Uitslagen “Ekerse Veldlopen” – 01.02.2009 – Ekeren
December 7, 2022 at 12:25 am

Uitslagen “Ekerse Veldlopen” – 01.02.2009 – Ekeren

Om en rond de putten in Domein Muysbroek wemelde het begin februari van de KAPE-crossers voor de jaarlijkse “Ekerse Veldlopen” van ACBR. Met 34 KAPE-ërs aan de start – van nieuwkomers tot crossfanaten – was het voor onze club wel de best bezette cross van het seizoen.

Veel volk aan de start, betekent ook een grote kans op schitterende uitslagen … en dat axioma goldt ook hier weer. Overwinningen voor Emma Van Laer (pupillen-meisjes 1998), Vince De Rycke (pupillen-jongens 1998) en Renée Eykens (miniemen-meisjes 1996) waren de kers op de taart en een podiumplaats voor Jan Adriaensen (3de bij de juniors-heren) was een aangenaam toetje.

En dan werd het drummen om een plaatsje in de top-10. Jolien Denis (4de), Jordi Van den Eynden (4de), Tess Volckaerts (4de), Merel Folens (6de), Carmen Louviaux (6de), Stijn Adriaensen (7de), Annelies Van Hooydonck (7de), Jochem Vermeulen (9de) en Mathijs Verbist (10de) haalden – in hun respectievelijke categorieën – netjes de eerste 10 in hun wedstrijd.

Benjamins-Meisjes 2001

12. Heleen Vermeulen

Benjamins-Jongens 2001

25. Toby Temmerman

Benjamins-Jongens 2000

10. Mathijs Verbist

Pupillen-Meisjes 1998

1.  Emma Van Laer
24. Nele De Hondt
25. Andrea Lybeer

Pupillen-Jongens 1999

17. Lander Vermeulen

Pupillen-Jongens 1998

1.  Vince De Rycke
4.  Jordi Van den Eynden
9.  Jochem Vermeulen
12. Arne De Wit
19. Stijn Huys
20. Vincent Van Wyk
34. Glenn Van Thillo

Miniemen-Meisjes 1997

4.  Jolien Denis

Miniemen-Meisjes 1996

1.  Renée Eykens
6.  Merel Folens
16. Karo De Rycke

Miniemen-Jongens 1997

17. Mo Abou El Fath
19. Christophe Verhulst

Cadetten-Meisjes

19. Lieselot Ickx

Cadetten-Jongens

7.  Stijn Adriaensen
31. Marnix Van Laer

Scholieren-Meisjes

7.  Annelies Van Hooydonck

Scholieren-Jongens

18. Quinten Van Laer

Juniors-Dames

4.  Tess Volckaerts
6.  Carmen Louviaux

Juniors-Heren

3.  Jan Adriaensen

Masters-Dames

17. Carina Michiels
19. Sylvie Slap

Masters-Heren

15. Koen Peirelinck
24. Herman Van den Bergh
25. Daniel Vandael
39. Bart Van Laer

0 likes KAPE Intern
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand