAUWEN BERT KAPE 11.07m Sen 84
4 621 VANHAEREN BRAM KAPE 10.84m Jun 90
5 704 GOEMAN WIM KAPE 10.29m Jun 91
6 2592 DE BIE DRIES ESAK 10.21m Sen 89
7 2124 SCHRAUWEN STEVEN KAPE 9.79m Sen 86
8 579 DE BRUYN JESSE KAPE 9.17m Jun 91
9 783 DOBBELEIR YANNICK KAPE 8.70m Jun 91
10 1875 VERMEIREN BART DUFF 8.31m Sen 79
11 2353 VERHOEVEN TIMMY LIER 8.02m Sen 89
12 2351 VERHOEVEN YVES LIER 7.98m Sen 87
13 495 SCHRAUWEN JEROEN KAPE 7.30m Jun 91
discuswerpen 2,000kg     AC Heren Uur=17:51
Reeks:1
1 6787 VAN DER AVERT DIRK ACBR 36.88m Mas 72
2 2424 VANHAEREN TIM KAPE 32.14m Sen 88
3 2124 SCHRAUWEN STEVEN KAPE 29.42m Sen 86
4 621 VANHAEREN BRAM KAPE 28.80m Jun 90
5 704 GOEMAN WIM KAPE 27.53m Jun 91
6 1875 VERMEIREN BART DUFF 25.73m Sen 79
7 2125 SCHRAUWEN BERT KAPE 25.06m Sen 84
8 2351 VERHOEVEN YVES LIER 24.56m Sen 87
9 783 DOBBELEIR YANNICK KAPE 23.90m Jun 91
10 2353 VERHOEVEN TIMMY LIER 23.39m Sen 89
11 579 DE BRUYN JESSE KAPE 22.60m Jun 91
12 495 SCHRAUWEN JEROEN KAPE 18.76m Jun 91
100 meter                 AC Dames Uur=15:15
Reeks:1     Wind : -1.2
1 403 VERCAMMEN ANN ACBR 13.56 Jun 91
2 531 LOUVIAUX CARMEN KAPE 13.61 Jun 90
3 2972 VAN HUL ISABEL SWIN 14.23 Mas 73
4 348 VOLCKAERTS TESS KAPE 14.33 Jun 91
5 3496 ANDRIES GERDA AVKA 14.45 Mas 65
200 meter                 AC Dames Uur=16:31
Reeks:1     Wind : 0.3
1 531 LOUVIAUX CARMEN KAPE 27.36 Jun 90
2 403 VERCAMMEN ANN ACBR 27.92 Jun 91
3 1888 VROEMANS ANOUK SPBO 28.93 Sen 77
4 348 VOLCKAERTS TESS KAPE 29.18 Jun 91
5 3496 ANDRIES GERDA AVKA 30.14 Mas 65
6 3464 GOETSTOUWERS ELS ESAK 36.81 Mas 64
800 meter                 AC Dames Uur=17:42
Reeks:1
1 348 VOLCKAERTS TESS KAPE 2’30.27 Jun 91
2 531 LOUVIAUX CARMEN KAPE 2’35.03 Jun 90
3 3603 BONGAERTS ANOUK ACBR 2’35.79 Mas 70
4 3830 MICHIELS CARINA KAPE 2’38.74 Mas 65
5 1369 VANDAEL AUDRIE KAPE 3’03.26 Sen 89
kogelstoten 4,000kg       AC Dames Uur=16:57
Reeks:1
1 1190 DE SMET LIESBET DUFF 8.78m Sen 82
2 3496 ANDRIES GERDA AVKA 6.77m Mas 65
discuswerpen 1,000kg     AC Dames Uur=18:01
Reeks:1
1 1190 DE SMET LIESBET DUFF 31.60m Sen 82



VERSLAG

JEUGD

Bij de benjamins-jongens won Koen-Jr Peirelinck de twee proeven : de 60 m en het hockeybalwerpen. Joren Folens was de snelste sprinter bij de pupillen-jongens vóór Vincent Van Wijk en Jochem Vermeulen. Bij het verspringen draaiden ze de rollen om, met Vincent als winnaar. Jordi Van den Eynden klom daar op het derde trapje. Emma Van Laer (1ste) en Laura Matthysen (2de) haalden in de 60 m en bij het verspringen de twee topplaatsen binnen bij de pupillen-meisjes.

Voor Mo Abou El Fath en Greg Emmerechts werd het een strijd onder ploegmakkers bij de miniemen-jongens. Mo won de 80 m en Greg het hoogspringen. Bij de meisjes werd Merel Folens winnaar bij het hoogspringen en Nel Van Ermengem 3de. In de 80 m spurtte Merel naar een 2de plaats.

OPEN MEETING

De criteriumformule (met deelname aan twee proeven van de sprint, het springen of het werpen) leverde geldprijzen op voor alle criteriumwinnaars vanaf cadet t.e.m. master. Voor de 800 m bij de dames waren er dan weer individuele prijzen voorzien.

Even de KAPE-podia op een rijtje : Jago Verweyen won met 44 m 09 bij de cadetten-jongens met de speer en werd 2de met de kogel na een worp van 12 m 96. Lotte Tampère met 4 m 53 bij het verspringen bij de cadetten-meisjes, Lieselot Ickx werd met 2’45”05 3de in de 800 m en Laura Emmerechts bekleedde dezelfde plaats bij het hoogspringen met 1 m 35. Stef Vanhaeren won de 100 m en (nipt) de 200 m bij de scholieren-jongens. In het discuswerpen werd Reinout Folens 3de let een afgeronde 26 m 00. Bij het speerwerpen klom hij een trapje hoger : 2de met 31 m 63.

Liesse Himpens kopieerde de prestaties van Stef met winst op de 100 m en de 200 m, maar dan bij de scholieren-meisjes. Bij het hoogspringen werd ze 2de met 1 m 33, net voor Annelies Van Hooydonck met 1 m 30. Als toetje nam Liesse ook nog de zege bij het verspringen met 4 m 61 mee naar huis, dit op een all-KAPE-podium. Saraya Richter sprong als 2de 4 m 46 ver en Annelies eindigde met 4 m 31 als 3de.

Carmen Louviaux was de snelste op de 200 m bij de juniors-dames en 2de op de 100 m. In de 800 m werd Tess Volckaerts winnaar in een tijd van 2’30”27, vóór Carmen in 2’35”03. Bram Vanhaeren won met 10 m 84 het kogelstoten bij de juniors-heren, vóór Wim Goeman (10 m 29) en Jesse De Bruyn (9 m 17). In het discuswerpen haalden Bram (winnaar met 28 m 80) en Wim (2de met 27 m 53) dezelfde podiumplaatsen. Yannick Dobbeleir was hier 3de junior met 23 m 90.

Bij de seniors finishte Kevin Strijbos als 3de op de korte sprint met 11”81, op de 200 m werd Tim Vanhaeren 2de met 23”71. Bij het kogelstoten moesten Tim (2de met 11 m 57) en Bert Schrauwen (3de met 11 m 07) het onderspit delven tegen master en oud-KAPE-ër Dirk Van der Avert (winnaar met 12 m 75). Carina Michielsmet een erg bevredigende 2’38”74 – en Audrie Vandael – in een tijd van 3’03”26 – werden nummer 2 en 3 op de 800 m bij de seniors-masters.

In de verschillende criteria vielen ook weer heel wat KAPE-atleten in de prijzen. Een aangenaam extraatje voor de inspanningen tijdens deze KAPE-meeting. De kas van penningmeester Geert werd er zo een beetje minder van … maar dat mocht nu eenmaal met deze meeting !

Hugo De Hoon

0 likes KAPE-meetings - archief
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand