podiumplaatsen

Superjaar 2013 – 44 kampioenstitels – 104 medailles
08/12/13 Allerlei # , ,

Superjaar 2013 – 44 kampioenstitels – 104 medailles

Op een troosteloze zondagmorgen en met het oog op alle eindejaarslijstjes die je op je ziet afkomen, begin je ook al eens aan zo’n lijstje te knutselen. Ook natuurlijk omdat een “jaarverslag” bij KAPE om exacte cijfers vraagt. En dan val je wel even achterover als je de sportieve resultaten op alle kampioenschappen in 2013 samenvat: 44 kampioenen en in totaal 104 podiumplaatsen … nou moe !

Zowel het aantal kampioenstitels als het aantal podiumplaatsen in één seizoen, moet zowat een nieuw clubrecord zijn. Ook in het verleden werden al schitterende resultaten neergezet, maar dit klopt al het voorgaande. Om jullie even mee te laten genieten hebben we de hele reutemeteut aan titels en podiumplaatsen hier even neergepoot:

PK A.C. Indoor
CM Emma Van Laer BRONS 60 m Indoor
ZILVER 200 m Indoor
CJ Jochem Vermeulen ZILVER 800 m Indoor
Robbe Van Riel ZILVER HSS Indoor
SM Merel Folens BRONS 400 m Indoor
Renée Eykens P.K. 800 m Indoor
JH Jordy Van Boven BRONS 400 m Indoor
SH Stijn Lichtert P.K. 400 m Indoor
Tim Vanhaeren ZILVER 400 m Indoor
MH Dirk Vander Avert P.K. Kogel Indoor M40
P.K. Hoog Indoor M40
Walter Van Boven P.K. 60 m Indoor M55
P.K. 200 m Indoor M55
K.V.V. Cad/Sch Indoor
SM Renée Eykens K.V.V. 800 m Indoor
K.V.V. A.C. Indoor
SH Stijn Lichtert ZILVER 400 m Indoor
P.K. Veldlopen
PJ Jits Dua ZILVER Veldlopen Pupillen
MJ Lukas Maes ZILVER Veldlopen Miniemen
CJ Jochem Vermeulen ZILVER Veldlopen Cadetten
Vince De Rycke BRONS Veldlopen Cadetten
SM Renée Eykens P.K. Veldlopen Scholieren
Jolien Denis BRONS Veldlopen Scholieren
K.V.V. Meerkampen Indoor
CM Emma Van Laer ZILVER Meerkampen Indoor
B.K. A.C. Indoor
ACD Renée Eykens ZILVER 800 m ACD Indoor
B.K. Jun/Bel Indoor
BEL Stef Vanhaeren B.K. 400 m BEL Indoor
B.K. Cad/Sch Indoor
CJ Jochem Vermeulen BRONS 800 m Indoor
SM Renée Eykens B.K. 800 m Indoor
B.K. Masters Indoor
MH Dirk Vander Avert B.K. Hoogspringen Indoor M40
BRONS Kogelstoten Indoor M40
Walter Van Boven ZILVER 60 m Indoor M55
B.K. Veldlopen
SM Jolien Denis BRONS Veldlopen Scholieren
P.K. A.C.
CM Emma Van Laer P.K. 100 m
P.K. 200 m
P.K. 80 m Horden
ZILVER Verspringen
CJ Robbe Van Riel BRONS Hinkstapspringen
Jordi Van den Eynden BRONS 100 m Horden
ZILVER 300 m Horden
Jochem Vermeulen ZILVER 800 m
Jordi Richter BRONS 400 m
SM Merel Folens P.K. 400 m Horden
ZILVER Polsstokspringen
ZILVER Hoogspringen
BRONS Hinkstapspringen
Renée Eykens P.K. 800 m
ZILVER 400 m
Jolien Denis BRONS 1500 m
SJ Pieter Van Hooydonck ZILVER Speer
Rémy Eykens BRONS Hinkstapspringen
JH Lauren Janssens BRONS 400 m
SH Stijn Lichtert ZILVER 400 m Horden
Jente Bouckaert P.K. 400 m
Stef Vanhaeren P.K. 400 m Horden
Bram Vanhaeren ZILVER 200 m
ZILVER 400 m
P.K. JMK
BJ Stephane Artois P.K. Meerkampen
Alexander Anthonissen ZILVER Meerkampen
K.V.V. A.C.
ACD Renée Eykens K.V.V. 800 m ACD
ACH Jente Bouckaert K.V.V. 400 m ACH
Stef Vanhaeren K.V.V. 400 m Horden ACH
K.V.V. ½ Marathon
MH Daniel Vandael ZILVER ½ Marathon M50
P.K. Meerkampen
CM Emma Van Laer P.K. Meerkampen
B.K. Masters
MH Dirk Vander Avert B.K. Speerwerpen M40
B.K. Hoogspringen M40
Walter Van Boven ZILVER 100 m M55
ZILVER 200 m M55
P.K. B/P/M
BM Caro Vander Avert P.K. Kogelstoten
BJ Stephane Artois P.K. 60 m
ZILVER Hockeybal
PM Sofie Gysen P.K. Discuswerpen
PJ Jens Vander Avert ZILVER Kogelstoten
ZILVER Discuswerpen
MJ Jonas Vander Avert ZILVER 80 m Horden
K.V.V. Cad/Sch
CJ Robbe Van Riel ZILVER Hinkstapspringen
Jochem Vermeulen K.V.V. 800 m
SM Renée Eykens BRONS 400 m
P.K. Estafetten
BJ Matteo Eykens, Daniel Anthonissen, Alexander Anthonissen en Stephane Artois
P.K. 4 x 60 m Benjamins
BJ Matteo Eykens, Daniel Anthonissen en Stephane Artois
P.K. 3 x 600 m Benjamins
MJ William Gueutal, Jens Vander Avert, Thomas Gueutal en Toby Temmerman
BRONS 4 x 80 m Miniemen
MJ Thomas Mous, Jonas Vander Avert en Lukas Maes
BRONS 3 x 600 m Miniemen
CJ Jochem Vermeulen, Robbe Van Riel, Vince De Rycke en Jordi Richter
ZILVER 4 x 100 m Cadetten
CJ Vince De Rycke, Lander Vermeulen, Jordi Richter en Jochem Vermeulen
P.K. 4 x 800 m Cadetten
ACD Annelies Van Hooydonck, Carmen Louviaux, Lotte Tampère en Renée Eykens
ZILVER 4 x 400 m A.C. 
ACH Stef Vanhaeren, Tim Vanhaeren, Jente Bouckaert en Bram Vanhaeren
P.K. 4 x 200 m A.C. 
MH Walter Van Boven, Dirk Vander Avert, Bart Van Laer en Guy Wydouw
P.K. 4 x 200 m Masters
P.K. Hamer
CJ Glenn Van Thillo ZILVER Hamerslingeren
B.K. AMH
T44 Marijke Van Acker B.K. 100 m T44
B.K. 200 m T44
B.K. Cad/Sch
CJ Jochem Vermeulen BRONS 800 m
SM Renée Eykens B.K. 1500 m
B.K. Jun/Bel
Bel Stef Vanhaeren B.K. 400 m Horden
B.K. Estafetten
CJ Vince De Rycke, Lander Vermeulen, Jordi Richter en Jochem Vermeulen
BRONS 4 x 800 m Cadetten
ACH Tim Vanhaeren, Stijn Lichtert, Jente Bouckaert en Stef Vanhaeren 
ZILVER 4 x 400 m A.C.
K.V.V. Masters
MD Carina Michiels BRONS 800 m W45
Els Castelyns BRONS Discuswerpen W35
MH Walter Van Boven ZILVER 100 m M55
K.V.V. 200 m M55
Dirk Vander Avert K.V.V. Speerwerpen M40
K.V.V. Hoogspringen M40
P.K. Masters
MD Carina Michiels ZILVER 800 m W45
Els Castelyns BRONS Discuswerpen W35
MH Walter Van Boven ZILVER 100 m M55
P.K. 200 m M55
Dirk Vander Avert P.K. Speerwerpen M40
P.K. Hoogspringen M40



Conclusie: 2013 was een jaar om U tegen te zeggen !

0 likes geen reactiess
Zoeken
Sponsors
Agenda
Blijf op de hoogte
Fitfree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand