Uitslag Meerkampmeeting – 14.09.2014 – Kapellen
June 13, 2024 at 5:12 am

Uitslag Meerkampmeeting – 14.09.2014 – Kapellen

Met onze jaarlijkse “Meerkampmeeting” zijn we stilaan een traditie aan het opbouwen. Op zondag 14 september was het weer zo ver: in de voormiddag kwam de jeugd aan bod met hun meerkampen, in de namiddag stonden er officiële 5-kampen op het programma voor cadetten t.e.m. seniors. Het werd een eindejaarsmeeting met een ruime deelname !


De uitslag van deze meerkampen kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

KAPE Meerkampen 14.09.2014 (13)

[shashin type=”album” id=”188″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

bekijk hier het uitgebreide foto-album van Danny Gielen en Hubert Hendrickx …

[shashin type=”album” id=”189″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

… en hier dat van Emil Westerbaan van Bicikever.

UITSLAG

vierkamp                  Ben Heren  Uur=12:09
Reeks:1
1 6890 Anthonissen Daniel KAPE 1495p 5
2 7046 Van Huffel Eneas KAPE 1252p 5
3 7629 Haeck Bjarne DUFF 1084p 5
4 7681 Vander Avert Ben KAPE 1057p 6
5 6709 Bernaerts Timo DUFF 1023p 5
6 8556 Nieman Wannes BONH 967p 6
7 7803 Van Der Taelen Torn BONH 871p 5
8 7680 Heraly Maxim KAPE 826p 5
9 6889 Gielen Stef KAPE 483p 6
60 meter                  Ben Heren  Uur=11:00
Reeks:1
1 6890 Anthonissen Daniel KAPE 9.82 5 463 P
2 8556 Nieman Wannes BONH 10.47 6 327 P
3 6709 Bernaerts Timo DUFF 11.07 5 220 P
4 7803 Van Der Taelen Torn BONH 11.29 5 186 P
5 6889 Gielen Stef KAPE 11.51 6 154 P
60 meter                  Ben Heren  Uur=11:00
Reeks:2
1 7046 Van Huffel Eneas KAPE 9.83 5 461 P
2 7629 Haeck Bjarne DUFF 10.08 5 406 P
3 7681 Vander Avert Ben KAPE 10.64 6 295 P
4 7680 Heraly Maxim KAPE 10.84 5 259 P
600 meter                 Ben Heren  Uur=12:05
Reeks:1
1 7681 Vander Avert Ben KAPE 2’09.51 6 430 P
2 6890 Anthonissen Daniel KAPE 2’10.68 5 415 P
3 6709 Bernaerts Timo DUFF 2’11.22 5 408 P
4 7046 Van Huffel Eneas KAPE 2’11.83 5 400 P
5 7629 Haeck Bjarne DUFF 2’15.22 5 358 P
6 7803 Van Der Taelen Torn BONH 2’16.34 5 344 P
7 7680 Heraly Maxim KAPE 2’18.56 5 318 P
8 8556 Nieman Wannes BONH 2’19.25 6 310 P
9 6889 Gielen Stef KAPE 2’37.51 6 136 P
verspringen               Ben Heren  Uur=10:42
Reeks:1
1 6890 Anthonissen Daniel KAPE 3.75m 5 296 P
2 7629 Haeck Bjarne DUFF 3.35m 5 209 P
3 7046 Van Huffel Eneas KAPE 3.28m 5 195 P
4 6709 Bernaerts Timo DUFF 3.22m 5 183 P
5 8556 Nieman Wannes BONH 3.05m 6 151 P
6 7681 Vander Avert Ben KAPE 3.05m 6 151 P
7 7803 Van Der Taelen Torn BONH 3.00m 5 141 P
8 7680 Heraly Maxim KAPE 2.95m 5 132 P
9 6889 Gielen Stef KAPE 2.68m 6 86 P
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=11:44
Reeks:1
1 6890 Anthonissen Daniel KAPE 33.17m 5 321 P
2 6709 Bernaerts Timo DUFF 24.73m 5 212 P
3 7803 Van Der Taelen Torn BONH 23.81m 5 200 P
4 7046 Van Huffel Eneas KAPE 23.47m 5 196 P
5 7681 Vander Avert Ben KAPE 22.29m 6 181 P
6 8556 Nieman Wannes BONH 22.18m 6 179 P
7 7680 Heraly Maxim KAPE 17.24m 5 117 P
8 7629 Haeck Bjarne DUFF 16.74m 5 111 P
9 6889 Gielen Stef KAPE 16.49m 6 107 P
vierkamp                  Ben Dames  Uur=12:34
Reeks:1
1 886 Vander Avert Caro KAPE 1279p 5
2 367 Hellemans Lore BONH 1077p 5
3 1447 Blomme Ilara KAPE 776p 6
4 1126 Van Frausum Elise KAPE 744p 6
5 380 Leys Merel KAPE 701p 5
6 148 Billiaert Lies DUFF 674p 5
7 151 Hennebel Floor DUFF 661p 7
8 257 Dua Hanne KAPE 621p 5
9 379 Van Aelst Amber KAPE 552p 5
10 504 Bosselaers Machteld BONH 376p 6
11 227 Bernaerts Lotte DUFF 359p 7
60 meter                  Ben Dames  Uur=10:34
Reeks:1
1 1126 Van Frausum Elise KAPE 10.83 6 261 P
2 380 Leys Merel KAPE 10.91 5 247 P
3 379 Van Aelst Amber KAPE 11.36 5 176 P
4 151 Hennebel Floor DUFF 11.47 7 160 P
5 504 Bosselaers Machteld BONH 11.63 6 138 P
6 227 Bernaerts Lotte DUFF 11.95 7 99 P
60 meter                  Ben Dames  Uur=10:34
Reeks:2
1 886 Vander Avert Caro KAPE 9.61 5 512 P
2 367 Hellemans Lore BONH 9.74 5 481 P
3 257 Dua Hanne KAPE 10.06 5 410 P
4 148 Billiaert Lies DUFF 10.31 5 359 P
5 1447 Blomme Ilara KAPE 10.81 6 264 P
600 meter                 Ben Dames  Uur=12:34
Reeks:1
1 1447 Blomme Ilara KAPE 2’15.12 6 359 P
2 1126 Van Frausum Elise KAPE 2’15.86 6 350 P
3 151 Hennebel Floor DUFF 2’19.03 7 313 P
4 886 Vander Avert Caro KAPE 2’21.87 5 281 P
5 367 Hellemans Lore BONH 2’25.78 5 240 P
6 380 Leys Merel KAPE 2’26.56 5 232 P
7 379 Van Aelst Amber KAPE 2’28.24 5 216 P
8 148 Billiaert Lies DUFF 2’31.76 5 183 P
9 227 Bernaerts Lotte DUFF 2’36.92 7 140 P
10 504 Bosselaers Machteld BONH 2’38.73 6 126 P
257 Dua Hanne KAPE     NG 5
hoogspringen              Ben Dames  Uur=11:58
Reeks:1
1 886 Vander Avert Caro KAPE 1.05m 5 235 P
2 257 Dua Hanne KAPE 1.02m 5 211 P
3 367 Hellemans Lore BONH 1.02m 5 211 P
4 380 Leys Merel KAPE 0.93m 5 141 P
5 151 Hennebel Floor DUFF 0.87m 7 99 P
6 227 Bernaerts Lotte DUFF 0.84m 7 79 P
7 148 Billiaert Lies DUFF 0.84m 5 79 P
7 1447 Blomme Ilara KAPE 0.84m 6 79 P
9 1126 Van Frausum Elise KAPE 0.84m 6 79 P
10 379 Van Aelst Amber KAPE 0.81m 5 61 P
11 504 Bosselaers Machteld BONH 0.78m 6 44 P
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=12:22
Reeks:1
1 886 Vander Avert Caro KAPE 27.80m 5 251 P
2 367 Hellemans Lore BONH 19.49m 5 145 P
3 379 Van Aelst Amber KAPE 15.82m 5 99 P
4 151 Hennebel Floor DUFF 14.99m 7 89 P
5 380 Leys Merel KAPE 14.40m 5 81 P
6 1447 Blomme Ilara KAPE 13.78m 6 74 P
7 504 Bosselaers Machteld BONH 13.31m 6 68 P
8 1126 Van Frausum Elise KAPE 12.18m 6 54 P
9 148 Billiaert Lies DUFF 12.05m 5 53 P
10 227 Bernaerts Lotte DUFF 11.12m 7 41 P
257 Dua Hanne KAPE     NG 5
vierkamp                  Pup Heren  Uur=12:29
Reeks:1
1 352 Anthonissen Alexander KAPE 1958p 4
2 802 Artois Stephane KAPE 1929p 4
3 659 Van Eynde Frederik BONH 1843p 3
4 203 Leijssenaar Jeroen DUFF 1588p 4
5 664 Konteh Noah ACBR 1485p 3
6 1725 Andries Thomas DUFF 1481p 3
7 206 De Bock Simon DUFF 1272p 4
8 1070 Vander Avert Nils KAPE 1260p 3
9 1672 Blomme Jarno KAPE 1152p 4
10 522 Bosselaers Volker BONH 1128p 4
11 1068 Heraly Yannick KAPE 1111p 3
12 351 Dua Jits KAPE 1080p 3
13 9950 Peeters Stan DUFF 514p 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=10:34
Reeks:1
1 1725 Andries Thomas DUFF 9.49 3 540 P
2 522 Bosselaers Volker BONH 9.64 4 505 P
3 206 De Bock Simon DUFF 9.93 4 439 P
4 1068 Heraly Yannick KAPE 10.34 3 353 P
5 1070 Vander Avert Nils KAPE 10.42 3 337 P
6 1672 Blomme Jarno KAPE 10.65 4 293 P
9950 Peeters Stan DUFF     NA 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=10:34
Reeks:2
1 802 Artois Stephane KAPE 8.99 4 667 P
2 659 Van Eynde Frederik BONH 9.16 3 623 P
3 352 Anthonissen Alexander KAPE 9.23 4 605 P
4 664 Konteh Noah ACBR 9.33 3 579 P
5 203 Leijssenaar Jeroen DUFF 9.52 4 533 P
6 351 Dua Jits KAPE 9.74 3 481 P
1000 meter                Pup Heren  Uur=12:28
Reeks:1
1 664 Konteh Noah ACBR 3’18.96 3 727 P
2 203 Leijssenaar Jeroen DUFF 3’25.92 4 663 P
3 659 Van Eynde Frederik BONH 3’30.68 3 621 P
4 802 Artois Stephane KAPE 3’32.97 4 601 P
5 1725 Andries Thomas DUFF 3’33.05 3 600 P
6 352 Anthonissen Alexander KAPE 3’44.13 4 509 P
7 206 De Bock Simon DUFF 3’45.90 4 495 P
8 1068 Heraly Yannick KAPE 3’47.23 3 485 P
9 1672 Blomme Jarno KAPE 3’47.79 4 480 P
10 522 Bosselaers Volker BONH 3’54.83 4 428 P
11 1070 Vander Avert Nils KAPE 3’57.59 3 408 P
12 9950 Peeters Stan DUFF 4’40.74 0 155 P
351 Dua Jits KAPE     NA 3
verspringen               Pup Heren  Uur=11:19
Reeks:1
1 352 Anthonissen Alexander KAPE 4.01m 4 357 P
2 351 Dua Jits KAPE 3.92m 3 335 P
3 659 Van Eynde Frederik BONH 3.89m 3 328 P
4 802 Artois Stephane KAPE 3.63m 4 269 P
5 203 Leijssenaar Jeroen DUFF 3.53m 4 247 P
6 1070 Vander Avert Nils KAPE 3.30m 3 199 P
7 1672 Blomme Jarno KAPE 3.19m 4 177 P
8 9950 Peeters Stan DUFF 3.18m 0 175 P
9 1725 Andries Thomas DUFF 3.17m 3 173 P
10 206 De Bock Simon DUFF 3.04m 4 149 P
11 522 Bosselaers Volker BONH 3.00m 4 141 P
12 1068 Heraly Yannick KAPE 2.99m 3 139 P
664 Konteh Noah ACBR     NG 3
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=12:20
Reeks:1
1 352 Anthonissen Alexander KAPE 29.22m 4 487 P
2 802 Artois Stephane KAPE 24.73m 4 392 P
3 1070 Vander Avert Nils KAPE 21.04m 3 316 P
4 659 Van Eynde Frederik BONH 18.83m 3 271 P
5 351 Dua Jits KAPE 18.46m 3 264 P
6 1672 Blomme Jarno KAPE 15.33m 4 202 P
7 206 De Bock Simon DUFF 14.68m 4 189 P
8 9950 Peeters Stan DUFF 14.41m 0 184 P
9 664 Konteh Noah ACBR 14.17m 3 179 P
10 1725 Andries Thomas DUFF 13.58m 3 168 P
11 203 Leijssenaar Jeroen DUFF 12.40m 4 145 P
12 1068 Heraly Yannick KAPE 11.84m 3 134 P
13 522 Bosselaers Volker BONH 7.43m 4 54 P
vierkamp                  Pup Dames  Uur=12:09
Reeks:1
1 4155 Van Loock Rayna KAPE 1604p 3
2 3331 Verleysen Caitlin ACW 1580p 4
3 3669 Vannuffelen Hannelore BONH 1129p 4
4 3440 Bernaerts Esther DUFF 1098p 3
5 3678 Thiryn Merel KAPE 1020p 4
60 meter                  Pup Dames  Uur=11:14
Reeks:1
1 3331 Verleysen Caitlin ACW 9.45 4 550 P
2 4155 Van Loock Rayna KAPE 9.58 3 519 P
3 3440 Bernaerts Esther DUFF 10.42 3 337 P
4 3669 Vannuffelen Hannelore BONH 10.44 4 333 P
5 3678 Thiryn Merel KAPE 10.63 4 297 P
1000 meter                Pup Dames  Uur=12:09
Reeks:1
1 4155 Van Loock Rayna KAPE 3’34.27 3 590 P
2 3331 Verleysen Caitlin ACW 3’45.64 4 497 P
3 3440 Bernaerts Esther DUFF 3’51.34 3 453 P
4 3669 Vannuffelen Hannelore BONH 3’54.06 4 433 P
5 3678 Thiryn Merel KAPE 4’13.33 4 302 P
hoogspringen              Pup Dames  Uur=10:57
Reeks:1
1 3331 Verleysen Caitlin ACW 1.15m 4 323 P
2 4155 Van Loock Rayna KAPE 1.15m 3 323 P
3 3678 Thiryn Merel KAPE 1.12m 4 296 P
4 3669 Vannuffelen Hannelore BONH 1.06m 4 244 P
5 3440 Bernaerts Esther DUFF 1.00m 3 194 P
discuswerpen 0,600kg      Pup Dames  Uur=11:43
Reeks:1
1 3331 Verleysen Caitlin ACW 15.73m 4 210 P
2 4155 Van Loock Rayna KAPE 13.79m 3 172 P
3 3678 Thiryn Merel KAPE 11.33m 4 125 P
4 3669 Vannuffelen Hannelore BONH 11.01m 4 119 P
5 3440 Bernaerts Esther DUFF 10.75m 3 114 P
vijfkamp                  Min Heren  Uur=12:18
Reeks:1
1 3836 Maes Lukas KAPE 2411p 1
2 4134 Mous Thomas KAPE 2341p 1
3 3969 Philips – T61 Brent KAPE 2222p 2
4 4133 Mous Jonas KAPE 2202p 1
5 4427 Vander Avert Jens KAPE 2169p 2
6 4217 Artois Sebastien KAPE 1905p 2
7 4477 Van Der Taelen Arne BONH 1789p 2
8 4135 Van Zele Bart KAPE 1617p 1
9 4209 Verhaegen Michiel ACME 1591p 1
10 4091 Domen Remco BONH 1463p 2
80 meter                  Min Heren  Uur=11:32
Reeks:1
1 4133 Mous Jonas KAPE 12.30 1 482 P
2 4427 Vander Avert Jens KAPE 12.58 2 431 P
3 4091 Domen Remco BONH 12.74 2 402 P
4 4135 Van Zele Bart KAPE 12.87 1 380 P
5 4209 Verhaegen Michiel ACME 13.28 1 314 P
80 meter                  Min Heren  Uur=11:32
Reeks:2
1 4134 Mous Thomas KAPE 11.85 1 570 P
2 4477 Van Der Taelen Arne BONH 11.95 2 550 P
3 3969 Philips – T61 Brent KAPE 12.15 2 511 P
4 4217 Artois Sebastien KAPE 12.24 2 493 P
5 3836 Maes Lukas KAPE 12.48 1 449 P
1000 meter                Min Heren  Uur=12:18
Reeks:1
1 3836 Maes Lukas KAPE 3’09.94 1 813 P
2 4134 Mous Thomas KAPE 3’13.52 1 778 P
3 4133 Mous Jonas KAPE 3’20.04 1 717 P
4 4427 Vander Avert Jens KAPE 3’35.14 2 583 P
5 4091 Domen Remco BONH 3’36.00 2 575 P
6 4217 Artois Sebastien KAPE 3’41.09 2 533 P
7 3969 Philips – T61 Brent KAPE 3’41.09 2 533 P
8 4209 Verhaegen Michiel ACME 3’42.13 1 525 P
9 4477 Van Der Taelen Arne BONH 3’46.22 2 493 P
10 4135 Van Zele Bart KAPE 3’57.12 1 411 P
verspringen               Min Heren  Uur=12:07
Reeks:1
1 3969 Philips – T61 Brent KAPE 4.27m 2 421 P
2 4133 Mous Jonas KAPE 4.03m 1 362 P
3 4427 Vander Avert Jens KAPE 3.98m 2 350 P
4 4477 Van Der Taelen Arne BONH 3.90m 2 331 P
5 3836 Maes Lukas KAPE 3.75m 1 296 P
6 4135 Van Zele Bart KAPE 3.64m 1 271 P
7 4217 Artois Sebastien KAPE 3.59m 2 260 P
8 4134 Mous Thomas KAPE 3.46m 1 232 P
9 4209 Verhaegen Michiel ACME 3.35m 1 209 P
10 4091 Domen Remco BONH 2.93m 2 129 P
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=11:01
Reeks:1
1 4427 Vander Avert Jens KAPE 8.24m 2 430 P
2 3836 Maes Lukas KAPE 8.08m 1 419 P
3 4135 Van Zele Bart KAPE 7.68m 1 392 P
4 3969 Philips – T61 Brent KAPE 7.42m 2 375 P
5 4134 Mous Thomas KAPE 7.38m 1 372 P
6 4133 Mous Jonas KAPE 6.98m 1 346 P
7 4217 Artois Sebastien KAPE 6.61m 2 321 P
8 4209 Verhaegen Michiel ACME 6.53m 1 316 P
9 4477 Van Der Taelen Arne BONH 5.82m 2 269 P
10 4091 Domen Remco BONH 4.58m 2 188 P
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=10:43
Reeks:1
1 3836 Maes Lukas KAPE 26.70m 1 434 P
2 4134 Mous Thomas KAPE 24.58m 1 389 P
3 3969 Philips – T61 Brent KAPE 24.21m 2 382 P
4 4427 Vander Avert Jens KAPE 23.88m 2 375 P
5 4217 Artois Sebastien KAPE 20.16m 2 298 P
6 4133 Mous Jonas KAPE 20.00m 1 295 P
7 4209 Verhaegen Michiel ACME 16.59m 1 227 P
8 4091 Domen Remco BONH 13.64m 2 169 P
9 4135 Van Zele Bart KAPE 13.32m 1 163 P
10 4477 Van Der Taelen Arne BONH 12.44m 2 146 P
vijfkamp                  Min Dames  Uur=14:23
Reeks:1
1 6935 Beck Lynn KAPE 2840p 1
2 6553 Vermeulen Heleen KAPE 2260p 1
3 7394 Vanthillo Cordulle ESAK 2230p 1
4 6544 Verheyen Sofie BONH 2190p 2
5 7313 Berben Jana KAPE 2022p 1
6 6433 Dua Jenthe KAPE 2018p 1
7 6543 Van Nuffelen Lieselotte BONH 1825p 2
8 6978 Bulucu Kubra BONH 1796p 1
9 6726 Derooster Katrijn BONH 1795p 1
10 6996 Valkeneers Emily KAPE 1332p 2
80 meter                  Min Dames  Uur=11:32
Reeks:1
1 7394 Vanthillo Cordulle ESAK 12.09 1 522 P
2 6996 Valkeneers Emily KAPE 12.29 2 484 P
3 6978 Bulucu Kubra BONH 12.46 1 452 P
4 6543 Van Nuffelen Lieselotte BONH 12.48 2 449 P
5 6726 Derooster Katrijn BONH 12.81 1 390 P
80 meter                  Min Dames  Uur=11:32
Reeks:2
1 6935 Beck Lynn KAPE 10.78 1 805 P
2 6553 Vermeulen Heleen KAPE 11.91 1 558 P
3 6544 Verheyen Sofie BONH 12.00 2 540 P
4 6433 Dua Jenthe KAPE 12.02 1 536 P
5 7313 Berben Jana KAPE 12.16 1 509 P
1000 meter                Min Dames  Uur=13:22
Reeks:1
1 6553 Vermeulen Heleen KAPE 3’17.40 1 741 P
2 7394 Vanthillo Cordulle ESAK 3’29.06 1 635 P
3 6978 Bulucu Kubra BONH 3’33.22 1 599 P
4 6726 Derooster Katrijn BONH 3’37.53 1 563 P
5 6544 Verheyen Sofie BONH 3’39.05 2 550 P
6 6935 Beck Lynn KAPE 3’43.86 1 511 P
7 6433 Dua Jenthe KAPE 3’44.28 1 508 P
8 7313 Berben Jana KAPE 3’51.46 1 452 P
9 6543 Van Nuffelen Lieselotte BONH 4’02.24 2 375 P
6996 Valkeneers Emily KAPE     NA 2
hoogspringen              Min Dames  Uur=13:15
Reeks:1
1 6935 Beck Lynn KAPE 1.48m 1 654 P
2 6544 Verheyen Sofie BONH 1.36m 2 526 P
3 6543 Van Nuffelen Lieselotte BONH 1.30m 2 466 P
4 7313 Berben Jana KAPE 1.30m 1 466 P
5 7394 Vanthillo Cordulle ESAK 1.27m 1 436 P
6 6433 Dua Jenthe KAPE 1.21m 1 378 P
7 6726 Derooster Katrijn BONH 1.21m 1 378 P
8 6996 Valkeneers Emily KAPE 1.18m 2 350 P
9 6553 Vermeulen Heleen KAPE 1.15m 1 323 P
10 6978 Bulucu Kubra BONH 1.09m 1 269 P
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=10:34
Reeks:1
1 6935 Beck Lynn KAPE 9.46m 1 512 P
2 6433 Dua Jenthe KAPE 8.09m 1 420 P
3 7394 Vanthillo Cordulle ESAK 8.06m 1 418 P
4 7313 Berben Jana KAPE 7.65m 1 390 P
5 6544 Verheyen Sofie BONH 7.28m 2 365 P
6 6553 Vermeulen Heleen KAPE 7.13m 1 356 P
7 6543 Van Nuffelen Lieselotte BONH 6.94m 2 343 P
8 6996 Valkeneers Emily KAPE 6.50m 2 314 P
9 6978 Bulucu Kubra BONH 6.46m 1 311 P
10 6726 Derooster Katrijn BONH 6.43m 1 309 P
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=11:05
Reeks:1
1 6935 Beck Lynn KAPE 23.07m 1 358 P
2 6553 Vermeulen Heleen KAPE 19.38m 1 282 P
3 7394 Vanthillo Cordulle ESAK 16.23m 1 219 P
4 6544 Verheyen Sofie BONH 15.70m 2 209 P
5 7313 Berben Jana KAPE 15.49m 1 205 P
6 6543 Van Nuffelen Lieselotte BONH 14.83m 2 192 P
7 6996 Valkeneers Emily KAPE 14.44m 2 184 P
8 6433 Dua Jenthe KAPE 14.02m 1 176 P
9 6978 Bulucu Kubra BONH 13.46m 1 165 P
10 6726 Derooster Katrijn BONH 12.92m 1 155 P
vijfkamp                  Cad Heren  Uur=17:48
Reeks:1
1 23 Peeters Dries ACBR 2953p 99
2 893 Van Praet Ward ZELE 2632p 99
3 83 Van De Velde Tim DUFF 2606p 0
4 272 Vermeulen Lander KAPE 2526p 99
5 202 Van Herck Brent VMOL 2327p 0
6 22 Bal Jaan ACBR 2323p 0
7 250 Van Puyvelde Ben AVLO 2269p 99
8 817 Gabriels Wouter MAC 1986p 99
9 80 De Dycker Ward ACBR 1980p 99
10 24 Van Bael Jens AVZK 1904p 99
11 505 Bouwens Dylan OLSE 1766p 0
12 471 Menten Elia OLSE 1697p 0
13 572 Vander Avert Jonas KAPE 1650p 0
14 692 El Ayadi Yassin OLSE 1569p 99
15 501 Sels Sep OLSE 1555p 99
16 170 Debart Nicolas KAPE 1511p 0
verspringen               Cad Heren  Uur=14:28
Reeks:1
1 893 Van Praet Ward ZELE 5.67m +0.0 99 516 P
2 23 Peeters Dries ACBR 5.66m +1.3 99 514 P
3 24 Van Bael Jens AVZK 5.48m +2.9 99 477 p
4 83 Van De Velde Tim DUFF 5.34m -0.2 0 449 P
5 250 Van Puyvelde Ben AVLO 5.15m +1.8 99 411 P
6 22 Bal Jaan ACBR 5.11m -0.2 0 404 P
7 272 Vermeulen Lander KAPE 4.91m +0.7 99 365 P
8 202 Van Herck Brent VMOL 4.88m +0.0 0 360 P
9 80 De Dycker Ward ACBR 4.78m +0.0 99 341 P
10 572 Vander Avert Jonas KAPE 4.66m +0.0 0 319 P
11 817 Gabriels Wouter MAC 4.62m +0.0 99 312 P
12 471 Menten Elia OLSE 4.57m +1.3 0 303 P
13 170 Debart Nicolas KAPE 4.45m -1.1 0 281 P
14 505 Bouwens Dylan OLSE 4.43m -0.7 0 278 P
15 501 Sels Sep OLSE 4.36m +1.8 99 266 P
16 692 El Ayadi Yassin OLSE 3.61m +0.9 99 146 P
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=14:55
Reeks:1
1 272 Vermeulen Lander KAPE 41.18m 99 459 P
2 202 Van Herck Brent VMOL 36.66m 0 394 P
3 23 Peeters Dries ACBR 35.96m 99 384 P
4 893 Van Praet Ward ZELE 35.28m 99 374 P
5 22 Bal Jaan ACBR 34.04m 0 356 P
6 692 El Ayadi Yassin OLSE 33.71m 99 352 P
7 24 Van Bael Jens AVZK 31.95m 99 327 P
8 250 Van Puyvelde Ben AVLO 29.95m 99 299 P
9 471 Menten Elia OLSE 29.79m 0 296 P
10 572 Vander Avert Jonas KAPE 28.41m 0 277 P
11 83 Van De Velde Tim DUFF 28.35m 0 276 P
12 80 De Dycker Ward ACBR 24.60m 99 224 P
13 817 Gabriels Wouter MAC 24.50m 99 223 P
14 505 Bouwens Dylan OLSE 22.63m 0 197 P
15 501 Sels Sep OLSE 16.63m 99 117 P
16 170 Debart Nicolas KAPE 12.80m 0 67 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:08
Reeks:1      Wind : 0.4
1 22 Bal Jaan ACBR 25.55 0 560 P
2 83 Van De Velde Tim DUFF 25.87 0 535 P
3 80 De Dycker Ward ACBR 27.33 99 424 P
4 170 Debart Nicolas KAPE 29.20 0 299 P
5 471 Menten Elia OLSE 29.98 0 253 P
6 692 El Ayadi Yassin OLSE 32.41 99 131 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:08
Reeks:2      Wind : 0.5
1 23 Peeters Dries ACBR 23.79 99 712 P
2 893 Van Praet Ward ZELE 25.61 99 555 P
3 250 Van Puyvelde Ben AVLO 25.91 99 531 P
4 24 Van Bael Jens AVZK 26.88 99 457 P
5 202 Van Herck Brent VMOL 27.16 0 436 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:08
Reeks:3      Wind : 0.8
1 272 Vermeulen Lander KAPE 25.17 99 592 P
2 817 Gabriels Wouter MAC 26.08 99 518 P
3 501 Sels Sep OLSE 26.24 99 505 P
4 505 Bouwens Dylan OLSE 26.62 0 476 P
5 572 Vander Avert Jonas KAPE 29.03 0 309 P
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=17:28
Reeks:1
1 24 Van Bael Jens AVZK 38.93m 99 643 P
2 893 Van Praet Ward ZELE 35.98m 99 583 P
3 23 Peeters Dries ACBR 35.86m 99 581 P
4 202 Van Herck Brent VMOL 32.93m 0 522 P
5 83 Van De Velde Tim DUFF 31.30m 0 490 P
6 692 El Ayadi Yassin OLSE 30.02m 99 465 P
7 22 Bal Jaan ACBR 27.74m 0 420 P
8 80 De Dycker Ward ACBR 27.22m 99 410 P
9 250 Van Puyvelde Ben AVLO 25.75m 99 382 P
10 471 Menten Elia OLSE 24.33m 0 354 P
11 272 Vermeulen Lander KAPE 24.30m 99 354 P
12 170 Debart Nicolas KAPE 23.50m 0 338 P
13 505 Bouwens Dylan OLSE 23.40m 0 336 P
14 817 Gabriels Wouter MAC 20.60m 99 283 P
15 572 Vander Avert Jonas KAPE 20.32m 0 278 P
16 501 Sels Sep OLSE 13.71m 99 157 P
1500 meter                Cad Heren  Uur=17:47
Reeks:1
1 83 Van De Velde Tim DUFF 4’13.6 0 856 P
2 250 Van Puyvelde Ben AVLO 4’45.5 99 646 P
3 202 Van Herck Brent VMOL 4’50.6 0 615 P
4 22 Bal Jaan ACBR 4’56.0 0 583 P
5 80 De Dycker Ward ACBR 4’56.3 99 581 P
6 170 Debart Nicolas KAPE 5’06.0 0 526 P
7 471 Menten Elia OLSE 5’12.3 0 491 P
8 692 El Ayadi Yassin OLSE 5’15.2 99 475 P
1500 meter                Cad Heren  Uur=17:47
Reeks:2
1 23 Peeters Dries ACBR 4’27.3 99 762 P
2 272 Vermeulen Lander KAPE 4’28.3 99 756 P
3 817 Gabriels Wouter MAC 4’44.8 99 650 P
4 893 Van Praet Ward ZELE 4’52.4 99 604 P
5 501 Sels Sep OLSE 5’08.9 99 510 P
6 505 Bouwens Dylan OLSE 5’14.5 0 479 P
7 572 Vander Avert Jonas KAPE 5’16.8 0 467 P
24 Van Bael Jens AVZK     NG 99
vijfkamp                 Cad Dames  Uur=17:18
Reeks:1
1 9952 Van Arendonk Emma nl 2716p 91
2 720 Janssens Esther ZWAT 2367p 99
3 189 Jansen Jana VMOL 2265p 99
4 454 Sanders Leen OLSE 2259p 99
5 760 Geussens Lore ESAK 2101p 0
6 20 Samoy Ameline ACBR 1632p 0
7 9 De Bruyn Jo BONH 1195p 0
8 12 Laevers Annelies BONH 1193p 0
9 10 Gillis Lene BONH 1191p 0
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=14:23
Reeks:1      Wind : 0.1
1 9952 Van Arendonk Emma nl 15.24 91 494 P
2 20 Samoy Ameline ACBR 15.77 0 443 P
3 12 Laevers Annelies BONH 16.53 0 374 P
4 10 Gillis Lene BONH 16.91 0 342 P
5 9 De Bruyn Jo BONH 17.24 0 314 P
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=14:23
Reeks:2      Wind : 0.4
1 720 Janssens Esther ZWAT 13.31 99 702 P
2 189 Jansen Jana VMOL 13.85 99 641 P
3 454 Sanders Leen OLSE 15.08 99 510 P
4 760 Geussens Lore ESAK 16.68 0 361 P
hoogspringen              Cad Dames  Uur=15:10
Reeks:1
1 189 Jansen Jana VMOL 1.43m 99 544 P
2 9952 Van Arendonk Emma nl 1.43m 91 544 P
3 720 Janssens Esther ZWAT 1.40m 99 512 P
4 760 Geussens Lore ESAK 1.40m 0 512 P
5 454 Sanders Leen OLSE 1.34m 99 449 P
6 20 Samoy Ameline ACBR 1.25m 0 359 P
7 12 Laevers Annelies BONH 1.22m 0 331 P
8 9 De Bruyn Jo BONH 1.22m 0 331 P
9 10 Gillis Lene BONH 1.13m 0 248 P
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=15:33
Reeks:1
1 9952 Van Arendonk Emma nl 12.10m 91 668 P
2 454 Sanders Leen OLSE 10.86m 99 586 P
3 760 Geussens Lore ESAK 9.66m 0 507 P
4 720 Janssens Esther ZWAT 8.66m 99 442 P
5 189 Jansen Jana VMOL 7.05m 99 338 P
6 20 Samoy Ameline ACBR 6.50m 0 303 P
7 9 De Bruyn Jo BONH 5.83m 0 261 P
8 10 Gillis Lene BONH 5.61m 0 247 P
9 12 Laevers Annelies BONH 5.29m 0 226 P
verspringen               Cad Dames  Uur=16:21
Reeks:1
1 720 Janssens Esther ZWAT 4.55m +0.0 99 441 P
2 760 Geussens Lore ESAK 4.35m -0.8 0 391 P
3 9952 Van Arendonk Emma nl 4.34m +0.0 91 388 P
4 189 Jansen Jana VMOL 4.24m +0.0 99 364 P
5 454 Sanders Leen OLSE 4.22m +0.7 99 359 P
6 20 Samoy Ameline ACBR 4.08m +0.5 0 326 P
7 10 Gillis Lene BONH 3.39m -0.4 0 178 P
8 12 Laevers Annelies BONH 3.37m +0.0 0 174 P
9 9 De Bruyn Jo BONH 3.30m +0.0 0 161 P
speerwerpen 500g          Cad Dames  Uur=17:17
Reeks:1
1 9952 Van Arendonk Emma nl 37.65m 91 622 P
2 189 Jansen Jana VMOL 24.77m 99 378 P
3 454 Sanders Leen OLSE 23.57m 99 355 P
4 760 Geussens Lore ESAK 22.19m 0 330 P
5 720 Janssens Esther ZWAT 18.96m 99 270 P
6 20 Samoy Ameline ACBR 15.22m 0 201 P
7 10 Gillis Lene BONH 13.85m 0 176 P
8 9 De Bruyn Jo BONH 11.21m 0 128 P
9 12 Laevers Annelies BONH 9.01m 0 88 P
vijfkamp                  Sch Heren  Uur=18:12
Reeks:1
1 2721 Laporte Vincent AVZK 3476p 97
2 2825 Quintelier Matthias AVKA 2750p 97
3 2308 Vermeulen Jochem KAPE 2585p 98
4 2361 Van Assche Sander AVLO 2564p 98
5 2694 Dhondt Thomas VS 2509p 98
6 2900 Ducene Vincent OLSE 2449p 97
7 2231 Van Den Eynden Jordi KAPE 2434p 98
8 2534 Gogaert Vitas ZELE 2171p 98
9 2489 Van Gelder Dries OLSE 2131p 98
10 2807 Richter Jordi KAPE 2048p 98
11 2693 Sertin Jaron VS 2009p 98
12 2762 Roelants Arno KAPE 1987p 98
13 2799 Gommers Jeroen KAPE 1454p 97
14 2494 Gabriels Alexander OLSE 1276p 98
verspringen               Sch Heren  Uur=14:58
Reeks:1
1 2721 Laporte Vincent AVZK 6.40m +1.4 97 675 P
2 2900 Ducene Vincent OLSE 5.94m -1.0 97 574 P
3 2534 Gogaert Vitas ZELE 5.88m -0.7 98 561 P
4 2694 Dhondt Thomas VS 5.78m -0.8 98 540 P
5 2825 Quintelier Matthias AVKA 5.68m -0.1 97 519 P
6 2231 Van Den Eynden Jordi KAPE 5.67m +0.0 98 516 P
7 2799 Gommers Jeroen KAPE 5.67m +1.5 97 516 P
8 2361 Van Assche Sander AVLO 5.55m +0.7 98 492 P
9 2489 Van Gelder Dries OLSE 5.31m -1.3 98 443 P
10 2762 Roelants Arno KAPE 5.28m +0.0 98 437 P
11 2807 Richter Jordi KAPE 5.23m +0.0 98 427 P
12 2308 Vermeulen Jochem KAPE 5.17m -0.8 98 415 P
13 2693 Sertin Jaron VS 5.01m -0.3 98 384 P
2494 Gabriels Alexander OLSE     GP +0.0 98
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=15:40
Reeks:1
1 2825 Quintelier Matthias AVKA 51.99m 97 618 P
2 2721 Laporte Vincent AVZK 51.91m 97 617 P
3 2762 Roelants Arno KAPE 41.40m 98 462 P
4 2900 Ducene Vincent OLSE 38.15m 97 415 P
5 2231 Van Den Eynden Jordi KAPE 36.00m 98 384 P
6 2308 Vermeulen Jochem KAPE 34.49m 98 363 P
7 2694 Dhondt Thomas VS 32.12m 98 329 P
8 2361 Van Assche Sander AVLO 29.44m 98 291 P
9 2799 Gommers Jeroen KAPE 27.91m 97 270 P
10 2693 Sertin Jaron VS 26.98m 98 257 P
11 2489 Van Gelder Dries OLSE 25.78m 98 240 P
12 2494 Gabriels Alexander OLSE 23.70m 98 212 P
13 2807 Richter Jordi KAPE 21.44m 98 181 P
14 2534 Gogaert Vitas ZELE 20.75m 98 171 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=15:49
Reeks:1      Wind : 1.7
1 2825 Quintelier Matthias AVKA 24.57 97 643 P
2 2900 Ducene Vincent OLSE 25.04 97 603 P
3 2489 Van Gelder Dries OLSE 25.18 98 591 P
4 2693 Sertin Jaron VS 25.78 98 542 P
5 2762 Roelants Arno KAPE 26.16 98 512 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=15:49
Reeks:2      Wind : -0.6
1 2361 Van Assche Sander AVLO 24.50 98 649 P
2 2694 Dhondt Thomas VS 24.91 98 614 P
3 2807 Richter Jordi KAPE 25.39 98 573 P
4 2534 Gogaert Vitas ZELE 25.77 98 543 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=15:49
Reeks:3      Wind : -0.1
1 2721 Laporte Vincent AVZK 23.29 97 758 P
2 2231 Van Den Eynden Jordi KAPE 23.77 98 714 P
3 2494 Gabriels Alexander OLSE 23.84 98 707 P
4 2308 Vermeulen Jochem KAPE 24.20 98 675 P
5 2799 Gommers Jeroen KAPE 24.28 97 668 P
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=18:02
Reeks:1
1 2825 Quintelier Matthias AVKA 43.21m 97 730 P
2 2721 Laporte Vincent AVZK 42.18m 97 709 P
3 2534 Gogaert Vitas ZELE 29.51m 98 455 P
4 2361 Van Assche Sander AVLO 29.33m 98 451 P
5 2231 Van Den Eynden Jordi KAPE 29.32m 98 451 P
6 2694 Dhondt Thomas VS 27.36m 98 413 P
7 2494 Gabriels Alexander OLSE 24.45m 98 357 P
8 2489 Van Gelder Dries OLSE 22.68m 98 323 P
9 2900 Ducene Vincent OLSE 21.10m 97 293 P
10 2693 Sertin Jaron VS 20.60m 98 283 P
11 2308 Vermeulen Jochem KAPE 19.85m 98 269 P
12 2762 Roelants Arno KAPE 16.43m 98 206 P
13 2807 Richter Jordi KAPE 15.90m 98 196 P
2799 Gommers Jeroen KAPE     NG 97
1500 meter                Sch Heren  Uur=18:25
Reeks:1
1 2308 Vermeulen Jochem KAPE 4’12.54 98 863 P
2 2721 Laporte Vincent AVZK 4’34.18 97 717 P
3 2361 Van Assche Sander AVLO 4’39.86 98 681 P
4 2807 Richter Jordi KAPE 4’41.43 98 671 P
5 2694 Dhondt Thomas VS 4’50.92 98 613 P
6 2900 Ducene Vincent OLSE 4’59.19 97 564 P
7 2693 Sertin Jaron VS 5’02.89 98 543 P
8 2489 Van Gelder Dries OLSE 5’04.52 98 534 P
9 2534 Gogaert Vitas ZELE 5’21.83 98 441 P
10 2762 Roelants Arno KAPE 5’36.08 98 370 P
11 2231 Van Den Eynden Jordi KAPE 5’36.23 98 369 P
12 2825 Quintelier Matthias AVKA 6’06.03 97 240 P
2799 Gommers Jeroen KAPE     NG 97
2494 Gabriels Alexander OLSE     NG 98
vijfkamp (nieuw)          Sch Dames  Uur=17:54
Reeks:1
1 9951 DE RUITER IRIS NL 3148p 98
2 3227 Van Laer Emma KAPE 3035p 98
3 3116 Dockx Lieze BONH 2769p 97
4 3115 Dalle Louise BONH 2628p 97
5 3163 Van de Velde Sofie DUFF 2534p 98
6 3118 Lambrechts Christel BONH 1877p 97
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:24
Reeks:1      Wind : -0.5
1 3227 Van Laer Emma KAPE 15.47 98 781 P
2 3115 Dalle Louise BONH 17.64 97 526 P
3 3116 Dockx Lieze BONH 17.75 97 515 P
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:24
Reeks:2      Wind : -0.8
1 9951 DE RUITER IRIS NL 16.14 98 697 P
2 3163 Van de Velde Sofie DUFF 18.64 98 424 P
3 3118 Lambrechts Christel BONH 21.42 97 195 P
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames  Uur=15:07
Reeks:1
1 9951 DE RUITER IRIS NL 11.56m 98 632 P
2 3163 Van de Velde Sofie DUFF 9.84m 98 519 P
3 3227 Van Laer Emma KAPE 9.42m 98 492 P
4 3115 Dalle Louise BONH 8.88m 97 456 P
5 3116 Dockx Lieze BONH 8.18m 97 411 P
6 3118 Lambrechts Christel BONH 7.92m 97 394 P
hoogspringen              Sch Dames  Uur=17:13
Reeks:1
1 9951 DE RUITER IRIS NL 1.58m 98 712 P
2 3118 Lambrechts Christel BONH 1.46m 97 577 P
3 3115 Dalle Louise BONH 1.46m 97 577 P
4 3227 Van Laer Emma KAPE 1.43m 98 544 P
4 3116 Dockx Lieze BONH 1.43m 97 544 P
6 3163 Van de Velde Sofie DUFF 1.40m 98 512 P
verspringen               Sch Dames  Uur=17:38
Reeks:1
1 3227 Van Laer Emma KAPE 5.20m +0.0 98 614 P
2 9951 DE RUITER IRIS NL 5.12m +0.0 98 592 P
3 3116 Dockx Lieze BONH 5.09m +0.0 97 584 P
4 3163 Van de Velde Sofie DUFF 4.44m +0.0 98 413 P
5 3115 Dalle Louise BONH 4.38m +0.0 97 398 P
6 3118 Lambrechts Christel BONH 4.17m +0.0 97 347 P
800 meter                 Sch Dames  Uur=17:54
Reeks:1
1 3116 Dockx Lieze BONH 2’28.27 97 715 P
2 3115 Dalle Louise BONH 2’31.79 97 671 P
3 3163 Van de Velde Sofie DUFF 2’32.16 98 666 P
4 3227 Van Laer Emma KAPE 2’37.36 98 604 P
5 9951 DE RUITER IRIS NL 2’45.17 98 515 P
6 3118 Lambrechts Christel BONH 3’00.17 97 364 P
vijfkamp                  Jun Heren  Uur=19:26
Reeks:1
1 49 Maenhout Jens HALE 2406p 95
2 373 Putman Jonathan MAC 2390p 95
3 32 Blommaerts Toon DUFF 2152p 95
4 142 Van Boven Jordy KAPE 2136p 95
5 106 Van Nuffel Danny LEBB 2049p 95
verspringen               Jun Heren  Uur=15:56
Reeks:1
1 373 Putman Jonathan MAC 5.94m -0.7 95 574 P
2 142 Van Boven Jordy KAPE 5.54m +0.0 95 490 P
3 106 Van Nuffel Danny LEBB 5.29m +0.0 95 439 P
4 32 Blommaerts Toon DUFF 5.03m +0.0 95 388 P
5 49 Maenhout Jens HALE 4.89m +0.0 95 361 P
speerwerpen 800g          Jun Heren  Uur=16:56
Reeks:1
1 49 Maenhout Jens HALE 37.05m 95 400 P
2 142 Van Boven Jordy KAPE 32.66m 95 337 P
3 373 Putman Jonathan MAC 30.00m 95 299 P
4 32 Blommaerts Toon DUFF 22.84m 95 200 P
5 106 Van Nuffel Danny LEBB 15.55m 95 102 P
200 meter                 Jun Heren  Uur=16:56
Reeks:1      Wind : 1.0
1 106 Van Nuffel Danny LEBB 23.98 95 695 P
2 142 Van Boven Jordy KAPE 24.36 95 661 P
3 32 Blommaerts Toon DUFF 25.65 95 552 P
4 49 Maenhout Jens HALE 25.72 95 547 P
5 373 Putman Jonathan MAC 26.15 95 512 P
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=19:12
Reeks:1
1 49 Maenhout Jens HALE 29.65m 95 458 P
2 373 Putman Jonathan MAC 19.31m 95 259 P
3 32 Blommaerts Toon DUFF 18.41m 95 242 P
4 142 Van Boven Jordy KAPE 17.78m 95 231 P
5 106 Van Nuffel Danny LEBB 12.04m 95 127 P
1500 meter                Jun Heren  Uur=19:26
Reeks:1
1 32 Blommaerts Toon DUFF 4’26.20 95 770 P
2 373 Putman Jonathan MAC 4’29.77 95 746 P
3 106 Van Nuffel Danny LEBB 4’39.11 95 686 P
4 49 Maenhout Jens HALE 4’46.41 95 640 P
5 142 Van Boven Jordy KAPE 5’26.46 95 417 P
vijfkamp                  Jun Dames  Uur=17:19
Reeks:1
1 18 Van Hal Shauni ACHL 2027p 95
2 31 Cammaert Anke DUFF 1743p 95
100m horden 0,84m   Jun Dames  Uur=14:24
Reeks:1      Wind : 1.0
1 18 Van Hal Shauni ACHL 18.43 95 445 P
2 31 Cammaert Anke DUFF 20.59 95 255 P
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=14:47
Reeks:1
1 18 Van Hal Shauni ACHL 6.56m 95 307 P
2 31 Cammaert Anke DUFF 5.08m 95 213 P
hoogspringen              Jun Dames  Uur=16:17
Reeks:1
1 18 Van Hal Shauni ACHL 1.48m 95 599 P
2 31 Cammaert Anke DUFF 1.24m 95 350 P
verspringen               Jun Dames  Uur=16:41
Reeks:1
1 18 Van Hal Shauni ACHL 4.52m +0.0 95 433 P
2 31 Cammaert Anke DUFF 3.87m +0.0 95 279 P
800 meter                 Jun Dames  Uur=17:19
Reeks:1
1 31 Cammaert Anke DUFF 2’33.83 95 646 P
2 18 Van Hal Shauni ACHL 3’14.42 95 243 P
vijfkamp                  Sen Heren  Uur=19:27
Reeks:1
1 1688 Vanhaeren Stef KAPE 3140p 92
2 2204 Vanhaeren Tim KAPE 3091p 88
3 1857 Debue Jeroen KAPE 2939p 87
4 1994 Hendrikx Joren ZWAT 2936p 83
5 1691 Hoste Levi AVLO 2776p 91
6 1690 Van Praet Ruben AVLO 2766p 91
7 1001 Van Der Burgt Thijs RCG 2514p 94
8 1868 Van Den Berghe Ruben LEBB 2450p 89
9 4762 Vander Avert Dirk KAPE 2449p 72
10 1856 De Bosscher Pieterjan AVLO 2389p 90
11 2157 Declercq Pieterjan ACBR 2347p 94
12 1692 De Loose Steven AVLO 2346p 89
13 1652 Bonnaerens Kevin AVLO 2174p 90
14 2088 Truyts Timothy ACBR 2154p 89
15 984 Peeters Stijn ACBR 1991p 94
16 1076 Biesemans Toon DUFF 1945p 91
17 1703 Peeters Olivier ZWAT 1879p 91
18 1777 Krijnen Filip ESAK 1839p 91
19 2180 Ceulemans Yannick ACBR 1787p 94
20 1693 De Bruyne Toon AVLO 1444p 91
21 2048 Spruijt Bart ESAK 992p 85
22 5769 De Craene Patrick AVMO 794p 63
23 4930 Telier Gaston DEIN 586p 44
verspringen               Sen Heren  Uur=16:01
Reeks:1
1 1994 Hendrikx Joren ZWAT 6.58m +0.0 83 716 P
2 1688 Vanhaeren Stef KAPE 6.47m +0.4 92 691 P
3 2204 Vanhaeren Tim KAPE 5.99m +0.0 88 584 P
4 1857 Debue Jeroen KAPE 5.91m +0.1 87 567 P
5 1868 Van Den Berghe Ruben LEBB 5.90m -1.6 89 565 P
6 1690 Van Praet Ruben AVLO 5.80m -0.5 91 544 P
7 2180 Ceulemans Yannick ACBR 5.71m +0.0 94 525 P
8 4762 Vander Avert Dirk KAPE 5.45m -0.9 72 471 P
9 1777 Krijnen Filip ESAK 5.41m +0.0 91 463 P
10 1691 Hoste Levi AVLO 5.21m +0.0 91 423 P
11 1001 Van Der Burgt Thijs RCG 5.21m +0.0 94 423 P
12 2157 Declercq Pieterjan ACBR 5.21m +1.5 94 423 P
13 1856 De Bosscher Pieterjan AVLO 5.15m +0.1 90 411 P
14 1692 De Loose Steven AVLO 5.11m -0.6 89 404 P
15 984 Peeters Stijn ACBR 5.09m +0.0 94 400 P
16 1652 Bonnaerens Kevin AVLO 4.97m +0.0 90 377 P
17 1703 Peeters Olivier ZWAT 4.66m +1.4 91 319 P
18 2048 Spruijt Bart ESAK 4.65m -1.2 85 317 P
19 2088 Truyts Timothy ACBR 4.57m -1.2 89 303 P
20 1693 De Bruyne Toon AVLO 4.37m -0.5 91 267 P
21 1076 Biesemans Toon DUFF 4.24m +0.2 91 245 P
22 5769 De Craene Patrick AVMO 3.43m +0.1 63 121 P
23 4930 Telier Gaston DEIN 2.83m +0.0 44 47 P
speerwerpen 800g          Sen Heren  Uur=17:24
Reeks:1
1 4762 Vander Avert Dirk KAPE 46.40m 72 536 P
2 1857 Debue Jeroen KAPE 45.62m 87 524 P
3 2204 Vanhaeren Tim KAPE 41.53m 88 464 P
4 1691 Hoste Levi AVLO 41.51m 91 464 P
5 1994 Hendrikx Joren ZWAT 39.30m 83 432 P
6 1688 Vanhaeren Stef KAPE 38.85m 92 425 P
7 2157 Declercq Pieterjan ACBR 37.84m 94 411 P
8 2088 Truyts Timothy ACBR 36.97m 89 398 P
9 1693 De Bruyne Toon AVLO 33.05m 91 342 P
10 1690 Van Praet Ruben AVLO 30.60m 91 308 P
11 1001 Van Der Burgt Thijs RCG 30.06m 94 300 P
12 1856 De Bosscher Pieterjan AVLO 29.94m 90 298 P
13 5769 De Craene Patrick AVMO 28.90m 63 284 P
14 1868 Van Den Berghe Ruben LEBB 28.68m 89 281 P
15 1692 De Loose Steven AVLO 24.79m 89 227 P
16 2048 Spruijt Bart ESAK 24.59m 85 224 P
17 4930 Telier Gaston DEIN 23.85m 44 214 P
18 1076 Biesemans Toon DUFF 23.59m 91 210 P
19 1777 Krijnen Filip ESAK 23.23m 91 205 P
20 1652 Bonnaerens Kevin AVLO 21.83m 90 186 P
21 2180 Ceulemans Yannick ACBR 21.63m 94 183 P
22 1703 Peeters Olivier ZWAT 21.03m 91 175 P
23 984 Peeters Stijn ACBR 20.84m 94 173 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=17:03
Reeks:1      Wind : -0.1
1 1652 Bonnaerens Kevin AVLO 25.47 90 567 P
2 1693 De Bruyne Toon AVLO 25.51 91 564 P
3 1076 Biesemans Toon DUFF 25.79 91 541 P
4 4762 Vander Avert Dirk KAPE 26.81 72 462 P
5 5769 De Craene Patrick AVMO 31.21 63 187 P
6 4930 Telier Gaston DEIN 37.93 44
200 meter                 Sen Heren  Uur=17:03
Reeks:2      Wind : 0.8
1 2180 Ceulemans Yannick ACBR 24.98 94 608 P
2 1692 De Loose Steven AVLO 25.22 89 588 P
3 1856 De Bosscher Pieterjan AVLO 25.58 90 558 P
4 2157 Declercq Pieterjan ACBR 25.90 94 532 P
5 2088 Truyts Timothy ACBR 26.30 89 501 P
6 2048 Spruijt Bart ESAK 26.95 85 451 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=17:03
Reeks:3      Wind : 0.5
1 1690 Van Praet Ruben AVLO 24.00 91 693 P
2 1691 Hoste Levi AVLO 24.64 91 637 P
3 984 Peeters Stijn ACBR 24.85 94 619 P
4 1001 Van Der Burgt Thijs RCG 25.09 94 598 P
5 1777 Krijnen Filip ESAK 25.14 91 594 P
6 1703 Peeters Olivier ZWAT 26.39 91 494 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=17:03
Reeks:4      Wind : 0.8
1 1688 Vanhaeren Stef KAPE 22.05 92 878 P
2 1994 Hendrikx Joren ZWAT 23.01 83 784 P
3 2204 Vanhaeren Tim KAPE 23.14 88 772 P
4 1868 Van Den Berghe Ruben LEBB 24.29 89 667 P
5 1857 Debue Jeroen KAPE 25.23 87 587 P
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=19:15
Reeks:1
1 2088 Truyts Timothy ACBR 44.35m 89 753 P
2 4762 Vander Avert Dirk KAPE 34.18m 72 547 P
3 1857 Debue Jeroen KAPE 32.51m 87 514 P
4 2157 Declercq Pieterjan ACBR 29.60m 94 457 P
5 2204 Vanhaeren Tim KAPE 28.68m 88 439 P
6 1994 Hendrikx Joren ZWAT 27.31m 83 412 P
7 1691 Hoste Levi AVLO 23.29m 91 334 P
8 1690 Van Praet Ruben AVLO 22.81m 91 325 P
9 1868 Van Den Berghe Ruben LEBB 22.16m 89 313 P
10 1688 Vanhaeren Stef KAPE 21.88m 92 307 P
11 1001 Van Der Burgt Thijs RCG 20.70m 94 285 P
12 1693 De Bruyne Toon AVLO 19.94m 91 271 P
13 2180 Ceulemans Yannick ACBR 19.10m 94 255 P
14 1076 Biesemans Toon DUFF 18.78m 91 249 P
15 1856 De Bosscher Pieterjan AVLO 18.56m 90 245 P
16 984 Peeters Stijn ACBR 16.97m 94 216 P
17 1777 Krijnen Filip ESAK 16.90m 91 215 P
18 1692 De Loose Steven AVLO 15.21m 89 184 P
19 1652 Bonnaerens Kevin AVLO 13.50m 90 153 P
20 1703 Peeters Olivier ZWAT 13.06m 91 145 P
21 4930 Telier Gaston DEIN 12.68m 44 139 P
5769 De Craene Patrick AVMO     GP 63
2048 Spruijt Bart ESAK     NG 85
1500 meter                Sen Heren  Uur=19:27
Reeks:1
1 1652 Bonnaerens Kevin AVLO 4’08.62 90 891 P
2 1856 De Bosscher Pieterjan AVLO 4’10.61 90 877 P
3 1076 Biesemans Toon DUFF 4’36.92 91 700 P
4 2157 Declercq Pieterjan ACBR 5’06.37 94 524 P
5 4762 Vander Avert Dirk KAPE 5’23.30 72 433 P
6 2180 Ceulemans Yannick ACBR 6’12.22 94 216 P
7 5769 De Craene Patrick AVMO 6’16.15 63 202 P
8 2088 Truyts Timothy ACBR 6’16.98 89 199 P
9 4930 Telier Gaston DEIN 6’20.58 44 186 P
2048 Spruijt Bart ESAK     NG 85
1693 De Bruyne Toon AVLO     NG 91
1500 meter                Sen Heren  Uur=19:27
Reeks:2
1 1692 De Loose Steven AVLO 4’01.36 89 943 P
2 1691 Hoste Levi AVLO 4’04.90 91 918 P
3 1001 Van Der Burgt Thijs RCG 4’06.18 94 908 P
4 1690 Van Praet Ruben AVLO 4’07.96 91 896 P
5 1688 Vanhaeren Stef KAPE 4’15.95 92 839 P
6 2204 Vanhaeren Tim KAPE 4’17.02 88 832 P
7 1857 Debue Jeroen KAPE 4’29.61 87 747 P
8 1703 Peeters Olivier ZWAT 4’29.85 91 746 P
9 1868 Van Den Berghe Ruben LEBB 4’49.12 89 624 P
10 1994 Hendrikx Joren ZWAT 4’54.41 83 592 P
11 984 Peeters Stijn ACBR 4’56.04 94 583 P
12 1777 Krijnen Filip ESAK 5’37.67 91 362 P
vijfkamp                  Sen Dames  Uur=17:21
Reeks:1
1 1004 Van Hooydonck Annelies KAPE 2255p 92
2 1357 De Geest Lize LEBB 1892p 91
3 935 Ceulemans Marlies WIBO 1620p 93
4 1227 Goossens Andrea ACHL 1537p 94
100m horden 0,84m   Sen Dames  Uur=14:24
Reeks:1      Wind : 0.6
1 1004 Van Hooydonck Annelies KAPE 18.39 92 449 P
2 935 Ceulemans Marlies WIBO 20.40 93 270 P
3 1227 Goossens Andrea ACHL 20.47 94 264 P
1357 De Geest Lize LEBB     NA 91
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=17:52
Reeks:1
1 1357 De Geest Lize LEBB 8.94m 91 460 P
2 1004 Van Hooydonck Annelies KAPE 7.19m 92 347 P
3 1227 Goossens Andrea ACHL 6.42m 94 298 P
4 935 Ceulemans Marlies WIBO 6.37m 93 295 P
hoogspringen              Sen Dames  Uur=16:19
Reeks:1
1 1227 Goossens Andrea ACHL 1.42m 94 534 P
2 1004 Van Hooydonck Annelies KAPE 1.33m 92 439 P
3 1357 De Geest Lize LEBB 1.30m 91 409 P
4 935 Ceulemans Marlies WIBO 1.24m 93 350 P
verspringen               Sen Dames  Uur=16:42
Reeks:1
1 1357 De Geest Lize LEBB 4.86m +0.0 91 522 P
2 1004 Van Hooydonck Annelies KAPE 4.36m +0.3 92 393 P
3 935 Ceulemans Marlies WIBO 4.35m -0.9 93 391 P
4 1227 Goossens Andrea ACHL 4.04m +0.0 94 317 P
800 meter                 Sen Dames  Uur=17:20
Reeks:1
1 1004 Van Hooydonck Annelies KAPE 2’35.39 92 627 P
2 1357 De Geest Lize LEBB 2’46.47 91 501 P
3 935 Ceulemans Marlies WIBO 3’05.76 93 314 P
4 1227 Goossens Andrea ACHL 3’32.32 94 124 P


De uitslag van deze meerkampen kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

9 thoughts on “Uitslag Meerkampmeeting – 14.09.2014 – Kapellen

  1. Christa Henderickx schreef:

    Meerkamp dd zondag 14 september:
    een vraagje: om enkel deel te nemen aan 1 bepaalde discipline (bv. discus bij min. meisjes) kunnen wij inschrijven +/- 45′ voor aanvang??
    met dank voor uw reactie

  2. Hugo schreef:

    Beste Christa,

    Inschrijven voor afzonderlijke onderdelen van een meerkamp is niet meer toegelaten door de KBAB/VAL. Men moet aanwezig en ingeschreven zijn vanaf het eerste nummer van de meerkamp.

  3. Iris de Ruiter schreef:

    Ik zou ook graag mee doen met deze meerkamp meeting. Moet ik mij vooraf inschrijven of kan dit ter plekke?

  4. Hugo schreef:

    Beste Iris,

    Tijdig inschrijven ter plaatse op het wedstrijdsecretariaat is de enige mogelijkheid.

  5. Iris de Ruiter schreef:

    Is een uur voor aanvang van het eerste onderdeel tijdig genoeg?

  6. Hugo schreef:

    @ Iris,

    Dat is perfect !

  7. Iris de Ruiter schreef:

    Beste Hugo, bedankt voor de snelle antwoorden!

  8. moreau schreef:

    beste
    is er een apparte puntentelling voor masters ?
    mvg patrick

  9. Hugo schreef:

    Geen aparte puntentelling voor masters. Deze nemen deel bij de seniors.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand