Uitreiking “Provinciale Crosstrofee 2012-2013” – 15.03.2013 – Duffel
December 4, 2021 at 8:24 pm

Uitreiking “Provinciale Crosstrofee 2012-2013” – 15.03.2013 – Duffel

De uitreiking van de “Provinciale Crosstrofee 2012-2013” – een organisatie van het Provinciaal Comité Antwerpen – ging door op vrijdag 15 maart in zaal “De Lage Polder” in Duffel. Lukas Maes (2de), Alexander Anthonissen (4de), Jits Dua (5de), Daniel Anthonissen (6de), Hanne Dua (7de) en Matteo Eykens (9de) eindigden in de top-10 na dit veldloopseizoen.

EINDSTANDEN

BENJAMINS JONGENS 2005-2006 pnt BENJAMINS JONGENS 2004 pnt
1 1412 Min Axel  LIER 59 1 2699 Jacobs Witse  LIER 60
2 3196 Cant Vic                  SGOL  58 2 1004 Naets Ilan AVZK 59
3 1254 Van Den Broeck Lucas ACHL 51 3 1608 Leijssenaar Jeroen  DUFF 50
4 1162 Geboers Miel  VMOL 50 4 2380 Anthonissen Alexander  KAPE 46
5 1664 Van Den Eynde Rune  WIBO 43 5 1603 Van Den Bulck Yeabsera DUFF 44
6 2333 Anthonissen Daniel KAPE 42 6 1510 Deckers Gille OLSE 34
7 1513 Menten Ruben OLSE 41 7 1496 Vangeel  Robbe GEEL 33
7 1342 Tan Rui ATAC 41 8 3121 De Cauwer Thijs SGOL  32
9 1607 Michiels Zias  DUFF 40 9 2378 Eykens Matteo  KAPE 31
10 1005 Verbeeck Jesse  AVZK 27 10 2684 Lehaen Jasper ACHL 15
10 2586 Peeters Owen LIER 15
10 1992 Sanders Milan  AVZK 15
PUPILLEN JONGENS 2003 pnt PUPILLEN JONGENS 2001 pnt
1 4821 Konteh Noah  ACBR 59 1 6256 Lehaen Joren ACHL 60
2 6236 Gobert Jan  OLSE 57 2 5051 Lembrechts Ruben  ACHL 53
3 4809 Derdin Simon  AVZK 53 3 4981 Hofmans Remco SPBO 52
4 5565 Van Gool Milan  ATAC 52 4 5366 Geyskens Kobe  ABES 50
5 5288 Dua Jits  KAPE 50 5 5856 Philips Siebe HULS 48
6 4980 Borry Thomas              SPBO  46 6 5501 Wijns Sander ACHL 36
6 5586 Garner Oliver  ACHL 46 7 5836 Bicker Jelle  ABES 29
8 5800 De Maeyer Suus  AVKA 28 7 6090 De Kimpe Costia ACHL 29
9 4814 Van Eynde Frederik  BONH 25 9 5949 Van Loenhout Bert         ESAK  16
10 5951 Van Loenhout Warre ESAK 15 10 5364 Boyen Ian  DUFF 14
MINIEMEN JONGENS 2001 pnt MINIEMEN JONGENS 2000 pnt
1 8957 Appels Pieter-jan ATAC 60 1 8309 Van De Velde Tim DUFF 60
2 8296 Maes Lukas  KAPE 55 1 8181 Verwaest Fabian           ARAC  60
3 8905 Coremans Tibo AVZK 52 3 7920 Bal Jaan ACBR 56
4 8072 Malcorps Rik              ACHL  51 4 8177 Moonen Joren ARAC 47
5 9078 De Decker Tijl BRAB 45 4 9531 Scheerder Kobe  ABES 47
5 8178 Van Gestel Stef ARAC 45 6 8024 Mols Senne  ATAC 42
7 7906 Van den Schoor Senne AVZK 37 6 7917 Verschaeren Nick  BONH 42
7 8186 Verschueren Arne          LIER  37 8 7908 Duym Niels AVZK 39
9 8313 Peeters Lode  DUFF 36 9 8630 Van Gucht Matthias  LYRA 37
10 8976 Verstrepen Daan  LYRA 35 10 8233 Gysbrechts Jan  OLSE 29

 

BENJAMINS MEISJES 2005-2006 pnt BENJAMINS MEISJES 2004 pnt
1 1275 De Bruyn Shirley ABES 52 1 1687 Vanhoeck Emma DUFF 59
2 1764 Van Eynde Mila  LYRA 51 2 975 Pierre Floor  ACHL 55
3 1977 De Wyn Naomi  HULS 47 3 964 Geudens Yane ACHL 52
4 1272 Leloup Olivia  DUFF 45 4 1055 Van Dyck Hasse GEEL 47
4 1069 Mees Jinse  ACBR 45 5 2134 Henderickx Yali BRAB 46
6 1775 Godefridis Emma  LIER 42 6 965 Verdonck Lise             ACHL  41
7 1207 Dua Hanne   KAPE 38 7 1285 Keuppens Jinthe ATAC 39
8 1647 Andries Tille  LYRA 37 8 1983 Vanlommel Pauline GEEL 36
9 1232 Boonen Louise  DUFF 34 9 805 Gendarme Xana  AVZK 25
10 1646 Min Lena LYRA 32 10 929 Borry Ine  SPBO 24
PUPILLEN MEISJES 2003 pnt PUPILLEN MEISJES 2002 pnt
1 4724 Marien Manon HULS 60 1 5093 Le Clerq Chiara  LYRA 57
1 4316 Vandeghinste Emma DUFF 60 2 4943 De Kimpe Xanthe  ACHL 55
3 4730 Van Loock Rayna  BVAC 55 3 4714 Bicker Janne  ABES 54
4 4878 Marien Lucca  LIER 49 4 4270 Oost Morgan AVZK 53
5 4372 Liefooghe Jo-anne  ABES 40 5 3910 Milloen Nele AVZK 42
6 3909 Morren Romee  AVZK 38 6 4318 De Herdt Antje  DUFF 40
7 4063 Pierre Elin ACHL 37 7 4506 Van Goubergen Anne-sophi.  ATAC 37
8 4308 Van Den Brande Laura  DUFF 34 8 3916 De Bie Catherine ACBR 35
9 3908 Schelkens Lauren AVZK 25 9 4311 Peeters Marlies  DUFF 22
10 4317 Boonen Cato  DUFF 21 10 4993 Vleminckx Rande  SPBO 21
MINIEMEN MEISJES 2001 pnt MINIEMEN MEISJES 2000 pnt
1 7426 Verschoren Femke  LYRA 59 1 7420 Schadron Laura ZWAT 59
2 7022 Deckers Lissa  OLSE 54 2 6713 Goormans Jolien           AVZK 58
2 6836 Lenaerts Isabeau ATAC 54 3 7019 Wijns Noa  DUFF 52
4 7930 Gorrebeeck Robin  ZWAT 51 4 6986 Moons Sien ACHL 51
5 7062 Bervoets Stien  LIER 47 5 7034 Vets Melissa  DUFF 50
6 7021 De Dobbeleer Kato  OLSE 41 6 6921 Vandenlindenloof Charlot. ABES 47
7 6937 Vaes Jenthe GEEL 38 7 7112 Auwers Daphne ACHL 43
8 7276 De Coninck Rune SGOL 37 7 6890 Laporte Morgan            AVZK  43
9 7831 Gurny Helena  LYRA 34 9 6713 De Vos Anna AVKA 36
10 7025 Van Gelder Siege  OLSE 31 10 7113 Steenmans Jitse LYRA 33
0 likes Veldlopen - archief # , ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand