Uitslag KAPE werp-, spring- en sprintcriterium – 11.08.2012 – Kapellen
December 4, 2021 at 4:55 pm

Uitslag KAPE werp-, spring- en sprintcriterium – 11.08.2012 – Kapellen

Op zaterdag 11 augustus organiseerden wij op de atletiekpiste in het gemeentepark een nieuwe editie van het “KAPE werp-, spring- en sprintcriterium”. Benjamins, pupillen en miniemen verdeelden eerst de medailles, later gingen atleten vanaf cadet op jacht naar de geldprijzen. De uitslag lees je hieronder.

[shashin type=”album” id=”101″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=13:46
Reeks:1
1 1525 Artois Stephane KAPE 9.75 4
2 957 Coessens Vidar KAPE 10.19 3
3 1400 Eykens Matteo KAPE 10.60 4
4 1564 Alaoui Ibrahim BVAC 10.69 4
5 9330 Blomme Jarno KAPE 10.80 0
6 719 Gysen Dries KAPE 12.25 4
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=14:29
Reeks:1
1 1525 Artois Stephane KAPE 32.16m 4
2 719 Gysen Dries KAPE 26.10m 4
3 957 Coessens Vidar KAPE 22.78m 3
4 9330 Blomme Jarno KAPE 16.66m 0
5 1400 Eykens Matteo KAPE 14.73m 4
6 1564 Alaoui Ibrahim BVAC 12.77m 4
60 meter                  Ben Dames  Uur=13:46
Reeks:1
1 1894 Udechukwu Hilary BVAC 9.70 3
2 1544 Peeters Ellen BVAC 9.85 3
3 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 10.43 3
4 8292 Roumen Magali KAPE 10.53 0
5 1046 Thiryn Merel KAPE 11.02 4
6 292 Dua Hanne KAPE 11.18 5
7 8201 Blomme Ilara KAPE 11.47 0
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=14:08
Reeks:1
1 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 24.70m 3
2 1894 Udechukwu Hilary BVAC 20.16m 3
3 1544 Peeters Ellen BVAC 17.44m 3
4 8292 Roumen Magali KAPE 16.07m 0
5 292 Dua Hanne KAPE 13.20m 5
6 1046 Thiryn Merel KAPE 11.64m 4
7 8201 Blomme Ilara KAPE 6.72m 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:05
Reeks:1
1 4143 Celen Robbert ACBR 9.94 1
2 4672 Mous Thomas KAPE 10.22 1
3 4673 Mous Jonas KAPE 10.46 1
4 4779 Alaoui Benyamine BVAC 10.55 2
5 4122 Coessens Simon KAPE 10.82 1
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:05
Reeks:2
1 4996 Masudi Jayda BVAC 8.84 1
2 4156 Wildemeersch Thijs ACBR 9.00 1
3 3939 Philips Brent KAPE 9.71 2
4 4120 Maes Lukas KAPE 9.77 1
5 4755 Artois Sebastien KAPE 9.81 2
6 4477 Van Zele Bart KAPE 9.88 1
verspringen               Pup Heren  Uur=14:38
Reeks:1
1 4996 Masudi Jayda BVAC 3.93m 1
2 4156 Wildemeersch Thijs ACBR 3.78m 1
3 4120 Maes Lukas KAPE 3.71m 1
4 4477 Van Zele Bart KAPE 3.63m 1
5 3939 Philips Brent KAPE 3.63m 2
6 4755 Artois Sebastien KAPE 3.25m 2
7 4122 Coessens Simon KAPE 3.21m 1
8 4143 Celen Robbert ACBR 3.18m 1
9 4673 Mous Jonas KAPE 3.17m 1
10 4672 Mous Thomas KAPE 2.98m 1
11 4779 Alaoui Benyamine BVAC 2.84m 2
60 meter                  Pup Dames  Uur=13:56
Reeks:1
1 9801 Hasselton Amy thor 9.02 0
2 3342 Beck Lynn ACHL 9.08 1
3 3267 De Bie Catherine ACBR 9.20 2
4 3416 Berben Jana KAPE 9.55 1
5 3325 Martens Jana ADD 9.68 1
60 meter                  Pup Dames  Uur=13:56
Reeks:2
1 3279 Dua Jenthe KAPE 9.61 1
2 3955 Valkeneers Emily KAPE 10.23 2
3 3684 Nijssen Tessa* ESAK 10.29 2
4 4155 Maes Renke BVAC 10.41 2
5 3392 Gysen Sofie KAPE 10.79 2
verspringen               Pup Dames  Uur=14:20
Reeks:1
1 9801 Hasselton Amy thor 4.17m 0
2 3342 Beck Lynn ACHL 4.03m 1
3 3416 Berben Jana KAPE 3.84m 1
4 3325 Martens Jana ADD 3.77m 1
5 3267 De Bie Catherine ACBR 3.69m 2
6 3684 Nijssen Tessa* ESAK 3.45m 2
7 3279 Dua Jenthe KAPE 3.42m 1
8 3955 Valkeneers Emily KAPE 3.27m 2
9 4155 Maes Renke BVAC 2.96m 2
10 3392 Gysen Sofie KAPE 2.68m 2
80 meter                  Min Heren  Uur=14:32
Reeks:1
1 6701 Van Den Bergh Sven RAM 10.68 99
2 7094 Spiessens Yentl LYRA 11.28 99
3 6934 Bal Jaan ACBR 11.57 0
4 7517 Van Stokkum Arno ACBR 11.64 99
5 9803 De Kock Arjen NED 12.40 0
6 7651 Alaoui Yousri BVAC 13.25 0
hoogspringen              Min Heren  Uur=14:03
Reeks:1
1 7094 Spiessens Yentl LYRA 1.52m 99
2 6701 Van Den Bergh Sven RAM 1.52m 99
3 9803 De Kock Arjen NED 1.46m 0
4 6934 Bal Jaan ACBR 1.35m 0
5 7651 Alaoui Yousri BVAC 1.05m 0
80 meter                  Min Dames  Uur=14:54
Reeks:2
1 6610 Van Stokkum Eline ACBR 11.19 99
2 9802 Reuvers Annika NL 11.57 0
3 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 12.19 0
4 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 12.52 0
5 6428 Nijssen Kim* ESAK 12.52 99
6 6035 Samoy Ameline ACBR 13.11 0
hoogspringen              Min Dames  Uur=14:44
Reeks:1
1 9802 Reuvers Annika NL 1.40m 0
2 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 1.37m 0
3 6035 Samoy Ameline ACBR 1.25m 0
4 6428 Nijssen Kim* ESAK 1.20m 99
5 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 1.05m 0
100 meter                 Cad Heren  Uur=15:51
Reeks:1      Wind : 2.0
1 310 Huyck Hannes SPBO 12.95 98
2 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 13.50 98
3 737 Eykens Remy KAPE 13.58 97
4 799 Alaoui Younas BVAC 14.39 98
200 meter                 Cad Heren  Uur=16:58
Reeks:1      Wind : -1.2
1 310 Huyck Hannes SPBO 25.99 98
2 737 Eykens Remy KAPE 27.41 97
3 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 27.58 98
4 799 Alaoui Younas BVAC 29.66 98
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=16:22
Reeks:1
1 407 Utens Nils AVKA 13.16m 98
2 760 Castrel Yentel LYRA 10.87m 97
3 330 Van Thillo Glenn KAPE 10.64m 98
4 718 Vanagtmael Jelle ACBR 9.40m 98
5 799 Alaoui Younas BVAC 7.38m 98
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=18:20
Reeks:1
1 407 Utens Nils AVKA 40.14m 98
2 316 Gysbrechts Tom OLSE 35.55m 97
3 330 Van Thillo Glenn KAPE 33.91m 98
4 718 Vanagtmael Jelle ACBR 33.40m 98
5 987 Wilmsen Kris OLSE 30.10m 97
799 Alaoui Younas BVAC     NG 98
polsstokspringen          Cad Heren  Uur=16:26
Reeks:1
1 760 Castrel Yentel LYRA 2.90m 97
100 meter                 Cad Dames  Uur=15:58
Reeks:2      Wind : -1.2
1 680 Van Laer Emma KAPE 13.22 98
2 727 Heynderickx Lotte ACBR 13.24 97
3 1128 Vermeulen aaike brea 14.19 0
4 917 Maes Jynse BVAC 14.28 97
5 337 Bal Loran ACBR 14.42 98
6 1078 Ballet Inez BVAC 15.48 98
7 348 Stevens Utti KAPE 16.17 98
200 meter                 Cad Dames  Uur=17:19
Reeks:1      Wind : 0.0
1 1128 Vermeulen aaike brea 29.57 0
2 337 Bal Loran ACBR 30.29 98
3 1078 Ballet Inez BVAC 33.26 98
4 348 Stevens Utti KAPE 33.82 98
200 meter                 Cad Dames  Uur=17:19
Reeks:2      Wind : 0.0
1 511 Verdonck Michele AZW 26.88 97
2 680 Van Laer Emma KAPE 27.29 98
3 727 Heynderickx Lotte ACBR 27.34 97
4 917 Maes Jynse BVAC 30.21 97
800 meter                 Cad Dames  Uur=17:13
Reeks:1
1 401 Gounakis Vasilia AVT 2’28.29 98
2 448 Denis Jolien KAPE 2’28.96 97
3 347 Van Wallendael Annelies KAPE 2’47.52 97
4 447 Maes Marjan KAPE 2’57.04 97
5 595 Nijssen Fiona* ESAK 3’09.24 97
verspringen               Cad Dames  Uur=16:24
Reeks:1
1 680 Van Laer Emma KAPE 4.93m +2.0 98
2 337 Bal Loran ACBR 3.79m +0.0 98
3 595 Nijssen Fiona* ESAK 3.79m +0.0 97
4 348 Stevens Utti KAPE 3.28m -1.7 98
hoogspringen              Cad Dames  Uur=16:00
Reeks:1
1 9800 Hasselton Winny THOR 1.53m 0
2 680 Van Laer Emma KAPE 1.46m 98
3 337 Bal Loran ACBR 1.35m 98
4 595 Nijssen Fiona* ESAK 1.35m 97
100 meter                 Sch Heren  Uur=15:42
Reeks:1      Wind : 0.0
2453 Van Steenbrugge Brent KAPE    DIS 95
2410 Vanagtmael Sam ACBR    DIS 96
200 meter                 Sch Heren  Uur=16:36
Reeks:1      Wind : 1.3
1 2410 Vanagtmael Sam ACBR 23.82 96
2 2453 Van Steenbrugge Brent KAPE 26.38 95
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=15:51
Reeks:1
1 2385 Van Laer Marnix KAPE 33.19m 95
2 2201 Meeusen Dries ABES 30.22m 96
3 2007 De Voegt Dries RAM 28.21m 96
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=16:57
Reeks:1
1 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 46.61m 96
2 2201 Meeusen Dries ABES 44.69m 96
3 2124 Hannes Michiel OLSE 43.48m 95
4 2007 De Voegt Dries RAM 33.81m 96
5 2385 Van Laer Marnix KAPE 32.04m 95
polsstokspringen          Sch Heren  Uur=16:27
Reeks:1
1 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 2.60m 96
2 2385 Van Laer Marnix KAPE 2.50m 95
100 meter                 Sch Dames  Uur=15:07
Reeks:1      Wind : -0.6
1 2453 Eykens Renee KAPE 13.16 96
2 2565 De Schutter Nathalie ACBR 13.49 96
3 2166 Acke Britt OLSE 13.69 95
4 2228 Maes Katrien KAPE 15.53 95
5 2518 Tampere Hanne KAPE 15.57 95
200 meter                 Sch Dames  Uur=16:07
Reeks:1      Wind : -0.6
1 2453 Eykens Renee KAPE 26.90 96
2 2565 De Schutter Nathalie ACBR 27.74 96
3 2166 Acke Britt OLSE 28.29 95
800 meter                 Sch Dames  Uur=17:20
-1 Geen deelnemers     GP 0
verspringen               Sch Dames  Uur=15:24
Reeks:1
1 2019 Van Hal Shauni ACHL 4.28m -0.9 95
hoogspringen              Sch Dames  Uur=16:20
Reeks:1
1 2019 Van Hal Shauni ACHL 1.40m 95
100 meter                 Jun Heren  Uur=15:25
Reeks:1      Wind : -1.1
1 264 Ceulemans Yannick ACBR 12.53 94
200 meter                 Jun Heren  Uur=16:22
Reeks:1      Wind : 0.7
1 264 Ceulemans Yannick ACBR 25.23 94
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=15:54
Reeks:1
1 436 De Becker Kenneth OEH 15.60m 94
2 9804 Franssen Haike ned 13.10m 0
3 378 Leyssens Sam ACBR 11.77m 93
4 379 Declercq Pieterjan ACBR 11.20m 94
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=17:43
Reeks:1
1 436 De Becker Kenneth OEH 43.02m 94
2 9804 Franssen Haike ned 39.34m 0
3 379 Declercq Pieterjan ACBR 37.69m 94
4 378 Leyssens Sam ACBR 34.72m 93
polsstokspringen          Jun Heren  Uur=17:21
-1 Geen deelnemers     GP 0
100 meter                 Sen Heren  Uur=15:27
Reeks:1      Wind : -1.1
1 1943 Theijs Niels ACA 11.15 92
2 1761 Vanhaeren Stef KAPE 11.19 92
3 1763 Vanhaeren Tim KAPE 11.63 88
4 1938 Debue Jeroen KAPE 12.63 87
100 meter                 Sen Heren  Uur=15:27
Reeks:2      Wind : -1.0
1 1571 Krijnen Filip ESAK 12.17 91
2 1993 Pallemans Martin KAPE 12.84 86
3 1735 Rondas Tom ABES 12.96 79
4 5016 Van Laer Bart KAPE 13.03 Mas 65
5 5642 Wydouw Guy KAPE 13.84 Mas 71
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:27
Reeks:1      Wind : 0.7
1 1571 Krijnen Filip ESAK 24.16 91
2 2331 De Samblanx Sebastiaan OLSE 25.04 87
3 1993 Pallemans Martin KAPE 25.42 86
4 1735 Rondas Tom ABES 25.86 79
5016 Van Laer Bart KAPE     NG Mas 65
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:27
Reeks:2      Wind : 0.0
1 1943 Theijs Niels ACA 21.79 92
2 1761 Vanhaeren Stef KAPE 21.83 92
3 1763 Vanhaeren Tim KAPE 22.63 88
4 5642 Wydouw Guy KAPE 28.46 Mas 71
kogelstoten 7,260kg       Sen Heren  Uur=15:37
Reeks:1
1 1645 Wagemans Jarno HAMM 15.37m 89
2 1939 Truyts Timothy ACBR 13.40m 89
3 9805 Dekker Stephan 12.65m 0
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=17:44
Reeks:1
1 9805 Dekker Stephan 52.69m 0
2 1939 Truyts Timothy ACBR 43.38m 89
3 1645 Wagemans Jarno HAMM 40.49m 89
polsstokspringen          Sen Heren  Uur=16:25
Reeks:1
1 1816 Ghoos Thomas ACBR 4.70m 91
100 meter                 Jun Dames  Uur=15:17
Reeks:1      Wind : -0.4
1 300 Van Schil Henrike ESAK 13.74 94
2 342 Tampere Lotte KAPE 14.30 94
200 meter                 Jun Dames  Uur=16:11
Reeks:1      Wind : 0.5
1 300 Van Schil Henrike ESAK 28.10 94
2 342 Tampere Lotte KAPE 29.07 94
800 meter                 Jun Dames  Uur=17:13
Reeks:1
1 342 Tampere Lotte KAPE 2’42.67 94
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=17:33
-1 Geen deelnemers     GP 0
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=17:33
-1 Geen deelnemers     GP 0
100 meter                 Sen Dames  Uur=15:17
Reeks:1      Wind : -0.4
1 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 13.61 92
2 1004 Acke Sarah OLSE 14.00 92
3 1406 Louviaux Carmen KAPE 14.08 90
4 1110 Verschoren Sarah LYRA 14.16 88
200 meter                 Sen Dames  Uur=16:11
Reeks:1      Wind : 0.5
1 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 27.82 92
2 1110 Verschoren Sarah LYRA 28.54 88
3 1406 Louviaux Carmen KAPE 28.56 90
4 1004 Acke Sarah OLSE 29.43 92
800 meter                 Sen Dames  Uur=17:15
Reeks:1
1 2651 Luyckx Tilly ABES 2’36.81 Mas 76
2 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 2’47.47 92
3 1105 Van de Vijver Pascale ACBR 2’51.55 90
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=17:00
Reeks:1
1 918 Verlinden Sophie WIBO 13.51m 79
2 1098 Geens Hilde DUFF 10.15m 89
3 923 De Smet Liesbet DUFF 8.98m 82
4 3445 Faes Indra KAPE 8.96m Mas 0
5 3402 Castelyns Els KAPE 8.82m Mas 76
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=16:19
Reeks:1
1 923 De Smet Liesbet DUFF 32.25m 82
2 918 Verlinden Sophie WIBO 31.61m 79
3 1381 Richter Saraya KAPE 30.54m 92
4 1098 Geens Hilde DUFF 30.24m 89
5 3402 Castelyns Els KAPE 24.78m Mas 76
6 3445 Faes Indra KAPE 24.41m Mas 0
1004 Acke Sarah OLSE     NG 92


Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand