Uitslag Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën (dag 2) – 24.04.2016 – Kapellen
January 25, 2021 at 5:46 pm

Uitslag Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën (dag 2) – 24.04.2016 – Kapellen

Het “Provinciaal Kampioenschap Alle Categorieën” 2016, speelde zich volledig af in onze regio. Na Brasschaat op zaterdag was het op zondag 24 april aan KAPE voor dag 2 – met enkele forse hagelbuien – in het gemeentepark van Kapellen. En dit werd een fantastische organisatie … al zeggen wij het zelf ! Op sportief vlak werden er – op de eigen atletiekpiste – 5 provinciale titels, 4 x zilver en 4 x brons behaald.

met steun van Logo AMO SPORTLogo B-LiteLogo Sportdienst

shop2run_blauw

Logo Bloemen De Herdt


[shashin type=”album” id=”272″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

… een uitgebreid foto-album van dit “Provinciaal Kampioenschap A.C.” in Kapellen – met o.m. foto’s van Danny Gielen, John Van den Eynden, Vera Jordens (DIKA), Robbie Breugelmans (DIKA), Walter Vermylen (DIKA), Hugo De Hoon en Eddy Dierckx – kan je hier bekijken.


… Emma Van Laer, provinciaal kampioen 100 m en 200 m juniors-dames in Kapellen !



De uitslag in .pdf-formaat kan je HIER downloaden.


UITSLAG

Reeks:1
1 49 Vercauteren Sander ATAC 15’16.49 98 PK 1
2 271 Vissers Thijs ESAK 17’17.61 97 PK 2
3 542 Huys Stijn KAPE 18’28.54 98 PK 3
5000 meter                Sen Heren R.Finale  Uur=19:04
Reeks:1
1 1237 De Nys Maarten DUFF 15’08.83 89 PK 1
2 1190 Van Waeyenberghe Yelle ATAC 15’13.45 86 PK 2
3 1689 Migou Hachem BRAB 15’14.74 88 PK 3
4 2153 Van Den Wijngaert Lex KAPE 15’22.57 96
5 2268 Schauwaers Kevin ACHL 15’36.15 86
6 1997 Prims Jo ACHL 15’40.04 84
7 1983 Montagna Massimiliano* BVAC 15’46.26 87
8 1125 Joly Jente DUFF 16’11.90 91
9 1866 Van Dyck Dries ACBR 16’27.05 82
10 1360 Van Gestel Tom ACHL 16’27.35 87
11 1985 Vangelder Tom OLSE 17’56.98 93
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=11:48
Reeks:1
1 2667 Van Den Eynden Tibor ACBR 45.83m 99 PK 1
2 2628 Bats Lukas LYRA 44.21m 0 PK 2
3 2591 Menten Elia OLSE 43.45m 0 PK 3
4 2046 Van Herck Brent VMOL 38.84m 0
5 2333 Truijen Ferre AVKA 38.70m 0
6 2460 Scheerder Kobe AVKA 37.66m 0
7 2480 Van Regenmortel Nico HAKI 35.53m 0
8 2028 Van Bael Jens AVZK 35.31m 99
9 2509 El Ayadi Yassin OLSE 34.60m 99
10 2042 Bal Jaan ACBR 34.46m 0
11 2407 Cornelis Ben AVKA 29.91m 99
12 2369 De Hertogh Stanne AVKA 27.46m 0
13 2010 Op de Beeck Tom DUFF 26.72m 0
14 2491 De Beer Sander AVKA 23.24m 0
verspringen               Jun Heren  Uur=12:13
Reeks:1
1 144 Van De Vijver Lorenzo ACBR 6.47m 97 PK 1
2 511 Boschmans Jari BRAB 6.35m 98 PK 2
3 235 Van Reusel Jens ACHL 6.05m 97 PK 3
4 253 Castrel Yentel LYRA 5.83m 97
5 315 De Wilde Jonas ACBR 5.57m 98
6 440 Van Raemdonck Robbe ZWAT 5.50m 98
7 78 Van Turnhout Jens ACHL 5.27m 98
8 386 Caerels Rik ACHL 5.24m 98
135 Goetschalckx Rigo ACHL     NG 98
verspringen               Sen Heren  Uur=12:20
Reeks:1
1 1785 Marynissen Wim AVKA 6.84m 88 PK 1
2 2342 Vanagtmael Sam KAPE 6.33m 96 PK 2
3 2337 Boschmans Jurian BRAB 6.22m 94 PK 3
4 1161 Versmissen Bart VMOL 6.20m 87
5 2042 Van Hoye Sander LYRA 6.19m 93
6 2044 Willem Ben LYRA 6.13m 94
7 2038 Seutin Bernard LYRA 6.01m 95
8 1212 De Decker Kristof WIBO 5.96m 91
9 2185 Marien Indi AVKA 5.92m 92
10 1952 Annys Nicolas AVKA 5.82m 94
11 2437 Mahboub Badr* RAM 5.80m 92
12 1460 De Herdt Gorik AVKA 5.80m 90
13 1191 Aerts Bram ATAC 5.77m 87
14 1130 Peetermans Pieterjan DUFF 5.63m 96
15 1981 Verbraeken Tim KAPE 5.28m 93
2233 Hendrikx Joren ZWAT     NG 83
hoogspringen              Cad Dames  Uur=12:30
Reeks:1
1 734 Vanbellingen Dadjika ACHL 1.56m 1 PK 1
2 480 Van De Vorst Nathalie AVKA 1.43m 2 PK 2
3 42 Milloen Nele AVZK 1.40m 2 PK 3
4 378 Vandekerckhove Kiara AVKA 1.40m 1
5 121 Rens Bo WIBO 1.40m 2
6 333 De Kock Myra BVAC 1.35m 2
7 478 Corluy Gwen AVKA 1.30m 2
8 112 Raedts Janne VMOL 1.30m 1
9 830 Daems Silke ABES 1.25m 2
31 Doms Emma RAM     GP 1
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=11:52
Reeks:1
1 169 Hooyberghs Fleur ACHL 10.96m 1 PK 1
2 120 Rens Britt WIBO 10.60m 2 PK 2
3 57 Smeyers Lynn ATAC 9.65m 1 PK 3
4 41 Oost Morgan AVZK 9.61m 2
5 568 Ilegems Sarah AVKA 9.38m 1
6 405 Le Clerq Chiara LYRA 9.25m 2
7 74 Bevan Martha** VMOL 9.06m 1
8 532 Gysen Sofie KAPE 9.02m 2
9 190 Goossens Wiebe OLSE 8.37m 1
10 20 Leemans Hanna DUFF 8.31m 1
11 104 Van Den Broek Truus ATAC 8.27m 2
12 424 Pelckmans Aline LYRA 7.50m 2
13 298 Van den Bossche Evy AVKA 7.46m 2
14 893 Van De Cloodt Evelyn ACBR 7.13m 1
15 421 Severyns Ella LYRA 7.02m 1
16 173 Van Turnhout Jorin ACHL 6.19m 2
17 788 Beelaerts Chiara SPBO 5.82m 1
18 845 Guldentops Claudia LYRA 5.82m 2
19 479 Sabau Evy AVKA 5.47m 2
1226 Ghazaoui Siham LYRA     NG 1
polsstokspringen          Cad Dames  Uur=12:32
Reeks:1
1 169 Hooyberghs Fleur ACHL 3.15m 1 PK 1
2 699 Ferny Sam ACBR 2.55m 2 PK 2
3 174 Van Mengsel Femke ACHL 2.35m 2 PK 3
4 1021 Luyten Julie LIER 2.25m 1
polsstokspringen          Sch Dames  Uur=12:35
Reeks:1
1 2380 Borstlap Hanne ACHL 3.50m 0 PK 1
2 2303 Jansen Jana VMOL 3.35m 99 PK 2
3 2456 Auwers Daphne ACHL 2.35m 0 PK 3
4 2627 Bongers Yara AVKA 2.25m 0
polsstokspringen          Jun Dames  Uur=12:35
-1 Geen deelnemers     GP No 0
polsstokspringen          Sen Dames  Uur=12:35
Reeks:1
1 852 De Laet Eva VMOL 3.00m 93 PK 1
1637 De Vocht Elien AVZK     NG 95
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=12:30
Reeks:1
1 405 Le Clerq Chiara LYRA 26.21m 2 PK 1
2 57 Smeyers Lynn ATAC 23.84m 1 PK 2
3 42 Milloen Nele AVZK 22.77m 2 PK 3
4 190 Goossens Wiebe OLSE 21.83m 1
5 120 Rens Britt WIBO 21.38m 2
6 20 Leemans Hanna DUFF 19.48m 1
7 174 Van Mengsel Femke ACHL 18.26m 2
8 173 Van Turnhout Jorin ACHL 17.40m 2
9 893 Van De Cloodt Evelyn ACBR 16.01m 1
10 298 Van den Bossche Evy AVKA 15.98m 2
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames  Uur=12:58
Reeks:1
1 2766 Peeters Laura AVKA 13.13m 0 PK 1
2 2438 Daems Lotte ZWAT 11.87m 0 PK 2
3 3117 Geussens Lore ESAK 11.06m 0 PK 3
4 2641 Hargreaves Charlotte AVKA 10.51m 0
5 2662 Huygen Hanne LYRA 10.38m 99
6 2457 Herremans Britney ACHL 10.11m 0
7 2455 Van Hooghten Lauranne ACHL 9.62m 99
8 2378 Mees Emma ACHL 9.39m 99
9 2784 De Brandt Naomi LYRA 8.92m 99
10 2840 Laporte Morgan AVZK 8.83m 0
11 2791 De Letter Jana ACHL 7.94m 0
12 2478 Van den Bossche Elke AVKA 7.90m 0
13 2560 Pelckmans Belene LYRA 7.06m 0
2390 Sanders Leen OLSE     NG 99
verspringen               Sch Heren  Uur=13:02
Reeks:1
1 2817 Van Riel Robbe ACBR 6.33m 99 PK 1
2 2283 Spiessens Yentl LYRA 6.02m 99 PK 2
3 2261 Dom Stijn ATAC 5.72m 99 PK 3
4 2227 Dewint Notus ACBR 5.54m 0
5 2333 Truijen Ferre AVKA 5.48m 0
6 2369 De Hertogh Stanne AVKA 5.02m 0
7 2792 Jorissen Seth ZWAT 4.63m 0
8 2213 Coppens Arno KAPE 4.54m 0
2480 Van Regenmortel Nico HAKI     NG 0
2787 Jonuzi Qendrim* KAPE     NG 99
speerwerpen 800g          Jun Heren  Uur=13:46
Reeks:1
1 381 Laporte Vincent AVZK 56.49m 97 PK 1
2 81 Eelen Koen ACHL 46.34m 98 PK 2
3 521 Roelants Arno KAPE 41.19m 98 PK 3
4 78 Van Turnhout Jens ACHL 36.98m 98
5 242 Heylen Maarten LIER 33.57m 98
polsstokspringen          Cad Heren  Uur=15:49
Reeks:1
1 171 Torfs Kwinten ACHL 3.30m 1 PK 1
2 641 Falleyn Jore ATAC 2.75m 1 PK 2
3 537 De Smedt Rens ATAC 2.40m 2 PK 3
polsstokspringen          Sch Heren  Uur=15:51
Reeks:1
1 2028 Van Bael Jens AVZK 3.80m 99 PK 1
2 2667 Van Den Eynden Tibor ACBR 3.75m 99 PK 2
3 2407 Cornelis Ben AVKA 3.75m 99 PK 3
4 2029 Ceulemans Seppe AVZK 3.55m 99
5 2591 Menten Elia OLSE 3.45m 0
6 2331 Mampuys Cedric AVKA 3.05m 99
7 2376 Vander Avert Jonas KAPE 3.05m 0
2460 Scheerder Kobe AVKA     GP 0
speerwerpen 800g          Sen Heren  Uur=14:17
Reeks:1
1 1198 Hooyberghs Jens VMOL 58.42m 93 PK 1
2 2112 Meeusen Dries ABES 55.14m 96 PK 2
3 1554 Devrieze Ruben AVKA 46.68m 92 PK 3
4 2388 Meynen Gertjan BONH 42.83m 89
5 1952 Annys Nicolas AVKA 40.23m 94
6 2038 Seutin Bernard LYRA 39.20m 95
7 3633 Permentier Johan SPBO 29.20m Mas 79
1126 Meeus Hans DUFF     NG 92
1495 Geuskens Willem LYRA     NG 95
hoogspringen              Sch Dames  Uur=14:21
Reeks:1
1 2303 Jansen Jana VMOL 1.58m 99 PK 1
2 2599 Bruynseels Nathalie AVKA 1.55m 0 PK 2
3 2836 Maas Britt ESAK 1.52m 0 PK 3
4 2781 Beeckmans Maud OLSE 1.49m 0
5 2333 Vermeiren Nathalie ATAC 1.40m 99
verspringen               Cad Heren  Uur=14:41
Reeks:1
1 171 Torfs Kwinten ACHL 6.12m 1 PK 1
2 446 Van Put Vincent ZWAT 5.44m 1 PK 2
3 474 Berben Warre AVKA 5.41m 2 PK 3
4 860 Slaets Niels LYRA 5.37m 1
5 103 Leys Jules ATAC 5.34m 2
6 528 Mariën Yenthe KAPE 5.00m 1
7 105 Janssen Kobe ATAC 4.95m 2
8 526 Van Reusel Senne ACHL 4.84m 1
9 1103 Claeys Ailko KAPE 4.77m 1
10 1023 Morreel Arne LIER 4.65m 1
11 118 Callaerts Jasper WIBO 4.62m 2
12 885 Lemmens Wander – 81 AVKA 4.40m 2
13 101 Kalu Okoma Prince* OLSE 4.37m 2
14 752 Van Zele Bart KAPE 4.33m 1
15 282 Wildemeersch Thijs ACBR 4.14m 1
16 470 Geeraerts Jeroen LIER 3.98m 2
17 903 De Vos Jeroen ABES 3.91m 1
18 193 Deckers Lowie OLSE 3.62m 2
905 Masudi Jayda BVAC     NG 1
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=15:27
Reeks:1
1 72 Helsen Elise ACHL 11.35m 98 PK 1
2 89 Kerkaert Trui BONH 11.26m 98 PK 2
3 164 Caers Thalissa VMOL 10.98m 98 PK 3
4 260 Peeters Nele AVKA 10.63m 97
5 195 Mortiers Lio AVKA 8.06m 98
6 167 Van de Vreken Joke AVKA 7.83m 98
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=15:30
Reeks:1
1 875 Van Nieuwenhuyse Els RAM 11.95m 92 PK 1
2 1140 Geudens Benedicte LIER 11.91m 91 PK 2
3 895 Hooyberghs Elien VMOL 11.37m 95 PK 3
4 1474 Marynissen Elies AVKA 10.86m 94
5 1761 Vanthillo Lynn ACBR 10.63m 89
6 1476 Stuer Kim AVKA 10.48m 82
7 1107 Van Der Weyen Jessie LYRA 9.45m 96
8 846 Verwimp Eline VMOL 7.91m 95
9 1324 Lambregts Ylen ATAC 7.46m 94
10 885 Lambregts Ymke ATAC 7.23m 87
3153 Dierckx Veerle KAPE     NG Mas 79
2536 Verlinden Sophie WIBO     NG Mas 79
957 Van Laer Griet ACHL     NG 90
discuswerpen 1,000kg      Sch Dames  Uur=15:39
Reeks:1
1 2766 Peeters Laura AVKA 32.43m 0 PK 1
2 2455 Van Hooghten Lauranne ACHL 29.75m 99 PK 2
3 2457 Herremans Britney ACHL 28.46m 0 PK 3
4 2438 Daems Lotte ZWAT 28.16m 0
5 2662 Huygen Hanne LYRA 24.69m 99
6 2791 De Letter Jana ACHL 23.59m 0
7 2478 Van den Bossche Elke AVKA 21.53m 0
8 2261 Croes Eline DUFF 20.85m 99
9 3752 Ferket Lena OLSE 20.35m 0
hinkstapspringen          Jun Heren  Uur=16:02
Reeks:1
0 545 Appiah Egbert OLSE 12.59m 98 PK 1
hinkstapspringen          Sen Heren  Uur=16:03
Reeks:1
1 1786 Boonen Jannes ABES 13.97m 96 PK 1
2 1460 De Herdt Gorik AVKA 12.68m 90 PK 2
3 2337 Boschmans Jurian BRAB 12.41m 94 PK 3
4 2342 Vanagtmael Sam KAPE 11.78m 96
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=16:32
Reeks:1
1 41 Milloen Sander AVZK 42.70m 2 PK 1
2 1023 Morreel Arne LIER 38.21m 1 PK 2
3 36 Claes Karsten BONH 37.29m 2 PK 3
4 641 Falleyn Jore ATAC 37.16m 1
5 379 Kortleven Renzo ACBR 34.76m 2
6 1024 Philips Brent – 81 KAPE 34.38m 2
7 474 Berben Warre AVKA 32.45m 2
8 105 Janssen Kobe ATAC 29.18m 2
9 39 Ceulemans Vincent AVZK 28.97m 2
10 392 Vanmechelen Bram ATAC 27.18m 2
11 537 De Smedt Rens ATAC 26.92m 2
12 1005 Van Damme Samy ABES 26.68m 2
13 177 Lembrechts Ruben ACHL 25.70m 2
14 1000 Van Elsacker Dries LIER 23.79m 2
15 935 El Ayadi Badr OLSE 21.96m 2
16 193 Deckers Lowie OLSE 21.38m 2
475 Dirckx Simon RAM     NG 2
hinkstapspringen          Cad Heren  Uur=18:10
Reeks:1
1 306 Verduyn Lennert ABES 10.71m 2 PK 1
2 528 Mariën Yenthe KAPE 10.59m 1 PK 2
3 1103 Claeys Ailko KAPE 10.35m 1 PK 3
4 752 Van Zele Bart KAPE 10.06m 1
5 1005 Van Damme Samy ABES 9.92m 2
6 682 Cools Dimitri HAKI 9.73m 2
hinkstapspringen          Sch Heren  Uur=18:11
Reeks:1
1 2122 Rombaut Stijn ACHL 12.63m 0 PK 1
2 2817 Van Riel Robbe ACBR 12.60m 99 PK 2
3 2331 Mampuys Cedric AVKA 12.14m 99 PK 3
4 2227 Dewint Notus ACBR 12.10m 0
5 2792 Jorissen Seth ZWAT 10.57m 0
6 2213 Coppens Arno KAPE 10.05m 0
hoogspringen              Jun Dames  Uur=16:50
Reeks:1
1 25 Vandenreijken Jessica VMOL 1.59m 98 PK 1
2 281 Van Oosterwyck Lotte AVZK 1.56m 98 PK 2
3 141 Brosens Stefanie ATAC 1.50m 97 PK 3
4 15 Van Hoogten Marie AVZK 1.45m 98
72 Helsen Elise ACHL     GP 98
195 Mortiers Lio AVKA     NG 98
hoogspringen              Sen Dames  Uur=16:53
Reeks:1
1 1038 De Prijck Karen ABES 1.59m 93 PK 1
2 1629 Vankerckhoven Sarah SPBO 1.56m 95 PK 2
3 960 Van Hal Shauni ACHL 1.56m 95 PK 3
4 1725 Van Den Broeck Leen AVZK 1.50m 92
5 1084 Hermans Ine AVKA 1.50m 95
6 1503 De Winter Jolien ACBR 1.45m 95
7 1324 Lambregts Ylen ATAC 1.30m 94
1599 Stabel Naomi SGOL     GP 95
957 Van Laer Griet ACHL     NG 90
1503 De Winter Jolien ACBR     NG 95
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=18:23
Reeks:1
1 164 Caers Thalissa VMOL 37.53m 98 PK 1
2 22 Van Loon Jolien ACBR 34.89m 97 PK 2
3 260 Peeters Nele AVKA 34.75m 97 PK 3
4 188 Stevens Utti KAPE 26.21m 98
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=18:25
Reeks:1
1 1140 Geudens Benedicte LIER 40.52m 91 PK 1
2 1692 Gys Elke ACHL 40.45m 81 PK 2
3 841 Nagels Lotte ACBR 37.17m 96 PK 3
4 1761 Vanthillo Lynn ACBR 36.75m 89
5 875 Van Nieuwenhuyse Els RAM 35.86m 92
6 846 Verwimp Eline VMOL 31.48m 95
7 1636 Vanuytven Valentien ACHL 30.88m 89
8 1476 Stuer Kim AVKA 28.38m 82
9 1474 Marynissen Elies AVKA 27.76m 94
10 1205 Van De Voorde Freya HAKI 27.15m 90
11 885 Lambregts Ymke ATAC 15.93m 87
3153 Dierckx Veerle KAPE     NG Mas 79
polsstokspringen          Jun Heren  Uur=17:59
Reeks:1
1 21 Van Nuffelen Thomas AVZK 4.55m 98 PK 1
2 516 Sterckx Jesse BVAC 4.30m 98 PK 2
3 337 Deprez Jacques ACBR 3.25m 98 PK 3
316 Wouters Sieberen VMOL     NG 98
polsstokspringen          Sen Heren  Uur=18:01
Reeks:1
1 1274 Bienens Michiel ACHL 3.80m 96 PK 1
2 1161 Versmissen Bart VMOL 3.80m 87 PK 2
3 2042 Van Hoye Sander LYRA 3.70m 93 PK 3
4 2044 Willem Ben LYRA 3.70m 94



RESULTATEN KAPE-DEELNEMERS

Categorie Atleet Proef Prestatie Plaats
Cadetten
Meisjes
Lynn Beck 100 m 12″66 – 12″43 1ste in reeks – 2de in finale en ZILVER
200 m 25″73 2de in reeks en ZILVER
Sofie Gysen kogel 9 m 02 8ste
Jana Berben 200 m 29″80 2de in reeks
Jenthe Dua 200 m 30″32 2de in reeks
Shayenne Haast 100 m 15″32 5de in reeks
200 m 31″69 5de in reeks
Heleen Vermeulen 800 m 2’20″84 1ste en PROVINCIAAL KAMPIOEN
Cadetten
Jongens
Ailko Claeys ver 4 m 77 9de
HSS 10 m 35 3de en BRONS
Lukas Maes 1500 m 4’34″23 3de en BRONS
Yenthe Mariën ver 5 m 00 6de
HSS 10 m 59 2de en ZILVER
Brent Philips speer 34 m 38 6de
Bart Van Zele ver 4 m 33 14de
HSS 10 m 06 4de
Scholieren
Jongens
Arno Coppens ver 4 m 54 8ste
HSS 10 m 05 6de
Jonas Vander Avert 110 H 18″76 6de
polsstok 3 m 05 7de
Lander Vermeulen 400 m 53″86 4de in reeks
Koen-Jr Peirelinck 1500 m 4’32″51 4de
Juniors Dames Utti Stevens discus 26 m 21 4de
Emma Van Laer 100 m 12″67 – 12″44 1ste in reeks – 1ste in finale en PROVINCIAAL KAMPIOEN
200 m 25″14 1ste in reeks en PROVINCIAAL KAMPIOEN
Juniors Heren Stijn Huys 5000 m 18’28″54 3de en BRONS
Arno Roelants speer 41 m 19 3de en BRONS
Jordi Van den Eynden 110 H 14″62 1ste en PROVINCIAAL KAMPIOEN
Seniors Dames Marijke Van Acker T44 100 m 19″11 6de in reeks
Renée Eykens 800 m 2’04″75 1ste en PROVINCIAAL KAMPIOEN
Seniors Heren Jordi Van Boven 400 H 63″83 5de
Lex Van den Wijngaert 5000 m 15’22″57 4de
Sam Vanagtmael ver 6 m 33 2de en ZILVER
HSS 11 m 78 4de
Tim Verbraeken ver 5 m 28 15de
Masters Dames Veerle Jennes 100 m 14″16 5de in reeks
0 likes Kampioenschappen - archief , KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand