KAPE

Uitslagen “Grote Prijs Stad Mechelen” – 11.11.2011 – Mechelen
11/11/11 KAPE Intern # , , ,

Uitslagen “Grote Prijs Stad Mechelen” – 11.11.2011 – Mechelen

Op vrijdag 11 november stond de tweede “aanbevolen veldloop” van KAPE op het programma. Bestemming voor onze veldlopers was het sportpark “De Nekker voor de “Grote Prijs van de Stad Mechelen”. De uitslagen – met o.m. overwinningen van Jits Dua en Renée Eykens – zagen er zo uit :

Benjamins-Meisjes 2005-2004
11 Hanne Dua
Benjamins-Jongens 2005-2004
4 Stephane Artois
8 Matteo Eykens
26 Dries Gysen
Benjamins-Meisjes 2003
7 Siska Van Craen
Benjamins-Jongens 2003
1 Jits Dua
Pupillen-Meisjes 2002
17 Eline Verstraelen
24 Sofie Gysen
Pupillen-Jongens 2002
12 Sebastien Artois
25 Brent Philips
Pupillen-Meisjes 2001
3 Jenthe Dua
15 Heleen Vermeulen
Pupillen-Jongens 2001
18 Bart Van Zele
Miniemen-Jongens 1999
11 Lander Vermeulen
Cadetten-Meisjes
2 Emma Van Laer
14 Annelies Van Wallendael
Cadetten-Jongens
4 Jochem Vermeulen
10 Jelle Louviaux
21 Niels Louviaux
Scholieren-Meisjes
1 Renée Eykens
Masters-Dames
10 Carina Michiels
Masters-Heren
15 Willy Van Wallendael
65 Bart Van Laer
0 likes 5 reacties
Uitslagen Cross Cup Mol – 06.11.2011 – Mol
07/11/11 KAPE Intern # , , ,

Uitslagen Cross Cup Mol – 06.11.2011 – Mol

Op zondag 6 november werd de eerste individuele wedstrijd van de Cross Cup betwist. Rond het Zilvermeer in Mol kwamen ook een aantal KAPE-atleten aan de start. Hun resultaten lees je hier :

Benjamins-Meisjes 2005-2004
13 Hanne Dua
Benjamins-Jongens 2005-2004
9 Matteo Eykens
Benjamins-Jongens 2003
3 Jits Dua
Pupillen-Meisjes 2001
9 Jenthe Dua
19 Heleen Vermeulen
Pupillen-Jongens 2001
6 Lukas Maes
Miniemen-Jongens 1999
21 Lander Vermeulen
Cadetten-Meisjes
9 Jolien Denis
41 Annelies Van Wallendael
Cadetten-Jongens
7 Vince De Rycke
13 Jochem Vermeulen
Scholieren-Meisjes
3 Renée Eykens
Masters-Heren
27 Willy Van Wallendael



[salbumthumbs=80,3,n,n,center,]

0 likes een reactie
Uitslag Veldloop Bonheiden – 30.10.2011 – Bonheiden
30/10/11 Veldlopen - archief # , ,

Uitslag Veldloop Bonheiden – 30.10.2011 – Bonheiden

Op zondag 30 oktober startten wij met de eerste “aanbevolen veldloop in onze lange reeks en dit in Bonheiden ! De locale atletiekclub organiseerde haar jaarlijkse veldloop aan de Krankhoeve op het Domein Berentrode. De resultaten van de KAPE-deelnemers lees je hier. Lees verder

0 likes geen reactiess
Uitslagen 7de KAPE-jogging – 08.10.2011 – Kapellen
08/10/11 Joggings - archief # ,

Uitslagen 7de KAPE-jogging – 08.10.2011 – Kapellen

Op zaterdag 8 oktober stond – in samenwerking met de Gemeentelijke Sportdienst van Kapellen – de “7de KAPE-JOGGING” op het programma met start en aankomst in het gemeentepark te Kapellen. De uitslagen van de 5 km en 10 km kan je hieronder bekijken en HIER downloaden in .pdf-formaat.

Uitslag 5 km
1 Denis Simon h 19.04.58
2 Eysackers Jolan Mska h 19.53.30
3 Tanghe Thomas TDC BASF h 20.59.68
4 De Rijcke Vince Mask h 21.03.40
5 Hendrickx Joren Kla4 h 21.11.94
6 Van Steenwegen Edwin KAPE h 21.47.83
7 Vermeulen Jochem KAPE h 21.54.92
8 De Bruyn Jesse KAPE h 22.29.47
9 Covent Dirk Kasteellopers h 22.44.55.
10 Van Laer Bart KAPE h 22.49.29
11 Wydouw Guy KAPE h 23.31.85
12 Van Laer Emma Mask d 23.59.20
13 Van den Eynden Jordi KAPE h 24.17.69
14 Maes Lukas KAPE h 24.51.69
15 Verresen Robin h 24.56.76
16 Willaert Jente KAPE d 25.10.39
17 Van Riel Robbe Mska h 25.20.94
18 Vermeulen Lander Mask h 25.36.76
19 Van Praag Wouter Plat h 25.54.45
20 Vilain Luk h 26.40.47
21 Bruyninckx Luc h 26.56.98
22 Peeters Bob h 27.09.85
23 Tampère Hanne KAPE d 27.21.51
24 Berben Jana KAPE d 27.21.68
25 Dupon Nathalie d 27.29.21
26 Tulfer Nadine Lopersgroep Putte d 27.39.19
27 Moons Joran Mska h 27.43.42
28 Van Wezenbeeck Yannick Mask h 28.16.26
29 Hendriks An AERT d 28.22.35
30 Wittstock Pieter h 28.23.46
31 Stessens Pieter Mask h 28.32.25
32 Thyssen Jarne Mask h 28.32.36
33 Dobbeleire Yanninck KAPE h 28.43.06
34 Hopchet Isaune Mask d 28.48.98
35 Haelbrecht Carla AERT d 28.54.05
36 Van Uffelen Marc h 29.03.20
37 De Beule Jef h 29.14.84
38 De Bie Herman h 29.16.91
39 Van Ballaert Jozef Iris h 29.22.46
40 Heraly David KAPE h 30.10.12
41 Cammaerts Sarah Lozi d 30.21.19
42 Pals Jepke Iris d 30.21.50
43 Coeckelbergs Heidi Iris d 30.22.09
44 Van Helvert Jelte Mska h 30.25.31
45 Sanctorum Hendrika Lozi d 30.28.63
46 De Weerdt Caroline d 30.30.59
47 Dua Koert KAPE h 30.31.12
48 De Wachter Jan KAPE h 30.32.22
49 Verbraeken Pascale Iris d 30.48.52
50 Lybeer Sigrid Mask d 30.57.75
51 Dua Jenthe KAPE d 30.58.72
52 Vermeulen Heleen Lozi d 30.58.78
53 Demuynck Hannah Lozi d 30.58.80
54 Bosschaerts Jos KAPE h 31.11.86
55 Roosenboom Constant h 31.13.58
56 Bastiaenssens Frans KAPE h 31.26.19
57 Lybeer Andrea Mask d 31.29.71
58 De Hondt Nele d 31.29.83
59 Berben François KAPE h 31.38.84
60 Matthijssens Christophe Iris h 31.45.09
61 Livens Christ’l d 31.54.02
62 De Deken Dieter Mask h 32.31.50
63 Cammaerts Sarah Lozi d 32.39.84
64 Hertens Joshua AERT h 32.52.95
65 Dierckx Riesa d 33.01.46
66 Dierckx Dirk Kla4 h 33.05.13
67 De Kimpe Hermine KAPE d 33.20.12
68 Van Dievoet Jana Mask d 33.27.33
69 Deyaert Vic Plat h 33.31.74
70 Ortega Arenda Laura Mask d 33.34.45
71 Tanja De Backer d 33.35.22
72 Maene Inge d 33.44.94
73 Jacobs Kathleen Plat d 33.45.22
74 Milbau Louis KAPE h 34.01.50
75 Debaenst Johan KAPE h 34.01.51
76 Staels Veerle KAPE d 34.32.71
77 De Wachter Shari Lozi d 34.40.15
78 34.40.55
79 Poppe Tina KAPE d 34.41.32
80 Dockx Tania d 34.41.57
81 Van Dessel Emmanuel Lozi h 34.46.90
82 Van den Heuvel Maxim Lozi 34.58.14
83 Bastiaenssens Veerle d 34.58.47
84 Bastiaenssens Martine KAPE d 34.58.59
85 Cleiren Werner h 35.22.09
86 Janssens Lies Kla4 d 36.13.40
87 Haelbrecht Judith AERT d 36.19.26
88 Hertsens Chris AERT h 36.19.32
89 Van Meel Valerie Mask d 36.49.45
90 Magerman Lara Mask d 36.49.81
91 Vogel Karin Mask d 37.00.33
92 Berckmans Monja KAPE d 37.10.69
93 Nuyts Nancy Kla4 d 37.48.40
94 Van Everbroeck Erwin Kla4 h 37.49.45
95 Bleyenbergh Myriam d 38.01.69
96 De Boeck Sarah Lozi d 39.06.93
97 Artois Sebastien Lozi h 40.32.02
98 Van den Heuvel Matthias Lozi h 40.32.90
99 Sobera Zaklin Mska d 45.00.49
100 De Bock Lou Mska d 45.19.76
101 Van Hasselt Tine Mska d 45.55.51
Uitslag 10 km
1 Tampère Marc KAPE h 39.47.15
2 Gonzales Fernand h 40.12.04
3 Tapère Wouter h 40.32.12
4 Denys Xander ETZ h 40.33.17
5 Rasschaert Peter h 40.45.64
6 Vandenbroecke Bernard KAPE h 41.18.45
7 Sonck Patrick h 41.30.63
8 Stessels Michel h 41.36.19
9 Hens Evy ESAK d 42.13.34
10 Declercq Dominic Patagonia h 42.44.29
11 Van Tichelen Carl KAPE h 44.25.99
12 Vermeulen Hans KAPE h 44.26.75
13 Rosé Tommy AERT h 44.45.21
14 Poppe Lucien KAPE h 45.15.59
15 Meyers Jean Michel Kla4 h 45.32.84
16 De Koninck Steven h 45.34.60
17 Wouters Aaron AERT h 46.19.90
18 Victor Mikael h 47.18.54
19 Konings Gert KAPE h 48.08.82
20 De Moor Carl h 48.11.99
21 Dielen Christiaan KAPE h 48.15.60
22 Leppens Rudy KAPE h 48.49.82
23 Van Landeghem Stephanie d 48.40.71
24 Wouters Pierre KAPE h 49.17.52
25 Povré Chris KAPE h 49.20.23
26 Feyaerts Veerle Lozi d 49.44.44
27 Castelijns Steven AERT h 50.04.74
28 De Roover Leon h 50.34.13
29 Van Staey Werner AERT h 50.40.96
30 Luyckx Frank h 50.44.11
31 De Vos Tom h 50.53.52
32 Billiot Rudi h 51.03.31
33 Simon Christof h 51.03.45
34 Janssens Peter AERT h 51.04.32
35 Peeters Paul AERT h 51.36.53
36 Nelen Patrick KAPE h 51.58.25
37 Van Wijk Vincent h 52.10.58
38 Van den Heuvel Marc KAPE h 52.21.17
39 Koch Liesbeth KAPE d 52.21.37
40 Figueroa Jorge KAPE h 52.22.01
41 Peleman Esterella KAPE d 52.51.76
42 Koenders Frankie h 53.02.07
43 Guedens Tijs Mask h 54.23.40
44 Beirens Magda d 56.18.44
45 Van Hecke Tinneken KAPE d 56.26.86
46 De Wit Peter KAPE h 56.48.94
47 Maes Michiel Kla4 h 58.09.06
48 Doomen Peter h 58.25.59
49 De Clerck Renilde KAPE d 58.59.23
50 Vanhoof Kevin AERT h 59.29.11
51 Sambaer Ilse KAPE d 1.00.52.21
52 Heydt Catherine KAPE d 1.00.52.22
53 Wouters Laura AERT d 1.01.39.72
54 De Boeck Sylvia d 1.06.39.37
55 Peeters Wendy KAPE d 1.06.41.48
56 Maes Bart Kla4 h 1.10.39.63
57 Stoffels Liliane d 1.19.24.96
58 Haverhals Jeannine d 1.19.25.10
0 likes geen reactiess
Eindstand “Provinciale Crosstrofee 2010-2011”
30/03/11 KAPE Intern # , ,

Eindstand “Provinciale Crosstrofee 2010-2011”

Nà de veldloop in Essen kon het Provinciaal Comité Antwerpen de eindstand opmaken van de “Provinciale Crosstrofee 2010-2011”, het regelmatigheidscriterium voor benjamins, pupillen en miniemen in de Antwerpse veldlopen. 6 KAPE-jongeren haalden de top-10.

Jits Dua moest bij de benjamins-jongens 2003-2004 – met het maximum van de punten – de eerste plaats delen met Robbe Torfs (ACHL). Bij de pupillen-jongens 2001 strandde Lukas Maes als 2de op 2 punten van Senne Van den Schoor (AVZK). Bij de miniemen-jongens 1998 kwam Vince De Rycke als 2de 1 puntje tekort om winnaar Indyana Van Camp (AVKA) te evenaren. En in dezelfde categorie eindigde Jochem Vermeulen op de 4de plaats. Bij de pupillen-meisjes 2001 haalde Jenthe Dua een 8ste plaats binnen. Emma Van Laer moest met 1 puntje het onderspit delven tegen Eva Van Rooy (ACBR) bij de miniemen-meisjes 1998.

De uitreiking van deze jaarlijkse crosstrofeeën ging door op vrijdag 25 maart in “De Lage Polder” te Duffel. De winnaars kregen een diploma en een herinnering.

De foto’s van deze huldiging kan je HIER bekijken.

De volledig uitslag kan je bekijken op de website van het Provinciaal Comité Antwerpen.

0 likes geen reactiess
Uitslagen “12de Veldloop der Noorderkempen” – 27.02.2011 – Essen
28/02/11 KAPE Intern # ,

Uitslagen “12de Veldloop der Noorderkempen” – 27.02.2011 – Essen

De laatste “aanbevolen veldloop” vóór de Belgische kampioenschappen stond geprogrammeerd op zondag 27 februari in Essen. Op de terreinen rond het College aan de Rouwmoer organiseerde ESAK haar “12de Veldloop der Noorderkempen”. Een overwinning voor Jits Dua (benjamins-jongens), een 2de plaats voor Lukas Maes (pupillen-jongens), Vince De Rycke (miniemen-jongens) en Jolien Denis (cadetten-meisjes) en een 3de plaats voor Emma Van Laer (miniemen-meisjes) en Jochem Vermeulen (miniemen-jongens), zorgden voor de KAPE-kleuren op het podium.

De foto’s van deze veldloop kan je HIER vinden.

UITSLAGEN

Benjamins Meisjes 2002
15 Emily Valkeneers
Benjamins Jongens 2003-2004
1
Jits Dua
Benjamins Jongens 2002
12 Brent Philips
Pupillen Meisjes 2001
7 Jenthe Dua
20 Heleen Vermeulen
22 Silke Schröder
Pupillen Jongens 2001
2 Lukas Maes
11 Bart Van Zele
15 Toby Temmerman
Miniemen Meisjes 1998
3 Emma Van Laer
Miniemen Jongens 1998
2 Vince De Rycke
3 Jochem Vermeulen
Cadetten Meisjes
2 Jolien Denis
11 Kirsten Nuyes
0 likes geen reactiess
Uitslagen “13de Grote Prijs Borsbeek” – 20.02.2011 – Borsbeek
17/02/11 KAPE Intern #

Uitslagen “13de Grote Prijs Borsbeek” – 20.02.2011 – Borsbeek

Op zondag 20 februari werd de “13de Grote Prijs van Borsbeek” betwist op het domein van Fort III aan de Frans Beirenslaan. Overwinningen waren er te rapen voor Jits Dua, Emma Van Laer en Renée Eykens, een 2de podiumplaats voor Jochem Vermeulen.

De foto’s van deze veldloop kan je HIER vinden.

UITSLAGEN

Benjamins Meisjes 2002
28 Emily Valkeneers
Benjamins Jongens 2003-2004
1
Jits Dua
Pupillen Meisjes 2001
9 Jenthe Dua
21 Heleen Vermeulen
Miniemen Meisjes 1998
1
Emma Van Laer
Miniemen Jongens 1998
2 Jochem Vermeulen
Cadetten Meisjes
1
Renée Eykens
6 Jolien Denis
Cadetten Jongens
21 Rémy Eykens
0 likes een reactie
Uitslagen “41ste Pallieterveldloop” – 13.02.2011 – Kessel
14/02/11 KAPE Intern # ,

Uitslagen “41ste Pallieterveldloop” – 13.02.2011 – Kessel

Op de “41ste Pallieterveldloop” aan het Fort van Kessel ging de overwinning bij de benjamins-jongens weer eens naar Jits Dua. Bij de miniemen-jongens werd Jochem Vermeulen 2de.

UITSLAGEN

Benjamins Jongens 2003-2004
1 Jits Dua

Pupillen Meisjes 2001
17        Jenthe Dua

Miniemen Jongens 1998
2        Jochem Vermeulen

0 likes geen reactiess
Zoeken
Agenda
Blijf op de hoogte
Sponsors
Trooper
Fitfree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand