Uitslag “KAPE 90 werp-, spring- en sprintcriterium” – 01.05.2011 – Kapellen
November 28, 2021 at 9:28 am

Uitslag “KAPE 90 werp-, spring- en sprintcriterium” – 01.05.2011 – Kapellen

Zondag 1 mei 2011

KAPE 90 werp-, spring- en sprintcriterium.

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=13:54
Reeks:1
1 1088 Dua Jits KAPE 10.94 3
2 2235 Jacobs Lennert ESAK 11.02 3
3 1592 Philips Brent KAPE 11.07 2
4 1104 Verbeeck Yarno AVZK 11.46 2
5 2961 Eykens Matteo KAPE 13.43 4
60 meter                  Ben Heren  Uur=13:54
Reeks:2
1 1588 Pintens Jens HAKI 10.77 4
2 1095 De Bruyn Janne KAPE 11.36 2
3 1593 Raaffels Basiel KAPE 11.60 3
4 2547 Stelter Bryan KAPE 12.27 3
5 2446 Gysen Dries KAPE 13.23 4
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=14:48
Reeks:1
1 2379 Vander  Avert Jens ACBR 24.25m 2
2 1592 Philips Brent KAPE 24.02m 2
3 1104 Verbeeck Yarno AVZK 23.20m 2
4 1088 Dua Jits KAPE 22.80m 3
5 2235 Jacobs Lennert ESAK 21.14m 3
6 1593 Raaffels Basiel KAPE 19.17m 3
7 1588 Pintens Jens HAKI 18.98m 4
8 2446 Gysen Dries KAPE 17.60m 4
9 1095 De Bruyn Janne KAPE 16.98m 2
10 2547 Stelter Bryan KAPE 15.14m 3
11 2961 Eykens Matteo KAPE 9.52m 4
60 meter                  Ben Dames  Uur=13:42
Reeks:1
1 1923 Nijssen Tessa* ESAK 10.33 2
2 2060 Valkeneers Emily KAPE 10.41 2
3 1224 Ceuppens Emma HAKI 10.60 2
4 1938 Gysen Sofie KAPE 11.12 2
5 1171 Boschmans Bauwke HAKI 11.92 3
6 9520 Dua Hanne NA 12.15 4
7 834 De Bruyn Jeleen KAPE 12.43 3
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=14:08
Reeks:1
1 1938 Gysen Sofie KAPE 19.88m 2
2 1923 Nijssen Tessa* ESAK 15.80m 2
3 2060 Valkeneers Emily KAPE 13.94m 2
4 834 De Bruyn Jeleen KAPE 11.39m 3
5 1171 Boschmans Bauwke HAKI 8.93m 3
6 1224 Ceuppens Emma HAKI 8.69m 2
7 9520 Dua Hanne NA 8.40m 4
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:13
Reeks:1
1 4835 Maes Lukas KAPE 9.95 1
2 4840 Mous Thomas KAPE 10.34 1
3 4839 Mous Jonas KAPE 10.50 1
4 5341 Raaffels Oscar KAPE 11.01 1
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:13
Reeks:2
1 4858 Gueutal Thomas KAPE 9.34 1
2 5340 Van Regenmortel Nico HAKI 9.54 0
3 4843 Gueutal William KAPE 9.61 1
4 9521 De Leng Paavo NL 9.65 0
5 4838 Van Zele Bart KAPE 10.19 1
verspringen               Pup Heren  Uur=14:49
Reeks:1
1 4858 Gueutal Thomas KAPE 3.52m 1
2 4835 Maes Lukas KAPE 3.42m 1
3 4843 Gueutal William KAPE 3.40m 1
4 9521 De Leng Paavo NL 3.36m 0
5 5340 Van Regenmortel Nico HAKI 3.25m 0
6 4838 Van Zele Bart KAPE 3.12m 1
7 4839 Mous Jonas KAPE 2.93m 1
8 5341 Raaffels Oscar KAPE 2.83m 1
9 4840 Mous Thomas KAPE 2.55m 1
60 meter                  Pup Dames  Uur=14:08
Reeks:1
1 4699 Beck Lynn ACHL 9.61 1
2 3929 Dua Jenthe KAPE 10.04 1
3 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 10.12 0
4 3925 Vermeulen Heleen KAPE 10.30 1
5 4357 Thijs Femke HAKI 10.66 1
verspringen               Pup Dames  Uur=13:54
Reeks:1
1 4699 Beck Lynn ACHL 3.60m 1
2 3925 Vermeulen Heleen KAPE 3.13m 1
3 3930 Van Thillo Kathleen KAPE 2.94m 0
4 4357 Thijs Femke HAKI 2.93m 1
5 3929 Dua Jenthe KAPE 2.83m 1
80 meter                  Min Heren  Uur=14:43
Reeks:1
1 8279 Boschmans Jari HAKI 10.62 98
2 8850 Richter Jordi KAPE 11.79 98
3 7882 Vermeulen Jochem KAPE 11.88 98
4 7880 Vermeulen Lander KAPE 12.16 99
5 8116 Mampuys Cedric AVKA 12.24 99
6 8357 Raaffels Corneel KAPE 12.66 98
7 8355 Ceuppens Toon HAKI 12.77 98
hoogspringen              Min Heren  Uur=14:19
Reeks:1
1 8355 Ceuppens Toon HAKI 1.35m 98
2 8116 Mampuys Cedric AVKA 1.35m 99
3 7882 Vermeulen Jochem KAPE 1.35m 98
4 8279 Boschmans Jari HAKI 1.30m 98
5 8850 Richter Jordi KAPE 1.25m 98
6 7880 Vermeulen Lander KAPE 1.25m 99
7 8357 Raaffels Corneel KAPE 1.20m 98
80 meter                  Min Dames  Uur=14:35
Reeks:1
1 7248 Robbroeckx Hanne HAKI 11.30 98
2 6875 Artois Severine KAPE 11.79 99
3 8079 Aerts Eveline KAPE 12.05 98
4 7921 Nijssen Kim* ESAK 12.14 99
5 7524 Scheunders Lemke ACHL 12.50 99
6 6880 Stevens Utti KAPE 13.33 98
hoogspringen              Min Dames  Uur=15:07
Reeks:1
1 9524 Cools Kelsey NL 1.35m 0
2 7248 Robbroeckx Hanne HAKI 1.30m 98
3 6875 Artois Severine KAPE 1.30m 99
4 7921 Nijssen Kim* ESAK 1.25m 99
5 7524 Scheunders Lemke ACHL 1.20m 99
6 6880 Stevens Utti KAPE 1.05m 98
100 meter                 Cad Heren  Uur=16:01
Reeks:1      Wind : 2.5
1 1330 Vanagtmael Sam ACBR 11.88 96
2 1461 Gommers Jeroen KAPE 12.63 97
3 9522 De Leng Finn NL 13.94 0
4 666 Eykens Remy KAPE 14.67 97
5 935 Deprez Wouter HAKI 16.04 97
6 1447 Stelter Mo KAPE 16.35 97
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=17:45
Reeks:1
1 1330 Vanagtmael Sam ACBR 42.54m 96
2 1032 Meeusen Dries ABES 38.89m 96
3 1028 Boonen Jannes ABES 36.78m 96
4 681 Van Hooydonck Pieter KAPE 33.03m 96
5 9522 De Leng Finn NL 29.76m 0
6 1300 Baetens Joren KAPE 27.88m 96
7 1447 Stelter Mo KAPE 14.64m 97
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=16:28
Reeks:1
1 1330 Vanagtmael Sam ACBR 11.82m 96
2 1300 Baetens Joren KAPE 10.31m 96
3 9522 De Leng Finn NL 10.23m 0
4 935 Deprez Wouter HAKI 6.30m 97
5 1447 Stelter Mo KAPE 5.78m 97
polsstokspringen          Cad Heren  Uur=17:22
Reeks:1
1 1091 Bienens Michiel ACHL 3.14m 96
2 1028 Boonen Jannes ABES 2.90m 96
3 1330 Vanagtmael Sam ACBR 2.40m 96
4 1300 Baetens Joren KAPE 2.40m 96
5 9522 De Leng Finn NL 2.20m 0
6 681 Van Hooydonck Pieter KAPE 2.20m 96
200 meter                 Cad Heren  Uur=16:53
Reeks:1      Wind : 0.1
1 1330 Vanagtmael Sam ACBR 24.63 96
2 1461 Gommers Jeroen KAPE 26.57 97
3 1091 Bienens Michiel ACHL 28.66 96
4 666 Eykens Remy KAPE 30.77 97
5 1447 Stelter Mo KAPE 35.69 97
100 meter                 Cad Dames  Uur=16:01
Reeks:1      Wind : 4.5
1 1382 Heynderickx Lotte ACBR 12.95 97
2 685 Folens Merel KAPE 13.08 96
3 1486 De Schutter Nathalie ACBR 13.28 96
4 642 Eykens Renée kape 13.29 0
5 1070 Horemans Annelies ACBR 13.69 97
6 1561 Akkermans Lize ESAK 13.69 97
7 1151 Bernaert Eline OLSE 13.73 96
3094 De Winter Jolien ACBR NG Sch 95
200 meter                 Cad Dames  Uur=16:48
Reeks:1      Wind : 0.1
1 1382 Heynderickx Lotte ACBR 26.42 97
2 642 Eykens Renée KAPE 26.95 0
3 1486 De Schutter Nathalie ACBR 27.54 96
4 685 Folens Merel KAPE 27.87 96
200 meter                 Cad Dames  Uur=16:48
Reeks:2      Wind : -0.1
1 1561 Akkermans Lize ESAK 28.39 97
2 1151 Bernaert Eline OLSE 28.66 96
3 1072 Van Steenvoort Lotte ACBR 30.46 96
3094 De Winter Jolien ACBR NG Sch 95
800 meter                 Cad Dames  Uur=17:16
Reeks:1
1 689 Denis Jolien KAPE 2’31.50 97
2 1459 Nijssen Fiona* ESAK 2’51.11 97
verspringen               Cad Dames  Uur=16:31
Reeks:1
1 1135 Van Doninck Eline ACBR 4.84m -0.9 97
2 685 Folens Merel KAPE 4.73m +1.5 96
3 1070 Horemans Annelies ACBR 4.32m +1.2 97
4 1459 Nijssen Fiona* ESAK 3.84m -2.3 97
hoogspringen              Cad Dames  Uur=16:01
Reeks:1
1 1135 Van Doninck Eline ACBR 1.55m 97
2 685 Folens Merel KAPE 1.50m 96
3 9523 Cools Naomi NL 1.40m 0
4 1459 Nijssen Fiona* ESAK 1.35m 97
100 meter                 Sch Heren  Uur=15:36
Reeks:1      Wind : 0.5
1 2690 Willem Ben LIER 11.98 94
2 3360 Wouters Jarrik OLSE 12.45 94
3 3015 Van Boven Jordy KAPE 12.76 95
4 2573 Stevens Yannik KAPE 12.95 94
5 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 13.31 95
200 meter                 Sch Heren  Uur=16:09
Reeks:1      Wind : 1.0
1 2783 Calluy Dylan OLSE 23.64 94
2 2690 Willem Ben LIER 24.32 94
3 3360 Wouters Jarrik OLSE 25.44 94
4 3015 Van Boven Jordy KAPE 25.70 95
5 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 27.74 95
2573 Stevens Yannik KAPE NA 94
polsstokspringen          Sch Heren  Uur=17:21
Reeks:1
1 3149 De Laender Nils BRAB 4.35m 94
2 2569 Van Laer Marnix KAPE 2.40m 95
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=15:30
Reeks:1
1 3017 Bogaerts Jonas LEBB 33.72m 94
2 2569 Van Laer Marnix KAPE 27.46m 95
3 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 19.73m 95
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=17:27
Reeks:1
1 3017 Bogaerts Jonas LEBB 59.90m 94
2 2569 Van Laer Marnix KAPE 37.81m 95
3 3014 Van Steenbrugge Brent KAPE 24.40m 95
100 meter                 Sch Dames  Uur=15:08
Reeks:1      Wind : 1.2
1 2834 Acke Britt OLSE 13.22 95
2 2838 Eysackers Elien OLSE 13.74 94
3 3399 Hellemans  Elisabeth ACBR 13.87 95
4 3120 Van Schil Henrike ESAK 14.07 94
5 3345 Maes Margit BRAB 14.07 94
6 3094 De Winter Jolien ACBR 14.26 95
800 meter                 Sch Dames  Uur=17:16
Reeks:1
1 3123 Pompen Ilke ACBR 2’25.78 95
2 2617 Tampere Lotte KAPE 2’36.76 94
hoogspringen              Sch Dames  Uur=17:06
Reeks:1
1 3345 Maes Margit BRAB 1.54m 94
2 3094 De Winter Jolien ACBR 1.45m 95
3 3179 Van Doren Jorien ESAK 1.40m 94
3 2972 Van Hal Shauni ACHL 1.40m 95
5 3233 Akkermans Hanne ESAK 1.35m 94
6 2617 Tampere Lotte KAPE 1.30m 94
verspringen               Sch Dames  Uur=15:36
Reeks:1
1 2617 Tampere Lotte KAPE 4.67m +2.9 94
2 2972 Van Hal Shauni ACHL 4.46m +5.8 95
3 3233 Akkermans Hanne ESAK 4.21m -1.5 94
4 2616 Tampere Hanne KAPE 3.67m +0.5 95
200 meter                 Sch Dames  Uur=16:15
Reeks:1      Wind : 0.4
1 2834 Acke Britt OLSE 27.06 95
2 2838 Eysackers Elien OLSE 27.56 94
3 3399 Hellemans  Elisabeth ACBR 28.35 95
4 3120 Van Schil Henrike ESAK 29.01 94
5 2616 Tampere Hanne KAPE 33.27 95
100 meter                 JSM Heren  Uur=15:36
Reeks:1      Wind : 0.0
1 2982 Dom Martin ACBR 11.75 Sen 87
2 364 Folens Reinout KAPE 12.44 Jun 93
3 745 Janssens Kenji ESAK 12.61 Jun 93
4 5753 Van Impe Frank BRAB 14.16 Mas 50
100 meter                 JSM Heren  Uur=15:36
Reeks:2      Wind : 1.5
1 366 Vanhaeren Stef KAPE 11.08 Jun 92
2 1878 Vanhaeren Tim KAPE 11.41 Sen 88
3 2341 Malone Owen ACBR 11.62 Sen 86
4 2787 Krijnen Filip ESAK 11.87 Sen 91
5 2340 Malone Colin ACBR 12.02 Sen 86
544 Leyssens Sam ACBR DIS Jun 93
200 meter                 JSM Heren  Uur=16:36
Reeks:1      Wind : 2.0
1 366 Vanhaeren Stef KAPE 21.92 Jun 92
2 3212 Verschueren Peter ACBR 22.50 Sen 83
3 1878 Vanhaeren Tim KAPE 22.64 Sen 88
4 2309 Van Aelst Stefan ACBR 23.57 Sen 88
5 544 Leyssens Sam ACBR 23.61 Jun 93
6 2787 Krijnen Filip ESAK 24.03 Sen 91
200 meter                 JSM Heren  Uur=16:36
Reeks:2      Wind : 0.2
1 2341 Malone Owen ACBR 23.56 Sen 86
2 2982 Dom Martin ACBR 23.64 Sen 87
3 2340 Malone Colin ACBR 24.16 Sen 86
4 364 Folens Reinout KAPE 25.24 Jun 93
5 745 Janssens Kenji ESAK 25.94 Jun 93
polsstokspringen          JSM Heren  Uur=17:24
Reeks:1
1 2597 Schrauwen Steven KAPE 3.20m Sen 86
2 364 Folens Reinout KAPE 3.10m Jun 93
3 683 Verbraeken Tim KAPE 3.10m Jun 93
4 362 Van Laer Quinten KAPE 3.00m Jun 93
5 544 Leyssens Sam ACBR 2.90m Jun 93
6 3119 Goeman Wim KAPE 2.90m Sen 91
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=15:47
Reeks:1
1 799 Neelen Rolf ESAK 11.55m 92
2 544 Leyssens Sam ACBR 11.22m 93
3 364 Folens Reinout KAPE 8.76m 93
discuswerpen 2,000kg      SM Heren  Uur=17:39
Reeks:1
1 6642 Van Der Avert Dirk ACBR 35.10m Mas 72
2 2248 Debue Jeroen KAPE 30.85m Sen 87
3 2596 Schrauwen Bert KAPE 27.82m Sen 84
4 1879 Vanhaeren Bram KAPE 26.78m Sen 90
5 2597 Schrauwen Steven KAPE 25.96m Sen 86
6 2895 Vanderkruys Toon OLSE 25.19m Sen 91
7 3119 Goeman Wim KAPE 23.45m Sen 91
100 meter                 JSM Dames  Uur=15:27
Reeks:1      Wind : 1.4
1 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 13.26 Jun 92
2 591 Himpens Liesse KAPE 13.30 Jun 93
3 1222 Louviaux Carmen KAPE 14.07 Sen 90
4 425 Ceulemans Marlies WIBO 14.38 Jun 93
200 meter                 JSM Dames  Uur=16:30
Reeks:1      Wind : -2.3
1 1674 Bonte Laura KAPE 25.75 Sen 89
2 591 Himpens Liesse KAPE 26.73 Jun 93
3 269 Van Hooydonck Annelies KAPE 26.92 Jun 92
4 1222 Louviaux Carmen KAPE 28.66 Sen 90
5 425 Ceulemans Marlies WIBO 30.53 Jun 93
6 3896 Steylaerts Simone KAPE 33.65 Mas 58
800 meter                 JSM Dames  Uur=17:17
Reeks:1
1 2875 Michiels Carina KAPE 2’46.11 Mas 65
2 603 Deprez Giselle ACBR 2’54.09 Jun 93
kogelstoten 4,000kg       JSM Dames  Uur=17:07
Reeks:1
1 544 Richter Saraya KAPE 10.60m Jun 92
2 1788 Geens Hilde DUFF 9.75m Sen 89
3 1228 De Smet Liesbet DUFF 7.82m Sen 82
4 425 Ceulemans Marlies WIBO 6.30m Jun 93
discuswerpen 1,000kg      JSM Dames  Uur=16:11
Reeks:1
1 544 Richter Saraya KAPE 31.47m Jun 92
2 1228 De Smet Liesbet DUFF 29.88m Sen 82
3 1788 Geens Hilde DUFF 29.58m Sen 89
4 1236 Van Winckel Lieve AVZK 26.86m Sen 80
5 425 Ceulemans Marlies WIBO 12.41m Jun 93
kogelstoten 7,260kg       SM Heren  Uur=15:46
Reeks:1
1 6642 Van Der Avert Dirk ACBR 12.15m Mas 72
2 2596 Schrauwen Bert KAPE 11.75m Sen 84
3 2248 Debue Jeroen KAPE 10.81m Sen 87
4 1879 Vanhaeren Bram KAPE 9.45m Sen 90
5 5753 Van Impe Frank BRAB 9.27m Mas 50
6 3119 Goeman Wim KAPE 9.08m Sen 91
7 1886 De Bruyn Jesse KAPE 8.90m Sen 91
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=17:41
Reeks:1
1 799 Neelen Rolf ESAK 35.82m 92
2 544 Leyssens Sam ACBR 27.08m 93
3 364 Folens Reinout KAPE 25.82m 93
4 362 Van Laer Quinten KAPE 18.98m 93

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

Eindstanden Criteria


Sprintcriterium Springcriterium Werpcriterium
Cad M 1 Lotte Heynderickx 1 Eline Van Doninck 1
2 Renée Eykens 2 Merel Folens 2
3 Nathalie De Schutter 3 Fiona Nijssen 3
Cad J 1 Sam Vanagtmael 1 1 Sam Vanagtmael
2 Jeroen Gommers 2 2 Finn De Leng
3 Rémy Eykens 3 3 Joren Baetens
Sch M 1 Britt Acke 1 Lotte Tampère 1
2 Eline Eysackers 2 Shauni Van Hal 2
3 Elisabeth Hellemans 3 Hanne Akkermans 3
Sch J 1 Ben Willem 1 1 Jonas Bogaert
2 Jarrik Wouters 2 2 Marnix Van Laer
3 Jordy Van Boven 3 3 Brent Van Steenbrugge
Jun D 1 Liesse Himpens 1 1 Saraya Richter
2 Annelies Van Hooydonck 2 2 Marlies Ceulemans
3 Marlies Ceulemans 3 3
Jun H 1 Stef Vanhaeren 1 1 Rolf Neelen
2 Reinout Folens 2 2 Sam Leyssen
3 Kenji Janssens 3 3 Reinout Folens
Sen-Mas D 1 Carmen Louviaux 1 1 Hilde Geens
2 2 2 Liesbet De Smet
3 3 3
Sen-Mas H 1 Tim Vanhaeren 1 1 Dirk Van der Avert
2 Owen Malone 2 2 Jeroen Debue
3 Martin Dom 3 3 Bert Schrauwen
0 likes KAPE-meetings - archief # ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand