Uitslag KAPE 90 hordemeeting – 13.08.2011 – Kapellen
November 27, 2021 at 12:19 pm

Uitslag KAPE 90 hordemeeting – 13.08.2011 – Kapellen

Op zaterdag 13 augustus werd in het gemeentepark te Kapellen de “KAPE 90 hordemeeting” georganiseerd. De uitslag ken je hieronder bekijken.

De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=13:44
Reeks:1
1 2379 Vander  Avert Jens ACBR 10.67 2
2 1734 Tuyls Indy ZWAT 11.47 4
3 2961 Eykens Matteo KAPE 11.62 4
4 2380 Vander Avert Nils ACBR 12.34 3
5 2446 Gysen Dries KAPE 12.89 4
60 meter                  Ben Heren  Uur=13:44
Reeks:2
1 1736 Tuyls Storm ZWAT 9.93 2
2 1830 Torfs Robbe ACHL 10.05 3
3 1592 Philips Brent KAPE 10.27 2
4 1088 Dua Jits KAPE 10.47 3
5 1739 Leys Jules ATAC 10.78 2
verspringen               Ben Heren  Uur=14:30
Reeks:1
1 1592 Philips Brent KAPE 3.45m 2
2 1830 Torfs Robbe ACHL 3.38m 3
3 1736 Tuyls Storm ZWAT 3.20m 2
4 2379 Vander  Avert Jens ACBR 3.16m 2
5 1088 Dua Jits KAPE 3.00m 3
6 1739 Leys Jules ATAC 2.92m 2
7 2380 Vander Avert Nils ACBR 2.55m 3
8 1734 Tuyls Indy ZWAT 2.45m 4
9 2961 Eykens Matteo KAPE 2.27m 4
10 2446 Gysen Dries KAPE 2.13m 4
60 meter                  Ben Dames  Uur=13:36
Reeks:1
1 2060 Valkeneers Emily KAPE 10.44 2
2 1938 Gysen Sofie KAPE 11.15 2
3 9802 Dua Hanne NA 11.92 0
4 1575 Willemsen Merel ACHL 12.04 4
5 834 De Bruyn Jeleen KAPE 13.41 3
verspringen               Ben Dames  Uur=13:54
Reeks:1
1 2060 Valkeneers Emily KAPE 2.92m 2
2 1938 Gysen Sofie KAPE 2.81m 2
3 1575 Willemsen Merel ACHL 2.47m 4
4 834 De Bruyn Jeleen KAPE 1.91m 3
5 9802 Dua Hanne NA 1.84m 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=14:20
Reeks:1
1 5284 Gabriels Anton OLSE 10.83 0
2 9803 Nijkamp Guus NED 11.56 0
3 5597 Torfs Kwinten ACHL 11.66 1
4 5839 Temmerman Toby KAPE 12.38 1
5 664 Bal Jaan ACBR 12.57 0
6 6072 Vander Avert Jonas ACBR 12.69 0
7 5508 Leys Lode ATAC 13.25 0
8 4838 Van Zele Bart KAPE 14.59 1
hoogspringen              Pup Heren  Uur=14:20
Reeks:1
1 5597 Torfs Kwinten ACHL 1.30m 1
2 5284 Gabriels Anton OLSE 1.25m 0
3 5508 Leys Lode ATAC 1.20m 0
4 6664 Bal Jaan ACBR 1.15m 0
5 4838 Van Zele Bart KAPE 1.15m 1
6 5839 Temmerman Toby KAPE 1.10m 1
7 6072 Vander Avert Jonas ACBR 1.10m 0
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=14:10
Reeks:1
1 4360 Beeckmans Maud OLSE 12.02 0
2 3940 Berben Jana KAPE 12.65 1
3 4699 Beck Lynn ACHL 13.83 1
4 5452 Schroder Silke KAPE 14.13 1
5 4442 Samoy Ameline ACBR 14.18 0
6 3929 Dua Jenthe KAPE 14.35 1
7 4613 De Letter Jana ATAC 15.80 0
hoogspringen              Pup Dames  Uur=15:10
Reeks:1
1 4360 Beeckmans Maud OLSE 1.30m 0
2 4699 Beck Lynn ACHL 1.15m 1
3 4442 Samoy Ameline ACBR 1.15m 0
4 4613 De Letter Jana ATAC 1.10m 0
5 3940 Berben Jana KAPE 1.10m 1
6 5452 Schroder Silke KAPE 1.00m 1
6 3929 Dua Jenthe KAPE 1.00m 1
150m horden 0,762m   Min Heren  Uur=14:42
Reeks:1
1 8304 Gabriels Alexander OLSE 23.09 98
2 7889 Folens Joren KAPE 23.17 98
speerwerpen 400g          Min Heren  Uur=14:15
Reeks:1
1 9801 Verlinden Davy Ned 38.11m 0
2 9800 Van Nikkelen Kuyper Sean Ned 32.69m 0
3 7893 Van Thillo Glenn KAPE 31.90m 98
4 7889 Folens Joren KAPE 26.63m 98
5 7896 Van Den Eynden Jordi KAPE 26.50m 98
150m horden 0,762m   Min Dames  Uur=14:32
Reeks:1
1 7532 Helsen Elise ACHL 23.15 98
2 7220 Mortiers Lio AVKA 23.57 98
3 7512 Torfs Lien ACHL 23.58 98
4 7456 Peeters Silke ATAC 26.51 99
5 7443 Bal Loran ACBR 27.01 98
speerwerpen 400g          Min Dames  Uur=13:57
Reeks:1
1 7479 Kerkaert Trui BONH 26.74m 98
2 7461 De Brandt Naomi LYRA 25.95m 99
3 7532 Helsen Elise ACHL 25.05m 98
4 7512 Torfs Lien ACHL 21.79m 98
5 7374 Van de Vijver Caro ACBR 21.58m 99
6 7220 Mortiers Lio AVKA 17.59m 98
7 7443 Bal Loran ACBR 15.96m 98
8 7456 Peeters Silke ATAC 11.70m 99
100 meter                 Cad Heren  Uur=16:23
Reeks:1      Wind : 0.1
1 1702 Verdoren Jari AVKA 12.50 96
2 1461 Gommers Jeroen KAPE 12.65 97
3 1472 De Pauw Benny OLSE 12.90 96
4 1521 Billiet Jimmy OLSE 13.43 96
5 1469 Blankers Alexander ESAK 13.69 97
200m horden 0,762m   Cad Heren  Uur=15:30
Reeks:1
1 666 Eykens Remy KAPE 34.41 97
verspringen               Cad Heren  Uur=17:31
Reeks:1
1 1461 Gommers Jeroen KAPE 5.16m +0.0 97
2 1300 Baetens Joren KAPE 4.67m +0.0 96
3 1472 De Pauw Benny OLSE 4.59m +0.0 96
4 1521 Billiet Jimmy OLSE 4.57m +0.0 96
5 666 Eykens Remy KAPE 4.38m +0.0 97
6 687 Louviaux  Niels KAPE 4.05m +0.0 97
100 meter                 Cad Dames  Uur=16:27
Reeks:1      Wind : -0.2
1 1561 Akkermans Lize ESAK 14.25 97
2 1125 De Brandt Alyssa LYRA 14.75 97
200m horden 0,762m   Cad Dames  Uur=15:37
Reeks:1
1 685 Folens Merel KAPE 32.66 96
400 meter                 Cad Dames  Uur=17:11
Reeks:1
1 676 Eykens Renee KAPE 57.54 96
2 689 Denis Jolien KAPE 67.96 97
3 690 De Rycke Karo KAPE 71.48 96
hinkstapspringen          Cad Dames  Uur=15:22
Reeks:1
1 685 Folens Merel KAPE 9.80m +0.4 96
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=15:53
Reeks:1
1 1125 De Brandt Alyssa LYRA 22.30m 97
100 meter                 Sch Heren  Uur=16:28
Reeks:1      Wind : -0.2
1 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 13.01 95
200m horden 0,762m   Sch Heren  Uur=15:30
Reeks:1
1 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 32.16 95
400 meter                 Sch Heren  Uur=17:39
Reeks:1
0 3015 Van Boven Jordy KAPE 56.69 95
hoogspringen              Sch Heren  Uur=15:39
Reeks:1
1 3307 Poppelmonde Dries AVZK 1.90m 94
verspringen               Sch Heren  Uur=16:50
Reeks:1
1 3196 Van Looy Jan OLSE 5.60m +0.0 94
2 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 4.92m +0.0 95
100 meter                 Sch Dames  Uur=16:45
Reeks:1      Wind : -0.1
1 3120 Van Schil Henrike ESAK 13.65 94
2 2972 Van Hal Shauni ACHL 13.80 95
3 2616 Tampere Hanne KAPE 15.98 95
200m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=15:37
Reeks:1
1 3284 Oosterbos Lore AVT 29.98 94
2 2972 Van Hal Shauni ACHL 33.36 95
400 meter                 Sch Dames  Uur=17:28
Reeks:1
1 2617 Tampere Lotte KAPE 65.60 94
100 meter                 AC Heren  Uur=16:29
Reeks:1      Wind : -0.2
1 609 Verstappen Brecht RCT 11.85 Jun 93
2 608 Reniers Wout RCT 11.89 Jun 93
3 2787 Krijnen Filip ESAK 12.12 Sen 91
4 2960 Michielsen Tom ATAC 12.69 Sen 87
200m horden 0,762m   AC Heren  Uur=15:32
Reeks:1
1 2960 Michielsen Tom ATAC 28.07 Sen 87
2 364 Folens Reinout KAPE 29.21 Jun 93
3 5951 Willemsen Koen ACHL 32.79 Mas 72
400 meter                 AC Heren  Uur=17:34
Reeks:1
1 2340 Malone Colin ACBR 53.84 Sen 86
2 3119 Goeman Wim KAPE 54.84 Sen 91
3 789 Smits Jorn ACBR 56.59 Jun 93
4 683 Verbraeken Tim KAPE 58.33 Jun 93
5 4689 Van Laer Bart KAPE 59.76 Mas 65
400 meter                 AC Heren  Uur=17:34
Reeks:2
1 1878 Vanhaeren Tim KAPE 50.04 Sen 88
2 1879 Vanhaeren Bram KAPE 50.55 Sen 90
3 544 Leyssens Sam ACBR 53.05 Jun 93
4 2248 Debue Jeroen KAPE 53.33 Sen 87
5 3240 Pallemans Martin KAPE 54.79 Sen 86
6 9804 Zuidhof Jasper NED 54.97 Sen 0
verspringen               Jun Heren  Uur=16:34
Reeks:1
1 364 Folens Reinout KAPE 6.02m +0.0 93
2 544 Leyssens Sam ACBR 5.73m +0.0 93
3 789 Smits Jorn ACBR 5.67m -0.1 93
4 608 Reniers Wout RCT 5.57m +0.0 93
5 683 Verbraeken Tim KAPE 5.27m +0.0 93
6 609 Verstappen Brecht RCT 2.64m +0.0 93
speerwerpen 800g          Jun Heren  Uur=17:37
Reeks:1
1 840 Den Haese Glenn KAPE 36.48m 93
speerwerpen 800g          Sen Heren  Uur=17:38
Reeks:1
1 6642 Van Der Avert Dirk ACBR 52.95m Mas 72
2 2596 Schrauwen Bert KAPE 45.11m 84
3 1886 De Bruyn Jesse KAPE 43.39m 91
4 2960 Michielsen Tom ATAC 41.20m 87
verspringen               Sen Heren  Uur=16:36
Reeks:1
1 6642 Van Der Avert Dirk ACBR 5.58m +0.0 Mas 72
2 2225 Van Beemen Bram OLSE 5.40m +0.0 82
3 5951 Willemsen Koen ACHL 4.79m +0.0 Mas 72
4 4689 Van Laer Bart KAPE 4.39m +0.6 Mas 65
100 meter                 AC Dames  Uur=16:56
Reeks:1      Wind : -0.1
1 648 Pauwels Lauranne OLSE 12.80 Jun 92
2 964 Guilllet Laurence RESC 13.44 Sen 0
200m horden 0,762m   AC Dames  Uur=15:50
Reeks:1
1 964 Guilllet Laurence RESC 30.11 Sen 0
2 1649 Coppieters Els DEIN 32.13 Sen 78
3 3436 Van Hul Isabel ZWAT 36.22 Mas 73
4 1225 Van Den Wyngaert Bo KAPE 38.18 Sen 91
400 meter                 AC Dames  Uur=17:29
Reeks:1
1 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 63.64 Jun 92
2 2875 Michiels Carina KAPE 71.17 Mas 65
400 meter                 AC Dames  Uur=17:29
Reeks:2
1 1674 Bonte Laura KAPE 58.18 Sen 89
2 1222 Louviaux Carmen KAPE 63.29 Sen 90
3 964 Guilllet Laurence RESC 63.82 Sen 0
4 9805 de Koning Kirsten Ned 65.14 Sen 0
hoogspringen              Jun Dames  Uur=17:15
Reeks:1
1 591 Himpens Liesse KAPE 1.30m 93
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=16:20
Reeks:1
1 544 Richter Saraya KAPE 32.88m 92
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=15:44
Reeks:1
1 544 Richter Saraya KAPE 10.55m 92
hoogspringen              Sen Dames  Uur=17:28
Reeks:1
1 1225 Van Den Wyngaert Bo KAPE 1.35m 91
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=16:19
Reeks:1
1 2118 Dierckx Veerle KAPE 25.00m 79
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=15:42
Reeks:1
1 2118 Dierckx Veerle KAPE 9.03m 79

De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand