Uitslag Meerkampmeeting – 13.09.2015 – Kapellen
November 28, 2021 at 9:23 am

Uitslag Meerkampmeeting – 13.09.2015 – Kapellen

Met onze “Meerkampmeeting” in september, zijn we stilaan een traditie aan het uitbouwen. Op zondag 13 september was het weer zover, met voor de jeugd 4- en 5-kampen in de voormiddag en voor alle categorieën vanaf cadet t.e.m. senior officiële 5-kampen in de namiddag. De resultaten van al deze meerkampen lees je hier.


De uitslag van deze meerkampen kan je HIER downloaden als .pdf-bestand.


UITSLAG

vierkamp                   Ben Dames Uur=11:47
Reeks:1
1 1965 Blomme Ilara KAPE 937p 6
2 822 Tielemans Iyani LOOI 620p 6
3 9960 Van Cleuvenbergen Kato na 382p 8
60 meter                 Ben Dames Uur=10:22
Reeks:1
1 1965 Blomme Ilara KAPE 10.48 6 325 P
2 822 Tielemans Iyani LOOI 10.99 6 234 P
3 9960 Van Cleuvenbergen Kato na 11.79 8 118 P
600 meter                 Ben Dames Uur=11:47
Reeks:1
1 1965 Blomme Ilara KAPE 2’21.44 6 286 P
2 9960 Van Cleuvenbergen Kato na 2’29.74 8 202 P
3 822 Tielemans Iyani LOOI 2’29.84 6 201 P
hoogspringen             Ben Dames Uur=11:13
Reeks:1
1 822 Tielemans Iyani LOOI 0.94m 6 148 P
2 1965 Blomme Ilara KAPE 0.91m 6 126 P
3 9960 Van Cleuvenbergen Kato na 0.70m 8
hockeywerpen             Ben Dames Uur=11:34
Reeks:1
1 1965 Blomme Ilara KAPE 23.80m 6 200 P
2 9960 Van Cleuvenbergen Kato na 12.26m 8 55 P
3 822 Tielemans Iyani LOOI 10.72m 6 37 P
vierkamp                 Ben Heren Uur=11:31
Reeks:1
1 7228 Vander Avert Ben KAPE 1522p 6
2 7639 Smeets Louis BERT 1110p 7
3 6726 Gielen Stef KAPE 1055p 6
4 9963 Postelmans Thierry na 948p 6
5 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 107p 7
verspringen               Ben Heren Uur=10:41
Reeks:1
1 9963 Postelmans Thierry na 3.42m 6 224 P
2 7228 Vander Avert Ben KAPE 3.38m 6 216 P
3 6726 Gielen Stef KAPE 3.17m 6 173 P
4 7639 Smeets Louis BERT 3.12m 7 164 P
5 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 2.25m 7 27 P
60 meter                 Ben Heren Uur=10:36
Reeks:1
1 7639 Smeets Louis BERT 9.90 7 445 P
2 7228 Vander Avert Ben KAPE 9.90 6 445 P
3 9963 Postelmans Thierry na 10.60 6 302 P
4 6726 Gielen Stef KAPE 10.60 6 302 P
5 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 13.36 7
600 meter                 Ben Heren Uur=11:29
Reeks:1
1 7228 Vander Avert Ben KAPE 1’59.21 6 577 P
2 6726 Gielen Stef KAPE 2’09.10 6 436 P
3 9963 Postelmans Thierry na 2’17.61 6 329 P
4 7639 Smeets Louis BERT 2’22.27 7 277 P
5 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 3’05.80 7
hockeywerpen             Ben Heren Uur=11:18
Reeks:1
1 7228 Vander Avert Ben KAPE 30.36m 6 284 P
2 7639 Smeets Louis BERT 25.71m 7 224 P
3 6726 Gielen Stef KAPE 19.41m 6 144 P
4 9963 Postelmans Thierry na 15.36m 6 93 P
5 7706 Van Aelst – 81 Ruben KAPE 13.93m 7 76 P
vierkamp                 Pup Dames Uur=11:38
Reeks:1
1 4845 Vander Avert Caro KAPE 1833p 5
2 4138 Verleysen Caitlin ACW 1781p 4
3 4580 Dua Hanne KAPE 1537p 5
4 4903 Dickes Helena BERT 1146p 5
5 5237 Van Aelst Amber KAPE 1091p 5
60 meter                 Pup Dames Uur=10:45
Reeks:1
1 4138 Verleysen Caitlin ACW 9.13 4 630 P
2 4845 Vander Avert Caro KAPE 9.34 5 577 P
3 4580 Dua Hanne KAPE 10.01 5 421 P
4 4903 Dickes Helena BERT 10.09 5 404 P
5 5237 Van Aelst Amber KAPE 10.59 5 304 P
1000 meter               Pup Dames Uur=11:37
Reeks:1
1 4138 Verleysen Caitlin ACW 3’35.76 4 577 P
2 4580 Dua Hanne KAPE 3’41.78 5 528 P
3 4845 Vander Avert Caro KAPE 3’45.24 5 500 P
4 5237 Van Aelst Amber KAPE 3’57.64 5 407 P
5 4903 Dickes Helena BERT 4’01.46 5 380 P
hoogspringen             Pup Dames Uur=10:44
Reeks:1
1 4845 Vander Avert Caro KAPE 1.25m 5 417 P
2 4138 Verleysen Caitlin ACW 1.22m 4 388 P
3 4580 Dua Hanne KAPE 1.16m 5 332 P
4 4903 Dickes Helena BERT 1.04m 5 227 P
5 5237 Van Aelst Amber KAPE 1.01m 5 202 P
discuswerpen 0,600kg     Pup Dames Uur=11:20
Reeks:1
1 4845 Vander Avert Caro KAPE 22.13m 5 339 P
2 4580 Dua Hanne KAPE 18.09m 5 256 P
3 4138 Verleysen Caitlin ACW 14.54m 4 186 P
4 5237 Van Aelst Amber KAPE 14.14m 5 178 P
5 4903 Dickes Helena BERT 11.87m 5 135 P
vierkamp                 Pup Heren Uur=11:54
Reeks:1
1 2435 Van Hoof Sette KAPE 1633p 4
2 2077 Eykens Matteo KAPE 1529p 4
3 2716 Blomme Jarno KAPE 1371p 4
4 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 1369p 5
5 1663 Heraly Maxim KAPE 1001p 5
6 1242 Tielemans Kilian LOOI 990p 5
7 9961 Van Cleuvenbergen Len na 828p 5
60 meter                 Pup Heren Uur=10:15
Reeks:1
1 2077 Eykens Matteo KAPE 9.61 4 512 P
2 2435 Van Hoof Sette KAPE 9.69 4 493 P
3 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 9.83 5 461 P
4 1242 Tielemans Kilian LOOI 10.12 5 398 P
5 2716 Blomme Jarno KAPE 10.21 4 379 P
6 1663 Heraly Maxim KAPE 10.47 5 327 P
7 9961 Van Cleuvenbergen Len na 10.79 5 268 P
1000 meter               Pup Heren Uur=11:54
Reeks:1
1 2435 Van Hoof Sette KAPE 3’26.27 4 660 P
2 2077 Eykens Matteo KAPE 3’35.27 4 581 P
3 2716 Blomme Jarno KAPE 3’44.55 4 506 P
4 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 3’45.57 5 498 P
5 1663 Heraly Maxim KAPE 3’51.47 5 452 P
6 9961 Van Cleuvenbergen Len na 4’06.17 5 348 P
7 1242 Tielemans Kilian LOOI 4’12.95 5 305 P
verspringen               Pup Heren Uur=10:48
Reeks:1
1 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 3.82m 5 312 P
2 2435 Van Hoof Sette KAPE 3.80m 4 308 P
3 2716 Blomme Jarno KAPE 3.37m 4 214 P
4 2077 Eykens Matteo KAPE 3.24m 4 187 P
5 1663 Heraly Maxim KAPE 2.98m 5 138 P
6 1242 Tielemans Kilian LOOI 2.97m 5 136 P
7 9961 Van Cleuvenbergen Len na 2.76m 5 99 P
discuswerpen 0,600kg     Pup Heren Uur=11:47
Reeks:1
1 2716 Blomme Jarno KAPE 18.86m 4 272 P
2 2077 Eykens Matteo KAPE 17.70m 4 249 P
3 2435 Van Hoof Sette KAPE 13.80m 4 172 P
4 1242 Tielemans Kilian LOOI 12.71m 5 151 P
5 9961 Van Cleuvenbergen Len na 10.69m 5 113 P
6 1981 Vandekerckhove Yoran AVKA 9.87m 5 98 P
7 1663 Heraly Maxim KAPE 9.15m 5 84 P
vijfkamp                 Min Dames Uur=10:51
Reeks:1
7310 Kerkaert Noor BONH    GP 2
80 meter                 Min Dames Uur=10:51
Reeks:1
7310 Kerkaert Noor BONH    NG 2
1000 meter               Min Dames Uur=10:50
Reeks:1
7310 Kerkaert Noor BONH    NG 2
hoogspringen             Min Dames Uur=10:49
Reeks:1
7310 Kerkaert Noor BONH    NG 2
kogelstoten 2,000kg       Min Dames Uur=10:15
Reeks:1
1 7310 Kerkaert Noor BONH 8.49m 2 446 P
discuswerpen 0,750kg     Min Dames Uur=10:46
Reeks:1
0 7310 Kerkaert Noor BONH 21.34m 2 322 P
vijfkamp                 Min Heren Uur=12:01
Reeks:1
1 5421 Philips – T81 Brent KAPE 2728p 2
2 5215 Vander Avert Jens KAPE 2358p 2
3 4753 Cannaerts Arthur OLSE 2131p 2
4 5214 Vander Avert Nils KAPE 1455p 3
5 4955 Heraly Yannick KAPE 1418p 3
6 9962 Van Cleuvenbergen Senne na 1333p 3
80 meter                 Min Heren Uur=11:14
Reeks:1
1 5421 Philips – T81 Brent KAPE 11.75 2 590 P
2 4753 Cannaerts Arthur OLSE 11.83 2 574 P
3 5215 Vander Avert Jens KAPE 12.68 2 413 P
4 9962 Van Cleuvenbergen Senne na 12.87 3 380 P
5 4955 Heraly Yannick KAPE 13.11 3 340 P
6 5214 Vander Avert Nils KAPE 13.59 3 267 P
1000 meter               Min Heren Uur=12:01
Reeks:1
1 5421 Philips – T81 Brent KAPE 3’25.66 2 665 P
2 5215 Vander Avert Jens KAPE 3’35.00 2 584 P
3 4753 Cannaerts Arthur OLSE 3’36.60 2 570 P
4 4955 Heraly Yannick KAPE 3’41.04 3 534 P
5 9962 Van Cleuvenbergen Senne na 3’55.33 3 424 P
6 5214 Vander Avert Nils KAPE 4’05.35 3 354 P
verspringen               Min Heren Uur=11:37
Reeks:1
1 5215 Vander Avert Jens KAPE 4.29m 2 426 P
2 5421 Philips – T81 Brent KAPE 4.23m 2 411 P
3 4753 Cannaerts Arthur OLSE 3.72m 2 289 P
4 5214 Vander Avert Nils KAPE 3.52m 3 245 P
5 4955 Heraly Yannick KAPE 3.28m 3 195 P
6 9962 Van Cleuvenbergen Senne na 3.13m 3 166 P
kogelstoten 3,000kg       Min Heren Uur=10:53
Reeks:1
1 5215 Vander Avert Jens KAPE 10.32m 2 570 P
2 5421 Philips – T81 Brent KAPE 8.48m 2 446 P
3 4753 Cannaerts Arthur OLSE 7.79m 2 399 P
4 9962 Van Cleuvenbergen Senne na 5.71m 3 262 P
5 5214 Vander Avert Nils KAPE 5.50m 3 248 P
6 4955 Heraly Yannick KAPE 4.83m 3 205 P
discuswerpen 0,750kg     Min Heren Uur=10:38
Reeks:1
1 5421 Philips – T81 Brent KAPE 35.22m 2 616 P
2 5215 Vander Avert Jens KAPE 23.39m 2 365 P
3 5214 Vander Avert Nils KAPE 22.24m 3 341 P
4 4753 Cannaerts Arthur OLSE 20.20m 2 299 P
5 4955 Heraly Yannick KAPE 12.36m 3 144 P
6 9962 Van Cleuvenbergen Senne na 10.03m 3 101 P
vijfkamp                 Cad Dames Uur=16:38
Reeks:1
1 1142 Beck Lynn KAPE 2645p 1
2 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 1840p 1
3 9964 Korstanje Pien na 1805p 1
4 1025 Vermeulen Heleen KAPE 1782p 1
5 1042 Berben Jana KAPE 1754p 1
6 1204 Lemaire Luna BERT 1165p 1
7 978 Dua Jenthe KAPE 1150p 1
8 1203 Lemaire Laura BERT 1099p 0
80m horden 0,762m   Cad Dames Uur=13:40
Reeks:1     Wind : -0.2
1 1042 Berben Jana KAPE 15.33 1 485 P
2 1025 Vermeulen Heleen KAPE 15.56 1 463 P
3 978 Dua Jenthe KAPE 17.63 1 284 P
9964 Korstanje Pien na    NA 1
80m horden 0,762m   Cad Dames Uur=13:40
Reeks:2     Wind : 1.4
1 1142 Beck Lynn KAPE 12.05 1 856 P
2 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 14.84 1 535 P
3 1204 Lemaire Luna BERT 17.82 1 269 P
4 1203 Lemaire Laura BERT 18.82 0 199 P
hoogspringen             Cad Dames Uur=14:43
Reeks:1
1 1142 Beck Lynn KAPE 1.41m 1 523 P
2 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 1.35m 1 460 P
3 1042 Berben Jana KAPE 1.29m 1 399 P
4 9964 Korstanje Pien na 1.29m 1 399 P
5 1025 Vermeulen Heleen KAPE 1.23m 1 340 P
6 978 Dua Jenthe KAPE 1.20m 1 312 P
7 1203 Lemaire Laura BERT 1.17m 0 284 P
8 1204 Lemaire Luna BERT 1.14m 1 257 P
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames Uur=15:13
Reeks:1
1 9964 Korstanje Pien na 9.66m 1 507 P
2 1142 Beck Lynn KAPE 8.69m 1 444 P
3 978 Dua Jenthe KAPE 6.67m 1 314 P
4 1042 Berben Jana KAPE 6.66m 1 313 P
5 1025 Vermeulen Heleen KAPE 6.28m 1 289 P
6 1203 Lemaire Laura BERT 6.16m 0 281 P
7 1204 Lemaire Luna BERT 5.96m 1 269 P
8 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 5.57m 1 244 P
verspringen               Cad Dames Uur=15:39
Reeks:1
1 1142 Beck Lynn KAPE 4.78m -1.6 1 500 P
2 9964 Korstanje Pien na 4.69m -1.7 1 477 P
3 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 4.47m +0.0 1 421 P
4 1025 Vermeulen Heleen KAPE 4.21m +0.4 1 357 P
5 1042 Berben Jana KAPE 3.95m -1.5 1 296 P
6 1203 Lemaire Laura BERT 3.52m +0.0 0 204 P
7 1204 Lemaire Luna BERT 3.39m -1.0 1 178 P
978 Dua Jenthe KAPE    GP 1
speerwerpen 500g         Cad Dames Uur=16:37
Reeks:1
1 9964 Korstanje Pien na 27.10m 1 422 P
2 1025 Vermeulen Heleen KAPE 22.37m 1 333 P
3 1142 Beck Lynn KAPE 21.79m 1 322 P
4 1042 Berben Jana KAPE 18.52m 1 261 P
5 978 Dua Jenthe KAPE 17.35m 1 240 P
6 1204 Lemaire Luna BERT 14.76m 1 192 P
7 1161 Vandekerckhove Kiara AVKA 14.09m 1 180 P
8 1203 Lemaire Laura BERT 11.40m 0 131 P
vijfkamp                 Cad Heren Uur=16:51
Reeks:1
1 737 Van de Velde Tim DUFF 2847p 0
2 760 Van Herck Brent VMOL 2651p 0
3 1066 Menten Elia OLSE 2265p 0
4 1322 Snackaert Michiel VAC 2160p 0
5 838 Bouwens Dylan OLSE 2122p 0
6 1033 Maes Lukas KAPE 1851p 1
7 1259 Mous Jonas KAPE 1279p 1
8 1468 Van Zele Bart KAPE 1085p 1
verspringen               Cad Heren Uur=13:55
Reeks:1
1 737 Van de Velde Tim DUFF 5.66m +0.0 0 514 P
2 760 Van Herck Brent VMOL 5.65m +0.0 0 512 P
3 1066 Menten Elia OLSE 5.14m +1.8 0 409 P
4 838 Bouwens Dylan OLSE 4.93m -1.6 0 369 P
5 1322 Snackaert Michiel VAC 4.63m +0.6 0 313 P
6 1033 Maes Lukas KAPE 4.20m +0.0 1 239 P
7 1468 Van Zele Bart KAPE 4.12m +0.0 1 225 P
8 1259 Mous Jonas KAPE 4.10m +2.6 1
speerwerpen 600g         Cad Heren Uur=14:39
Reeks:1
1 1066 Menten Elia OLSE 38.84m 0 425 P
2 1322 Snackaert Michiel VAC 37.23m 0 402 P
3 760 Van Herck Brent VMOL 35.30m 0 374 P
4 737 Van de Velde Tim DUFF 32.04m 0 328 P
5 838 Bouwens Dylan OLSE 29.35m 0 290 P
6 1033 Maes Lukas KAPE 28.87m 1 283 P
7 1468 Van Zele Bart KAPE 26.26m 1 247 P
8 1259 Mous Jonas KAPE 26.11m 1 245 P
200 meter                 Cad Heren Uur=14:48
Reeks:1     Wind : 0.4
1 838 Bouwens Dylan OLSE 25.03 0 603 P
2 760 Van Herck Brent VMOL 25.36 0 576 P
3 1322 Snackaert Michiel VAC 27.22 0 432 P
4 1066 Menten Elia OLSE 27.70 0 397 P
200 meter                 Cad Heren Uur=14:48
Reeks:2     Wind : -0.5
1 737 Van de Velde Tim DUFF 25.14 0 594 P
2 1033 Maes Lukas KAPE 28.32 1 355 P
3 1259 Mous Jonas KAPE 30.88 1 203 P
4 1468 Van Zele Bart KAPE 31.80 1 158 P
discuswerpen 1,000kg     Cad Heren Uur=15:49
Reeks:1
1 760 Van Herck Brent VMOL 34.93m 0 562 P
2 737 Van de Velde Tim DUFF 32.02m 0 504 P
3 1066 Menten Elia OLSE 30.75m 0 479 P
4 1322 Snackaert Michiel VAC 30.39m 0 472 P
5 838 Bouwens Dylan OLSE 27.69m 0 419 P
6 1033 Maes Lukas KAPE 23.20m 1 333 P
7 1259 Mous Jonas KAPE 19.76m 1 268 P
8 1468 Van Zele Bart KAPE 18.99m 1 253 P
1500 meter               Cad Heren Uur=16:51
Reeks:1
1 737 Van de Velde Tim DUFF 4’06.38 0 907 P
2 1033 Maes Lukas KAPE 4’46.27 1 641 P
3 760 Van Herck Brent VMOL 4’48.61 0 627 P
4 1066 Menten Elia OLSE 5’00.75 0 555 P
5 1322 Snackaert Michiel VAC 5’03.32 0 541 P
6 838 Bouwens Dylan OLSE 5’21.70 0 441 P
7 1259 Mous Jonas KAPE 5’42.22 1 341 P
8 1468 Van Zele Bart KAPE 6’16.22 1 202 P
vijfkamp (nieuw)         Sch Dames Uur=17:03
Reeks:1
1 2674 Van de Velde Sofie DUFF 2615p 98
2 2891 Delbaen Aline DUFF 1994p 99
100m horden 0,762m   Sch Dames Uur=13:52
Reeks:1     Wind : 0.9
1 2674 Van de Velde Sofie DUFF 18.70 98 419 P
2 2891 Delbaen Aline DUFF 19.79 99 320 P
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames Uur=14:37
Reeks:1
1 2674 Van de Velde Sofie DUFF 9.41m 98 491 P
2 2891 Delbaen Aline DUFF 7.08m 99 340 P
hoogspringen             Sch Dames Uur=16:06
Reeks:1
1 2674 Van de Velde Sofie DUFF 1.46m 98 577 P
2 2891 Delbaen Aline DUFF 1.25m 99 359 P
verspringen               Sch Dames Uur=16:23
Reeks:1
1 2674 Van de Velde Sofie DUFF 4.78m +0.0 98 500 P
2 2891 Delbaen Aline DUFF 3.87m +0.0 99 279 P
800 meter                 Sch Dames Uur=17:02
Reeks:1
1 2891 Delbaen Aline DUFF 2’29.72 99 696 P
2 2674 Van de Velde Sofie DUFF 2’35.28 98 628 P
vijfkamp                 Sch Heren Uur=16:58
Reeks:1
1 3258 Huts Gerbrand RCT 2991p 98
2 3004 Gijsen Maarten ADD 2971p 98
3 2800 Vermeulen Lander KAPE 2586p 99
4 2742 Van Turnhout Jens ACHL 2509p 98
5 2799 Roelants Arno KAPE 1744p 98
6 2908 Sommerijns Stijn BERT 1633p 98
7 2665 El Ayadi Yassin OLSE 1355p 99
8 9965 Folens Joren NA 884p 98
verspringen               Sch Heren Uur=14:24
Reeks:1
1 3004 Gijsen Maarten ADD 6.14m +0.0 98 617 P
2 3258 Huts Gerbrand RCT 5.80m -0.4 98 544 P
3 9965 Folens Joren NA 5.76m +0.1 98 535 P
4 2742 Van Turnhout Jens ACHL 5.39m +0.0 98 459 P
5 2799 Roelants Arno KAPE 5.37m +0.0 98 455 P
6 2800 Vermeulen Lander KAPE 5.34m -0.4 99 449 P
7 2908 Sommerijns Stijn BERT 4.74m +0.0 98 333 P
8 2665 El Ayadi Yassin OLSE 3.98m -2.2 99 203 P
speerwerpen 700g         Sch Heren Uur=15:14
Reeks:1
1 3258 Huts Gerbrand RCT 43.50m 98 493 P
2 3004 Gijsen Maarten ADD 41.78m 98 468 P
3 2799 Roelants Arno KAPE 40.26m 98 446 P
4 2742 Van Turnhout Jens ACHL 39.31m 98 432 P
5 2800 Vermeulen Lander KAPE 37.90m 99 412 P
6 9965 Folens Joren NA 33.53m 98 349 P
7 2665 El Ayadi Yassin OLSE 32.47m 99 334 P
8 2908 Sommerijns Stijn BERT 28.38m 98 276 P
200 meter                 Sch Heren Uur=15:26
Reeks:1     Wind : -1.9
1 3258 Huts Gerbrand RCT 23.87 98 705 P
2 3004 Gijsen Maarten ADD 24.09 98 685 P
3 2742 Van Turnhout Jens ACHL 25.49 98 565 P
4 2908 Sommerijns Stijn BERT 27.68 98 399 P
9965 Folens Joren NA    NG 98
200 meter                 Sch Heren Uur=15:26
Reeks:2     Wind : 0.7
1 2800 Vermeulen Lander KAPE 24.86 99 618 P
2 2799 Roelants Arno KAPE 26.30 98 501 P
3 2665 El Ayadi Yassin OLSE 32.17 99 142 P
discuswerpen 1,500kg     Sch Heren Uur=16:29
Reeks:1
1 3258 Huts Gerbrand RCT 37.14m 98 607 P
2 3004 Gijsen Maarten ADD 35.49m 98 574 P
3 2742 Van Turnhout Jens ACHL 31.44m 98 493 P
4 2800 Vermeulen Lander KAPE 28.03m 99 426 P
5 2799 Roelants Arno KAPE 23.71m 98 342 P
6 2665 El Ayadi Yassin OLSE 20.72m 99 286 P
7 2908 Sommerijns Stijn BERT 19.40m 98 261 P
9965 Folens Joren NA    NG 98
1500 meter               Sch Heren Uur=16:57
Reeks:1
1 2800 Vermeulen Lander KAPE 4’39.94 99 681 P
2 3258 Huts Gerbrand RCT 4’46.15 98 642 P
3 3004 Gijsen Maarten ADD 4’48.64 98 627 P
4 2742 Van Turnhout Jens ACHL 4’59.95 98 560 P
5 2665 El Ayadi Yassin OLSE 5’31.90 99 390 P
6 2908 Sommerijns Stijn BERT 5’37.30 98 364 P
9965 Folens Joren NA    NG 98
2799 Roelants Arno KAPE    NG 98
vijfkamp                 Jun Dames Uur=17:04
Reeks:1
1 640 Folens Merel KAPE 2275p 96
100m horden 0,84m   Jun Dames Uur=13:52
Reeks:1     Wind : -0.1
1 640 Folens Merel KAPE 17.30 96 563 P
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames Uur=14:14
Reeks:1
0 640 Folens Merel KAPE 7.74m 96 383 P
hoogspringen             Jun Dames Uur=16:06
Reeks:1
1 640 Folens Merel KAPE 1.43m 96 544 P
verspringen               Jun Dames Uur=16:24
Reeks:1
0 640 Folens Merel KAPE 4.61m +0.0 96 456 P
800 meter                 Jun Dames Uur=17:03
Reeks:1
1 640 Folens Merel KAPE 3’04.01 96 329 P
vijfkamp                 Jun Heren Uur=17:38
Reeks:1
1 930 Vanagtmael Sam KAPE 747p 96
verspringen               Jun Heren Uur=15:08
Reeks:1
930 Vanagtmael Sam KAPE    GP 96
speerwerpen 800g         Jun Heren Uur=16:10
Reeks:1
0 930 Vanagtmael Sam KAPE 34.02m 96 356 P
200 meter                 Jun Heren Uur=16:26
Reeks:4     Wind : 0.0
930 Vanagtmael Sam KAPE    NA 96
discuswerpen 1,750kg     Jun Heren Uur=17:38
Reeks:1
0 930 Vanagtmael Sam KAPE 26.22m 96 391 P
1500 meter               Jun Heren Uur=00:00
Reeks:1
930 Vanagtmael Sam KAPE    GP 96
vijfkamp                 Sen Dames Uur=17:04
Reeks:1
1 1458 Van Hal Shauni ACHL 1746p 95
100m horden 0,84m   Sen Dames Uur=13:53
Reeks:1     Wind : -0.1
1 1458 Van Hal Shauni ACHL 21.67 95 178 P
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames Uur=14:14
Reeks:1
0 1458 Van Hal Shauni ACHL 5.83m 95 261 P
hoogspringen             Sen Dames Uur=16:07
Reeks:1
1 1458 Van Hal Shauni ACHL 1.55m 95 678 P
verspringen               Sen Dames Uur=16:24
Reeks:1
0 1458 Van Hal Shauni ACHL 4.66m +0.0 95 469 P
800 meter                 Sen Dames Uur=17:04
Reeks:1
1 1458 Van Hal Shauni ACHL 3’26.31 95 160 P
vijfkamp                 Sen Heren Uur=17:48
Reeks:1
1 1942 Cools Tim BRAB 2921p 91
2 3249 De Craene Stephen AVMO 2801p 91
3 1975 Quartier Pieter DEIN 2476p 81
4 2644 Van Den Berghe Ruben LEBB 2468p 89
5 2776 Huts Gijsbrecht RCT 2444p 92
6 1821 Paternoster Maxim BONH 2372p 92
7 3271 Hauchecorne Birger SPBO 2308p 84
8 1895 Maenhout Jens HALE 2255p 95
9 2389 Lenaerts Peter AVKA 2238p 86
10 5010 Permentier Johan SPBO 1893p 79
11 5034 Vleminckx Bart SPBO 1865p 73
12 2157 Ceulemans Yannick ACBR 1856p 94
13 2320 Segers Jasper SPBO 1853p 90
14 1939 Peeters Olivier ZWAT 1818p 91
15 3223 Steenhouwer Gil OEH 1726p 91
16 1934 Labeye Arnaud SPBO 1506p 93
17 6966 De Craene Patrick AVMO 1115p 63
18 3300 De Becker Kevin OEH 989p 94
19 5774 Telier Gaston DEIN 530p 44
verspringen               Sen Heren Uur=15:12
Reeks:1
1 2644 Van Den Berghe Ruben LEBB 6.01m +0.5 89 589 P
2 1975 Quartier Pieter DEIN 5.80m +0.0 81 544 P
3 3249 De Craene Stephen AVMO 5.73m +0.8 91 529 P
4 3300 De Becker Kevin OEH 5.72m +0.7 94 527 P
5 1942 Cools Tim BRAB 5.67m +1.8 91 516 P
6 3271 Hauchecorne Birger SPBO 5.65m -0.4 84 512 P
7 2389 Lenaerts Peter AVKA 5.64m -0.5 86 510 P
8 2157 Ceulemans Yannick ACBR 5.50m +0.4 94 481 P
9 3223 Steenhouwer Gil OEH 5.50m +1.3 91 481 P
10 2776 Huts Gijsbrecht RCT 5.27m +1.4 92 435 P
11 2320 Segers Jasper SPBO 5.13m +0.0 90 407 P
12 5010 Permentier Johan SPBO 5.09m +0.0 79 400 P
13 1821 Paternoster Maxim BONH 4.95m -1.2 92 373 P
14 1895 Maenhout Jens HALE 4.79m +0.0 95 343 P
15 5034 Vleminckx Bart SPBO 4.67m +0.0 73 321 P
16 1934 Labeye Arnaud SPBO 4.63m -0.6 93 313 P
17 1939 Peeters Olivier ZWAT 4.53m +0.0 91 295 P
18 6966 De Craene Patrick AVMO 3.28m +0.0 63 100 P
19 5774 Telier Gaston DEIN 2.65m +0.2 44 29 P
speerwerpen 800g         Sen Heren Uur=16:13
Reeks:1
1 3249 De Craene Stephen AVMO 45.39m 91 521 P
2 3223 Steenhouwer Gil OEH 45.11m 91 517 P
3 1942 Cools Tim BRAB 41.37m 91 462 P
4 3300 De Becker Kevin OEH 41.36m 94 462 P
5 2389 Lenaerts Peter AVKA 39.85m 86 440 P
6 1821 Paternoster Maxim BONH 38.65m 92 423 P
7 1895 Maenhout Jens HALE 38.15m 95 415 P
8 2320 Segers Jasper SPBO 36.15m 90 387 P
9 2776 Huts Gijsbrecht RCT 33.48m 92 348 P
10 5010 Permentier Johan SPBO 32.43m 79 334 P
11 3271 Hauchecorne Birger SPBO 31.85m 84 325 P
12 1975 Quartier Pieter DEIN 30.83m 81 311 P
13 5034 Vleminckx Bart SPBO 30.65m 73 308 P
14 6966 De Craene Patrick AVMO 29.38m 63 290 P
15 1934 Labeye Arnaud SPBO 27.05m 93 258 P
16 2644 Van Den Berghe Ruben LEBB 25.74m 89 240 P
17 2157 Ceulemans Yannick ACBR 25.45m 94 236 P
18 5774 Telier Gaston DEIN 22.85m 44 200 P
19 1939 Peeters Olivier ZWAT 21.88m 91 187 P
200 meter                 Sen Heren Uur=16:32
Reeks:1     Wind : -0.1
1 1975 Quartier Pieter DEIN 24.25 81 671 P
2 2776 Huts Gijsbrecht RCT 24.49 92 650 P
3 1895 Maenhout Jens HALE 25.73 95 546 P
4 2389 Lenaerts Peter AVKA 25.98 86 526 P
5 3223 Steenhouwer Gil OEH 32.64 91 122 P
200 meter                 Sen Heren Uur=16:32
Reeks:2     Wind : 0.2
1 1942 Cools Tim BRAB 23.42 91 746 P
2 3271 Hauchecorne Birger SPBO 23.86 84 706 P
3 2157 Ceulemans Yannick ACBR 24.68 94 633 P
4 1821 Paternoster Maxim BONH 25.41 92 572 P
3300 De Becker Kevin OEH    NA 94
200 meter                 Sen Heren Uur=16:32
Reeks:3     Wind : -0.4
1 1939 Peeters Olivier ZWAT 26.16 91 512 P
2 5010 Permentier Johan SPBO 26.50 79 485 P
3 5034 Vleminckx Bart SPBO 27.31 73 425 P
4 1934 Labeye Arnaud SPBO 27.61 93 404 P
5 2320 Segers Jasper SPBO 27.76 90 393 P
200 meter                 Sen Heren Uur=16:32
Reeks:4     Wind : 0.5
1 2644 Van Den Berghe Ruben LEBB 24.45 89 653 P
2 3249 De Craene Stephen AVMO 25.28 91 583 P
3 6966 De Craene Patrick AVMO 31.34 63 180 P
4 5774 Telier Gaston DEIN 38.35 44
discuswerpen 2,000kg     Sen Heren Uur=17:37
Reeks:1
1 3223 Steenhouwer Gil OEH 37.09m 91 606 P
2 3249 De Craene Stephen AVMO 29.20m 91 449 P
3 2320 Segers Jasper SPBO 27.98m 90 425 P
4 1942 Cools Tim BRAB 27.53m 91 416 P
5 2389 Lenaerts Peter AVKA 26.66m 86 399 P
6 1975 Quartier Pieter DEIN 26.65m 81 399 P
7 1821 Paternoster Maxim BONH 26.28m 92 392 P
8 1895 Maenhout Jens HALE 26.04m 95 387 P
9 5034 Vleminckx Bart SPBO 22.59m 73 321 P
10 3271 Hauchecorne Birger SPBO 20.93m 84 290 P
11 6966 De Craene Patrick AVMO 19.86m 63 269 P
12 2644 Van Den Berghe Ruben LEBB 19.59m 89 264 P
13 2776 Huts Gijsbrecht RCT 19.33m 92 260 P
14 2157 Ceulemans Yannick ACBR 19.00m 94 253 P
15 1934 Labeye Arnaud SPBO 18.89m 93 251 P
16 5010 Permentier Johan SPBO 17.55m 79 227 P
17 1939 Peeters Olivier ZWAT 14.33m 91 168 P
18 5774 Telier Gaston DEIN 12.50m 44 135 P
3300 De Becker Kevin OEH    GP 94
1500 meter               Sen Heren Uur=17:48
Reeks:1
1 1942 Cools Tim BRAB 4’24.50 91 781 P
2 2776 Huts Gijsbrecht RCT 4’28.98 92 751 P
3 2644 Van Den Berghe Ruben LEBB 4’33.51 89 722 P
4 3249 De Craene Stephen AVMO 4’33.99 91 719 P
5 1939 Peeters Olivier ZWAT 4’43.92 91 656 P
6 1821 Paternoster Maxim BONH 4’51.07 92 612 P
7 1895 Maenhout Jens HALE 4’59.21 95 564 P
8 1975 Quartier Pieter DEIN 5’01.44 81 551 P
9 5034 Vleminckx Bart SPBO 5’12.41 73 490 P
10 3271 Hauchecorne Birger SPBO 5’15.23 84 475 P
11 5010 Permentier Johan SPBO 5’20.63 79 447 P
12 2389 Lenaerts Peter AVKA 5’37.60 86 363 P
13 1934 Labeye Arnaud SPBO 5’56.24 93 280 P
14 6966 De Craene Patrick AVMO 5’57.16 63 276 P
15 2157 Ceulemans Yannick ACBR 6’02.69 94 253 P
16 2320 Segers Jasper SPBO 6’05.84 90 241 P
17 5774 Telier Gaston DEIN 6’26.69 44 166 P
3223 Steenhouwer Gil OEH    NG 91
3300 De Becker Kevin OEH    NG 94



De uitslag van deze meerkampen kan je HIER downloaden als .pdf-bestand.

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand