KAPE

Uitslag Jeugdmeeting “A.A.S.-criterium” – 01.09.2012 – Kapellen
01/09/12 A.A.S.-criterium - archief , KAPE-meetings - archief # , , ,

Uitslag Jeugdmeeting “A.A.S.-criterium” – 01.09.2012 – Kapellen

Onze KAPE-organisatie in het kader van het “A.A.S.-criterium 2012” stond op de kalender op zaterdag 1 september, nét voor de start van het nieuwe schooljaar. 200 benjamins, pupillen en miniemen gingen op jacht naar punten voor het klassement van dit criterium. De uitslag en de nieuwe tussenstand van het AAS-criterium kan je hier lezen of downloaden.

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.  De nieuwe tussenstand kan je HIER vinden.

UITSLAG
600 meter                 Ben Heren  Uur=17:53
Reeks:1
1 575 Dua Jits KAPE 2’01.47 3
2 274 De Maeyer Suus AVKA 2’02.43 3
3 273 De Maeyer Gijs AVKA 2’03.54 3
4 1648 Konteh Noah ACBR 2’06.46 3
5 1534 Jacobs Lennert ESAK 2’09.13 3
6 1883 Seghers Louis ACBR 2’09.50 3
7 2173 De Cauwer Thijs SGOL 2’11.08 4
8 2178 De Vos Cedric AVKA 2’11.49 3
9 1844 Wildemeersch Jasper ACBR 2’12.60 3
10 957 Coessens Vidar KAPE 2’13.14 3
11 271 Callaert Vincent AVKA 2’15.31 3
12 1564 Alaoui Ibrahim BVAC 2’19.70 4
13 559 Vander Avert Nils ACBR 2’25.69 3
14 404 Bisschops Ilan SGOL 2’29.25 3
15 1791 Jochems Bent SGOL 2’33.15 5
16 1790 Jochems Seppe SGOL 2’38.69 3
17 822 De Peuter Fabio LIER 2’40.92 4
18 1492 Van De Vijver Bo ACBR 3’15.43 5
600 meter                 Ben Heren  Uur=17:53
Reeks:2
1 780 Anthonissen Alexander ACBR 2’08.42 4
2 151 Hendrix Ward SGOL 2’08.61 3
3 150 Hendrix Flor SGOL 2’13.66 4
4 1255 Heraly Yannick KAPE 2’16.89 3
5 812 Anthonissen Daniel ACBR 2’17.78 5
6 958 Demuynck Ferre KAPE 2’18.71 3
7 272 De Hertogh Kobe AVKA 2’20.62 3
8 9480 Van Liefferinge Glen BVAC 2’20.67 4
9 1745 Severin Laurens KAPE 2’24.30 3
10 323 Van Den Eede  Joppe ACBR 2’25.71 4
11 1792 Robbens Lars ESAK 2’34.00 3
12 9826 VINCK THYAS NA 2’35.78 0
13 3369 Hofmans Timon ACBR 2’37.86 3
14 1256 Heraly Maxim KAPE 2’37.87 5
15 337 Hens Ferre LIER 2’40.27 4
16 719 Gysen Dries KAPE 2’42.87 4
17 9821 VANDENSTEEN JULES NA 2’42.97 0
18 9829 HENS MILAN NA 3’00.70 0
1496 Jacobs Joep LIER     NG 5
verspringen               Ben Heren  Uur=17:52
Reeks:1
1 1844 Wildemeersch Jasper ACBR 3.57m 3
2 1883 Seghers Louis ACBR 3.56m 3
3 274 De Maeyer Suus AVKA 3.43m 3
4 575 Dua Jits KAPE 3.36m 3
5 780 Anthonissen Alexander ACBR 3.30m 4
6 273 De Maeyer Gijs AVKA 3.24m 3
7 271 Callaert Vincent AVKA 3.21m 3
8 957 Coessens Vidar KAPE 3.20m 3
9 2173 De Cauwer Thijs SGOL 3.16m 4
10 958 Demuynck Ferre KAPE 3.10m 3
11 1534 Jacobs Lennert ESAK 3.08m 3
12 812 Anthonissen Daniel ACBR 3.03m 5
13 269 Berben Jomme AVKA 3.01m 3
14 1648 Konteh Noah ACBR 3.00m 3
15 404 Bisschops Ilan SGOL 2.98m 3
16 2178 De Vos Cedric AVKA 2.97m 3
17 1496 Jacobs Joep LIER 2.97m 5
18 272 De Hertogh Kobe AVKA 2.92m 3
19 1745 Severin Laurens KAPE 2.89m 3
20 302 Van Den Bergh Kevin RAM 2.86m 4
21 323 Van Den Eede  Joppe ACBR 2.85m 4
22 1255 Heraly Yannick KAPE 2.82m 3
23 1564 Alaoui Ibrahim BVAC 2.80m 4
24 150 Hendrix Flor SGOL 2.80m 4
25 822 De Peuter Fabio LIER 2.78m 4
26 342 Van De Velde Lennert LIER 2.78m 3
27 0 MORREEL JOPPE 2.75m 0
28 151 Hendrix Ward SGOL 2.72m 3
29 1792 Robbens Lars ESAK 2.71m 3
30 9480 Van Liefferinge Glen BVAC 2.71m 4
31 1791 Jochems Bent SGOL 2.70m 5
32 559 Vander Avert Nils ACBR 2.68m 3
33 1790 Jochems Seppe SGOL 2.65m 3
34 9821 VANDENSTEEN JULES NA 2.60m 0
35 9826 VINCK THYAS NA 2.58m 0
36 719 Gysen Dries KAPE 2.43m 4
37 270 Berben Rhune AVKA 2.42m 5
38 3369 Hofmans Timon ACBR 2.40m 3
39 1256 Heraly Maxim KAPE 2.25m 5
40 1492 Van De Vijver Bo ACBR 2.20m 5
41 337 Hens Ferre LIER 2.15m 4
42 9829 HENS MILAN NA 1.61m 0
hoogspringen              Ben Heren  Uur=16:03
Reeks:1
1 1534 Jacobs Lennert ESAK 1.10m 3
2 1844 Wildemeersch Jasper ACBR 1.10m 3
2 575 Dua Jits KAPE 1.10m 3
4 1883 Seghers Louis ACBR 1.00m 3
4 404 Bisschops Ilan SGOL 1.00m 3
4 274 De Maeyer Suus AVKA 1.00m 3
4 273 De Maeyer Gijs AVKA 1.00m 3
8 1648 Konteh Noah ACBR 1.00m 3
9 780 Anthonissen Alexander ACBR 1.00m 4
10 269 Berben Jomme AVKA 1.00m 3
11 2178 De Vos Cedric AVKA 0.95m 3
11 271 Callaert Vincent AVKA 0.95m 3
13 1792 Robbens Lars ESAK 0.95m 3
13 822 De Peuter Fabio LIER 0.95m 4
15 151 Hendrix Ward SGOL 0.90m 3
15 1255 Heraly Yannick KAPE 0.90m 3
15 823 Jacobs Witse LIER 0.90m 4
15 9830 VERHAEGEN YIANNIS NA 0.90m 0
19 0 MORREEL JOPPE 0.90m 0
19 302 Van Den Bergh Kevin RAM 0.90m 4
21 812 Anthonissen Daniel ACBR 0.90m 5
22 958 Demuynck Ferre KAPE 0.85m 3
22 719 Gysen Dries KAPE 0.85m 4
24 342 Van De Velde Lennert LIER 0.85m 3
24 2173 De Cauwer Thijs SGOL 0.85m 4
26 150 Hendrix Flor SGOL 0.85m 4
27 323 Van Den Eede  Joppe ACBR 0.85m 4
28 272 De Hertogh Kobe AVKA 0.80m 3
28 270 Berben Rhune AVKA 0.80m 5
28 1790 Jochems Seppe SGOL 0.80m 3
31 3369 Hofmans Timon ACBR 0.80m 3
32 1791 Jochems Bent SGOL 0.80m 5
33 1564 Alaoui Ibrahim BVAC 0.80m 4
34 559 Vander Avert Nils ACBR 0.75m 3
35 9480 Van Liefferinge Glen BVAC 0.75m 4
9821 VANDENSTEEN JULES NA     GP 0
1256 Heraly Maxim KAPE     GP 5
1492 Van De Vijver Bo ACBR     GP 5
1496 Jacobs Joep LIER     GP 5
9826 VINCK THYAS NA     NG 0
4 x 60 meter              Ben Heren  Uur=13:59
Reeks:1
1   ACBR                   39.91
812 Anthonissen Daniel
780 Anthonissen Alexander
1844 Wildemeersch Jasper
1883 Seghers Louis
2   AVKA                   40.00
269 Berben Jomme
271 Callaert Vincent
273 De Maeyer Gijs
274 De Maeyer Suus
3   KAPE                   40.50
957 Coessens Vidar
1255 Heraly Yannick
1745 Severin Laurens
575 Dua Jits
4   SGOL                   40.83
151 Hendrix Ward
150 Hendrix Flor
2173 De Cauwer Thijs
404 Bisschops Ilan
5   BVAC                   43.50
272 De Hertogh Kobe AVKA
2178 De Vos Cedric AVKA
1564 Alaoui Ibrahim
9840 VAN LIERFERINGEN GLEN
6   LIER                   48.57
822 De Peuter Fabio
342 Van De Velde Lennert
9828 TIBAX JOPPE
1496 Jacobs Joep
  ACBR                      DIS
1492 Van De Vijver Bo
559 Vander Avert Nils
3369 Hofmans Timon
323 Van Den Eede  Joppe
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:24
Reeks:1
1 4879 Temmerman Toby KAPE 11.09 1
2 4996 Masudi Jayda BVAC 11.33 1
3 4120 Maes Lukas KAPE 11.95 1
4 4156 Wildemeersch Thijs ACBR 12.46 1
5 3939 Philips Brent KAPE 12.93 2
6 3766 De Vos Jonas AVKA 14.22 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:24
Reeks:2
1 4477 Van Zele Bart KAPE 13.47 1
2 4659 Morreel Arne LIER 13.66 1
3 3656 Massart Maxim AVKA 13.73 2
4 3678 Vanhulle Gil AVKA 14.21 1
5 4298 Baccarne Dennis ACBR 14.35 1
6 3918 Kortleven Renzo ACBR 14.40 2
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:24
Reeks:3
1 4457 Marien Yenthe LIER 13.87 1
2 4658 Wuyts Tom LIER 13.89 2
3 4673 Mous Jonas KAPE 14.15 1
4 4672 Mous Thomas KAPE 14.39 1
5 4779 Alaoui Benyamine BVAC 15.05 2
6 3549 Vroom Roel SGOL 15.84 2
3766 De Vos Jonas AVKA     NG 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:24
Reeks:4
1 4459 Verschueren Arne LIER 13.04 1
2 3941 Gueutal Thomas KAPE 13.20 1
3 3940 Gueutal William KAPE 13.59 1
4 4902 Buysen Soo ESAK 13.85 1
5 4407 Peetoom Nelson* ESAK 14.04 1
6 4901 Van Den Bergh Stijn ESAK 14.05 1
7 5167 El Morabiti Elias BVAC 14.24 1
8 5185 Peeters Gijs ACBR 14.49 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=15:24
Reeks:5
1 3725 Weemaes Senne AVKA 13.49 1
2 4455 Laureyssens Henri LIER 13.51 1
3 4143 Celen Robbert ACBR 14.04 1
4 3921 Vander  Avert Jens ACBR 14.35 2
5 4456 Marien Jonas LIER 15.48 1
6 4681 Snijders Wiebe SGOL 17.68 2
7 4800 Suykerbuyk Renzo ACBR 18.41 2
4409 Geussens Robbe ESAK     NG 2
hoogspringen              Pup Heren  Uur=18:02
Reeks:1
1 4879 Temmerman Toby KAPE 1.35m 1
2 4457 Marien Yenthe LIER 1.25m 1
3 4996 Masudi Jayda BVAC 1.20m 1
3 4477 Van Zele Bart KAPE 1.20m 1
5 4120 Maes Lukas KAPE 1.20m 1
6 4659 Morreel Arne LIER 1.20m 1
7 3766 De Vos Jonas AVKA 1.15m 1
7 1941 Moors Yente DALO 1.15m 4
7 3678 Vanhulle Gil AVKA 1.15m 1
10 3918 Kortleven Renzo ACBR 1.15m 2
11 4298 Baccarne Dennis ACBR 1.15m 1
12 4156 Wildemeersch Thijs ACBR 1.10m 1
12 3939 Philips Brent KAPE 1.10m 2
12 4901 Van Den Bergh Stijn ESAK 1.10m 1
15 4459 Verschueren Arne LIER 1.10m 1
16 3618 Claessens Bram AVKA 1.05m 1
16 4143 Celen Robbert ACBR 1.05m 1
16 4673 Mous Jonas KAPE 1.05m 1
19 4672 Mous Thomas KAPE 1.05m 1
19 4779 Alaoui Benyamine BVAC 1.05m 2
21 3921 Vander  Avert Jens ACBR 1.05m 2
22 3725 Weemaes Senne AVKA 1.05m 1
22 4658 Wuyts Tom LIER 1.05m 2
25 5167 El Morabiti Elias BVAC 1.00m 1
26 3549 Vroom Roel SGOL 1.00m 2
27 4902 Buysen Soo ESAK 0.95m 1
27 3651 Berben Warre AVKA 0.95m 2
27 4456 Marien Jonas LIER 0.95m 1
27 4455 Laureyssens Henri LIER 0.95m 1
31 4407 Peetoom Nelson* ESAK 0.95m 1
32 5185 Peeters Gijs ACBR 0.90m 1
32 4681 Snijders Wiebe SGOL 0.90m 2
34 5209 Doukali Achraf BVAC 0.85m 1
3656 Massart Maxim AVKA     GP 2
4409 Geussens Robbe ESAK     NG 2
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=18:40
Reeks:1
1 4457 Marien Yenthe LIER 20.81m 1
2 4996 Masudi Jayda BVAC 20.79m 1
3 4879 Temmerman Toby KAPE 19.01m 1
4 4902 Buysen Soo ESAK 18.30m 1
5 3656 Massart Maxim AVKA 17.87m 2
6 4659 Morreel Arne LIER 17.71m 1
7 4673 Mous Jonas KAPE 17.25m 1
8 5167 El Morabiti Elias BVAC 17.07m 1
9 4477 Van Zele Bart KAPE 17.07m 1
10 4459 Verschueren Arne LIER 16.88m 1
11 4120 Maes Lukas KAPE 16.42m 1
12 3940 Gueutal William KAPE 16.40m 1
13 3918 Kortleven Renzo ACBR 16.07m 2
14 3921 Vander  Avert Jens ACBR 15.96m 2
15 3939 Philips Brent KAPE 15.89m 2
16 5209 Doukali Achraf BVAC 15.85m 1
17 3766 De Vos Jonas AVKA 15.50m 1
18 4901 Van Den Bergh Stijn ESAK 15.21m 1
19 4672 Mous Thomas KAPE 15.13m 1
20 5185 Peeters Gijs ACBR 14.21m 1
21 4658 Wuyts Tom LIER 14.00m 2
22 4298 Baccarne Dennis ACBR 13.88m 1
23 4156 Wildemeersch Thijs ACBR 13.73m 1
24 4779 Alaoui Benyamine BVAC 13.48m 2
25 4407 Peetoom Nelson* ESAK 13.02m 1
26 4409 Geussens Robbe ESAK 12.26m 2
27 3941 Gueutal Thomas KAPE 12.10m 1
28 3549 Vroom Roel SGOL 11.08m 2
29 4800 Suykerbuyk Renzo ACBR 11.04m 2
30 3678 Vanhulle Gil AVKA 10.05m 1
3618 Claessens Bram AVKA     NG 1
4681 Snijders Wiebe SGOL     NG 2
3725 Weemaes Senne AVKA     NG 1
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=14:04
Reeks:1
1   KAPE                   35.72
3940 Gueutal William
3939 Philips Brent
3941 Gueutal Thomas
4879 Temmerman Toby
2   LIER                   36.63
4659 Morreel Arne
4457 Marien Yenthe
4459 Verschueren Arne
4455 Laureyssens Henri
3   BVAC                   37.93
5167 El Morabiti Elias
5209 Doukali Achraf
4779 Alaoui Benyamine
4996 Masudi Jayda
4   KAPE 2                 38.38
4672 Mous Thomas
4673 Mous Jonas
4120 Maes Lukas
4477 Van Zele Bart
4 x 60 meter              Pup Heren  Uur=14:04
Reeks:2
1   AVKA                   37.28
3618 Claessens Bram
3678 Vanhulle Gil
3651 Berben Warre
3656 Massart Maxim
2   AVKA                   38.08
4298 Baccarne Dennis ACBR
5185 Peeters Gijs ACBR
3918 Kortleven Renzo ACBR
3725 Weemaes Senne
3   ACBR                   38.66
4156 Wildemeersch Thijs
4143 Celen Robbert
3921 Vander  Avert Jens
4800 Suykerbuyk Renzo
4   ESAK                   39.36
4902 Buysen Soo
4409 Geussens Robbe
4901 Van Den Bergh Stijn
4407 Peetoom Nelson*
5   SGOL                   42.35
4681 Snijders Wiebe
1790 Jochems Seppe
1791 Jochems Bent
3549 Vroom Roel
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:48
Reeks:1
1 7074 Peeters Dries ACBR 13.06 99
2 7516 Van Langenhove Dries ACBR 14.62 99
3 6686 Mampuys Cedric AVKA 14.81 99
4 6934 Bal Jaan ACBR 15.83 0
5 6935 Vander Avert Jonas ACBR 15.86 0
6 6768 Van De Velde Jarne LIER 17.16 0
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:48
Reeks:2
1 7529 Truyens Aaron LIER 16.81 99
2 7651 Alaoui Yousri BVAC 16.97 0
3 6729 Maris Jordy AVKA 17.84 0
4 6781 Vermeulen Ben AVKA 18.24 0
5 8030 Coppens Arno LIER 18.64 0
6 6952 Corluy Sam AVKA 19.33 99
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:48
Reeks:3
1 7355 Albertini Reno LIER 17.28 0
2 7087 Verdonck Jens ACBR 17.64 99
3 7058 Vermeulen Lander KAPE 17.65 99
4 6625 Vroom Tijs SGOL 17.72 99
5 7686 De Buyser Bob SGOL 19.04 99
6 7356 Havermans Alex LIER 19.12 0
8088 NEUHARD ALEXANDER LIER     NG 0
150 meter                 Min Heren  Uur=16:44
Reeks:1
1 6934 Bal Jaan ACBR 21.51 0
2 6768 Van De Velde Jarne LIER 21.75 0
3 7058 Vermeulen Lander KAPE 22.02 99
4 6935 Vander Avert Jonas ACBR 22.34 0
5 7529 Truyens Aaron LIER 22.36 99
6 6686 Mampuys Cedric AVKA 22.37 99
150 meter                 Min Heren  Uur=16:44
Reeks:2
1 8030 Coppens Arno LIER 22.47 0
2 6781 Vermeulen Ben AVKA 22.96 0
3 6625 Vroom Tijs SGOL 24.00 99
4 6952 Corluy Sam AVKA 25.33 99
5 7358 Tibax Joppe LIER 28.09 0
150 meter                 Min Heren  Uur=16:44
Reeks:3
1 7134 Robyn  Hendrik SGOL 22.74 99
2 6765 Heylen Robbert LIER 23.35 0
3 7356 Havermans Alex LIER 23.92 0
4 7651 Alaoui Yousri BVAC 25.19 0
5 7970 Van Camp Felix LIER 25.82 0
6 7458 Debart Nicolas KAPE 26.13 0
150 meter                 Min Heren  Uur=16:44
Reeks:4
1 7645 Joris Ignace LIER 22.43 99
2 7544 De Hoon Joris ACBR 22.97 99
3 8088 NEUHARD ALEXANDER LIER 24.53 0
4 7355 Albertini Reno LIER 24.68 0
5 6728 De Hertogh Stanne AVKA 25.13 0
150 meter                 Min Heren  Uur=16:44
Reeks:5
1 7074 Peeters Dries ACBR 18.94 99
2 6701 Van Den Bergh Sven RAM 19.75 99
3 7516 Van Langenhove Dries ACBR 21.54 99
4 6729 Maris Jordy AVKA 21.78 0
5 7517 Van Stokkum Arno ACBR 22.01 99
hoogspringen              Min Heren  Uur=19:06
Reeks:1
1 7074 Peeters Dries ACBR 1.50m 99
2 6686 Mampuys Cedric AVKA 1.45m 99
3 7529 Truyens Aaron LIER 1.35m 99
4 7645 Joris Ignace LIER 1.30m 99
5 7686 De Buyser Bob SGOL 1.30m 99
6 6935 Vander Avert Jonas ACBR 1.25m 0
7 6728 De Hertogh Stanne AVKA 1.25m 0
7 6768 Van De Velde Jarne LIER 1.25m 0
7 7544 De Hoon Joris ACBR 1.25m 99
10 7058 Vermeulen Lander KAPE 1.20m 99
11 7516 Van Langenhove Dries ACBR 1.20m 99
12 6625 Vroom Tijs SGOL 1.20m 99
13 7355 Albertini Reno LIER 1.15m 0
13 7134 Robyn  Hendrik SGOL 1.15m 99
15 8030 Coppens Arno LIER 1.15m 0
16 7651 Alaoui Yousri BVAC 1.10m 0
16 6765 Heylen Robbert LIER 1.10m 0
18 7356 Havermans Alex LIER 1.05m 0
18 8088 NEUHARD ALEXANDER LIER 1.05m 0
20 7530 Wuyts Alec LIER 1.05m 99
21 7358 Tibax Joppe LIER 1.00m 0
22 7970 Van Camp Felix LIER 0.95m 0
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=16:24
Reeks:1
1 6701 Van Den Bergh Sven RAM 33.06m 99
2 7074 Peeters Dries ACBR 32.13m 99
3 7544 De Hoon Joris ACBR 26.38m 99
4 6934 Bal Jaan ACBR 24.75m 0
5 7529 Truyens Aaron LIER 24.31m 99
6 6935 Vander Avert Jonas ACBR 23.43m 0
7 6686 Mampuys Cedric AVKA 22.98m 99
8 7058 Vermeulen Lander KAPE 19.45m 99
9 7356 Havermans Alex LIER 19.19m 0
10 6768 Van De Velde Jarne LIER 18.75m 0
11 6765 Heylen Robbert LIER 18.54m 0
12 7358 Tibax Joppe LIER 17.77m 0
13 7516 Van Langenhove Dries ACBR 17.56m 99
14 6781 Vermeulen Ben AVKA 17.53m 0
15 7134 Robyn  Hendrik SGOL 17.12m 99
16 8030 Coppens Arno LIER 16.66m 0
17 7686 De Buyser Bob SGOL 15.70m 99
18 6625 Vroom Tijs SGOL 14.97m 99
19 6952 Corluy Sam AVKA 14.62m 99
20 6728 De Hertogh Stanne AVKA 14.57m 0
21 7517 Van Stokkum Arno ACBR 13.70m 99
22 7651 Alaoui Yousri BVAC 13.04m 0
23 7355 Albertini Reno LIER 13.03m 0
24 7458 Debart Nicolas KAPE 12.79m 0
25 6729 Maris Jordy AVKA 12.62m 0
26 7970 Van Camp Felix LIER 11.96m 0
7645 Joris Ignace LIER     GP 99
7530 Wuyts Alec LIER     GP 99
4 x 80 meter              Min Heren  Uur=14:06
Reeks:1
1   LIER                   45.88
7645 Joris Ignace
8030 Coppens Arno
7529 Truyens Aaron
6768 Van De Velde Jarne
2   ACBR                   46.15
7087 Verdonck Jens
6935 Vander Avert Jonas
7516 Van Langenhove Dries
7517 Van Stokkum Arno
3   AVKA                   48.78
6686 Mampuys Cedric
6781 Vermeulen Ben
6952 Corluy Sam
6729 Maris Jordy
4   LIER                   53.88
7356 Havermans Alex
7970 Van Camp Felix
7358 Tibax Joppe
6765 Heylen Robbert
600 meter                 Ben Dames  Uur=17:15
Reeks:1
1 1894 Udechukwu Hilary BVAC 2’02.35 3
2 948 Marien Lucca LIER 2’05.43 3
3 626 Van Loock Rayna ACBR 2’10.65 3
4 815 De Cauwer  Britt SGOL 2’17.73 3
5 1179 Vander Avert Caro ACBR 2’21.08 5
6 1289 Khan Kira KAPE 2’24.34 4
7 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 2’25.27 3
8 904 Moreau Lune ESAK 2’28.06 3
9 9822 LUMBEECK LIESE NA 2’33.07 0
10 246 Van Dyck Emma AVKA 2’33.49 3
11 1046 Thiryn Merel KAPE 2’36.77 4
12 947 Marien Kyra LIER 2’41.36 3
13 9827 BACCARME EVA NA 2’52.12 0
14 961 De Bruyn Jeleen KAPE 2’53.53 3
15 230 Van Den Bossche Elyn AVKA 3’06.35 4
9823 BUYLE AAGJE NA     NA 0
600 meter                 Ben Dames  Uur=17:15
Reeks:2
1 1544 Peeters Ellen BVAC 2’12.03 3
2 8292 Roumen Magali KAPE 2’12.57 3
3 1786 Peeters Lies ACBR 2’16.50 3
4 669 Bax Axelle LIER 2’25.61 3
5 286 Verbert Sofie AVKA 2’30.43 3
6 952 Vinck Yanis LIER 2’31.58 4
7 292 Dua Hanne KAPE 2’36.79 5
8 906 Peetoom Nova* ESAK 2’36.98 4
9 559 Luyten  Erynn SGOL 2’41.20 4
10 470 De Ridder Nette AVKA 2’42.26 4
11 1454 Regragui Lina BRAB 3’01.38 4
12 2741 Kose Asude BVAC 3’03.99 3
13 9820 VINCK KYARA NA 3’12.28 0
950 Tibax Lotte LIER     NG 3
verspringen               Ben Dames  Uur=15:24
Reeks:1
1 1894 Udechukwu Hilary BVAC 3.97m 3
2 1544 Peeters Ellen BVAC 3.57m 3
3 948 Marien Lucca LIER 3.34m 3
4 626 Van Loock Rayna ACBR 3.09m 3
5 8292 Roumen Magali KAPE 3.02m 3
6 286 Verbert Sofie AVKA 2.96m 3
7 815 De Cauwer  Britt SGOL 2.96m 3
8 559 Luyten  Erynn SGOL 2.93m 4
9 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 2.93m 3
10 1289 Khan Kira KAPE 2.92m 4
11 246 Van Dyck Emma AVKA 2.85m 3
12 1179 Vander Avert Caro ACBR 2.80m 5
13 947 Marien Kyra LIER 2.79m 3
14 904 Moreau Lune ESAK 2.78m 3
15 292 Dua Hanne KAPE 2.77m 5
16 469 Van Put Loranne AVKA 2.71m 3
17 669 Bax Axelle LIER 2.70m 3
18 1046 Thiryn Merel KAPE 2.70m 4
19 961 De Bruyn Jeleen KAPE 2.62m 3
20 906 Peetoom Nova* ESAK 2.61m 4
21 9822 LUMBEECK LIESE NA 2.54m 0
22 1786 Peeters Lies ACBR 2.54m 3
23 952 Vinck Yanis LIER 2.43m 4
24 230 Van Den Bossche Elyn AVKA 2.39m 4
25 470 De Ridder Nette AVKA 2.34m 4
26 950 Tibax Lotte LIER 2.22m 3
27 9827 BACCARME EVA NA 2.20m 0
28 1454 Regragui Lina BRAB 2.17m 4
29 2741 Kose Asude BVAC 2.09m 3
30 9820 VINCK KYARA NA 1.90m 0
31 9823 BUYLE AAGJE NA 1.58m 0
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=16:44
Reeks:1
1 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 22.77m 3
2 469 Van Put Loranne AVKA 22.71m 3
3 1894 Udechukwu Hilary BVAC 22.44m 3
4 948 Marien Lucca LIER 19.55m 3
5 626 Van Loock Rayna ACBR 19.29m 3
6 669 Bax Axelle LIER 18.52m 3
7 1544 Peeters Ellen BVAC 18.42m 3
8 1179 Vander Avert Caro ACBR 17.85m 5
9 904 Moreau Lune ESAK 16.08m 3
10 815 De Cauwer  Britt SGOL 14.77m 3
11 230 Van Den Bossche Elyn AVKA 14.75m 4
12 292 Dua Hanne KAPE 14.55m 5
13 950 Tibax Lotte LIER 14.35m 3
14 947 Marien Kyra LIER 13.97m 3
15 559 Luyten  Erynn SGOL 13.81m 4
16 8292 Roumen Magali KAPE 13.36m 3
17 961 De Bruyn Jeleen KAPE 13.08m 3
18 246 Van Dyck Emma AVKA 12.91m 3
19 286 Verbert Sofie AVKA 12.69m 3
20 1786 Peeters Lies ACBR 12.56m 3
21 1046 Thiryn Merel KAPE 12.34m 4
22 952 Vinck Yanis LIER 11.70m 4
23 906 Peetoom Nova* ESAK 11.42m 4
24 1454 Regragui Lina BRAB 9.83m 4
25 9822 LUMBEECK LIESE NA 9.46m 0
26 1289 Khan Kira KAPE 9.22m 4
27 2741 Kose Asude BVAC 9.14m 3
28 470 De Ridder Nette AVKA 7.54m 4
29 9823 BUYLE AAGJE NA 6.76m 0
30 9820 VINCK KYARA NA 6.54m 0
31 9827 BACCARME EVA NA 6.01m 0
4 x 60 meter              Ben Dames  Uur=16:06
Reeks:1
1   BVAC                   40.73
1544 Peeters Ellen
9822 LUMBEECK LIESE NA
1545 Bruynseels Isabelle
1894 Udechukwu Hilary
2   KAPE                   43.66
961 De Bruyn Jeleen
8292 Roumen Magali
1046 Thiryn Merel
1289 Khan Kira
3   LIERSE                 43.98
669 Bax Axelle
952 Vinck Yanis
947 Marien Kyra
948 Marien Lucca
4   ACBR                   44.07
1179 Vander Avert Caro
9827 BACCARME EVA NA
1786 Peeters Lies
626 Van Loock Rayna
5   AVKA                   45.76
286 Verbert Sofie
246 Van Dyck Emma
230 Van Den Bossche Elyn
470 De Ridder Nette
  KAPE                       NG
961 De Bruyn Jeleen
8292 Roumen Magali
1046 Thiryn Merel
1289 Khan Kira
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=15:30
Reeks:1
1 3416 Berben Jana KAPE 11.51 1
2 3279 Dua Jenthe KAPE 12.44 1
3 3031 De Coninck Rune SGOL 12.88 1
4 3417 Vermeulen Heleen KAPE 13.41 1
5 3061 Van Dyck Marie AVKA 13.59 1
6 3500 Van De Vorst Nathalie AVKA 13.88 2
7 3490 De Peuter Freya LIER 14.79 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=15:30
Reeks:2
1 3103 Bervoets Stien LIER 13.15 1
2 3908 Van Langenhove Tine ACBR 13.80 1
3 3037 Bruwiere Sarah AVKA 13.91 2
4 3998 Luyten Julie LIER 13.95 1
5 3132 Sabau Evy AVKA 14.02 2
6 3967 Nouwen Annelore LIER 14.29 1
7 3955 Valkeneers Emily KAPE 14.63 2
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=15:30
Reeks:3
1 3456 Verdonck Sam ACBR 13.17 2
2 3685 Peeters Kaat ESAK 14.81 1
3 3287 Corluy Gwen AVKA 15.30 2
4 3726 Pinxteren  Tine SGOL 15.64 1
5 3108 Callaert Jana AVKA 15.84 1
6 3452 Van De Cloodt Evelyn ACBR 20.40 1
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=15:30
Reeks:4
1 3163 Ilegems Sarah AVKA 12.59 1
2 3392 Gysen Sofie KAPE 13.45 2
3 3107 Verbert Anna AVKA 13.52 1
4 3267 De Bie Catherine ACBR 14.00 2
5 3459 Vercruysse Luna ACBR 14.58 1
6 3725 Vinck Yoni LIER 15.32 2
7 3363 Luyten Maritt SGOL 16.27 2
3684 Nijssen Tessa* ESAK     NG 2
verspringen               Pup Dames  Uur=16:38
Reeks:1
1 3267 De Bie Catherine ACBR 3.64m 2
2 3163 Ilegems Sarah AVKA 3.64m 1
3 3031 De Coninck Rune SGOL 3.62m 1
4 3684 Nijssen Tessa* ESAK 3.54m 2
5 3416 Berben Jana KAPE 3.43m 1
6 3037 Bruwiere Sarah AVKA 3.41m 2
7 3500 Van De Vorst Nathalie AVKA 3.31m 2
8 3967 Nouwen Annelore LIER 3.30m 1
9 3103 Bervoets Stien LIER 3.27m 1
10 3417 Vermeulen Heleen KAPE 3.26m 1
11 3955 Valkeneers Emily KAPE 3.24m 2
12 3279 Dua Jenthe KAPE 3.21m 1
13 3132 Sabau Evy AVKA 3.15m 2
14 3108 Callaert Jana AVKA 3.11m 1
15 3490 De Peuter Freya LIER 3.10m 1
16 3107 Verbert Anna AVKA 3.10m 1
17 3459 Vercruysse Luna ACBR 3.10m 1
18 3685 Peeters Kaat ESAK 3.08m 1
19 3061 Van Dyck Marie AVKA 3.06m 1
20 3998 Luyten Julie LIER 3.01m 1
21 3726 Pinxteren  Tine SGOL 3.00m 1
22 3287 Corluy Gwen AVKA 2.89m 2
23 3104 Nuyts Marie LIER 2.84m 1
24 3725 Vinck Yoni LIER 2.84m 2
25 3908 Van Langenhove Tine ACBR 2.83m 1
26 3392 Gysen Sofie KAPE 2.70m 2
27 3363 Luyten Maritt SGOL 2.69m 2
28 3489 Bax Anouk LIER 2.62m 1
29 4466 Eryuruk Nurselin BVAC 2.56m 1
30 3042 Van Den Bossche Evy AVKA 2.42m 2
31 3452 Van De Cloodt Evelyn ACBR 2.37m 1
32 3907 Geerts Chelsey ACBR 2.18m 2
discuswerpen 0,600kg      Pup Dames  Uur=15:29
Reeks:1
1 3416 Berben Jana KAPE 19.19m 1
2 3163 Ilegems Sarah AVKA 16.52m 1
3 3103 Bervoets Stien LIER 14.38m 1
4 3279 Dua Jenthe KAPE 14.14m 1
5 3459 Vercruysse Luna ACBR 14.05m 1
6 3998 Luyten Julie LIER 13.99m 1
7 3417 Vermeulen Heleen KAPE 13.75m 1
8 3037 Bruwiere Sarah AVKA 13.66m 2
9 3490 De Peuter Freya LIER 13.34m 1
10 3031 De Coninck Rune SGOL 13.27m 1
11 3685 Peeters Kaat ESAK 13.10m 1
12 3684 Nijssen Tessa* ESAK 12.85m 2
13 3267 De Bie Catherine ACBR 11.97m 2
14 3392 Gysen Sofie KAPE 11.83m 2
15 3726 Pinxteren  Tine SGOL 11.66m 1
16 3108 Callaert Jana AVKA 11.36m 1
17 3967 Nouwen Annelore LIER 10.99m 1
18 3500 Van De Vorst Nathalie AVKA 10.86m 2
19 3456 Verdonck Sam ACBR 10.63m 2
20 3452 Van De Cloodt Evelyn ACBR 10.39m 1
21 3061 Van Dyck Marie AVKA 10.21m 1
22 3725 Vinck Yoni LIER 9.75m 2
23 3107 Verbert Anna AVKA 9.60m 1
24 3489 Bax Anouk LIER 9.56m 1
25 3908 Van Langenhove Tine ACBR 9.47m 1
26 3132 Sabau Evy AVKA 9.28m 2
27 3955 Valkeneers Emily KAPE 8.67m 2
28 3907 Geerts Chelsey ACBR 7.90m 2
29 3042 Van Den Bossche Evy AVKA 7.90m 2
30 3287 Corluy Gwen AVKA 7.58m 2
31 3104 Nuyts Marie LIER 6.23m 1
hockeywerpen              Pup Dames  Uur=17:42
Reeks:1
1 3416 Berben Jana KAPE 27.30m 1
2 3103 Bervoets Stien LIER 26.16m 1
3 3037 Bruwiere Sarah AVKA 24.39m 2
4 3417 Vermeulen Heleen KAPE 23.68m 1
5 3042 Van Den Bossche Evy AVKA 23.01m 2
6 3392 Gysen Sofie KAPE 22.32m 2
7 3725 Vinck Yoni LIER 21.38m 2
8 3031 De Coninck Rune SGOL 21.12m 1
9 3684 Nijssen Tessa* ESAK 20.80m 2
10 3163 Ilegems Sarah AVKA 20.68m 1
11 3108 Callaert Jana AVKA 20.33m 1
12 3685 Peeters Kaat ESAK 19.81m 1
13 3998 Luyten Julie LIER 19.67m 1
14 3279 Dua Jenthe KAPE 19.56m 1
15 3107 Verbert Anna AVKA 18.97m 1
16 3267 De Bie Catherine ACBR 18.00m 2
17 3500 Van De Vorst Nathalie AVKA 17.61m 2
18 3061 Van Dyck Marie AVKA 17.39m 1
19 3459 Vercruysse Luna ACBR 17.13m 1
20 3490 De Peuter Freya LIER 16.54m 1
21 3908 Van Langenhove Tine ACBR 16.08m 1
22 3287 Corluy Gwen AVKA 16.01m 2
23 3955 Valkeneers Emily KAPE 15.54m 2
24 3967 Nouwen Annelore LIER 15.38m 1
25 3132 Sabau Evy AVKA 15.24m 2
26 3907 Geerts Chelsey ACBR 14.95m 2
27 3452 Van De Cloodt Evelyn ACBR 14.92m 1
28 3104 Nuyts Marie LIER 14.10m 1
29 3363 Luyten Maritt SGOL 14.05m 2
30 3726 Pinxteren  Tine SGOL 13.75m 1
31 3489 Bax Anouk LIER 13.73m 1
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=13:59
Reeks:1
1   AVKA                   37.46
3108 Callaert Jana
3037 Bruwiere Sarah
3500 Van De Vorst Nathalie
3163 Ilegems Sarah
2   AVKA                   40.87
3061 Van Dyck Marie
3287 Corluy Gwen
3107 Verbert Anna
3132 Sabau Evy
3   LIER                   41.19
3998 Luyten Julie
3042 Van Den Bossche Evy AVKA
3725 Vinck Yoni
3967 Nouwen Annelore
4   SGOLA                  42.88
3726 Pinxteren  Tine
3363 Luyten Maritt
559 Luyten  Erynn
3031 De Coninck Rune
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=13:59
Reeks:2
1   KAPE                   36.85
3417 Vermeulen Heleen
3955 Valkeneers Emily
3416 Berben Jana
3279 Dua Jenthe
2   ACBR                   39.92
3907 Geerts Chelsey
3908 Van Langenhove Tine
3267 De Bie Catherine
3267 De Bie Catherine
3   LIER                   41.55
3103 Bervoets Stien
3490 De Peuter Freya
3489 Bax Anouk
3104 Nuyts Marie
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=15:42
Reeks:1
1 6144 Driesen Hanneke ACHL 10.65 99
2 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 11.02 0
3 5303 DE VOS ANNA AVKA 11.61 0
4 6625 Nouwen  Charlotte LIER 12.15 0
5 6428 Nijssen Kim* ESAK 12.23 99
6 5816 Bruwiere Margo AVKA 12.57 0
6610 Van Stokkum Eline ACBR     NG 99
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=15:42
Reeks:2
1 6430 Geussens Lore ESAK 12.71 0
2 6329 Van de Vijver Caro ACBR 13.52 99
3 5819 Peymen Anouk AVKA 13.81 99
4 7113 Peeters Laura AVKA 13.84 99
5 6035 Samoy Ameline ACBR 14.19 0
6 5821 Van Den Bossche Elke AVKA 15.59 0
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=15:42
Reeks:3
1 7089 El Morabiti Salima BVAC 13.23 99
2 5872 Verbert Sara AVKA 13.57 99
3 5695 De Ceulaer Julie SGOL 14.07 99
4 5817 Mampaey Jennifer AVKA 16.04 0
5 6589 El Bakali Hajar BVAC 16.56 0
6 6609 Van Winckel Amber ACBR 24.0 0
150 meter                 Min Dames  Uur=16:45
Reeks:1
1 6610 Van Stokkum Eline ACBR 21.06 99
2 6144 Driesen Hanneke ACHL 21.38 99
3 5764 Rypens Indra AVKA 22.11 99
4 5903 De Vos Anna AVKA 22.77 0
5 6428 Nijssen Kim* ESAK 23.11 99
6 7113 Peeters Laura AVKA 23.19 99
150 meter                 Min Dames  Uur=16:45
Reeks:2
1 5816 Bruwiere Margo AVKA 22.57 0
2 6625 Nouwen  Charlotte LIER 23.01 0
3 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 23.39 0
4 6430 Geussens Lore ESAK 23.75 0
5 6035 Samoy Ameline ACBR 24.74 0
150 meter                 Min Dames  Uur=16:45
Reeks:3
1 5819 Peymen Anouk AVKA 24.17 99
2 6329 Van de Vijver Caro ACBR 24.25 99
3 7089 El Morabiti Salima BVAC 25.43 99
4 6589 El Bakali Hajar BVAC 28.09 0
5 5821 Van Den Bossche Elke AVKA 29.27 0
150 meter                 Min Dames  Uur=16:45
Reeks:4
1 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 23.54 0
2 5872 Verbert Sara AVKA 24.21 99
3 5695 De Ceulaer Julie SGOL 26.14 99
4 6609 Van Winckel Amber ACBR 27.13 0
5 5817 Mampaey Jennifer AVKA 27.87 0
speerwerpen 400g          Min Dames  Uur=15:24
Reeks:1
1 6428 Nijssen Kim* ESAK 25.33m 99
2 6625 Nouwen  Charlotte LIER 19.08m 0
3 5819 Peymen Anouk AVKA 17.11m 99
4 6610 Van Stokkum Eline ACBR 17.08m 99
5 6430 Geussens Lore ESAK 16.97m 0
6 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 16.46m 0
7 6329 Van de Vijver Caro ACBR 16.37m 99
8 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 16.30m 0
9 5872 Verbert Sara AVKA 15.60m 99
10 5695 De Ceulaer Julie SGOL 15.35m 99
11 5821 Van Den Bossche Elke AVKA 14.61m 0
12 6609 Van Winckel Amber ACBR 14.15m 0
13 7113 Peeters Laura AVKA 14.09m 99
14 6035 Samoy Ameline ACBR 13.95m 0
15 5816 Bruwiere Margo AVKA 11.39m 0
16 6589 El Bakali Hajar BVAC 10.09m 0
17 5903 De Vos Anna AVKA 9.17m 0
18 5817 Mampaey Jennifer AVKA 8.67m 0
19 7089 El Morabiti Salima BVAC 7.94m 99
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=17:36
Reeks:1
1 6329 Van de Vijver Caro ACBR 25.46m 99
2 6625 Nouwen  Charlotte LIER 22.49m 0
3 6328 Ferket Lena OLSE 21.53m 0
4 6610 Van Stokkum Eline ACBR 19.68m 99
5 6428 Nijssen Kim* ESAK 18.32m 99
6 7113 Peeters Laura AVKA 17.86m 99
7 6035 Samoy Ameline ACBR 17.38m 0
8 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 17.03m 0
9 6430 Geussens Lore ESAK 17.00m 0
10 5816 Bruwiere Margo AVKA 15.87m 0
11 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 15.10m 0
12 5821 Van Den Bossche Elke AVKA 15.04m 0
13 5872 Verbert Sara AVKA 14.80m 99
14 5695 De Ceulaer Julie SGOL 13.66m 99
15 5819 Peymen Anouk AVKA 13.55m 99
16 6609 Van Winckel Amber ACBR 12.82m 0
17 6589 El Bakali Hajar BVAC 9.85m 0
18 5817 Mampaey Jennifer AVKA 9.72m 0
19 7089 El Morabiti Salima BVAC 9.36m 99
20 5764 Rypens Indra AVKA 9.31m 99
5903 De Vos Anna AVKA     NG 0
4 x 80 meter              Min Dames  Uur=14:14
Reeks:1
1   AVKA                   45.84
5903 De Vos Anna
5816 Bruwiere Margo
5764 Rypens Indra
7113 Peeters Laura
2   ACBR                   48.63
6609 Van Winckel Amber
6035 Samoy Ameline
6329 Van de Vijver Caro
6610 Van Stokkum Eline
3   LIER                   49.11
6430 Geussens Lore ESAK
6428 Nijssen Kim* ESAK
5695 De Ceulaer Julie SGOL
6625 Nouwen  Charlotte
4   AVKA                   53.06
5819 Peymen Anouk
5817 Mampaey Jennifer
5821 Van Den Bossche Elke
5872 Verbert Sara
  BVAC                      DIS
4406 Defloor Eva
6589 El Bakali Hajar
7089 El Morabiti Salima
7163 Bruynseels Nathalie


Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes geen reactiess
Uitslagen “Ekerse Veldlopen” – 29.01.2012 – Ekeren-Schoonbroek
01/02/12 KAPE Intern # , , ,

Uitslagen “Ekerse Veldlopen” – 29.01.2012 – Ekeren-Schoonbroek

Op zondag 29 januari organiseerde AC Break de “Ekerse Veldlopen” in het recreatiedomein Muysbroek in de Antwerpse wijk Schoonbroek. Een opvallende aanwezigheid voor KAPE, zowel in kwantiteit – 36 KAPE-atleten kwamen aan de start – als in kwaliteit. Overwinningen vielen er te rapen voor Jits Dua, Lukas Maes, Jolien Denis, Renée Eykens en de broers Stijn Adriaensen en Jan Adriaensen.

[salbumthumbs=83,1,n,n,center,]

De volledige uitslag kan je HIER downloaden.

RESULTATEN KAPE-DEELNEMERS

Benjamins-Meisjes 2004-2005
14 Merel Thiryn
16 Hanne Dua
Benjamins-Jongens 2004-2005
2 Stephane Artois
9 Matteo Eykens
25 Dries Gysen
Benjamins-Meisjes 2003
9 Siska Van Craen
13 Floor Alofs
Benjamins-Jongens 2003
1
Jits Dua
14 Ferre Demuynck
Pupillen-Meisjes 2002
14 Eline Verstraelen
19 Fien Eyckmans
21 Sofie Gysen
Pupillen-Jongens 2002
9 Sebastien Artois
20 Brent Philips
Pupillen-Meisjes 2001
6 Jenthe Dua
11 Heleen Vermeulen
12 Hannah Demuynck
22 Jana Berben
Pupillen-Jongens 2001
1
Lukas Maes
7 Thomas Mous
20 Jonas Mous
23 Toby Temmerman
24 Bart Van Zele
Miniemen-Jongens 1999
9 Lander Vermeulen
Cadetten-Meisjes
1
Jolien Denis
6 Emma Van Laer
13 Annelies Van Wallendael
16 Marjan Maes
Cadetten-Jongens
2 Vince De Rycke
4 Jochem Vermeulen
Scholieren-Meisjes
1
Renée Eykens
11 Katrien Maes
Juniors-Heren
1
Stijn Adriaensen
Seniors-Heren
1
Jan Adriaensen
Masters-Dames
18 Carina Michiels
Masters-Heren
9 Willy Van Wallendael


VERSLAG

Ondanks een temperatuur die maar nét boven het vriespunt lag én een parcours dat op een flink aantal plaatsen toch wel behoorlijk zwaar lag, was het op deze “Ekerse Veldlopen” een aangenaam middagje “veldlopen”.

Stortbuien en sneeuw bleven dit jaar uit op het domein Muysbroek … en de belangstelling van KAPE-atleten voor deze cross dicht-bij-huis was erg groot. In totaal kwamen – van klein tot groot – 36 KAPE-ërs aan de start, een absoluut record voor dit jaar. Prettig was ook dat heel wat deelnemers voor de eerste keer hun spikes hadden aangetrokken om aan een veldloop deel te nemen.

Bij de benjamins vielen er twee podiumplaatsen te rapen met Stephane Artois als 2de bij de benjamins-jongens 2004-2005 en – alweer – een overwinning van Jits Dua bij de oudste benjamins. Top-10-plaatsen waren er ook nog voor Siska Van Craen en Matteo Eykens (beiden 9de) in hun respectievelijke leeftijdsgroep.

In de pupillen-reeks viel de tweede KAPE-overwinning te noteren met Lukas Maes bij de pupillen-jongens 2001. Jenthe Dua (6de),  Thomas Mous (7de) en Sebastien Artois (9de) liepen zich nog in de top-10. Bij de miniemen-jongens 1999 klokte Lander Vermeulen nog als 9de af in zijn wedstrijd.

In al deze reeksen kwamen er ook nieuwe gezichten opdagen voor hun eerste veldloop in hun nog jonge atletiekcarrière. Ook dat verdiende al – samen met hun inzet én die van de trouwe modderduivels – een dikke proficiat,

De collectief sterke prestatie van al onze atleten in de jongste categorieën, leidde er zelfs toe dat we in de Gielens-cup – een clubklassement op basis van de beste uitslagen van de jonge atleten – na de benjamins- en pupillen-wedstrijden de leiding hadden. Door onze mindere bezetting bij de miniemen, moesten we deze leidersplaats echter afstaan. In de eindstand van deze clubrangschikking mochten we als 5de nog net mee op het podium.

Bij de cadetten- en scholieren-meisjes kenden de wedstrijden een gelijklopend verhaal. Bij de cadetten ging Jolien Denis van bij de start autoritair naar de leiding en stond deze niet meer af tot onder het spandoek. Idem dito bij de scholieren, waar een gelijkaardig scenario was weggelegd voor Renée Eykens.

Onze cadetten-jongens lopen al het hele seizoen mee in de spits van hun wedstrijden. In Ekeren was het Vince De Rycke die – in een felle spurt – nipt het onderspit moest delven, maar toch als 2de op het podium mocht. Jochem Vermeulen eindigde daar als 4de.

En dan was er nog het broederduo bij de juniors- en seniors-heren. Stijn Adriaensen ging in zijn wedstrijd lang in de slag met een master van ACHL, maar bleef ruim voor op zijn leeftijdsgenoten en werd winnaar bij de juniors. In de masters-klassering haalde Willy Van Wallendael met een 9de plaats nog net de top-10. Broer Jan Adriaensen werd – na een snelle start – even overbluft door Mario Van Wayenberghe, maar stelde snel orde op zaken en bouwde zijn voorsprong stelselmatig uit. Aan de streep had hij – als winnaar bij de seniors-heren – een meer dan ruime voorsprong op de nummer 2.

Voor het KAPE-publiek een aangenaam middagje veldlopen … als we het even niet hebben over de stijve vingers, koude oren en beslijkte botten en schoenen ! Een dikke pluim voor al onze atleten !

Hugo De Hoon

0 likes geen reactiess
Uitslagen “39ste Veldloop ACHL” – 15.01.2012 – Herentals
15/01/12 KAPE Intern # , , ,

Uitslagen “39ste Veldloop ACHL” – 15.01.2012 – Herentals

De eerste “aanbevolen veldloop” van het nieuwe jaar, bracht de KAPE-crossers naar het Netepark in Herentals. Jits Dua voegde een nieuwe overwinning aan zijn – ondertussen flink uitgebouwde – zegelijst toe. Jan Adriaensen werd 2de en Jolien Denis en Lukas Maes haalden de 3de podiumplaats binnen.

Een uitgebreid foto-album kan je HIER bekijken.

UITSLAGEN KAPE-DEELNEMERS

Benjamins-Meisjes 2005-2004
25 Merel Thiryn

Benjamins-Jongens 2005-2004
6 Stephane Artois

Benjamins-Meisjes 2003
22 Floor Alofs

Benjamins-Jongens 2003
1 Jits Dua

Pupillen-Jongens 2002
25 Sebastien Artois

Pupillen-Meisjes 2001
13 Jenthe Dua
29 Heleen Vermeulen
33 Jana Berben

Pupillen-Jongens 2001
3 Lukas Maes
24 Toby Temmerman

Cadetten-Meisjes
3 Jolien Denis
14 Emma Van Laer
33 Annelies Van Wallendael
39 Marjan Maes

Cadetten-Jongens
4 Vince De Rycke
5 Jochem Vermeulen

Scholieren-Meisjes
23 Katrien Maes

Juniors-Heren
4 Stijn Adriaensen

Seniors-Heren
2 Jan Adriaensen

Masters-Heren
30 Willy Van Wallendael
87 Bart Van Laer

0 likes geen reactiess
Uitslagen Veldloop ATAC – 18.12.2011 – Lille
20/12/11 KAPE Intern # , ,

Uitslagen Veldloop ATAC – 18.12.2011 – Lille

Op zondag 18 december organiseerde fusieclub ATAC op de “Lilse Bergen” haar 28ste Vossecross (dames) en haar 15de Veldloop (heren). Jits Dua voegde nog een overwinning aan zijn (inmiddels) forse lijstje toe. Zilver was er voor zus Jenthe Dua (pupillen) en Jan Adriaensen (seniors). Brons voor Vince De Rycke (cadetten) en Stijn Adriaensen (juniors).

Uitslagen

Benjamins-Meisjes 2005-2004
23 Hanne Dua
Benjamins-Jongens 2003
1
Jits Dua
Pupillen-Meisjes 2001
2 Jenthe Dua
15 Heleen Vermeulen
Pupillen-Jongens 2001
9 Lukas Maes
Cadetten-Jongens
3 Vince De Rycke
Juniors-Heren
3 Stijn Adriaensen
Seniors-Heren
2 Jan Adriaensen
Masters-Heren
20 Willy Van Wallendael
0 likes geen reactiess
Uitslagen AVZK-Veldloop – 11.12.2011 – Booischot
12/12/11 KAPE Intern # , ,

Uitslagen AVZK-Veldloop – 11.12.2011 – Booischot

Op de 55ste veldloop van AV Zuiderkempen op het sportcentrum “De Lichten” in Booischot, kwamen weer enkele KAPE-atleten aan de start. Jits Dua zorgde opnieuw voor een overwinning in zijn benjamins-categorie. Alle uitslagen kan je hieronder lezen :

Benjamins-Meisjes 2005-2004
13 Hanne Dua
Benjamins-Jongens 2003
1
Jits Dua
Pupillen-Meisjes 2001
4 Jenthe Dua
13 Heleen Vermeulen
Seniors-Heren
6 Jan Adriaensen
0 likes geen reactiess
Uitslagen SGOLA Veldlopen – 04.12.2011 – Boechout
04/12/11 KAPE Intern # , , , ,

Uitslagen SGOLA Veldlopen – 04.12.2011 – Boechout

De vierde “aanbevolen veldloop” op zondag 4 december op het terrein aan “De Bunderkes” in Boechout zag 3 KAPE-ërs als overwinnaar de eindmeet overschrijden : Jits Dua, Lukas Maes en Renée Eykens. Jolien Denis en Jan Adriaensen eindigden als 2de, Stephane Artois en Jenthe Dua bezetten het laagste trapje van het SGOLA-podium als 3de.

UITSLAGEN

Benjamins-Meisjes 2005-2004
15 Hanne Dua
Benjamins-Jongens 2005-2004
3 Stephane Artois
13 Matteo Eykens
25 Dries Gysen
Benjamins-Meisjes 2003
18 Floor Alofs
Benjamins-Jongens 2003
1 Jits Dua
Pupillen-Meisjes 2002
11 Eline Verstraelen
19 Sofie Gysen
Pupillen-Jongens 2002
7 Sebastien Artois
Pupillen-Meisjes 2001
3 Jenthe Dua
Pupillen-Jongens 2001
1 Lukas Maes
Miniemen-Jongens 1999
16 Lander Vermeulen
Cadetten-Meisjes
2 Jolien Denis
4 Emma Van Laer
Cadetten-Jongens
5 Vince De Rycke
9 Jochem Vermeulen
15 Rémy Eykens
Scholieren-Meisjes
1 Renée Eykens
Korte Cross Heren
2 Jan Adriaensen
6 Stijn Adriaensen
Masters-Heren
15 Willy Van Wallendael
45 Bart Van Laer
0 likes geen reactiess
Uitslagen “Herfstcross” – 20.11.2011 – Arendonk
24/11/11 KAPE Intern # ,

Uitslagen “Herfstcross” – 20.11.2011 – Arendonk

Eén dagje na het “KAPE Clubfeest” was de belangstelling voor de veldloop in Arendonk op zondag 20 november erg beperkt. Maar toch viel daar een overwinning en een podiumplaats te rapen met Jan Adriaensen en Jits Dua.

Benjamins-Jongens 2003
2 Jits Dua
Pupilen-Meisjes 2001
19 Jana Berben
Seniors-Heren
1
Jan Adriaensen



0 likes geen reactiess
Uitslagen “Grote Prijs van Duffel” – 13.11.2011 – Duffel
13/11/11 KAPE Intern # , , ,

Uitslagen “Grote Prijs van Duffel” – 13.11.2011 – Duffel

Op zondag 13 november stond in het Sportcentrum Rooienberg in Duffel de “Grote Prijs van Duffel” op de veldloopkalender. Met overwinningen van Lukas Maes en Vince De Rycke en podiumplaatsen voor Jenthe Dua en Jolien Denis, toonde KAPE zijn aanwezigheid. Alle andere resultaten van deze 3de “aanbevolen veldloop” kan je hier bekijken :

Benjamins-Meisjes 2005-2004
17 Kira Khan
19 Hanne Dua
Benjamins-Jongens 2005-2004
5 Stephane Artois
Benjamins-Meisjes 2003
7 Siska Van Craen
20 Floor Alofs
Pupillen-Jongens 2002
10 Sebastien Artois
19 Brent Philips
Pupillen-Meisjes 2001
2 Jenthe Dua
14 Heleen Vermeulen
Pupillen-Jongens 2001
1
Lukas Maes
24 Bo De Winter
Miniemen-Meisjes 2000
30 Kathleen Van Thillo
Miniemen-Jongens 1999
8 Lander Vermeulen
Cadetten-Meisjes
2 Jolien Denis
Cadetten-Jongens
1
Vince De Rycke
6 Jochem Vermeulen
Scholieren-Meisjes
10 Karo De Rycke
Korte Cross Heren
5 Jan Adriaensen
11 Stijn Adriaensen
0 likes een reactie
Zoeken
Sponsors
Trooper
Agenda
Blijf op de hoogte
Fitfree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand