Uitslag Open Meeting met Jeugd – 19.05.2013 – Kapellen
November 27, 2021 at 7:44 pm

Uitslag Open Meeting met Jeugd – 19.05.2013 – Kapellen

Op zondag 19 mei organiseerden wij op de zonnige atletiekpiste in het gemeentepark te Kapellen onze eerste “Open Meeting met Jeugd” van het zomerseizoen 2013. Voor benjamins t.e.m. miniemen stonden er twee nummers op het programma, de oudere categorieën vanaf cadet hadden een ruimere keuze. De uitslag en de foto’s kan je hier bekijken.

A2013-138

Meer foto’s van Daniel Vandael, Utti Stevens en Hubert Hendrickx.

[shashin type=”album” id=”119″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=14:49
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  9.10 4
2 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  9.36 4
3 2378 Eykens Matteo             KAPE  10.12 4
4 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  10.27 5
5 1677 Van De Vijver Bo          ACBR  10.96 5
6 1796 Heraly Maxim              KAPE  11.79 5
7 2666 Gysen Dries               KAPE  11.85 4
8 3564 Vander Avert Ben          KAPE  12.04 6
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=14:06
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  34.59m 4
2 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  31.57m 4
3 2666 Gysen Dries               KAPE  30.64m 4
4 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  25.08m 5
5 1791 Verhulst Ides             LAT   19.00m 5
6 2378 Eykens Matteo             KAPE  18.68m 4
7 3564 Vander Avert Ben          KAPE  18.46m 6
8 1796 Heraly Maxim              KAPE  13.49m 5
9 1677 Van De Vijver Bo          ACBR  8.64m 5
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=14:11
Reeks:1
1 5341 Philips Brent             KAPE  12.00 2
2 5342 Artois Sebastien          KAPE  12.95 2
3 9743 Van Zele Bob              KAPE  13.60 3
4 5288 Dua Jits                  KAPE  13.77 3
5 5847 Vander Avert Nils         KAPE  14.73 3
6 5845 Vander Avert Jens         KAPE  15.97 2
7 5962 Hofmans Timon             KAPE  16.48 3
8 5577 Scheipers Myrddin         KAPE  17.11 3
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren  Uur=14:50
Reeks:1
1 5845 Vander Avert Jens         KAPE  8.80m 2
2 5342 Artois Sebastien          KAPE  7.90m 2
3 5341 Philips Brent             KAPE  7.60m 2
4 6413 De Smedt Rens             ATAC  7.27m 2
5 5288 Dua Jits                  KAPE  7.13m 3
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  6.41m 3
7 5847 Vander Avert Nils         KAPE  6.15m 3
8 5486 Heraly Yannick            KAPE  4.91m 3
9 5577 Scheipers Myrddin         KAPE  4.24m 3
10 9743 Van Zele Bob              KAPE  4.07m 3
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:06
Reeks:1
1 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  14.75 0
2 8576 Temmerman Toby            KAPE  15.74 1
3 8296 Maes Lukas                KAPE  16.83 1
4 8470 Van Zele Bart             KAPE  18.06 1
5 8293 Mous Thomas               KAPE  18.47 1
6 8294 Mous Jonas                KAPE  18.62 1
verspringen               Min Heren  Uur=14:28
Reeks:1
1 8576 Temmerman Toby            KAPE  4.53m 1
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  4.25m 0
3 8470 Van Zele Bart             KAPE  3.81m 1
4 8296 Maes Lukas                KAPE  3.80m 1
5 8293 Mous Thomas               KAPE  3.55m 1
6 8294 Mous Jonas                KAPE  3.53m 1
60 meter                  Ben Dames  Uur=14:49
Reeks:1
1 2271 Khan Kira                 KAPE  9.97 4
2 1707 Vander Avert Caro         KAPE  10.09 5
3 1207 Dua Hanne                 KAPE  10.41 5
4 1652 Thiryn Merel              KAPE  10.89 4
5 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  11.41 4
hoogspringen              Ben Dames  Uur=14:12
Reeks:1
1 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  1.01m 4
2 1707 Vander Avert Caro         KAPE  0.95m 5
3 1652 Thiryn Merel              KAPE  0.95m 4
4 2271 Khan Kira                 KAPE  0.90m 4
5 1207 Dua Hanne                 KAPE  0.90m 5
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=13:42
Reeks:1
1 5052 Gysen Sofie               KAPE  12.61 2
2 4730 Van Loock Rayna           BVAC  12.97 3
3 4703 Moens Joyce               LEBB  13.05 3
4 4985 Valkeneers Emily          KAPE  13.37 2
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=14:01
Reeks:1
1 5052 Gysen Sofie               KAPE  7.63m 2
2 4985 Valkeneers Emily          KAPE  6.00m 2
3 4703 Moens Joyce               LEBB  5.98m 3
4 4730 Van Loock Rayna           BVAC  5.58m 3
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=13:52
Reeks:1
1 6924 Beck Lynn                 ACHL  10.57 1
2 7264 Berben Jana               KAPE  11.06 1
3 7067 Dua Jenthe                KAPE  12.06 1
4 7687 Stuer Lotte               VOLH  13.14 1
5 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  13.62 1
6 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  13.73 1
verspringen               Min Dames  Uur=14:14
Reeks:1
1 6924 Beck Lynn                 ACHL  4.32m 1
2 7687 Stuer Lotte               VOLH  4.27m 1
3 7264 Berben Jana               KAPE  4.14m 1
4 7067 Dua Jenthe                KAPE  3.89m 1
5 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  3.63m 0
6 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  3.43m 1
7 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  3.39m 1
100m horden 0,914m   Cad Heren  Uur=15:22
Reeks:1      Wind : -0.1
1 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  15.09 98
2 1487 Gabriels Alexander        OLSE  15.39 98
3 959 Van Gelder Dries          OLSE  16.11 98
100 meter                 Cad Heren  Uur=16:28
Reeks:1      Wind : 0.9
1 1487 Gabriels Alexander        OLSE  12.41 98
2 925 Quintelier Yannick        ZWAT  12.50 98
3 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  12.70 98
4 716 Van Langenhove Dries      ACBR  13.44 99
5 1869 Verbelen Filip            KAPE  14.05 99
6 1868 Ogiers Robbe              KAPE  14.72 99
800 meter                 Cad Heren  Uur=17:16
Reeks:1
1 984 Vermeulen Jochem          KAPE  2’03.84 98
2 1581 Richter Jordi             KAPE  2’09.42 98
3 907 Van Bockstaele Maarten    LIER  2’18.41 99
4 983 Vermeulen Lander          KAPE  2’19.75 99
5 1002 De Rycke Vince            KAPE  2’20.80 98
6 959 Van Gelder Dries          OLSE  2’23.11 98
7 950 Deckers Lode              OLSE  2’30.97 98
8 1543 Huys Stijn                KAPE  2’43.33 98
9 954 Goossens Jeroen           OLSE  2’49.44 99
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=16:27
Reeks:1
1 981 Van Thillo Glenn          KAPE  36.62m 98
2 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  35.44m 98
3 925 Quintelier Yannick        ZWAT  34.13m 98
4 984 Vermeulen Jochem          KAPE  26.07m 98
5 983 Vermeulen Lander          KAPE  25.75m 99
6 959 Van Gelder Dries          OLSE  24.64m 98
7 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  20.47m 99
8 1002 De Rycke Vince            KAPE  16.74m 98
verspringen               Cad Heren  Uur=17:51
Reeks:1
1 1487 Gabriels Alexander        OLSE  5.41m -0.9 98
2 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  5.28m +2.2 98
3 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  5.25m +0.0 98
4 716 Van Langenhove Dries      ACBR  4.79m +1.2 99
5 981 Van Thillo Glenn          KAPE  4.53m +0.7 98
6 1869 Verbelen Filip            KAPE  4.50m +0.2 99
7 1868 Ogiers Robbe              KAPE  4.08m +0.0 99
100 meter                 Cad Dames  Uur=16:04
Reeks:1      Wind : 1.6
1 1811 Vermeulen Aaike           ACBR  13.87 98
2 1048 Baillievier Joni          OLSE  14.07 98
3 1435 Buelens Lien              ABES  14.13 99
4 1302 Thompson Maaike           OLSE  14.21 98
5 1436 Nijssen Kim*              ESAK  14.73 99
6 951 Van de Vijver Caro        ACBR  15.85 99
100 meter                 Cad Dames  Uur=16:04
Reeks:2      Wind : 0.8
1 896 Van Laer Emma             KAPE  12.82 98
2 1047 Baillievier Rani          OLSE  12.97 98
3 860 Vancamp Hanne             OLSE  13.42 99
4 664 Bal Loran                 ACBR  13.68 98
5 977 Alderweireld Kenzy        OLSE  14.83 99
800 meter                 Cad Dames  Uur=16:48
Reeks:1
1 1832 Vlayen Lovelyn-Joyce      ABAV  2’48.37 98
hoogspringen              Cad Dames  Uur=15:53
Reeks:1
1 664 Bal Loran                 ACBR  1.52m 98
2 896 Van Laer Emma             KAPE  1.46m 98
3 894 Stevens Utti              KAPE  1.25m 98
4 1436 Nijssen Kim*              ESAK  1.25m 99
4 977 Alderweireld Kenzy        OLSE  1.25m 99
verspringen               Cad Dames  Uur=17:06
Reeks:1
1 860 Vancamp Hanne             OLSE  4.98m +1.0 99
2 1302 Thompson Maaike           OLSE  4.67m +0.6 98
3 1047 Baillievier Rani          OLSE  4.61m -1.6 98
4 1435 Buelens Lien              ABES  4.30m +1.1 99
5 1810 Matthysen Laura           KAPE  4.16m -0.8 99
6 983 Sanders Leen              OLSE  4.15m +1.6 99
7 977 Alderweireld Kenzy        OLSE  3.91m +0.7 99
8 1436 Nijssen Kim*              ESAK  3.78m +0.0 99
9 951 Van de Vijver Caro        ACBR  3.70m -1.0 99
896 Van Laer Emma             KAPE      GP   +0.0 98
664 Bal Loran                 ACBR      NG   +0.0 98
110m horden 0,914m   Sch Heren  Uur=15:22
Reeks:1      Wind : -1.0
1 2322 RUFFACA TIMMY             DOUR  14.80 0
2 2644 De Vooght Jasper          DEIN  14.81 96
3 2648 Janssen Robbe             ATAC  15.41 97
100 meter                 Sch Heren  Uur=16:29
Reeks:1      Wind : -0.3
1 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  12.13 97
2 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  12.42 97
3 3379 Ducene Vincent            OLSE  12.66 97
4 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  12.72 96
5 3413 Van Daele Sam             WIBO  13.14 97
6 3052 Eykens Remy               KAPE  13.15 97
800 meter                 Sch Heren  Uur=17:22
Reeks:1
1 2824 Garroy Tibo               BRAB  2’08.62 97
2 3413 Van Daele Sam             WIBO  2’14.23 97
3 2723 Louviaux  Niels           KAPE  2’14.60 97
4 9900 Verstraate Wouter         NL    2’15.19 0
2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE      NG   96
3052 Eykens Remy               KAPE      NG   97
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=15:24
Reeks:1
1 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  42.66m 97
2 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  26.99m 96
3 3052 Eykens Remy               KAPE  18.36m 97
verspringen               Sch Heren  Uur=17:53
Reeks:1
1 3379 Ducene Vincent            OLSE  5.65m +0.6 97
2 3052 Eykens Remy               KAPE  5.46m +0.4 97
3 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  5.27m +0.1 96
4 3413 Van Daele Sam             WIBO  5.14m +0.9 97
5 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  5.00m +0.8 97
100 meter                 Sch Dames  Uur=16:14
Reeks:1      Wind : 0.5
1 2933 Heynderickx Lotte         ACBR  13.16 97
2 2662 De Schutter Nathalie      ACBR  13.42 96
3 3037 Buelens Charlotte         ABES  13.90 97
800 meter                 Sch Dames  Uur=16:54
Reeks:1
1 2797 Denis Jolien              KAPE  2’31.22 97
2 3324 Heirman Britt             OLSE  2’36.71 97
3 2944 Claes Annelies            KAPE  2’43.25 96
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames  Uur=15:27
Reeks:1
1 2955 Peeters Nele              SPBO  11.00m 97
2 2646 Nagels Lotte              ACBR  10.12m 96
3 3200 Dillen  Himsha            WIBO  9.63m 97
4 2934 Van Doninck Eline         ACBR  9.41m 97
5 3303 Van Den Eynden Tina       KAPE  7.67m 97
verspringen               Sch Dames  Uur=17:29
Reeks:1
1 2662 De Schutter Nathalie      ACBR  4.83m +2.2 96
2 2934 Van Doninck Eline         ACBR  4.67m +0.9 97
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=17:02
Reeks:1
1 951 Van de Vijver Caro        ACBR  9.13m 99
2 896 Van Laer Emma             KAPE  9.10m 98
3 983 Sanders Leen              OLSE  8.53m 99
4 1302 Thompson Maaike           OLSE  8.40m 98
5 1436 Nijssen Kim*              ESAK  7.93m 99
6 1048 Baillievier Joni          OLSE  7.92m 98
7 1047 Baillievier Rani          OLSE  7.61m 98
8 894 Stevens Utti              KAPE  7.56m 98
9 1810 Matthysen Laura           KAPE  7.53m 99
10 860 Vancamp Hanne             OLSE  7.13m 99
664 Bal Loran                 ACBR      GP   98
speerwerpen 500g          Sch Dames  Uur=17:26
Reeks:1
1 3200 Dillen  Himsha            WIBO  28.31m 97
2 2646 Nagels Lotte              ACBR  28.04m 96
3 2934 Van Doninck Eline         ACBR  27.68m 97
100 meter                 Jun Heren  Uur=16:32
Reeks:1      Wind : 1.3
1 511 Van Looy Jan              OLSE  12.05 94
2 445 Stevens Yannik            KAPE  12.13 94
800 meter                 Jun Heren  Uur=17:30
Reeks:1
1 434 Janssens Lauren           KAPE  2’06.10 95
110m horden 1,00m Jun Jun Heren  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : -0.3
1 4871 De Smedt Serge            ATAC  15.69 Mas 73
445 Stevens Yannik            KAPE      NA   94
verspringen               Jun Heren  Uur=16:01
Reeks:1
1 511 Van Looy Jan              OLSE  5.72m +0.0 94
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=17:08
Reeks:1
1 445 Stevens Yannik            KAPE  24.94m 94
100 meter                 Sen Heren  Uur=16:36
Reeks:1      Wind : 1.3
1 2877 Lichtert Stijn            KAPE  11.26 87
2 5062 Dierckx Patrick           LIER  13.28 Mas 65
800 meter                 Sen Heren  Uur=17:28
Reeks:1
1 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  1’58.95 88
2 2833 Vanhaeren Bram            KAPE  2’00.68 90
3 3063 Smits Jorn                ACBR  2’09.72 93
110m horden 1,067m   Sen Heren  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : -0.3
1 1312 RUFFACQ QUENTIN           DOUR  14.38 0
verspringen               Sen Heren  Uur=16:03
Reeks:1
1 4871 De Smedt Serge            ATAC  6.22m -0.1 Mas 73
2 2877 Lichtert Stijn            KAPE  6.10m -0.3 87
3 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  5.79m +0.0 Mas 72
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=17:09
Reeks:1
1 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  36.44m Mas 72
2 2826 Neelen Rolf               ESAK  33.60m 92
3 4871 De Smedt Serge            ATAC  31.54m Mas 73
4 2598 Schrauwen Bert            KAPE  29.49m 84
100 meter                 Jun Dames  Uur=16:15
Reeks:1      Wind : 1.5
1 329 Acke Britt                OLSE  13.32 95
2 596 Van Hal Shauni            ACHL  13.42 95
3 337 Tampere Lotte             KAPE  14.63 94
4 210 Samoy Alexine             ACBR  14.86 95
800 meter                 Jun Dames  Uur=16:57
Reeks:1
1 337 Tampere Lotte             KAPE  2’37.22 94
verspringen               Jun Dames  Uur=17:54
Reeks:1
1 337 Tampere Lotte             KAPE  4.57m +1.2 94
2 596 Van Hal Shauni            ACHL  4.45m -0.5 95
3 210 Samoy Alexine             ACBR  4.24m +0.2 95
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=18:07
Reeks:1
1 329 Acke Britt                OLSE  23.39m 95
272 Nagels Sofie              ACBR      GP   94
100 meter                 Sen Dames  Uur=16:15
Reeks:1      Wind : 0.1
1 1406 Van Hooydonck Annelies    KAPE  13.32 92
2 2031 Himpens Liesse            KAPE  13.52 93
3 3999 Van De Venster Christel   OLSE  14.03 Mas 71
4 1389 Louviaux Carmen           KAPE  14.22 90
5 3276 Faes Indra                KAPE  14.80 Mas 73
800 meter                 Sen Dames  Uur=16:57
Reeks:1
1 3999 Van De Venster Christel   OLSE  2’29.65 Mas 71
2 1406 Van Hooydonck Annelies    KAPE  2’35.59 92
verspringen               Sen Dames  Uur=15:33
Reeks:1
1 1274 Clymans Gitte             ACHL  4.91m +0.0 85
2 2031 Himpens Liesse            KAPE  4.85m +0.9 93
3 1389 Louviaux Carmen           KAPE  4.53m +0.0 90
4 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  4.19m +1.6 91
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames   Uur=17:16
Reeks:1
1 1861 Richter Saraya            KAPE  10.89m 92
2 2064 Vanthillo Lynn            ACBR  10.28m 89
3 2072 Van Puyenbroeck Sandra    VOLH  9.93m 81
4 1400 De Smet Liesbet           DUFF  8.50m 82
5 3802 Castelyns Els             KAPE  8.40m Mas 76
6 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  8.24m 91
7 4072 Vander Avert Vera         KAPE  8.10m Mas 73
8 1389 Louviaux Carmen           KAPE  8.09m 90
9 2031 Himpens Liesse            KAPE  7.81m 93
10 1406 Van Hooydonck Annelies    KAPE  7.36m 92
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=18:10
Reeks:1
1 2064 Vanthillo Lynn            ACBR  34.13m 89
2 1861 Richter Saraya            KAPE  32.52m 92
3 1400 De Smet Liesbet           DUFF  31.09m 82
4 2072 Van Puyenbroeck Sandra    VOLH  29.19m 81
5 4072 Vander Avert Vera         KAPE  26.72m Mas 73
6 3802 Castelyns Els             KAPE  26.33m Mas 76
7 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  21.61m 91
8 2031 Himpens Liesse            KAPE  20.94m 93
9 1389 Louviaux Carmen           KAPE  18.17m 90
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=17:14
Reeks:1
1 210 Samoy Alexine             ACBR  7.77m 95
2 596 Van Hal Shauni            ACHL  7.11m 95
3 329 Acke Britt                OLSE  6.29m 95



Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

2 thoughts on “Uitslag Open Meeting met Jeugd – 19.05.2013 – Kapellen

  1. Vaananen, Heikki schreef:

    Dear
    My son is representing Woluwe White Star here in Belgium. I would like to ask if it would be possible to participate in your competition on the 19.5. in Cadet boys 800m? If this is the case should be register in advance or is it possible also on the date of the competition.
    Best regards
    Heikki Väänänen

  2. Hugo schreef:

    Hello Heikki,

    Not any problem, your son can participate at the 800 m cadet-boys. Registration is only possible on the date of the competition.

    Best regards,
    KAPE-secretary

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand