Onze jaarlijkse “meimeeting” – dit jaar op Pinksterzondag 24 mei – was weer een “Open meeting met Jeugd”, met een afwisselend programma in een zonnig gemeentepark te Kapellen. De uitslag van deze meeting kan je hier al bekijken

OMJ KAPE 24.05.2015 (95)

[shashin type=”album” id=”220″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Uitgebreid foto-album met sfeer- en actiefoto’s van Indra Faes en Werner Philips.



Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.


UITSLAG

60m horden 0,762m/6H     Pup Dames Uur=14:02
Reeks:1
1 4580 Dua Hanne KAPE 12.62 5
2 5578 Leys Merel KAPE 13.74 5
3 5623 Khan Kira KAPE 14.40 4
4 6002 Wiwa Faith HAKI 14.50 5
5 5553 Thiryn Merel KAPE 14.78 4
60m horden 0,762m/6H   Min Dames Uur=14:01
Reeks:1
1 7257 De Herdt Antje DUFF 10.58 2
2 7259 Naessens Jolien HAKI 13.73 2
3 7776 Tabla Souhaila HAKI 15.55 2
60m horden 0,762m/6H   Pup Heren Uur=14:03
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 11.78 4
2 2077 Eykens Matteo KAPE 13.12 4
3 1764 Anthonissen Daniel KAPE 13.49 5
4 2716 Blomme Jarno KAPE 14.22 4
5 1669 Hulstaert Ferre HAKI 14.37 4
6 1726 Tchatikpi Isa HAKI 14.50 4
80m horden 0,84m     Min Heren Uur=14:01
Reeks:1
1 3711 Barbeaux Simon RCAS 12.76 2
2 5215 Vander Avert Jens KAPE 16.24 2
3 5799 Cools Dimitri HAKI 16.60 2
4 5217 Bastah Julian HAKI 17.38 3
5 4957 Hulstaert Gilles HAKI 17.62 2
5214 Vander Avert Nils KAPE    NA 3
100 meter                 Cad Heren Uur=13:59
Reeks:1     Wind : 0.1
1 871 Truijen Ferre WIBO 12.87 0
2 1164 Vander Avert Jonas KAPE 13.27 0
3 1289 El Moukhtari Mohammed BRAB 13.37 1
4 1033 Maes Lukas KAPE 14.09 1
5 412 Claes Melvyn USTA 15.02 0
100 meter                 Cad Heren Uur=13:59
Reeks:2     Wind : -0.3
1 1496 Dewint Notus ACBR 12.92 0
2 1018 Tchatikpi Jalil HAKI 14.27 0
3 1258 Mous Thomas KAPE 14.68 1
4 1259 Mous Jonas KAPE 15.12 1
5 1468 Van Zele Bart KAPE 15.59 1
100 meter                 Sch Heren Uur=13:57
Reeks:1     Wind : -0.2
1 2663 Branders Koen BRAB 12.24 98
2 2793 Clockaerts Remko HAKI 12.74 99
3 2931 Mampuys Cedric AVKA 12.94 99
4 9950 CORNELISSENS QUINTEN NA 13.81 0
2967 El Moukhtari Atif BRAB    DIS 98
100 meter                 JSM Heren Uur=14:04
Reeks:1     Wind : -0.3
1 2727 Van Den Driessche Jeroen BRAB 11.39 Sen 92
2 726 Willemse Vincent LIER 12.14 Jun 97
3 2164 Krijnen Filip ESAK 12.37 Sen 91
4 2544 De Herdt Gorik AVKA 12.49 Sen 90
5 550 Hiele Wannes AVKA 13.07 Jun 97
100 meter                 JSM Heren Uur=14:04
Reeks:2     Wind : -0.1
1 849 Meeusen Dries ABES 12.58 Jun 96
2 4995 Van Looy Patrick BRAB 13.18 Mas 65
3 5019 Heylen Ronald BRAB 13.35 Mas 62
4 549 Hiele Tobias AVKA 13.39 Jun 97
100 meter                 JSM Dames Uur=14:55
Reeks:2     Wind : 0.6
1 447 Eykens Renée KAPE 12.53 Jun 96
2 1895 Van Hooydonck Annelies KAPE 13.15 Sen 92
3 1479 Deroose Els ACBR 13.76 Sen 93
4 3084 Van De Venster Christel OLSE 13.96 Mas 71
5 3998 Jennes Veerle KAPE 13.99 Mas 69
6 1300 Van Looy Rama BRAB 14.12 Sen 94
3440 Dielen Sonja OLSE    DIS Mas 67
100 meter                 Cad Dames Uur=14:52
Reeks:1     Wind : 0.7
1 1237 Kegels Margot GRIM 12.98 1
2 1434 De Naeyer Janie HAKI 13.04 1
3 1089 Geussens Lore ESAK 13.45 0
4 717 Gillis Lene BONH 13.55 0
5 833 Gobert Myrthe OLSE 14.01 0
100 meter                 Cad Dames Uur=14:52
Reeks:2     Wind : 0.4
1 834 Gobert Ariadne OLSE 13.97 1
2 1724 Van Cappellen Dag-ferene DAC 14.48 0
3 725 Leclercq Leen HAKI 14.77 1
4 1024 Van Thillo Kathleen KAPE 14.98 0
5 978 Dua Jenthe KAPE 15.16 1
6 1217 Vercruysse Luna KAPE 15.35 1
100 meter                 Sch Dames Uur=14:53
Reeks:1     Wind : -1.3
1 2762 Van Laer Emma KAPE 12.69 98
2 2852 Kegels Hanne GRIM 13.61 99
3 2911 Bal Loran ACBR 13.83 98
4 3426 Peeters Sille ESAK 14.44 99
5 3179 Sabau Ellen AVKA 15.70 98
200 meter                 Cad Heren Uur=15:17
Reeks:1     Wind : -0.7
1 1289 El Moukhtari Mohammed BRAB 28.20 1
2 1018 Tchatikpi Jalil HAKI 28.92 0
3 832 Herremans Wout BRAB 29.44 1
4 1468 Van Zele Bart KAPE 32.27 1
200 meter                 Cad Heren Uur=15:17
Reeks:2     Wind : 0.1
1 1081 Bal Jaan ACBR 23.60 0
2 850 Leue Louie ABES 24.70 0
3 871 Truijen Ferre WIBO 26.74 0
4 1080 Baccarne Dennis ACBR 27.26 1
5 1258 Mous Thomas KAPE 29.43 1
6 1259 Mous Jonas KAPE 30.35 1
200 meter                 Sch Heren Uur=15:19
Reeks:1     Wind : -0.2
1 3242 Quintelier Yannick AVKA 23.83 98
2 2663 Branders Koen BRAB 24.42 98
3 2967 El Moukhtari Atif BRAB 24.70 98
200 meter                 JSM Heren Uur=15:22
Reeks:1     Wind : -0.6
1 2727 Van Den Driessche Jeroen BRAB 22.96 Sen 92
2 726 Willemse Vincent LIER 24.09 Jun 97
3 2164 Krijnen Filip ESAK 25.03 Sen 91
4 4995 Van Looy Patrick BRAB 26.77 Mas 65
200 meter                 JSM Heren Uur=15:22
Reeks:2     Wind : -0.8
1 550 Hiele Wannes AVKA 25.69 Jun 97
2 549 Hiele Tobias AVKA 26.81 Jun 97
3 5019 Heylen Ronald BRAB 27.08 Mas 62
200 meter                 Cad Dames Uur=16:38
Reeks:1     Wind : -0.5
1 1024 Van Thillo Kathleen KAPE 31.20 0
2 978 Dua Jenthe KAPE 32.19 1
1094 Vermeiren Anina ACBR    NG 1
1217 Vercruysse Luna KAPE    NG 1
200 meter                 Cad Dames Uur=16:38
Reeks:2     Wind : 0.3
1 1237 Kegels Margot GRIM 26.57 1
2 717 Gillis Lene BONH 27.98 0
3 834 Gobert Ariadne OLSE 28.62 1
4 1143 Thijs Femke HAKI 28.88 1
5 833 Gobert Myrthe OLSE 29.01 0
6 822 Dilien Jennifer BRAB 29.50 1
200 meter                 JSM Dames Uur=17:01
Reeks:1     Wind : -0.3
1 1479 Deroose Els ACBR 28.89 Sen 93
2 3438 Obasohan Roselyn OLSE 30.14 Mas 72
3 3440 Dielen Sonja OLSE 30.53 Mas 67
200 meter                 JSM Dames Uur=17:01
Reeks:2     Wind : -0.9
1 447 Eykens Renée KAPE 25.23 Jun 96
2 1895 Van Hooydonck Annelies KAPE 27.61 Sen 92
3 2001 Acke Britt OLSE 28.15 Sen 95
4 3084 Van De Venster Christel OLSE 28.30 Mas 71
800 meter                 Cad Heren Uur=17:15
Reeks:1
1 847 Leunckens Ward ABES 2’09.51 0
2 1033 Maes Lukas KAPE 2’15.39 1
3 925 Streffer Lorenz** ABES 2’19.74 0
4 1080 Baccarne Dennis ACBR 2’20.77 1
5 1856 Thijs Jels HAKI 2’23.43 1
6 839 Saint Ghislain Ibo OLSE 2’25.71 1
800 meter                 Cad Heren Uur=17:15
Reeks:2
1 1258 Mous Thomas KAPE 2’22.18 1
2 858 Bendib Yasser BRAB 2’24.73 1
3 1566 Thielman Marnix ABES 2’30.88 1
4 997 Van Santfoort Elias DUFF 2’32.85 1
5 1259 Mous Jonas KAPE 2’34.19 1
6 1466 Peetoom Nelson* ESAK 2’36.12 1
7 832 Herremans Wout BRAB 2’47.58 1
8 1468 Van Zele Bart KAPE 2’53.35 1
800 meter                 Sch Heren Uur=17:29
Reeks:1
1 2800 Vermeulen Lander KAPE 2’04.76 99
2 3405 Thijs Jarno HAKI 2’20.23 98
3 2666 Goossens Jeroen OLSE 2’21.58 99
800 meter                 JSM Heren Uur=17:30
Reeks:1
1 2765 Lichtert Stijn KAPE 1’57.72 Sen 87
2 1942 Cools Tim BRAB 1’59.06 Sen 91
3 555 Van Den Wijngaert Lex KAPE 2’01.41 Jun 96
4 4977 Hellinx David WIBO 2’01.76 Mas 68
5 2082 Borm Bert BRAB 2’11.80 Sen 90
6 2090 Campforts Jan BVAC 2’21.06 Sen 81
7 4941 Verstynen Peter BRAB 2’31.88 Mas 68
8 6959 Martens Willy ACBR 3’00.08 Mas 48
800 meter                 Cad Dames Uur=17:18
Reeks:1
1 1025 Vermeulen Heleen KAPE 2’27.24 1
2 703 Vaes Jenthe GEEL 2’29.61 1
3 708 De Bruyn Jo BONH 2’39.36 0
4 1018 Janssens Ellen BRAB 2’43.71 0
5 764 Bevan Martha** VMOL 2’52.68 1
6 1142 Beck Lynn KAPE 3’02.09 1
800 meter                 Sch Dames Uur=17:25
Reeks:1
1 2762 Van Laer Emma KAPE 2’39.15 98
2 3234 De Decker Emma BRAB 2’42.08 98
3 3490 Hamdaoui Rajaa BRAB 3’07.26 99
4 2760 Hertogs Nele BRAB 3’09.90 98
800 meter                 JSM Dames Uur=17:24
Reeks:1
1 4078 Bouve Fenna BVAC 2’44.98 Mas 78
2 728 Verheecke Annouk KAPE 2’52.79 Jun 97
3 3205 Swiggers Tania BVAC 2’58.62 Mas 63
verspringen               Min Dames Uur=14:20
Reeks:1
1 7257 De Herdt Antje DUFF 4.19m 2
2 7259 Naessens Jolien HAKI 3.70m 2
3 7776 Tabla Souhaila HAKI 2.48m 2
verspringen               Min Heren Uur=14:49
Reeks:1
1 3711 Barbeaux Simon RCAS 4.77m 2
2 5215 Vander Avert Jens KAPE 4.32m 2
3 5799 Cools Dimitri HAKI 3.88m 2
4 5217 Bastah Julian HAKI 3.86m 3
5 5788 Artois Sebastien KAPE 3.68m 2
6 5791 Van Mensel Ruben ABES 3.65m 2
7 5214 Vander Avert Nils KAPE 3.57m 3
8 4955 Heraly Yannick KAPE 3.50m 3
9 4957 Hulstaert Gilles HAKI 3.46m 2
10 6222 Meert Kamiel HAKI 3.27m 3
verspringen               JSM Dames Uur=16:55
-1 Geen deelnemers    GP +0.0 No 0
verspringen               Cad Dames Uur=16:42
Reeks:1
1 1090 Maas Britt ESAK 5.03m +1.0 0
2 1089 Geussens Lore ESAK 4.90m +0.0 0
3 1237 Kegels Margot GRIM 4.74m +1.3 1
4 1434 De Naeyer Janie HAKI 4.59m +0.0 1
5 1724 Van Cappellen Dag-ferene DAC 4.56m +0.0 0
6 833 Gobert Myrthe OLSE 4.51m -0.3 0
7 1143 Thijs Femke HAKI 4.37m +0.0 1
8 764 Bevan Martha** VMOL 4.30m -0.3 1
9 1217 Vercruysse Luna KAPE 4.19m +0.0 1
10 1025 Vermeulen Heleen KAPE 4.14m +0.0 1
11 1042 Berben Jana KAPE 4.14m +0.2 1
12 759 Van Den Brande Noa GRIM 4.12m +0.0 0
13 725 Leclercq Leen HAKI 4.00m -0.2 1
14 834 Gobert Ariadne OLSE 3.95m +0.0 1
1094 Vermeiren Anina ACBR    NG +0.0 1
verspringen               Sch Dames Uur=16:39
Reeks:1
1 2852 Kegels Hanne GRIM 5.00m +0.0 99
2 3426 Peeters Sille ESAK 3.83m -0.6 99
hoogspringen             Pup Dames Uur=14:22
Reeks:1
1 5469 Vermeulen Jane LYRA 1.26m 4
2 4580 Dua Hanne KAPE 1.21m 5
3 5623 Khan Kira KAPE 1.10m 4
3 5553 Thiryn Merel KAPE 1.10m 4
5 6002 Wiwa Faith HAKI 1.10m 5
6 5578 Leys Merel KAPE 1.00m 5
hoogspringen             Pup Heren Uur=14:50
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 1.45m 4
2 2077 Eykens Matteo KAPE 1.18m 4
3 1764 Anthonissen Daniel KAPE 1.15m 5
4 1669 Hulstaert Ferre HAKI 1.10m 4
5 2716 Blomme Jarno KAPE 1.10m 4
6 1663 Heraly Maxim KAPE 1.00m 5
discuswerpen 1,750kg     Jun Heren Uur=16:28
Reeks:1
1 785 Quintelier Matthias AVKA 46.58m 97
2 849 Meeusen Dries ABES 28.14m 96
discuswerpen 2,000kg     Sen Heren Uur=16:27
Reeks:1
1 9954 DEKKER STEPHAN NED 54.41m 0
2 9953 ZAW THOMAS NED 46.93m 0
3 3009 Truyts Timothy KAPE 44.72m 89
4 9951 VANDER PLOEG CASPER NED 44.70m 0
5 9952 GROOT NIELS NED 40.11m 0
6 5667 Vander Avert Dirk KAPE 35.84m Mas 72
7 2765 Lichtert Stijn KAPE 24.43m 87
8 2544 De Herdt Gorik AVKA 24.30m 90
9 5284 Thompson Hilton** OLSE 24.23m Mas 61
10 4921 Goossens Koen OLSE 20.64m Mas 66
discuswerpen 1,500kg     Sch Heren Uur=17:06
Reeks:1
1 2798 Van Thillo Glenn KAPE 33.70m 98
2 2931 Mampuys Cedric AVKA 29.15m 99
3 2665 El Ayadi Yassin OLSE 21.89m 99
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames Uur=14:23
Reeks:1
1 1024 Van Thillo Kathleen KAPE 8.30m 0
2 978 Dua Jenthe KAPE 7.87m 1
3 1237 Kegels Margot GRIM 7.58m 1
4 764 Bevan Martha** VMOL 7.38m 1
5 1217 Vercruysse Luna KAPE 7.22m 1
6 988 Buelens Jill GRIM 7.13m 1
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren Uur=14:12
Reeks:1
1 1763 Anthonissen Alexander KAPE 12.08m 4
2 1764 Anthonissen Daniel KAPE 7.74m 5
3 1669 Hulstaert Ferre HAKI 7.40m 4
4 2077 Eykens Matteo KAPE 6.01m 4
5 2716 Blomme Jarno KAPE 5.75m 4
6 1663 Heraly Maxim KAPE 4.31m 5
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames Uur=14:25
Reeks:1
1 4286 El Ayadi Nisrine OLSE 6.85m 5
2 4580 Dua Hanne KAPE 6.63m 5
3 5623 Khan Kira KAPE 6.19m 4
4 5578 Leys Merel KAPE 5.18m 5
5 5553 Thiryn Merel KAPE 4.71m 4
6 6002 Wiwa Faith HAKI 4.27m 5
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames Uur=16:55
-1 Geen deelnemers    GP No 0
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames Uur=16:21
-1 Geen deelnemers    GP No 0
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames Uur=16:23
Reeks:1
1 3114 Castelyns Els KAPE 8.82m Mas 76
2 3438 Obasohan Roselyn OLSE 8.62m Mas 72
3 3998 Jennes Veerle KAPE 7.67m Mas 69
4 2076 Van Den Wyngaert Bo KAPE 7.66m 91
speerwerpen 600g         Cad Heren Uur=14:16
Reeks:1
1 871 Truijen Ferre WIBO 40.44m 0
2 1081 Bal Jaan ACBR 40.35m 0
3 1164 Vander Avert Jonas KAPE 36.16m 0
4 5192 Van Impe Frank BVAC 35.07m Mas 50
5 1320 Van Regenmortel Nico HAKI 33.09m 0
6 1033 Maes Lukas KAPE 29.02m 1
7 1258 Mous Thomas KAPE 27.62m 1
8 1468 Van Zele Bart KAPE 25.00m 1
9 1259 Mous Jonas KAPE 24.90m 1
10 412 Claes Melvyn USTA 22.62m 0
speerwerpen 400g         Min Dames Uur=15:26
Reeks:1
1 7470 De Bie Catherine ACBR 13.67m 2
2 7776 Tabla Souhaila HAKI 9.48m 2
7259 Naessens Jolien HAKI    GP 2
speerwerpen 400g         Min Heren Uur=15:07
Reeks:1
1 3711 Barbeaux Simon RCAS 33.74m 2
2 5788 Artois Sebastien KAPE 31.20m 2
3 5421 Philips – T81 Brent KAPE 30.27m 2
4 5215 Vander Avert Jens KAPE 30.17m 2
5 5791 Van Mensel Ruben ABES 27.67m 2
6 5799 Cools Dimitri HAKI 21.24m 2
7 5214 Vander Avert Nils KAPE 20.93m 3
8 4957 Hulstaert Gilles HAKI 14.45m 2
9 4955 Heraly Yannick KAPE 14.15m 3
10 6222 Meert Kamiel HAKI 12.30m 3
5217 Bastah Julian HAKI    GP 3
speerwerpen 700g         Sch Heren Uur=16:58
Reeks:1
1 3303 Mory Niel VS 55.63m 99
2 2798 Van Thillo Glenn KAPE 41.20m 98
3 2799 Roelants Arno KAPE 39.66m 98
4 2931 Mampuys Cedric AVKA 29.14m 99
5 2665 El Ayadi Yassin OLSE 28.32m 99
6 2793 Clockaerts Remko HAKI 27.31m 99
200 meter                 Sch Dames Uur=17:00
Reeks:1     Wind : -0.9
0 2762 Van Laer Emma KAPE 25.28 98



Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

2 thoughts on “Uitslag Open meeting met Jeugd – 24.05.2015 – Kapellen

  1. franckx Magda schreef:

    Beste,

    ivm de wedstrijd op 24 mei heb ik vastgesteld dat in de zomerkalender aangegeven staat dat CAD dames 100,200,800,speer doen. Op internet staat dat dit het programma voor de heren is!
    Wat is het juiste?
    Sportieve groeten
    Magda

  2. Hugo schreef:

    Dag Magda,

    De gegevens op deze pagina én in de wedstrijdkalender zijn de juiste:

    CAD D – 100, 200, 800, ver, kogel
    CAD H – 100, 200, 800, speer

    De linkse kolom in de wedstrijdkalender is voor de dames !

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand